|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
15.08.2004 00:07:30
|
|
|
jah, mina näiteks taon siiani Q2te vahest... juba 4 aastat järjest
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
15.08.2004 00:33:19
|
|
|
hehee...kes ei taoks q2 vahest... mul tavaliselt nii et lähen sisse...pelan 1min...tuleb meelde et *itt mäng ja Quit
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
15.08.2004 12:30:05
|
|
|
| volts333 kirjutas: |
| mul ka puhas,mingeid vigu polnud ja kordagi mäng kokku ei jooksnud,kaardiks 9800pro@9800xt |
mul olid küll probleemid, endal r9800@9800xt ja kui pikemat aega pelada tekkisid täpikesed ekraanile, lasin kellad 9800 kiirustele ja asi oli OK. Eks asi oli ka selles, et toa temp üle 25 kraadi ja stock jahutus peal.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
15.08.2004 12:33:11
|
|
|
| tsitaat: |
| mul olid küll probleemid, endal r9800@9800xt ja kui pikemat aega pelada tekkisid täpikesed ekraanile, lasin kellad 9800 kiirustele ja asi oli OK. Eks asi oli ka selles, et toa temp üle 25 kraadi ja stock jahutus peal. |
täpid on gpu. aga mul sellised mustad jutid mida teeb mem.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.08.2004 15:22:44
|
|
|
link :: kae siit
veel yks kõva mod
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volts333
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.10.2003
|
15.08.2004 15:48:56
|
|
|
| IceUul kirjutas: |
| volts333 kirjutas: |
| mul ka puhas,mingeid vigu polnud ja kordagi mäng kokku ei jooksnud,kaardiks 9800pro@9800xt |
mul olid küll probleemid, endal r9800@9800xt ja kui pikemat aega pelada tekkisid täpikesed ekraanile, lasin kellad 9800 kiirustele ja asi oli OK. Eks asi oli ka selles, et toa temp üle 25 kraadi ja stock jahutus peal. |
mul gpu jahutuseks pandud WIV
http://www.zone.ee/volts333/pic/kaart%20on%20k%f5ver%20kohe.jpg?2
_________________ don't click this link... |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
15.08.2004 15:54:21
|
|
|
mis asja ja kuhu ma lahti pidingi pakkima et mäng paremini jooxeks? tänud.
(ei viitsi nagu eriti otsida )
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
15.08.2004 15:55:03
|
|
|
| Teema esimeses postituses on ilusti ära seletatud.
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
project
HV Guru

liitunud: 18.02.2004
|
15.08.2004 16:00:06
|
|
|
| GETO kirjutas: |
| Teema esimeses postituses on ilusti ära seletatud. |
thx
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
15.08.2004 16:12:12
|
|
|
Aga kas muidu keegi pani tähele, et PÕRGUS on uusi tüüpe... nagu ära põlenud ja veel mõned mida enne näinud pole!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
15.08.2004 16:21:43
|
|
|
| Mul pole ka veel mingeid artifakte olnud, heliga küll probleeme aga see rohkem muu teema. Mul 9800-l peal mäludel alu radikad ja def jahutus. Jahutuse plaanin ka sarnase panna nagu volts333-l. Rammi sai ka juurde ostetud, 512-ga on ikka niru - hakib uste juures. Olen kusagil pärast plasma planti - kaua veel lõpuni läheb? See meeldis mulle eriti kui sae sain. Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab!
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tonnius
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2004
|
15.08.2004 16:37:35
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab! |
Just! mul sama mängimisstiil
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MarekSäde
HV veteran
liitunud: 19.05.2004
|
15.08.2004 16:53:43
|
|
|
| Tonnius kirjutas: |
| Linnapea kirjutas: |
| Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab! |
Just! mul sama mängimisstiil  |
Mul see jama ainult, et prillid on kõik verd täis ja barett ei taha peas seista...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
16.08.2004 11:25:08
|
|
|
Neile kes ei tea, palju lõpuni läheb siis:
Kokku on 26 osa, ehk autosavede pealt saab lugeda. Kõik osad on enam-vähem sarnase pikkusega, seega arvestage ise.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomz
HV veteran

liitunud: 02.10.2002
|
16.08.2004 13:42:41
|
|
|
| Linnapea kirjutas: |
| Tonnius kirjutas: |
| Linnapea kirjutas: |
| Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab! |
Just! mul sama mängimisstiil  |
Mul see jama ainult, et prillid on kõik verd täis ja barett ei taha peas seista...  |
tjah. ise pole esimesest levelist edasi pelanud liiga spooky ja suht jamps. ehk mõne kuuga saab asja läbi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
16.08.2004 14:29:26
|
|
|
pisut siis ka mootori kiitmiseks: FX5900xt @ 5950Ultra jooksutas 2.2ghz Duroni ja 768mb DDR PC3200 peal seda Very High detailil @ 1600reso
ja huumorit: P3 800, 512 Sdram, GF4 MX440 (2xAGP), 3dmark 01'te sinna 2.3k kanti jooksutas D3 5 kaadrit sekundis. aga imestama pani just see, et jooksutas...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 14:42:52
|
|
|
1600 reso ja normaalset fpsi küll väga väga sügavalt kahtlen
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
16.08.2004 14:49:29
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| 1600 reso ja normaalset fpsi küll väga väga sügavalt kahtlen |
Ära kahtle tavaline FX5900 450/900 kelladel jooksutas high settingutel 1600/1200 ilusti, ilma FSAA ja AF'ita isiklikud kogemused ja seda siis poole giga vahemäluga.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 15:12:14
|
|
|
High peal üle 512mb eriti vaja lähegi. Aga ehk siis noh sellest, et nVidia mäng
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krolock
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2004
|
16.08.2004 15:16:44
|
|
|
nja...mis kellegi jaoks see "ilusti ära jooksutama" muidugi tähendab...
teine asi on see, kui palju mängu on optimeeritud. siit vahepeal läbi käinud autoexec.cfg failis jäi häirima see, et varjud olid disable'tud. fps küll tõusis jah tänu sellele hüppeliselt, aga mäng ise kaotas kõvasti oma spookylisusest. samahästi võiks selle mipmappingu maha võtta ja öelda, et näe ma optimiseerisin ära ja fps missugune . aga lahtipakkimisest oli ikka kõvasti kasu küll.
nii et, Mirage, kui sul on lahtipakkimine tehtud, lükka varjud peale ja jooksuta doomi timedemo ja viska siia keskmine fps.
mul näiteks oli 1024*768@ultra keskmine ~43fps, seda siis timedemo teisel jooksutamisel, esimesel miskipärast swappis hullult.
EDIT: 1600*1200@high keskmine ~23fps
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 16:27:54
|
|
|
Tegin timedemo testi ka siis.
9800XT
3200+
1024@Ultra
45fps sain
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
16.08.2004 16:57:34
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Tegin timedemo testi ka siis.
9800XT
3200+
1024@Ultra
45fps sain |
Mis aa ja af??
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 17:12:51
|
|
|
aa ja af peal plnud.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.08.2004 17:15:31
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
aa ja af peal plnud.
|
Nigu high ja ultra peal on automaatselt kasutuses 8xAF...oli ikka disabletud ?
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 18:07:00
|
|
|
Möhh? kust seda veel võtad? ple nagu midagi disablenud Shadowd olen ise manuaalselt peale pannud, et igal asjal shadow
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.08.2004 18:24:03
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
Möhh? kust seda veel võtad? ple nagu midagi disablenud icon_rolleyes.gif Shadowd olen ise manuaalselt peale pannud, et igal asjal shadow
|
Sa ju rääkisid et kui oma teste tegid ultra setingutel ILMA AA ja AFta siis tuletaxin meelde et alates high setingutest lisab mäng ise 8xAFi peale...kas sa selle võtsid maha
Shadow`dest mul pold yldse jutt
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
16.08.2004 18:35:12
|
|
|
huvitaval kombel minu kergelt klokkitud fx5900'ga(kui palju klokkitud ei mäleta, aga mitte palju, jahutus kehvavõitu) ja 512Mb ram'iga lahtipakkimine erilist fps tõusu ei andnud.
vaatasin need optimiseerimis asju ja kuna ma kategooriliselt keeldun maha võtmast selliseid asju nagu varjud, padrunikestad ja g_decals, siis optimiseerimisega võitsin maksimum 3-5 fps'i, mis pole just kõige vingem.
image_cacheMegs mida soovitatakse tõsta(mul vaikimisi oli 20) andis opis vastupidise tulemuse, 96 ja 128 võtsid mult oma 10 fps'i opis ära.
1024@high ilma AA'ta timedemo andis 45 fps'i, 2xAA oli 37.
1024@ultra 24 fps'i oli vist.
mängust. yldiselt pettumus. stoori mis pidi olema ilgelt hea on tegelikult suht mage ja yllatust ei paku, pealegi söödetakse seda ette ka nõrgalt imho. miskipärast tekkis tunne et mängin half-life1+unreal2 segu. graafika oleks nagu kena, samas häirib väga minu arvates üleliigne bumpmappingu kasutamine, seda lausa kõik kohad täis , seega polygonide arv madalam kuid siiski mäng nõuab suht korraliku rauda et seda meeldiva pildiga jooksutada, siiski ei ole see engine nii hästi optimiseeritud nagu oleks võinud olla. tavaliselst shuuterist võibolla eristab see asjaolu et mäng on suhteliselt pikk võrreldes viimaste aastate selle zhanri esindajatega, samuti hirmufaktor, mis on päris lahe kuid millega harjub ära, kasvõi The Suffering oli selle koha pealt palju parem, pinget oli lõpuni. see et pidevalt peab pimeduses jalutama ja taskulambiga käes eriti ei tulista mind ei häiri, isegi huvitavam ja loogilisem on, kuigi mõnel relval võiks taskulamp sisse ehitatud olla, tänapäevalgi osadel relvadel käib kylge.
küll aga häirib see et avatud maastikuid polegi(olen pool mängu aint läbi teinud umbes, ei tea äkki tuleb veel). need lahtised alad kus antakse läbi joosta kiirustades ei ole päris see, ikka ei näe graafikamootori võimalusi suurtel aladel. ma saan aru küll et Mars jne, kuid nii kauges tulevikus ei tohiks hapnikumaskidega probleeme olla.
sound on päris hea, ei virise, tekitab õige atmosfääri küll. mõni ilma peata koll võiks küll vait olla aga see selleks
erilist tähelepanu väärib minu arvates 'level design'. nii keerulisi ja detailseid leveleid pole ma ammu näinud mängudes. kes iganes see inimene(või nimesed) oli kes neid ehitas paistab et võttis oma tööd väga tõsiselt. kõik see masinavärk mis seal liigub, kogu see arvutitevärk igal pool. kõik need torud-juhtmed. 5+
yldiselt on tore mäng, kyigi on ylehaibitud. pean aga tõdema seda et omal ajal nautisin doom1 ja doom2 palju rohkem. ajad olid vast teised ja ise ma polnud nii nõudlik
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
16.08.2004 20:27:58
|
|
|
et ma jõudsin HELLI oma otsaga ja olen nüüd mingi suure kolli vastas ,aga ta nagu ei taha surra ja ma ei oska nagu midagi seal edasi teha äkki keegi aitab
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
16.08.2004 20:38:07
|
|
|
hoia tast kaugemale siis saad nende siniste tulekerade eest ära hüpata ja tulista teda, see aitab ka
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
16.08.2004 20:59:07
|
|
|
| Lase need kolm lendavad laternat maha ja siis kui see paks uusi tegema hakkab lase rocketiga või muu relvaga seda sinist valgust tema selja kohal.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
16.08.2004 21:16:21
|
|
|
| Krolock kirjutas: |
nii et, Mirage, kui sul on lahtipakkimine tehtud, lükka varjud peale ja jooksuta doomi timedemo ja viska siia keskmine fps.
mul näiteks oli 1024*768@ultra keskmine ~43fps, seda siis timedemo teisel jooksutamisel, esimesel miskipärast swappis hullult.
EDIT: 1600*1200@high keskmine ~23fps  |
erm...
| DoomConfig.cfg kirjutas: |
seta r_shadows "1"
|
See ju ikka tähendab, et peal?
Lahti on ta kah mul pakitud, ilma lahtipakkimata pole asja proovinudki
Kohe proovin timedemo'si
Edit: kroppisin nati kuoutimist, post tundus liiga suur
Niisiis, tegin mis ma tegin ja lõppjäreldus selline, et mälu oleks rohkem tarvis swappimine esmakordsetes timedemodes kindel, teistes küll ainult siis, kui settingud ultra peale lükkasin. Miskised tulemused siis:
1024x768 high 33,9 | 43,9 (norm, 10 fps juurde, kui asi juba sisse loetud )
1280x1024 high 28,2 | 31,9 (75 hertsi monitoril )
1600x1200 high 25,3 | 27,5 (60 hertsi, dear mother of god, mul hakkasid selle timedemo ajal silmad valutama )
pisike üritus ka ultra settingutega, 1024x768 resolutsioon, teistkordne tulemus 33,6. Kusjuures ajan opmälu mahu süüks kuna isegi teistkordsel jooksmisel tuli lugemist sisse.
Draiverid 65.62 default, muu konfiguratsioon profiilis.
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
viimati muutis Mirage 16.08.2004 21:53:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krolock
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henrive
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2003
|
16.08.2004 21:56:30
|
|
|
selge suured tänud.
aga kas mängu lõpuni on veel palju jäänud ,et kas ma pean veel valmistuma pikaks ööks
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
16.08.2004 22:04:19
|
|
|
veel mingi 3tundi
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nnigga
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
17.08.2004 12:11:55
|
|
|
MURE:
mu süsteem:
AMD AthlonXP 2500+
2*256MB DDR
Epox 8RDA+
Radeon 9600XT
Aga millegipärast on juba Doom kaks korda kinni jooksnud ja ainult restart aitanud Teisel korral ütles Xp errori:
VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics driver commands
Mida see peab tähendama?
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
Palun aidake
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maramaa
HV veteran

liitunud: 07.03.2004
|
17.08.2004 12:14:28
|
|
|
| nnigga kirjutas: |
MURE:
mu süsteem:
AMD AthlonXP 2500+
2*256MB DDR
Epox 8RDA+
Radeon 9600XT
Aga millegipärast on juba Doom kaks korda kinni jooksnud ja ainult restart aitanud Teisel korral ütles Xp errori:
VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics driver commands
Mida see peab tähendama?
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
Palun aidake |
mul pani kaa kokku aga kui ma võtsin katoodid ja lisa ventid tagant siis oli kõik korras, et nagu ei pannud rohkem kokku.
Jubedalt hakkas voolu tarbima ja 400w codegen ei toitnud ära, olen pettunud codegenis
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nnigga
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
17.08.2004 12:17:14
|
|
|
no mul A-Open QF50A
Aga äkki keegi ikkagi oskab öelda miskit?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margusser
HV Guru
liitunud: 16.07.2003
|
17.08.2004 12:20:52
|
|
|
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
mida see peab tähendama?
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
167 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
17.08.2004 12:21:19
|
|
|
| tsitaat: |
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
Palun aidake |
Kas ei saanud niimoodi et wini all desktopil paned korra sama reso, värvid ja Hz mida tahad mängus kasutada ja paned apply, ning pärast paned vana peale tagasi. Mängus peaks siis samal resol settingud "õiged" olema.
Variante on veel, kuid see vist kõige labasem.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
17.08.2004 12:22:48
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
mida see peab tähendama? |
Kust seda vaadat neid Hz värkke?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nnigga
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
17.08.2004 12:23:37
|
|
|
| margusser kirjutas: |
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
mida see peab tähendama? |
no ühesõnaga 640*480 juures annab molu ikka 60Hz
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.08.2004 12:23:54
|
|
|
display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid)
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nnigga
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
17.08.2004 12:24:15
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| margusser kirjutas: |
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja
mida see peab tähendama? |
Kust seda vaadat neid Hz värkke? |
monitori menüüst
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mutabor
HV veteran

liitunud: 06.06.2002
|
17.08.2004 12:30:59
|
|
|
ta äkki mõtles 60fps'i ikkagi?
_________________ /allkiri |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nnigga
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
17.08.2004 12:34:04
|
|
|
| mutabor kirjutas: |
| ta äkki mõtles 60fps'i ikkagi? |
mina räägin ühesõnaga monitori refresh ratest, mis võiks olla 100 või siis 85 käib kah
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nnigga
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
17.08.2004 12:37:25
|
|
|
| painkillah kirjutas: |
| display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid) |
hmm, mul siukest asja seal nagu pole. Seal aint monitor type ja monitor settings, kus saab valida hetke refresh rate
http://www.hot.ee/nimetuneeger/molu.JPG
viimati muutis nnigga 17.08.2004 12:43:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Beanladen
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2002
|
17.08.2004 12:43:33
|
|
|
| nnigga kirjutas: |
| painkillah kirjutas: |
| display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid) |
hmm, mul siukest asja seal nagu pole. Seal aint monitor type ja monitor settings, kus saab valida hetke refresh rate[/img] |
Siis tee nii nagu ennist rääkisin.
Kui resot vahetad siis pannakse vaikimisi 60Hz.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nnigga
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2003
|
17.08.2004 12:45:09
|
|
|
| tsitaat: |
Siis tee nii nagu ennist rääkisin.
Kui resot vahetad siis pannakse vaikimisi 60Hz. |
No aga ma tahangi ju mängus 1024*768@100Hz kasutada, nii nagu mul ka desktopis.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.08.2004 12:48:31
|
|
|
| nnigga, võta sealt ülevalt Displays - siis monitori peal klõps, ja sealt saad seda muuta!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
17.08.2004 12:52:00
|
|
|
Võib kasutada ka RefreshLock nimelist proget ka
Laiskadele:
RefreshLock
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|