Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 15.08.2004 00:07:30 vasta tsitaadiga

jah, mina näiteks taon siiani Q2te vahest... juba 4 aastat järjest icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 00:33:19 vasta tsitaadiga

hehee...kes ei taoks q2 vahest...icon_biggrin.gif mul tavaliselt nii et lähen sisse...pelan 1min...tuleb meelde et *itt mäng ja Quit icon_razz.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 12:30:05 vasta tsitaadiga

volts333 kirjutas:
mul ka puhas,mingeid vigu polnud ja kordagi mäng kokku ei jooksnud,kaardiks 9800pro@9800xt

mul olid küll probleemid, endal r9800@9800xt ja kui pikemat aega pelada tekkisid täpikesed ekraanile, lasin kellad 9800 kiirustele ja asi oli OK. Eks asi oli ka selles, et toa temp üle 25 kraadi ja stock jahutus peal.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 12:33:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:
mul olid küll probleemid, endal r9800@9800xt ja kui pikemat aega pelada tekkisid täpikesed ekraanile, lasin kellad 9800 kiirustele ja asi oli OK. Eks asi oli ka selles, et toa temp üle 25 kraadi ja stock jahutus peal.

täpid on gpu. aga mul sellised mustad jutid mida teeb mem.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 15:22:44 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

veel yks kõva mod
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 15:48:56 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
volts333 kirjutas:
mul ka puhas,mingeid vigu polnud ja kordagi mäng kokku ei jooksnud,kaardiks 9800pro@9800xt

mul olid küll probleemid, endal r9800@9800xt ja kui pikemat aega pelada tekkisid täpikesed ekraanile, lasin kellad 9800 kiirustele ja asi oli OK. Eks asi oli ka selles, et toa temp üle 25 kraadi ja stock jahutus peal.


mul gpu jahutuseks pandud WIV
http://www.zone.ee/volts333/pic/kaart%20on%20k%f5ver%20kohe.jpg?2

_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 15:54:21 vasta tsitaadiga

mis asja ja kuhu ma lahti pidingi pakkima et mäng paremini jooxeks? tänud.
(ei viitsi nagu eriti otsida icon_smile.gif )
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 15.08.2004 15:55:03 vasta tsitaadiga

Teema esimeses postituses on ilusti ära seletatud.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
project
HV Guru
project

liitunud: 18.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 16:00:06 vasta tsitaadiga

GETO kirjutas:
Teema esimeses postituses on ilusti ära seletatud.

thx
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2004 16:12:12 vasta tsitaadiga

Aga kas muidu keegi pani tähele, et PÕRGUS on uusi tüüpe... nagu ära põlenud ja veel mõned mida enne näinud pole!
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.08.2004 16:21:43 vasta tsitaadiga

Mul pole ka veel mingeid artifakte olnud, heliga küll probleeme aga see rohkem muu teema. Mul 9800-l peal mäludel alu radikad ja def jahutus. Jahutuse plaanin ka sarnase panna nagu volts333-l. Rammi sai ka juurde ostetud, 512-ga on ikka niru - hakib uste juures. Olen kusagil pärast plasma planti - kaua veel lõpuni läheb? See meeldis mulle eriti kui sae sain. Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab!
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tonnius
HV kasutaja

liitunud: 03.02.2004




sõnum 15.08.2004 16:37:35 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab!

Just! mul sama mängimisstiil icon_lol.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MarekSäde
HV veteran

liitunud: 19.05.2004




sõnum 15.08.2004 16:53:43 vasta tsitaadiga

Tonnius kirjutas:
Linnapea kirjutas:
Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab!

Just! mul sama mängimisstiil icon_lol.gif


Mul see jama ainult, et prillid on kõik verd täis ja barett ei taha peas seista... icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 11:25:08 vasta tsitaadiga

Neile kes ei tea, palju lõpuni läheb siis:
Kokku on 26 osa, ehk autosavede pealt saab lugeda. Kõik osad on enam-vähem sarnase pikkusega, seega arvestage ise.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomz
HV veteran
tomz

liitunud: 02.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 13:42:41 vasta tsitaadiga

Linnapea kirjutas:
Tonnius kirjutas:
Linnapea kirjutas:
Nüüd on padrunitest kama, roni aga nurga taha, saag käima ja liha lendab!

Just! mul sama mängimisstiil icon_lol.gif


Mul see jama ainult, et prillid on kõik verd täis ja barett ei taha peas seista... icon_lol.gif icon_lol.gif

icon_biggrin.gif icon_razz1.gif

tjah. ise pole esimesest levelist edasi pelanud icon_razz.gif liiga spooky ja suht jamps. ehk mõne kuuga saab asja läbi icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 16.08.2004 14:29:26 vasta tsitaadiga

pisut siis ka mootori kiitmiseks: FX5900xt @ 5950Ultra jooksutas 2.2ghz Duroni ja 768mb DDR PC3200 peal seda Very High detailil @ 1600reso

ja huumorit: P3 800, 512 Sdram, GF4 MX440 (2xAGP), 3dmark 01'te sinna 2.3k kanti jooksutas D3 5 kaadrit sekundis. aga imestama pani just see, et jooksutas...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 14:42:52 vasta tsitaadiga

1600 reso ja normaalset fpsi küll väga väga sügavalt kahtlen
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 14:49:29 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
1600 reso ja normaalset fpsi küll väga väga sügavalt kahtlen

Ära kahtle icon_smile.gif tavaline FX5900 450/900 kelladel jooksutas high settingutel 1600/1200 ilusti, ilma FSAA ja AF'ita icon_smile.gif isiklikud kogemused icon_razz1.gif ja seda siis poole giga vahemäluga.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 15:12:14 vasta tsitaadiga

High peal üle 512mb eriti vaja lähegi. Aga ehk siis noh sellest, et nVidia mäng icon_confused.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krolock
HV kasutaja
Krolock

liitunud: 10.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 15:16:44 vasta tsitaadiga

nja...mis kellegi jaoks see "ilusti ära jooksutama" muidugi tähendab...
teine asi on see, kui palju mängu on optimeeritud. siit vahepeal läbi käinud autoexec.cfg failis jäi häirima see, et varjud olid disable'tud. fps küll tõusis jah tänu sellele hüppeliselt, aga mäng ise kaotas kõvasti oma spookylisusest. samahästi võiks selle mipmappingu maha võtta ja öelda, et näe ma optimiseerisin ära ja fps missugune icon_neutral.gif . aga lahtipakkimisest oli ikka kõvasti kasu küll.
nii et, Mirage, kui sul on lahtipakkimine tehtud, lükka varjud peale ja jooksuta doomi timedemo ja viska siia keskmine fps.

mul näiteks oli 1024*768@ultra keskmine ~43fps, seda siis timedemo teisel jooksutamisel, esimesel miskipärast swappis hullult.
EDIT: 1600*1200@high keskmine ~23fps icon_neutral.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 16:27:54 vasta tsitaadiga

Tegin timedemo testi ka siis.

9800XT
3200+

1024@Ultra

45fps sain

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 16.08.2004 16:57:34 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Tegin timedemo testi ka siis.

9800XT
3200+

1024@Ultra

45fps sain

Mis aa ja af??
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 17:12:51 vasta tsitaadiga

aa ja af peal plnud.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 17:15:31 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

aa ja af peal plnud.

Nigu high ja ultra peal on automaatselt kasutuses 8xAF...oli ikka disabletud ? icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 18:07:00 vasta tsitaadiga

Möhh? kust seda veel võtad? ple nagu midagi disablenud icon_rolleyes.gif Shadowd olen ise manuaalselt peale pannud, et igal asjal shadow
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 18:24:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

Möhh? kust seda veel võtad? ple nagu midagi disablenud icon_rolleyes.gif Shadowd olen ise manuaalselt peale pannud, et igal asjal shadow

Sa ju rääkisid et kui oma teste tegid ultra setingutel ILMA AA ja AFta siis tuletaxin meelde et alates high setingutest lisab mäng ise 8xAFi peale...kas sa selle võtsid maha icon_wink.gif
Shadow`dest mul pold yldse jutt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 18:35:12 vasta tsitaadiga

huvitaval kombel minu kergelt klokkitud fx5900'ga(kui palju klokkitud ei mäleta, aga mitte palju, jahutus kehvavõitu) ja 512Mb ram'iga lahtipakkimine erilist fps tõusu ei andnud.
vaatasin need optimiseerimis asju ja kuna ma kategooriliselt keeldun maha võtmast selliseid asju nagu varjud, padrunikestad ja g_decals, siis optimiseerimisega võitsin maksimum 3-5 fps'i, mis pole just kõige vingem.
image_cacheMegs mida soovitatakse tõsta(mul vaikimisi oli 20) andis opis vastupidise tulemuse, 96 ja 128 võtsid mult oma 10 fps'i opis ära.
1024@high ilma AA'ta timedemo andis 45 fps'i, 2xAA oli 37.
1024@ultra 24 fps'i oli vist.

mängust. yldiselt pettumus. stoori mis pidi olema ilgelt hea on tegelikult suht mage ja yllatust ei paku, pealegi söödetakse seda ette ka nõrgalt imho. miskipärast tekkis tunne et mängin half-life1+unreal2 segu. graafika oleks nagu kena, samas häirib väga minu arvates üleliigne bumpmappingu kasutamine, seda lausa kõik kohad täis thumbs_down.gif , seega polygonide arv madalam kuid siiski mäng nõuab suht korraliku rauda et seda meeldiva pildiga jooksutada, siiski ei ole see engine nii hästi optimiseeritud nagu oleks võinud olla. tavaliselst shuuterist võibolla eristab see asjaolu et mäng on suhteliselt pikk võrreldes viimaste aastate selle zhanri esindajatega, samuti hirmufaktor, mis on päris lahe kuid millega harjub ära, kasvõi The Suffering oli selle koha pealt palju parem, pinget oli lõpuni. see et pidevalt peab pimeduses jalutama ja taskulambiga käes eriti ei tulista mind ei häiri, isegi huvitavam ja loogilisem on, kuigi mõnel relval võiks taskulamp sisse ehitatud olla, tänapäevalgi osadel relvadel käib kylge.
küll aga häirib see et avatud maastikuid polegi(olen pool mängu aint läbi teinud umbes, ei tea äkki tuleb veel). need lahtised alad kus antakse läbi joosta kiirustades ei ole päris see, ikka ei näe graafikamootori võimalusi suurtel aladel. ma saan aru küll et Mars jne, kuid nii kauges tulevikus ei tohiks hapnikumaskidega probleeme olla.
sound on päris hea, ei virise, tekitab õige atmosfääri küll. mõni ilma peata koll võiks küll vait olla aga see selleks icon_lol.gif
erilist tähelepanu väärib minu arvates 'level design'. nii keerulisi ja detailseid leveleid pole ma ammu näinud mängudes. kes iganes see inimene(või nimesed) oli kes neid ehitas paistab et võttis oma tööd väga tõsiselt. kõik see masinavärk mis seal liigub, kogu see arvutitevärk igal pool. kõik need torud-juhtmed. 5+ thumbs_up.gif

yldiselt on tore mäng, kyigi on ylehaibitud. pean aga tõdema seda et omal ajal nautisin doom1 ja doom2 palju rohkem. ajad olid vast teised ja ise ma polnud nii nõudlik icon_wink.gif

_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 16.08.2004 20:27:58 vasta tsitaadiga

et ma jõudsin HELLI oma otsaga ja olen nüüd mingi suure kolli vastas ,aga ta nagu ei taha surra ja ma ei oska nagu midagi seal edasi teha icon_sad.gif äkki keegi aitab icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 20:38:07 vasta tsitaadiga

hoia tast kaugemale siis saad nende siniste tulekerade eest ära hüpata ja tulista teda, see aitab ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 16.08.2004 20:59:07 vasta tsitaadiga

Lase need kolm lendavad laternat maha ja siis kui see paks uusi tegema hakkab lase rocketiga või muu relvaga seda sinist valgust tema selja kohal.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 21:16:21 vasta tsitaadiga

Krolock kirjutas:

nii et, Mirage, kui sul on lahtipakkimine tehtud, lükka varjud peale ja jooksuta doomi timedemo ja viska siia keskmine fps.

mul näiteks oli 1024*768@ultra keskmine ~43fps, seda siis timedemo teisel jooksutamisel, esimesel miskipärast swappis hullult.
EDIT: 1600*1200@high keskmine ~23fps icon_neutral.gif

erm...
DoomConfig.cfg kirjutas:

seta r_shadows "1"

See ju ikka tähendab, et peal?
Lahti on ta kah mul pakitud, ilma lahtipakkimata pole asja proovinudki icon_razz1.gif
Kohe proovin timedemo'si icon_smile.gif

Edit: kroppisin nati kuoutimist, post tundus liiga suur icon_rolleyes.gif

Niisiis, tegin mis ma tegin icon_smile.gif ja lõppjäreldus selline, et mälu oleks rohkem tarvis icon_neutral.gif swappimine esmakordsetes timedemodes kindel, teistes küll ainult siis, kui settingud ultra peale lükkasin. Miskised tulemused siis:

1024x768 high 33,9 | 43,9 (norm, 10 fps juurde, kui asi juba sisse loetud icon_rolleyes.gif)
1280x1024 high 28,2 | 31,9 (75 hertsi monitoril icon_neutral.gif)
1600x1200 high 25,3 | 27,5 (60 hertsi, dear mother of god, mul hakkasid selle timedemo ajal silmad valutama icon_razz1.gif)

pisike üritus ka ultra settingutega, 1024x768 resolutsioon, teistkordne tulemus 33,6. Kusjuures ajan opmälu mahu süüks icon_razz1.gif kuna isegi teistkordsel jooksmisel tuli lugemist sisse.
Draiverid 65.62 default, muu konfiguratsioon profiilis.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>


viimati muutis Mirage 16.08.2004 21:53:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krolock
HV kasutaja
Krolock

liitunud: 10.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 21:23:58 vasta tsitaadiga

doomconfig failis küll, aga siit käis ennem läbi https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=1136472&highlight=autoexec#1136472

tegelikult vist parem ongi, kui seda peale ei pane, sest see võtab maha padrunikestad, varjud ja muud nänni...ühesõnaga detaile, mis fps'i maha võtavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henrive
HV kasutaja
Henrive

liitunud: 28.03.2003




sõnum 16.08.2004 21:56:30 vasta tsitaadiga

selge suured tänud.
aga kas mängu lõpuni on veel palju jäänud ,et kas ma pean veel valmistuma pikaks ööks icon_lol.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 22:04:19 vasta tsitaadiga

veel mingi 3tundi
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003




sõnum 17.08.2004 12:11:55 vasta tsitaadiga

MURE:

mu süsteem:

AMD AthlonXP 2500+
2*256MB DDR
Epox 8RDA+
Radeon 9600XT

Aga millegipärast on juba Doom kaks korda kinni jooksnud ja ainult restart aitanud thumbs_down.gif Teisel korral ütles Xp errori:

VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics driver commands

Mida see peab tähendama?

Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja icon_sad.gif
Palun aidake
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maramaa
HV veteran
Maramaa

liitunud: 07.03.2004




sõnum 17.08.2004 12:14:28 vasta tsitaadiga

nnigga kirjutas:
MURE:

mu süsteem:

AMD AthlonXP 2500+
2*256MB DDR
Epox 8RDA+
Radeon 9600XT

Aga millegipärast on juba Doom kaks korda kinni jooksnud ja ainult restart aitanud thumbs_down.gif Teisel korral ütles Xp errori:

VPU Recover has reset your graphics accelerator as it was no longer responding to graphics driver commands

Mida see peab tähendama?

Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja icon_sad.gif
Palun aidake


mul pani kaa kokku aga kui ma võtsin katoodid ja lisa ventid tagant siis oli kõik korras, et nagu ei pannud rohkem kokku.
Jubedalt hakkas voolu tarbima ja 400w codegen ei toitnud ära, olen pettunud codegenis
icon_evil.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003




sõnum 17.08.2004 12:17:14 vasta tsitaadiga

no mul A-Open QF50A

Aga äkki keegi ikkagi oskab öelda miskit?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 17.08.2004 12:20:52 vasta tsitaadiga

Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja

mida see peab tähendama?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 17.08.2004 12:21:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja icon_sad.gif
Palun aidake


Kas ei saanud niimoodi et wini all desktopil paned korra sama reso, värvid ja Hz mida tahad mängus kasutada ja paned apply, ning pärast paned vana peale tagasi. Mängus peaks siis samal resol settingud "õiged" olema.
Variante on veel, kuid see vist kõige labasem.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 17.08.2004 12:22:48 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja

mida see peab tähendama?


Kust seda vaadat neid Hz värkke?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003




sõnum 17.08.2004 12:23:37 vasta tsitaadiga

margusser kirjutas:
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja

mida see peab tähendama?


no ühesõnaga 640*480 juures annab molu ikka 60Hz
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 12:23:54 vasta tsitaadiga

display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid)
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003




sõnum 17.08.2004 12:24:15 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
margusser kirjutas:
Lisaks isegi low setingutega ei anna üle 60Hz välja

mida see peab tähendama?


Kust seda vaadat neid Hz värkke?


monitori menüüst icon_confused.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mutabor
HV veteran
mutabor

liitunud: 06.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 12:30:59 vasta tsitaadiga

ta äkki mõtles 60fps'i ikkagi?
_________________
/allkiri
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003




sõnum 17.08.2004 12:34:04 vasta tsitaadiga

mutabor kirjutas:
ta äkki mõtles 60fps'i ikkagi?


mina räägin ühesõnaga monitori refresh ratest, mis võiks olla 100 või siis 85 käib kah
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003




sõnum 17.08.2004 12:37:25 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid)


hmm, mul siukest asja seal nagu pole. Seal aint monitor type ja monitor settings, kus saab valida hetke refresh rate
http://www.hot.ee/nimetuneeger/molu.JPG


viimati muutis nnigga 17.08.2004 12:43:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Beanladen
HV kasutaja
Beanladen

liitunud: 25.03.2002




sõnum 17.08.2004 12:43:33 vasta tsitaadiga

nnigga kirjutas:
painkillah kirjutas:
display properties -advanced - displays - monitor - refresh overrides (Seda kõike siis catalystide puhul e Ati kaardid)


hmm, mul siukest asja seal nagu pole. Seal aint monitor type ja monitor settings, kus saab valida hetke refresh rate[/img]


Siis tee nii nagu ennist rääkisin.
Kui resot vahetad siis pannakse vaikimisi 60Hz.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nnigga
HV kasutaja
nnigga

liitunud: 10.09.2003




sõnum 17.08.2004 12:45:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Siis tee nii nagu ennist rääkisin.
Kui resot vahetad siis pannakse vaikimisi 60Hz.


No aga ma tahangi ju mängus 1024*768@100Hz kasutada, nii nagu mul ka desktopis.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 12:48:31 vasta tsitaadiga

nnigga, võta sealt ülevalt Displays - siis monitori peal klõps, ja sealt saad seda muuta!
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kempi
HV veteran

liitunud: 13.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2004 12:52:00 vasta tsitaadiga

Võib kasutada ka RefreshLock nimelist proget ka icon_wink.gif

Laiskadele:
RefreshLock

_________________
All there is to do - recon...
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 34, 35, 36 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.