|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
26.11.2024 11:44:20
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Vòtsin selle eurose gamepassi…nüüd ma olen kuskil 10h mänginud…nvidia dlss on peal kuid ikka on fps langused sees. See selleks kus juures ma ei oskagi öelda kas osta vòi mitte osta, kuna mulle meeldib steamis mǎnge omada siis tähendab see seda et ma peaksin sel juh nullist alustama mida ma väga ei viitsiks. Ostma ajendaks see, et ma olen selline tegelinski et mängin mängin ja siis jääb asi seisma kuni uuesti tuju tuleb. Kùsimus nùùd suuremale ringile, alas on hunnikus kùsimàrke kas ùlesanded viivad mingi moment nendeni vòi tuleb need ise lihtsalt minna ja avastada? |
Vähemalt praegu veel saab gamepassi savegame tõsta ka steami:
https://www.reddit.com/r/stalker/comments/1gxpmd1/how_to_transfer_a_stalker_2_save_game_from/
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
26.11.2024 16:39:39
|
|
|
Täitsa pekkis vaatasin, et 3080Ti on hea GPU mängu jaoks ent CPU pudelikael on korralik
Pole varem Ryzen 3700X-iga veel hätta jäänud ent nüüd näitavad benchmarkid, et suuremates külades, kus rohkem npc-sid on, langeb FPS 20 peale puhtalt prose tõttu
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
26.11.2024 17:00:54
|
|
|
Mu 5800x3d kütab ka pidevalt 60% peal;)
Külla sisse jooksed siis väike langus on aga taastub kiirelt.
Mulle pumpa siin mängus meeldib, küünitad trepil nurga tagant välja, kütad lasu pähe ja tüüp langeb. Või kui tead et viimased matsid, siis sprindid nina alla ja annad hagu.
See AKM, mis saad alguses kõrvalmissioonilt toidab päris pikalt, paar HS ja vastaseid langeb nagu loogu. Pole raatsinud recoil mode ka osta eriti, nüüd saigi snaipri juba kui pappi rohkem.
Püstoliga ka väga bueno ringi hiilida, ja summutiga esimesed maha võtta.
Ega see hooldatud "paadiaer" kipub jah kinni kiiluma, pumpa on hulga töökindlam, see pole kordagi kinni kiilunud...
Tasub kõrvalmissioone ka teha, mõnes kohas leiab moditud relvi ka.
Selline extraction shooteri tunne veits, 4uleb asja rahulikult ja taktikaliselt võtta...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
26.11.2024 17:08:59
|
|
|
5700x3d on veel normi hinnaga poest saadaval, 200€, kui vaja AM4 süsteemi toita.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
26.11.2024 18:03:02
|
|
|
| Vael kirjutas: |
Mu 5800x3d kütab ka pidevalt 60% peal;)
Külla sisse jooksed siis väike langus on aga taastub kiirelt.
Mulle pumpa siin mängus meeldib, küünitad trepil nurga tagant välja, kütad lasu pähe ja tüüp langeb. Või kui tead et viimased matsid, siis sprindid nina alla ja annad hagu.
See AKM, mis saad alguses kõrvalmissioonilt toidab päris pikalt, paar HS ja vastaseid langeb nagu loogu. Pole raatsinud recoil mode ka osta eriti, nüüd saigi snaipri juba kui pappi rohkem.
Püstoliga ka väga bueno ringi hiilida, ja summutiga esimesed maha võtta.
Ega see hooldatud "paadiaer" kipub jah kinni kiiluma, pumpa on hulga töökindlam, see pole kordagi kinni kiilunud...
Tasub kõrvalmissioone ka teha, mõnes kohas leiab moditud relvi ka.
Selline extraction shooteri tunne veits, 4uleb asja rahulikult ja taktikaliselt võtta... |
Ainuke asi mis väga häirib on see, et poes asjad kallid ja ise essugi rubla ei teeni, enamus aega peale reidi armor ribadeks ja remontida ei jõua. Siis seikle jälle mööda hooneid ringi lootuses et pole mõnda bloodsuckerit või ehk keegi muu sind ei märka ja kuhja looti kokku ning müü olematu hinna eest.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
26.11.2024 18:39:29
|
|
|
jep, hinnad on tõesti paigast. noh kui seda kaalu teemat poleks siis poleks nii hull. saaks rohkem sodi lihtsalt müüa, aga praegu on tõesti nii et vaevu jõuad oma asjad ära parandada nende kopikate eest mis saanud oled missionide eest või asjade müümise, upgrademiseks ei jagu eriti.
peab vist ikka modi peale panema et seda veits balanseerida.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
26.11.2024 18:53:12
|
|
|
| xpander kirjutas: |
jep, hinnad on tõesti paigast. noh kui seda kaalu teemat poleks siis poleks nii hull. saaks rohkem sodi lihtsalt müüa, aga praegu on tõesti nii et vaevu jõuad oma asjad ära parandada nende kopikate eest mis saanud oled missionide eest või asjade müümise, upgrademiseks ei jagu eriti.
peab vist ikka modi peale panema et seda veits balanseerida. |
Ma kasutasin mingit traderi glitchi, et raha teha veidikene. Tegi elu veitsa lihtsamaks küll, aga päris kõige vastu ei aita. Surma saab ikka sama kergelt kui hooletu oled, aga pigem asjade parandamiseks jahtisid veidi.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
26.11.2024 22:36:38
|
|
|
ma ei kujuta ette, mis inimene mängib sellist LOOTIMISE ja TRADEMISE mängu nii, et ta ei võta omal modiga seljakotil kaalupiirangut maha lihtsalt võimatu ette kujutada sellist sadomaso...miks ennast niimoodi piinata??? mismoodi see teeb mängu paremaks või nauditavamaks?
anyway "langeb FPS 20 peale puhtalt prose tõttu" - noh ju see on selle hirmus targa ja asjaliku Alife2.0 tõttu ega see pole kerge ülesanne sulle ümberringi bot'e spawnida. aga no naljad kõrvale jätta siis tegelikult ikka päris masendav lugu kui põmst ikkagi väga korraliku ja kiire CPU'ga niivõrd massiivse bottlenecki otsa komistad. paistab, et mäng vajab seda optimeerimist suht igast võimalikust otsast
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
26.11.2024 23:24:16
|
|
|
| xpander kirjutas: |
jep, hinnad on tõesti paigast. noh kui seda kaalu teemat poleks siis poleks nii hull. saaks rohkem sodi lihtsalt müüa, aga praegu on tõesti nii et vaevu jõuad oma asjad ära parandada nende kopikate eest mis saanud oled missionide eest või asjade müümise, upgrademiseks ei jagu eriti.
peab vist ikka modi peale panema et seda veits balanseerida. |
https://store.steampowered.com/news/app/1643320/view/4455843903878203415
Varsti peaks update ka tulema.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
27.11.2024 00:13:12
|
|
|
| Kaardil on hunnikus küsimärke kas ülesanded viivad nendeni või tuleb ise lihtsalt läbi käia?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
27.11.2024 00:19:51
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Kaardil on hunnikus küsimärke kas ülesanded viivad nendeni või tuleb ise lihtsalt läbi käia? |
Enamus on lihtsalt landmarkid n-ö, kuhu saab sisse minna ja ka osad missioonid viivad nendeni.
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
27.11.2024 14:36:01
|
|
|
| end889 kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| Kaardil on hunnikus küsimärke kas ülesanded viivad nendeni või tuleb ise lihtsalt läbi käia? |
Enamus on lihtsalt landmarkid n-ö, kuhu saab sisse minna ja ka osad missioonid viivad nendeni. |
Nagu ma aru saan siis kõrvalmissioonid(ja vist ka peamissioonid) ehitatud nii, et kui kellegi otsa komistad, siis algul tuleb ümarat juttu, ala tere, juhtus selline jama ja siis seotakse jutt teista kohtade ja tegelastega.... ehk kunagi ei tea mis ? Taga peitub. Leidsin keset pärapürgut linna koos kaupmeestega näiteks, teisest kohast tutika moditud relva jne...
Kas keegi tõesti mängumaailma ei süüvi või on contoller ajud ära kiiritand ja zombidena lennatakse püssid käes paukumas suvalistele vastastele peale?
Igal poole räägidakse, et Lesser Zone on algajaid rohelisi täis(ka sinu tegelane) jaa nüüd ongi sinu teha kas jääd ellu ja sinust saab STALKER edasistes alades, üks vägestest küvadest tegijatest.
Ei tasu träna vedida, isegi kuule ja arstimeid saab suuremas linnas isiklikku kirstu ladustada, see reisib kaasa mugavalt.
Tasub jahtida artifakte, nagu Stalkerile kombeks, selle eest saab pappi.
Mul olid ka vahel näpud põhjas ja loading screenil surma nr kasvasid, mõtlesin refyndi teha;)
Aga mäng läheb lõbusamaks, näiteks sai 4 Bloodsuckerit tunnelis ribadeks lastud 860 Crackeriga.
RPG võlud ja valud. Mida raskem algus, seda magusam hea varandus hiljem tundub.
Aga samas on tegemist SP mänguga ja juba Wolf3d oli ILM teemaks;)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
27.11.2024 19:12:47
|
|
|
igasugu med stuffi ning erinevaid kuule koguneb kirstudesse küll kõvasti jah mida kogu aeg kaasas kanda pole vaja. Ma võtsin modi mis 50% väiksemaks asjade parandamise kulu muudab. Nüüd tundub suht ok. kaalu jätsin esialgu defaultiks ikka. artifactidega saab kaalu juurde ka kui neid otsida. Mingid tabletid on ka millega ajutiselt 3ks minutiks carrry weight kõvasti juurde saab.
32 tundi mängitud. kordagi crashinud veel pole. Küll aga sattusin suure bugi otsa. Mingi punkri uks kus NPC peaks sidemissioni lõpetama ei avane. Aga sellest vb saab siis mööda, kui torm tuleb ja kõik NPCd varju jooksma hakkavad. Peab uurima.
edit:
Kas keegi Zaton'is Icarus Campis seda graafilist glitchi märganud on? Või see on linux specific (nvidia)? Ainuke koht, kus selline glitch.
https://www.youtube.com/watch?v=mXa9lU571J0
edit2: juba leidsin et jah mängu bug
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
27.11.2024 20:02:51
|
|
|
labidas...see "this is all you need" jutt on suht ilmselge BS. eriti kui probleem ei ole mitte selles, et mida sa mingil suvalisel hetkel kellegi maha laskmiseks vajad...vaid selles, et mängus on kogu trade'mine ja kraami hinnad täiesti unbalanced ja ajuvaba.
pealegi, stalker on...on alati olnud ja jääb alatiseks olema eelkõige just selline exploration/loot collection tüüpi mäng. see tähendab, et automaatselt on mängus üliolulisel kohal lootimine/trademine. igasuguste asjade upgrademine jne. see tähendab, et "raha tegemine" on VÄGA olulisel kohal ning reward igasugusele exploremisele ning kõikvõimalike pahalaste maha kõmmutamisele ongi see, et sa saad pärast need vanad ära lootida ning oma epic lootiga joosta kuskile hoiukapi juurde või otse traderi manu.
ma ei viitsi sellist mängu isegi mitte pool tundi mängida kui ma olen sunnitud oma raske vaevaga välja teenitud looti 90% ulatuses igale poole maha jätma sest see "ei mahu ära" mingisuguse lapseajuga noob game designeri välja mõeldud ja jõuga peale surutud "kaalupiirangusse".
mingi piir võib muidugi asjal olla...päris 20 erinevat automaatrelva vast ei pea olema ilmtingimata võimalik kaasas vedada, või 20 erinevat armor setti. või 1000+ unitit ammot jne. aga asi peab olema balansis. kui looti dropib siis peab mäng ja mängumehaanika ka võimaldama seda kaasa võtta. kui ei võimalda siis ärgu droppigu! kui 500 padruni kaasas kandmine täidab pool "weight limitist" siis ärgu tehku ka mingeid mutante, kelle maha võtmiseks kulub 100+ padrunit per nägu eksole. see, et kuidagi moodi saab mängida nende ette antud ja peale surutud piirangute piires, ei tähenda et nii peabki olema ainuke võimalus mängida. at the very least võiks siis teha mängu menüüdesse vabalt valitavad optsioonid, et kas tahad mängida selliste ajuvabade piirangutega või mitte. pole nagu keeruline. selle asemel peavad modijad pool asja ümber tegema, et mängukogemus oleks kuidagi mõistuspärane ja vastaks sedatüüpi mängult oodatavale. see on ikka suhteliselt masendav...seda enam, et suurem osa igasuguseid casuale ja uusi ja noori mängijaid ilmselt ei teagi nendest võimalikest modidest midagi ega oska ka ise failides vastavaid parameetreid muuta
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
28.11.2024 00:46:48
|
|
|
Ma ise ei ole veel alustanud aga juba valisin mod'id välja nexusest, mis peale lähevad igal juhul
Seda just sellepärast, et tohutus koguses on tagasidet kus trade ja weight on liiga karm ning bullet sponge mutandid.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
28.11.2024 16:07:59
|
|
|
Võimalik isiklik GOTY ilmselt, pole mingeid tõsiseid probleeme olnud.. aga neil on veel terve detsember aega tegeleda sellega.
Mõned probleemid, mis ise täheldanud olen.
- economy on tõesti veits sitt, eriti repair hind. Upgrade hind iseenesest on suht ok, aga kuna kõik raha läheb repairile koguaeg siis njaah. Modid või trade exploit hetkel. Tegelikult ei olegi otseselt vaja isegi Veteran pealmingieid upgradesi kasutada, aga kuna olemas nad on, siis võiks ju kasutada ? Mingi progression peaks ikka olema.
- flickering, eriti varjude ja peegeldustega hoonete sees.
- memory leak. Iseenesest pole hullu midagi, kiire restart mängule ja saab paar tundi rahulikult lasta.
- stashi kasutamine on veits koomiline vahest, eriti asjade ümberliigutamine.
- asjade müümine sorteerib iseenesest inventory ümber ? suht tüütu vahest.
- ilmselged A-life probleemid, veits idiootone on küll kuidas asjad lihtsalt ilmuvad ümberringi kogueg.
- artifact spawnid. Vahest asjad spawnivad kas seina sees või kuskil lambiposti otsas.
- audio glitchid
- drawn distance võiks suurem olla
- stealth system tundub ka veits kahtlane. Selline tunne, et vennad näevad läbi seina vahest. Aga ausalt pole piisavalt stealthi kastanud, et mingi korraliku arvamust asja kohta anda.
Kindlasti on midagi veel probleeme, aga hetkel ei tule midagi meelde ette.
Carry weight on suht-koht ok, pole vaja 20 medkiti, bandge, toitu ja 500 ammot kaasa vedada. 8 ja mingi 100-150 ammot rifle, püstolile ja mingi 50 shottyle on täiesti piisav, kui mitte liiga palju. Kui selle Weird Water 40kg artifacti saad,siis on täiesti lill.
Mutandid on täiesti ok, kaasaarvatud bloodsuckerid, eriti kui mingi semi-auto shotty saad. Ei näe mingit pointi asja nerfida.
Isiklikult pole mingieid performance probleeme olnud, jookseb 3440x1440 peal kõik maxed Quality DLSSiga umbes 100 peal, ilma framegenita. Aga jah sitasti on asi optimiseeritud küll, arvestades performance ja graafika tasakaalu, mingi mid tier või minimum speciga oleks absoluutselt probleemaatiline asi.
Gunplay on väga ok minuarust, mingid CoD vennad kurdavad või? need samad kes ei saa esimesest bloodsuckerist mööda ilma 50 surmata ?
Day-Night cycle on ka väga normaalne minu arust, voodid on mängus põhjusega olemas.
Endale meeldib isiklikult just pimedas ringi lasta, nii et ei näe üldse probleemi.
Map markeri limiit võiks suurem olla, tahaks kõik respawnivad artifactid ingame kaardil ära märkida, mis siiani leidnud olen.
Eks näeb, mis nad siin lähiajal teevad veel.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
28.11.2024 16:33:33
|
|
|
Mulle on ka meeldima hakanud. Alguses tekitas vastandlikke tundeid aga nostalgia mõttes sundisin ennast ikka uuesti ja uuesti proovima. Vastased küll lasevad läbi seinte, vahest on dialoogid teiselpool seina asuva npc-ga, lambist spawnivad vahest vastased jne. Eks seda kõike tuleb "anomaaliatena" võtta. Õppisin ka selle ära et vahest on targem lihtsalt jooksu panna, mitte nende juurde spawnivate vastastega kakelda. 1 huvitav olukord oli kus teemaga oli juba endex, friendlyd võtsid maja üle aga kuskilt nurga tagant ilmus/spawnis 1 kurjam veel välja kes hirmsasti tahtis mulle kuuli anda. Liitlasi see üldse ei huvitanud, pigem vastupidi. Nii kui ma teda vastu tulistasin, sain liitlastelt ka veel lisaks tina, ühesõnaga kindel surm. Aitas jälle vana hea "jookse lihtsalt minema" taktika. Viperit üritasin ka igat pidi upgradeda et saaks relvale sihiku peale. Ei tekkinud kuidagi see rail sinna, vahest viskas laser lambi alla ning järgmine hetk oli see samamoodi kadunud, ju on tegu bugiga.
_________________ Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
28.11.2024 18:19:28
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
Isiklikult pole mingieid performance probleeme olnud, jookseb 3440x1440 peal kõik maxed Quality DLSSiga umbes 100 peal, ilma framegenita. Aga jah sitasti on asi optimiseeritud küll, arvestades performance ja graafika tasakaalu, mingi mid tier või minimum speciga oleks absoluutselt probleemaatiline asi.
Gunplay on väga ok minuarust, mingid CoD vennad kurdavad või? need samad kes ei saa esimesest bloodsuckerist mööda ilma 50 surmata ? :o :D
|
Sama graafika ilusti lippab, pole täheldanud jamasid, kuigi mäng ise on tehtud 'veniv' - võrreldes mõne FPS-iga. Relva salve vahetus tundub nagu tunde läheks aega.
Ma ei saa mööda nendest kollidest, see sihtimine ja ja liikumine nii tuim, et pool salve läheb seina kuhugi ja siis kui vahetan salve tuleb koll hammustab. Loodan, et parandatakse ära see sihtimine/liikumine.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
28.11.2024 19:30:00
|
|
|
vaevalt, et seda muudetakse...ainuke lootus jääb modderitele nende asjade osas.
kahju jah, et iseenesest väga mitmes mõttes nii hea ja paljulubav mäng on samas ikkagi arenduse (eelkõige ilmselt testimise) poolest nii poolikuks jäänud ja mitmeid lihtsalt väga imelikke mängudisaini lahendusi saanud. kindlasti osa nendest asjadest lahendatakse aga märgid juba näitavad, et sellega läheb ikka kuid, ilmselt isegi pool aastat + aega
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
28.11.2024 19:51:45
|
|
|
nüüd teevad QAd?
enne reliisi küll tehtud polnud seda. Või ma ei tea kuidas see QAst läbi läks sellisena.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
28.11.2024 20:54:50
|
|
|
Võib-olla, neinde jaoks QA tähendab, Questions Asked, mitte Quality Assurance?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
29.11.2024 10:27:12
|
|
|
| Ma jätan selle mängu veel küpsema ju saab siis kunagi uuesti nullist alustada
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
29.11.2024 12:15:23
|
|
|
| Teades neid hindasid siis viskasin kola vahepeal liht vähemaks 😀
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
29.11.2024 16:56:12
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| Ma jätan selle mängu veel küpsema ju saab siis kunagi uuesti nullist alustada |
Praegu jah püstol on parim relv - saab reaalselt sihtida, kasutada, kiire salve vahetus. Kuplilasuga kohe vaenlane maha
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
29.11.2024 17:02:00
|
|
|
Relvade käsitsemise ja tagasilöögi ning sihtimise saab korda väga lihtsalt- osta mehaaniku juurest täiendused- tagasilöök, tagasilöögist taastumine, täpsus, sihtimise kiirus võimalusi on mitmeid.
Mul pumpa pea aegu lõpuni moditud, ainuke keda nüüd süüdistada saab on mina ise kui paanikasse satun ja ehmatusega õhku hakkan paugutama:p
Või on rahvas cheatide ja aim assistidega nii ära harjunud, et ei oska lasta enam?
Relvadel on ka bullet drop ja bullet speed ehk pikema maa peale tuleb ka sellega arvestada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
29.11.2024 17:45:21
|
|
|
Ei saa ju midagi osta kui economy mängus täiesti p*rses on
Ju tegelikult on nii mõeldud jah, et vaikselt kogud raha ja parendad/arendad oma relvasid jne...aga pole ka ime, et see tundub mängijatele ajuvaba kui kohe alguses hüppavad kaela igasugused kollid kelle maha võtmiseks kulub kastitäis moona. Inimvastased pidevalt respawnivad gruppide kaupa. Relvad degradivad nii kiiresti nagu need oleks seebist voolitud..aga parandamine maksab nii nagu selleks kasutataks puhast kulda jne.
See ongi see point, et BUGI ei tähenda lihtsalt ja ainult seda, et mingi quest jookseb errorisse või graafika/füüsika mängus glitchib. Bugisid on igast kategooriast, aga suurem osa inimesi kes praegu mängu mängib ilmselt ei saa arugi, et nad mängivad tegelikult bugisid täis ja täiesti poolikult välja lastud toodet. Mille eest siiski küsitakse täishinda, ja pole kuskil selgelt kirjas, et tegu on betaga ja sa maksad early accessi eest
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
29.11.2024 18:52:23
|
|
|
Sooviks framegen kasutada aga jookseb kokku... Peab siis järgmist ajurit ootama. Eelmisega jooksis hästi .
Ei ole veel proovinud sellega mängida aga tegin seda ka
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
29.11.2024 20:06:53
|
|
|
njah seda bunkri ukse kala nad endiselt ei parandanud
Dr. Lodochka mission (A sign of Hope)
Kõik missiooni osad on tehtud aga tagasi minnes lihtsalt see uks ei avane.
Spoiler 
muus osas tundub ok patch, kõik töötab nagu peab, repair cost on ka nüüd normaalsem.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
29.11.2024 20:33:56
|
|
|
peamine küsimus, kas AI käitumine mingilgi määral reaalselt ja NÄHTAVALT/TUNTAVALT paranes ka?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
29.11.2024 21:22:05
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| peamine küsimus, kas AI käitumine mingilgi määral reaalselt ja NÄHTAVALT/TUNTAVALT paranes ka? |
kirjas oli ainult, et sellega tegeletakse vist.
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
29.11.2024 21:30:11
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
| Ju tegelikult on nii mõeldud jah, et vaikselt kogud raha ja parendad/arendad oma relvasid jne...aga pole ka ime, et see tundub mängijatele ajuvaba kui kohe alguses hüppavad kaela igasugused kollid kelle maha võtmiseks kulub kastitäis moona. Inimvastased pidevalt respawnivad gruppide kaupa. Relvad degradivad nii kiiresti nagu need oleks seebist voolitud..aga parandamine maksab nii nagu selleks kasutataks puhast kulda jne. |
Dead Frequency osas 5-6 verejanulist deemonit (bloodsucker), ma peitsin end trellidega tuppa ja andsin sealt tuld - ja isegi siis olles ise paigal ning kaitstud, sihtides sai enamus moonast otsa, pooled lasud mööda. Tohutu kogus (120) kulus haavleid, lisaks püstoli moona .45 (60).
Muidu peaks koridoris tegelema nendega:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
29.11.2024 22:10:14
|
|
|
see compiling shaders mängu alguses ajab jube närvi 5+minutit uimab, kuigi mäng ssd peal
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
29.11.2024 22:25:00
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
see compiling shaders mängu alguses ajab jube närvi 5+minutit uimab, kuigi mäng ssd peal  |
5 min on küll palju
esimese korra peale driveri vahetust vast on niipalju.
edasised käivitused on ~40 seci shaderitega...
sul äkki mingi shader cache limiit saab täis ja peab iga kord uuesti ehitama?
ma ei tea küll kuidas windowsis asjad aga linuxis on nvidia driveritel näiteks 1GB shader cache per game. seda peaks saama muuta.
edit:
kõvasti lihtsamaks on ikka patchiga mäng tehtud.. mängin STALKER raskusastmega. Mutandid surevad väga kiirelt nüüd ja muud vastased teevad ka pisut vähem dmg kui kaugelt lasevad. Oleks pidanud vist ikka raskema raskusastmega tegema. Kuidagi liiga lebo on. Medkite on ka juba suured hunnikud kogunenud.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
29.11.2024 22:51:35
|
|
|
Saad ju keset mängu ka raskustaset muuta. Algul olevat Rookie isegi maru raske nüüd stalkeri tase liiga kerge? ise jätkuvalt jälgin ja ootan millal parem on, ehk selle patchiga on seis juba suht hea.
viimati muutis Kevvare 30.11.2024 10:20:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
29.11.2024 23:20:25
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
Saad ju keset mängu ka raskustaset muuta. Algul olevat Rookie isegi maru raske nüüd stalkeri tase ka? ise jätkuvalt jälgin ja ootan millal parem on, ehk selle patchiga on seis juba suht hea. |
aa ma ei teadnud et saab poole pealt muuta...
tänud info eest
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margo18
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
29.11.2024 23:29:42
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
Saad ju keset mängu ka raskustaset muuta. Algul olevat Rookie isegi maru raske nüüd stalkeri tase ka? ise jätkuvalt jälgin ja ootan millal parem on, ehk selle patchiga on seis juba suht hea. |
Sama siin, kuigi esmalt vist RAMi juurde sebima, 16GB vist ikka vähe 1440p jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
30.11.2024 00:17:34
|
|
|
see ei muuda küll mitte midagi...võibolla memory leak lihtsalt jõuab kiiremini lõpp-punkti ja tuleb restart teha:D kiirust mõjutavad cpu ja gpu ning settingud
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
30.11.2024 03:12:05
|
|
|
13 tundi nüüdseks tehtud ja hakkab vana Stalker meenuma .
Endiselt ei ole neid probleeme mis paljudel. Vaenlased ei teki kuhugi lähedale lambist, pähe lastes saab tüübid maha võtta ja kordagi pole mäng kokku jooksnud.
Netist lugesin et paljudel on probleeme ühe labori uksega mis ei avane (Prof Lodochka Quest Bug), ka sellega polnud probleemi.
Nüüd peale patchi tundub et vaenlased kukuvad kiiremini (Stalker raskusaste).
7900XT jookseb (Adrenalin enda andmetel) 2860-2870 Mhz kandis (2880 määratud) ja GPU power u. 330W kandis.
CPU on kohati 70% (5800X3D) ja mälu kasutus 20-22 GB kandis.
Framegen töötas enne ja peale patchi ja FPS endiselt 120-130 juures. Zalyssia linnas tõmbas muidugi 80-90 peale.
Väga kaugele pole jõudnud, tuian niisama ehitistes ringi ja death count on ka muidugi omajagu. Igale poole ei viitsi ka hiilida esimesel korral.
Korralik kraam
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
30.11.2024 10:11:14
|
|
|
| Draco kirjutas: |
7900XT jookseb (Adrenalin enda andmetel) 2860-2870 Mhz kandis (2880 määratud) ja GPU power u. 330W kandis.
CPU on kohati 70% (5800X3D) ja mälu kasutus 20-22 GB kandis.
Framegen töötas enne ja peale patchi ja FPS endiselt 120-130 juures. Zalyssia linnas tõmbas muidugi 80-90 peale.
|
Mis kuradi moodi sul see nii palju mälu sööb?
Eile sai nolifetud 7 tunnine sessioon peale patchi ja mängu protsess kasutab mingi 8GB ringis RAMi ja 7-8GB VRAM
Kokku nüüdkseks 45 tundi mängitud. Mida kaugemale jõuad seda rohkem buge tekib. paar korda vastased nina ette nüüd spawninud. Need "psi" vastased, mille laibad ära haihtuvad need spawnivad muidugi tihti lähedusse, kui kaua selles alas tuiad, aga see vist nii peabki olema.
Mul selle Dr. Lodochka ukse bug endiselt. See ilmselt juhtus sellega, et ma lasin mingi friendly NPC maha no questions asked. Kordagi crashinud ei ole mäng. Üldiselt väga rahul ostuga. Mõned kerged bugid siin seal, et midagi otseselt gamebreakingut pole olnud. Õnneks see lodochka mission ka side mission et main story asjad toppama jäänud pole. Swamp oli päris raske ala.
Surmasid on kogunenud 48 . Fall damage on suur osa sellest. sest ma alati hüppan kuskilt alla ilma et elusid täis oleks pannud ennem.
Endal ka 5800X3D mis kohati 70% lähedal kasutusega. RTX 3080.
2560x1440, high settings, epic textures, fov 110, reflex enabled, DLSS quality, FSR framegen sees, 80-140 fps. Avatud alades enamasti 130 ringis. Suuremates asulates enamasti 100 ringis kuid dropib 80 peale vahepeal.
Mängin muidugi Linuxi all. Steam ja proton-experimental.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
30.11.2024 10:20:58
|
|
|
| xpander kirjutas: |
| Draco kirjutas: |
7900XT jookseb (Adrenalin enda andmetel) 2860-2870 Mhz kandis (2880 määratud) ja GPU power u. 330W kandis.
CPU on kohati 70% (5800X3D) ja mälu kasutus 20-22 GB kandis.
Framegen töötas enne ja peale patchi ja FPS endiselt 120-130 juures. Zalyssia linnas tõmbas muidugi 80-90 peale.
|
Mis kuradi moodi sul see nii palju mälu sööb?
|
chrome 100+ tabiga ?
_________________ 🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr |
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
30.11.2024 10:45:34
|
|
|
| Velociraptor kirjutas: |
chrome 100+ tabiga ?  |
No see ei ole mäng ju . Mul endal ka vivaldi mingi 70 tabiga õgib 10GB juba ise.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
30.11.2024 11:46:14
|
|
|
Panin käima uuesti ja suht kohe on 20GB-21GB GB kasutusel, VRAM kõikus 9,5GB - 9,8GB vahel.
Windowsis on programmid kinni. Samas jookseb hästi ja seega ei näe probleemi sellise kasutuse juures.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
30.11.2024 12:28:40
|
|
|
Maailm on küll suurepäraselt Stalkerilku õhkonnaga õnnestunud. Iga minut on nauditav.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
30.11.2024 14:08:02
|
|
|
| Draco kirjutas: |
Panin käima uuesti ja suht kohe on 20GB-21GB GB kasutusel, VRAM kõikus 9,5GB - 9,8GB vahel.
Windowsis on programmid kinni. Samas jookseb hästi ja seega ei näe probleemi sellise kasutuse juures. |
Mul sama PC ja samad andmed;) RAM võtab korralikult, VRAMi võiks ju iseenesest rohkem võtta suure kaardiga, rohkem ette (tegelikult tahtsin kirjutada =>)laadija...
Ma tegin ka enne pätsi Stalker raskusel((keskmine), pärast pätsi panin Rooki peale.
Ma alati enne mängu sulgemist käin linnast läbi küin 100% peale ja siis mäng kinni.
Eile peale uuendamist võtsin siis rännaku ette lihtsalt jooksin ringi anomaaliatesse ei sattund ega midagi ja laksusy 67% ja 10k paranduseks turvis. Ei tea kas oli ühekordne bug peale pätsi või mis, aga tüütu.
Mul oli kõik välja timmitud, palju saab vastastega võidelda, et % ei kukuks, palju anomaaliates kolada, iga vigastuse % välja uuritud. Ning siis keerab uuendus 35% lihtsalt mitte millegi tegemisega maha.
Nüüd on jälle normis paistab...
Üldiselt ei ütmeks et möng nüüd kergem oleks. See 1k mis artifaktist saab ei mõjuta üldpilti. Moo jookseb ikka tühjaks, relv ar412 ei saa kasutada sest 2 magasiniga on 30% läind.
Asi mis oleks aidanud, oleks roheliste müüjate köest näiteks 75% hinnast artifakti eest saada, hulga etem olnud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
30.11.2024 15:34:15
|
|
|
väga huvitav et windooza all siis nii palju RAM võtab.. noh ega kui probleemi ei valmista pole muret muidugi.
linuxis on jah mingi hädised 7GB RAM ja VRAMi ka suht vähe kasutusel.
edit: võibolla windoozas näitab lihtsalt koos buffri/cachega. buffer/cache on mul küll 13GB
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|