|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
GTC
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2011
|
14.07.2024 20:11:06
|
|
|
Sama siin Vatnikute maal toodetud "poolsale" BOSCH vist 8 aastat sama koha peal kuhu esimesel päeval paigutasin. Ilma hoolduseta
Kui õigesti mäletan siis Kaliningradis kokkupandi neid.
| netcat kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
Sinu ühe hoolduse jagu maksev beko seisab juba neljandat aastat sama koha peal  |
1,5 hoolduse jagu maksev Venemaal toodetud "poolõhuke" Bosch seisab juba 9 aastat sama koha peal. Ilma hoolduseta. |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
15.07.2024 01:19:45
|
|
|
Praegu nõksa parem uus Bosch 8 seeria odavam kui kunagi 6 seeria sai võetud. Samas eelmine 6 seeria omab Home Connecti aga nüüd uus 6 seeria ei oma enam
Hetkel uuesti pole karjuma kukkunud, et vett peale ei saa. Tundub mingi jama 90 kraadiste programmidega ainult. Vähemalt püsib oma kohas paigal ja ringi ei rända, muid etteheiteid pole ka olnud
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005

|
15.07.2024 01:27:56
|
|
|
| Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama? Pesumasin kaalub või misiganes meetodil tuvastab pesu hulga ja kasutab minimaalset veekogust (AI, cotton), kuid see on nõnda väike, et reklaamitud-haibitud võimsad veejoad meenutavad rohkem mahlakaske ja vett pesumasinas näha ei ole. Ainult etteantud veekogusega programmid (Delicates, Hand/Wool) näitavad normaalset pesu, kus pesuvahend läheb reaalselt vees vahutama ja veejugadel näib mingi point olevat. Viimastel on aga omad limitatsioonid ... Rinse+ ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
15.07.2024 11:58:37
|
|
|
| GTC kirjutas: |
Sama siin Vatnikute maal toodetud "poolsale" BOSCH vist 8 aastat sama koha peal kuhu esimesel päeval paigutasin. Ilma hoolduseta
Kui õigesti mäletan siis Kaliningradis kokkupandi neid.
|
Võib-olla sinu oma toodeti Kaliningradis, aga mäletan selgesti, et kusagilt sildilt või bukletist uurides tuli välja, et minu oma oli tehtud Peterburis. Sest peale ilgumegi kodus, et tegu on kuulsa Peterburi trollivabriku tootega. Hästi tehtud. Praeguseks on juba kauem vastu pannud kui Itaalias toodetud UPO, mis pealegi oma viimased eluaastad täiega jukerdas ja jupphaaval kärssas-lagunes.
Et võrdselt saaks, siis teises kodus paiknev Electrolux on jälle Ukrainas tehtud. See ka kestab. Ilma hoolduseta
| time123 kirjutas: |
| Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama? |
LG-st ei tea mina küll midagi, aga kõigil minu ostetud masinatel on eraldi lisaveekoguse (mitte lisaloputuse!) nupp olnud ja ilma sellise menüüvalikuta pesurit ei ostaks eales.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zann0
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2013
|
19.07.2024 22:24:03
|
|
|
Seletage lollile pilt lahti. Kas tõesti peab äravool jooksma keset seina ehk mitte mõõda maad?
Lisatud sai 1.5m pikendusvoolik mis jookseb köögi kappide alt. Ära voolu ots toodud sifooni kõrgusele nagu pildil.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.07.2024 23:16:29
|
|
|
Aga millist probleemi sa hetkel lahendada üritad?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
19.07.2024 23:17:44
|
|
|
| Kus seal pildil on öeldud, et keset seina peab jooksma?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zann0
HV vaatleja
liitunud: 05.02.2013
|
19.07.2024 23:45:02
|
|
|
| Pildil/juhendis ju voolik mitte maas vaid kõrgemalt. Mõtlengi kas see on teema või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
19.07.2024 23:54:33
|
|
|
| No siis oleks kindlasti ju kirjas et peab kuskilt keskelt jooksma. Siit pildilt küll sellist asja välja ei loe
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
20.07.2024 13:21:06
|
|
|
Zann0, pakun, et piiravaks faktoriks on pesumasina äravoolu pump, mitte äravooluvoolik per se.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
20.07.2024 14:46:24
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
Pesumasinateema, meil oli või ei olnud eraldi köögitehnika teemat?
Nõudepesumasin teenis hästi vist aastast 2007, nüüd põles emaplaat maha. Mis asemele? Ma ei ole kindel et, 15+ aasta jooksul midagi väga palju ka paremaks on läinud, aga mine sa tea.
Ainus, mis võks parem olla mu vanast, on plastnõude kuivatamise võimekus, Bosch Neolith vms. aga ei saa kirjeldust ejäsri aru, mis seda suudab ja mis mitte. Automaatselt avaenvad uksed paljudel, ehk hommikuks kuivavad ära jah, kui uks lahti on, mida ma veel ei tea tahta
Meeldiks selline poolintegreeritud, kus nupustik on esipaneelil, https://www.kodumasinad.ee/et/a/whirlpool-wbo3t341px-integreeritav-esipaneeliga-noudepesumasin-14-komplekti-41-db
Sellise võiks ka võtta, aga ei näe nagu saadavust kusagil https://www.bosch-home.ee/et/mkt-product/noudepesumasinad/integreeritud-noudepesumasinad/noudepesumasinad-60-cm/SMU6ZCS10S
käiks selline integreeritav ka häda pärast. https://www.bosch-home.ee/et/mkt-product/noudepesumasinad/integreeritud-noudepesumasinad/noudepesumasinad-60-cm/SMV6ZCX13E |
Mis lõpeks ligi võtsid?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul141
HV veteran

liitunud: 17.05.2003
|
20.07.2024 15:20:33
|
|
|
Zann0, mul va isegi altpoolt põrandat jookseb, nu umbes 10- 15 cm, ja 7 m kaugusel äravool. Ja lõpp punkt natuke madalam kui pesemasinast tulev vooliku ots. Loogiliselt ju saja meetri kaugusele võib ka see voolik minna, kui tagasivoolu pole.
_________________ dell somm ding mi poi |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005

|
24.07.2024 15:04:49
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| time123 kirjutas: |
| Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama? |
LG-st ei tea mina küll midagi, aga kõigil minu ostetud masinatel on eraldi lisaveekoguse (mitte lisaloputuse!) nupp olnud ja ilma sellise menüüvalikuta pesurit ei ostaks eales. |
Täna vaatasin kõik wifiga allalaetavad programmid ka läbi ja ükski ei paku rohke veega pesemise võimalust.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
26.07.2024 10:29:09
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| time123 kirjutas: |
| Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama? |
LG-st ei tea mina küll midagi, aga kõigil minu ostetud masinatel on eraldi lisaveekoguse (mitte lisaloputuse!) nupp olnud ja ilma sellise menüüvalikuta pesurit ei ostaks eales. |
Täna vaatasin kõik wifiga allalaetavad programmid ka läbi ja ükski ei paku rohke veega pesemise võimalust. |
Siis palju õnne hästi läbimõeldud ostu puhul, ja aitäh hoiatamast. Sain veelkord kinnitust millise firma poole mitte kunagi vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
26.07.2024 12:17:22
|
|
|
| Ei oleks osanud ise ka selle pealegi tulla, mul Boschil alati määratud rohke veega pesema. Aga ma pean oma Boschi ikka asendama, millegipärast kukub karjuma sissejooksva vee puudumise üle kui on 90 kraadi pesu ja veits rohkem läheb rätikuid sisse.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.07.2024 00:08:55
|
|
|
| Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degrass
HV kasutaja

liitunud: 23.12.2004
|
27.07.2024 00:30:12
|
|
|
heretic666, kui sa soovid näiteks pesu desinfitseerida. Kuna kodukasutaja masinad ei hoia kogu pesemistsükli vältel vee temperatuuri püsivalt 60°C juures, on see üks v6imalus. Alternatiiv oleks pesta 70°C juures, seda juhul, kui sul selline v6imalus on. Muidugi, alati annab asju klooriga pesta.
_________________ All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice. |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007

|
27.07.2024 01:16:21
|
|
|
| Käterätid, saunarätid, voodipesu. Järgmine olekski 60, mis tundus veits vähe. Programm olemas ka ja why not.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005

|
27.07.2024 03:08:42
|
|
|
| Medtöötajate vormiriietus kannatab üldiselt 95 kraadi. Kuivanud vereplekid, reisimehed ja kangem kraam. Minu arust on ainult suurtel haiglatel pesumajadega lepingud.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.07.2024 07:58:08
|
|
|
Türr küll. Eelmine nädal nõudepesumasin, täna pesu pesema pannes hakaks pesumasin urisema trumli liigutamisel nagu vana paadimootor https://www.upload.ee/files/16903003/Pesumasin.mp3.html.
Pesumasinal silt, et invertermootorile garantii 10 aastat.
Ok, kodulehele ja kõigel garantii ainult 24 kuud
LG F2J6HMOW
Njah, keegi kokku puutunud sellise garantii poolega? On mõtet LG tehnikut kohale kutsuda antud teemaga, et kuidagi selle sildil oleva 10 a garantii peale rõhuma hakata või lootusetu üritus?
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.07.2024 12:40:22
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Türr küll. Eelmine nädal nõudepesumasin, täna pesu pesema pannes hakaks pesumasin urisema trumli liigutamisel nagu vana paadimootor https://www.upload.ee/files/16903003/Pesumasin.mp3.html.
Pesumasinal silt, et invertermootorile garantii 10 aastat.
Ok, kodulehele ja kõigel garantii ainult 24 kuud
LG F2J6HMOW
Njah, keegi kokku puutunud sellise garantii poolega? On mõtet LG tehnikut kohale kutsuda antud teemaga, et kuidagi selle sildil oleva 10 a garantii peale rõhuma hakata või lootusetu üritus? |
See plärin on küll rohkem pumba hääle moodi, siis kui masin vee välja laseb ja samal ajal pesu trumlis pööritab ja ringi lappab. Kui vesi otsa saab ja pump juba veidi kulunud on, siis kipubki jah plärisema sedasi. Masina tööd see ei sega, kuni pump veel pöörleb ja masinat tühjendada suudab. Kui plärin liialt häirib, siis pumba vahetus ravib selle välja.
Millal ta seda häält ikkagi teeb? Kohe, kui trummel pöörlema hakkab? Või ikkagi vee väljalaskmise ajal?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
27.07.2024 12:54:18
|
|
|
Dogbert, iga kord kui trumlit liikuma paneb.
Vee väljutamisega ei saa see seotud olla, sest vett sisse tõmmates ju loogiliselt vett välja ei pumpa või iga kord kui trumlit liigutab, siis ei tõmba samal ajal ka vee väljatõmmet tööle.
Järgmine pesu tõstan külje üles, katsun mootorid läbi ära mis põhja all on, kas vee ringluse omad kuumad või ei.
Külmikul ka inverter mootor ja 10a vana, see paneb ka viimased kaks aastat urinat ja klõbinat.
Selle surma juba viimane aasta oodanud
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
27.07.2024 22:55:36
|
|
|
Kui ei ole pumba hääl, siis ma ei tea. Siis on midagi logisema pääsenud seal või pläriseb midagi vibreerivat kuhugi vastu. Tagakaas maha kruvida, siis võiks ehk näha olla, kust see plärin tuleb. Ehk on lihtsalt korda tehtav?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
29.07.2024 16:51:49
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud. |
Näiteks mikrokiudlappe soovitatakse pesta sellega ja isegi ilma pesuainet lisamata.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005

|
11.08.2024 06:37:56
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| Silikoonisin pesumasina esijalad põranda külge. Annan teada, kas oli abi või jaman remondiga edasi. |
Kahe kuuga on end õigustanud.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
11.08.2024 07:24:52
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud. |
Voodipesu, käterätikud, saunalinad..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.08.2024 23:24:29
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| heretic666 kirjutas: |
| Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud. |
Voodipesu, käterätikud, saunalinad.. |
Ma neid 60ga pesnud, voodipesu vahest ka 40ga.
Tänud tagasiside eest kes mu uudishimust tingitud küsimusele vastasid.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
15.08.2024 19:33:16
|
|
|
Kas kuivatile on olemas ka pikemaid äravoolu voolikuid? Nimelt see peenem, 10mm?
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.10.2024 12:19:45
|
|
|
| Ostaks võibolla uue suurema ja vaiksema masina. Mis need kõige vaiksemad on? LG?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
friik1
HV Guru

liitunud: 18.06.2004
|
16.11.2024 13:29:27
|
|
|
5a vana Bosch WDU285S1SN koliseb tsentrifuugil ning remondipakkumine tuli 600€ - pesupaagi vahetus sest laagrid loksuvad. Üldse õnnetu masin, pidevalt kuivati trikitab, mitu korda remontimas käidud eri hädadega. Remondimees ütles, et käib kaua käib, kuni loksuv trummel lõplikult veorihma läbi sööb. Ainus põhjus miks omal ajal valitud sai, sest paberil kõige vaiksem mudel (tollal oli masin köögis).
Mõned lehed tagasi lugedes paistab, et tuleb LG osta.
|
|
| Kommentaarid: 195 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.11.2024 01:05:29
|
|
|
LG on hetkel niiõelda parim? Mis Samsungist arvata?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.11.2024 08:18:25
|
|
|
| tsitaat: |
Mis Samsungist arvata?
|
enda 1x kogemuse järgi , kõige kehvem
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
18.11.2024 08:27:09
|
|
|
Paar aastat on üks samsa probleemideta toiminud. Ja teine 5+aastat.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
18.11.2024 13:46:34
|
|
|
Samsung on oma elektroonika kiirlagunemisest üle saanud?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hode
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2003
|
23.11.2024 16:27:06
|
|
|
| Täna ütles LG äpp, et soovitav on teha torude puhastus. Mida see tähendama peaks või kuidas see veel käib? Trumli puhastusest ma saan aru, aga torude…
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
23.11.2024 21:23:56
|
|
|
Ei, tea, mul pole äpimasin. Küllap manuaalis on kirjas. Ehk peetakse silmas seda pumba juures oleva tekstiilikiu püüduri/filtri puhastamist? Ainult mõistatan ja oletan, ei tea.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
24.11.2024 00:01:28
|
|
|
Tagumine äravool võib ka olla.
Osadel peale selle S vooliku sättimise ka eraldi haisulukk kuuli ja vedruga seinas, kuhu toru külge käib.
Väljavoolust kuulini võib umbes olla. Olen ühe korra raiska puhastanud, oli teine päris kaunis.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
24.11.2024 10:07:01
|
|
|
Seal on ju ka veel need torud olemas, mis lähevad automaatse doseerimise paagist masinasse.
Lihtsalt trollin, ei tea asjast tegelikult midagi.
Aga masin ise on siis kuivatiga või ilma?
| hode kirjutas: |
| ...või kuidas see veel käib? |
Ju siis kusagilt menüüst miskit torkida vaja, kasutusjuhend abiks.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jh_
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2021
|
24.11.2024 10:16:55
|
|
|
Ei ole kasutusjuhendis miski sellise kohta midagi.
Ma oletan, et see teade on miski äpi uuendusega nüüd tekkinud. Ehk on kellelgi võimalik seda originaalis (inglise keeles) näha? Eesti keel on LG-l jube ja ma ei leidnud, kust seda keelt äpil vahetada saaks. Üldse pole välistatud, et nad trumli puhastust hoopis mõtlevadki..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.11.2024 01:16:31
|
|
|
Kui telefon on eesti keele peal, siis vaheta korraks telefoni süsteemi keelt, äpi keel võib seda automaatselt järgida.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naabrikass
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2011
|
28.11.2024 12:17:32
|
|
|
| Kas on kellegi kogemusi Haieri pesumasinatega? On head või kipuvad lagunema?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
28.11.2024 14:30:09
|
|
|
| Haier on hiina kraam.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naabrikass
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2011
|
28.11.2024 15:06:56
|
|
|
| netcat kirjutas: |
| Haier on hiina kraam. |
Mitte-Hiina kraami on tänapäeval päris keeruline leida...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
28.11.2024 17:47:00
|
|
|
| naabrikass kirjutas: |
| netcat kirjutas: |
| Haier on hiina kraam. |
Mitte-Hiina kraami on tänapäeval päris keeruline leida... |
Erinevus siiski on mitte-hiina firma hiinas valmistatud toodete ja hiina firma hiinas valmistatud toodete vahel.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
29.11.2024 06:34:16
|
|
|
| hode kirjutas: |
| Täna ütles LG äpp, et soovitav on teha torude puhastus. Mida see tähendama peaks või kuidas see veel käib? Trumli puhastusest ma saan aru, aga torude… |
Ei ole kindel, et just seda mõeldakse, aga arvan, et soovitatab äravoolu toru puhastada. Mul on 2x erinevate masinatega olnud juhus, et seinaühendus on umbe läinud juuksekarvadest või tolmukiududest ja vesi ei saa normaalselt ära voolata.
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
29.11.2024 11:35:47
|
|
|
Mõistlik oletus, et just äravoolutoru mõeldakse. Kui see umbe läheb, siis ei saa masinat tühjaks enam ja saad vastava veateate.
Ei tea, kas seda soovitust antakse profülaktika mõttes mingi tsüklite arvu järel või konkreetselt siis, kui masina tühjendamine ongi juba veidi takistatud ja võtab tavalisest rohkem aega?
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|