Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.07.2024 20:11:06 vasta tsitaadiga

Sama siin icon_biggrin.gif Vatnikute maal toodetud "poolsale" BOSCH vist 8 aastat sama koha peal kuhu esimesel päeval paigutasin. Ilma hoolduseta icon_biggrin.gif

Kui õigesti mäletan siis Kaliningradis kokkupandi neid.


netcat kirjutas:
Janis kirjutas:
Sinu ühe hoolduse jagu maksev beko seisab juba neljandat aastat sama koha peal thumbs_up.gif


1,5 hoolduse jagu maksev Venemaal toodetud "poolõhuke" Bosch seisab juba 9 aastat sama koha peal. Ilma hoolduseta.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2024 01:19:45 vasta tsitaadiga

Praegu nõksa parem uus Bosch 8 seeria odavam kui kunagi 6 seeria sai võetud. Samas eelmine 6 seeria omab Home Connecti aga nüüd uus 6 seeria ei oma enam icon_confused.gif
Hetkel uuesti pole karjuma kukkunud, et vett peale ei saa. Tundub mingi jama 90 kraadiste programmidega ainult. Vähemalt püsib oma kohas paigal ja ringi ei rända, muid etteheiteid pole ka olnud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2024 01:27:56 vasta tsitaadiga

Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama? Pesumasin kaalub või misiganes meetodil tuvastab pesu hulga ja kasutab minimaalset veekogust (AI, cotton), kuid see on nõnda väike, et reklaamitud-haibitud võimsad veejoad meenutavad rohkem mahlakaske ja vett pesumasinas näha ei ole. Ainult etteantud veekogusega programmid (Delicates, Hand/Wool) näitavad normaalset pesu, kus pesuvahend läheb reaalselt vees vahutama ja veejugadel näib mingi point olevat. Viimastel on aga omad limitatsioonid ... Rinse+ ei aita.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.07.2024 11:58:37 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
Sama siin icon_biggrin.gif Vatnikute maal toodetud "poolsale" BOSCH vist 8 aastat sama koha peal kuhu esimesel päeval paigutasin. Ilma hoolduseta icon_biggrin.gif

Kui õigesti mäletan siis Kaliningradis kokkupandi neid.



Võib-olla sinu oma toodeti Kaliningradis, aga mäletan selgesti, et kusagilt sildilt või bukletist uurides tuli välja, et minu oma oli tehtud Peterburis. Sest peale ilgumegi kodus, et tegu on kuulsa Peterburi trollivabriku tootega. Hästi tehtud. Praeguseks on juba kauem vastu pannud kui Itaalias toodetud UPO, mis pealegi oma viimased eluaastad täiega jukerdas ja jupphaaval kärssas-lagunes.

Et võrdselt saaks, siis teises kodus paiknev Electrolux on jälle Ukrainas tehtud. See ka kestab. Ilma hoolduseta icon_lol.gif


time123 kirjutas:
Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama?


LG-st ei tea mina küll midagi, aga kõigil minu ostetud masinatel on eraldi lisaveekoguse (mitte lisaloputuse!) nupp olnud ja ilma sellise menüüvalikuta pesurit ei ostaks eales.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zann0
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 19.07.2024 22:24:03 vasta tsitaadiga

Seletage lollile pilt lahti. Kas tõesti peab äravool jooksma keset seina ehk mitte mõõda maad?
Lisatud sai 1.5m pikendusvoolik mis jookseb köögi kappide alt. Ära voolu ots toodud sifooni kõrgusele nagu pildil.

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 23:16:29 vasta tsitaadiga

Aga millist probleemi sa hetkel lahendada üritad?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.07.2024 23:17:44 vasta tsitaadiga

Kus seal pildil on öeldud, et keset seina peab jooksma?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zann0
HV vaatleja

liitunud: 05.02.2013




sõnum 19.07.2024 23:45:02 vasta tsitaadiga

Pildil/juhendis ju voolik mitte maas vaid kõrgemalt. Mõtlengi kas see on teema või mitte.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 23:52:43 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, et oleks mingi nõue spetsiaalselt seinale see kinnitada. Küll aga olen lugenud, et üle teatud pikkuse ei tohiks minna ja vähemalt äravooluots peab olema teatud kõrgusel ja voolik ise U kujuga, et vältida tagasivoolu. Kui ka U nö põhi või kesk osa jookseb maas, siis ei tohiks probleemi olla.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 19.07.2024 23:54:33 vasta tsitaadiga

No siis oleks kindlasti ju kirjas et peab kuskilt keskelt jooksma. Siit pildilt küll sellist asja välja ei loe
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 20.07.2024 13:21:06 vasta tsitaadiga

Zann0, pakun, et piiravaks faktoriks on pesumasina äravoolu pump, mitte äravooluvoolik per se.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 14:46:24 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Pesumasinateema, meil oli või ei olnud eraldi köögitehnika teemat?
Nõudepesumasin teenis hästi vist aastast 2007, nüüd põles emaplaat maha. Mis asemele? Ma ei ole kindel et, 15+ aasta jooksul midagi väga palju ka paremaks on läinud, aga mine sa tea. icon_smile.gif
Ainus, mis võks parem olla mu vanast, on plastnõude kuivatamise võimekus, Bosch Neolith vms. aga ei saa kirjeldust ejäsri aru, mis seda suudab ja mis mitte. Automaatselt avaenvad uksed paljudel, ehk hommikuks kuivavad ära jah, kui uks lahti on, mida ma veel ei tea tahta icon_rolleyes.gif icon_smile.gif

Meeldiks selline poolintegreeritud, kus nupustik on esipaneelil, https://www.kodumasinad.ee/et/a/whirlpool-wbo3t341px-integreeritav-esipaneeliga-noudepesumasin-14-komplekti-41-db



Sellise võiks ka võtta, aga ei näe nagu saadavust kusagil https://www.bosch-home.ee/et/mkt-product/noudepesumasinad/integreeritud-noudepesumasinad/noudepesumasinad-60-cm/SMU6ZCS10S

käiks selline integreeritav ka häda pärast. https://www.bosch-home.ee/et/mkt-product/noudepesumasinad/integreeritud-noudepesumasinad/noudepesumasinad-60-cm/SMV6ZCX13E


Mis lõpeks ligi võtsid?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul141
HV veteran
raul141

liitunud: 17.05.2003




sõnum 20.07.2024 15:20:33 vasta tsitaadiga

Zann0, mul va isegi altpoolt põrandat jookseb, nu umbes 10- 15 cm, ja 7 m kaugusel äravool. Ja lõpp punkt natuke madalam kui pesemasinast tulev vooliku ots. Loogiliselt ju saja meetri kaugusele võib ka see voolik minna, kui tagasivoolu pole.
_________________
dell somm ding mi poi
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2024 13:23:44 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/2775139/lg-f4dr913p3wa/ Kas selle masina kohta oskab keegi midagi head/halba öelda?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2024 15:04:49 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/2775139/lg-f4dr913p3wa/ Kas selle masina kohta oskab keegi midagi head/halba öelda?

netcat kirjutas:
time123 kirjutas:
Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama?
LG-st ei tea mina küll midagi, aga kõigil minu ostetud masinatel on eraldi lisaveekoguse (mitte lisaloputuse!) nupp olnud ja ilma sellise menüüvalikuta pesurit ei ostaks eales.

Täna vaatasin kõik wifiga allalaetavad programmid ka läbi ja ükski ei paku rohke veega pesemise võimalust.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 10:29:09 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
dex kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/2775139/lg-f4dr913p3wa/ Kas selle masina kohta oskab keegi midagi head/halba öelda?

netcat kirjutas:
time123 kirjutas:
Veel üks küss seoses tolle ELL GEE-ga. Kuidas sundida seda rohkem vett kasutama?
LG-st ei tea mina küll midagi, aga kõigil minu ostetud masinatel on eraldi lisaveekoguse (mitte lisaloputuse!) nupp olnud ja ilma sellise menüüvalikuta pesurit ei ostaks eales.

Täna vaatasin kõik wifiga allalaetavad programmid ka läbi ja ükski ei paku rohke veega pesemise võimalust.


Siis palju õnne hästi läbimõeldud ostu puhul, ja aitäh hoiatamast. Sain veelkord kinnitust millise firma poole mitte kunagi vaadata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 12:17:22 vasta tsitaadiga

Ei oleks osanud ise ka selle pealegi tulla, mul Boschil alati määratud rohke veega pesema. Aga ma pean oma Boschi ikka asendama, millegipärast kukub karjuma sissejooksva vee puudumise üle kui on 90 kraadi pesu ja veits rohkem läheb rätikuid sisse.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 00:08:55 vasta tsitaadiga

Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 27.07.2024 00:30:12 vasta tsitaadiga

heretic666, kui sa soovid näiteks pesu desinfitseerida. Kuna kodukasutaja masinad ei hoia kogu pesemistsükli vältel vee temperatuuri püsivalt 60°C juures, on see üks v6imalus. Alternatiiv oleks pesta 70°C juures, seda juhul, kui sul selline v6imalus on. Muidugi, alati annab asju klooriga pesta.
_________________
All it took was for a lot of seemingly decent people to put the wrong person in power, and then pay for their innocent choice.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 01:16:21 vasta tsitaadiga

Käterätid, saunarätid, voodipesu. Järgmine olekski 60, mis tundus veits vähe. Programm olemas ka ja why not.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 03:08:42 vasta tsitaadiga

Medtöötajate vormiriietus kannatab üldiselt 95 kraadi. Kuivanud vereplekid, reisimehed ja kangem kraam. Minu arust on ainult suurtel haiglatel pesumajadega lepingud.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 07:58:08 vasta tsitaadiga

Türr küll. Eelmine nädal nõudepesumasin, täna pesu pesema pannes hakaks pesumasin urisema trumli liigutamisel nagu vana paadimootor https://www.upload.ee/files/16903003/Pesumasin.mp3.html.
Pesumasinal silt, et invertermootorile garantii 10 aastat.
Ok, kodulehele ja kõigel garantii ainult 24 kuud icon_rolleyes.gif

LG F2J6HMOW

Njah, keegi kokku puutunud sellise garantii poolega? On mõtet LG tehnikut kohale kutsuda antud teemaga, et kuidagi selle sildil oleva 10 a garantii peale rõhuma hakata või lootusetu üritus?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 12:40:22 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Türr küll. Eelmine nädal nõudepesumasin, täna pesu pesema pannes hakaks pesumasin urisema trumli liigutamisel nagu vana paadimootor https://www.upload.ee/files/16903003/Pesumasin.mp3.html.
Pesumasinal silt, et invertermootorile garantii 10 aastat.
Ok, kodulehele ja kõigel garantii ainult 24 kuud icon_rolleyes.gif

LG F2J6HMOW

Njah, keegi kokku puutunud sellise garantii poolega? On mõtet LG tehnikut kohale kutsuda antud teemaga, et kuidagi selle sildil oleva 10 a garantii peale rõhuma hakata või lootusetu üritus?


See plärin on küll rohkem pumba hääle moodi, siis kui masin vee välja laseb ja samal ajal pesu trumlis pööritab ja ringi lappab. Kui vesi otsa saab ja pump juba veidi kulunud on, siis kipubki jah plärisema sedasi. Masina tööd see ei sega, kuni pump veel pöörleb ja masinat tühjendada suudab. Kui plärin liialt häirib, siis pumba vahetus ravib selle välja.

Millal ta seda häält ikkagi teeb? Kohe, kui trummel pöörlema hakkab? Või ikkagi vee väljalaskmise ajal?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 12:54:18 vasta tsitaadiga

Dogbert, iga kord kui trumlit liikuma paneb.
Vee väljutamisega ei saa see seotud olla, sest vett sisse tõmmates ju loogiliselt vett välja ei pumpa või iga kord kui trumlit liigutab, siis ei tõmba samal ajal ka vee väljatõmmet tööle.

Järgmine pesu tõstan külje üles, katsun mootorid läbi ära mis põhja all on, kas vee ringluse omad kuumad või ei.

Külmikul ka inverter mootor ja 10a vana, see paneb ka viimased kaks aastat urinat ja klõbinat.
Selle surma juba viimane aasta oodanud icon_lol.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 22:55:36 vasta tsitaadiga

Kui ei ole pumba hääl, siis ma ei tea. Siis on midagi logisema pääsenud seal või pläriseb midagi vibreerivat kuhugi vastu. Tagakaas maha kruvida, siis võiks ehk näha olla, kust see plärin tuleb. Ehk on lihtsalt korda tehtav?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2024 16:51:49 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud.


Näiteks mikrokiudlappe soovitatakse pesta sellega ja isegi ilma pesuainet lisamata.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 06:37:56 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
Silikoonisin pesumasina esijalad põranda külge. Annan teada, kas oli abi või jaman remondiga edasi.


Kahe kuuga on end õigustanud.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 07:24:52 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud.

Voodipesu, käterätikud, saunalinad..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 23:24:29 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Misasja 90 kraadi peal üldse pesta kui küsida võib? Boschil ma seda ainult trumlipesuprogrammil kasutanud, muidu üle 60 pole küll eales kruttinud.

Voodipesu, käterätikud, saunalinad..


Ma neid 60ga pesnud, voodipesu vahest ka 40ga.
Tänud tagasiside eest kes mu uudishimust tingitud küsimusele vastasid.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 15.08.2024 19:33:16 vasta tsitaadiga

Kas kuivatile on olemas ka pikemaid äravoolu voolikuid? Nimelt see peenem, 10mm?
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.08.2024 19:41:46 vasta tsitaadiga

Poes on iga mõõdus voolikuid müügil, osta mitu meetrit tahad
=> https://www.ehituseabc.ee/ee/search?q=voolik&productListPgNo=1&productListFilters=category%3AVoolikud%3Bbrand%3ATOPPI%20PLAST

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2024 12:19:45 vasta tsitaadiga

Ostaks võibolla uue suurema ja vaiksema masina. Mis need kõige vaiksemad on? LG?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2024 13:29:27 vasta tsitaadiga

5a vana Bosch WDU285S1SN koliseb tsentrifuugil ning remondipakkumine tuli 600€ - pesupaagi vahetus sest laagrid loksuvad. Üldse õnnetu masin, pidevalt kuivati trikitab, mitu korda remontimas käidud eri hädadega. Remondimees ütles, et käib kaua käib, kuni loksuv trummel lõplikult veorihma läbi sööb. Ainus põhjus miks omal ajal valitud sai, sest paberil kõige vaiksem mudel (tollal oli masin köögis).
Mõned lehed tagasi lugedes paistab, et tuleb LG osta.
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2024 17:44:26 vasta tsitaadiga

Ega kellegi seda pole? https://www.lg.com/uk/laundry/washing-machines/f4y513wwln1/
Tahaks teada, on see vaiksemapoolne masin? Või oleks €630 ringis miskit paremat?
5 aastat garantiid on siiski päris kobe.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 18.11.2024 01:05:29 vasta tsitaadiga

LG on hetkel niiõelda parim? Mis Samsungist arvata?
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 08:18:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis Samsungist arvata?

enda 1x kogemuse järgi , kõige kehvem

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.11.2024 08:27:09 vasta tsitaadiga

Paar aastat on üks samsa probleemideta toiminud. Ja teine 5+aastat.
_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 13:46:34 vasta tsitaadiga

Samsung on oma elektroonika kiirlagunemisest üle saanud?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hode
HV kasutaja
hode

liitunud: 12.01.2003




sõnum 23.11.2024 16:27:06 vasta tsitaadiga

Täna ütles LG äpp, et soovitav on teha torude puhastus. Mida see tähendama peaks või kuidas see veel käib? Trumli puhastusest ma saan aru, aga torude…
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 21:23:56 vasta tsitaadiga

Ei, tea, mul pole äpimasin. Küllap manuaalis on kirjas. Ehk peetakse silmas seda pumba juures oleva tekstiilikiu püüduri/filtri puhastamist? Ainult mõistatan ja oletan, ei tea.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 00:01:28 vasta tsitaadiga

Tagumine äravool võib ka olla.
Osadel peale selle S vooliku sättimise ka eraldi haisulukk kuuli ja vedruga seinas, kuhu toru külge käib.
Väljavoolust kuulini võib umbes olla. Olen ühe korra raiska puhastanud, oli teine päris kaunis.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 10:07:01 vasta tsitaadiga

Seal on ju ka veel need torud olemas, mis lähevad automaatse doseerimise paagist masinasse.
Lihtsalt trollin, ei tea asjast tegelikult midagi.

Aga masin ise on siis kuivatiga või ilma?
 
hode kirjutas:
...või kuidas see veel käib?

Ju siis kusagilt menüüst miskit torkida vaja, kasutusjuhend abiks.
 
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021




sõnum 24.11.2024 10:16:55 vasta tsitaadiga

Ei ole kasutusjuhendis miski sellise kohta midagi.
Ma oletan, et see teade on miski äpi uuendusega nüüd tekkinud. Ehk on kellelgi võimalik seda originaalis (inglise keeles) näha? Eesti keel on LG-l jube ja ma ei leidnud, kust seda keelt äpil vahetada saaks. Üldse pole välistatud, et nad trumli puhastust hoopis mõtlevadki..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 01:16:31 vasta tsitaadiga

Kui telefon on eesti keele peal, siis vaheta korraks telefoni süsteemi keelt, äpi keel võib seda automaatselt järgida.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naabrikass
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2024 12:17:32 vasta tsitaadiga

Kas on kellegi kogemusi Haieri pesumasinatega? On head või kipuvad lagunema?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2024 14:30:09 vasta tsitaadiga

Haier on hiina kraam.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naabrikass
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2024 15:06:56 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:
Haier on hiina kraam.

Mitte-Hiina kraami on tänapäeval päris keeruline leida...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2024 17:47:00 vasta tsitaadiga

naabrikass kirjutas:
netcat kirjutas:
Haier on hiina kraam.

Mitte-Hiina kraami on tänapäeval päris keeruline leida...

Erinevus siiski on mitte-hiina firma hiinas valmistatud toodete ja hiina firma hiinas valmistatud toodete vahel.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2024 06:34:16 vasta tsitaadiga

hode kirjutas:
Täna ütles LG äpp, et soovitav on teha torude puhastus. Mida see tähendama peaks või kuidas see veel käib? Trumli puhastusest ma saan aru, aga torude…

Ei ole kindel, et just seda mõeldakse, aga arvan, et soovitatab äravoolu toru puhastada. Mul on 2x erinevate masinatega olnud juhus, et seinaühendus on umbe läinud juuksekarvadest või tolmukiududest ja vesi ei saa normaalselt ära voolata.

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2024 11:35:47 vasta tsitaadiga

Mõistlik oletus, et just äravoolutoru mõeldakse. Kui see umbe läheb, siis ei saa masinat tühjaks enam ja saad vastava veateate.
Ei tea, kas seda soovitust antakse profülaktika mõttes mingi tsüklite arvu järel või konkreetselt siis, kui masina tühjendamine ongi juba veidi takistatud ja võtab tavalisest rohkem aega?

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Pesumasinavaatlus mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.