Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  STALKER 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 16:58:42 vasta tsitaadiga

esimene AIM mod: https://www.nexusmods.com/stalker2heartofchornobyl/mods/113
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 17:25:25 vasta tsitaadiga

15+ tundi mängitud. Täitsa asjalik pela. Hud elemendid keerasin enamik kinni et immersive oleks. Story on alguses veits igav, aga läheb päris huvitavaks mingi hetk.
Gunplay on suht norm ja Enemy AI on kohati ka väga asjalik, flankivad jne. Kohati muidugi janki kõvasti. Vastased näevad sind ikka päris kaugelt kui stealthida üritdad, mis mulle meeldib erinevalt paljudest tänapäeva mängudest kus NPCd on pimedad 10m kauguselt.
Jookseb täitsa normilt kui FrameGen kasutada. Esimene mäng kus framegen väga häiriv pole ghostingu suhtes ning reflex peale pannes ja mouse smoothing ini failiga kinni keerates on piisavalt responsive ka, et ei häiri.
Siiani crashinud pole või gamebreaking buge märganud. Animationite glitchid või NPCd üksteise sees jms ikka aeg ajalt ette tuleb.

2560x1440, high settings, motion strenght off, FoV 105, DLSS quality, reflex enabled on 45-80 fpsi
framegen peal 90-130 fpsi.

Ryzen 5800X3D, RTX 3080, Arch Linux, proton-experimental.

thumbs_up.gif Ostuga väga rahul. Loodame et performance optimization patchid ka tulekul mingi hetk.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2024 17:46:14 vasta tsitaadiga

Modidega saab mängu isegi kuidagi mängitavaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 17:56:21 vasta tsitaadiga

huvitav, et erinevatel mängijatel see AI kogemus nii erinev...ühed räägivad (noh, päris paljud tegelikult) et totaalne katastroof ja muud pole kui aimbot ning nina ette spawnivad vaenlased. teistel, et AI on päris asjalik jne icon_biggrin.gif aga võibolla siis ikkagi on mingeid parandusi juba tehtud selle lühikese aja jooksul
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 18:04:35 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
huvitav, et erinevatel mängijatel see AI kogemus nii erinev...ühed räägivad (noh, päris paljud tegelikult) et totaalne katastroof ja muud pole kui aimbot ning nina ette spawnivad vaenlased. teistel, et AI on päris asjalik jne icon_biggrin.gif aga võibolla siis ikkagi on mingeid parandusi juba tehtud selle lühikese aja jooksul


oma 15+ tunni jooksul pole küll kordagi näinud spawnimas lähedusse või rääkimata nina ette. Aimbottimist nö on ikka veits jah, aga ise ka headshotiga võtab ilusti maha vastaseid. Armor on annab kõvasti juurde ja kaugelt vastased ikka nii kergelt pihta ei saa, kui saavad siis ei tee miskit suurt vigastusi.
Minu arvates on üpris asjalik ja challenging see combat. No walk in the park.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 18:13:04 vasta tsitaadiga

nojah tõsi, nad pidid tegelikult enamasti selja taha spawnima icon_lol.gif aga ju see on siis rohkem selline olenevalt spotist. saan aru et see probleem oli enamasti mingite majade vahel platsi puhtaks tegemisega (kus siis hetk hiljem on plats jälle lambist tüüpe täis)
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 19:06:56 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Modidega saab mängu isegi kuidagi mängitavaks thumbs_up.gif


juba mingid modid väljas icon_idea.gif icon_question.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 19:38:50 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
huvitav, et erinevatel mängijatel see AI kogemus nii erinev...ühed räägivad (noh, päris paljud tegelikult) et totaalne katastroof ja muud pole kui aimbot ning nina ette spawnivad vaenlased. teistel, et AI on päris asjalik jne icon_biggrin.gif aga võibolla siis ikkagi on mingeid parandusi juba tehtud selle lühikese aja jooksul


Eks mõni mängib Steamis ja Gamepassi alt, ja mõni mängib RUNE'i icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.11.2024 19:47:20 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Modidega saab mängu isegi kuidagi mängitavaks thumbs_up.gif


juba mingid modid väljas icon_idea.gif icon_question.gif


https://www.nexusmods.com/stalker2heartofchornobyl/mods/
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.11.2024 20:06:30 vasta tsitaadiga

10h ka täis tiksunud, pole ühtki crashi olnud. 1 nõme glitch oli kus peale autosave laadimist oli nurga taha kiimamise(lean left \ right) kiirus peale jäänud, uuesti nuppe vajutades kadus ära;)
Ma ei pannud tähelegi relvade hääli, aga ju vist seepärast et täitsa usutavad tunuvad. MP5 on selline susisev, püstol on plaks, AKM teeb ka täitsa AK moodi häält.
Täitsa arusaadav, et vaja klikke koguda nende videotega stiilis "oi kui paha ja vigane mäng, UE5 mootor 5 FPS".
AI üldiselt on päris huvitav, karjamenatliteed loomadel jne. Lihtsalt aimbotid liiga palju jah.
Samuti ei ole mõtet lisamissioone ekstra teha- 600 saab raha, kuulidele kulub 1500:P Seda keskmisel raskusastmel, ja sain tornist selle sihikuga AKM nii et vastased kukuvad enamjaolt paari laksuga pähe.
Et ei ole väga laristaja moonaga .
Kindlasti tahab nokitsemist, aga pole ka väga hullu, eriti kui mängu sisse elada. Missioonid on eriti head ja unikaalsed, ma ütleks et Witcheris3 parem.

Kohati on AI probleem ka selles, et mõnda kohta pole lihtsalt mõtet oma nina toppidagi. Pidin näiteks ühes missiooni alast väljuma- vante vajus järjest rohkem peale ja sai paar kiirlaadimist tehtud. Siis hakkasin mõtlema, et paraaduksest vb pole mõtet sisse välja marssida ning leidsin teise tee kust sain pmst ilma pauku tegemata välja.
Kollid võiks küll alla 100 kuuli maha kukkuda, eriti arvestades et neilt midagi väärtusliku pärast ei saa ka...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 20:55:21 vasta tsitaadiga

I7 6700/ 1660SUPER JA 32gb mälu kannatab mängida mediumi peal isegi icon_rolleyes.gif aga kahjuks juba alguses ei suuda sealt kollasest muda august artifakti leida icon_rolleyes.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 21:06:29 vasta tsitaadiga

Eks osad videod on jah puhtalt klikikogumine, aga neid on ikka asjalikumaid ka, kus räägitakse päris probleemidest ja videos on näide põmst ka kohe visuaalselt kõrval. Noh, ega muidu vb ei usukski naljalt neid jutte, aga kui ikka ise ja oma silmaga näed siis on nagu päris raske eitada.
"Pidin näiteks ühes missiooni alast väljuma- vante vajus järjest rohkem peale" see näiteks kõlab küll väga täpselt nii nagu vaenlased lihtsalt spawniks järjest kuskile nurga taha.

Tasakaalustamist paistab mäng igatahes vajama päris kõvasti. Modid on tõesti juba väljas ja päris palju erinevaid, a'la oluliselt nõrgemaks muudetud mutandid (minumeelest VÄGA mõistlik), hiire lagi vähendamine, aimbottimise vähendamine jne. Ühest küljest muidugi hea, et neid asju vähemalt saab niimoodi üsna kergelt muuta...teisalt suht imelik, et nii oluliste asjadega nii mööda on pandud icon_lol.gif Jääb selline mulje, et ega mängu testimise peale just erilisi ressursse ei kulutatud. Või siis täpsemalt, et hästi tehnilist testimist ja automated teste ilmselt tehti aga sellist korralikku user experience testingut vist väga mitte.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.11.2024 21:25:56 vasta tsitaadiga

Mul on nüüd 8 tundi veedetud mängus ja reaalset bugi olen näinud ainult 2x. Mis on väga, väga palju parem kui CP2077 oli, kui seda mängisin launchi nädalal PC peal.

Neile, kes räägivad, et graafika niru - vaadake Digital Foundry videot ja siis mõelge üle, et mis seaded te endale peale keeranud olete. Graafika pole võibolla päris Cyberpunk, aga see-eest on 100% Stalker. Kui ikka kole tundub, minge vaadake esimese mängu oma üle icon_biggrin.gif

Ma olen igatahes juba täiega maailmas sees, immersion on ikkagi totaalne ja pole palju neid mänge, mille puhul saab seda väita. Ootan huviga A-Life 2.0 fixi ja HDR fixi, aga kui aus olla, siis olen siiani väga kenasti ka ilma nendeta mängitud saanud.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 21:50:26 vasta tsitaadiga

Ma mängisin esimest ver cyberpunki läbi, m küll aru ei saanud et mäng oleks katki olnud.
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 21:55:16 vasta tsitaadiga

Wusses, minu probleem Cyberpunkiga oli, et lõplik mäng polnud üldse see, mida 2a reklaamiti. Kõvasti väiksem scope kõigel. Aga lõpuks oli ikkagi hea kogemus.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 22:12:48 vasta tsitaadiga

mdia see Alife 2.0 fix täpsemalt sisaldama või muutma või tegema peaks? On selle kohta kuskil mingi konkreetsem info? See mida ise seni lugenud olen on olnud kõik ikkagi pehmelt öeldes täiesti ebamäärane a'la "jah me teame, et te pole rahul...millalgi parandame midagi"
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
end889
HV kasutaja
end889

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2024 23:33:51 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
15+ tundi mängitud. Täitsa asjalik pela. Hud elemendid keerasin enamik kinni et immersive oleks. Story on alguses veits igav, aga läheb päris huvitavaks mingi hetk.
Gunplay on suht norm ja Enemy AI on kohati ka väga asjalik, flankivad jne. Kohati muidugi janki kõvasti. Vastased näevad sind ikka päris kaugelt kui stealthida üritdad, mis mulle meeldib erinevalt paljudest tänapäeva mängudest kus NPCd on pimedad 10m kauguselt.
Jookseb täitsa normilt kui FrameGen kasutada. Esimene mäng kus framegen väga häiriv pole ghostingu suhtes ning reflex peale pannes ja mouse smoothing ini failiga kinni keerates on piisavalt responsive ka, et ei häiri.
Siiani crashinud pole või gamebreaking buge märganud. Animationite glitchid või NPCd üksteise sees jms ikka aeg ajalt ette tuleb.

2560x1440, high settings, motion strenght off, FoV 105, DLSS quality, reflex enabled on 45-80 fpsi
framegen peal 90-130 fpsi.

Ryzen 5800X3D, RTX 3080, Arch Linux, proton-experimental.

thumbs_up.gif Ostuga väga rahul. Loodame et performance optimization patchid ka tulekul mingi hetk.


Just nii, see alguse missioon kus keldris oled, taskulamp kinni ja seisad paigal ning NPC-d jooksevad mööda, kui neile survet avaldada, siis avastavad su alles.....lased ühe ära, tuleb järgmine teadmatuses ja jookseb ka samuti esimese hooga mööda....laiba avastamisel n-ö investigateb, et mis siin nüüd küll juhtunud on.
Ei ole ka kohanud neid aimbotte mitte kuskil, kõik free roamivad mobid sind nägemata ja ilma agromatta ei ründa, pigem jätkavad oma toimetusi icon_biggrin.gif

_________________
Tiktok pole elu.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 03:51:31 vasta tsitaadiga

aimbot ja AI "awareness" või mängija märkamine/mitte märkamine on omavahel täiesti mitte-seotud asjad. aimbot AI tähendab seda, et KUI JUBA tulevahetus ehk action käib siis AI on nii ebareaalselt kiire/täpne oma sihtimise ja laskmisega mängija suhtes, et jääb tunne nagu sind laseks maha "aimbot" cheati kasutav päris mängija mingis multi-player mängus.

see aimbot AI mängus on seotud ka sellega, et relvad ongi seekordses mängus hirmus (ebareaalselt) täpsed. kuigi see on nii mõlemadpidi ehk mängija relvad on samuti hirmus täpsed siis paljud on kurtnud, et see on eelnevate stalkeritega võrreldes ikka väga teistmoodi ning pigem häiriv. ollen mänginud kõiki eelnevaid osasid + igasuguseid eraldi community tehtud versioone mängust siis võin kinnitada, et nendes mängudes tõepoolest oli relvadel ikka märgatavalt seda "randomnessi" sees. päris kõik kuulid ei läinud sul täpselt ühte punkti, mis siis et sihib oli täpselt selles punktis paigas. see tekitas teatavat realismi sest ega päriselus ka selliseid roboteid ei eksisteeri, kes masinliku täpsusega kütavad suvalisest asendist terve salve ilusti kuskile 5cm bullseye sisse, isegi jooksu pealt jne icon_biggrin.gif

also, kes ei mõista või pole näinud kuidas vaenlased spawnivad su nina ette siis see video@ 7min peaks andma suht hea ettekujutuse, päris haige vaatepilt ausalt öeldes kui sellise asja peale satud mängus icon_lol.gif https://www.youtube.com/watch?v=2le30w1YPxA lisaks on siin suurem osa muid probleeme ka teemaks

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.11.2024 10:02:51 vasta tsitaadiga

Igal relval on oma "iseloom" ja hääl.
SMG Viper 5ga pole näiteks pikema maa peale üldse mõtet äsama minna, hea peale kargava koerakamba või nurga tagant tuleva vaenlase maha võtmiseks.
AKM snaipri sihikuga kõlbab modimata kujul ainult üksiklaskudeks ja isegi siis on relva kõikumine ja tagasilöök tunda.
Jällegi, keegi kasutab kontrollerit/aimbotti/mode?

Sain kätte UDP summutiga, tegin suure hoone väga palju parema turvisega vaenlastest pähelaskudega puhtaks. Kogunes nii palju arstimeid ja kuule, et relvade jaoks enam ruumi ei jagunudki;) ehk siis hiilimine tasub väga ära kohati.

Jällegi, mäng väärib kriitikat, aga mulje jääb nagu rahvas oleks mänginud 1000-modiga esimesi osasid ja nüüd on pettunud kui mäng ettekujutustele ei vasta...
Eks vaatab edasi mis päris suures maailmas nüüd saama hakkab...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 24.11.2024 11:11:34 vasta tsitaadiga

Aga mis seal saab, kus peaks nagu kuhugi omade linna jõudma(minul 6 tunni peal Lesser Zone) aga hakkab teepeal kiiresti verd kaotama ja ei õnnestu end ära parndada? Maailm muutub punaseks ja kooleb vms...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 11:26:06 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Aga mis seal saab, kus peaks nagu kuhugi omade linna jõudma(minul 6 tunni peal Lesser Zone) aga hakkab teepeal kiiresti verd kaotama ja ei õnnestu end ära parndada? Maailm muutub punaseks ja kooleb vms...


Mine mõnda majja/keldrisse.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 12:12:19 vasta tsitaadiga

oskab keegi teha must listi "must mods"?

Ja xbox passiga mängesai ka modida?

icon_lol.gif Ma üldiselt ei ole mod-ide üldse kursis ega sina peal.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 16:26:02 vasta tsitaadiga

Vael, nagu rahvas oleks mänginud??? Rahvas ilmselgelt ONGI ju mänginud modidega stalkereid...kuskohas sina elanud oled? icon_lol.gif Isegi need hilisteismelistest lääne juutuuberid, kes täna stalker2 kohta nö. oma ülevaateid avaldavad oma kanalitel, isegi paljud nendest on vähemalt natuke mänginud moditud vanu stalkereid. Rääkimata paljudest siin teemas sõnu võtjatest, mina sealhulgas.

Seega loomulikult ootused olid suured ja õigustatult. Aga noh on nagu on, eks modidega tehakse mäng jälle korda...loodetavasti.

Päris "must" listi ilmselt teha ei saa sest igaühel omad eelistused mingil määral aga minumeelest kui tahad mängimist natuke nautida, mitte lihtsalt agooniat siis:
Adjustable carry weight mod
Reduce mutant HP mod
Longer sprinting
Reasonable weapon degradation
Reduced repair cost
Even longer days
Stealth mod
Marklane's better gunfights

Neid tasuks kindlasti vähemalt proovida. Üldiselt soovitaks esialgu pigem vältida neid modpacke, mis nö. fixivad korraga hästi palju erinevaid asju sest eks tegelikult on mõistlik ükshaaval modid peale lasta ja mängida ning vaadata, mis reaalselt meeldib ja mis mitte

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 18:32:40 vasta tsitaadiga

Järjest tuleb häid modisid. Lisandus ka ronimine.

Spoiler Spoiler Spoiler


https://www.nexusmods.com/stalker2heartofchornobyl/mods/204

_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 24.11.2024 20:10:10 vasta tsitaadiga

Mingi imbekas jäi esimeses stalkeri baasis kolli ja tule vahele. Tõprad jäävadki nüüd agroma sind tänu " mõrvale" ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 20:45:15 vasta tsitaadiga

nojah...võta siis varasem save lihtsalt ja uuesti?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 21:31:47 vasta tsitaadiga

Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus. icon_lol.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 22:57:35 vasta tsitaadiga

kiiruga testisin mängu natuke.

Imelik on see et vahepeal kukub fps 20-30 peale. Muidu jookseb 60-110fps epic/dlaa/ 4K.

Vägistasin nalja pärast läpaka peal ja jooksis (gtx 4050). Kujsjuures jookseb pärist hästi. Fullhd DLAA 66% mediaum/high 50-100fps.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2024 23:54:54 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus. icon_lol.gif
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 00:27:02 vasta tsitaadiga

Anna tooli kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus. icon_lol.gif
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu icon_rolleyes.gif

Ja sealsetel kuubiku mängudel on palju parem tulistamismehaanika. icon_lol.gif
Stalkeris on võimatu vastast näha. Täiesti ajuvaba kuidas selline lihtne asi on nii pekki keeratud. Vahest kuuled kellegi juttu kusagil. No krt annab üles leida kus keegi on. icon_biggrin.gif Kõik on nii segane ja nähtavus eriti pimedal ajal on kohutav. Mõnus Alpha versioon mängust.

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 00:52:10 vasta tsitaadiga

aga pane siis mod peale ja mängi valges...väheke veidrate asjade üle vingud. see, et vastaseid on raske näha, on mis krdi moodi täpsemalt seotud tulistamismehaanikaga??? või mis sellel tulistamismehaanikal ikkagi nagu konkreetselt viga on?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 25.11.2024 01:26:53 vasta tsitaadiga

Eks tänapäeval on vaja ekraanile kompasse mis näitab kus vastane asub koos vastase health bariga icon_rolleyes.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.11.2024 02:10:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Anna tooli kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus. icon_lol.gif
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu icon_rolleyes.gif

Ja sealsetel kuubiku mängudel on palju parem tulistamismehaanika. icon_lol.gif
Stalkeris on võimatu vastast näha. Täiesti ajuvaba kuidas selline lihtne asi on nii pekki keeratud. Vahest kuuled kellegi juttu kusagil. No krt annab üles leida kus keegi on. icon_biggrin.gif Kõik on nii segane ja nähtavus eriti pimedal ajal on kohutav. Mõnus Alpha versioon mängust.


L täht paneb sul pealambi põlema. Teeb öösel kõik tegevused lihtsamaks.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 04:38:59 vasta tsitaadiga

hiire rulliku click on ka lamp. veits parem nupp kui L.

ei tea jah mis teema sellega on et siin osadel vaja et vastased oleks kirjudes riietes kaugelt näha.. vb xray visionit oleks ka vaja.
minu arvates just see et näha pole teebki asja reaalsemaks, arvestades, mis riietust ka kantakse.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 08:21:55 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Anna tooli kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus. icon_lol.gif
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu icon_rolleyes.gif

Ja sealsetel kuubiku mängudel on palju parem tulistamismehaanika. icon_lol.gif
Stalkeris on võimatu vastast näha. Täiesti ajuvaba kuidas selline lihtne asi on nii pekki keeratud. Vahest kuuled kellegi juttu kusagil. No krt annab üles leida kus keegi on. icon_biggrin.gif Kõik on nii segane ja nähtavus eriti pimedal ajal on kohutav. Mõnus Alpha versioon mängust.

L täht paneb sul pealambi põlema. Teeb öösel kõik tegevused lihtsamaks.
Pealambist on kasu vaid siseruumides. Õues sellest seasilmast eriti tolku pole.

PS! Oligi arvata, et siia roomavad kokku mingid eliit-vennad, kes arvavad, et halvasti tehtud mängumehaanika näitab reaalsust. 😆

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 09:23:52 vasta tsitaadiga

Aga mis seos on vastase nägemise ja tulistamismehaanikaga? Puuvõrade vahel seiklevad bandiidid ongi mingis valguses sisuliselt nähtamatud ka päriselus.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2024 09:43:13 vasta tsitaadiga

See mäng ongi täielik saast, aga milline paljudest poleks pärast reliissi? 9 kuu pärast proovin uuesti ja usun, et siis juba natukene parem. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.11.2024 11:00:20 vasta tsitaadiga

Minu arvates täitsa hea mäng. Alguses kippus crashima aga Nvidia driveri update tegi selle korda, rohkem pole crashe ja 10h jooksul ainult 1 bugi näinud, kus tegelane hõljus voodi kohal mitte ei lamanud selle peal. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 25.11.2024 11:04:56 vasta tsitaadiga

On tõesti hea mäng, kui teema huvi pakub siis julgen soovitada. Tulistamine on ok ja vastaste spawnimist pole täheldanud
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 14:38:20 vasta tsitaadiga

end889 kirjutas:
oled sa kindel et see 20. novembri hommikul sul ilusti e-maili peal ka on ?
varasem kogemus näitab, et kuni nädal hiljem võid selle koodi alles saada

Haha, täpselt nii: 20. nov vaikus. Hakkasin 4 päeva tagasi uurima, et kas liigub, kas on tulemas. Pärast järjestikkust 4 päeva edasi-tagasi kirjutamist, ühe ja sama info topelt saatmist, täna sain koodi.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 15:04:50 vasta tsitaadiga

Minuarust pole viga. Framegen pidin maha kiskuma jube input lag. Aga kas mulle ainult tundub vòi ongi nii, et ööd on rohkem kui päeva? Pidevalt üks pime öö ja jube kehv exploreda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 15:08:34 vasta tsitaadiga

Ei, kõigile tundub nii icon_biggrin.gif Õigemini nii ongi...ja selle "parandamiseks" on juba erinevad modidki tehtud icon_lol.gif Imelik muidugi, et selliseid asju peavad modderid day1 parandama aga nojah, ju siis oli kellegi ukraina genialisti "design decision"
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 18:33:34 vasta tsitaadiga

Et siis kõik siinsed kiitjad võivad käsi südamel öelda, et gunplay on selles mängus nauditav?!? Ju ma siis olen ainus lammas, kes arvab teisiti. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 18:57:04 vasta tsitaadiga

sa pole isegi suutnud oma probleemi sõnadesse panna.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 25.11.2024 19:43:10 vasta tsitaadiga

Dj-E, Sa ei saa lihtsalt hakkama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 19:47:33 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
sa pole isegi suutnud oma probleemi sõnadesse panna.

Sa lihtsalt pole minu mõttele pihta saanud. Tulistamismehaanika on sitt - väga algeline. 75% laskudest läheb mööda kuna pole hitmarkerit vms. Vastane on suht bulletsponge. Mitu lasku peab pähe tegema, et sureks - terve salv kerre, et sureks. Relva tunnetus on halb - kui juba scope on siis on väheke parem aga isegi 1 snaipri tabamus ei võta meest maha. Ja see relvade pidev kinnikiilumine on kah liiast - natuke liiga palju. Ju ma siis olen ära rikutud COD-i suurepärasest gunplayst. Oleks Stalkeris midagi a la Cyberpunki või Dead Island 2 taolist siis poleks ka nurinat.

-Kaivo- kirjutas:
Dj-E, Sa ei saa lihtsalt hakkama icon_biggrin.gif

Tuleb nii välja jah. icon_lol.gif

_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2024 20:20:01 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
DeTHiCa. kirjutas:
sa pole isegi suutnud oma probleemi sõnadesse panna.

Sa lihtsalt pole minu mõttele pihta saanud. Tulistamismehaanika on sitt - väga algeline. 75% laskudest läheb mööda kuna pole hitmarkerit vms. Vastane on suht bulletsponge. Mitu lasku peab pähe tegema, et sureks - terve salv kerre, et sureks. Relva tunnetus on halb - kui juba scope on siis on väheke parem aga isegi 1 snaipri tabamus ei võta meest maha. Ja see relvade pidev kinnikiilumine on kah liiast - natuke liiga palju. Ju ma siis olen ära rikutud COD-i suurepärasest gunplayst. Oleks Stalkeris midagi a la Cyberpunki või Dead Island 2 taolist siis poleks ka nurinat.

-Kaivo- kirjutas:
Dj-E, Sa ei saa lihtsalt hakkama icon_biggrin.gif

Tuleb nii välja jah. icon_lol.gif


*headshotil on "hitmarker heli"
*bandiite, zombisid saab tappa ühe lasuga. kui sa ei suuda, siis vaata oma relvad üle - upgradetud relvad üldiselt lasevad sinna, kuhu sihid. ära arva et see on mingi " 360 noscope" mäng, kus jooksu pealt lappad headshote kõigele, mis liigub.
*ilma armorita vastased surevad kiiresti, armoriga vastased vajavad AP moona kasutamist, mida sul ilmselgelt pole. inimeste vastu soovitan kasutada pumppüssi ja haavleid (pähe laskmine töötab VÄGA HÄSTI), mutantide vastu kasuta väledaid jalgu.
*relvad ei kiilu kinni, kui sa oled neid hooldada lasknud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2024 09:10:12 vasta tsitaadiga

Vòtsin selle eurose gamepassi…nüüd ma olen kuskil 10h mänginud…nvidia dlss on peal kuid ikka on fps langused sees. See selleks kus juures ma ei oskagi öelda kas osta vòi mitte osta, kuna mulle meeldib steamis mǎnge omada siis tähendab see seda et ma peaksin sel juh nullist alustama mida ma väga ei viitsiks. Ostma ajendaks see, et ma olen selline tegelinski et mängin mängin ja siis jääb asi seisma kuni uuesti tuju tuleb. Kùsimus nùùd suuremale ringile, alas on hunnikus kùsimàrke kas ùlesanded viivad mingi moment nendeni vòi tuleb need ise lihtsalt minna ja avastada?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2024 10:30:49 vasta tsitaadiga

Päris mitmed sidequestid erinevate kúsimärkide juurde viivad, aga kindlasti mitte kòigi juurde ja mònest kohast saab omakorda ise sidequesti.
Endal 10h pelatud. Framegen tuli maha kakkuda, läks tulistamine/sihtimine paremaks. Enne oli ikka ilge input lag.
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2024 11:09:44 vasta tsitaadiga

input lagi vastu aitab ini tweak ning vaata et reflex ka enabled oleks kui nvidia kaarti kasutad. AMD puhul ma ei tea kas ka midagi sellist olemas on.

"~/SteamLibrary/steamapps/compatdata/1643320/pfx/drive_c//users/steamuser/AppData/Local/Stalker2/Saved/Config/Windows/Input.ini"

windoozas ilmselt see location otse drive c ja users all kuskil

[/Script/Engine.InputSettings]
bDisableMouseAcceleration=True
bViewAccelerationEnabled=False
RawMouseInputEnabled=Enabled
RawMouseInputEnabled=1
bEnableMouseSmoothing=False


nii kannatab famegeniga mängida. vähemalt acceptable on minu jaoks.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  STALKER 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.