|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
23.11.2024 17:25:25
|
|
|
15+ tundi mängitud. Täitsa asjalik pela. Hud elemendid keerasin enamik kinni et immersive oleks. Story on alguses veits igav, aga läheb päris huvitavaks mingi hetk.
Gunplay on suht norm ja Enemy AI on kohati ka väga asjalik, flankivad jne. Kohati muidugi janki kõvasti. Vastased näevad sind ikka päris kaugelt kui stealthida üritdad, mis mulle meeldib erinevalt paljudest tänapäeva mängudest kus NPCd on pimedad 10m kauguselt.
Jookseb täitsa normilt kui FrameGen kasutada. Esimene mäng kus framegen väga häiriv pole ghostingu suhtes ning reflex peale pannes ja mouse smoothing ini failiga kinni keerates on piisavalt responsive ka, et ei häiri.
Siiani crashinud pole või gamebreaking buge märganud. Animationite glitchid või NPCd üksteise sees jms ikka aeg ajalt ette tuleb.
2560x1440, high settings, motion strenght off, FoV 105, DLSS quality, reflex enabled on 45-80 fpsi
framegen peal 90-130 fpsi.
Ryzen 5800X3D, RTX 3080, Arch Linux, proton-experimental.
Ostuga väga rahul. Loodame et performance optimization patchid ka tulekul mingi hetk.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
23.11.2024 17:46:14
|
|
|
Modidega saab mängu isegi kuidagi mängitavaks
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.11.2024 17:56:21
|
|
|
huvitav, et erinevatel mängijatel see AI kogemus nii erinev...ühed räägivad (noh, päris paljud tegelikult) et totaalne katastroof ja muud pole kui aimbot ning nina ette spawnivad vaenlased. teistel, et AI on päris asjalik jne aga võibolla siis ikkagi on mingeid parandusi juba tehtud selle lühikese aja jooksul
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
23.11.2024 18:04:35
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
huvitav, et erinevatel mängijatel see AI kogemus nii erinev...ühed räägivad (noh, päris paljud tegelikult) et totaalne katastroof ja muud pole kui aimbot ning nina ette spawnivad vaenlased. teistel, et AI on päris asjalik jne aga võibolla siis ikkagi on mingeid parandusi juba tehtud selle lühikese aja jooksul |
oma 15+ tunni jooksul pole küll kordagi näinud spawnimas lähedusse või rääkimata nina ette. Aimbottimist nö on ikka veits jah, aga ise ka headshotiga võtab ilusti maha vastaseid. Armor on annab kõvasti juurde ja kaugelt vastased ikka nii kergelt pihta ei saa, kui saavad siis ei tee miskit suurt vigastusi.
Minu arvates on üpris asjalik ja challenging see combat. No walk in the park.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.11.2024 18:13:04
|
|
|
nojah tõsi, nad pidid tegelikult enamasti selja taha spawnima aga ju see on siis rohkem selline olenevalt spotist. saan aru et see probleem oli enamasti mingite majade vahel platsi puhtaks tegemisega (kus siis hetk hiljem on plats jälle lambist tüüpe täis)
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
23.11.2024 19:06:56
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Modidega saab mängu isegi kuidagi mängitavaks  |
juba mingid modid väljas
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
23.11.2024 19:38:50
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
huvitav, et erinevatel mängijatel see AI kogemus nii erinev...ühed räägivad (noh, päris paljud tegelikult) et totaalne katastroof ja muud pole kui aimbot ning nina ette spawnivad vaenlased. teistel, et AI on päris asjalik jne aga võibolla siis ikkagi on mingeid parandusi juba tehtud selle lühikese aja jooksul |
Eks mõni mängib Steamis ja Gamepassi alt, ja mõni mängib RUNE'i
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
23.11.2024 20:06:30
|
|
|
10h ka täis tiksunud, pole ühtki crashi olnud. 1 nõme glitch oli kus peale autosave laadimist oli nurga taha kiimamise(lean left \ right) kiirus peale jäänud, uuesti nuppe vajutades kadus ära;)
Ma ei pannud tähelegi relvade hääli, aga ju vist seepärast et täitsa usutavad tunuvad. MP5 on selline susisev, püstol on plaks, AKM teeb ka täitsa AK moodi häält.
Täitsa arusaadav, et vaja klikke koguda nende videotega stiilis "oi kui paha ja vigane mäng, UE5 mootor 5 FPS".
AI üldiselt on päris huvitav, karjamenatliteed loomadel jne. Lihtsalt aimbotid liiga palju jah.
Samuti ei ole mõtet lisamissioone ekstra teha- 600 saab raha, kuulidele kulub 1500:P Seda keskmisel raskusastmel, ja sain tornist selle sihikuga AKM nii et vastased kukuvad enamjaolt paari laksuga pähe.
Et ei ole väga laristaja moonaga .
Kindlasti tahab nokitsemist, aga pole ka väga hullu, eriti kui mängu sisse elada. Missioonid on eriti head ja unikaalsed, ma ütleks et Witcheris3 parem.
Kohati on AI probleem ka selles, et mõnda kohta pole lihtsalt mõtet oma nina toppidagi. Pidin näiteks ühes missiooni alast väljuma- vante vajus järjest rohkem peale ja sai paar kiirlaadimist tehtud. Siis hakkasin mõtlema, et paraaduksest vb pole mõtet sisse välja marssida ning leidsin teise tee kust sain pmst ilma pauku tegemata välja.
Kollid võiks küll alla 100 kuuli maha kukkuda, eriti arvestades et neilt midagi väärtusliku pärast ei saa ka...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
23.11.2024 20:55:21
|
|
|
I7 6700/ 1660SUPER JA 32gb mälu kannatab mängida mediumi peal isegi aga kahjuks juba alguses ei suuda sealt kollasest muda august artifakti leida
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.11.2024 21:06:29
|
|
|
Eks osad videod on jah puhtalt klikikogumine, aga neid on ikka asjalikumaid ka, kus räägitakse päris probleemidest ja videos on näide põmst ka kohe visuaalselt kõrval. Noh, ega muidu vb ei usukski naljalt neid jutte, aga kui ikka ise ja oma silmaga näed siis on nagu päris raske eitada.
"Pidin näiteks ühes missiooni alast väljuma- vante vajus järjest rohkem peale" see näiteks kõlab küll väga täpselt nii nagu vaenlased lihtsalt spawniks järjest kuskile nurga taha.
Tasakaalustamist paistab mäng igatahes vajama päris kõvasti. Modid on tõesti juba väljas ja päris palju erinevaid, a'la oluliselt nõrgemaks muudetud mutandid (minumeelest VÄGA mõistlik), hiire lagi vähendamine, aimbottimise vähendamine jne. Ühest küljest muidugi hea, et neid asju vähemalt saab niimoodi üsna kergelt muuta...teisalt suht imelik, et nii oluliste asjadega nii mööda on pandud Jääb selline mulje, et ega mängu testimise peale just erilisi ressursse ei kulutatud. Või siis täpsemalt, et hästi tehnilist testimist ja automated teste ilmselt tehti aga sellist korralikku user experience testingut vist väga mitte.
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.11.2024 21:25:56
|
|
|
Mul on nüüd 8 tundi veedetud mängus ja reaalset bugi olen näinud ainult 2x. Mis on väga, väga palju parem kui CP2077 oli, kui seda mängisin launchi nädalal PC peal.
Neile, kes räägivad, et graafika niru - vaadake Digital Foundry videot ja siis mõelge üle, et mis seaded te endale peale keeranud olete. Graafika pole võibolla päris Cyberpunk, aga see-eest on 100% Stalker. Kui ikka kole tundub, minge vaadake esimese mängu oma üle
Ma olen igatahes juba täiega maailmas sees, immersion on ikkagi totaalne ja pole palju neid mänge, mille puhul saab seda väita. Ootan huviga A-Life 2.0 fixi ja HDR fixi, aga kui aus olla, siis olen siiani väga kenasti ka ilma nendeta mängitud saanud.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
23.11.2024 21:50:26
|
|
|
Ma mängisin esimest ver cyberpunki läbi, m küll aru ei saanud et mäng oleks katki olnud.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
23.11.2024 21:55:16
|
|
|
Wusses, minu probleem Cyberpunkiga oli, et lõplik mäng polnud üldse see, mida 2a reklaamiti. Kõvasti väiksem scope kõigel. Aga lõpuks oli ikkagi hea kogemus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
23.11.2024 22:12:48
|
|
|
mdia see Alife 2.0 fix täpsemalt sisaldama või muutma või tegema peaks? On selle kohta kuskil mingi konkreetsem info? See mida ise seni lugenud olen on olnud kõik ikkagi pehmelt öeldes täiesti ebamäärane a'la "jah me teame, et te pole rahul...millalgi parandame midagi"
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
end889
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005
|
23.11.2024 23:33:51
|
|
|
| xpander kirjutas: |
15+ tundi mängitud. Täitsa asjalik pela. Hud elemendid keerasin enamik kinni et immersive oleks. Story on alguses veits igav, aga läheb päris huvitavaks mingi hetk.
Gunplay on suht norm ja Enemy AI on kohati ka väga asjalik, flankivad jne. Kohati muidugi janki kõvasti. Vastased näevad sind ikka päris kaugelt kui stealthida üritdad, mis mulle meeldib erinevalt paljudest tänapäeva mängudest kus NPCd on pimedad 10m kauguselt.
Jookseb täitsa normilt kui FrameGen kasutada. Esimene mäng kus framegen väga häiriv pole ghostingu suhtes ning reflex peale pannes ja mouse smoothing ini failiga kinni keerates on piisavalt responsive ka, et ei häiri.
Siiani crashinud pole või gamebreaking buge märganud. Animationite glitchid või NPCd üksteise sees jms ikka aeg ajalt ette tuleb.
2560x1440, high settings, motion strenght off, FoV 105, DLSS quality, reflex enabled on 45-80 fpsi
framegen peal 90-130 fpsi.
Ryzen 5800X3D, RTX 3080, Arch Linux, proton-experimental.
Ostuga väga rahul. Loodame et performance optimization patchid ka tulekul mingi hetk. |
Just nii, see alguse missioon kus keldris oled, taskulamp kinni ja seisad paigal ning NPC-d jooksevad mööda, kui neile survet avaldada, siis avastavad su alles.....lased ühe ära, tuleb järgmine teadmatuses ja jookseb ka samuti esimese hooga mööda....laiba avastamisel n-ö investigateb, et mis siin nüüd küll juhtunud on.
Ei ole ka kohanud neid aimbotte mitte kuskil, kõik free roamivad mobid sind nägemata ja ilma agromatta ei ründa, pigem jätkavad oma toimetusi
_________________ Tiktok pole elu. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.11.2024 03:51:31
|
|
|
aimbot ja AI "awareness" või mängija märkamine/mitte märkamine on omavahel täiesti mitte-seotud asjad. aimbot AI tähendab seda, et KUI JUBA tulevahetus ehk action käib siis AI on nii ebareaalselt kiire/täpne oma sihtimise ja laskmisega mängija suhtes, et jääb tunne nagu sind laseks maha "aimbot" cheati kasutav päris mängija mingis multi-player mängus.
see aimbot AI mängus on seotud ka sellega, et relvad ongi seekordses mängus hirmus (ebareaalselt) täpsed. kuigi see on nii mõlemadpidi ehk mängija relvad on samuti hirmus täpsed siis paljud on kurtnud, et see on eelnevate stalkeritega võrreldes ikka väga teistmoodi ning pigem häiriv. ollen mänginud kõiki eelnevaid osasid + igasuguseid eraldi community tehtud versioone mängust siis võin kinnitada, et nendes mängudes tõepoolest oli relvadel ikka märgatavalt seda "randomnessi" sees. päris kõik kuulid ei läinud sul täpselt ühte punkti, mis siis et sihib oli täpselt selles punktis paigas. see tekitas teatavat realismi sest ega päriselus ka selliseid roboteid ei eksisteeri, kes masinliku täpsusega kütavad suvalisest asendist terve salve ilusti kuskile 5cm bullseye sisse, isegi jooksu pealt jne
also, kes ei mõista või pole näinud kuidas vaenlased spawnivad su nina ette siis see video@ 7min peaks andma suht hea ettekujutuse, päris haige vaatepilt ausalt öeldes kui sellise asja peale satud mängus https://www.youtube.com/watch?v=2le30w1YPxA lisaks on siin suurem osa muid probleeme ka teemaks
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
24.11.2024 10:02:51
|
|
|
Igal relval on oma "iseloom" ja hääl.
SMG Viper 5ga pole näiteks pikema maa peale üldse mõtet äsama minna, hea peale kargava koerakamba või nurga tagant tuleva vaenlase maha võtmiseks.
AKM snaipri sihikuga kõlbab modimata kujul ainult üksiklaskudeks ja isegi siis on relva kõikumine ja tagasilöök tunda.
Jällegi, keegi kasutab kontrollerit/aimbotti/mode?
Sain kätte UDP summutiga, tegin suure hoone väga palju parema turvisega vaenlastest pähelaskudega puhtaks. Kogunes nii palju arstimeid ja kuule, et relvade jaoks enam ruumi ei jagunudki;) ehk siis hiilimine tasub väga ära kohati.
Jällegi, mäng väärib kriitikat, aga mulje jääb nagu rahvas oleks mänginud 1000-modiga esimesi osasid ja nüüd on pettunud kui mäng ettekujutustele ei vasta...
Eks vaatab edasi mis päris suures maailmas nüüd saama hakkab...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
24.11.2024 11:11:34
|
|
|
| Aga mis seal saab, kus peaks nagu kuhugi omade linna jõudma(minul 6 tunni peal Lesser Zone) aga hakkab teepeal kiiresti verd kaotama ja ei õnnestu end ära parndada? Maailm muutub punaseks ja kooleb vms...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
24.11.2024 11:26:06
|
|
|
| busta kirjutas: |
| Aga mis seal saab, kus peaks nagu kuhugi omade linna jõudma(minul 6 tunni peal Lesser Zone) aga hakkab teepeal kiiresti verd kaotama ja ei õnnestu end ära parndada? Maailm muutub punaseks ja kooleb vms... |
Mine mõnda majja/keldrisse.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
24.11.2024 12:12:19
|
|
|
oskab keegi teha must listi "must mods"?
Ja xbox passiga mängesai ka modida?
Ma üldiselt ei ole mod-ide üldse kursis ega sina peal.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.11.2024 16:26:02
|
|
|
Vael, nagu rahvas oleks mänginud??? Rahvas ilmselgelt ONGI ju mänginud modidega stalkereid...kuskohas sina elanud oled? Isegi need hilisteismelistest lääne juutuuberid, kes täna stalker2 kohta nö. oma ülevaateid avaldavad oma kanalitel, isegi paljud nendest on vähemalt natuke mänginud moditud vanu stalkereid. Rääkimata paljudest siin teemas sõnu võtjatest, mina sealhulgas.
Seega loomulikult ootused olid suured ja õigustatult. Aga noh on nagu on, eks modidega tehakse mäng jälle korda...loodetavasti.
Päris "must" listi ilmselt teha ei saa sest igaühel omad eelistused mingil määral aga minumeelest kui tahad mängimist natuke nautida, mitte lihtsalt agooniat siis:
Adjustable carry weight mod
Reduce mutant HP mod
Longer sprinting
Reasonable weapon degradation
Reduced repair cost
Even longer days
Stealth mod
Marklane's better gunfights
Neid tasuks kindlasti vähemalt proovida. Üldiselt soovitaks esialgu pigem vältida neid modpacke, mis nö. fixivad korraga hästi palju erinevaid asju sest eks tegelikult on mõistlik ükshaaval modid peale lasta ja mängida ning vaadata, mis reaalselt meeldib ja mis mitte
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Submob
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
24.11.2024 20:10:10
|
|
|
| Mingi imbekas jäi esimeses stalkeri baasis kolli ja tule vahele. Tõprad jäävadki nüüd agroma sind tänu " mõrvale" ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
24.11.2024 20:45:15
|
|
|
nojah...võta siis varasem save lihtsalt ja uuesti?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
24.11.2024 21:31:47
|
|
|
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
24.11.2024 22:57:35
|
|
|
kiiruga testisin mängu natuke.
Imelik on see et vahepeal kukub fps 20-30 peale. Muidu jookseb 60-110fps epic/dlaa/ 4K.
Vägistasin nalja pärast läpaka peal ja jooksis (gtx 4050). Kujsjuures jookseb pärist hästi. Fullhd DLAA 66% mediaum/high 50-100fps.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
24.11.2024 23:54:54
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus.  |
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.11.2024 00:27:02
|
|
|
| Anna tooli kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus.  |
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu  |
Ja sealsetel kuubiku mängudel on palju parem tulistamismehaanika.
Stalkeris on võimatu vastast näha. Täiesti ajuvaba kuidas selline lihtne asi on nii pekki keeratud. Vahest kuuled kellegi juttu kusagil. No krt annab üles leida kus keegi on. Kõik on nii segane ja nähtavus eriti pimedal ajal on kohutav. Mõnus Alpha versioon mängust.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.11.2024 00:52:10
|
|
|
aga pane siis mod peale ja mängi valges...väheke veidrate asjade üle vingud. see, et vastaseid on raske näha, on mis krdi moodi täpsemalt seotud tulistamismehaanikaga??? või mis sellel tulistamismehaanikal ikkagi nagu konkreetselt viga on?
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
25.11.2024 01:26:53
|
|
|
Eks tänapäeval on vaja ekraanile kompasse mis näitab kus vastane asub koos vastase health bariga
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
25.11.2024 02:10:01
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Anna tooli kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus.  |
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu  |
Ja sealsetel kuubiku mängudel on palju parem tulistamismehaanika.
Stalkeris on võimatu vastast näha. Täiesti ajuvaba kuidas selline lihtne asi on nii pekki keeratud. Vahest kuuled kellegi juttu kusagil. No krt annab üles leida kus keegi on. Kõik on nii segane ja nähtavus eriti pimedal ajal on kohutav. Mõnus Alpha versioon mängust. |
L täht paneb sul pealambi põlema. Teeb öösel kõik tegevused lihtsamaks.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
25.11.2024 04:38:59
|
|
|
hiire rulliku click on ka lamp. veits parem nupp kui L.
ei tea jah mis teema sellega on et siin osadel vaja et vastased oleks kirjudes riietes kaugelt näha.. vb xray visionit oleks ka vaja.
minu arvates just see et näha pole teebki asja reaalsemaks, arvestades, mis riietust ka kantakse.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.11.2024 08:21:55
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| Anna tooli kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
Nii halba tulistamist pole üheski teises mängus näinud. Isegi Robloxis on tulistamine parem kui selles mängus.  |
Ma olen aru saanud et Roblox on platvorm, nii kuis Steam, kus miljon mängu  |
Ja sealsetel kuubiku mängudel on palju parem tulistamismehaanika.
Stalkeris on võimatu vastast näha. Täiesti ajuvaba kuidas selline lihtne asi on nii pekki keeratud. Vahest kuuled kellegi juttu kusagil. No krt annab üles leida kus keegi on. Kõik on nii segane ja nähtavus eriti pimedal ajal on kohutav. Mõnus Alpha versioon mängust. |
L täht paneb sul pealambi põlema. Teeb öösel kõik tegevused lihtsamaks. |
Pealambist on kasu vaid siseruumides. Õues sellest seasilmast eriti tolku pole.
PS! Oligi arvata, et siia roomavad kokku mingid eliit-vennad, kes arvavad, et halvasti tehtud mängumehaanika näitab reaalsust. 😆
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
25.11.2024 09:23:52
|
|
|
| Aga mis seos on vastase nägemise ja tulistamismehaanikaga? Puuvõrade vahel seiklevad bandiidid ongi mingis valguses sisuliselt nähtamatud ka päriselus.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004

|
25.11.2024 09:43:13
|
|
|
See mäng ongi täielik saast, aga milline paljudest poleks pärast reliissi? 9 kuu pärast proovin uuesti ja usun, et siis juba natukene parem.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
25.11.2024 11:00:20
|
|
|
Minu arvates täitsa hea mäng. Alguses kippus crashima aga Nvidia driveri update tegi selle korda, rohkem pole crashe ja 10h jooksul ainult 1 bugi näinud, kus tegelane hõljus voodi kohal mitte ei lamanud selle peal.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tint
HV veteran
liitunud: 26.01.2003
|
25.11.2024 11:04:56
|
|
|
| On tõesti hea mäng, kui teema huvi pakub siis julgen soovitada. Tulistamine on ok ja vastaste spawnimist pole täheldanud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Overkilla
HV veteran
liitunud: 11.04.2004
|
25.11.2024 14:38:20
|
|
|
| end889 kirjutas: |
oled sa kindel et see 20. novembri hommikul sul ilusti e-maili peal ka on ?
varasem kogemus näitab, et kuni nädal hiljem võid selle koodi alles saada |
Haha, täpselt nii: 20. nov vaikus. Hakkasin 4 päeva tagasi uurima, et kas liigub, kas on tulemas. Pärast järjestikkust 4 päeva edasi-tagasi kirjutamist, ühe ja sama info topelt saatmist, täna sain koodi.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
25.11.2024 15:04:50
|
|
|
Minuarust pole viga. Framegen pidin maha kiskuma jube input lag. Aga kas mulle ainult tundub vòi ongi nii, et ööd on rohkem kui päeva? Pidevalt üks pime öö ja jube kehv exploreda
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
25.11.2024 15:08:34
|
|
|
Ei, kõigile tundub nii Õigemini nii ongi...ja selle "parandamiseks" on juba erinevad modidki tehtud Imelik muidugi, et selliseid asju peavad modderid day1 parandama aga nojah, ju siis oli kellegi ukraina genialisti "design decision"
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.11.2024 18:33:34
|
|
|
Et siis kõik siinsed kiitjad võivad käsi südamel öelda, et gunplay on selles mängus nauditav?!? Ju ma siis olen ainus lammas, kes arvab teisiti.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
25.11.2024 18:57:04
|
|
|
| sa pole isegi suutnud oma probleemi sõnadesse panna.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
25.11.2024 19:43:10
|
|
|
Dj-E, Sa ei saa lihtsalt hakkama
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
25.11.2024 19:47:33
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| sa pole isegi suutnud oma probleemi sõnadesse panna. |
Sa lihtsalt pole minu mõttele pihta saanud. Tulistamismehaanika on sitt - väga algeline. 75% laskudest läheb mööda kuna pole hitmarkerit vms. Vastane on suht bulletsponge. Mitu lasku peab pähe tegema, et sureks - terve salv kerre, et sureks. Relva tunnetus on halb - kui juba scope on siis on väheke parem aga isegi 1 snaipri tabamus ei võta meest maha. Ja see relvade pidev kinnikiilumine on kah liiast - natuke liiga palju. Ju ma siis olen ära rikutud COD-i suurepärasest gunplayst. Oleks Stalkeris midagi a la Cyberpunki või Dead Island 2 taolist siis poleks ka nurinat.
| -Kaivo- kirjutas: |
Dj-E, Sa ei saa lihtsalt hakkama  |
Tuleb nii välja jah.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
25.11.2024 20:20:01
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
| sa pole isegi suutnud oma probleemi sõnadesse panna. |
Sa lihtsalt pole minu mõttele pihta saanud. Tulistamismehaanika on sitt - väga algeline. 75% laskudest läheb mööda kuna pole hitmarkerit vms. Vastane on suht bulletsponge. Mitu lasku peab pähe tegema, et sureks - terve salv kerre, et sureks. Relva tunnetus on halb - kui juba scope on siis on väheke parem aga isegi 1 snaipri tabamus ei võta meest maha. Ja see relvade pidev kinnikiilumine on kah liiast - natuke liiga palju. Ju ma siis olen ära rikutud COD-i suurepärasest gunplayst. Oleks Stalkeris midagi a la Cyberpunki või Dead Island 2 taolist siis poleks ka nurinat.
| -Kaivo- kirjutas: |
Dj-E, Sa ei saa lihtsalt hakkama  |
Tuleb nii välja jah.  |
*headshotil on "hitmarker heli"
*bandiite, zombisid saab tappa ühe lasuga. kui sa ei suuda, siis vaata oma relvad üle - upgradetud relvad üldiselt lasevad sinna, kuhu sihid. ära arva et see on mingi " 360 noscope" mäng, kus jooksu pealt lappad headshote kõigele, mis liigub.
*ilma armorita vastased surevad kiiresti, armoriga vastased vajavad AP moona kasutamist, mida sul ilmselgelt pole. inimeste vastu soovitan kasutada pumppüssi ja haavleid (pähe laskmine töötab VÄGA HÄSTI), mutantide vastu kasuta väledaid jalgu.
*relvad ei kiilu kinni, kui sa oled neid hooldada lasknud.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
26.11.2024 09:10:12
|
|
|
| Vòtsin selle eurose gamepassi…nüüd ma olen kuskil 10h mänginud…nvidia dlss on peal kuid ikka on fps langused sees. See selleks kus juures ma ei oskagi öelda kas osta vòi mitte osta, kuna mulle meeldib steamis mǎnge omada siis tähendab see seda et ma peaksin sel juh nullist alustama mida ma väga ei viitsiks. Ostma ajendaks see, et ma olen selline tegelinski et mängin mängin ja siis jääb asi seisma kuni uuesti tuju tuleb. Kùsimus nùùd suuremale ringile, alas on hunnikus kùsimàrke kas ùlesanded viivad mingi moment nendeni vòi tuleb need ise lihtsalt minna ja avastada?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
26.11.2024 10:30:49
|
|
|
Päris mitmed sidequestid erinevate kúsimärkide juurde viivad, aga kindlasti mitte kòigi juurde ja mònest kohast saab omakorda ise sidequesti.
Endal 10h pelatud. Framegen tuli maha kakkuda, läks tulistamine/sihtimine paremaks. Enne oli ikka ilge input lag.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xpander
HV veteran

liitunud: 24.10.2005
|
26.11.2024 11:09:44
|
|
|
input lagi vastu aitab ini tweak ning vaata et reflex ka enabled oleks kui nvidia kaarti kasutad. AMD puhul ma ei tea kas ka midagi sellist olemas on.
| "~/SteamLibrary/steamapps/compatdata/1643320/pfx/drive_c//users/steamuser/AppData/Local/Stalker2/Saved/Config/Windows/Input.ini" |
windoozas ilmselt see location otse drive c ja users all kuskil
[/Script/Engine.InputSettings]
bDisableMouseAcceleration=True
bViewAccelerationEnabled=False
RawMouseInputEnabled=Enabled
RawMouseInputEnabled=1
bEnableMouseSmoothing=False |
nii kannatab famegeniga mängida. vähemalt acceptable on minu jaoks.
_________________ Linux Gaming Videos: Xpander69 |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|