Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 497, 498, 499 ... 541, 542, 543  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2024 12:44:01 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
netcat kirjutas:
FYI kõik gaseeritud joogid maitsevad klaaspudelisse villituna paremini. Coca-cola pole siin mingi erand.


Huvitav kas pimetest ka seda kinnitaks.


https://medium.com/@malokaadvocate/why-does-coca-cola-taste-better-in-a-glass-bottle-92066e38e248

Seda on tehtud. Aga sa võid ju muidugi ise proovida. Võib-olla sulle maitsebki rohkem lahtunum ja potentsiaalsete kõrvalmaitsetega jook. Mulle mitte.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 21.10.2024 13:11:24 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei tea. Realiseerimiskeskusest jne olen neid erinevaid fantasi ostnud mis on toodetud kurat teab kus. Suht head on. Aga eks ma olengi rämpsusõber 😄
Baltikumis kõik need cocad, pepsid, fantad suht lurrid.


Teistel teemadel, peale prisma kuskil veel kebabilaaste saada on? icon_rolleyes.gif


https://barbora.ee/toode/kebab-kanalihast-morliny-350-g
Oli üllatavalt pädev.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 18:07:23 vasta tsitaadiga

Käisin Norras IKEAs ja ostsin 2 hot dogi. Tüki hind 0.45€
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 26.10.2024 18:09:12 vasta tsitaadiga

Häbi ei hakanud nii odavat toitu ostes ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 18:18:50 vasta tsitaadiga

Ei, ega muidu rikkaks saa
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 18:50:04 vasta tsitaadiga

Hiid oleks samast kohast sama asja 10 eur per tk ostnud.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 19:00:47 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Hiid oleks samast kohast sama asja 10 eur per tk ostnud.

Vaeseid norrakaid tuleb toetada! Norra on ilus riik! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 20:09:01 vasta tsitaadiga

12 L suuruses kanamuna on 3.94€.
Hiid viimati maksis vist mingi 6€? icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 20:25:28 vasta tsitaadiga

Ütle poe aadress.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2024 19:50:30 vasta tsitaadiga

https://paulig.com/fi/tuotteet/juhla-mokka-tumma-paahto-12x500g-hienojauhettu-kahvi-a-16465
https://paulig.com/ee/tooted/paulig-mokka-12x475g-cont-a-18072

Keegi teab kas need on üks ja sama? Keskmine röst, jahvatatud filtrikohvi.
Teine peaks siis olema meie turu jaoks toodetud teises pakendis Juhla Mokka aga pole kindel. Selveris on see 4.99€. Mujal 6€ millegagi.
Ainuke kus ma otsinguga pildi järgi (kui see tõele vastab) punase pakiga Juhla Mokka nägin on Prismas. Seal paistab olevat sama 6+ Soome hind.

Või on see artikkel siis vale: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120327047/soomlaste-valulavi-on-tugevalt-uletatud-pohjanaabrid-on-hadas-kohvi-hinnaga
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.10.2024 19:54:01 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
https://paulig.com/fi/tuotteet/juhla-mokka-tumma-paahto-12x500g-hienojauhettu-kahvi-a-16465
https://paulig.com/ee/tooted/paulig-mokka-12x475g-cont-a-18072

Keegi teab kas need on üks ja sama? Keskmine röst, jahvatatud filtrikohvi.
Teine peaks siis olema meie turu jaoks toodetud teises pakendis Juhla Mokka aga pole kindel. Selveris on see 4.99€. Mujal 6€ millegagi.
Ainuke kus ma otsinguga pildi järgi (kui see tõele vastab) punase pakiga Juhla Mokka nägin on Prismas. Seal paistab olevat sama 6+ Soome hind.

Või on see artikkel siis vale: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120327047/soomlaste-valulavi-on-tugevalt-uletatud-pohjanaabrid-on-hadas-kohvi-hinnaga
Spoiler Spoiler Spoiler
täiesti erinevad tooted ju, juhla mokka on hoopis teine toode

phpBB [media]

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.10.2024 22:58:56 vasta tsitaadiga

President ja nr 3 on tegelikult mõeldud vantidele icon_idea.gif Lätti näiteks.
Algne President on täna nr 1 icon_idea.gif
Ja siis ilgutakse minu kallal, et ostan Norras "ale" ajal kasti viisi kohvi varuks thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 18:49:05 vasta tsitaadiga

Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€ icon_neutral.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 18:49:48 vasta tsitaadiga

Vara..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 18:50:05 vasta tsitaadiga

kuu aja pärast, praegu ei olegi icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 18:53:16 vasta tsitaadiga

Norras olid küll väga okeid juba saada. Vaevalt, et nad ise neid kasvatavad.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 19:04:56 vasta tsitaadiga

Põhulõugadele ei tooda enne jõulu.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 19:11:01 vasta tsitaadiga

Norras lihtsalt ei müüda loomatoitu mis ida euroopasse tuleb.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 19:12:09 vasta tsitaadiga

Norras kannatab müüa, mandakakilo 50kr vms icon_cool.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 19:23:18 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Norras kannatab müüa, mandakakilo 50kr vms icon_cool.gif

46kr oli kilo, meie rahas 3.84€
Pole just suur vahe kui meil loomasööda eest küsitakse 3€ ja seal inimese toidu eest 4€ icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 20:02:51 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€ icon_neutral.gif
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 20:07:13 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€ icon_neutral.gif
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin
Vaatasin ja surkisin neid näpuga veits, suht pehmed olid seal karbis ja ei julgenud osta icon_biggrin.gif Et pärast pooled mingid mädad juba sees icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 20:15:48 vasta tsitaadiga

Pole veel mäda leidnud
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 20:38:32 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€ icon_neutral.gif
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin

+1 sellele minu poolt. Seni parimad mis ma olen leidnud. Pehmed küll aga koor tuleb hästi lahti ja maitse on hea.
Mäda tõesti pole veel leidnud. Kui mandariin oleks mäda, siis seda peaks olema juba väljapoolt näha.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 01.11.2024 20:38:33 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€ icon_neutral.gif
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin
Vaatasin ja surkisin neid näpuga veits, suht pehmed olid seal karbis ja ei julgenud osta icon_biggrin.gif Et pärast pooled mingid mädad juba sees icon_biggrin.gif
siis saad aktsiisivaba alksi thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 21:56:10 vasta tsitaadiga

Eelmisel aastal see esimene mandariini sort, mis müügile tuleb, Nadorcott nimi, oli Selveris väga hea igatahes. Ka see aasta seda juba müüakse aga pole veel ostnud, poes nägi väga hea välja
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 22:41:49 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hiid kirjutas:
Norras kannatab müüa, mandakakilo 50kr vms icon_cool.gif

46kr oli kilo, meie rahas 3.84€
Pole just suur vahe kui meil loomasööda eest küsitakse 3€ ja seal inimese toidu eest 4€ icon_lol.gif

ma alati kümnega jaganud.
Kui meil nad 1.5 hakkavad maksma, siis seal jätkuvalt 50 kr, taas harilk 2-3x vahe

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2024 15:30:49 vasta tsitaadiga

Need toidupoes müüdavad pizzad mis nad koha peal teevad süüa kõlbavad kuigi mingit gurmee elamust sealt otsida ei tasu.
Aga kas see on nende jaoks mingi äri või lähevad sinna lihtsalt asjad, mille parim enne hakkab kukkuma ja muidu läheks utiili ning kasulikum on neist pizza teha kui lihtsalt ära visata ja utiliseerimise eest ka maksta?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2024 17:52:00 vasta tsitaadiga

Ei imesta kui nende grillitud toodetega sama on icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.11.2024 17:59:25 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Need toidupoes müüdavad pizzad mis nad koha peal teevad süüa kõlbavad kuigi mingit gurmee elamust sealt otsida ei tasu.
Aga kas see on nende jaoks mingi äri või lähevad sinna lihtsalt asjad, mille parim enne hakkab kukkuma ja muidu läheks utiili ning kasulikum on neist pizza teha kui lihtsalt ära visata ja utiliseerimise eest ka maksta?
eks sinna läheb kõike, aga pigem on see äri
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2024 18:04:42 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Need toidupoes müüdavad pizzad mis nad koha peal teevad süüa kõlbavad kuigi mingit gurmee elamust sealt otsida ei tasu.
Aga kas see on nende jaoks mingi äri või lähevad sinna lihtsalt asjad, mille parim enne hakkab kukkuma ja muidu läheks utiili ning kasulikum on neist pizza teha kui lihtsalt ära visata ja utiliseerimise eest ka maksta?


Seda on sama mõttekas küsida, kui seda et kas mõnes ketis pestakse salateid või kas Luunja kurki tuuakse Hispaaniast. Paljud räägivad, enamik kahtlustab, aga keegi ei kinnita ega tõesta.

Raamatupidamislikult nõuaks see siiski vist mingeid valgele inimesele ebakohaseid võimlemisi. Müüki mõeldud kraam üldiselt vist hoitakse müügis kuni kannatab ja kui enam ei kannata, peab saama kantud maha, mitte "iseenda käest ära ostetud"? Tagaruumi tootmisel on aga oma sisendid ja väljundid ja sa ei saa ju kirja panna, et tegid selle pitsa "mitte millestki". Kui juba algusest peale ei ole selline roheline ringmajandus planeeritud toimima ja ametlikult ära kirjeldatud.

Ma väga ei ole siiski näinud "toidupoe pizzat" mis pakuks mingit maitseelamust ja ei oleks lihtsalt üks rasvane rõve käkk. Rimi omad on õudsed rasvapommid. Coopist hädaga võtsin ükskord ühe, see oli tõeliselt jälk. See asi mida viilu kaupa Selveris/Kaubamajas müüakse, on tavaliselt selline kesine pirukas, näljaga võib ju süüa aga tekitab küsimust, et milleks.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.11.2024 21:16:38 vasta tsitaadiga

netcat kirjutas:

Ma väga ei ole siiski näinud "toidupoe pizzat" mis pakuks mingit maitseelamust ja ei oleks lihtsalt üks rasvane rõve käkk. Rimi omad on õudsed rasvapommid. Coopist hädaga võtsin ükskord ühe, see oli tõeliselt jälk. See asi mida viilu kaupa Selveris/Kaubamajas müüakse, on tavaliselt selline kesine pirukas, näljaga võib ju süüa aga tekitab küsimust, et milleks.
rimi omad on just need, kus jääb mulje, et jäägid visatakse lisaks, kuigi ei usu
samas neil oli vahepeal mingi caesari pitsa, mis koosnes caesari salatist ja puudu olid vaid krutoonid icon_lol.gif

selveris on olnud erinevaid pitsasid, enne kui järves neid panni pitsasid hakkasid tegema, siis oli täielik saast - järvelt pimekarbis ostes oli viil 2x kergem, kui värskelt ostes

coopi oma on kõige lakoonilisem, kuid siiski ütleks, et parem kui rimi, samas see uus selver on ka okei

põhiline on siiski toiteväärtus ja nö pitsana ei sööks neist ühtegi, kui kalorite jaoks...

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2024 21:22:18 vasta tsitaadiga

ot:
Pitsad igatahes paremad kui need kettide salatid.. salatid juba ammu ikka täielik solk ja mitte ainult kettide omad vaid ka teiste omad.
Ma miskeid Kaubamaja ja Stock-i asju ei tea viimasel ajal aga muidu saab head salatit ainult Kuusalu Meie(vana Nurga) poest.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 09.11.2024 17:59:39 vasta tsitaadiga

kokase koola sõpradele hea uudis. wolt market pakub 2x1,5L CC-d ja CCZ-d alla 2 euro eest.
Kiirustage, seltsimehed koolikud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2024 18:45:12 vasta tsitaadiga

Sattusin üleeile ühe aura maitsevee pudeliga kokku millel see pudeli külge jääv kork..
Enne pole probleeme olnud aga see kork oli küll mingi defektiga pooletoobine.. Lahti tuli sealt poolt kust oleks pidanud kinni jääma.
Ja "lahti" tulemise all mõtlen seda, et kork jäi pooletoobiselt pudeli peale ja juua ei saanud.. tõmbasin raisal korgi lihtsalt ära.. Aga kui pudel tühi siis panin peale tagasi.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2024 22:11:25 vasta tsitaadiga

kyrvas kirjutas:
kokase koola sõpradele hea uudis. wolt market pakub 2x1,5L CC-d ja CCZ-d alla 2 euro eest.
Kiirustage, seltsimehed koolikud!


Alla 2€? Ma näen küll 2.24€. icon_rolleyes.gif lidl-s oli 1.29€ 2 liitrine pudel.
E: uuel nädalal taas 1.29€

E2: Annekese šokolaadi hinna valguses. Ostsin Norras 3x 240g tummist freia šokolaadi. 2.56€ tk beer_yum.gif Tuim 2x soodsam kilohind icon_biggrin.gif icon_cool.gif
Huvitav mis hinnaga Hiid ostnud on icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 17.11.2024 08:39:11 vasta tsitaadiga

Tekkinud küsimus, kas taolised pisikesed supikausi mõõtu metallkausid induktsioonpliidil soojenemisega ka mõni variant hakkama saab? https://hortes.ee/toode/kauss-roostevaba-must-d24cm/#productinfo. Idee oleks selles, et võiks mahtuda samamoodi sinna nõudepesumasina restide vahele tihkelt rivvi, nagu need tavalised supikausid siin pildil näidisena on https://photos.app.goo.gl/H9bqjhb31L2FRMCi6 , ent võiks olla mõned sellised kausid, mida saaks induktsioonpliidil soojendada. Mingid pisikesed potid või sarnased nikerdised on jamad, sinna restidele tihkelt ei mahu ja seega ei saa sedasi kompaktselt masinasse paigutada, 3 nn potti ja ongi terve masina see alaosa täis ning pese tühja paari minipoti pärast terve ülejäänud pooltühi masinatäis. Kompaktsus on seal päris oluline lahendada sobivate nõudega, siis saaks ühe pesuga ikka paraja hunniku nõusid pestud, mitte paari poti kaupa tilgutada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2024 16:27:26 vasta tsitaadiga

Täna hommikul tuli järsku mõnusa õlis praetud kohupiimapiruka isu peale. Korraliku piruka etaloniks pean kunagi TTÜ juures Tipi poes müüdud kohupiimapirukat. Pirukad olid korralikult suured, täis mõnusat magusat kohupiima ning tainas oli mõnus pehme ja õlist lirtsuv. Kahjuks Tipi pood pole enam see, mis ta varem oli ning ma enam ei mäleta, mis selle pagarikoja nimi oli, kes sinna neid pirukaid tarnis. Kas kellelgi on Tallinnas oma kodupood või mingi pagaripood, kust selliselt kirjeldatud kohupiimapirukaid veel müüakse?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2024 17:54:13 vasta tsitaadiga

https://www.selver.ee/kulmutatud-ehe-mini-frikadellid-rannarootsi-ehe-350-g
Kurat ma olen neid kaks korda ostnud ja mõlemal korral minema visanud..
Esimestel oli rõlge rääsunud lõhn ja maitse.. teisel korral ülla-ülla sama "meeldiv" lisa.
Täielik solk. Kõige kurvem on see, et sügavkülmas on veel 1 pakk seda solki.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 10:50:28 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
https://www.selver.ee/kulmutatud-ehe-mini-frikadellid-rannarootsi-ehe-350-g
Kurat ma olen neid kaks korda ostnud ja mõlemal korral minema visanud..
Esimestel oli rõlge rääsunud lõhn ja maitse.. teisel korral ülla-ülla sama "meeldiv" lisa.
Täielik solk. Kõige kurvem on see, et sügavkülmas on veel 1 pakk seda solki.


Mini variante pole ostnud, kuid tavamõõdus Rannarootsi omad on seni ok olnud.
Konkreetse poe külmahela teema?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 16:54:37 vasta tsitaadiga

Rääsumine tundub rohkem tooraine või siis liiga kaua külmas seismise viga. Kuupäeva tsekkisid ikka?

Re: rasvapirukad. Ma pole kunagi sellist asja söönud, ei vanasti ega nüüd, õige rasvakas minu nooruses käis ikka rotiliha või povidloga, mitte kohupiimaga. Aga leidsin siit sellised

https://pood.rongupagar.ee/toode/kohupiimapirukas-olis-2-tk/

Ehk kõlbavad
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 17:12:29 vasta tsitaadiga

Vaata keskturule, sealt võiks justkui saada neid pirukaid.


Rauno266 kirjutas:
Täna hommikul tuli järsku mõnusa õlis praetud kohupiimapiruka isu peale. Korraliku piruka etaloniks pean kunagi TTÜ juures Tipi poes müüdud kohupiimapirukat. Pirukad olid korralikult suured, täis mõnusat magusat kohupiima ning tainas oli mõnus pehme ja õlist lirtsuv. Kahjuks Tipi pood pole enam see, mis ta varem oli ning ma enam ei mäleta, mis selle pagarikoja nimi oli, kes sinna neid pirukaid tarnis. Kas kellelgi on Tallinnas oma kodupood või mingi pagaripood, kust selliselt kirjeldatud kohupiimapirukaid veel müüakse?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2024 17:35:52 vasta tsitaadiga

Üks rasvarulli putka on Lille peatuses Sõle mäki juures. Kui see veel alles on. Olen seal maaliinide bussi oodates vene baabadelt soovitusi kuulnud, et otšen harašoo. Aga pole julgend osta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 14:11:16 vasta tsitaadiga

Nendel Rõngu omadel on mälestuste järgi tainast rohkem kui kohupiima ning emotsioon neist on meeles pigem negatiivne.

Keskturule peab vaatama minema ja ära proovima.

Lille peatuse putka ei tulnud isegi pähe. Peab ka käima ja ära proovima.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 14:39:02 vasta tsitaadiga

https://europagar.ee/kohupiimapirukasolis/
Need on suht normaalsed, mitte küll päris see mida mõtled aga söödavad ja peaks suht paljudes kohtades saadaval olema.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 15:15:32 vasta tsitaadiga

rasvapiirakad on vaid siis head, kui nad on otse valminud icon_idea.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 17:00:04 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
rasvapiirakad on vaid siis head, kui nad on otse valminud icon_idea.gif


Nii on tõesti.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2024 17:31:10 vasta tsitaadiga

Odessa rannas thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2024 18:37:36 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
rasvapiirakad on vaid siis head, kui nad on otse valminud icon_idea.gif
isegi siis jätavad soovida, pole nendest isegi lapsepõlves suutnud vaimustuda icon_neutral.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2024 18:41:36 vasta tsitaadiga

Vahel on head võtta küll aga igapäevaselt kindlasti ei tarbiks.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidu ja (mittealkohoolse) joogi teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 497, 498, 499 ... 541, 542, 543  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.