|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
21.10.2024 13:11:24
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Ei tea. Realiseerimiskeskusest jne olen neid erinevaid fantasi ostnud mis on toodetud kurat teab kus. Suht head on. Aga eks ma olengi rämpsusõber 😄
Baltikumis kõik need cocad, pepsid, fantad suht lurrid.
Teistel teemadel, peale prisma kuskil veel kebabilaaste saada on?  |
https://barbora.ee/toode/kebab-kanalihast-morliny-350-g
Oli üllatavalt pädev.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.10.2024 18:07:23
|
|
|
Käisin Norras IKEAs ja ostsin 2 hot dogi. Tüki hind 0.45€
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
26.10.2024 18:09:12
|
|
|
| Häbi ei hakanud nii odavat toitu ostes ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.10.2024 18:18:50
|
|
|
Ei, ega muidu rikkaks saa
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
26.10.2024 18:50:04
|
|
|
| Hiid oleks samast kohast sama asja 10 eur per tk ostnud.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
26.10.2024 19:00:47
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Hiid oleks samast kohast sama asja 10 eur per tk ostnud. |
Vaeseid norrakaid tuleb toetada! Norra on ilus riik!
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.10.2024 20:09:01
|
|
|
12 L suuruses kanamuna on 3.94€.
Hiid viimati maksis vist mingi 6€?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
26.10.2024 20:25:28
|
|
|
| Ütle poe aadress.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
30.10.2024 19:50:30
|
|
|
https://paulig.com/fi/tuotteet/juhla-mokka-tumma-paahto-12x500g-hienojauhettu-kahvi-a-16465
https://paulig.com/ee/tooted/paulig-mokka-12x475g-cont-a-18072
Keegi teab kas need on üks ja sama? Keskmine röst, jahvatatud filtrikohvi.
Teine peaks siis olema meie turu jaoks toodetud teises pakendis Juhla Mokka aga pole kindel. Selveris on see 4.99€. Mujal 6€ millegagi.
Ainuke kus ma otsinguga pildi järgi (kui see tõele vastab) punase pakiga Juhla Mokka nägin on Prismas. Seal paistab olevat sama 6+ Soome hind.
Või on see artikkel siis vale: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120327047/soomlaste-valulavi-on-tugevalt-uletatud-pohjanaabrid-on-hadas-kohvi-hinnaga
Spoiler 
| tsitaat: |
Pauligi Juhla Mokka, mis on Soome kõige enim joodud kohv, on jaekettides tegemas uusi hinnarekordeid. Kohviarmastajatest soomlastel niipea hõlpu oodata ei ole. Kas kohvituriste võib oodata Tallinnasse?
Juhla Mokka maksis Prismas 6,95 eurot ning sama hind on ka Citymarketis. Väiksemates kohalikes poodides ületab kohvipaki hind seitset eurot. Kulta Katriina eest tuli Prismas välja käia 6,75 eurot ning Citymarketis 6,29. Eestis maksab sama kohv näiteks Selveris 4,99.
Tarbijatelt küsitakse Soomes regulaarselt selle kohta, milline on nende valulävi erinevate toodete hindade puhul ning viimasel ajal on kohvi puhul viimane piir jäänud 5 kuni 6 euro kanti. Iltalehti uuris lugejatelt sel nädalal, mis on hetkel nende valulävi kohvihinna osas ning 8300 vastajaga võitis 5 eurot.
Kohvihinna tõusu taga on eelkõige ekstreemsed ilmaolud Brasiilias. Kohviga kaubeldakse Nasdaqi börsil ning nende esindaja sõnul oli Brasiilias viimati nii kuiv 1981. aastal. Aprillist alates on vihma sadanud keskmisest vähem, mis on kohvipuudele häda teinud ning sel on Arabica osas mõjud juba ka 2025-2026. aastate saagikusele. See omakorda tähendab, et kohvi hinnale leevendust lähiajal tulemas ei ole.
Augustis oli Brasiilias näiteks nii külm, et lõunapool oli maas isegi härmatist. Teine populaarne kohvisort Robusta tuleb meile peamiselt Vietnamist, kus on juba mitu aastat järjest saagikusega niru seis.
Üks oluline mõjutaja on kohvi hinnale veel. Nimelt Euroopa Liidu metsade hävitamise regulatsioon, mis tähendab, et kohvitootjad peavad tõestama, et seal, kust kohvioad tulevad, ei ole selle tulemusel maha võetud vihmametsasid. Sama kehtib ka kakao, soja ning veiste kohta, mida liitu eksporditakse.
Eestlased jahivad soodustusi
Delfi Ärileht kirjutas hiljuti, et ka Eestis on kohvihind tõusnud ning lõppu paistmas veel ei ole. Samas on leida sooduspakkumisi, mis panevad inimesi ostma mitmeid pakke lemmikkohvi korraga.
Rimi Eesti ostujuht Marilin Jürisson kinnitab, et Arabica kohvi hind on aastaga maailmaturul tõusnud 54% ja Robusta hind 76%. „Osa saabunud hinnatõusudest on edasi kantud lõpphindadesse, osasid hinnatõuse oleme alles menetlemas ja tootjate/maaletoojatega läbi rääkimas,“ lisab ta, et kõik hinnad Rimis veel tõusnud pole.
Prisma kommunikatsioonijuht Kertu Kärk sõnab, et esimene hinnatõusulaine oli juba mais ja kestis terve suve, kui erinevad kohvibrändid ja -tarnijad tõstsid hindu 4–20 protsenti. „Kahjuks oleme tarnijatelt saanud juba uusi teateid kohvihindade kasvamise kohta sel sügisel (oktoobris-novembris), kuid sel korral on oodata väiksemat hinnatõusu – kaks kuni seitse protsenti,“ kirjeldab ta.
Marilin Jürisson toob ka välja, et 80% kohvist müüakse Rimis kampaaniahinnaga, st inimesed sihivad häid pakkumisi ja originaalhinnaga kohvi väga ei osteta. Seda kinnitavad teisedki jaeketid. „Kohvi ostetakse peamiselt kampaanias. Tavapärane on see, et lemmikkohvi ostetakse kampaania ajal ka varuks,“ sõnab Selveri kommunikatsioonijuht Mariann Järvela.
Ta lisab, et kuna kohvi on börsikaup, siis pikemaajaliselt ei ole võimalik hindade liikumist ette näha, aga praeguste prognooside kohaselt ei ole näha, et hind võiks hakata allapoole liikuma. |
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
30.10.2024 19:54:01
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
https://paulig.com/fi/tuotteet/juhla-mokka-tumma-paahto-12x500g-hienojauhettu-kahvi-a-16465
https://paulig.com/ee/tooted/paulig-mokka-12x475g-cont-a-18072
Keegi teab kas need on üks ja sama? Keskmine röst, jahvatatud filtrikohvi.
Teine peaks siis olema meie turu jaoks toodetud teises pakendis Juhla Mokka aga pole kindel. Selveris on see 4.99€. Mujal 6€ millegagi.
Ainuke kus ma otsinguga pildi järgi (kui see tõele vastab) punase pakiga Juhla Mokka nägin on Prismas. Seal paistab olevat sama 6+ Soome hind.
Või on see artikkel siis vale: https://arileht.delfi.ee/artikkel/120327047/soomlaste-valulavi-on-tugevalt-uletatud-pohjanaabrid-on-hadas-kohvi-hinnaga
Spoiler 
| tsitaat: |
Pauligi Juhla Mokka, mis on Soome kõige enim joodud kohv, on jaekettides tegemas uusi hinnarekordeid. Kohviarmastajatest soomlastel niipea hõlpu oodata ei ole. Kas kohvituriste võib oodata Tallinnasse?
Juhla Mokka maksis Prismas 6,95 eurot ning sama hind on ka Citymarketis. Väiksemates kohalikes poodides ületab kohvipaki hind seitset eurot. Kulta Katriina eest tuli Prismas välja käia 6,75 eurot ning Citymarketis 6,29. Eestis maksab sama kohv näiteks Selveris 4,99.
Tarbijatelt küsitakse Soomes regulaarselt selle kohta, milline on nende valulävi erinevate toodete hindade puhul ning viimasel ajal on kohvi puhul viimane piir jäänud 5 kuni 6 euro kanti. Iltalehti uuris lugejatelt sel nädalal, mis on hetkel nende valulävi kohvihinna osas ning 8300 vastajaga võitis 5 eurot.
Kohvihinna tõusu taga on eelkõige ekstreemsed ilmaolud Brasiilias. Kohviga kaubeldakse Nasdaqi börsil ning nende esindaja sõnul oli Brasiilias viimati nii kuiv 1981. aastal. Aprillist alates on vihma sadanud keskmisest vähem, mis on kohvipuudele häda teinud ning sel on Arabica osas mõjud juba ka 2025-2026. aastate saagikusele. See omakorda tähendab, et kohvi hinnale leevendust lähiajal tulemas ei ole.
Augustis oli Brasiilias näiteks nii külm, et lõunapool oli maas isegi härmatist. Teine populaarne kohvisort Robusta tuleb meile peamiselt Vietnamist, kus on juba mitu aastat järjest saagikusega niru seis.
Üks oluline mõjutaja on kohvi hinnale veel. Nimelt Euroopa Liidu metsade hävitamise regulatsioon, mis tähendab, et kohvitootjad peavad tõestama, et seal, kust kohvioad tulevad, ei ole selle tulemusel maha võetud vihmametsasid. Sama kehtib ka kakao, soja ning veiste kohta, mida liitu eksporditakse.
Eestlased jahivad soodustusi
Delfi Ärileht kirjutas hiljuti, et ka Eestis on kohvihind tõusnud ning lõppu paistmas veel ei ole. Samas on leida sooduspakkumisi, mis panevad inimesi ostma mitmeid pakke lemmikkohvi korraga.
Rimi Eesti ostujuht Marilin Jürisson kinnitab, et Arabica kohvi hind on aastaga maailmaturul tõusnud 54% ja Robusta hind 76%. „Osa saabunud hinnatõusudest on edasi kantud lõpphindadesse, osasid hinnatõuse oleme alles menetlemas ja tootjate/maaletoojatega läbi rääkimas,“ lisab ta, et kõik hinnad Rimis veel tõusnud pole.
Prisma kommunikatsioonijuht Kertu Kärk sõnab, et esimene hinnatõusulaine oli juba mais ja kestis terve suve, kui erinevad kohvibrändid ja -tarnijad tõstsid hindu 4–20 protsenti. „Kahjuks oleme tarnijatelt saanud juba uusi teateid kohvihindade kasvamise kohta sel sügisel (oktoobris-novembris), kuid sel korral on oodata väiksemat hinnatõusu – kaks kuni seitse protsenti,“ kirjeldab ta.
Marilin Jürisson toob ka välja, et 80% kohvist müüakse Rimis kampaaniahinnaga, st inimesed sihivad häid pakkumisi ja originaalhinnaga kohvi väga ei osteta. Seda kinnitavad teisedki jaeketid. „Kohvi ostetakse peamiselt kampaanias. Tavapärane on see, et lemmikkohvi ostetakse kampaania ajal ka varuks,“ sõnab Selveri kommunikatsioonijuht Mariann Järvela.
Ta lisab, et kuna kohvi on börsikaup, siis pikemaajaliselt ei ole võimalik hindade liikumist ette näha, aga praeguste prognooside kohaselt ei ole näha, et hind võiks hakata allapoole liikuma. |
|
täiesti erinevad tooted ju, juhla mokka on hoopis teine toode
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
30.10.2024 22:58:56
|
|
|
President ja nr 3 on tegelikult mõeldud vantidele Lätti näiteks.
Algne President on täna nr 1
Ja siis ilgutakse minu kallal, et ostan Norras "ale" ajal kasti viisi kohvi varuks
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.11.2024 18:49:05
|
|
|
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.11.2024 18:49:48
|
|
|
Vara..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.11.2024 18:50:05
|
|
|
kuu aja pärast, praegu ei olegi
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.11.2024 18:53:16
|
|
|
Norras olid küll väga okeid juba saada. Vaevalt, et nad ise neid kasvatavad.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
01.11.2024 19:04:56
|
|
|
Põhulõugadele ei tooda enne jõulu.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
01.11.2024 19:11:01
|
|
|
| Norras lihtsalt ei müüda loomatoitu mis ida euroopasse tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.11.2024 19:12:09
|
|
|
Norras kannatab müüa, mandakakilo 50kr vms
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.11.2024 19:23:18
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
Norras kannatab müüa, mandakakilo 50kr vms  |
46kr oli kilo, meie rahas 3.84€
Pole just suur vahe kui meil loomasööda eest küsitakse 3€ ja seal inimese toidu eest 4€
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.11.2024 20:02:51
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€  |
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.11.2024 20:07:13
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€  |
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin |
Vaatasin ja surkisin neid näpuga veits, suht pehmed olid seal karbis ja ei julgenud osta Et pärast pooled mingid mädad juba sees
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.11.2024 20:15:48
|
|
|
Pole veel mäda leidnud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
01.11.2024 20:38:32
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€  |
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin |
+1 sellele minu poolt. Seni parimad mis ma olen leidnud. Pehmed küll aga koor tuleb hästi lahti ja maitse on hea.
Mäda tõesti pole veel leidnud. Kui mandariin oleks mäda, siis seda peaks olema juba väljapoolt näha.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
01.11.2024 20:38:33
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kus on kõige paremad lahtised mandariinid/klementiinid. Rimis oli ikka päris pask valik. Ostsin mõned, suht kehv maitse. Kilohind mingi 3€  |
osta rimii karbis mandariine...need on alguses alati kõige paremad...hetkel nosin |
Vaatasin ja surkisin neid näpuga veits, suht pehmed olid seal karbis ja ei julgenud osta Et pärast pooled mingid mädad juba sees  |
siis saad aktsiisivaba alksi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
01.11.2024 21:56:10
|
|
|
| Eelmisel aastal see esimene mandariini sort, mis müügile tuleb, Nadorcott nimi, oli Selveris väga hea igatahes. Ka see aasta seda juba müüakse aga pole veel ostnud, poes nägi väga hea välja
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
01.11.2024 22:41:49
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
Norras kannatab müüa, mandakakilo 50kr vms  |
46kr oli kilo, meie rahas 3.84€
Pole just suur vahe kui meil loomasööda eest küsitakse 3€ ja seal inimese toidu eest 4€  |
ma alati kümnega jaganud.
Kui meil nad 1.5 hakkavad maksma, siis seal jätkuvalt 50 kr, taas harilk 2-3x vahe
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.11.2024 15:30:49
|
|
|
Need toidupoes müüdavad pizzad mis nad koha peal teevad süüa kõlbavad kuigi mingit gurmee elamust sealt otsida ei tasu.
Aga kas see on nende jaoks mingi äri või lähevad sinna lihtsalt asjad, mille parim enne hakkab kukkuma ja muidu läheks utiili ning kasulikum on neist pizza teha kui lihtsalt ära visata ja utiliseerimise eest ka maksta?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.11.2024 17:52:00
|
|
|
Ei imesta kui nende grillitud toodetega sama on
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.11.2024 17:59:25
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Need toidupoes müüdavad pizzad mis nad koha peal teevad süüa kõlbavad kuigi mingit gurmee elamust sealt otsida ei tasu.
Aga kas see on nende jaoks mingi äri või lähevad sinna lihtsalt asjad, mille parim enne hakkab kukkuma ja muidu läheks utiili ning kasulikum on neist pizza teha kui lihtsalt ära visata ja utiliseerimise eest ka maksta? |
eks sinna läheb kõike, aga pigem on see äri
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
02.11.2024 18:04:42
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Need toidupoes müüdavad pizzad mis nad koha peal teevad süüa kõlbavad kuigi mingit gurmee elamust sealt otsida ei tasu.
Aga kas see on nende jaoks mingi äri või lähevad sinna lihtsalt asjad, mille parim enne hakkab kukkuma ja muidu läheks utiili ning kasulikum on neist pizza teha kui lihtsalt ära visata ja utiliseerimise eest ka maksta? |
Seda on sama mõttekas küsida, kui seda et kas mõnes ketis pestakse salateid või kas Luunja kurki tuuakse Hispaaniast. Paljud räägivad, enamik kahtlustab, aga keegi ei kinnita ega tõesta.
Raamatupidamislikult nõuaks see siiski vist mingeid valgele inimesele ebakohaseid võimlemisi. Müüki mõeldud kraam üldiselt vist hoitakse müügis kuni kannatab ja kui enam ei kannata, peab saama kantud maha, mitte "iseenda käest ära ostetud"? Tagaruumi tootmisel on aga oma sisendid ja väljundid ja sa ei saa ju kirja panna, et tegid selle pitsa "mitte millestki". Kui juba algusest peale ei ole selline roheline ringmajandus planeeritud toimima ja ametlikult ära kirjeldatud.
Ma väga ei ole siiski näinud "toidupoe pizzat" mis pakuks mingit maitseelamust ja ei oleks lihtsalt üks rasvane rõve käkk. Rimi omad on õudsed rasvapommid. Coopist hädaga võtsin ükskord ühe, see oli tõeliselt jälk. See asi mida viilu kaupa Selveris/Kaubamajas müüakse, on tavaliselt selline kesine pirukas, näljaga võib ju süüa aga tekitab küsimust, et milleks.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.11.2024 21:16:38
|
|
|
| netcat kirjutas: |
Ma väga ei ole siiski näinud "toidupoe pizzat" mis pakuks mingit maitseelamust ja ei oleks lihtsalt üks rasvane rõve käkk. Rimi omad on õudsed rasvapommid. Coopist hädaga võtsin ükskord ühe, see oli tõeliselt jälk. See asi mida viilu kaupa Selveris/Kaubamajas müüakse, on tavaliselt selline kesine pirukas, näljaga võib ju süüa aga tekitab küsimust, et milleks. |
rimi omad on just need, kus jääb mulje, et jäägid visatakse lisaks, kuigi ei usu
samas neil oli vahepeal mingi caesari pitsa, mis koosnes caesari salatist ja puudu olid vaid krutoonid
selveris on olnud erinevaid pitsasid, enne kui järves neid panni pitsasid hakkasid tegema, siis oli täielik saast - järvelt pimekarbis ostes oli viil 2x kergem, kui värskelt ostes
coopi oma on kõige lakoonilisem, kuid siiski ütleks, et parem kui rimi, samas see uus selver on ka okei
põhiline on siiski toiteväärtus ja nö pitsana ei sööks neist ühtegi, kui kalorite jaoks...
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
02.11.2024 21:22:18
|
|
|
| ot: |
Pitsad igatahes paremad kui need kettide salatid.. salatid juba ammu ikka täielik solk ja mitte ainult kettide omad vaid ka teiste omad.
Ma miskeid Kaubamaja ja Stock-i asju ei tea viimasel ajal aga muidu saab head salatit ainult Kuusalu Meie(vana Nurga) poest. |
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
09.11.2024 17:59:39
|
|
|
kokase koola sõpradele hea uudis. wolt market pakub 2x1,5L CC-d ja CCZ-d alla 2 euro eest.
Kiirustage, seltsimehed koolikud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
09.11.2024 18:45:12
|
|
|
Sattusin üleeile ühe aura maitsevee pudeliga kokku millel see pudeli külge jääv kork..
Enne pole probleeme olnud aga see kork oli küll mingi defektiga pooletoobine.. Lahti tuli sealt poolt kust oleks pidanud kinni jääma.
Ja "lahti" tulemise all mõtlen seda, et kork jäi pooletoobiselt pudeli peale ja juua ei saanud.. tõmbasin raisal korgi lihtsalt ära.. Aga kui pudel tühi siis panin peale tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.11.2024 22:11:25
|
|
|
| kyrvas kirjutas: |
kokase koola sõpradele hea uudis. wolt market pakub 2x1,5L CC-d ja CCZ-d alla 2 euro eest.
Kiirustage, seltsimehed koolikud! |
Alla 2€? Ma näen küll 2.24€. lidl-s oli 1.29€ 2 liitrine pudel.
E: uuel nädalal taas 1.29€
E2: Annekese šokolaadi hinna valguses. Ostsin Norras 3x 240g tummist freia šokolaadi. 2.56€ tk Tuim 2x soodsam kilohind
Huvitav mis hinnaga Hiid ostnud on
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
17.11.2024 08:39:11
|
|
|
| Tekkinud küsimus, kas taolised pisikesed supikausi mõõtu metallkausid induktsioonpliidil soojenemisega ka mõni variant hakkama saab? https://hortes.ee/toode/kauss-roostevaba-must-d24cm/#productinfo. Idee oleks selles, et võiks mahtuda samamoodi sinna nõudepesumasina restide vahele tihkelt rivvi, nagu need tavalised supikausid siin pildil näidisena on https://photos.app.goo.gl/H9bqjhb31L2FRMCi6 , ent võiks olla mõned sellised kausid, mida saaks induktsioonpliidil soojendada. Mingid pisikesed potid või sarnased nikerdised on jamad, sinna restidele tihkelt ei mahu ja seega ei saa sedasi kompaktselt masinasse paigutada, 3 nn potti ja ongi terve masina see alaosa täis ning pese tühja paari minipoti pärast terve ülejäänud pooltühi masinatäis. Kompaktsus on seal päris oluline lahendada sobivate nõudega, siis saaks ühe pesuga ikka paraja hunniku nõusid pestud, mitte paari poti kaupa tilgutada.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
17.11.2024 16:27:26
|
|
|
| Täna hommikul tuli järsku mõnusa õlis praetud kohupiimapiruka isu peale. Korraliku piruka etaloniks pean kunagi TTÜ juures Tipi poes müüdud kohupiimapirukat. Pirukad olid korralikult suured, täis mõnusat magusat kohupiima ning tainas oli mõnus pehme ja õlist lirtsuv. Kahjuks Tipi pood pole enam see, mis ta varem oli ning ma enam ei mäleta, mis selle pagarikoja nimi oli, kes sinna neid pirukaid tarnis. Kas kellelgi on Tallinnas oma kodupood või mingi pagaripood, kust selliselt kirjeldatud kohupiimapirukaid veel müüakse?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.11.2024 10:50:28
|
|
|
Mini variante pole ostnud, kuid tavamõõdus Rannarootsi omad on seni ok olnud.
Konkreetse poe külmahela teema?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.11.2024 16:54:37
|
|
|
Rääsumine tundub rohkem tooraine või siis liiga kaua külmas seismise viga. Kuupäeva tsekkisid ikka?
Re: rasvapirukad. Ma pole kunagi sellist asja söönud, ei vanasti ega nüüd, õige rasvakas minu nooruses käis ikka rotiliha või povidloga, mitte kohupiimaga. Aga leidsin siit sellised
https://pood.rongupagar.ee/toode/kohupiimapirukas-olis-2-tk/
Ehk kõlbavad
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
18.11.2024 17:12:29
|
|
|
Vaata keskturule, sealt võiks justkui saada neid pirukaid.
| Rauno266 kirjutas: |
| Täna hommikul tuli järsku mõnusa õlis praetud kohupiimapiruka isu peale. Korraliku piruka etaloniks pean kunagi TTÜ juures Tipi poes müüdud kohupiimapirukat. Pirukad olid korralikult suured, täis mõnusat magusat kohupiima ning tainas oli mõnus pehme ja õlist lirtsuv. Kahjuks Tipi pood pole enam see, mis ta varem oli ning ma enam ei mäleta, mis selle pagarikoja nimi oli, kes sinna neid pirukaid tarnis. Kas kellelgi on Tallinnas oma kodupood või mingi pagaripood, kust selliselt kirjeldatud kohupiimapirukaid veel müüakse? |
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
18.11.2024 17:35:52
|
|
|
| Üks rasvarulli putka on Lille peatuses Sõle mäki juures. Kui see veel alles on. Olen seal maaliinide bussi oodates vene baabadelt soovitusi kuulnud, et otšen harašoo. Aga pole julgend osta.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rauno266
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.07.2009
|
19.11.2024 14:11:16
|
|
|
Nendel Rõngu omadel on mälestuste järgi tainast rohkem kui kohupiima ning emotsioon neist on meeles pigem negatiivne.
Keskturule peab vaatama minema ja ära proovima.
Lille peatuse putka ei tulnud isegi pähe. Peab ka käima ja ära proovima.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
19.11.2024 15:15:32
|
|
|
rasvapiirakad on vaid siis head, kui nad on otse valminud
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
19.11.2024 17:00:04
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
rasvapiirakad on vaid siis head, kui nad on otse valminud  |
Nii on tõesti.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
19.11.2024 17:31:10
|
|
|
Odessa rannas
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.11.2024 18:37:36
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
rasvapiirakad on vaid siis head, kui nad on otse valminud  |
isegi siis jätavad soovida, pole nendest isegi lapsepõlves suutnud vaimustuda
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.11.2024 18:41:36
|
|
|
| Vahel on head võtta küll aga igapäevaselt kindlasti ei tarbiks.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|