Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2024 17:26:42 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Betamax, Arvad, et siin pole teisi kellel käib sadu arvuteid läbi, või kuidas täpselt see sinu usaldusväärsust peaks näitama?
Tõestuseks paned mingi uduse pildi.

Oh issand.
Mis tõestuse? OMG, nüüd tuleb mingi tõestamise asi kah veel.
Ma ei viitsinud hakata läpakale restarti tegema, et BIOSist teha foto ja siia üles laadida. Võtsin netist kellegi teise pildi, mis on samasugune. Johhaidii, koomik icon_lol.gif

Koomik oled siin ikka sina. Teised ei vaidle sinuga. Nad üritavad sinu eksiarvamust parandada - kaasa arvatud oma kogemuse pealt, mitte oletades. Sina võtad seda kohe isikliku rünnaku ja vaidlusena.
Pildi postitamisel sa ei täpsustanud, et see on suvaline internetist võetud pilt.

Keegi ei keela sul uskuda edasi mida sa tahad uskuda ja viimane asi mida keegi tahab siin teha on sinuga mingisse vaidlusesse laskuda. Edu.

Oh issand. Sa tõesti ei saanud pildist aru, et see on internetist võetud? Kui tihti sa nende petukirjade ohvriks langed?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2024 23:08:51 vasta tsitaadiga

.. tihti neid masinaid installid pigem.

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_lol.gif

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2024 09:57:13 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Betamax, Arvad, et siin pole teisi kellel käib sadu arvuteid läbi, või kuidas täpselt see sinu usaldusväärsust peaks näitama?
Tõestuseks paned mingi uduse pildi.

Oh issand.
Mis tõestuse? OMG, nüüd tuleb mingi tõestamise asi kah veel.
Ma ei viitsinud hakata läpakale restarti tegema, et BIOSist teha foto ja siia üles laadida. Võtsin netist kellegi teise pildi, mis on samasugune. Johhaidii, koomik icon_lol.gif

Koomik oled siin ikka sina. Teised ei vaidle sinuga. Nad üritavad sinu eksiarvamust parandada - kaasa arvatud oma kogemuse pealt, mitte oletades. Sina võtad seda kohe isikliku rünnaku ja vaidlusena.
Pildi postitamisel sa ei täpsustanud, et see on suvaline internetist võetud pilt.

Keegi ei keela sul uskuda edasi mida sa tahad uskuda ja viimane asi mida keegi tahab siin teha on sinuga mingisse vaidlusesse laskuda. Edu.

Oh issand. Sa tõesti ei saanud pildist aru, et see on internetist võetud? Kui tihti sa nende petukirjade ohvriks langed?

Kas ma pean selgeltnägija olema, et tean milline on sinu pilt ja milline ei ole? icon_rolleyes.gif
Mis petukirjade? Mis see siiia puutub?

Teemasse kah:

Paistab, et 24H2 on ikka rohkem probleeme mis välja ujuvad. See on ka loogiline, et mida rohkem inimesi seda kasutama hakkab, seda rohkem probleeme välja tuleb.
Muidugi ei saa jätta kasutamata juhust kritiseerimaks MS ja nende tasuta testijaid Insider programmis milles jällegi kasu polnud.

Mõistetamatu kuidas sellised geneerilised vead läbi lähevad lõppversiooni.
Ma saaks aru kui tegu on mingil haruldasel raual esineva probleemiga, aga ei ole ju.

Minu otsus oodata pool aastat enne uuendamist on ennast jällegi õigustanud. 23H2 tegin samamoodi.
Mingit must have asja seal 24H2's ka pole minu jaoks. AMD perf fix backporditi 23H2 peale. See oleks võinud mõjutada mind 24H2 kohe peale panema
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2024 10:42:48 vasta tsitaadiga

Lisaks WiFi-driveri puudumise probleemile. Millal Microsoft normaalselt up-to-date AMD driverid lisab Microsoft Update'ile. Viimase 10 ThinkPadi ja Elitebooki puhul vaja käsitsi Microsoft Update'i uuendustega peale topitud AMD soft maha võtta ja uus AMD lehelt installida. Suhteliselt kilplaslik.
Õnneks uues versioonis on juba enam-vähem uus Microsoft Store olemas ja seda ei pea enam eraldi uuendama. Asi seegi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 17.10.2024 16:26:46 vasta tsitaadiga

Seda teemat jälgides võiks küsida, millal lõpeb teie Microsofti poolproduktsete toodete toetamine. Ikka hull võimlemine see Windows siinse teema järgi, eraldi muditud installimeedia tegemine, lokaalse konto nipid, lõputu draiverite ja sätete hoidmise probleemistik, ja MS-i pilvepõhisus-telemeetria, kus sinu krüpteerimisvõti ja kogu digitaalne elu on ka MS valduses, on alles uue ajastu algus icon_lol.gif - ehk millal lõpetate selle päraku kaudu hammaste lappimise, või mis huvi Microsoftil midagi parendada, kui arvukas fännklubi neelab kõik alla ja leiab ise lahendused puudustele.. icon_rolleyes.gif


Ise olen Windowsi peal ainult põhjusel, kus sobilik CAD tarkvara Linuxile puudub, ülejäänud muud asjad saaksin Linuxiga samahästi tehtud.
Arvuti tavakasutuses a'la veebilehitsemine, kontoritöö, sotsiaalmeedia - kas Linux täna enam Windowsile alla jääb..
Kunagi olid Mac OS-i kasutajad omamoodi veidrikud, täna eelistatakse võimaluse korral aina enam Apple toodangut, just põhjusel, kus seda võimlemist ja üllatusi on vähem - aparaat ja OS teeb seda mida peab tegema, ilma küünarnukkideni pidevalt kapoti all häkkimata.
Saaks aru, kui Windows oleks veel tasuta, et nö tasuta asjalt ei saagi ootusi kõrgele seada ja kasutaja võimleb ise natuke juurde - aga selle pooltpiduse Windowsi eest tuleb ju veel raha ka välja käia.. kopp.gif

_________________
---
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2024 16:35:42 vasta tsitaadiga

brändiraual on litsents kaasas. ongi tasuta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2024 16:41:04 vasta tsitaadiga

Jah, eks see Win 11 ole sama hull kui Vista kui mitte halvemgi.
Ega see macOS ka parem pole, selgi omad veidrused ja kui gaming ka huvitab, siis on ju oluliselt piiratum kui Windows.
Linuxit kasutakse kohe kui sel oleks minule vajalikud äppid olemas.
Mõni ütleb, et Windows ongi tasuta, et kasuta ilma aktiveerimata icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2024 19:00:13 vasta tsitaadiga

Win11 võib Vistaga võrrelda ainult ebapopulaarsuse osas. Probleemid ei ole kaugeltki nii suured, sest süsteeminõuded on mõistlikud. Välja arvatud siis TPM nõue mis on ebavajalik.
Ma saaks TPM nõudest isegi aru enterprise ja serveri versioonide puhul aga tavalisele kodukasutajale on see mõttetu tüütus. Need kes tahavad saivad juba varem turvasätetest erinevad asjad sisse lülitada mis on tavakasutajale kasulikumad kui TPM, ala lunavarakaitse jms.

See ilmselt kujuneb jälle ajalootunniks aga minu esimene nö "oma" Windows oli XP. Kuskil 2005 aasta paiku SP2 32bit. Varem mujal olin juba 95, 98 ja 2000 näinud/katsunud, seega midagi päris uut justkui polnud.
Ega ma XP peal ka kaua polnud. Kuna mul oli 2007 aasta paiku juba uus isiklik süsteem mis süsteeminõudeid kaugelt ületas, siis läksin Vista peale kohe üle ja tagasi ei vaadanud. Mulle Vista meeldis tegelikult. See oli ka 64bit ja seega 32bit OS oli minu jaoks sellega surnud.

Win7 võtsin kah kohe kasutusele, kuigi minu jaoks ei olnud tegu sundkäiguga, et Vista ei meeldinud. 7 oli minu jaoks väga sarnane aga tuntavalt kiirem samal raual.
Selle peal olin päris pikalt, kuna 8 oli nurisünnitis oli minu reaalne esimene negatiivne kogemus Windowsiga. XP mulle küll ei meeldinud aga sellist vastumeelest nagu 8 ka ei põhjustanud. 8.1 uuendusega muudeti seda desktop kasutjale paremaks aga ma ei näinud mingit põhjust 7 pealt edasi liikuda.

10 oli kohe parem kui 8 aga mulle ei meeldinud kui bugine see 2015 oli, sest MS oli juba aastaid varem oma QA testijad lahti lasknud ja kasutas Insider programmi tasuta tööjõuna. Alles 2019 aasta läksin raua vahetuse tõttu sundkäigul 10 peale üle aga 10 kasutajaliides mulle ei meeldi siiani.
Kui 11 tuli siis andsin aega, et nad buge parandaks ja võtsin alles 22H2'ga selle kasutusele. Seni meeldib rohkem kui 10.

Mis puutub kapoti all käte õliseks tegemist, siis ma olen leppinud sellega, et ma pean seda tegema iga OS puhul mida plaanin pikemalt kasutada.
Kinni keerata tüütuseid ja kohandada seda endale sobivamaks. Probleem tekib siis kui seda kapoti all tegutsemist tuleb nii palju ja tihendalt, et asi pole enam seda väärt.
Näiteks 2019 kui uus raud tuli, siis kuidagi oleks ehk 7 seal tööle saanud aga see nõudis rohkem tööd kui asi väärt oli.

11 peal ma sain tegelikult loobuda mitmest lisa programmist mida 10 peal kasutasin, seega tegelikult pidin vähem tegema, et enda maitsele kohandada seda.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2024 21:19:48 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Win11 võib Vistaga võrrelda ainult ebapopulaarsuse osas.

Võrdlesin bugide jm veidruste osas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2024 21:24:14 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Win11 võib Vistaga võrrelda ainult ebapopulaarsuse osas.

Võrdlesin bugide jm veidruste osas.

Vista oli bugisem. Win11 on rohkem nagu Win10 uuendatud disainiga aga siiski stabiilne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 05:57:48 vasta tsitaadiga

https://x.com/GamersNexus/status/1846899306021691885

Kui pekkis saab Windows olla icon_neutral.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 07:00:09 vasta tsitaadiga

Hea ajastus. Alder Lake 10% aeglasem just Arrow Lake launchi ajaks thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 10:46:40 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SKG kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Win11 võib Vistaga võrrelda ainult ebapopulaarsuse osas.

Võrdlesin bugide jm veidruste osas.

Vista oli bugisem. Win11 on rohkem nagu Win10 uuendatud disainiga aga siiski stabiilne.

Ei tea, Vistaga oli tunne, et vähemalt üritati. Win 11 puhul (ja ka uuemate mängudega) on tunne, et pidev vigase tarkavra väljalaskmine on uus normaalsus, kus keegi enam ei eeldagi, et väljatulekul on toimiv soft ja "parandame kasutamise käigus". Vanasti kasutati Windowsi puhul väljendit "gone gold", kus võis eeldada mingit kvaliteeti. Tänapäeval seda enam ilmselgelt pole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 11:10:43 vasta tsitaadiga

Moodsa aja tarbimisühiskond. Pole see muudes sektorites parem. Bosch jt hiinast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 11:29:03 vasta tsitaadiga

ot:
laurx kirjutas:
Moodsa aja tarbimisühiskond. Pole see muudes sektorites parem. Bosch jt hiinast.

Minu Boschid on kusagilt Lõuna-Euroopast icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 13:03:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
SKG kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Win11 võib Vistaga võrrelda ainult ebapopulaarsuse osas.

Võrdlesin bugide jm veidruste osas.

Vista oli bugisem. Win11 on rohkem nagu Win10 uuendatud disainiga aga siiski stabiilne.

Ei tea, Vistaga oli tunne, et vähemalt üritati. Win 11 puhul (ja ka uuemate mängudega) on tunne, et pidev vigase tarkavra väljalaskmine on uus normaalsus, kus keegi enam ei eeldagi, et väljatulekul on toimiv soft ja "parandame kasutamise käigus". Vanasti kasutati Windowsi puhul väljendit "gone gold", kus võis eeldada mingit kvaliteeti. Tänapäeval seda enam ilmselgelt pole.

Vista oli kindlasti riskantsem. Üritati korraga palju uusi asju ja palju läks seetõttu ka katki.
Win11 on selles osas võrdlemisi turvaline kus eriti midagi uut ei tehta.

Mis puutub Gone Gold, siis nagu ma aru saan oli see lihtsalt snapshot millest alates featuure ei muudetud. Ainult bugfixid. Ja neid buge oli ka minevikus hulgim kui vaadata kui palju Service Pack erinevaid fixe sisaldas.
Muidugi sellised tobedad ja ilmsed bugid nagu tänasel päeval tavaliselt ikka lõppkasutajateni ei jõudnudki tänu MS enda QA tiimile.
Nüüd oleme me kõik QA testijad Win8'st alates...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.10.2024 15:01:11 vasta tsitaadiga

https://learn.microsoft.com/en-us/windows/release-health/status-windows-11-24h2#3057msgdesc
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.10.2024 16:27:12 vasta tsitaadiga

Ausaltöelda valikuid väha polegi.
Näiteks android peal handheld seadmed on 3x aeglasemaf 10a vanematest winmobile peal jooksvatest "tellistest". Lisaks ei julge keegi androide uuendada ka sest tootmises ei saa 2p internetist bugfixe otsida. 2h jookseb juba ummikusse.
Nii ongi et tööoäeva alusta "swipe right" google uuendustele.
Ühesõnaga, saab ka hullemini;)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2024 16:49:37 vasta tsitaadiga

Ei õnnestu win11 jagada Zoom workplace 6.2.4 Word akent lehitseja klientidele.
Näitab musta millel ainult hiire kursor näha.
Teised aknad toimivad nt. PowerPoint
Kas vigane on zoom või win11?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2024 21:38:27 vasta tsitaadiga

ykshuntka, zoom on sünnist saati katkine asi mu meelest
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2024 19:06:05 vasta tsitaadiga

New Flyby11 tool bypasses Windows 11 hardware restrictions
https://www.techspot.com/news/105255-new-flyby11-tool-bypasses-windows-11-hardware-restrictions.html

Microsoft says OS updates are 45% faster starting with Windows 11 24H2 release
https://www.techspot.com/news/105272-microsoft-speeds-up-windows-11-updates-version-24h2.html

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 09:48:23 vasta tsitaadiga

Johaaidiii

Mis kuradima sitt see "Learn about this picture" nüüd kaasa tuli.
Vedeleb desktopil ja ei saa ei prügikasti lohistada, personaliseerimisest ei leia kinni keeramist ning ka ristiga ei saa ära kaotada.
Vajutad peale, siis elab oma elu. Da fukk seda vaja oli thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 11:11:02 vasta tsitaadiga

kjaups, Googelda, registri key muudatusega saab selle ainult ära icon_lol.gif

Või muuda Windows Spotlight wallpaper mingiks muuks asjaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 11:58:50 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Johaaidiii

Mis kuradima sitt see "Learn about this picture" nüüd kaasa tuli.
Vedeleb desktopil ja ei saa ei prügikasti lohistada, personaliseerimisest ei leia kinni keeramist ning ka ristiga ei saa ära kaotada.
Vajutad peale, siis elab oma elu. Da fukk seda vaja oli thumbs_down.gif

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11523638#11523638
Seesama? icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 12:07:09 vasta tsitaadiga

Kasutasin aastaid eraldi rakendust, et vahetaks ise taustapilte. Mõni aasta tagasi asendas selle nimetatud spotlight (olen insider) ja nüüd läksin sätetesse ja hoopis kindel pilt määratud. Vastupidi icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 12:49:34 vasta tsitaadiga

24H2 on hetkel veel mingis beeta staadiumis?
Windows 10 arvuti ütleb, et 23H2 on installimiseks valmis, kuigi ms kodulehel pakutakse 24H2 isot icon_rolleyes.gif

Mõistlik oleks siiski teha clean install ja 24H2-ga?

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 26.10.2024 13:09:13 vasta tsitaadiga

tead sa selles 24h2 olema midagi sulle vajalikku?
kui ei, siis milleks rabeleda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 14:03:08 vasta tsitaadiga

SKG, õige.
S.I.L.L.U, persse, mina seda tööle ei pannud. Üks hetk vaatan et mingu uus taust ja see üleval nurgas. W11 majandab oma suva järgi thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 14:32:41 vasta tsitaadiga

See tuli Windows 10 jaoks kah mingi uuendusega. Samamoodi nagu see lollakas ilmateate ja uudiste vidin, sest kõik tahtsid just seda funktsiooni, mitte miskit muud kasulikku ja produktiivsust suurendavat.
Start > Settings > Personalization > Background ja võta Spotlight maha.
1dumbpcuser kirjutas:
24H2 on hetkel veel mingis beeta staadiumis?
Windows 10 arvuti ütleb, et 23H2 on installimiseks valmis, kuigi ms kodulehel pakutakse 24H2 isot icon_rolleyes.gif

Mõistlik oleks siiski teha clean install ja 24H2-ga?

Tee see 23H2 esialgu ära. Sellest vanemad versioonid "aegusid" juba. 24H2 võid vabalt oodata. Juba lapitakse sellel auke ja putukaid. Nagu alati... Mida erilist sealt tavakasutaja juurde ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2024 14:47:47 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
tead sa selles 24h2 olema midagi sulle vajalikku?
kui ei, siis milleks rabeleda


Tuleb ikka kuskilt viimane nightly build sebida ja siis foorumisse kurtma tulla, et osa asju ei tööta icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woox2k
Kreisi kasutaja
woox2k

liitunud: 25.03.2009




sõnum 26.10.2024 17:26:23 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mis kuradima sitt see "Learn about this picture" nüüd kaasa tuli.
Vedeleb desktopil ja ei saa ei prügikasti lohistada, personaliseerimisest ei leia kinni keeramist ning ka ristiga ei saa ära kaotada.
Vajutad peale, siis elab oma elu. Da fukk seda vaja oli thumbs_down.gif


MS loogika, kõik uued asjad tuleb jõuga peale panna, muidu äkki keegi ei märka. See lisa ikoon (mis ei käitu üldse nagu teises ikoonid) häirib meeletult aga spotlighti mõte iseenesest pole halb, ega ka MS välja mõeldud uus asi. Proovisin katsetuseks sellega elada aga jube kiirelt hakkas häirima enamike piltide kohutav kvaliteet. Niisama loodufotodena vaatamiseks ehk käiksid küll aga desktopil peaks ikka müravabad ja perfektsed pildid olema! Et siis jah, nagu MS puhul ikka, mõte on hea aga välja kukkus nagu ikka icon_biggrin.gif

_________________
Mess with the best, die like the rest!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2024 02:56:46 vasta tsitaadiga

Windows 11 24H2 update breaks Office apps
https://www.xda-developers.com/windows-11-24h2-update-breaks-office-apps/

Some Intel-based PCs now need urgent BIOS fixes before installing Windows 11 24H2
https://www.xda-developers.com/some-intel-based-pcs-need-bios-fixes-before-installing-windows-11-24h2/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2024 10:54:47 vasta tsitaadiga

https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-11-24h2-the-hardware-and-software-blocking-the-new-update/
Enne aasta lõppu upgrade'i küll ei hakka tegema. Puhas install veel (not much to lose), aga toimiva süsteemi tapmine-sandistamine ei tule kõne allagi.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2024 11:44:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/windows-11-24h2-the-hardware-and-software-blocking-the-new-update/
Enne aasta lõppu upgrade'i küll ei hakka tegema. Puhas install veel (not much to lose), aga toimiva süsteemi tapmine-sandistamine ei tule kõne allagi.

Ametlik nimekiri kah: https://learn.microsoft.com/en-us/windows/release-health/status-windows-11-24h2

Seal pole kusjuures kirjas ALT+TAB probleemi kus ekraan on mängudest väljumisel mitu sekundit must. See on Insider buildis parandatud, aga pole veel jõudnud stabiilsesse uuendusse.
Juba see oleks minu jaoks dealbreaker. Mitte, et Win10/11 ALT+TAB varem veatu oleks olnud. Olen pidanud vanematel mängudel kinni keerama Fullscreen Optimizations sätte, et need normaalselt toimiks.

Teoorias peaks see exclusive fullscreen asemel jooksutama neid nö borderless window režiimis ja seega kiirendama/lihtsustama ALT+TAB aga reaalselt võib see rohkem probleeme põhjustada.
Mul on olnud juhuseid kus tagasi mängu minnes on pilt hangunud ja ei saa edasi ega tagasi aga heli käib edasi. Ainus lahendus on olnud CTRL+SHIFT+ESC või CTRL+ALT+DEL ja Task Manageri kaudu mäng killida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 28.10.2024 14:04:51 vasta tsitaadiga

Mul pole 24H2 uuendus Windows update alla veel ilmunud, kuigi väidetavalt jagatakse seda kõigile juba kuu algusest. Aga ei olegi kiiret kuhugi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2024 14:08:44 vasta tsitaadiga

Mingi aeg ütleb windows ise, et ma hakkan nüüd ennast uuendama ja selles osas ei saa läbi rääkida icon_biggrin.gif
Mul on wifi pandud metered connection, siis nii agressivselt neid uuendusi peale ei suru ja saab endale sobival ajal manuaalselt installida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2024 17:31:42 vasta tsitaadiga

Kõik väljaminevad masinad saavad 24h2 selga kui pole teisiti küsitud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2024 16:27:23 vasta tsitaadiga

File Explorer lõpetas oma sisu värskendamise. Kui midagi Download folderisse alla tõmban või lahti pakin, siis neid faile enne ei näidata kui olen F5 ehk refresh vajutanud icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 30.10.2024 17:03:05 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
File Explorer lõpetas oma sisu värskendamise. Kui midagi Download folderisse alla tõmban või lahti pakin, siis neid faile enne ei näidata kui olen F5 ehk refresh vajutanud icon_mad.gif

Sellele probleemile vist ühtegi kindlalt toimivat lahendust ei olegi. MS foorumis pakutakse erinevaid variante, aga ei tea, kas mõni neist ka töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2024 17:46:37 vasta tsitaadiga

Mina olen ammu kasutanud custom download kausta mis ei asu üldse C:\ kettal. Seni pole probleeme olnud.

EDIT:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vigurvänt
HV kasutaja

liitunud: 04.08.2022




sõnum 30.10.2024 17:49:49 vasta tsitaadiga

Mul ikka w11 download kaust kasutusel, aga see on suunatud d: pardile. Ainult failide sortimisega vahel veiderdab, aga vahet pole, sest ma püsivalt ei hoiusta seal faile. Ilmselt aitab süsteemi enam-vähem stabiilsena hoida ka see, et iga kuu pärast uuendusi teen arvutitele ka chkdsk /f, sfc /scannow jm iluprotseduurid. Igatahes üle 3 aasta on õnnestunud ilma repairi või clean installita hakkama saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 31.10.2024 11:28:45 vasta tsitaadiga

Pole varasemalt win11'ga probleeme olnud. Eile tuli update 24h2 peale, kõik jäi tööle.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2024 12:19:28 vasta tsitaadiga

miski töötav eksest käima fersioon olla. kui näppu hakkaks, vbla prooviks isegi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2024 15:44:21 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
File Explorer lõpetas oma sisu värskendamise. Kui midagi Download folderisse alla tõmban või lahti pakin, siis neid faile enne ei näidata kui olen F5 ehk refresh vajutanud icon_mad.gif

Seda viga esines juba Windows 10-ga aeg-ajalt, eriti veel mingites aeglasemalt avanevates kaustades (aeglased andmekandjad, võrgukettad või siis Explorer pandud meediafailide metainfot kaevama ja näitama)

Aga jah, Windows 11 Explorer on veel palju-palju katkisem ja kapriissem. Vahel ajab väga tigedaks.
Vahel ei näita üldse värskelt loodud faile ja kaustu, vahel näitab, aga paneb nad sõltumata järjestuse režiimist nimekirja lõppu ja uuesti ei järjesta enne kui F5 tambid või päisereal järjestust üht-ja teistpidi klõpsid.
Ja muidugi vahel jookseb explorer täitsa kokku, nii et tuleb kõik tema protsessid maha tappa ja loota, et exploreri uuesti käivitamisel hakkab normaalselt tööle. Ja kui ei hakka, siis terve masina restart.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 13:24:47 vasta tsitaadiga

Ei teagi kas sobib paremini siia või win10 teemasse
https://www.bleepingcomputer.com/news/microsoft/microsoft-wants-30-if-you-want-to-delay-windows-11-switch/
IMHO $30 selle eest, et upgradega aasta viivitada on paljuvõitu kui mingit väga erilist põhjust pole. Win11-l mõned kiiksud on, aga üldiselt peaks isegi tädi Maalil win11 peale kolimine suht valutu olema kui enne win10-t kasutas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 14:42:55 vasta tsitaadiga

BIOS-st TPM kinni keerata ja pole vaja midagi maksta. You're welcome.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 15:52:19 vasta tsitaadiga

No ega see win10 töötamast lakka kui kell kukub, iseasi kas uuendusi saab. Kas neid uuendusi nii hirmsalt vaja on, on ka omaette teema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 01.11.2024 16:07:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No ega see win10 töötamast lakka kui kell kukub, iseasi kas uuendusi saab. Kas neid uuendusi nii hirmsalt vaja on, on ka omaette teema.
id kaardi tarkvara tugi w10 jaoks lõpetatakse ära nagu win 7 puhul tehti
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 16:10:03 vasta tsitaadiga

No ilmselt mitte päevapealt vaid siis kui tehniliselt on keerukam hallata kahe OS tuge. Aga eks lõpetavad kindlasti mingi hetk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2024 16:18:08 vasta tsitaadiga

win7 l kukkus tugi järgmise tarkvaraga. w7 ametlik tugi ilmselt lõpeb ka nädala paariga ära. meil on 1 kasutaja, kes kirjutas selle tarkvara kasutatavaks. minu viimane masin millel see mitteametlik tarkvara oli, läks vahetusse kuu aega tagasi.
eritarkvara võib sarnaselt w10 tulekule nõuda vanemat versiooni aga sellel masinal millel selline eritarkvara on, ei peaks niikuinii mitte midagi muud tegema kui selle eritarkvaraga töötama. (oraclel näiteks polnud väga pikka aega w7 peal töötavat andmebaasiklienti. mingid autodiagnostikaproged on üsna konkreetsed jms. )

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 11 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.