Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2004 20:15:23 Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded vasta tsitaadiga

Niih. Sain siis lõpuks omale 9800PRO. Kuna see default radikas mulle kuidagi ei istunud kuna undas mõnusalt siis vaja jälle radikat teha uut.
Enne nägi välja selline: http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/ATI%20007.jpg?2
Kuigi oli radikas uuem ja kenam kui endised 9800PRO omad siiski oli mõte teha uuem ja parem jahutus. Seekord valisin radikaks WhisperRock IV mis üldse ei meeldi kuna vent undab... 2700rpm :S aga noh jahutab veidike paremini.
Hetkesed suvalised kellad mis peale panin oli 472\383 seda siis ilma volt moddita ja ilma mem heat sinkidetta.
Kuna asjal R360 Core siis flashisin asja koheselt 9800XT-ks icon_razz1.gif
3DMark2003 hetkel palju MHz välja ei saa kuna Hynix mälu ei tööta mu emaplaadiga hästi. Muidu videokaardil hynix mälud ja sigahead need icon_razz1.gif
Test:
2133MHz | 200FSB
1Gb Ram
9800PRO@9800XT 412\365
Tulemus: 6380p

Test 2:
2333MHz | FSB215
1Gb Ram
9800XT@ 472\383 vigasi veel eriti ei olnud... kuigi mõned esinesid kuna mäludel radikaid ple.
Tulemus: 7,080p http://service.futuremark.com/compare?2k3=2824505

Veel pilte icon_wink.gif

Võrdlus: Uus ja vana icon_razz1.gif pildid tegin ise http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_3.JPG?2

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_1.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_2.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_4.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_5.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_6.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/9800pro_7.jpg?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2004 20:45:44 vasta tsitaadiga

krdi retsija oled sa ikka....isegi kasti pole sul icon_lol.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2004 21:13:07 vasta tsitaadiga

muide, mälu suhtes sa võiks küsida tiit26 käest, kas tal äkki need mem radikad alles, mis ma talle kunagi
tema 9800 jaoks tegin. ma mäletan, et ta neid kohe kasutusse ei võtnud. äkki seisavad kasutult siiamaani.

ppg kirjutas:
krdi retsija oled sa ikka....isegi kasti pole sul icon_lol.gif

vähemalt pole selline porno cooling nagu ma siit ühe mehe 9600 kohta just äsja vaatasin icon_lol.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
limp
HV Guru
limp

liitunud: 11.08.2003




sõnum 26.07.2004 21:22:07 vasta tsitaadiga

pooleks ei murdu? icon_lol.gif
_________________
Ärgake lapsed, maailm on hädaohus

Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.07.2004 21:26:32 vasta tsitaadiga

sul istub WR4 radika peal WR3 vent ??? see alumiiniumist ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gzus
HV kasutaja
Gzus

liitunud: 15.01.2003




sõnum 26.07.2004 21:32:02 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
krdi retsija oled sa ikka....isegi kasti pole sul icon_lol.gif


Kast on minu nüüd icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2004 21:41:01 vasta tsitaadiga

hull mees oled 8)
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2004 22:17:22 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
sul istub WR4 radika peal WR3 vent ??? see alumiiniumist ?


Falconrock II vent on seal. Ühte oleks veel vaja kui kellelgi pakkuda on.
To Nu: Sinuga privas räägib edasi icon_razz1.gif
ja teistele tähh 8) veel on asi pooleli kuna mem radikad vaja

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2004 01:21:21 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias, pane teiseltpoolt samasugune jurakas puhuma icon_lol.gif thumbs_up.gif

OT: mul vb kogu oma kupatus müüki läheb varsti....motikat tahaks icon_confused.gif , aga talvel sel juhul imen näppu vist....eks selgub järgmise nädala lõpuks kas deutschlandis midagi asjalikku ja taskukohast leiti.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 22:32:13 vasta tsitaadiga

Niih täna naaber tegi mäluradikad valmis icon_smile.gif homme saan PQI mälu ja termoliimi. 8) Test's coming soon
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 09:49:00 vasta tsitaadiga

Heh kuidas sa selle WR4 radika muidu sinna kinnitasid ? icon_smile.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 10:57:30 vasta tsitaadiga

suurte kruvidega
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 11:13:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
suurte kruvidega


et nagu äkki olid ikka poldid icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 11:14:14 vasta tsitaadiga

jep, need mis raudteed kinni hoiavad 8)
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:10:14 vasta tsitaadiga

Ehk saaxid rääkida mismoodi sa radikast augud läbi said...endal vbolla oleks plaanis siuke asi kokku keerata icon_neutral.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:12:13 vasta tsitaadiga

see krdi alumiinium on nii pehme, et lased tavalise akudrelliga sirts ja sirts läbi, enne mõõda auguvahed ja märgi ära.
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:14:57 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:

see krdi alumiinium on nii pehme, et lased tavalise akudrelliga sirts ja sirts läbi, enne mõõda auguvahed ja märgi ära.

Seda jah aga põhiline mure oleks osade alumiiniumribidega st need tuleb eest ära saada mingil viisi icon_question.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:17:29 vasta tsitaadiga

kuna sa keerad kruvid alt poolt sisse, siis lase mingine 3mm läbimõõduga auk mõlema kinnituse jaoks ja siis keerad sinna kruvi, mille läbimõõt on 4mm näiteks ja laiema vindiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:19:18 vasta tsitaadiga

Thnx a lot, aise icon_biggrin.gif

Btw see post tegi must "HV kasutaja" icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:28:17 vasta tsitaadiga

darkplayr, 200 täis jah icon_smile.gif ....klePlatoonSgtElias, tee nüüd pilt oma elukast kus on mäludel ka radikad peal ja hakka piinama....sa raudselt talvel ei küta et saaks korralikult klokkida....fufaika seljas häkkad icon_lol.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:34:56 vasta tsitaadiga

vapsee vennad, icon_smile.gif ,nälgivad ja külmetavad aga peaasi ,et vga core oleks 500 icon_biggrin.gif
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madest
Kreisi kasutaja
madest

liitunud: 02.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 15:39:00 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
krdi retsija oled sa ikka....isegi kasti pole sul icon_lol.gif


Selle venna käest kraami ostes paneb natu mõtlema ... et ei tea mis selle asjaga kõik tehtud võib olla icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.07.2004 23:14:37 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
kuna sa keerad kruvid alt poolt sisse, siis lase mingine 3mm läbimõõduga auk mõlema kinnituse jaoks ja siis keerad sinna kruvi, mille läbimõõt on 4mm näiteks ja laiema vindiga icon_wink.gif

Ma võin mööda panna, aga 3mm on palju- kaardil august mahtus vist max 2,5mm kruvi läbi.
Ühesõnaga- 3x mõõda... icon_smile.gif
BTW, ise kah teinud selliseid asju üsna mitu tükki.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 10:37:13 vasta tsitaadiga

Kõik mis mul on on suht hea kraam, et selles ei tasuks küll karta.
Aga jah täna hommiku PIRAKAD radikad peal icon_eek.gif püüan sõpra kätte saada et pilti teha... mälu sain ka pqi tagasi icon_biggrin.gif 232fsb töötab kenalt jälle icon_biggrin.gif nii et õhta TESTIN beer_yum.gif hetkel elan pohmat ja savu laksu alt püüan välja tulla irw

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hotsepp
Kreisi kasutaja
hotsepp

liitunud: 22.10.2002




sõnum 30.07.2004 10:52:01 vasta tsitaadiga

madest kirjutas:
ppg kirjutas:
krdi retsija oled sa ikka....isegi kasti pole sul icon_lol.gif


Selle venna käest kraami ostes paneb natu mõtlema ... et ei tea mis selle asjaga kõik tehtud võib olla icon_wink.gif


MIne tea jah, äkki jooksis toas ringi kast peas, enne kui selle ära müüs. MIs vahet seal on, peaasi et töötab!
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gzus
HV kasutaja
Gzus

liitunud: 15.01.2003




sõnum 30.07.2004 10:56:23 vasta tsitaadiga

hotsepp kirjutas:
madest kirjutas:
ppg kirjutas:
krdi retsija oled sa ikka....isegi kasti pole sul icon_lol.gif


Selle venna käest kraami ostes paneb natu mõtlema ... et ei tea mis selle asjaga kõik tehtud võib olla icon_wink.gif


MIne tea jah, äkki jooksis toas ringi kast peas, enne kui selle ära müüs. MIs vahet seal on, peaasi et töötab!


Jahutus on küll korralik kastil. Mina ei nurise.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reimers66
HV Guru
reimers66

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 10:57:43 vasta tsitaadiga

karm elukas ikka icon_biggrin.gif savuse peaga jah ära näppima hakka beer_yum.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 11:15:18 vasta tsitaadiga

Radikad panin sellise näoga peale juba http://www.zone.ee/platoonsgtelias/mina/Picture%20294.jpg?2 LOL, Platoon savu laksu all.
Sõber krt viib digika pühapäevani ära icon_sad.gif püüan teiselt saada ja kindlalt pilte teha. AS pasta ja liimi sain kasutajalt Suurpealik, ja täna saan G420 molu icon_biggrin.gif ja jätab vana minujuurde icon_biggrin.gif nii, et pilti igatahes teen. DUAL 19" Sony G400 ja G420 8)
Mul saab molu taha ühendada ühe pildi, ühe telekasse ja videokaardi taha kas 2xVGA või 1xVGA ja 1xLCD

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 12:04:50 vasta tsitaadiga

NOOOOJAH icon_biggrin.gif icon_lol.gif MUAHAHAHAHAHAHAH

Memory@390 kristall puhas icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 12:29:34 vasta tsitaadiga

Tead, Platoon, sa nii "halb" eeskuju et ma ocustasin ehitada oma 9800SE-le samasuguse jahutuse icon_smile.gif Muretsesin WR4 jahuti...vent rändas prose jahutix ja radikas ootab trelli icon_wink.gif Ei peaks ostma VGA Silenceri ja DIY saab teha 8)
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 21:17:23 vasta tsitaadiga

Noniih dadadadaa icon_smile.gif icon_biggrin.gif 8)

http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_1.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_2.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_3.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_4.jpg?2 <-uus molu icon_smile.gif 19" Sony G420
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_5.jpg?2
http://www.zone.ee/platoonsgtelias/1/Minu%20Radeon%209800PRO/Modding%20tehtud/9800_6.jpg?2

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 30.07.2004 21:21:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
margusser
HV Guru

liitunud: 16.07.2003




sõnum 30.07.2004 21:20:13 vasta tsitaadiga

irw üldse pole pikad radikad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 167
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 21:44:17 vasta tsitaadiga

mis kasu sellistest radikatest on icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.07.2004 21:48:57 vasta tsitaadiga

390mem on puhas. Ilma 383 oli vigane
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
volts333
Kreisi kasutaja
volts333

liitunud: 08.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2004 00:11:20 vasta tsitaadiga

esmaspäeval saan ehk falckonrock 2.hakkan kah ratsima,mul muidu sama kaart mis sulgi
_________________
don't click this link...
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.07.2004 00:12:54 vasta tsitaadiga

millega see vana jahutus kinnitatud oli ja kui palju sa selle eest tahaksid ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2004 00:40:08 vasta tsitaadiga

tee üks väike test max klokitud kaardiga kui saad. nimelt CMR4 täis graafikaga 1600x1200 8xAA 16xAF
oleks huvitav teada kuidas jookseb icon_wink.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2004 02:31:51 vasta tsitaadiga

Nonii nonii. Kahju, et mul head ventilaatorit veel pole prose peal nii, et üle 24\7 settingute minna ei saanudki icon_neutral.gif
Et siis:

2436MHz 232x10.5
512Mb PQI @ 4-3-3-2,5
Sapphire ATI Radeon 9800PRO 378\338 @9800XT 412\365 (bios flashed) @ 472\415

3DMark2003: 7,465p http://service.futuremark.com/compare?2k3=2858999

ja 3DMark2001 tuli kehv kuna prose madal ja midagi teha ei anna hetkel icon_rolleyes.gif

3DMark2001: 19,346p http://service.futuremark.com/compare?2k1=8010021

TO NU:
Tegin Colin 4 ära... vedas, et peal veel oli icon_razz1.gif
aa pea meeles, et 6xFSAA on max icon_wink.gif
aeg on peetis kuna CLEAR CMOS tegi selles suhtes oma töö.

USA, Stage 1

1600x1200 MAX kõik. 6xFSAA ja 16xAF
2004-02-12 08:58:02 - cmr4
Frames: 1159 - Time: 36000ms - Avg: 32.194 - Min: 28 - Max: 37

ja naljaviluks icon_razz1.gif
1856x1392 MAX kõik. 6xFSAA ja 16xAF
2004-02-12 09:04:11 - cmr4
Frames: 1516 - Time: 34969ms - Avg: 43.352 - Min: 37 - Max: 49

Kahtlased või mis icon_razz1.gif sain suurema resoga paremad tulemused ic.
Uh palju sai kribatud, ehk keegi loeb kah.

edit: Lõpetuseks lasin ka X800 demo RUBY, tulemused räägivad iseendi eest:

2004-07-31 02:59:50 - SushiDX
Frames: 4223 - Time: 104359ms - Avg: 40.466 - Min: 17 - Max: 206

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2004 08:12:49 vasta tsitaadiga

hmm päris hästi siis ju.
mul
2004-07-31 08:03:53 - CMR4
Frames: 5563 - Time: 223134ms - Avg: 24.931 - Min: 20 - Max: 33

peaks nac kiirem olema ju icon_confused.gif
siin võrdluses klokitud X800'ga on peaaegu samad.
http://www.benchmark.co.yu/tests/vga/leadtek/a400/afaa-cmr4.png

Tee üks ilma aa ja af vaatame kas tulevad sarnased nagu siin
http://www.benchmark.co.yu/tests/vga/leadtek/a400/cmr4.png

mul
2004-07-31 08:30:11 - CMR4
Frames: 16738 - Time: 193775ms - Avg: 86.378 - Min: 68 - Max: 121

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.07.2004 12:39:07 vasta tsitaadiga

&#711;1600 ma kunagi tegin... ilma kellamisetta oli 100 ligidale icon_rolleyes.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 09:33:01 vasta tsitaadiga

Noniii...sain platooni eeskujul oma gigamega jahutuse valmis icon_razz.gif Klokkida ple veel proovind aga potentsiaali on. Pilte pole loota kuna digikat saada ple icon_confused.gif vahtige platooni pilte edasi icon_razz1.gif kasutaja EvilMick007-ga mässasin asja kallal tubli 5 tundi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 12:28:28 vasta tsitaadiga

Miks nii kaua? icon_lol.gif
Mul läks max 10minti icon_razz1.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 12:49:01 vasta tsitaadiga

irw 5h ? imo oli see natuke lühem aeg icon_razz.gif Aga jah irw aega võttis kruvide keeramine ja siis nende välja puurimine, sest olid mingid kehvad ja kippusid murduma icon_lol.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 12:53:47 vasta tsitaadiga

darkplyr sa ikka ostsid õige puuri? kuna tavalisega ei puuri ju läbi icon_lol.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 13:55:17 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:

darkplyr sa ikka ostsid õige puuri? kuna tavalisega ei puuri ju läbi icon_lol.gif

Kuna mul puuri pole siis kasutasime EvilMicki puuri mis peavalu tekitas icon_sad.gif See 5h imo oli koos testimisega icon_wink.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 14:14:29 vasta tsitaadiga

darkplayr kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:

darkplyr sa ikka ostsid õige puuri? kuna tavalisega ei puuri ju läbi icon_lol.gif

Kuna mul puuri pole siis kasutasime EvilMicki puuri mis peavalu tekitas icon_sad.gif See 5h imo oli koos testimisega icon_wink.gif


Irw @ peavalu, oleksid sa lasknud mul tasa ja targu asemel kolinal läbi lasta oleks vähem kui 1min per auk olnud icon_wink.gif ja pigem olid kruvid peavaluks icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2004 21:17:18 vasta tsitaadiga

darkplayr, ürita ikka pilte ka teha.
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2004 23:46:37 vasta tsitaadiga

Pildid peaxin saama selle nädala jooxul...kindel ple aga kunagi ei või teada icon_wink.gif digika omanikul lahtine päevakava icon_neutral.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 03.08.2004 01:45:55 vasta tsitaadiga

päris seff jahutus,btw sa võik voltmodid kah ära teha thumbs_up.gif 3dmark01 v6iksid sa bartoni ikka 2,7ghz ajada ja mac clockid videole icon_rolleyes.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 15.08.2004 22:43:05 vasta tsitaadiga

Sain ka omale mälud peale, aga clockuvad ikka si*asti enne oli max 365(x2) ilma mandakateta, nüüd 383(x2) icon_cry.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Minu Sapphire Radeon 9800PRO@9800XT 8) bios modded mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.