Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ressi
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.07.2024 12:24:15 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Hoiad peal ja hide contact icon_rolleyes.gif
Või kui chat siis delete


Mul telefonis on seal chatis ainult blokeerimise ja "report" variandid.
Lihtsalt kontakti kustutamise varianti ei olegi.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 09:24:45 vasta tsitaadiga

“You can’t buy or sell on Facebook”
Johhaidii.

We're Reviewing Your Request to Access Marketplace and Buy and Sell Groups
You'll be notified about our decision via email and Support Inbox within 7 days.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2024 09:27:42 vasta tsitaadiga

Spämmisid oma kuulutusi liiga paljudes gruppides? Mõni konkurent kusagil hakkas kituma?
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2024 11:48:41 vasta tsitaadiga

Mace ja kuulutus oli palju küll.

Edit: tehti lahti. Uus 14.2" PRO oli pinnuks silmas. 100% korrektselt tehtud kuulutus icon_eek.gif
22.07 sain uuesti bäni ja taastati.
23.07 Täna taas bän ja protestimise võimalust ei ole.

26.07:
Õnnestust inimene FBs kätte saada. Peale kõne ja ekraani jagamist tuli välja, et two-factor auth. polnud sees. 24-48h jooksul saan korda.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2024 19:38:00 vasta tsitaadiga

Mis loogikaga see toimib, et osasid videosid ei saa kerida? Tundub, et ei olene video pikkusest ka.
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2024 20:45:28 vasta tsitaadiga

Selline küsimus, et kas messengeri saadetud videolt oleks võimalik kuidagi meta andmeid kätte saada?
Oleks vaja teada, et millal see video filmitud on. Või on see lootusetu juhtum?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2024 11:41:39 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609461620/meta-keelas-vene-meediavaljaannete-kanalid
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 08:06:47 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ka sellist asja juhtunud, et täiesti lambist bannitakse Facebook Marketplacest ära? Olen viimastel aastatel seal palju asju ostnud ja müünud, pole kunagi probleeme olnud kuni täna hommikuni, kui tuli mail et su juurdepääs on eemaldatud icon_eek.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 08:08:15 vasta tsitaadiga

Jaanus, näita seda kirja
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 08:15:11 vasta tsitaadiga

Kirja ei tulnudki, vaid tuli teavitus:

Ja kui lähen Marketplace peale, siis näitab nii:


Tanel kirjutas:
Jaanus, näita seda kirja
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 08:48:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Viimasel ajal kokku puutunud mõnede juhtumitega, et Facebook Marketplace näitab Prantsusmaa, Pariisi kuulutusi, kuigi ise asud mujal Euroopas.

Selle saab korda järgmiselt: Go to Settings & Privacy > Settings > Your activity and permissions > Information use for Facebook experiences > Marketplace > Update

Tuleb valida Personalized ja eelistus salvestada
Spoiler Spoiler Spoiler

Proovi seda

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 09:41:52 vasta tsitaadiga

Jaanus kirjutas:
Kas kellelgi on ka sellist asja juhtunud, et täiesti lambist bannitakse Facebook Marketplacest ära? Olen viimastel aastatel seal palju asju ostnud ja müünud, pole kunagi probleeme olnud kuni täna hommikuni, kui tuli mail et su juurdepääs on eemaldatud icon_eek.gif

Mina sain juulis bäni. 2x sain suppordi toru otsa ja lubati 48h jooksul korda teha. Siiani teevad.
Õnneks oli varukasutaja aastast 2013. Muutsin nime ja kasutan seda. Tulevikule mõeldes tegin ühe konto veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 09:43:39 vasta tsitaadiga

Kas sul põhjendati ka, et mille eest ban tuli?

Alari A. kirjutas:
Jaanus kirjutas:
Kas kellelgi on ka sellist asja juhtunud, et täiesti lambist bannitakse Facebook Marketplacest ära? Olen viimastel aastatel seal palju asju ostnud ja müünud, pole kunagi probleeme olnud kuni täna hommikuni, kui tuli mail et su juurdepääs on eemaldatud icon_eek.gif

Mina sain juulis bäni. 2x sain suppordi toru otsa ja lubati 48h jooksul korda teha. Siiani teevad.
Õnneks oli varukasutaja aastast 2013. Muutsin nime ja kasutan seda. Tulevikule mõeldes tegin ühe konto veel thumbs_up.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 09:58:03 vasta tsitaadiga

Olen aru saanud, et brändi kaupade müügiga tekib probleeme aja jooksul. Mul-sul Apple. Sõbral KTMi rattad jm. mudru.
Vanaema villaseid sokke pead seal müüma hakkama või kinnisvara.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 10:37:16 vasta tsitaadiga

Jaanus, kas "Loe lisateavet" ei andnud selgitust icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanus
HV Guru
Jaanus

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 10:39:45 vasta tsitaadiga

Absoluutselt mitte thumbs_down.gif
beastbeats kirjutas:
Jaanus, kas "Loe lisateavet" ei andnud selgitust icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 716 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 571
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 11.11.2024 20:40:31 vasta tsitaadiga

Huvitavat asja panen tähele. Facebookis ilmub spämm sõbrakutseid vastavalt hetkel kasutatavale IP aadressile. Kui VPN on Dallases, ilmub lõbus lesk Texasest, kes peale sübrakutse vastuvõtmist kohe juttu vestma hakkab (ja seejuures kangesti AI-d meenutab), kui Miamis, ilmub keegi Floridast platsi. Kas FB koostab geolokatsiooni järgi "people you may know" listi siis?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2024 21:33:24 vasta tsitaadiga

kui sind mingitesse hüpoteetilisse ringkondadesse ära seotakse tekib kaks asja: a) saab sulle müüa suunatud reklaami vastavalt sellele kuhu sind sobitati. b) ka teised, kellega sind "paaritatakse" saavad tausta.

lihtne: ärge sõbrunege..
peturobotid tulevad parvena. eelmisel nädalal oli see " teie kuulutuste pildid on blabla ".. samas kullerijutte oli veidi vähem.

_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 22:20:54 vasta tsitaadiga

https://www.delfi.ee/artikkel/120342953/meta-sotsiaalmeediaplatvorme-tabas-laiaulatuslik-torge
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 11.12.2024 23:22:06 vasta tsitaadiga

FB jälle püsti, aga küsib sisselogimist ja ei tunnista mu parooli. Kas FB ise ikka katki või olen mingi hetk parooli muutnud?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 23:22:54 vasta tsitaadiga

Mp vaikselt ärkab.
_________________
Kontrollitud ja hooldatud sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi akut, klaviatuuri ja laadijat. 5213582 - helista.
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2024 23:39:18 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
FB jälle püsti, aga küsib sisselogimist ja ei tunnista mu parooli. Kas FB ise ikka katki või olen mingi hetk parooli muutnud?

Vahepeal vist jõudis jälle katki minna. Hakkas suht kiirelt toimima aga nüüd jälle mingid imelikud asjad toimumas.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.12.2024 00:05:23 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Petz kirjutas:
FB jälle püsti, aga küsib sisselogimist ja ei tunnista mu parooli. Kas FB ise ikka katki või olen mingi hetk parooli muutnud?

Vahepeal vist jõudis jälle katki minna. Hakkas suht kiirelt toimima aga nüüd jälle mingid imelikud asjad toimumas.

Kusjuures androidis toimib nagu kulda, aga brauseris ei saa käima. Nüüd tuli vähemalt mingi vabandus logimise lehele.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 01:54:53 vasta tsitaadiga

mind viskas ka täna täiesti lambist välja, sõna otseses mõttes "poole kasutamise pealt" ning sisse logides mul salvestatud password ei sobi. kuna ma sinna just hirmus tihti sisse ei logi siis ega ma päris 100% kindlalt muidugi ei tea ka, kas see siis on õige password, või on fb kunagi vahepeal nõudnud mingit "muutmist" ja nüüd ongi kannis.

põhikino on muidugi see, mul oli teine browser lahti (chrome), kus samuti fb's põmst olen koguaeg sisse logitud ja tabid avatud. sealt olen oma profiilil praegu sees, ehk seal ei ole välja visanud...aga kui lähen oma profiili alla ja tahan sealt vahetada ära oma "kasutajanime" ehk mailiaadressi, mida tegelikult enam ei eksisteerigi siis seda EI LUBA TEHA! icon_lol.gif "we dont trust you because you havent been using this device very often". proovisin vahetada ära siis current passwordi...tra sama pask okse.gif okse.gif okse.gif täiesti haige mis debiilsusi korraldada ja välja mõelda suudetakse ikka nende "turva" teooriatega.

ühesõnaga ma ei saa "forgot passwordi" teha sest ma ei saa logida sisse sellele mailiaadressile, millega kunagi 20a tagasi sai fb profiil regatud. ma ei saa juba sisse logituna ehk ise, iseenda profiili alt seda maili adret ära muuta, ja ma ei saa ka passwordi ära muuta icon_lol.gif kui nüüd mingi hetk teises browseris peaks ka kinni viskama siis on aamen, nägemist. päris haige...

oskab keegi ehk pakkuda või öelda mingit varianti, mille peale ma pole tulnud? et kuidas sellisest debiilsest nõiaringist välja pääseda?

teade, mida täpsemalt viskab on see "You can't make this change at the moment" - Noticed using a device you don't usually use. Ja device all ma eeldan, et ta peab siis silmas chrome browserit, kuigi see dont usually use on sellegipoolest kahtlane väide sest vahel ikkagi kasutan ja vahel toimetan fb's ka chrome browseri tabide kaudu

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 09:38:04 vasta tsitaadiga

Wiltz, proovi kirjutada FB supportile?
Ja ole abivalmis esitama kohe ka võimalikud dokumendid, kui küsitakse.
Kui oled õige nimega regatud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 10:59:11 vasta tsitaadiga

Wiltz, proovi täna uuesti. Eile oli vist palju probleeme Metal.

Mis võib aidata, kui ei luba sisse logida:

1) Kui ühes kohas oled sees ja teises ei luba sisse logida, siis mine https://accountscenter.facebook.com ja vaata seal kõik üle. "Password and security" alla tekib kuhugi sisselogimise katsed. Seal oli võimalik anda ligipääs seadmele/äpile/brauserile.

2) Kui sisselogimine ei õnnestu, siis mine Facebook.com ja tee uus konto. Kasuta sama nime ja e-maili aadressi. Mingi hetk ta peaks ütlema, et selliste andmetega konto on olemas - proovige uuesti sisse logida. See on mind kaks korda päästnud. iOS äpis on mind vahel aidanud see, et proovid nt Safaris sisse logida.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 11:43:47 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
mind viskas ka täna täiesti lambist välja, sõna otseses mõttes "poole kasutamise pealt" ning sisse logides mul salvestatud password ei sobi. kuna ma sinna just hirmus tihti sisse ei logi siis ega ma päris 100% kindlalt muidugi ei tea ka, kas see siis on õige password, või on fb kunagi vahepeal nõudnud mingit "muutmist" ja nüüd ongi kannis.

põhikino on muidugi see, mul oli teine browser lahti (chrome), kus samuti fb's põmst olen koguaeg sisse logitud ja tabid avatud. sealt olen oma profiilil praegu sees, ehk seal ei ole välja visanud...aga kui lähen oma profiili alla ja tahan sealt vahetada ära oma "kasutajanime" ehk mailiaadressi, mida tegelikult enam ei eksisteerigi siis seda EI LUBA TEHA! icon_lol.gif "we dont trust you because you havent been using this device very often". proovisin vahetada ära siis current passwordi...tra sama pask okse.gif okse.gif okse.gif täiesti haige mis debiilsusi korraldada ja välja mõelda suudetakse ikka nende "turva" teooriatega.

ühesõnaga ma ei saa "forgot passwordi" teha sest ma ei saa logida sisse sellele mailiaadressile, millega kunagi 20a tagasi sai fb profiil regatud. ma ei saa juba sisse logituna ehk ise, iseenda profiili alt seda maili adret ära muuta, ja ma ei saa ka passwordi ära muuta icon_lol.gif kui nüüd mingi hetk teises browseris peaks ka kinni viskama siis on aamen, nägemist. päris haige...

oskab keegi ehk pakkuda või öelda mingit varianti, mille peale ma pole tulnud? et kuidas sellisest debiilsest nõiaringist välja pääseda?

teade, mida täpsemalt viskab on see "You can't make this change at the moment" - Noticed using a device you don't usually use. Ja device all ma eeldan, et ta peab siis silmas chrome browserit, kuigi see dont usually use on sellegipoolest kahtlane väide sest vahel ikkagi kasutan ja vahel toimetan fb's ka chrome browseri tabide kaudu


Osta sinine linnuke profiilile selle 15€ eest kuus, saad päris inimesega suhelda ja su support ticket jõuab kuhugile.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 19:54:04 vasta tsitaadiga

ufo56...15 eest kuus?!? icon_lol.gif wow, yeah I'll skip that thumbs_up.gif

tegelikult asi hakkas neil iseenesest tööle millalgi eile õhtul jah st. minu õige parool enam ei olnudki sisse logides vale jne. aga sellegipoolest ma tahaksin selle mitte-eksisteeriva vana hotmaili aadressi saada ära vahetada. ja mingil põhjusel seda endiselt teha ei saa.
paistab, et olen kunagi lisanud (või pigem ilmselt fb ise on sundinud mind seda tegema) ka juba ühe teise enda emaili, eksisteeriva. ainult et see on "pending" staatuses ja seda aktiivseks muuta samuti ei luba icon_lol.gif ehk siis kasutan täiesti legaalselt oma profiili, samast ja AINUKESEST seadmest kust olen seda kasutanud viimased 3 aastat ja fb arvab, et ma olen kahtlane ning profiilil mingeid muudatusi teha ei lase.

eks sinna supporti võib kirjutada, aga kahtlustan, et see saab olema suht vaevaline protsess. kindlasti nad hakkavad ka by default nõudma siis, et ma "autentiksin" end ID kaardiga, sisestaks facebookile sinna oma telefoninumbri jne jne. seda kõike ma teha ei soovi ega ei kavatse. päris irooniline tegelikult, et ma saan ise oma profiilis nende "sügavamate" settingute alt kõike seda vaadata, et seal ei toimu ega ole toiminud midagi kahtlast...aga fb väidab mulle, et ma olen kahtlane ega lase mul enda profiili modifitseerida icon_lol.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2024 21:47:07 vasta tsitaadiga

ufo56, kogemus olemas ?
2009 konto millega kuni selle suveni Mace müüsin, sai lambist FB turust bänni. Ei aidanud sebimine, kirjutamine, 2x reaalne inimene toru otsa ega muu püssirohi. Bänn siiani ja kasutan müügiks suvalist kasutajat millel nime muutsin enda omaks.
Kuumakse mind ei segaks kui vana "higly rated" konto toimiks. Niisama ka 15€ tühja ei sooviks maskta. Aastaid reklaamide ja boostide eest regulaarselt plekkinud.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2024 21:13:33 vasta tsitaadiga

Kuhu võiks pöörduda või mida teha?

Umbes kuu tagasi sain Marketplacest bänni,kuna eksisin "kogukonna ja müügireeglite" vastu ilmselt (Panin üles meditsiiniseadme ehk kiirabiauto)

Kohe sai tehtud seal ka avaldus, et ligipääs tagasi saada aga sellest pole kasu olnud, mingit tagasisidet pole ka saanud
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2024 21:20:38 vasta tsitaadiga

ilmselt lihtsam ja kiirem on uus profiil teha
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2024 21:28:45 vasta tsitaadiga

Uus konto ja tee mõni tagavarakonto lisaks. Tulevikus hea kasutada kui user mõni aasta vana + MP ligipäes koheselt.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 15.12.2024 21:56:56 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Uus konto ja tee mõni tagavarakonto lisaks. Tulevikus hea kasutada kui user mõni aasta vana + MP ligipäes koheselt.

Hea öelda, et tehke tagavara konto. Mul oli ka üks tagavara konto millele üritasin sisse logida ja nüüd ei saa, küsib ID kaardist pilti icon_biggrin.gif Ma ei saada neile midagi, isegi main accountiga pole pidanud saatma.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2024 00:25:22 vasta tsitaadiga

no aga tee siis uue tagavara konto?! icon_lol.gif ilmselge, et mingeid id kaardi pilte neile ei saada ega hakkagi kunagi saatma
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2024 00:53:54 vasta tsitaadiga

Uus gmail, uus FB konto suvel kui kammajaa hakkas, login kolmanda kasutaja alt olemas tagavaraks.
Kommentaarid: 674 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 16.12.2024 14:12:53 vasta tsitaadiga

Aga mis selliste "tagavarakontode" mõte on? FB konto väärtus on ju selle kontaktide hulk ja kvaliteet. Niisama uue konto võib ju igal ajal teha. Tuhat India sõpra maksaks ka paarikümne euro ringis. Aga teha pole nendega midagi.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2024 19:29:26 vasta tsitaadiga

no kui inimene kasutab fb marketplace'i, siis miks üldse sellist küsimust esitada? päris ilmselge ju, et mis selle mõte oleks.

pealegi, oma päris konto all ei pandud talle mitte üleüldist banni, vaid justnimelt marketplace bann peale...et no kasuta natuke loogilist mõtlemist ja peaks olema üsna vabalt arusaadav, millest meil siin jutt käib.
muidugi kes viitsib raisata aega mingisuguste meta supportidega jahmerdamisele ja loodab selle jahmerdamise puhul ka reaalsele edule, see võib alati ka seda varianti proovida. aga siin on juba kogemusi jagatud, et mis see "õnnestumisprotsent" on nendega suhtlemisel.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2024 20:20:15 vasta tsitaadiga

No ma sain bänni ikka oma isiklikule kontole kus kõik mu 100 sõpra on...
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2024 20:48:00 vasta tsitaadiga

kirjutasid ju, et said marketplace bänni?!? see sinu sõpru ega muud fb funki ei puuduta.

aga noh, ma ei tea...mis siin ikka vaielda. variant sai välja pakutud, see variant toimib. teine variant on hakata suhtlema ja lootma supportile.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 16.12.2024 20:51:47 vasta tsitaadiga

Wiltz, Jah, no markeplaceile millegi väljariputamiseks pole kontakte tarvis. Aga sellise suvalise konto saab ju siis teha, kui selleks vajadus tekib ning selle kaotus pole nagu eriline probleem. Endal oli aastaid tagasi umbes 1500 sõbraga USA keskklassist ja üsna piiritletud sihtgrupp seejuures, kellele müüa. Ja siis hakkas FB ühel hetkel sisselogimiseks tahtma seda kõnekaardi numbrit, mida mul enam ei olnud... Vot see oli valus.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2024 16:53:03 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
ufo56, kogemus olemas ?
2009 konto millega kuni selle suveni Mace müüsin, sai lambist FB turust bänni. Ei aidanud sebimine, kirjutamine, 2x reaalne inimene toru otsa ega muu püssirohi. Bänn siiani ja kasutan müügiks suvalist kasutajat millel nime muutsin enda omaks.
Kuumakse mind ei segaks kui vana "higly rated" konto toimiks. Niisama ka 15€ tühja ei sooviks maskta. Aastaid reklaamide ja boostide eest regulaarselt plekkinud.


Sinu probleemile kusagil grupis ka keegi vastas et osta kasvõi kuuks ajaks see sinine plekk juurde siis võimalik normaalse supportiga ühendust saada.

Aga no kui sa juba telefoni otsas olnud siis ei teagi kas lahendust on

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 19.12.2024 12:53:42 vasta tsitaadiga

Facebooki puhul on täiesti müstiline see, kuidas platvorm käib pidevalt kasutaja jaoks alla: tsenseeritakse aina jõhkramalt kasutajate sisu, kõikvõimalike skämmerite reklaamid laiutavad sees, nüüd on hakanud AI-genereeritud absurdisisu üle võtma. Väidetavalt on traffic kukkunud kõvasti ja eriti teismelised enam ei kasuta. Aga kõige selle juures on aktsia teinud viimase paari aastaga kuuekordse hinnatõusu! Ilmselt Zuckeberg plaanib müüki, kuid küsimuseks oleks - missugune nõidus sellise hea tulemuse annab?? Aga müüma peaks ta muidugi kiiresti, sest niisugune mull kaua ei kesta, eriti arvestades noorte eemalejäämist.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oompa
HV kasutaja
Oompa

liitunud: 18.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2024 13:41:35 vasta tsitaadiga

Facebook ei tundu Zucki jaoks prioriteet olema Meta puhul. Rohkem AI, VR, Instagram, Threads ja üldine reklaamivõrgustik.
_________________
icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2024 01:44:29 vasta tsitaadiga

see ei ole PÄRIS KINDLASTI MITTE ainult facebooki puhul ega üldse kuidagi moodi ega pidi ainult fb'le omane trend. Kõik võimalik, mis üldse on seotud IT ja tehnoloogiaga, käib alla ja on käinud alla juba vähemalt viimased 5 aastat. Kõik platvormid käivad alla, mõni võibolla lihtsalt natuke aeglasema tempoga icon_biggrin.gif

meta puhul hea näide (mis pole samas facebookiga üldse seotud). mul oli mingeid aastaid tagasi oculus guest. alguses kui ostsin siis oli midagi vist natuke veel järel oculusest kui brändist, st. see üleminek ja ülevõtmien meta poolt polnud veel täielikult lõpetatud. ühesõnaga alguses seade töötas täitsa hästi, nii firmi kui softi poole pealt. sai kasutada, sai teha mis vaja, sai ise ilusti seadeid muuta ja seadetele ligi, soft oli enamvähem loogiline jne.
ma kasutasin asja suht harva aga mingi pooleteist aasta jooksul sellest hetkest edasi kui ma selle asja ostsin, muutus seade KASUTAMATUKS!!! mismoodi? ikka sedamoodi, et meta muudkui surus oma türastunud software update'i peale. iga kord kui asja tööle panin pidin esiteks mingit update jälle installima, ja see ei olnud valikuline. sõna otseses mõttes iga kuradi kord sest ma panin asja tööle umbes nii kord kuus. ja IGA VIIMANE KUI UUENDUS keeras midagi järjekordset sõna otseses mõttes P'sse. Kuni sinna maani välja, kus ma reaalselt olin valiku ees et kas lähen garaazi, võtan kuvalda ja peksan selle kasutu hunniku plastikust prügi kildudeks või siis lihtsalt müün maha icon_lol.gif noh, müüsin maha...aga jah ühel ja ainsal konkreetsel põhjusel - meta muutis päris asjaliku tüki riistvara lihtsalt prügiks minu jaoks.

mis facebooki ennast puudutab siis see on täielik saast olnud juba aastaid. seal on kaks asja, millest on mingit kasu ja mida kannatab kasutada. grupid ja marketplace. kõik muu on täiesti useless. "sein" oma nö. uudistega on naljanumber aga seda juba ammu

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 20.12.2024 13:06:15 vasta tsitaadiga

Wiltz, Pidev updateimine käib ilmselt kõigile närvidele. Eriti veel, kui vähe sellest, et midagi tegelikult paremaks ei muutu, tehakse kasutajapoolses otsas mõttetuid muudatusi, mis sunnivad teda ümberõppele. Tundub, otsekui üha vaesemaks jääv programmeerijate mass otsiks paaniliselt võimalusi midagigi teha, et pildil olla ja natukene pappi saada. Aga mis ikka imestada - India oma odavate tööjõukuludega on protsessi pikalt toitnud ning nüüd teeb AI asja veel ainult hullemaks. Kiirelt.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2024 13:14:08 vasta tsitaadiga

ot:
Programmeerija on enamasti sõdur kes käsku täidab, tema neid muudatusi ei otsusta.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 20.12.2024 14:24:46 vasta tsitaadiga

napoleon, See on nii nagu vanal heal ajal, kui perekonnal oli veel pea (ja traditsioonilistes ühiskondaddes siiani on) - siis kael keeras seda pead. icon_biggrin.gif
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV Guru
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2024 17:42:11 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada mingit moodust kuidas salvestada kinnises grupis olevaid videosid?
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2024 20:23:46 vasta tsitaadiga

screen record?
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2024 09:06:41 vasta tsitaadiga

Juhtus nii, et kogemata kiitsin heaks mingi sisselogimise katse Vieatnamist. Muutsin parooli igaks juhuks aga 2 astmelist muuta ei saa, proovib saata koodi Whatsappi. Korra küll saatis telefoni aga seda koodi enam kasutada ei saa. Whatsapp on olemas aga sinna kood ei tule. Kas kood läheb kellegi teise numbrile? FB-s on enda number.

Edit: uurisin asja ja selgub, et whatsappi koodi saatmine ja selle sinna mitte saamine on väga levinud probleem. Lahendus hetkel puudub.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Facebook/Meta üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 57, 58, 59, 60, 61  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.