Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 436, 437, 438 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 12:12:00 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:


Suvaline aadress Ventspilsis, DSL võrk, 10mbit ühendus...... sealt edasi 23.50.


Kallim ja aeglasem kui siin icon_eek.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 05.08.2024 12:42:40 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
ref kirjutas:


Suvaline aadress Ventspilsis, DSL võrk, 10mbit ühendus...... sealt edasi 23.50.


Kallim ja aeglasem kui siin icon_eek.gif

Jep. Aga see läheb tiba "samasse auku" nagu Telia siin mõnda aega tagasi pakettide ühtlustamisega tegi...

Nagu ma aru saan siis Tet, lihtsuse huvides, pakub sisuliselt "nii palju kui toru lubab" ja kõigil sama hind (Telia võrdsustas hinnad vastavalt allalaadimise kiirusele - 100/25 ja 100/100 on juba pikemat aega samad teenused... iseasi kui klient tahaks paremat uploadi, aga see on teine arutelu).

Ennetades tüüpilist argumenti, et Lätis see vaid number ja sisuliselt jagatud toru - tuttavad lätlased igatahes öelnud, et lubatud kiiruse saab kenasti kätte, kel optika sel ka gigabit kenasti olemas.

Sisuliselt on ju vaske nii kaua nagu teda on, kui võrgus midagi hapuks läheb siis suuremas mahus ei hakka keegi seda remontima (ei meil siin Telia ega Lätis kohalikud operaatorid). Kui veab siis asendatakse optikaga, kui mitte siis mingi xG ühendus üle õhu. Ma eelkõige võrdleks optikavõrke - need võiks kesta järgmised aastakümned ning vastavalt arendustele tasuks pigem kritiseerida hinnastamist jms mudru. Tet suudab üle optika pakkuda gigabitti sisuliselt 25 euro eest, Telia meil, tahab rohkem. Oluliselt. Palju nüüd Läti aeglase vase otsas tiksujad seda hinda alla toovad - vaevalt märkimisväärselt rohkem kui meil siin...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 12:54:11 vasta tsitaadiga

Meil siin süüdistatakse, et Telia on monopol ja dikteerib hinda. Läti on sarnase taustaga riik kui meie. Kas seal jäid siis kaablid/kaevud peale taasiseseisvumist riigile ja on siiamaani riigi omad või mis seal konkurentsi mõttes teistmoodi on?

Btw, ega see 25€ ühendus CGNAT pole?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 13:21:20 vasta tsitaadiga

TL;DR Eesti, Läti, ja Leedu netihinnad on korrelatsioonis riigiosalusega telekomis.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 17:01:13 vasta tsitaadiga

naabrikass kirjutas:
See on päris ränk, kui sa tead ja tunned, et sind räigelt ja halastamatult kooritakse ja lüpstakse, aga mitte muhvigi teha ka ei saa, sest ega oluliselt odavamaid pakkumisi ka turul pole...


saad küll. lõpeta leping. mis viga sind koorida, kui sa lased seda teha, pidevalt situatsiooni ratsionaliseerides

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 11:59:23 vasta tsitaadiga

Telia KMI puhul peaks lihtsalt arvuti juhtmega võrgupistikust neti kätte saama kui tuleb kiri, et ühendus aktiveeritud või peab ikka ruuteri panema? Kui ühendan arvuti korteris olevasse võrgupistikusse siis ei toimu midagi, ytleb network cable unplugged. Katsetasin kõik 3 pesa läbi. Mingi debiilne systeem, et igas toas seinal pesad ja lähevad alla tehnoruumi kus telia seade. St korraga saab yhenduse vaid yhte tuppa
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 12:10:25 vasta tsitaadiga

Ei pea ruuterit olema. Aga mõistlik oleks vahele panna, muidu tervele maailmale su kast avatud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 12:21:07 vasta tsitaadiga

Siis järelikult pole kaabel alt ühendatud vms, tahtsin eile proovida lihtsalt
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 23.08.2024 15:32:34 vasta tsitaadiga

Plaanis kolida, aga vaatasin, et üllatuslikult pole netikaabli ühendust ühte majja, mille kohta uurisin (Harjumaa). Telia samas pakub kuni 500 Mbit/s 5G ühendust üle õhu. Uurisin neilt, et nende mast asub 2 km kaugusel, metsa vms pole ka vahel. Pole kasutanud üle õhu koduinternetti väga, kui kiire see reaalsuses on neil ja olulisem, et kui katkendlik? Loogika ütleks, et kaabliga vähe kindlam, aga võib-olla see 5G piisavalt norm 4K videote, striimingu ja mängude jaoks, muust rääkimata?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2024 15:39:03 vasta tsitaadiga

Mustamäel kodus telefoniga tehtud test. Upload on kehvapoolne, download täitsa ok. Aga Mul pole 5G kodunetti ja regulaarselt speedteste ka ei tee, seega ei tea kui palju sellele loota saab, et mingil muul kellaajal ka sarnase kiiruse kätte saab.
https://www.speedtest.net/my-result/a/10327454817
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaabakas
HV veteran
kaabakas

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2024 19:23:32 vasta tsitaadiga

Ega sul muud varianti teada saada ei ole kui kohapeale minna ja ise järele proovida.
_________________
Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oriz
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2004




sõnum 23.08.2024 20:56:16 vasta tsitaadiga

Pool aastat kasutan Tartus 5g ühendust TP-Linki 5g ruuteriga ja ei kurda sugugi. Kiirus alla 300-500Mbit/s, üles 40-50Mbit/s.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vikingline
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2023




sõnum 03.09.2024 19:03:23 test vasta tsitaadiga

Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 19:08:47 Re: test vasta tsitaadiga

icon_rolleyes.gif
Vikingline kirjutas:
Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse?


Kirjas on, et kui võtad olemasolevast kiirusest kiirema neti siis saad selle kuueks kuuks 25% odavamalt. Mul hetkel iseteenindus küll ei näita,et kui võtaksin telia neti, et see oleks odavam 25% uuele liitumisele

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vikingline
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2023




sõnum 03.09.2024 19:19:32 Re: test vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
icon_rolleyes.gif
Vikingline kirjutas:
Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse?


Kirjas on, et kui võtad olemasolevast kiirusest kiirema neti siis saad selle kuueks kuuks 25% odavamalt. Mul hetkel iseteenindus küll ei näita,et kui võtaksin telia neti, et see oleks odavam 25% uuele liitumisele


Vaatasin ka iseteenindusest aga seal polnud allahindlust näha. Kus seal täpsemalt loeb et saaks allahindluse olemasolevast kiirusest kiirema netile minekul? Ma ise ei leidnud sellist kohta.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 19:32:28 vasta tsitaadiga

Telia.ee kodunterneti kodulehel oli suurelt see tekst. Aga kampaania tingimustes muu jutt


Koduinternet
Kvaliteetne ühendus meelelahutuseks, õppimiseks ja mängimiseks.

Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vikingline
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2023




sõnum 03.09.2024 20:05:18 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Telia.ee kodunterneti kodulehel oli suurelt see tekst. Aga kampaania tingimustes muu jutt


Koduinternet
Kvaliteetne ühendus meelelahutuseks, õppimiseks ja mängimiseks.

Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%.


Jah, ongi, nüüd näen. Väga hea siis ja loodame et kajastub siis arvel ka. Aitäh! icon_smile.gif

Edit: kuigi tingimustes loeb:

Kampaania tingimused ei kehti Kliendile, kel on Kampaania perioodil või kunagi varem
olnud kaabliühendusel internetiühendust.

Aga peab siis screenshotti võtma igaks juhuks.

Edit2: näeb välja et see teks kiiruste tõstmisest oleneb kas oled loginni teinud või mitte, kuigi tingimused on samad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.09.2024 20:48:27 vasta tsitaadiga

Varem oli ka see tingimus, et samal aadressil ei tohtinud olla eelnevat ühendust. Ehk siis teise nimele panemisest ei pruugi eriti kasu olla, kui see teine ka teisel aadressil ei ela.
Iseasi kui hoolikalt nad seda kontrollivad.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 03.09.2024 21:23:50 vasta tsitaadiga

järjekordselt ilus persesaatmine neile klientidele kes juba pikalt kiirema eest täishinda maksnud on...
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2024 21:51:54 vasta tsitaadiga

Vana klient on ju juba koorimisega harjunud, sellega on seega kõik korras, uut tuleb aga hakata alles tasapisi harjutama.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 12:14:06 vasta tsitaadiga

Haha krt. Tuttaval miskid jamad, et telekas ei juhtme ega wifiga youtube ei mängi korralikult, tuli siis lõpuks tehnik, mõõtis ja kratsis ja siis pakkus välja lahenduse, et vaja 1gbps switch osta, et youtube telekas käima saada. Et kui see ei aita siis teleka viga. No ta läks ja ostiski selle, aga ega see asja paremaks ei teinud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vikingline
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2023




sõnum 04.09.2024 12:21:57 vasta tsitaadiga

Selle Telia -25% kohta:

Teistele ka infoks, käisin Telia etenduses ja näitasin nende kodulehekülge et seal loeb et "Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%" siis kui oled sisenenud leheküljele. Teenindaja ütles et see kehtib ainult uutele klientidele, aga näitasin lehekülge uuesti ja palusin et loeb ise ja siis ta pani mulle -25% 6 kuuks ja oli nõus et nende viga ja tegi muudatuse ja nüüd mul on näha õieti et 26€ 300/300 kohta kuus.

Aga arvan et nad fixivad selle vale reklaami lähiajal ära, et kui teil vaja -25%, siis tehke kiiresti ära ja käige Telia ettenduses näitamas selle teksti ja nad annavad allahindluse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 13:21:54 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
järjekordselt ilus persesaatmine neile klientidele kes juba pikalt kiirema eest täishinda maksnud on...


See tekitab nördimust küll. Võiks olla mingid lojaalsuspunkid vms. ka, et pikaajaline püsiklient ka miskit soodust saab.
Lojaalne püsiklient on ju rohkem väärt kui see, kes iga paarieurose soodustuse peale konkurendi juurde tormab.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.09.2024 13:32:20 vasta tsitaadiga

Vikingline kirjutas:
Selle Telia -25% kohta:

Teistele ka infoks, käisin Telia etenduses ja näitasin nende kodulehekülge et seal loeb et "Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%" siis kui oled sisenenud leheküljele. Teenindaja ütles et see kehtib ainult uutele klientidele, aga näitasin lehekülge uuesti ja palusin et loeb ise ja siis ta pani mulle -25% 6 kuuks ja oli nõus et nende viga ja tegi muudatuse ja nüüd mul on näha õieti et 26€ 300/300 kohta kuus.

Aga arvan et nad fixivad selle vale reklaami lähiajal ära, et kui teil vaja -25%, siis tehke kiiresti ära ja käige Telia ettenduses näitamas selle teksti ja nad annavad allahindluse.

Siis sul vedas ma pakun. Sõltub kindlasti teenindajast ja sellest mis tuju tal on. Muidugi küsida võib alati thumbs_up.gif
napoleon kirjutas:
siinus kirjutas:
järjekordselt ilus persesaatmine neile klientidele kes juba pikalt kiirema eest täishinda maksnud on...


See tekitab nördimust küll. Võiks olla mingid lojaalsuspunkid vms. ka, et pikaajaline püsiklient ka miskit soodust saab.
Lojaalne püsiklient on ju rohkem väärt kui see, kes iga paarieurose soodustuse peale konkurendi juurde tormab.

See on Eestis kahjuks laialt levinud. Ei hinnata püsikliente ja tihti firma ise ei hinda ka oma pikaajalisi kogenuid töötajaid. Noh sõnades nad hindavad, aga tegudes mitte.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 13:37:45 vasta tsitaadiga

Telia1
topeltkiirus koduinternetile
2 tasulist filmi laenutusest
soodusintress e-poes
muutuvad lisasoodustused...

Ka see kampaania -25 kodunetile kehtib uuele kliendile aga ka olemasolevale kliendile kes tõstab kiirust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 13:41:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Ka see kampaania -25 kodunetile kehtib uuele kliendile aga ka olemasolevale kliendile kes tõstab kiirust.


icon_rolleyes.gif

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vikingline
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2023




sõnum 04.09.2024 13:41:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Vikingline kirjutas:
Selle Telia -25% kohta:

Teistele ka infoks, käisin Telia etenduses ja näitasin nende kodulehekülge et seal loeb et "Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%" siis kui oled sisenenud leheküljele. Teenindaja ütles et see kehtib ainult uutele klientidele, aga näitasin lehekülge uuesti ja palusin et loeb ise ja siis ta pani mulle -25% 6 kuuks ja oli nõus et nende viga ja tegi muudatuse ja nüüd mul on näha õieti et 26€ 300/300 kohta kuus.

Aga arvan et nad fixivad selle vale reklaami lähiajal ära, et kui teil vaja -25%, siis tehke kiiresti ära ja käige Telia ettenduses näitamas selle teksti ja nad annavad allahindluse.

Siis sul vedas ma pakun. Sõltub kindlasti teenindajast ja sellest mis tuju tal on. Muidugi küsida võib alati thumbs_up.gif


Ma ei usu et see oli sellest et mul vedas. Kui ettevõttel loeb leheküljel nagu pildis all, nendel ei ole muud võimalust kui pakkuda klientile seda mida nad reklaamivad. icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 13:45:23 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, muuda 500 peale, vaata kas näitab -25 kui mitte, kõne 123, saab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 04.09.2024 13:47:17 vasta tsitaadiga

Kas see Telia1 kiirem pakkumine kehtib kõigile lepingulistele aadressidele? icon_smile.gif (laiskusest ei viitsi 123 peale helistada... vaid ühel aadressil suurem kiirus kahjuks ei motiveeri mobiililepingut kolima)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 13:48:32 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Kas see Telia1 kiirem pakkumine kehtib kõigile lepingulistele aadressidele? icon_smile.gif (laiskusest ei viitsi 123 peale helistada... vaid ühel aadressil suurem kiirus kahjuks ei motiveeri mobiililepingut kolima)


Varem küll kehtis jah.


------


See on küll hea soodustus, mida peab ise kerjama infoliinist minema.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 13:51:06 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Ega hinnakirjas ju soodustust ei kajastata, see on kampaania, peale kinnitamist peaksid nägema soodustust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vikingline
HV vaatleja

liitunud: 17.02.2023




sõnum 04.09.2024 13:58:21 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
KillFrenzy, Ega hinnakirjas ju soodustust ei kajastata, see on kampaania, peale kinnitamist peaksid nägema soodustust.


Vähemalt kui ma tegin, soodustus ei olnud näha ka peale kinnitamist. Selleks ma Telia etenduse läksin ja nõudsin soodustuse kuna seda nad reklaamivad hetkel ka. Ja olen kindel et nii kaua kui see reklaam on nendel, nad annavad soodustuse kuna see on nende probleem, mitte klienti et valesti on reklaamis.
Ja selleks ka, igaks juhuks kiiruse tõstmise tasub teha ENNE kui läheb etenduse või helistab infole kuna nad meelsamini tahavad õnneliku klienti kui kiiruse tagasi panna aeglasele kuna reklaamis oli vale info.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 04.09.2024 14:00:07 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telia1
topeltkiirus koduinternetile
2 tasulist filmi laenutusest
soodusintress e-poes
muutuvad lisasoodustused...

Telia1 "staatuse" saan ma otsekohe, kui ma kõik kolm komponenti (mobiil, nett, tv) võtan, siin pole lojaalsusega mitte midagi pistmist. Omaette küss on üldse see, mida need "soodustused" pikaajalisele kliendile (kellel on teenused niigi juba täpselt endale sobivaks tuunitud) üldse juurde annavad...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.09.2024 15:30:20 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Telia1
topeltkiirus koduinternetile
2 tasulist filmi laenutusest
soodusintress e-poes
muutuvad lisasoodustused...

Ka see kampaania -25 kodunetile kehtib uuele kliendile aga ka olemasolevale kliendile kes tõstab kiirust.

Kokkuvõttes täiesti kasutu.
TeliaTV teenust ei hakka tellima, kuna ma "ei vaata telekat".
Filmilaenutus ei huvita.
Soodusintress jätab külmaks.
Lisasoodustusi pole pakutud.

Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 15:47:41 vasta tsitaadiga

Võta teine gigane ühendus juurde.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 04.09.2024 15:58:10 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta.

Peaks ju nii saama, et võtad Telia1, praeguse gigane ühenduse muudad 500 peale aga kuna Telia1 annab gigase siis lõpuks maksad mingi ~36 neti eest + mobiilipakett, ehk, et kokkuhoid peaks ju ikka tulema? Või Telia ei lase nii?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 16:00:47 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
siinus kirjutas:
Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta.

Peaks ju nii saama, et võtad Telia1, praeguse gigane ühenduse muudad 500 peale aga kuna Telia1 annab gigase siis lõpuks maksad mingi ~36 neti eest + mobiilipakett, ehk, et kokkuhoid peaks ju ikka tulema? Või Telia ei lase nii?


Telia1 ei anna gigast. Vaata mõned postid tagais mu pilti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 04.09.2024 16:02:24 vasta tsitaadiga

500 ei müüdagi letist. 300se saab Telia1'ga 500ks tõsta.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 04.09.2024 16:20:38 vasta tsitaadiga

Kas selle Telia1 saab ka siis, kui kasutada M2M lepingut (pluss internet ja TV) või peab olema mingi helistamise pakett?
ref kirjutas:
siinus kirjutas:
Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta.

Peaks ju nii saama, et võtad Telia1, praeguse gigane ühenduse muudad 500 peale aga kuna Telia1 annab gigase siis lõpuks maksad mingi ~36 neti eest + mobiilipakett, ehk, et kokkuhoid peaks ju ikka tulema? Või Telia ei lase nii?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 22:15:33 Re: test vasta tsitaadiga

Vikingline kirjutas:
Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse?


Sai just 6 kuu soodustus läbi. Helistasin 123 ja küsisin soodustust. Korraks määriti pähe, et tooks 3 numbrit üle aga siis tehti soodustus ikka.

"Vana" 500 pakett, pole Telia1 klient.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2024 22:17:04 vasta tsitaadiga

triu, tööandjal äkki telia ka? Siis lase oma töönumbrile tööandjal sinu isikukood kasutajana külge panna ja sa ise saad telia1
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 01:06:40 vasta tsitaadiga

Poleks see telia tv nii saast, siis isegi võtaks telia1 endale
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 07:32:32 vasta tsitaadiga

Mul sai 6 kuud 100% järele vaatamise soodukas läbi. Selle sain nii, et läksin iseteenindusse ja soovisin teenuse lõpetada ja siis anti. Ei tea kas nüüd ka midagi niisugust pakutakse. Soovin teenused kinni panna ja pakutakse soodsamalt icon_wink.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 05.09.2024 09:14:31 vasta tsitaadiga

Plaan selline oligi, aga ongi ainult M2M, tavalist telefoni lepingut ei ole.
olafsand kirjutas:
triu, tööandjal äkki telia ka? Siis lase oma töönumbrile tööandjal sinu isikukood kasutajana külge panna ja sa ise saad telia1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 05.09.2024 11:32:16 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
KillFrenzy, muuda 500 peale, vaata kas näitab -25 kui mitte, kõne 123, saab.

Ega see muutmine nii lihtne polegi. Tegin ka Minu Telia äppis muudatuse. Aga kahjuks ei aktiveerunud automaatselt. Pidin helistama 123. Seal muudeti kiirus nö "jõuga" ära. Õhtul kontrollin.
Minu Telia äpp näitab aga endiselt, et aktiveerimisel. See viga pidi saama lahenduse siis kui oskaja on puhkuselt tagasi.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.09.2024 11:51:23 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
...See viga pidi saama lahenduse siis kui oskaja on puhkuselt tagasi.


Eilseid uudiseid arvestades, siis võibolla see puhkaja ei tulegi tagasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 05.09.2024 15:30:28 vasta tsitaadiga

Jah täna juba kõneside segi ning sellest teatavad SMSid jäävad ka tundide kaupa hiljaks. Huvitav mis asi järgmisena otsad annab...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 06.09.2024 18:36:55 vasta tsitaadiga

santiim kirjutas:
indrpo kirjutas:
KillFrenzy, muuda 500 peale, vaata kas näitab -25 kui mitte, kõne 123, saab.

Ega see muutmine nii lihtne polegi. Tegin ka Minu Telia äppis muudatuse. Aga kahjuks ei aktiveerunud automaatselt. Pidin helistama 123. Seal muudeti kiirus nö "jõuga" ära. Õhtul kontrollin.
Minu Telia äpp näitab aga endiselt, et aktiveerimisel. See viga pidi saama lahenduse siis kui oskaja on puhkuselt tagasi.

Nii, kiiruse muutmisega kiirus ei muutunud. Kuna ma ise selles asjas väga "kodus" ei ole, siis sain aru nii, et kuna ma ei kasuta Telia ruuterit, siis minu puhul see automaatne (ca 15min) muudatus ei toimi. Lubati asja uurida. Täna päeval tuli sõnum, et 500/500 tehnilise kiiruse kinnitamine jõustub esmaspäeval. Eile muutsin ja esmaspäeval saab alles asi lahendatud. Varasemalt mäletan, et kiiruse muutmine käis kuidagi lõbusamalt. Aga võibolla kasutasin siis tõesti Telia ruuterit. Ei mäleta.
Seega, kui ei kasuta Telia ruuterit, siis ei tasu loota, et suurte failide kiireks pilve laadimiseks, interneti kiiruse tõstmine kohe nipsust muutub.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2024 18:39:36 vasta tsitaadiga

kiiruse muutmine ei sõltu telia ruuteri kasutamisest või mitte kasutamisest. maksimaalne vajadus ruuteri pool peaks olema, et see oleks võimeline uut kiirust läbi laskma ja võimalik, et peale teliapoolse kiiruse muutmise kulub sellele restart ära.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 06.09.2024 19:56:29 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kiiruse muutmine ei sõltu telia ruuteri kasutamisest või mitte kasutamisest. maksimaalne vajadus ruuteri pool peaks olema, et see oleks võimeline uut kiirust läbi laskma ja võimalik, et peale teliapoolse kiiruse muutmise kulub sellele restart ära.

Telia koduleht lubab minu aadressile ka 1000Mbit/s. Ruuter TP Link AX23. Ruuterile resa tehtud. Muhvigi. Kiirus endiselt nagu 200/200 ühendusega (ca. 176/176).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 436, 437, 438 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.