|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.08.2024 12:12:00
|
|
|
| ref kirjutas: |
Suvaline aadress Ventspilsis, DSL võrk, 10mbit ühendus...... sealt edasi 23.50. |
Kallim ja aeglasem kui siin
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
05.08.2024 12:42:40
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| ref kirjutas: |
Suvaline aadress Ventspilsis, DSL võrk, 10mbit ühendus...... sealt edasi 23.50. |
Kallim ja aeglasem kui siin  |
Jep. Aga see läheb tiba "samasse auku" nagu Telia siin mõnda aega tagasi pakettide ühtlustamisega tegi...
Nagu ma aru saan siis Tet, lihtsuse huvides, pakub sisuliselt "nii palju kui toru lubab" ja kõigil sama hind (Telia võrdsustas hinnad vastavalt allalaadimise kiirusele - 100/25 ja 100/100 on juba pikemat aega samad teenused... iseasi kui klient tahaks paremat uploadi, aga see on teine arutelu).
Ennetades tüüpilist argumenti, et Lätis see vaid number ja sisuliselt jagatud toru - tuttavad lätlased igatahes öelnud, et lubatud kiiruse saab kenasti kätte, kel optika sel ka gigabit kenasti olemas.
Sisuliselt on ju vaske nii kaua nagu teda on, kui võrgus midagi hapuks läheb siis suuremas mahus ei hakka keegi seda remontima (ei meil siin Telia ega Lätis kohalikud operaatorid). Kui veab siis asendatakse optikaga, kui mitte siis mingi xG ühendus üle õhu. Ma eelkõige võrdleks optikavõrke - need võiks kesta järgmised aastakümned ning vastavalt arendustele tasuks pigem kritiseerida hinnastamist jms mudru. Tet suudab üle optika pakkuda gigabitti sisuliselt 25 euro eest, Telia meil, tahab rohkem. Oluliselt. Palju nüüd Läti aeglase vase otsas tiksujad seda hinda alla toovad - vaevalt märkimisväärselt rohkem kui meil siin...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.08.2024 12:54:11
|
|
|
Meil siin süüdistatakse, et Telia on monopol ja dikteerib hinda. Läti on sarnase taustaga riik kui meie. Kas seal jäid siis kaablid/kaevud peale taasiseseisvumist riigile ja on siiamaani riigi omad või mis seal konkurentsi mõttes teistmoodi on?
Btw, ega see 25€ ühendus CGNAT pole?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
05.08.2024 13:21:20
|
|
|
TL;DR Eesti, Läti, ja Leedu netihinnad on korrelatsioonis riigiosalusega telekomis.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
05.08.2024 17:01:13
|
|
|
| naabrikass kirjutas: |
| See on päris ränk, kui sa tead ja tunned, et sind räigelt ja halastamatult kooritakse ja lüpstakse, aga mitte muhvigi teha ka ei saa, sest ega oluliselt odavamaid pakkumisi ka turul pole... |
saad küll. lõpeta leping. mis viga sind koorida, kui sa lased seda teha, pidevalt situatsiooni ratsionaliseerides
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.08.2024 11:59:23
|
|
|
Telia KMI puhul peaks lihtsalt arvuti juhtmega võrgupistikust neti kätte saama kui tuleb kiri, et ühendus aktiveeritud või peab ikka ruuteri panema? Kui ühendan arvuti korteris olevasse võrgupistikusse siis ei toimu midagi, ytleb network cable unplugged. Katsetasin kõik 3 pesa läbi. Mingi debiilne systeem, et igas toas seinal pesad ja lähevad alla tehnoruumi kus telia seade. St korraga saab yhenduse vaid yhte tuppa
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
09.08.2024 12:10:25
|
|
|
| Ei pea ruuterit olema. Aga mõistlik oleks vahele panna, muidu tervele maailmale su kast avatud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
09.08.2024 12:21:07
|
|
|
Siis järelikult pole kaabel alt ühendatud vms, tahtsin eile proovida lihtsalt
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
23.08.2024 15:32:34
|
|
|
| Plaanis kolida, aga vaatasin, et üllatuslikult pole netikaabli ühendust ühte majja, mille kohta uurisin (Harjumaa). Telia samas pakub kuni 500 Mbit/s 5G ühendust üle õhu. Uurisin neilt, et nende mast asub 2 km kaugusel, metsa vms pole ka vahel. Pole kasutanud üle õhu koduinternetti väga, kui kiire see reaalsuses on neil ja olulisem, et kui katkendlik? Loogika ütleks, et kaabliga vähe kindlam, aga võib-olla see 5G piisavalt norm 4K videote, striimingu ja mängude jaoks, muust rääkimata?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
23.08.2024 15:39:03
|
|
|
Mustamäel kodus telefoniga tehtud test. Upload on kehvapoolne, download täitsa ok. Aga Mul pole 5G kodunetti ja regulaarselt speedteste ka ei tee, seega ei tea kui palju sellele loota saab, et mingil muul kellaajal ka sarnase kiiruse kätte saab.
https://www.speedtest.net/my-result/a/10327454817
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaabakas
HV veteran

liitunud: 01.04.2002
|
23.08.2024 19:23:32
|
|
|
Ega sul muud varianti teada saada ei ole kui kohapeale minna ja ise järele proovida.
_________________ Mida Ott ei õpi, seda Egon ei tea. |
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oriz
HV vaatleja
liitunud: 10.10.2004
|
23.08.2024 20:56:16
|
|
|
| Pool aastat kasutan Tartus 5g ühendust TP-Linki 5g ruuteriga ja ei kurda sugugi. Kiirus alla 300-500Mbit/s, üles 40-50Mbit/s.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vikingline
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2023
|
03.09.2024 19:03:23
test |
|
|
| Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.09.2024 19:08:47
Re: test |
|
|
| Vikingline kirjutas: |
| Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse? |
Kirjas on, et kui võtad olemasolevast kiirusest kiirema neti siis saad selle kuueks kuuks 25% odavamalt. Mul hetkel iseteenindus küll ei näita,et kui võtaksin telia neti, et see oleks odavam 25% uuele liitumisele
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vikingline
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2023
|
03.09.2024 19:19:32
Re: test |
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Vikingline kirjutas: |
| Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse? |
Kirjas on, et kui võtad olemasolevast kiirusest kiirema neti siis saad selle kuueks kuuks 25% odavamalt. Mul hetkel iseteenindus küll ei näita,et kui võtaksin telia neti, et see oleks odavam 25% uuele liitumisele |
Vaatasin ka iseteenindusest aga seal polnud allahindlust näha. Kus seal täpsemalt loeb et saaks allahindluse olemasolevast kiirusest kiirema netile minekul? Ma ise ei leidnud sellist kohta.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.09.2024 19:32:28
|
|
|
Telia.ee kodunterneti kodulehel oli suurelt see tekst. Aga kampaania tingimustes muu jutt
Koduinternet
Kvaliteetne ühendus meelelahutuseks, õppimiseks ja mängimiseks.
Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vikingline
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2023
|
03.09.2024 20:05:18
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
Telia.ee kodunterneti kodulehel oli suurelt see tekst. Aga kampaania tingimustes muu jutt
Koduinternet
Kvaliteetne ühendus meelelahutuseks, õppimiseks ja mängimiseks.
Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%. |
Jah, ongi, nüüd näen. Väga hea siis ja loodame et kajastub siis arvel ka. Aitäh!
Edit: kuigi tingimustes loeb:
Kampaania tingimused ei kehti Kliendile, kel on Kampaania perioodil või kunagi varem
olnud kaabliühendusel internetiühendust.
Aga peab siis screenshotti võtma igaks juhuks.
Edit2: näeb välja et see teks kiiruste tõstmisest oleneb kas oled loginni teinud või mitte, kuigi tingimused on samad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
03.09.2024 21:23:50
|
|
|
järjekordselt ilus persesaatmine neile klientidele kes juba pikalt kiirema eest täishinda maksnud on...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
03.09.2024 21:51:54
|
|
|
| Vana klient on ju juba koorimisega harjunud, sellega on seega kõik korras, uut tuleb aga hakata alles tasapisi harjutama.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
04.09.2024 12:14:06
|
|
|
Haha krt. Tuttaval miskid jamad, et telekas ei juhtme ega wifiga youtube ei mängi korralikult, tuli siis lõpuks tehnik, mõõtis ja kratsis ja siis pakkus välja lahenduse, et vaja 1gbps switch osta, et youtube telekas käima saada. Et kui see ei aita siis teleka viga. No ta läks ja ostiski selle, aga ega see asja paremaks ei teinud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vikingline
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2023
|
04.09.2024 12:21:57
|
|
|
Selle Telia -25% kohta:
Teistele ka infoks, käisin Telia etenduses ja näitasin nende kodulehekülge et seal loeb et "Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%" siis kui oled sisenenud leheküljele. Teenindaja ütles et see kehtib ainult uutele klientidele, aga näitasin lehekülge uuesti ja palusin et loeb ise ja siis ta pani mulle -25% 6 kuuks ja oli nõus et nende viga ja tegi muudatuse ja nüüd mul on näha õieti et 26€ 300/300 kohta kuus.
Aga arvan et nad fixivad selle vale reklaami lähiajal ära, et kui teil vaja -25%, siis tehke kiiresti ära ja käige Telia ettenduses näitamas selle teksti ja nad annavad allahindluse.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.09.2024 13:21:54
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| järjekordselt ilus persesaatmine neile klientidele kes juba pikalt kiirema eest täishinda maksnud on... |
See tekitab nördimust küll. Võiks olla mingid lojaalsuspunkid vms. ka, et pikaajaline püsiklient ka miskit soodust saab.
Lojaalne püsiklient on ju rohkem väärt kui see, kes iga paarieurose soodustuse peale konkurendi juurde tormab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
04.09.2024 13:32:20
|
|
|
| Vikingline kirjutas: |
Selle Telia -25% kohta:
Teistele ka infoks, käisin Telia etenduses ja näitasin nende kodulehekülge et seal loeb et "Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%" siis kui oled sisenenud leheküljele. Teenindaja ütles et see kehtib ainult uutele klientidele, aga näitasin lehekülge uuesti ja palusin et loeb ise ja siis ta pani mulle -25% 6 kuuks ja oli nõus et nende viga ja tegi muudatuse ja nüüd mul on näha õieti et 26€ 300/300 kohta kuus.
Aga arvan et nad fixivad selle vale reklaami lähiajal ära, et kui teil vaja -25%, siis tehke kiiresti ära ja käige Telia ettenduses näitamas selle teksti ja nad annavad allahindluse. |
Siis sul vedas ma pakun. Sõltub kindlasti teenindajast ja sellest mis tuju tal on. Muidugi küsida võib alati
| napoleon kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| järjekordselt ilus persesaatmine neile klientidele kes juba pikalt kiirema eest täishinda maksnud on... |
See tekitab nördimust küll. Võiks olla mingid lojaalsuspunkid vms. ka, et pikaajaline püsiklient ka miskit soodust saab.
Lojaalne püsiklient on ju rohkem väärt kui see, kes iga paarieurose soodustuse peale konkurendi juurde tormab. |
See on Eestis kahjuks laialt levinud. Ei hinnata püsikliente ja tihti firma ise ei hinda ka oma pikaajalisi kogenuid töötajaid. Noh sõnades nad hindavad, aga tegudes mitte.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.09.2024 13:37:45
|
|
|
Telia1
topeltkiirus koduinternetile
2 tasulist filmi laenutusest
soodusintress e-poes
muutuvad lisasoodustused...
Ka see kampaania -25 kodunetile kehtib uuele kliendile aga ka olemasolevale kliendile kes tõstab kiirust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.09.2024 13:41:16
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Ka see kampaania -25 kodunetile kehtib uuele kliendile aga ka olemasolevale kliendile kes tõstab kiirust. |
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vikingline
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2023
|
04.09.2024 13:41:24
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Vikingline kirjutas: |
Selle Telia -25% kohta:
Teistele ka infoks, käisin Telia etenduses ja näitasin nende kodulehekülge et seal loeb et "Võttes olemasolevast suurema kiiruse, saad 6 kuud -25%" siis kui oled sisenenud leheküljele. Teenindaja ütles et see kehtib ainult uutele klientidele, aga näitasin lehekülge uuesti ja palusin et loeb ise ja siis ta pani mulle -25% 6 kuuks ja oli nõus et nende viga ja tegi muudatuse ja nüüd mul on näha õieti et 26€ 300/300 kohta kuus.
Aga arvan et nad fixivad selle vale reklaami lähiajal ära, et kui teil vaja -25%, siis tehke kiiresti ära ja käige Telia ettenduses näitamas selle teksti ja nad annavad allahindluse. |
Siis sul vedas ma pakun. Sõltub kindlasti teenindajast ja sellest mis tuju tal on. Muidugi küsida võib alati
|
Ma ei usu et see oli sellest et mul vedas. Kui ettevõttel loeb leheküljel nagu pildis all, nendel ei ole muud võimalust kui pakkuda klientile seda mida nad reklaamivad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.09.2024 13:45:23
|
|
|
| KillFrenzy, muuda 500 peale, vaata kas näitab -25 kui mitte, kõne 123, saab.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
04.09.2024 13:47:17
|
|
|
Kas see Telia1 kiirem pakkumine kehtib kõigile lepingulistele aadressidele? (laiskusest ei viitsi 123 peale helistada... vaid ühel aadressil suurem kiirus kahjuks ei motiveeri mobiililepingut kolima)
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.09.2024 13:48:32
|
|
|
| ref kirjutas: |
Kas see Telia1 kiirem pakkumine kehtib kõigile lepingulistele aadressidele? (laiskusest ei viitsi 123 peale helistada... vaid ühel aadressil suurem kiirus kahjuks ei motiveeri mobiililepingut kolima) |
Varem küll kehtis jah.
------
See on küll hea soodustus, mida peab ise kerjama infoliinist minema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
04.09.2024 13:51:06
|
|
|
| KillFrenzy, Ega hinnakirjas ju soodustust ei kajastata, see on kampaania, peale kinnitamist peaksid nägema soodustust.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vikingline
HV vaatleja
liitunud: 17.02.2023
|
04.09.2024 13:58:21
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| KillFrenzy, Ega hinnakirjas ju soodustust ei kajastata, see on kampaania, peale kinnitamist peaksid nägema soodustust. |
Vähemalt kui ma tegin, soodustus ei olnud näha ka peale kinnitamist. Selleks ma Telia etenduse läksin ja nõudsin soodustuse kuna seda nad reklaamivad hetkel ka. Ja olen kindel et nii kaua kui see reklaam on nendel, nad annavad soodustuse kuna see on nende probleem, mitte klienti et valesti on reklaamis.
Ja selleks ka, igaks juhuks kiiruse tõstmise tasub teha ENNE kui läheb etenduse või helistab infole kuna nad meelsamini tahavad õnneliku klienti kui kiiruse tagasi panna aeglasele kuna reklaamis oli vale info.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
04.09.2024 14:00:07
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Telia1
topeltkiirus koduinternetile
2 tasulist filmi laenutusest
soodusintress e-poes
muutuvad lisasoodustused... |
Telia1 "staatuse" saan ma otsekohe, kui ma kõik kolm komponenti (mobiil, nett, tv) võtan, siin pole lojaalsusega mitte midagi pistmist. Omaette küss on üldse see, mida need "soodustused" pikaajalisele kliendile (kellel on teenused niigi juba täpselt endale sobivaks tuunitud) üldse juurde annavad...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
04.09.2024 15:30:20
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Telia1
topeltkiirus koduinternetile
2 tasulist filmi laenutusest
soodusintress e-poes
muutuvad lisasoodustused...
Ka see kampaania -25 kodunetile kehtib uuele kliendile aga ka olemasolevale kliendile kes tõstab kiirust. |
Kokkuvõttes täiesti kasutu.
TeliaTV teenust ei hakka tellima, kuna ma "ei vaata telekat".
Filmilaenutus ei huvita.
Soodusintress jätab külmaks.
Lisasoodustusi pole pakutud.
Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.09.2024 15:47:41
|
|
|
| Võta teine gigane ühendus juurde.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
04.09.2024 15:58:10
|
|
|
| siinus kirjutas: |
| Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta. |
Peaks ju nii saama, et võtad Telia1, praeguse gigane ühenduse muudad 500 peale aga kuna Telia1 annab gigase siis lõpuks maksad mingi ~36 neti eest + mobiilipakett, ehk, et kokkuhoid peaks ju ikka tulema? Või Telia ei lase nii?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
04.09.2024 16:00:47
|
|
|
| ref kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta. |
Peaks ju nii saama, et võtad Telia1, praeguse gigane ühenduse muudad 500 peale aga kuna Telia1 annab gigase siis lõpuks maksad mingi ~36 neti eest + mobiilipakett, ehk, et kokkuhoid peaks ju ikka tulema? Või Telia ei lase nii? |
Telia1 ei anna gigast. Vaata mõned postid tagais mu pilti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
04.09.2024 16:02:24
|
|
|
500 ei müüdagi letist. 300se saab Telia1'ga 500ks tõsta.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
04.09.2024 16:20:38
|
|
|
Kas selle Telia1 saab ka siis, kui kasutada M2M lepingut (pluss internet ja TV) või peab olema mingi helistamise pakett?
| ref kirjutas: |
| siinus kirjutas: |
| Võtaks kasvõi selle -25%, aga pole kiirust enam kuhugi tõsta. |
Peaks ju nii saama, et võtad Telia1, praeguse gigane ühenduse muudad 500 peale aga kuna Telia1 annab gigase siis lõpuks maksad mingi ~36 neti eest + mobiilipakett, ehk, et kokkuhoid peaks ju ikka tulema? Või Telia ei lase nii? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
04.09.2024 22:15:33
Re: test |
|
|
| Vikingline kirjutas: |
| Hetkel Telial koduinternet on -25% 6kk, aga peab olema uus klient. Kas keegi on proovinud lõpetada oma lepingu ja näiteks abikaaslane võtab kohe omale nimele tagasi et saaks soodustuse? |
Sai just 6 kuu soodustus läbi. Helistasin 123 ja küsisin soodustust. Korraks määriti pähe, et tooks 3 numbrit üle aga siis tehti soodustus ikka.
"Vana" 500 pakett, pole Telia1 klient.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.09.2024 22:17:04
|
|
|
| triu, tööandjal äkki telia ka? Siis lase oma töönumbrile tööandjal sinu isikukood kasutajana külge panna ja sa ise saad telia1
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
05.09.2024 01:06:40
|
|
|
Poleks see telia tv nii saast, siis isegi võtaks telia1 endale
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
05.09.2024 07:32:32
|
|
|
Mul sai 6 kuud 100% järele vaatamise soodukas läbi. Selle sain nii, et läksin iseteenindusse ja soovisin teenuse lõpetada ja siis anti. Ei tea kas nüüd ka midagi niisugust pakutakse. Soovin teenused kinni panna ja pakutakse soodsamalt
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
05.09.2024 09:14:31
|
|
|
Plaan selline oligi, aga ongi ainult M2M, tavalist telefoni lepingut ei ole.
| olafsand kirjutas: |
| triu, tööandjal äkki telia ka? Siis lase oma töönumbrile tööandjal sinu isikukood kasutajana külge panna ja sa ise saad telia1 |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
05.09.2024 11:32:16
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| KillFrenzy, muuda 500 peale, vaata kas näitab -25 kui mitte, kõne 123, saab. |
Ega see muutmine nii lihtne polegi. Tegin ka Minu Telia äppis muudatuse. Aga kahjuks ei aktiveerunud automaatselt. Pidin helistama 123. Seal muudeti kiirus nö "jõuga" ära. Õhtul kontrollin.
Minu Telia äpp näitab aga endiselt, et aktiveerimisel. See viga pidi saama lahenduse siis kui oskaja on puhkuselt tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.09.2024 11:51:23
|
|
|
| santiim kirjutas: |
| ...See viga pidi saama lahenduse siis kui oskaja on puhkuselt tagasi. |
Eilseid uudiseid arvestades, siis võibolla see puhkaja ei tulegi tagasi
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
genekas
HV vaatleja
liitunud: 24.04.2004
|
05.09.2024 15:30:28
|
|
|
| Jah täna juba kõneside segi ning sellest teatavad SMSid jäävad ka tundide kaupa hiljaks. Huvitav mis asi järgmisena otsad annab...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
06.09.2024 18:36:55
|
|
|
| santiim kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| KillFrenzy, muuda 500 peale, vaata kas näitab -25 kui mitte, kõne 123, saab. |
Ega see muutmine nii lihtne polegi. Tegin ka Minu Telia äppis muudatuse. Aga kahjuks ei aktiveerunud automaatselt. Pidin helistama 123. Seal muudeti kiirus nö "jõuga" ära. Õhtul kontrollin.
Minu Telia äpp näitab aga endiselt, et aktiveerimisel. See viga pidi saama lahenduse siis kui oskaja on puhkuselt tagasi. |
Nii, kiiruse muutmisega kiirus ei muutunud. Kuna ma ise selles asjas väga "kodus" ei ole, siis sain aru nii, et kuna ma ei kasuta Telia ruuterit, siis minu puhul see automaatne (ca 15min) muudatus ei toimi. Lubati asja uurida. Täna päeval tuli sõnum, et 500/500 tehnilise kiiruse kinnitamine jõustub esmaspäeval. Eile muutsin ja esmaspäeval saab alles asi lahendatud. Varasemalt mäletan, et kiiruse muutmine käis kuidagi lõbusamalt. Aga võibolla kasutasin siis tõesti Telia ruuterit. Ei mäleta.
Seega, kui ei kasuta Telia ruuterit, siis ei tasu loota, et suurte failide kiireks pilve laadimiseks, interneti kiiruse tõstmine kohe nipsust muutub.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
06.09.2024 18:39:36
|
|
|
kiiruse muutmine ei sõltu telia ruuteri kasutamisest või mitte kasutamisest. maksimaalne vajadus ruuteri pool peaks olema, et see oleks võimeline uut kiirust läbi laskma ja võimalik, et peale teliapoolse kiiruse muutmise kulub sellele restart ära.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
06.09.2024 19:56:29
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| kiiruse muutmine ei sõltu telia ruuteri kasutamisest või mitte kasutamisest. maksimaalne vajadus ruuteri pool peaks olema, et see oleks võimeline uut kiirust läbi laskma ja võimalik, et peale teliapoolse kiiruse muutmise kulub sellele restart ära. |
Telia koduleht lubab minu aadressile ka 1000Mbit/s. Ruuter TP Link AX23. Ruuterile resa tehtud. Muhvigi. Kiirus endiselt nagu 200/200 ühendusega (ca. 176/176).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|