Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Myth: Wukong märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.08.2020 09:45:35 Black Myth: Wukong vasta tsitaadiga

Tegemist Hiina arendaja AAA seiklusliku võitlusmänguga Eurogamer põhjal: https://www.eurogamer.net/articles/2020-08-21-chinese-action-game-black-myth-wukong-is-taking-the-internet-by-storm

Spoiler Spoiler Spoiler


Video jutu alusel võtab Black Myth eeskuju mitmetest lääne populaarsetest mängudest ja on "indie mäng", aga ei paista kuskilt otsast indie, seega kahtlen, kas sai aru millega täpselt tegemist.

UE4 paistab väga ilus ning vastaste mitmekülgsus on ka märkimisväärne.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prozer
HV kasutaja
Prozer

liitunud: 09.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2020 21:54:43 vasta tsitaadiga

Väga magus asi paistab. Video põhjal kõvasti mõjutatud soulsi-seeriast (loe: HEA!!! thumbs_up.gif beer_yum.gif )
_________________
Sidevõrkude ja tehnilise infra arendus.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2020 06:58:50 vasta tsitaadiga

Igasugu souls kloonidega ja mis seal salata tegelt soulsi enda järgedega on see tobe muutus, et kui algses pelas võisid viimase bossu õige setupi ja ripstiga onehittida siis nüüd mõnes asjas tao bossusid mitmeid minuteid.

Tolles paistab samamoodi, et lahmi bossu pool tundi mis on täielik BS.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 27.08.2020 09:14:30 vasta tsitaadiga

No vähemalt efektid on vaatamiseks sel ajal vägevad beer_yum.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 28.06.2024 12:24:29 vasta tsitaadiga

4 aastat hiljem

release 20 august
Ilmselt on see selle aasta üks huvitavamaid mänge. Pilt ja animatsioonid on väga head. Hiinlaste nägemus sellises stiilis mängust võib ka värskendav olla. Nende toodangut siinkandis eriti tihti ei näe.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.08.2024 15:58:36 vasta tsitaadiga

Lubasin küll, et ei eeltelli enam. Aga pärast DA treilerit ja SBI saagat läks tellimus sisse.
Üle mitme aasta 1 mäng mida tõsiselt oodata.
Edit:
Sisuliselt eile 18 Aug oleks saand alla laadima panna, aga läks meelest:p
Müügiedetabeli Top, eks halb PR on ka PR. Samas kui protsent hiinlaseid ostab on ka tabeö tipus kohe;) Hiina Kalevipoeg, seega ei imesta kui huvi suur...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.08.2024 12:07:33 vasta tsitaadiga

Kuidas siis on ? tundub huvitav ? steami hinnangud on positiivsed ja kommentaarides öeldakse et hiina god of war ja Jedi falleni ristsugutis icon_rolleyes.gif icon_razz.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2024 16:43:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Kuidas siis on ? tundub huvitav ? steami hinnangud on positiivsed ja kommentaarides öeldakse et hiina god of war ja Jedi falleni ristsugutis icon_rolleyes.gif icon_razz.gif


Mine vaata twitch striimereid hetkel. Suurem osa teevad seda. Vaatasin ca 1h erinevaid. Enamus on kuskil liivane world ja palju kõndimist ning ka tühjust. Kui boss fightid tunduvad ok siis muu on minu hetke emotsioonis suht kesine. Graafika ongi see mis müüb. Kui Elden Ring stiilib meeldib, siis see on sarnane. Mina skipin hetkel.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2024 20:14:07 vasta tsitaadiga

Steamis on üle kahe miljoni mängija korraga ja see teeb temast teise kõige vingema mängu selle ajaloos (pubg järel). thumbs_up.gif
Samas just Hiinas on väga populaarne ja olevat isegi riigi kanalis reklaamitud. Pea 90% Steami oste hetke seisuga on just Hiinast. Mängu sisu põhineb Hiina mütoloogial.
Pigem ei ole päris souls type mäng kuna bossid ei vaja pikemat taktikat ja tempo on kiire. Pigem siis selline action tüüpi mäng nagu Sekiro.

E: legendist :

Link

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™


viimati muutis Killhoven 12.04.2025 21:18:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sn4itek
HV kasutaja
Sn4itek

liitunud: 21.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2024 20:15:46 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
Pigem ei ole päris souls type mäng kuna bossid ei vaja pikemat taktikat ja tempo on kiire. Pigem siis selline action tüüpi mäng nagu Sekiro.
Ehk siis tavamängijatel on võimalik seda ka läbi teha? icon_lol.gif Tundub huvitav...
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2024 20:45:57 vasta tsitaadiga

Mind jätab täiesti külmaks ja ei saa sellest hypest aru.
Minu arvamus põhineb nüüdseks välja tulnud walkthrou videote põhjal.

Miinused minu jaoks:

● Ei meeldi see, et peategelane on AHV ja vastasteks on mingid rebased jms elukad kahel jalal ehk siis looma+inimese hübriidid pole kunagi meeldinud.
● Peategelase voice acting on rõve. Ei sobi antud tegelasega üldse kokku + suu animatsioonid ei lähe heliga kokku.
● Pole kunagi soulslike mängud meeldinud ja ei hakka kah meeldima.
● Story pakub 0 huvi.
● Mängu sisu on põhiliselt boss fightid. Mõttetu button smashimine.
● Kogu inventory jms asjad on jälle nii segaseks aetud oma miljoni valikuga.

Plussid minu jaoks:

● Graafika on väga ilus.
● Gameplay tundub olevat hea.
● Audio on hea.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.08.2024 21:13:13 vasta tsitaadiga

Dj-E, thumbs_up.gif Täpselt sama arvamus. Alguses arvasin, et mingid kostüümid on ahvi moodi aga ongi AHV peategelane
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 20.08.2024 23:02:22 vasta tsitaadiga

See oli minu jaoks ka kummaline et hiina mütoloogiaga tegemist vms ? pannud sinna mingi ghost of tsuhsima v sekiro moodi tegelane neid kolle hakkima ... lihtlabane ahvipärdik on pigem naljakas. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2024 00:21:11 vasta tsitaadiga

Kogemata 14 tundi seljataga ja china god of war vaga beer_yum.gif . Graafika ikka haige koos raytracinguga.
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2024 08:01:38 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
See oli minu jaoks ka kummaline et hiina mütoloogiaga tegemist vms ? pannud sinna mingi ghost of tsuhsima v sekiro moodi tegelane neid kolle hakkima ... lihtlabane ahvipärdik on pigem naljakas. icon_neutral.gif


Erm. Sesmõttes, et kuigi mulle samuti mingid püstikäivad rääkivad loomad ja tissidega rebased vms. ei meeldi siis Sun Wukong ehk monkey king on Hiinas väga legendaarne tegelane ja ikka sajandeid nö. folklooris olemas olnud. Et antud juhul võiks olla küll, et "I'll allow it" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 21.08.2024 09:09:09 vasta tsitaadiga

Erm Elden Ringi rääkivad potid jms on ok, aga iga riigis esinevad rääkivad loomad ei ole? Njah...
Hiina VA ja subbakad, eks animateioonid selle järgi olegi seatud...

Graafika on tõest samm edasi, isegi high peal.
Valikus on kuhjaga võitlusvõtteid ja bossidel aga erinevaid rünnakutüüpe AoE kuni pika maa taha 1shotte. Vaatasin Sekiro ühte võitlust, väga kindlat tüüpi oli- ainult ajastuse küsimus.
Siin läks boss sujuvalt AoE rünnakust pika maa peale üle, hüppaein eemale ja vaatasin, et nüüd lõpetab oma kombo ja järgmine hetk olin 15m eemal pikali ja kutu.

Pumdil ei saa inventory kohta küll hetkel nuriseda...

Üldiselt meeldib ja kutsub kaarti uuendama;) iseküsimus kas võtta kohe või oodata järgmist geni..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2024 09:24:16 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru, milles probleem? Terve siine foorum on AHVe täis ja siis ei kõlba ühe pärdikuga mängida?

Puhtalt gameplay videote pealt küll midagi arvata ei saa, aga siiamaani pole need Dark Souli sarnased mängud peale läinud.
Vaatasin ka erinevaid gameplay variante ja inglise keelne voice over tundus väga mööda, peab vist proovima originaal keeles mängida thumbs_up.gif
Tundub, et see on peamiselt Hiina turule toodetud mäng, inglise keelse voice overiga ei lähe lip sync kokku, Hiina kellega läheb.

Ei hakka enne maha tegema, kui proovinud pole. Steamis on ülikõrge hinne sellel hetkel, 96% thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 21.08.2024 16:52:03 vasta tsitaadiga

Wukong on ikka ülipopulaarne hiina mütoloogia tegelane. Seda isegi siin maakera poolel.
Mis ahvist peategelasel viga on ? Igasugused goblinid, trollid ja rotid RPG-des sobivad. AHV ei sobi ? Loomadest bossidega on ka mängunduse algusaegedest võideldud. Õigem oleks ütleda antudjuhul vist isegi deemon. Enamasti need rebased ja muud loomad on hiina mütoloogias deemonid või pooldeemonid olnud. Neil oli vist isegi oma maailm nende jaoks. Soovitan hiina mütoloogiat. See on hästi huvitav ja tunduvalt elegantsem kui lääne oma.

Kuskilt jäi silma, et see on eismene hiina AAA tasemel mäng mis rahvusvahelisel areenil edukaks on osutunud. See 96% review score on ka päris tõsine number. Hiina ja inglise reviewe on praegu üle 239k . See on ikka uskumatu number.
Panen mängu oma ostunimekirja. Kunagi suurema ale ajal ostab ära. Tegu on siiski zanriga mis pole mu eelistuste topis ja neid mängimata mänge on hetkel liiga palju kogunenud.
Mul on hea meel , et mäng edukaks osutus. Tõenäoliselt võtab see aasta lõpus parima graafika auhinnad omale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 22.08.2024 09:36:43 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Mis ahvist peategelasel viga on ? Igasugused goblinid, trollid ja rotid RPG-des sobivad. AHV ei sobi ?


Jah goblinite ja trollide vastu v6idelda aga mitte ise sellist mängida. Popimates säärastes mängudes sa oled inimene v6i elf laadne.
Lisaks selles mängus näeb see ahvipärdik ikka eriti n6me välja. thumbs_down.gif Ja kuna soulsliked juba ammu surnud zanr minujaoks siis jääb totaalselt välja. Kunagi vb. kui viitsin installin, et seda "NII ILUSAT" graafikat korra näha. Ootan etem stellar bladei pc-le seal on vähemalt midagi vaadata. Vanasti sai DSsse ka vaid sääraste modidega talutud.

Aga hea, et AHVi loveritele midagi sobilikku tuli!

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 22.08.2024 10:06:08 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Mis ahvist peategelasel viga on ? Igasugused goblinid, trollid ja rotid RPG-des sobivad. AHV ei sobi ?


Jah goblinite ja trollide vastu v6idelda aga mitte ise sellist mängida. Popimates säärastes mängudes sa oled inimene v6i elf laadne.


Viimati kui ma korraliku char editoriga RPG-d vaatasin polnud seal mingeid rassi piiranguid. Tee omale tegelane Ne!"#¤% -ist goblinini. Aga ma saan sinust aru. Eks meil igalühel ole oma veidrused ja eelistused. Ajaloost on teada ka Gollumi nimeline peategelane.
Wukong on tegelikult lahe vana. Näitekks teab ta ahvide kuningana iga maamunal sündinud ahvi nime. icon_smile.gif. Pealegi on ta mütoloogias korralikult kirjeldatud ja kujutatud tegelane. Mõistlikum on sellised tegelased jätta nii nagu nad on. Muidu juhtub sama kui Amazon üritas Tolkieni elfe mustade tegelastena kujutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2024 10:13:20 vasta tsitaadiga

Reuters: "We see signs that the government is recognising the industry's potential value for exports and culture, notably the interview of Game Science's founder by state media Xinhua agency ahead of its game launch," Goldman Sachs wrote in a note.

Tulevikus siis Hiina partei leiab, et see on hea viis kuidas eksportida kultuuri massidesse icon_smile.gif

Vaatasin neid steam review kommentaare. Päris paljud on lihtsalt selle Hiina liidri pildiga ja kõik. Eks sealt tulebki päris suur hulk hinnanguid.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2024 11:36:02 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
486 kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Mis ahvist peategelasel viga on ? Igasugused goblinid, trollid ja rotid RPG-des sobivad. AHV ei sobi ?


Jah goblinite ja trollide vastu v6idelda aga mitte ise sellist mängida. Popimates säärastes mängudes sa oled inimene v6i elf laadne.


Viimati kui ma korraliku char editoriga RPG-d vaatasin polnud seal mingeid rassi piiranguid. Tee omale tegelane Ne!"#¤% -ist goblinini. Aga ma saan sinust aru. Eks meil igalühel ole oma veidrused ja eelistused. Ajaloost on teada ka Gollumi nimeline peategelane.
Wukong on tegelikult lahe vana. Näitekks teab ta ahvide kuningana iga maamunal sündinud ahvi nime. icon_smile.gif. Pealegi on ta mütoloogias korralikult kirjeldatud ja kujutatud tegelane. Mõistlikum on sellised tegelased jätta nii nagu nad on. Muidu juhtub sama kui Amazon üritas Tolkieni elfe mustade tegelastena kujutada.


Tore lugeda, et siin on ka laiema silmaringiga inimesi. Mis puudutab üleüldist arvamust siin, täiesti tavaline Eesti keskmise Ülo arvamus. Kõik on nii kõvad mehed nina püsti, kelle ei sobi “ahvina” mängida. Vähemalt pole see mingi Woke shit, mida igapäevaselt pähe määritakse igasugu lääne mängudega.

Üldiselt ei võta sõna, kuna üldiselt need diskusioonid ei vii eriti kaugele, arvestades juba neid arvamusi. Aga Tra te ilgute mingi mängu pärast kus on AHV peategelane, kas tõesti ei ole kuhugile mujale enda energiat suunata?

Mis puudutab mängu ise, võtan ka kunagi ligi kui parem hind, tundub huvitav ja midagi teistsugust. Ning minul isiklikult see UE5 mängumootori graafika kõvaks ei aja, kuid Art style küll.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 22.08.2024 12:07:52 vasta tsitaadiga

Jõudsine eila Whiteclad Noble juurde. Läks pikaks lahmimiseks, aga iseenesest oli väga hea võitlus.
Tundus nagu osaleks kung fu turniiril, tema tegi kombosid, siis üritasid ise initsiatiivi üle võtta, siis mõlemad puhkasid nurgas.
Lõpuks kui ära tegin, siis oli hea Jacki han tunne, põiklesid eest, ahel kerge müks selg, siis tugev kombo pähe.
Ei pidanud mõtlemagi, et mis taktikat kasutada, kõik tundus voolavat loomulikku rada pidi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2024 20:02:55 vasta tsitaadiga

Black Myth Wukong’s shameless lack of diversity is attracting the wrong type of fans
https://dotesports.com/black-myth-wukong/news/black-myth-wukongs-shameless-lack-of-diversity-is-attracting-the-wrong-type-of-fans

Häbi teil olgu, kellele see mäng meeldib! /s
icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.08.2024 00:11:39 vasta tsitaadiga

Sellel mängul on olemas steamis tasuta Black Myth: Wukong Benchmark Tool thumbs_up.gif
Ilus näeb välja ja jookseb hästi, aga see mäng pole küll mulle.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 24.08.2024 09:26:40 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
Sellel mängul on olemas steamis tasuta Black Myth: Wukong Benchmark Tool thumbs_up.gif
Ilus näeb välja ja jookseb hästi, aga see mäng pole küll mulle.


Proovisin ka seda. Esimene kord sain 78 fps keskmiseks, siis uuendasin Nvidia driverid ja kaotasin 10 fps icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2024 09:33:42 vasta tsitaadiga

Minu poolt jääb mäng proovimata. Teistele ka soovitama ei hakka, põhjused järgmised:
1. Järgmine Dark Souli mäng, neid veidi liiga palju ja huvi ammu kadunud nende vastu.
2. "Denuvo" - põhimõtte pärast ei osta ühtegi "denuvo" mängu.
3. Liigne Hiina propaganda käib mänguga kaasas.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sahasrahla
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2011




sõnum 24.08.2024 11:13:33 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2024 12:45:14 vasta tsitaadiga

Sahasrahla kirjutas:
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui sul puudub võimekus asjadest aru saamiseks ilma käsi külge panemata siis on täitsa kahju sinust. Paljusid asju saab hinnata lihtsalt pealevaadates - ei pea kõike ise näppima.

PS! Üldse ei imestaks kui keegi leiaks sellest hiina mängust mingeid backdoore vms. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 24.08.2024 13:39:15 vasta tsitaadiga

Fextralife ülevaade mängust. (teevad prg-dsest ülevaateid mängu sisu põhjal . Mitte emotsioonide põhjal. )

Spoiler Spoiler Spoiler

Kui mängu mänginud ei ole , siis soovitan üle vaadata. Võibolla jääb 1 rumal post elus postitamata.
Eraldi tasuks välja tuua nende mõte, et ilma teemat tundmata on mõningatest mängu episoodidest ja nende sisust raske aru saada.

Mortismal gaming pidi ka mängust oma 100% review tegema. Kui keegi tahab teada mis mäng Black Myth Wukong tegelikult on , siis soovitan see kindlasti ära oodata. Ilmselt kattub ta 100% review paljudes asjades Fextralife omaga.

Iroonia. (Ma loodan et agressivsemad foorumi kasutajad ei solvu. Mõtlen rohkemat kui HV foorum)
Suurepärasne lugu kuidas ahvi IQ-ga inimesed kommenteerivad mängu ahvist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 24.08.2024 15:28:57 vasta tsitaadiga

Vaatadis Force Gamingu esmamuljet möngust ja ta võttis ilusti kokku:
Tegemist on puhtakujulise mängurõõmuga, mitte mingisuguseid lootboxe, dlc, dei jms. Ostad möngu ja naudid seda.

Kui keegi otsustab tinamütsi pähe tõmmata ja vandenõuteooriaid välja mõtlema hakata, siis võib seda lõbu ka endale lubada.
Loomulikult see et google kontota ei saa enam moblatki kasutada ei morjenda kedagi, siis ei tule backoorid ja privaatsus pähegi. Tensent on suurimaid tegijaid mänguturul ja neid auke on tõenäoliselt suurem osa tänast meelelahutust je elektroonikat täis.
Ma kardan rohkem "ajuvähki" mida lääne müjutusega möngud täis- näiteks välja tulev "Dragon Age"

Kui nüüd mängust endast rääkida siis Tiger King oli paras nuhtlus. 15h harjutad end kiirete rünnakutega ja siis see tüüp otsustab paar saltot enne lööki teha, kogu ajastuse ajas sassi. Vüttis mitu katset et ära harjuda uue tempoga. Aga hea tunne oli kui raipest lahti sai lüpuks:p

Kahju ainult et ainuke kasutatav Spirit on see küige esimene Wandering Wright. Teised kõik võtavad kaua aega, et üles seada, selle ajaga sajav boss 100 komboga juba kaela.
Kuna kogu võitlus keerleb initsiatiivi võtmise üle, siis mõtt3kas ongi ainult katkestavad Spirit.
Light kombo teeb juba rohkem kahju kui Spirit.

Teine asi mis on tüütu- palju väikseid tegelasi. Autolock ja kaamera liikumine teevad mitme vastasega võitlemise võimatuks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2024 18:39:21 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Vaatadis Force Gamingu esmamuljet möngust ja ta võttis ilusti kokku:
Tegemist on puhtakujulise mängurõõmuga, mitte mingisuguseid lootboxe, dlc, dei jms. Ostad möngu ja naudid seda.

Kui keegi otsustab tinamütsi pähe tõmmata ja vandenõuteooriaid välja mõtlema hakata, siis võib seda lõbu ka endale lubada.
Loomulikult see et google kontota ei saa enam moblatki kasutada ei morjenda kedagi, siis ei tule backoorid ja privaatsus pähegi. Tensent on suurimaid tegijaid mänguturul ja neid auke on tõenäoliselt suurem osa tänast meelelahutust je elektroonikat täis.
Ma kardan rohkem "ajuvähki" mida lääne müjutusega möngud täis- näiteks välja tulev "Dragon Age"

Kui nüüd mängust endast rääkida siis Tiger King oli paras nuhtlus. 15h harjutad end kiirete rünnakutega ja siis see tüüp otsustab paar saltot enne lööki teha, kogu ajastuse ajas sassi. Vüttis mitu katset et ära harjuda uue tempoga. Aga hea tunne oli kui raipest lahti sai lüpuks:p

Kahju ainult et ainuke kasutatav Spirit on see küige esimene Wandering Wright. Teised kõik võtavad kaua aega, et üles seada, selle ajaga sajav boss 100 komboga juba kaela.
Kuna kogu võitlus keerleb initsiatiivi võtmise üle, siis mõtt3kas ongi ainult katkestavad Spirit.
Light kombo teeb juba rohkem kahju kui Spirit.

Teine asi mis on tüütu- palju väikseid tegelasi. Autolock ja kaamera liikumine teevad mitme vastasega võitlemise võimatuks.
Oled sa purjus või lihtsalt kirjaoskamatu icon_question.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.08.2024 14:36:44 vasta tsitaadiga

Muud targemat pole mängu kohta kosta? Mobla peal. Eesti klaver on eriti tobeda asetusega.

Lõpuks sai Yellow Wind Sage ära tehtud. Kui Noble ja Tiger tundusid mõnusad käe harjutamised, siis see boss oli puhas piin. Lõpuks lihtsamt komistas tema kombode otsa mis lubasid mul vastu ka lüüa.

Kolmas maailm näeb jälle erakordne välja ning monkey.gifu turvised näevad järjest kurjemad välja.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2024 15:16:53 vasta tsitaadiga

üle pikaaja korralik mäng.
kahju et kui ära jagad paar asja kuidas combat töötab siis läheb liiga kergeks see mäng:(
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011



Online
sõnum 25.08.2024 16:42:37 vasta tsitaadiga

Mortismal Gaming 100% review.

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui keegi mõtleb kas osta ,mitte osta või osta hiljem odavamalt , siis tasuks sellest alustada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 25.08.2024 19:29:34 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
sant kirjutas:
Sellel mängul on olemas steamis tasuta Black Myth: Wukong Benchmark Tool thumbs_up.gif
Ilus näeb välja ja jookseb hästi, aga see mäng pole küll mulle.


Proovisin ka seda. Esimene kord sain 78 fps keskmiseks, siis uuendasin Nvidia driverid ja kaotasin 10 fps icon_biggrin.gif

AMD-ga sama. Kõik põhjas 40 -> 35 FPS ja min kukkus 34 -> 22 FPS. Frame geniga Very High seadetega 101 pealt 85 peale.
Enne olid mai kuu driverid.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 26.08.2024 06:53:06 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
üle pikaaja korralik mäng.
kahju et kui ära jagad paar asja kuidas combat töötab siis läheb liiga kergeks see mäng:(

Yellow Wind Sage ja Kang Jin-Loong ka? Ok viimase läbi tegemine oli suht lihtne kui selles 1 liti ampsust pääsesid. Ma ei osanud üldse seda ajastada, lõpuks surusin nähtamatusega läbi...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2024 11:53:23 vasta tsitaadiga

Metacriticus on väga imelikud arvustused. Inglise keelsed on 8-9 ning massiliselt on hiinakeelseid, mis panevad skooriks 1.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 13.09.2024 22:34:27 vasta tsitaadiga

Paar neg vaatasin, google translate abiga.
Põhiline hala on "nähtamatute seinte" üle.
Ma võtan iga kell 90 unikaalset bossi, graafika ja viimistletud mängu. Kui järgmise battle pass tühja avatud maailma, kus lõpuks pole ikka midagi teha.

Dragons Age läks ka avatud maailma teed, välja tuli abomination DAI.
Lineaarsel üksikosal pole midagi häda, teise osa saladused pidin ikka googlest otsima, nurga taha ära peidetud. Nina all aga nurga taga peidus;)

EDIT: Saigi teekond läbi, 85h bosside materdamist.
Lõpukad ei olnudki eriti rõvedad, va 2osa lõpuboss.
Kõige nõmedamad olid skorpion ja ritsikas, 6osa alguse rattaltiirutaja oli ka tobe.
Nende juures ei tundnud et mingi strateegia või harjutamine oleks aidanud. Lihtsalt lõpuks joppas, et jättis 360 kraadi/AoE lahmimise 1s järgi. Sai ise ka korraks vahele torgata.
Muidu väga kaasahaarav ja ilus mäng, läks NG+ uuele ringile.

Ma ei saagi väga hästi pihta, et kuipalju vastased raskemaks on läind ja kas peaks algse vatustuse tagasi selga toppima või... lahe on see et kõike saab uuesti kasutada.

EDIT: https://www.youtube.com/watch?v=Vu0KDk_66wA seletab mängus esinevaid nimesid
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Black Myth: Wukong
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.