|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
31.03.2024 15:11:47
|
|
|
| Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
31.03.2024 17:13:56
|
|
|
| new1 kirjutas: |
| Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik? |
Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
02.04.2024 14:06:52
|
|
|
Developer Options all peaks olema Default USB configuration.
| new1 kirjutas: |
| Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik? |
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
02.04.2024 16:57:32
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| new1 kirjutas: |
| Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik? |
Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze. |
Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.04.2024 12:37:50
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| new1 kirjutas: |
| Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik? |
Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze. |
Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub. |
Kui Samsungi telefon siis peaks saama vastava Bixby routine tekitada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
05.04.2024 10:42:10
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| new1 kirjutas: |
| Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik? |
Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze. |
Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub. |
Kui Samsungi telefon siis peaks saama vastava Bixby routine tekitada. |
Mul nokia x30
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
08.04.2024 19:13:56
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
| new1 kirjutas: |
| Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik? |
Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze. |
Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub. |
Proovisin seda ka, korra nagu toimis, ent siis mingi hetk enam ei toiminud ja vahepeal üldse hakkas kuumkohta katkestama, See kaabli seadistusteema, mis ka siin soovitati, mul hoopis teistsugune see menüü seal ja ei saanud sealtkaudu ka piltidel viidatud toiminguid teha, kuna ei leidnud selliseid valikuid.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.04.2024 15:52:13
|
|
|
Kas on mingit äppi mis teeks lihtsa widgeti, et saaks mugavalt lülitada SIM1 või SIM2 data kasutuseks.
Jube tüütu on minna seadete alt seda näppima kui vaja. Vahel on telia data mingi 400mbit ja tele2 vaid 30
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.05.2024 13:22:01
|
|
|
Kas mul ainukesena on hakanud Androidi Facebook äpp avamisel lahti loopima Marketplace'i vaadet?
Ehk siis kui avan FB äpi siis esialgu kuvatakse tavapärane seina vaade ning mõne hetke pärast viskab lahti Marketplace.
FB äpi force close ja vahemälu tühjendamine olukorda ei muutnud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.05.2024 19:13:19
|
|
|
| Draqula, ei ole seda ise küll kohanud veel nii käitumas jah.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.05.2024 13:27:38
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Draqula, ei ole seda ise küll kohanud veel nii käitumas jah. |
Peale viimast äpiuuendust enam Marketplace igal äpi avamisel lahti ei loobi - positiivne.
Küll on aga on alles teine viga - linnuke on pandud Meedia seadete all "Ava lingid välise brauseriga", kuid FB äpp seda ei jälgi.
Varasemalt kenasti avas Chrome'is, mingist hetkest enam seda linnukest ei austa ning avab ikka mingis oma kummalises vaates veebilehed.
Olen proovinud restarti, linnukese eemaldamist ja uuesti märkimist, cache tühjendamist äpil, terve mälu tühjendamist äpil, force close - ei miskit.
Oskab keegi soovitada, mida võiks veel proovida, et saada FB android äpp taas linke välise brauseriga avama?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.06.2024 18:00:29
|
|
|
| Kas see ongi normaalne, et Android autot kasutades lükkab igal ühendamisel raadio kinni ja paneb spotify mängima? Muidu nagu Waze ja asjad toimivad ilusti aga eelistaks ikkagi auto raadiot.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.06.2024 18:07:01
|
|
|
Jah, see on normaalne nende jaoks kes Android Autot seadistada ei oska. Teised lülitavad selle välja.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
06.06.2024 18:49:16
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Jah, see on normaalne nende jaoks kes Android Autot seadistada ei oska. Teised lülitavad selle välja. |
Mis asjad teised siis välja lülitavad või on see saladus? Kõik seaded ja kohad üle vaadanud aga ei midagi.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.06.2024 21:10:52
|
|
|
Minul piisas selle väljalülitamisest
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.06.2024 11:09:18
|
|
|
Android Auto käitumise osas peaks olema järgmised valikud võimalik teha telefonis Android Auto seadetes:
1) Android Auto enda käivitamise osas:
- Kas lukustatud ekraaniga käivitub või mitte
- Kas käivitub:
a) iga kord automaatselt,
b) ainult siis automaatselt kui eelmisel sõidul kasutati,
c) ei käivitu automaatselt
2) Muusika osas saab valida kas hakkab mängima automaatselt või mitte.
Mul vanema Samsungi menüüs näeb see seadistus teistmoodi välja, kuid valikud on samad.
Kui keegi on hiljuti värske Honda ostnud siis ametlikult ei ole Android Auto wireless tuge, kuid tehase menüü kaudu saab sisse lülitada (vähemalt Civicul sai), kuna tegelikult on riistvara ja tarkvara autos olemas.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
07.06.2024 16:33:51
|
|
|
Tänan info eest, tundub, et paanitsesin liiga kiiresti ja oleks pidanud rohkem asjasse süvenema.
Aga mis kotermann see on, et kasutan android autos Waze rakendust ja osasid aadresse lihtsalt ei leia? Nagu poleks olemaski. Eile oli paar aadressi (Sõstra 6, mustamäel), Läänemere tee 64 Lasnamäel. Waze rakendus ise leiab küll aga auto ekraani pealt otsides ei leia. Pakub mingeid võõraid linnu aga mitte Tallinnas. Praegu on küll tunne, et Android auto on äge küll aga tolku pole midagi. Vaatan juba poodides armatuurile mobiili hoidjat, et saaks normaalselt kasutada.
Mul on tööandja poolt antud telefon mida ma kasutan ainult parkimise jaoks, ripub 24h juhtme pidi autos, siis on iseeneses alati töövalmis. Aga see, et ei leia pidevalt aadress oli küll pettumus.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
07.06.2024 16:46:09
|
|
|
| Äkki autol on täpitähtedest oma arusaamine?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
07.06.2024 16:58:24
|
|
|
kusjuures ma waze teemas kevadel halasin sama, et autos trükkides osasid aadresse ei leia, kodus arvutis waze lahti võtta ja trükkida leiab samad aadressid ilusti.
Vahepeal olen täheldanud, et autos aadressi otsides on nagu ropult aeglane, a'la trükid mingi Tartu tänava aadressi sisse, viskab sama tänava Tallinna oma ja kuskil 3-4 sekundi pärast saab aru, et mu asukoht on Tartus ja vist otsin Tartu aadressi tõenäolisemalt ning ilmub Tartu aadress ka nimekirja.
Lisaks waze kaart on hakanud tõmblema, kuskilt ristmiskust üle sõidad tahab ka suht väikeste tänavate pärast kaarti pöörata nagu ma teeks vasak/parempöörde sinna tänavasse, hetke pärast saab aru, et sõidan ikka otseja pöörab kaardi õigeks. Vanasti nagu ei mäleta, et kaart sõidu aeg sedasi pidevalt end pööritanud oleks, vbl kuskil midagi vaja sisse-välja sätetes lülitada.. pole süvenenud
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
08.06.2024 15:04:38
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
kusjuures ma waze teemas kevadel halasin sama, et autos trükkides osasid aadresse ei leia, kodus arvutis waze lahti võtta ja trükkida leiab samad aadressid ilusti.
Vahepeal olen täheldanud, et autos aadressi otsides on nagu ropult aeglane, a'la trükid mingi Tartu tänava aadressi sisse, viskab sama tänava Tallinna oma ja kuskil 3-4 sekundi pärast saab aru, et mu asukoht on Tartus ja vist otsin Tartu aadressi tõenäolisemalt ning ilmub Tartu aadress ka nimekirja.
Lisaks waze kaart on hakanud tõmblema, kuskilt ristmiskust üle sõidad tahab ka suht väikeste tänavate pärast kaarti pöörata nagu ma teeks vasak/parempöörde sinna tänavasse, hetke pärast saab aru, et sõidan ikka otseja pöörab kaardi õigeks. Vanasti nagu ei mäleta, et kaart sõidu aeg sedasi pidevalt end pööritanud oleks, vbl kuskil midagi vaja sisse-välja sätetes lülitada.. pole süvenenud |
Sain asjale pihta: Tuleb välja, et android auto ei leia neid aadresse mida olen telefoniga kunagi otsinud ja kohale sõitnud
Lasin hiljuti otsitud/leitud aadressid rakendusest maha ja nüüd kõik toimib.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
08.06.2024 15:13:25
|
|
|
| Soovitage head podcasti äppi. Google sulegeb enda oma ja pakub asendusejs Youtube Music't. Ei ole huvitatud sellest. Mingit kuumaksu ei sooviks maksta, aga ühekordselt võib midagi tasuda küll.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
08.06.2024 17:34:05
|
|
|
| alpha kirjutas: |
| Soovitage head podcasti äppi. Google sulegeb enda oma ja pakub asendusejs Youtube Music't. Ei ole huvitatud sellest. Mingit kuumaksu ei sooviks maksta, aga ühekordselt võib midagi tasuda küll. |
AntennaPod
https://antennapod.org
Olen seda pikalt kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
09.06.2024 00:24:48
|
|
|
Yes. Antennapod on õige suund. Liidestatav ka nextcloudiga (või gpodder.net), et feedid ja progress syncis oleks, näiteks mitme seadme vahel, või niisama uuele telefonile kolides.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
09.06.2024 13:24:02
|
|
|
| tnx, proovin ära
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
09.06.2024 13:31:42
|
|
|
Kasutan ka seda.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.06.2024 09:16:55
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
(...) Lasin hiljuti otsitud/leitud aadressid rakendusest maha ja nüüd kõik toimib. |
Kas nende aadresside maha laskmiseks on mingi funktsionaalsus või peab ükshaaval kustutama? (Pole jõudnud veel ise katsetama)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.06.2024 09:40:35
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
(...) Lasin hiljuti otsitud/leitud aadressid rakendusest maha ja nüüd kõik toimib. |
Kas nende aadresside maha laskmiseks on mingi funktsionaalsus või peab ükshaaval kustutama? (Pole jõudnud veel ise katsetama) |
Kõige lihtsam oli tegelikult kasutada varianti, et kustuta rakenduse andmed ja logisin uuesti sisse.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
25.07.2024 20:58:34
|
|
|
Longero, Ghost Commander võimaldab nii hulgi selekteerimist kui valitud failide hulgi ümbernimetamist regex avaldise abil.
Vaikimisi avaldiseks on vana nimi tervikuna (koos laiendiga), millele siis saad lisada oma failinime ette või järele.
Järele lisamisel vanast laiendist lahtisaamiseks pead regex avaldist modifitseerima.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.08.2024 12:42:10
|
|
|
Android auto toimimine tundub kuidagi vägivaldne.
Kas ongu sellisena mõeldud?
Näiteks istud autosse sinihammas telos töös näiteks kellaga suhtlemiseks vms.
Ise ühendab autoga ja sinihambu välja lülitamisel telefonist hakkab telefon seda ise aktiveerima(android auto?). Üldse ei taha aru saada, et ei soovi sel korral ühenduda.
Sama teema ka wifi ühendusega.
Autol usb-C andmeside võimekus olemas.
Kas vw t-cross 2023 saaksin nii, et ainult Usb-c kaabliga ühendades saan näiteks auto ekraanile waze ja juhtme eemaldamisel asi katkeb?
Eriti sooviks käedvabad võimekuse katkestada juhtma eemaldamisega.
Auto poolsed seaded vajavad süvauuringut või ei olegi asi mõeldud töötama nagu mina unistan?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.08.2024 13:40:57
|
|
|
Lülita siis juhtmevaba AA välja ja ära telefoni auto BT-ga "paarita"? Sel juhul saad juhtmega ühendudes AA funktsionaalsust (kaart, kõned, meedia jne) kasutada.
RAV4 on just teistpidi häda, et kogu nutikus kas käib üle BT või siis juhtmega. Mõlemiga korraga ei saa.
Ehk kas pistad autosse istudes alati juhtme taha et AA handsfreed ja mapsi jne kasutada või lähed ja lülitad menüüs ühendusviisi ringi BT peale mille tagajärjel siis AA ei toimi.
Eelmisel Subarul toimis see nutikus VW stiilis, et kui BT oli olemas, ühenduti tollega ja kui juhtme sappa pistsid, siis läks AA tööle ja edasi käis suhtlus läbi tolle.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.08.2024 13:44:54
|
|
|
Üritasin telost wifi ja sinuhamba välja lülitada, aga siis AA ei tööta. Kas seda, et töötaks ainult kaabliga peab autol või telos seadistama?
E: AA peaks olema nupuke juhtmevaba on/off.
Kahes telos proovisin ja ei ole isegi arendaja valiku all.
| You need to enter Developer Mode and turn on Wireless Android Auto manually. Need to repeatedly press the version number at the bottom of the Android Auto screen and keep hitting it while it warns you that it's about to enter Developer Mode. Then, you hit the ... at the top to enter Developer. |
viimati muutis ykshuntka 10.08.2024 18:52:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
10.08.2024 15:12:49
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| Kas on mingi võimalus, et on põhi sim ja siis kui tuleb kõne, siis data youks kasutatakse teist sim,i? Teemaks ikka see vaha hea Telia Volte ja mitte nende käest ostetud telefon. |
Pildil olev funktsioon peaks ehk aitama. Ei ole küll ise proovinud . ( Antud juhul on tegemist Samsungi telefoniga).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.08.2024 11:33:50
|
|
|
Sinihammas on nõutud android auto puhul ja seega automaatselt lülitab sisse
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.08.2024 12:01:53
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
Üritasin telost wifi ja sinuhamba välja lülitada, aga siis AA ei tööta. Kas seda, et töötaks ainult kaabliga peab autol või telos seadistama?
E: AA peaks olema nupuke juhtmevaba on/off.
Kahes telos proovisin ja ei ole isegi arendaja valiku all.
| You need to enter Developer Mode and turn on Wireless Android Auto manually. Need to repeatedly press the version number at the bottom of the Android Auto screen and keep hitting it while it warns you that it's about to enter Developer Mode. Then, you hit the ... at the top to enter Developer. |
|
S23-l oli see seade täiesti olemas (ja ka juba eelnevalt sisse lülitatud)
AA ver on mul 12.4.642824
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.08.2024 14:23:38
|
|
|
Elu on ikka huvitav. Mõni tahab AA wireless lahti saada ning näeb selleks vaeva (täiesti mõistan, et selline soov võib olla).
Mina pidin vaeva nägema, et auto tehasemenüüst sisse lülitada AA wireless, kuna Honda millegipärast seda vaikimisi kasutaja jaoks ei võimalda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
12.08.2024 15:14:07
|
|
|
| Oskate soovitada võimalikult mugavat ja lihtsat tööaja arvestamise äppi? Ei ülearuseid vilesid-kellasid ega mingeid "teamwork" funktsioone. Et saaks kiiresti oma töö algused-lõpud-pausid klikkida ja kirjeldused (soovitavalt valmis valikutest) lisada. Mingi statistika ka - et kui palju jooksev kuu rügatud jne. Paralleelselt desktopis toimiv rakendus oleks boonuseks.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
12.08.2024 15:44:11
|
|
|
| Toggle
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
12.08.2024 18:21:14
|
|
|
bladerunner
Tänan, endal sama versioon.
Lõpuks sain asjale pihta.
Peale toksimist aktiveerib ja ilmud üles paremasse nurka kolme täpikese alla Arendaja seaded. Sealt avaneb lisaleht. Peale lisalehel muutmist ilmub valik ka põhilehele ja saab muuta juba ilma arendaja valikuta.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
13.08.2024 09:00:05
|
|
|
| vortex kirjutas: |
| ahto42 kirjutas: |
| Kas on mingi võimalus, et on põhi sim ja siis kui tuleb kõne, siis data youks kasutatakse teist sim,i? Teemaks ikka see vaha hea Telia Volte ja mitte nende käest ostetud telefon. |
Pildil olev funktsioon peaks ehk aitama. Ei ole küll ise proovinud . ( Antud juhul on tegemist Samsungi telefoniga).
 |
Nokial on see ka kui 2 simmi sees, aga kõneajal ei toimu vahetust. Põhjus vbl selles, et mingi GPRS laadne ühendus jääb ju toimima, aga reaalselt midagi ei liigu.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
13.08.2024 09:56:42
|
|
|
Tundub jah hea variant. Läheb töösse! Toggl Track siis korrektne nimi, kui keegi veel otsib.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
grt
HV vaatleja
liitunud: 06.03.2009
|
13.08.2024 10:10:33
|
|
|
| Petz kirjutas: |
| Oskate soovitada võimalikult mugavat ja lihtsat tööaja arvestamise äppi? Ei ülearuseid vilesid-kellasid ega mingeid "teamwork" funktsioone. Et saaks kiiresti oma töö algused-lõpud-pausid klikkida ja kirjeldused (soovitavalt valmis valikutest) lisada. Mingi statistika ka - et kui palju jooksev kuu rügatud jne. Paralleelselt desktopis toimiv rakendus oleks boonuseks. |
MPS TimeLog Pro. Tasuline, aga tasub maksta. 2, 99.- pole ju palju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
18.08.2024 11:32:46
|
|
|
Ei saa ikka kasutada android auto ainult USB kaabli otsas waze-ga.
Auto tahab, et sinihammas oleks aktiveeritud.
Vastasel juhul ei loo ühendust telefoniga ja palub aktiveerida sinihammas
Sinihambaga loob käed vabad helistamise võimekuse (mida mina ei soovi kasutada).
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
18.08.2024 11:51:39
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
Ei saa ikka kasutada android auto ainult USB kaabli otsas waze-ga.
Auto tahab, et sinihammas oleks aktiveeritud.
Vastasel juhul ei loo ühendust telefoniga ja palub aktiveerida sinihammas
Sinihambaga loob käed vabad helistamise võimekuse (mida mina ei soovi kasutada). |
Sain hiljuti töölt uue auto koos android autoga. Lahendasin olukorra nii, et ostsin 60€ katkise ekraaniga Pixel 6a. Paigaldasin Waze ja spotify, juhtmepidi auto külge ja unustatud. Pole mitu kuud pidanud telefoniga tegelema. Koguaeg autol pilt ees, telefoni aku täis, ei mingit sahmerdamist ühendustega. Mõte mida võiks kaaluda.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.08.2024 11:53:08
|
|
|
Saab ju kõne vastu võttes kuulari peale panna
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.08.2024 13:52:01
|
|
|
Mismoodi see aitab? Inimesel on soov et AA töötaks ainult juhtme otsas ning samas kõnede funktsioon jääks tööle endiselt üle sinihamba (et kellaga vms suhelda). Minu meelest läheb selline soov kogu AA ideoloogiaga vastuollu.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.08.2024 14:38:26
|
|
|
| ykshuntka kirjutas: |
Ei saa ikka kasutada android auto ainult USB kaabli otsas waze-ga.
Auto tahab, et sinihammas oleks aktiveeritud.
Vastasel juhul ei loo ühendust telefoniga ja palub aktiveerida sinihammas
Sinihambaga loob käed vabad helistamise võimekuse (mida mina ei soovi kasutada). |
Kuidas siis helistad roolis olles?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.08.2024 15:07:19
|
|
|
Siri/Google assistant ja käekell?
Kuigi häälkäsklused on ju ka AA-s olemas. Eks ikka on inimestel teistele harjumatuid soove
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|