Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 31.03.2024 15:11:47 vasta tsitaadiga

Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2024 17:13:56 vasta tsitaadiga

new1 kirjutas:
Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?

Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Adebisi
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2024 14:06:52 vasta tsitaadiga

Developer Options all peaks olema Default USB configuration.

new1 kirjutas:
Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2024 16:57:32 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
new1 kirjutas:
Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?

Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze.


Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2024 12:37:50 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
pois11 kirjutas:
new1 kirjutas:
Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?

Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze.


Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub.


Kui Samsungi telefon siis peaks saama vastava Bixby routine tekitada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2024 10:42:10 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
ahto42 kirjutas:
pois11 kirjutas:
new1 kirjutas:
Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?

Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze.


Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub.


Kui Samsungi telefon siis peaks saama vastava Bixby routine tekitada.


Mul nokia x30
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
new1
HV kasutaja

liitunud: 02.06.2007




sõnum 08.04.2024 19:13:56 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
pois11 kirjutas:
new1 kirjutas:
Androidi teloga sedasi ka saab USB modemit seadistada, et nii kui PC.ga juhtme kaudu ühendan, nii kohe automaatselt esimese valikuna on USB modem ja telefon hakkab PC-sse netti jagama? Hetkel pean iga kord klahviluku maha võtma, siis valima seadete alt, et kasuta modemina ja alles siis hakkab toimima modemina, kusagile mingit linnukese paneku varianti ei leidnud, et vaikimisi kohe teeks seda, on üldse võimalik?

Saab, ruudi telefon ära ja kasuta taskerit. Kasutan töö autos sama lahendust. Nii kui auto käima läheb tuleb USB porti vool, Waze käivitub. Lülitan auto välja, USB pinge kaob tasker sulgeb waze.


Mul autos android head unit ja telefon teeb hotspot servicena kui BT ühendub. Äppi nimeks Auto HotSpot, saab määrata ka, et millise BT seadmega ühendamisel hotspot käivitub.


Proovisin seda ka, korra nagu toimis, ent siis mingi hetk enam ei toiminud ja vahepeal üldse hakkas kuumkohta katkestama, See kaabli seadistusteema, mis ka siin soovitati, mul hoopis teistsugune see menüü seal ja ei saanud sealtkaudu ka piltidel viidatud toiminguid teha, kuna ei leidnud selliseid valikuid.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2024 15:52:13 vasta tsitaadiga

Kas on mingit äppi mis teeks lihtsa widgeti, et saaks mugavalt lülitada SIM1 või SIM2 data kasutuseks.

Jube tüütu on minna seadete alt seda näppima kui vaja. Vahel on telia data mingi 400mbit ja tele2 vaid 30

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2024 16:14:06 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Kas on mingit äppi mis teeks lihtsa widgeti, et saaks mugavalt lülitada SIM1 või SIM2 data kasutuseks.

Jube tüütu on minna seadete alt seda näppima kui vaja. Vahel on telia data mingi 400mbit ja tele2 vaid 30

Kiire google otsing: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kojiishi.simswitch
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 13:22:01 vasta tsitaadiga

Kas mul ainukesena on hakanud Androidi Facebook äpp avamisel lahti loopima Marketplace'i vaadet?
Ehk siis kui avan FB äpi siis esialgu kuvatakse tavapärane seina vaade ning mõne hetke pärast viskab lahti Marketplace.

FB äpi force close ja vahemälu tühjendamine olukorda ei muutnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2024 19:13:19 vasta tsitaadiga

Draqula, ei ole seda ise küll kohanud veel nii käitumas jah.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.05.2024 13:27:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Draqula, ei ole seda ise küll kohanud veel nii käitumas jah.


Peale viimast äpiuuendust enam Marketplace igal äpi avamisel lahti ei loobi - positiivne.

Küll on aga on alles teine viga - linnuke on pandud Meedia seadete all "Ava lingid välise brauseriga", kuid FB äpp seda ei jälgi.

Varasemalt kenasti avas Chrome'is, mingist hetkest enam seda linnukest ei austa ning avab ikka mingis oma kummalises vaates veebilehed.
Olen proovinud restarti, linnukese eemaldamist ja uuesti märkimist, cache tühjendamist äpil, terve mälu tühjendamist äpil, force close - ei miskit.

Oskab keegi soovitada, mida võiks veel proovida, et saada FB android äpp taas linke välise brauseriga avama?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2024 18:00:29 vasta tsitaadiga

Kas see ongi normaalne, et Android autot kasutades lükkab igal ühendamisel raadio kinni ja paneb spotify mängima? Muidu nagu Waze ja asjad toimivad ilusti aga eelistaks ikkagi auto raadiot.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2024 18:07:01 vasta tsitaadiga

Jah, see on normaalne nende jaoks kes Android Autot seadistada ei oska. Teised lülitavad selle välja.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2024 18:49:16 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Jah, see on normaalne nende jaoks kes Android Autot seadistada ei oska. Teised lülitavad selle välja.

Mis asjad teised siis välja lülitavad või on see saladus? Kõik seaded ja kohad üle vaadanud aga ei midagi.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2024 21:10:52 vasta tsitaadiga

Minul piisas selle väljalülitamisest

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 11:09:18 vasta tsitaadiga

Android Auto käitumise osas peaks olema järgmised valikud võimalik teha telefonis Android Auto seadetes:

1) Android Auto enda käivitamise osas:
- Kas lukustatud ekraaniga käivitub või mitte
- Kas käivitub:
a) iga kord automaatselt,
b) ainult siis automaatselt kui eelmisel sõidul kasutati,
c) ei käivitu automaatselt

2) Muusika osas saab valida kas hakkab mängima automaatselt või mitte.
Mul vanema Samsungi menüüs näeb see seadistus teistmoodi välja, kuid valikud on samad.

Kui keegi on hiljuti värske Honda ostnud siis ametlikult ei ole Android Auto wireless tuge, kuid tehase menüü kaudu saab sisse lülitada (vähemalt Civicul sai), kuna tegelikult on riistvara ja tarkvara autos olemas.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 16:33:51 vasta tsitaadiga

Tänan info eest, tundub, et paanitsesin liiga kiiresti ja oleks pidanud rohkem asjasse süvenema.

Aga mis kotermann see on, et kasutan android autos Waze rakendust ja osasid aadresse lihtsalt ei leia? Nagu poleks olemaski. Eile oli paar aadressi (Sõstra 6, mustamäel), Läänemere tee 64 Lasnamäel. Waze rakendus ise leiab küll aga auto ekraani pealt otsides ei leia. Pakub mingeid võõraid linnu aga mitte Tallinnas. Praegu on küll tunne, et Android auto on äge küll aga tolku pole midagi. Vaatan juba poodides armatuurile mobiili hoidjat, et saaks normaalselt kasutada.
Mul on tööandja poolt antud telefon mida ma kasutan ainult parkimise jaoks, ripub 24h juhtme pidi autos, siis on iseeneses alati töövalmis. Aga see, et ei leia pidevalt aadress oli küll pettumus.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.06.2024 16:46:09 vasta tsitaadiga

Äkki autol on täpitähtedest oma arusaamine?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 07.06.2024 16:58:24 vasta tsitaadiga

kusjuures ma waze teemas kevadel halasin sama, et autos trükkides osasid aadresse ei leia, kodus arvutis waze lahti võtta ja trükkida leiab samad aadressid ilusti.
Vahepeal olen täheldanud, et autos aadressi otsides on nagu ropult aeglane, a'la trükid mingi Tartu tänava aadressi sisse, viskab sama tänava Tallinna oma ja kuskil 3-4 sekundi pärast saab aru, et mu asukoht on Tartus ja vist otsin Tartu aadressi tõenäolisemalt ning ilmub Tartu aadress ka nimekirja.

Lisaks waze kaart on hakanud tõmblema, kuskilt ristmiskust üle sõidad tahab ka suht väikeste tänavate pärast kaarti pöörata nagu ma teeks vasak/parempöörde sinna tänavasse, hetke pärast saab aru, et sõidan ikka otseja pöörab kaardi õigeks. Vanasti nagu ei mäleta, et kaart sõidu aeg sedasi pidevalt end pööritanud oleks, vbl kuskil midagi vaja sisse-välja sätetes lülitada.. pole süvenenud

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2024 15:04:38 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
kusjuures ma waze teemas kevadel halasin sama, et autos trükkides osasid aadresse ei leia, kodus arvutis waze lahti võtta ja trükkida leiab samad aadressid ilusti.
Vahepeal olen täheldanud, et autos aadressi otsides on nagu ropult aeglane, a'la trükid mingi Tartu tänava aadressi sisse, viskab sama tänava Tallinna oma ja kuskil 3-4 sekundi pärast saab aru, et mu asukoht on Tartus ja vist otsin Tartu aadressi tõenäolisemalt ning ilmub Tartu aadress ka nimekirja.

Lisaks waze kaart on hakanud tõmblema, kuskilt ristmiskust üle sõidad tahab ka suht väikeste tänavate pärast kaarti pöörata nagu ma teeks vasak/parempöörde sinna tänavasse, hetke pärast saab aru, et sõidan ikka otseja pöörab kaardi õigeks. Vanasti nagu ei mäleta, et kaart sõidu aeg sedasi pidevalt end pööritanud oleks, vbl kuskil midagi vaja sisse-välja sätetes lülitada.. pole süvenenud

Sain asjale pihta: Tuleb välja, et android auto ei leia neid aadresse mida olen telefoniga kunagi otsinud ja kohale sõitnud icon_biggrin.gif
Lasin hiljuti otsitud/leitud aadressid rakendusest maha ja nüüd kõik toimib.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2024 15:13:25 vasta tsitaadiga

Soovitage head podcasti äppi. Google sulegeb enda oma ja pakub asendusejs Youtube Music't. Ei ole huvitatud sellest. Mingit kuumaksu ei sooviks maksta, aga ühekordselt võib midagi tasuda küll.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.06.2024 16:49:28 vasta tsitaadiga

Kunagi sai seda kasutatud:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bambuna.podcastaddict&hl=en

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2024 17:34:05 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Soovitage head podcasti äppi. Google sulegeb enda oma ja pakub asendusejs Youtube Music't. Ei ole huvitatud sellest. Mingit kuumaksu ei sooviks maksta, aga ühekordselt võib midagi tasuda küll.

AntennaPod
https://antennapod.org

Olen seda pikalt kasutanud.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 09.06.2024 00:24:48 vasta tsitaadiga

Yes. Antennapod on õige suund. Liidestatav ka nextcloudiga (või gpodder.net), et feedid ja progress syncis oleks, näiteks mitme seadme vahel, või niisama uuele telefonile kolides.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2024 13:24:02 vasta tsitaadiga

tnx, proovin ära
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.06.2024 13:31:42 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Kunagi sai seda kasutatud:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bambuna.podcastaddict&hl=en


Kasutan ka seda.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2024 09:16:55 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:

(...) Lasin hiljuti otsitud/leitud aadressid rakendusest maha ja nüüd kõik toimib.


Kas nende aadresside maha laskmiseks on mingi funktsionaalsus või peab ükshaaval kustutama? (Pole jõudnud veel ise katsetama)
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2024 09:40:35 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
pois11 kirjutas:

(...) Lasin hiljuti otsitud/leitud aadressid rakendusest maha ja nüüd kõik toimib.


Kas nende aadresside maha laskmiseks on mingi funktsionaalsus või peab ükshaaval kustutama? (Pole jõudnud veel ise katsetama)

Kõige lihtsam oli tegelikult kasutada varianti, et kustuta rakenduse andmed ja logisin uuesti sisse.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Longero
HV veteran

liitunud: 04.02.2011




sõnum 23.07.2024 02:36:38 vasta tsitaadiga

Mõnda lihtsat "Bulk rename" äppi soovitage fotode/videote ümbernimetamiseks.
Tahaks, et algsed failinimed, aasta, kuu, päev jne jäävad samaks ja siis saaksin oma lisatud nimega jätkata
Näit:
20240722_211442_Minu lisatud_failinimi
20240721_153227_Minu lisatud_failinimi

Mida ise kasutate? Kasutan ka Mixplorer'i, aga sellel vist pole seda võimalust.
Kas see oleks ok https://play.google.com/store/apps/details?id=net.sunjiao.renamer

_________________
Win ISO'd ja uuendused
Artiklid jagatud
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2024 20:58:34 vasta tsitaadiga

Longero, Ghost Commander võimaldab nii hulgi selekteerimist kui valitud failide hulgi ümbernimetamist regex avaldise abil.
Vaikimisi avaldiseks on vana nimi tervikuna (koos laiendiga), millele siis saad lisada oma failinime ette või järele.
Järele lisamisel vanast laiendist lahtisaamiseks pead regex avaldist modifitseerima.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2024 12:42:10 vasta tsitaadiga

Android auto toimimine tundub kuidagi vägivaldne.
Kas ongu sellisena mõeldud?
Näiteks istud autosse sinihammas telos töös näiteks kellaga suhtlemiseks vms.
Ise ühendab autoga ja sinihambu välja lülitamisel telefonist hakkab telefon seda ise aktiveerima(android auto?). Üldse ei taha aru saada, et ei soovi sel korral ühenduda.
Sama teema ka wifi ühendusega.
Autol usb-C andmeside võimekus olemas.
Kas vw t-cross 2023 saaksin nii, et ainult Usb-c kaabliga ühendades saan näiteks auto ekraanile waze ja juhtme eemaldamisel asi katkeb?
Eriti sooviks käedvabad võimekuse katkestada juhtma eemaldamisega.
Auto poolsed seaded vajavad süvauuringut või ei olegi asi mõeldud töötama nagu mina unistan?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2024 13:40:57 vasta tsitaadiga

Lülita siis juhtmevaba AA välja ja ära telefoni auto BT-ga "paarita"? Sel juhul saad juhtmega ühendudes AA funktsionaalsust (kaart, kõned, meedia jne) kasutada.

RAV4 on just teistpidi häda, et kogu nutikus kas käib üle BT või siis juhtmega. Mõlemiga korraga ei saa.
Ehk kas pistad autosse istudes alati juhtme taha et AA handsfreed ja mapsi jne kasutada või lähed ja lülitad menüüs ühendusviisi ringi BT peale mille tagajärjel siis AA ei toimi.
Eelmisel Subarul toimis see nutikus VW stiilis, et kui BT oli olemas, ühenduti tollega ja kui juhtme sappa pistsid, siis läks AA tööle ja edasi käis suhtlus läbi tolle.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2024 13:44:54 vasta tsitaadiga

Üritasin telost wifi ja sinuhamba välja lülitada, aga siis AA ei tööta. Kas seda, et töötaks ainult kaabliga peab autol või telos seadistama?
E: AA peaks olema nupuke juhtmevaba on/off.
Kahes telos proovisin ja ei ole isegi arendaja valiku all.
You need to enter Developer Mode and turn on Wireless Android Auto manually. Need to repeatedly press the version number at the bottom of the Android Auto screen and keep hitting it while it warns you that it's about to enter Developer Mode. Then, you hit the ... at the top to enter Developer.


viimati muutis ykshuntka 10.08.2024 18:52:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2024 15:12:49 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
Kas on mingi võimalus, et on põhi sim ja siis kui tuleb kõne, siis data youks kasutatakse teist sim,i? Teemaks ikka see vaha hea Telia Volte ja mitte nende käest ostetud telefon.


Pildil olev funktsioon peaks ehk aitama. Ei ole küll ise proovinud . ( Antud juhul on tegemist Samsungi telefoniga).

Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 11:33:50 vasta tsitaadiga

Sinihammas on nõutud android auto puhul ja seega automaatselt lülitab sisse
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 12:01:53 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Üritasin telost wifi ja sinuhamba välja lülitada, aga siis AA ei tööta. Kas seda, et töötaks ainult kaabliga peab autol või telos seadistama?
E: AA peaks olema nupuke juhtmevaba on/off.
Kahes telos proovisin ja ei ole isegi arendaja valiku all.
You need to enter Developer Mode and turn on Wireless Android Auto manually. Need to repeatedly press the version number at the bottom of the Android Auto screen and keep hitting it while it warns you that it's about to enter Developer Mode. Then, you hit the ... at the top to enter Developer.
S23-l oli see seade täiesti olemas (ja ka juba eelnevalt sisse lülitatud)
AA ver on mul 12.4.642824

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 14:23:38 vasta tsitaadiga

Elu on ikka huvitav. Mõni tahab AA wireless lahti saada ning näeb selleks vaeva (täiesti mõistan, et selline soov võib olla).
Mina pidin vaeva nägema, et auto tehasemenüüst sisse lülitada AA wireless, kuna Honda millegipärast seda vaikimisi kasutaja jaoks ei võimalda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 12.08.2024 15:14:07 vasta tsitaadiga

Oskate soovitada võimalikult mugavat ja lihtsat tööaja arvestamise äppi? Ei ülearuseid vilesid-kellasid ega mingeid "teamwork" funktsioone. Et saaks kiiresti oma töö algused-lõpud-pausid klikkida ja kirjeldused (soovitavalt valmis valikutest) lisada. Mingi statistika ka - et kui palju jooksev kuu rügatud jne. Paralleelselt desktopis toimiv rakendus oleks boonuseks.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 15:44:11 vasta tsitaadiga

Toggle
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 18:21:14 vasta tsitaadiga

bladerunner
Tänan, endal sama versioon.
Lõpuks sain asjale pihta.
Peale toksimist aktiveerib ja ilmud üles paremasse nurka kolme täpikese alla Arendaja seaded. Sealt avaneb lisaleht. Peale lisalehel muutmist ilmub valik ka põhilehele ja saab muuta juba ilma arendaja valikuta.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2024 09:00:05 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
ahto42 kirjutas:
Kas on mingi võimalus, et on põhi sim ja siis kui tuleb kõne, siis data youks kasutatakse teist sim,i? Teemaks ikka see vaha hea Telia Volte ja mitte nende käest ostetud telefon.


Pildil olev funktsioon peaks ehk aitama. Ei ole küll ise proovinud . ( Antud juhul on tegemist Samsungi telefoniga).



Nokial on see ka kui 2 simmi sees, aga kõneajal ei toimu vahetust. Põhjus vbl selles, et mingi GPRS laadne ühendus jääb ju toimima, aga reaalselt midagi ei liigu.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 13.08.2024 09:56:42 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Toggle
thumbs_up.gif Tundub jah hea variant. Läheb töösse! beer_yum.gif Toggl Track siis korrektne nimi, kui keegi veel otsib.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2024 10:10:33 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Oskate soovitada võimalikult mugavat ja lihtsat tööaja arvestamise äppi? Ei ülearuseid vilesid-kellasid ega mingeid "teamwork" funktsioone. Et saaks kiiresti oma töö algused-lõpud-pausid klikkida ja kirjeldused (soovitavalt valmis valikutest) lisada. Mingi statistika ka - et kui palju jooksev kuu rügatud jne. Paralleelselt desktopis toimiv rakendus oleks boonuseks.


MPS TimeLog Pro. Tasuline, aga tasub maksta. 2, 99.- pole ju palju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2024 11:32:46 vasta tsitaadiga

Ei saa ikka kasutada android auto ainult USB kaabli otsas waze-ga.
Auto tahab, et sinihammas oleks aktiveeritud.
Vastasel juhul ei loo ühendust telefoniga ja palub aktiveerida sinihammas
Sinihambaga loob käed vabad helistamise võimekuse (mida mina ei soovi kasutada).
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2024 11:51:39 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Ei saa ikka kasutada android auto ainult USB kaabli otsas waze-ga.
Auto tahab, et sinihammas oleks aktiveeritud.
Vastasel juhul ei loo ühendust telefoniga ja palub aktiveerida sinihammas
Sinihambaga loob käed vabad helistamise võimekuse (mida mina ei soovi kasutada).


Sain hiljuti töölt uue auto koos android autoga. Lahendasin olukorra nii, et ostsin 60€ katkise ekraaniga Pixel 6a. Paigaldasin Waze ja spotify, juhtmepidi auto külge ja unustatud. Pole mitu kuud pidanud telefoniga tegelema. Koguaeg autol pilt ees, telefoni aku täis, ei mingit sahmerdamist ühendustega. Mõte mida võiks kaaluda.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2024 11:53:08 vasta tsitaadiga

Saab ju kõne vastu võttes kuulari peale panna icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2024 13:52:01 vasta tsitaadiga

Mismoodi see aitab? Inimesel on soov et AA töötaks ainult juhtme otsas ning samas kõnede funktsioon jääks tööle endiselt üle sinihamba (et kellaga vms suhelda). Minu meelest läheb selline soov kogu AA ideoloogiaga vastuollu.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2024 14:38:26 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Ei saa ikka kasutada android auto ainult USB kaabli otsas waze-ga.
Auto tahab, et sinihammas oleks aktiveeritud.
Vastasel juhul ei loo ühendust telefoniga ja palub aktiveerida sinihammas
Sinihambaga loob käed vabad helistamise võimekuse (mida mina ei soovi kasutada).

Kuidas siis helistad roolis olles?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2024 15:07:19 vasta tsitaadiga

Siri/Google assistant ja käekell?

Kuigi häälkäsklused on ju ka AA-s olemas. Eks ikka on inimestel teistele harjumatuid soove icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Androidi rakendused mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.