Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 198, 199, 200  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 11.08.2024 03:00:38 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
imelik. riik kingib kõik teliale. siis tehakse erinevate projektidega kõik ette taha, telia ei maksa midagi. optika veetud ja ikka pole netti?

Riik kinkis Teliale pesunöörivõrgu (ehk siis pmst ADSL ready infra).
Projektidega veeti magistraalfiibrid. Telia tegi viimase miili vedamisi. Teised ei raatsi samadesse kohtadesse vedada, sest Telia on juba ees ja samast kanalist vedamine on kas võimatu või ropult kallis. Kes on süüdi?
Ikka need kes vedasid KAA viimast miili, aga tahavad saada sama rikkaks kui Telia. Millegipärast ei saa.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 08:44:16 vasta tsitaadiga

ikka kiputakse unustama, et need "pesunöörid" ei ripne õhus, või asu 7ndas dimensiponis. nöörist tähtsam on kasutusõigus ja omand. vedamine on tõesti kallis. 80milli
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pereira
HV vaatleja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 13:28:57 vasta tsitaadiga

OJ_Simpson kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
OJ_Simpson kirjutas:
Kas keegi oskab öelda, et mis kvaliteediga Telia HBO sisu on? 4k/HDR/Dolby Vision’ist vist asi kaugel…

3D unustasid veel lisada icon_smile.gif


3D telekat mul pole. Netflix-ist just vaatasin Röövlitütart Ronjat ja see oli 4K-Dolby Vision/Atmos/HDR. Kui guugeldada, siis näiteks House of Dragons peaks ka 4K ja HDR olema, aga Telia seda ei paku. Miks küll? Mis kasu heast OLED telekast, kui pilt teenusepakkujalt keskpärane.


Väga valus on HBO-d Teliast vaadata. 1080p see pilt kindlasti pole (kuigi menüü nii väitis) - ikka kole udune on see. Ainuke pluss on see, et rõvedalt ülekompresseeritud telekanalitega võrreldes on see striim siiski üsna puhas.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxman321
Kreisi kasutaja
maxman321

liitunud: 14.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 15:33:31 vasta tsitaadiga

Telia tehniku visiidi külastuse vajalikkus..
Tehnik tuleb ainult selle jaoks, et tuppa veetud fiibri karbiku külge ühendada ONT (pluss vooluvõrku) ning siis CAT edasi ruuterisse? Või tema külastusel on päriselt ka mingi mõistlikum mõte?
Ruuteri poolne wan conf teada siis seda seadistan agunii ise omas ruuteris. Cat, fiiber ja toitekaableid oskan ka ise ühendada. Hetkel näib rohkem mõttetu siiberdamisena kui et mõistlik ettevõtmine, eksin? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 15:42:04 vasta tsitaadiga

sain mingi scam sms-i, mille telefon pani rõõmsalt omniva alla, otse omniva päris sms-ide kõrvale. kui vaatan, siis mingit telefoninumbrit ma seal kuskil ei näe.
see on mingi äriklientide teenuse lugu, et saab sms saata ilma saatja numbrita? või mis krdi moodi see asi töötab?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.08.2024 15:55:04 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
Telia tehniku visiidi külastuse vajalikkus..
Tehnik tuleb ainult selle jaoks, et tuppa veetud fiibri karbiku külge ühendada ONT (pluss vooluvõrku) ning siis CAT edasi ruuterisse? Või tema külastusel on päriselt ka mingi mõistlikum mõte?
Ruuteri poolne wan conf teada siis seda seadistan agunii ise omas ruuteris. Cat, fiiber ja toitekaableid oskan ka ise ühendada. Hetkel näib rohkem mõttetu siiberdamisena kui et mõistlik ettevõtmine, eksin? icon_rolleyes.gif

Mul oli juba ont eelmisest lepingust seal kiu otsas, ikka pidi tehnik tulema, vahetas onti välja (lepinguga oli juba uue onti SN seotud), lükkasin juhtme läpaka taha, tegin speedtesti ja headaega, tehnik läks minema.
Väljakutse tasu küsiti ainult. Mingit tööraha ei tahtnud, kõik oli juba õigesse kohta valmis veetud.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 17:19:55 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
sain mingi scam sms-i, mille telefon pani rõõmsalt omniva alla, otse omniva päris sms-ide kõrvale. kui vaatan, siis mingit telefoninumbrit ma seal kuskil ei näe.
see on mingi äriklientide teenuse lugu, et saab sms saata ilma saatja numbrita? või mis krdi moodi see asi töötab?


See on alfanumeeriline saatja number (koosneb tähtedest ja numbritest). Telia MultiSMS - seda kasutame turunduses. Võimaldab SMSi saatja numbriks panna nt ettevõtte nime. Telia pole ainuke teenusepakkuja, nt Twilio, GatewayAPI... Pettur kasutas SMSi teenust mingi teenusepakkuja juures, kes lubas kasutada "Omniva" saatja numbrina. Kuna saatja number on sama ("Omniva"), siis läheb ta ka Omniva päris sõnumite kõrvale.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 17:30:07 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
maxman321 kirjutas:
Telia tehniku visiidi külastuse vajalikkus..
Tehnik tuleb ainult selle jaoks, et tuppa veetud fiibri karbiku külge ühendada ONT (pluss vooluvõrku) ning siis CAT edasi ruuterisse? Või tema külastusel on päriselt ka mingi mõistlikum mõte?
Ruuteri poolne wan conf teada siis seda seadistan agunii ise omas ruuteris. Cat, fiiber ja toitekaableid oskan ka ise ühendada. Hetkel näib rohkem mõttetu siiberdamisena kui et mõistlik ettevõtmine, eksin? icon_rolleyes.gif

Mul oli juba ont eelmisest lepingust seal kiu otsas, ikka pidi tehnik tulema, vahetas onti välja (lepinguga oli juba uue onti SN seotud), lükkasin juhtme läpaka taha, tegin speedtesti ja headaega, tehnik läks minema.
Väljakutse tasu küsiti ainult. Mingit tööraha ei tahtnud, kõik oli juba õigesse kohta valmis veetud.


Oleks piisanud kui helpdeski see vana seeria nr. ette lugeda.

Telia võrgus saab ilma tehnikuta hakkama, enefiti omas tahavad tehniku saata, sest pole kindel kas sealt üldse signaal tuleb ja õige operaatori oma on.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 17:34:22 vasta tsitaadiga

maxman321 kirjutas:
Telia tehniku visiidi külastuse vajalikkus..
Tehnik tuleb ainult selle jaoks, et tuppa veetud fiibri karbiku külge ühendada ONT (pluss vooluvõrku) ning siis CAT edasi ruuterisse? Või tema külastusel on päriselt ka mingi mõistlikum mõte?
Ruuteri poolne wan conf teada siis seda seadistan agunii ise omas ruuteris. Cat, fiiber ja toitekaableid oskan ka ise ühendada. Hetkel näib rohkem mõttetu siiberdamisena kui et mõistlik ettevõtmine, eksin? icon_rolleyes.gif


Üldiselt soovitatakse tehnikut vanast heast vajadusest, kiu vedu kortermajakapist tuppa. Kuna tänapäeval on valmis kortermaju või maju kus on pesa toas ja signaal peal, siis saab ka ilma tehnikuta, esindusest ONT, Patch, vajadusel ruuter ja digiboks ja asjalik klient saab ise hakkama. Kui tead, et see nii on võimalik, saad esindusest küsida. PS. on ka neid maju kus valmis võrk tuleb tehnikul ikkagi keldris/kapis ühendada, sõltub võrgust. Sellisel juhul saad ise kodus seadmed paika ära panna ja kokkulepitud päeval tehnik laseb signaali peale. Ilma visiidi ja töötasuta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.08.2024 17:55:02 vasta tsitaadiga

Ma raiusin korduvalt, et just kuu tagasi sealt samast ontist nett veel tuli ja mul pole vaja midagi juurde paigaldada. Ikka saadeti inimene kohale...
Vanem meesterahvas siis pidi jalgsi viiendale korrusele ronima.

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 17:56:11 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:

Vanem meesterahvas siis pidi jalgsi viiendale korrusele ronima.


icon_cry.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 18:09:04 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Ma raiusin korduvalt, et just kuu tagasi sealt samast ontist nett veel tuli ja mul pole vaja midagi juurde paigaldada. Ikka saadeti inimene kohale...
Vanem meesterahvas siis pidi jalgsi viiendale korrusele ronima.


Sina oled tädi Maali. Tehnik on jumal(tm).
/s
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 18:25:32 vasta tsitaadiga

siinus kirjutas:
Ma raiusin korduvalt, et just kuu tagasi sealt samast ontist nett veel tuli ja mul pole vaja midagi juurde paigaldada. Ikka saadeti inimene kohale...


Aga kaeba teliale, foorumis rantimine ei muuda midagi.

Sellepärast palutaksegi ONT'id maha ja kaabli otsa jätta, et kui ära kolitakse, ei peaks tehnikut saatma, vaid saaks kohe teenust kasutama hakata.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 12.08.2024 20:34:33 vasta tsitaadiga

Mul pole kaevata midagi. Ma sain omale ühenduse kätte. Lihtsalt kommenteerisin, et mulle ei pakutud võimalust ilma tehnikuta asi ära teha, ehkki kõik eeldused selleks olid olemas.
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2024 20:45:58 vasta tsitaadiga

Aga asi on mäda, kui peale korduvat mainimist saadetakse tehnik ilmaasjata kohale.

Teised ootavad ei tea kaua tehnikut ja samal ajal saadetakse üks tühja tööd tegema.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2024 08:35:45 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Sellepärast palutaksegi ONT'id maha ja kaabli otsa jätta, et kui ära kolitakse, ei peaks tehnikut saatma, vaid saaks kohe teenust kasutama hakata.
Ei, ONT lõigatakse seina pealt maha ja pannakse foorumis müüki.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2024 09:06:10 vasta tsitaadiga

okidokis või ostas
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2024 21:31:57 vasta tsitaadiga

Kes ootasid Google kaupa Teliasse, siis siin see on:
https://pakkumised.telia.ee/google/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 07:47:10 vasta tsitaadiga

Korralikult hinda juurde keevitatud. Neil on 100% 5G ja värkide tugi kah olemas Telia poolt?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 08:01:11 vasta tsitaadiga

Pixel 8 eest maksab (vana uueks kampaania) hetkel Telia tagasi 475€, pole isegi paha, järelturult vaevalt niipalju saaks.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 12:14:43 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kes ootasid Google kaupa Teliasse, siis siin see on:
https://pakkumised.telia.ee/google/


Ja ma mõtlesin, et iPhoned on kallid... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 19:09:39 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Pixel 8 eest maksab (vana uueks kampaania) hetkel Telia tagasi 475€, pole isegi paha, järelturult vaevalt niipalju saaks.
Järelturul müüakse isegi pixel 7-t kallimalt
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 16.08.2024 16:32:48 vasta tsitaadiga

Telia iseteeninduse veeb on üks kõige kliendivaenulikum asi mida üldse näinud on - põhisisuks on vaid müük ja enesekiitmine. Isegi veebi enda kohta tagasiside esitamise võimalust ei ole.

Kas keegi teab kuidas neile kirjalikul kujul (tehnilise probleemi kohta) teadet saata? Kaks korda on täna selle võimalust sealt otsinud ja kolmandat korda enam üritada ei kannata, kuna vererõhu tõus ei mõju tervisele hästi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2024 17:13:59 vasta tsitaadiga

info@telia.ee

Kontaktide lehel kenasti kirjas: https://www.telia.ee/kontaktid

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2024 17:48:40 vasta tsitaadiga

genekas kirjutas:
Telia iseteeninduse veeb on üks kõige kliendivaenulikum asi mida üldse näinud on - põhisisuks on vaid müük ja enesekiitmine. Isegi veebi enda kohta tagasiside esitamise võimalust ei ole.

Kas keegi teab kuidas neile kirjalikul kujul (tehnilise probleemi kohta) teadet saata? Kaks korda on täna selle võimalust sealt otsinud ja kolmandat korda enam üritada ei kannata, kuna vererõhu tõus ei mõju tervisele hästi.


Sul on suur rõõm mitte kogeda Elisa ja Tele2, Go3 jms. iseteenindust, alati saab hullem olla.
Kõik rikketeated, paketimuudatused on Telia Iseteeninduses hallatavad.
Kõike saad kommenteerida, tellida ja infot lisada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 16.08.2024 18:26:27 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Sul on suur rõõm mitte kogeda Elisa ja Tele2, Go3 jms. iseteenindust, alati saab hullem olla.

Ou püsime ikka teemas onju.
Kõigile teada ju, et peale sideteenuse lepingu sõlmimist kaob igasugune kliendisõbralikkus icon_smile.gif

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2024 19:19:35 vasta tsitaadiga

siinus, Igal juhul jääme teemasse.
Ma personaalselt lihtsalt kasutasin kõik teenused ära, kogesin iseteenindust ja siis tagajärgi.
Pole siin teemas vaja kommenteerida sest püsime teemas.
Kui on huvi, siis iga teenusepakkuja teemad olemas.

Telia iseteeninduse kohta:
Ma ei tea kui lihtsamaks saab asi minna...
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 16.08.2024 20:07:22 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Sul on suur rõõm mitte kogeda Elisa ja Tele2, Go3 jms. iseteenindust, alati saab hullem olla.


On olnud au tarbida teleteenuseid ka väljaspool Eestit ning on küllalt näinud keskkondi mis kõlbaks kellele tahes eeskujuks tuua - kui ka selliseid, mille jaoks tekib soov leida vastand sõnale "klienditeenindus".

Telia iseteeninduses on koht "Teated ja pöördumised" kuid sealt ei ole võimalik ise teadet välja saata - näeb vaid mulle saadetud teateid. Mistahes muud liigutused viivad alati "kontrolli oma teenust" valikusse, kust ei saa samuti ise mingit klienditoe-suhtlust algatada.

2 asja töötavad aga suurepäraselt - e-pood ja avalehe "Telia numbrites" enesekiitmine selle osas, kui palju head on Eesti rahvale tehtud.

P. S. Tööga seoses on pidanud tegelema nii Telia, Elisa kui ka Tele2 äriklienditeenustega ning üldiselt võib tõdeda, et tehnilise kompetentsi poolest jäävad teised tihti alla. See ei õigusta aga eelpool mainitud asjaolu mingil moel. Erakliendina Elisa ja Tele2 teenuste kasutamise kogemust Eestis mul ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 16.08.2024 21:20:58 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
genekas kirjutas:
Telia iseteeninduse veeb on üks kõige kliendivaenulikum asi mida üldse näinud on - põhisisuks on vaid müük ja enesekiitmine. Isegi veebi enda kohta tagasiside esitamise võimalust ei ole.

Kas keegi teab kuidas neile kirjalikul kujul (tehnilise probleemi kohta) teadet saata? Kaks korda on täna selle võimalust sealt otsinud ja kolmandat korda enam üritada ei kannata, kuna vererõhu tõus ei mõju tervisele hästi.


Sul on suur rõõm mitte kogeda Elisa ja Tele2, Go3 jms. iseteenindust, alati saab hullem olla.
Kõik rikketeated, paketimuudatused on Telia Iseteeninduses hallatavad.
Kõike saad kommenteerida, tellida ja infot lisada.

Julged pea pakule panna? icon_smile.gif

Erakliendi osas enamuses peab paika.. ärikliendi, eriti sellise kes klient kusagilt 90ndate hallist ajast (Atlase päevilt), iseteenindus ja tugi on kahjuks aasta-aastal kehvemaks muutunud (võid teemast varasemaid näiteid otsida, korrektsuse huvides viimased suuremad hädad olid, kui mälu ei peta, 2022 mingite teenuste migramise käigus...)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2024 21:45:15 vasta tsitaadiga

Eelmisel sajandil.. ei pane pead pakule, ärikliendina, ka mitte, liiga palju erilahendusi ja vormistamisi kliendi ja halduri vahel.
Erakliendina jah, kruti oma TV ja koduinterneti, mobiilipaketti üles-alla, päevapõhine.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.08.2024 11:42:38 vasta tsitaadiga

Äris kirjutad e-kirja ja nad siis teevad seal ticketitega midagi... seda logi näeb hiljem.
eras on Telia ikka kõvasti ees, mitte isegi tehniliselt, aga vabaduses valida. Elisa võiks kõik automaatika tööle lükata, aga ju nad ei soovi.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 11:46:59 vasta tsitaadiga

Äriklient maksab kordades rohkem kui eraklient, aga klienditeenindust pakutakse pmst samal tasemel ja samade kanalite kaudu. Sama tunne tekib, kui lähed Telia esindusse ja seal võtad järjekorranumbri ärikliendile, aga istud ikkagi samas järjekorras eraklientidega. Viimastel kordadel nüüd mitu korda olnud selline situatsioon ärikliendina. Tulen, võtan ärikliendi järjekorranumbri ja siis lihtsalt vaatan, kuidas pärast mind järjekorranumbri võtnud erakliendid kenasti enne mind jutule võetakse. Arvestades, et äriklient ei saa erakliendi teenuseid kasutada, siis tekib küsimus, et mis selle ärikliendi eelis Telias on selle mtmekordse hinnavahega? Lihtsalt uhke staatus?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 11:47:53 vasta tsitaadiga

Aga vat netilepingut iseteeninduses lõpetada ei saa... Roni kohapeale või helista icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 11:54:26 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Arvestades, et äriklient ei saa erakliendi teenuseid kasutada, siis tekib küsimus, et mis selle ärikliendi eelis Telias on selle mtmekordse hinnavahega? Lihtsalt uhke staatus?


Jah. Mis sa tahad, et teised saaksid teada, et oled vaene?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 17.08.2024 11:59:47 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif beer_yum.gif
Nojah...Äris pakuvad 5K krediiti, eras ei paku midagi. Selle eest siis maksad...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 12:09:11 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Betamax kirjutas:
Arvestades, et äriklient ei saa erakliendi teenuseid kasutada, siis tekib küsimus, et mis selle ärikliendi eelis Telias on selle mtmekordse hinnavahega? Lihtsalt uhke staatus?


Jah. Mis sa tahad, et teised saaksid teada, et oled vaene?

Krt, selline isiklik ründamine laupäeva hommikul icon_cry.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 12:35:38 vasta tsitaadiga

Vaene ei peagi kerge olema....aga ju on neil seal telias elu lilleline....oot, aga ongi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 13:00:54 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga vat netilepingut iseteeninduses lõpetada ei saa... Roni kohapeale või helista icon_rolleyes.gif


Selle üritavad kõik võimalikult ebamugavaks teha. Ei saagi aru, miks pole seda seadusega paika pandud, et lepingu lõpetamine peaks olema võimalik sama kanali kaudu ja sama lihtsalt kui lepingu sõlmimine
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 17.08.2024 13:23:53 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
icon_lol.gif beer_yum.gif
Nojah...Äris pakuvad 5K krediiti, eras ei paku midagi. Selle eest siis maksad...


Mul pakuvad 3200 lepinguparteneritega eras. Olen ka edukalt kasutanud poole summa ulatuses.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 14:37:52 vasta tsitaadiga

Seda nad pakuvad vist kõigile...mul ka

Aga.....
tsitaat:
Järelmaksu limiiti saad juurde taotleda e-poes järelmaksuga kaupa ostes. Vaatan kaupa e-poest.
Järelmaksu tingimused:
Maksimaalne võimalik limiit 3200,00 €
Vaba limiit hetkel 3200,00 €
Intress 21,9 % aastas
Minimaalne esmane sissemakse 0,00 % kauba maksumusest
Lepingutasu 19,90 €

Ennem võtaks mingi esto vms järelmaksu 3-12 kuuks 0% intressiga kui üldse.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 17.08.2024 16:49:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
... Arvestades, et äriklient ei saa erakliendi teenuseid kasutada, siis tekib küsimus, et mis selle ärikliendi eelis Telias on selle mtmekordse hinnavahega? Lihtsalt uhke staatus?


Mõistus ütleb et ärikliendi staatus annab sulle konkreetse kontaktisiku kliendihalduri näol + valiku teenuseid mida erakliendile ei pakuta.

Elementaarne teate saatmise võimaluse puudumine klienditeeninduse veebis on aga täielik häbiplekk olenemata sellest kas oled era- või äriklient. Eraklient jääb ka kehvemasse seisu, sest erakliendil oma isiklikku kliendihaldurit ei ole (senini igal pool kogetutest on ka kõige kehvema klienditeeninduse kogemusega etttevõtetel veebis teate saatmise võimalus olemas olnud - ehk siis Telia Eesti jääb selles mõttes isegi neile alla).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juhmar
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2024




sõnum 17.08.2024 18:10:06 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Seda nad pakuvad vist kõigile...mul ka

Aga.....
tsitaat:
Järelmaksu limiiti saad juurde taotleda e-poes järelmaksuga kaupa ostes. Vaatan kaupa e-poest.
Järelmaksu tingimused:
Maksimaalne võimalik limiit 3200,00 €
Vaba limiit hetkel 3200,00 €
Intress 21,9 % aastas
Minimaalne esmane sissemakse 0,00 % kauba maksumusest
Lepingutasu 19,90 €

Ennem võtaks mingi esto vms järelmaksu 3-12 kuuks 0% intressiga kui üldse.


Olude sunnil kui palga numbreid näidata ei olnud ja intress ei huvitanud sain probleemideta. Loomulikult saaks pangast veel parematel tingimustel. Minu jaoks oli siis lihtsalt kõige kiirem ja probleemivabam viis krediiti saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 18:34:44 vasta tsitaadiga

genekas kirjutas:
Betamax kirjutas:
... Arvestades, et äriklient ei saa erakliendi teenuseid kasutada, siis tekib küsimus, et mis selle ärikliendi eelis Telias on selle mtmekordse hinnavahega? Lihtsalt uhke staatus?


Mõistus ütleb et ärikliendi staatus annab sulle konkreetse kontaktisiku kliendihalduri näol + valiku teenuseid mida erakliendile ei pakuta.

Unistada võib. Kliendihaldur suunab sind samamoodi samasse järjekorda klienditeenindusse.
Ainsad korrad, kus kliendihaldur on reaalselt kohe reageerinud, on siis, kui mingid asja vaja tellida. Ja sedagi tööpäeviti kuni kella 16.30-ni vms.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 18:40:33 vasta tsitaadiga

Ma olen erakliendina endale telia äpis aja bronninud kui vaja olnud. Panen kohe ka "et jõudsin esindusse" ja siis saab 500 seeria numbri vms. Need kes pikalt pageritükiga oodanud juba, need tahaks muidugi kallale tulla kui ruumi astudes kohe leti taha saan järgmisena icon_biggrin.gif Aga keegi ei keela neil ka aeg bronnida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 17.08.2024 21:55:41 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
genekas kirjutas:
Betamax kirjutas:
... Arvestades, et äriklient ei saa erakliendi teenuseid kasutada, siis tekib küsimus, et mis selle ärikliendi eelis Telias on selle mtmekordse hinnavahega? Lihtsalt uhke staatus?


Mõistus ütleb et ärikliendi staatus annab sulle konkreetse kontaktisiku kliendihalduri näol + valiku teenuseid mida erakliendile ei pakuta.

Unistada võib. Kliendihaldur suunab sind samamoodi samasse järjekorda klienditeenindusse.
Ainsad korrad, kus kliendihaldur on reaalselt kohe reageerinud, on siis, kui mingid asja vaja tellida. Ja sedagi tööpäeviti kuni kella 16.30-ni vms.


Ma pidasin taas kord silmas kirjalikku infovahetust ja mitte esinduses käimist. Esinduses mingi reaalse ja praktilise asja nimel käimise vastu pole mul midagi ja võin tõdeda, et Telia esinduses on kompetentsemad inimesed leti taga kui konkurentidel - aga ma ei lähe ju esindusse selleks, et neile üldisest võrgu konfiguratsiooniveast teatada...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.08.2024 23:11:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Seda nad pakuvad vist kõigile...mul ka

Aga.....
Ennem võtaks mingi esto vms järelmaksu 3-12 kuuks 0% intressiga kui üldse.

0% pakkumisi piisavalt ehk nende pakutav 22% ei oma mõtet.
3200 vist nüüd jah
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 21.08.2024 14:07:28 vasta tsitaadiga

Kunagi 2007. aasta paiku sai mul Swedbanki valetavast ja ebakompetentsest klienditoest kõrini ning ma kolisin oma pangaasjad mujale.
2011. aasta paiku pidin siit ilmast lahkunud sugulase rahaasjade pärast uuesti Swedbanki kontorites ringi kolama ning pidin lõpuks minema Liivalaia tänavale - ja isegi seal ei suudetud teise panga kontonumbri olemasolu võimalikkust uskuda. Ma vihastasin nii välja, et otsustasin et mitte kunagi mitte ühtegi nende kontorisse jalga ei tõsta juhtugu mis tahes.

Just veidi aja eest tundsin kuidas täpselt samasugune vihahoog enda sisemusest pead tõstma hakkab (just enne seda helistati mulle Teliast eelmise järelpärimise peale ning lõpuks soovitati probleem kirja teel kohale saata kuna ei saadud millestki aru - ning tulemus on teie ees).
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olc
HV Guru
olc

liitunud: 28.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2024 14:25:34 vasta tsitaadiga

Eks osade suuremate ettevõtetega on jah, et esmalt pead paki 500seid ukse vahelt sisse viskama ja siis ettevaatlikult astud ise ka üle lävepaku lootuses, et ehk ikka võtavad jutule ja kuulavad ja äkki isegi aitavad.

genekas kirjutas:
Kunagi 2007. aasta paiku sai mul Swedbanki valetavast ja ebakompetentsest klienditoest kõrini ning ma kolisin oma pangaasjad mujale.
2011. aasta paiku pidin siit ilmast lahkunud sugulase rahaasjade pärast uuesti Swedbanki kontorites ringi kolama ning pidin lõpuks minema Liivalaia tänavale - ja isegi seal ei suudetud teise panga kontonumbri olemasolu võimalikkust uskuda. Ma vihastasin nii välja, et otsustasin et mitte kunagi mitte ühtegi nende kontorisse jalga ei tõsta juhtugu mis tahes.

Just veidi aja eest tundsin kuidas täpselt samasugune vihahoog enda sisemusest pead tõstma hakkab (just enne seda helistati mulle Teliast eelmise järelpärimise peale ning lõpuks soovitati probleem kirja teel kohale saata kuna ei saadud millestki aru - ning tulemus on teie ees).
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2024 14:27:56 vasta tsitaadiga

Infinite loop on tore asi ju icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
genekas
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2004




sõnum 21.08.2024 14:34:46 vasta tsitaadiga

olc kirjutas:
Eks osade suuremate ettevõtetega on jah, et esmalt pead paki 500seid ukse vahelt sisse viskama ja siis ettevaatlikult astud ise ka üle lävepaku lootuses, et ehk ikka võtavad jutule ja kuulavad ja äkki isegi aitavad.


See ongi põhjus miks pisematest ja oma asja kompetentselt ajavatest firmadest tuleb hoolida. Oma koduse netiühenduse operaatori võrgu kotermanni aitas lahendada nende veebi-iseteenindusse saadetud teade ja lõpuks isegi seesama foorum siin. Suuremate ignorants käib aga üle pea.

P. S. On ka erandeid - ühe suure Rootsi panga juurest kolisin teise suurde Rootsi panka ning selle suunas mul pretensioone eriti pole...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Telia Eesti mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 169, 170, 171 ... 198, 199, 200  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.