Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 354, 355, 356  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 12:08:22 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Kas vene uuemad hävitajad tuleksid üldse kuskile sellisele kaugusele, et olukorda saaks õhulahinguks pidada? F16 nagunii hoiab ennast rindest kaugemale.

Seda on raske öelda aga venkudel on võimekus 200+ km kauguselt, ukrainlastel selle radariga 80 km kanti

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 12:15:19 vasta tsitaadiga

Juudid panid neile lennukitele omalt poolt ka asju kaasa, miks muidu Putin hakkas järsku Iraanile relvi saatma eelmine nädal.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 13:53:40 vasta tsitaadiga

link :: Mali cuts diplomatic ties with Ukraine over Wagner attack controversy

tsitaat:
Mali has announced it is severing diplomatic ties with Ukraine, accusing a senior official of having admitted Kyiv’s role in a heavy defeat in July that killed dozens of mercenaries from Russia’s Wagner group as well as Malian soldiers.

....


tsitaat:
Iran has issued a NOTAM (flight operations notice) for the center, west, and northwest of the country, advising aircraft to change their routes.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 17:38:08 vasta tsitaadiga

https://mil.in.ua/uk/news/nimetski-systemy-ppo-skynex-staly-na-zahyst-ukrayinskogo-neba/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 21:23:15 vasta tsitaadiga

link :: Vene armee liigub Donetski oblastis edasi ja ukrainlased ei suuda rinnet stabiliseerida

tsitaat:
Vene üksused on saavutanud märkimisväärset taktikalist edu Pokrovski suunal Avdijivkast läänes ja loodes, teatab Sõjauuringute Instituut (ISW).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.08.2024 21:55:11 vasta tsitaadiga

Liugpomm? Hull purustusjõud.
https://liveuamap.com/en/2024/5-august-damage-in-myrnohrad-as-result-of-shelling-overnight
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 11:01:33 vasta tsitaadiga

Krt, miks see Bideni administratsioon nii möku.. icon_neutral.gif thumbs_down.gif

https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=51977&start=13035#p852969
tsitaat:

Seoses USA kaugmaarelvade kasutamise keeluga Venemaa territooriumil kaotas Ukraina ainulaadse võimaluse hävitada suur hulk Su-34 lennukeid. Suve alguses palus Kiiev rohkem kui korra Washingtonilt luba tulistada Ameerika kaugrelvadest Venemaa sõjaväelennuväljadel, vahendab Forbes. Kuna lääs keeldus luba andmast, kasutas Kiiev Venemaa territooriumi ründamiseks enda toodetud relvi. Viimati, ööl vastu 3. augustit ründas Kiiev droonide abil Morozovski sõjaväelennuvälja. Ukraina luure teatas, et hävitati üks Su-34 ja veel kaht lennukit kahjustati. Ukraina püüab hävitada Su-34, mis kannavad KAB-sid. Ka Venemaa Föderatsioon mõistab seda väga hästi ja püüab suurema osa oma lennukitest kaugematele lennuväljadele ümber paigutada. Eksperdid kirjutavad, et suve alguses avanes Kiievil hea võimalus ühe hoobiga hävitada umbes 10 lennukit Su-34, mis baseerusid Voroneži-Maltsevo lennubaasis. Seejärel saatis Kiiev Washingtonile palve anda luba õhubaasi ründamiseks ATACMS-rakettidega. Valge Maja seda aga ei lubanud. Kreml otsustas kahjutult lennunduse ümber paigutada sügavale Venemaa Föderatsiooni. Eksperdid ütlesid ka, et isegi kui Ameerika Ühendriigid annavad tulevikus löögi sügavale Venemaa Föderatsiooni, on juba hilja, kuna kogu põhilennundus jääb ATACMS-i ulatusest välja. Et sundida vaenlast mitte alustama KAB-idega massilisi lööke, on vaja hävitada kuni 10 Su-34 lennukit.
https://www.dialog.ua/war/299406_1722924244

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 11:18:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Krt, miks see Bideni administratsioon nii möku.. icon_neutral.gif thumbs_down.gif


Pidage meeles, Trump on Putini hüpiknukk aga Biden teeb kõik, et Ukraina võidaks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acl
HV vaatleja

liitunud: 02.12.2019




sõnum 06.08.2024 12:18:35 vasta tsitaadiga

See, mis jääb hetkel venkudele tegemata Ukraina poolt, hammustab pärast mujalt jänkisi. Iraan ju puhas näide.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 13:26:03 vasta tsitaadiga

See keeld USA poolt on täiesti jabur, juba sõja algusest peale. Trumpi nüüd selle valguses paremaks pidada on ka eriline sinisilmsus aga Scart jätka samas vaimus edasi ja ära näe Trumpi nõrkusi ja möödapnekuid icon_lol.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 13:39:43 vasta tsitaadiga

Scart, muidki et on ...
Trump tuleb võimule ja lõpetab sõja 24h ühe vägeva diiliga putiniga, ikkagi on tegemist meie aja suurima geeniusega. Trump ei vastuta millegi eest ega ole süüdi milleski, kõiges on süüdi vabariiklased ja Biden icon_wink.gif

Me juba teame seda.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 13:46:46 vasta tsitaadiga

Jaa, vahet pole, et demmid 4a pukis olnud, ikka Trump süüdi, et Biden möku on icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.08.2024 14:01:52 vasta tsitaadiga

sõda hakkas siiski juba 2014. Selleks et midagi suurt ära teha, oli Trumpil 4 aastat.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 14:02:47 vasta tsitaadiga

Obamal oli enne Trumpi, kui reaalselt sõda hakkas 2a aega midagi teha. Mida ta tegi?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.08.2024 14:07:39 vasta tsitaadiga

demokraadid on mökud ja pidurid, selle tegime juba selgeks. Küsimus on selles, miks Trump midagi ei teinud?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 14:16:28 vasta tsitaadiga

Scart, no seda ma räägingi, kõik võimas Trump hoiab asjad korras maailmas ning võimule tulles teeb uue vägeva diili putiniga, mille eest ta saab kindlasti Nobeli rahupreemia! Ära ole nüüd nii tagasihoidlik Scart, sa ju tead täpselt kuidas asjad päris maailmas käivad thumbs_up.gif
_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2024 15:00:56 vasta tsitaadiga

Scart, just, just, hakkab looma, ära Clintonit ja teisi ka unusta, mitte midagi nad ei teinud - rsk, onju icon_lol.gif
Ennem Trumpi pole mitte kui midagi õigesti tehtud ega tõesti Trump ei suutnud seda kõike nelja aastaga heastada!

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.08.2024 15:09:10 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
pppd kirjutas:
sõda hakkas siiski juba 2014. Selleks et midagi suurt ära teha, oli Trumpil 4 aastat.


Ja Obamal oli peaaegu kolm. Edasi?

Obama oli ka tropp ja pidur. Peale teda usaldas USA rahvas selle ameti Trumpile, kellel olid käes kõik võimalused ja vahendid maailm ära parandada ja tuhandeaastaseks rahuriigiks muuta. 4 aastat oli aega. Miks? Mul on täiesti poogen, kes nendest kõigist suurem tropp on, ma üritan aru saada, miks keegi seda maailma ära ei paranda, kui see kõik nii lihtne on. Demokraatide osas on selgus käes, pidurid ja seniilid ja libtardid ja woked, aga mis respublikaanidel viga on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 06.08.2024 15:52:50 vasta tsitaadiga

vaene mees. Äkki oleks ikkagi aeg mõnel võimekamal proovida, muidu läheb ehk jälle suurem osa aeg sisutule kraaklemisele ja kaklemisele, aga maailm ootab päästmist.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 00:08:28 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Mali has announced it is severing diplomatic ties with Ukraine, accusing a senior official of having admitted Kyiv’s role in a heavy defeat in July that killed dozens of mercenaries from Russia’s Wagner group as well as Malian soldiers.

....

tsitaat:
Niger announced the severance of diplomatic relations with Ukraine

The reason is the alleged "support of terrorist groups".
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmz
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 03:08:57 vasta tsitaadiga

Et siis suitsu oli, aga tuld mitte?

I beg to differ - seal maal pole sellel tasemel vist mitte ühtegi "puhast poissi" ammu olnud. JFK oli vist viimane, aga küll temagi kohta leitakse (või on leitud?) komprat.

_________________
MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 06:24:37 vasta tsitaadiga

Ukrainlased avasid Kurski suunal uue kampaania, seal käib kõvem andmine.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 09:25:27 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Krt, miks see Bideni administratsioon nii möku.. icon_neutral.gif thumbs_down.gif

https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=51977&start=13035#p852969
tsitaat:

Seoses USA kaugmaarelvade kasutamise keeluga Venemaa territooriumil kaotas Ukraina ainulaadse võimaluse hävitada suur hulk Su-34 lennukeid. Suve alguses palus Kiiev rohkem kui korra Washingtonilt luba tulistada Ameerika kaugrelvadest Venemaa sõjaväelennuväljadel, vahendab Forbes. Kuna lääs keeldus luba andmast, kasutas Kiiev Venemaa territooriumi ründamiseks enda toodetud relvi. Viimati, ööl vastu 3. augustit ründas Kiiev droonide abil Morozovski sõjaväelennuvälja. Ukraina luure teatas, et hävitati üks Su-34 ja veel kaht lennukit kahjustati. Ukraina püüab hävitada Su-34, mis kannavad KAB-sid. Ka Venemaa Föderatsioon mõistab seda väga hästi ja püüab suurema osa oma lennukitest kaugematele lennuväljadele ümber paigutada. Eksperdid kirjutavad, et suve alguses avanes Kiievil hea võimalus ühe hoobiga hävitada umbes 10 lennukit Su-34, mis baseerusid Voroneži-Maltsevo lennubaasis. Seejärel saatis Kiiev Washingtonile palve anda luba õhubaasi ründamiseks ATACMS-rakettidega. Valge Maja seda aga ei lubanud. Kreml otsustas kahjutult lennunduse ümber paigutada sügavale Venemaa Föderatsiooni. Eksperdid ütlesid ka, et isegi kui Ameerika Ühendriigid annavad tulevikus löögi sügavale Venemaa Föderatsiooni, on juba hilja, kuna kogu põhilennundus jääb ATACMS-i ulatusest välja. Et sundida vaenlast mitte alustama KAB-idega massilisi lööke, on vaja hävitada kuni 10 Su-34 lennukit.
https://www.dialog.ua/war/299406_1722924244

Samal teemal: https://www.forbes.com/sites/davidaxe/2024/08/05/ukraine-had-a-chance-to-blow-up-russias-best-warplanes-on-the-tarmac-the-white-house-said-no-and-now-its-too-late/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2024 09:37:05 vasta tsitaadiga

Ukrainlased võiks droonidega sihtida pigem lennuväljade infrat. Kümne Su-34 hävitamisest pole palju kasu, kui venelane asendab need uutega ja lennujaam töötab edasi.
Selles osas oli viimatine droonilöök kümnesse ja hävitati laskemoon täielikult, kahjustati juhtimiskeskust, kütusehoidlat, remondiangaare jms. Kui tugi ära võtta, siis on tegu kümne hävitajaga lagedal platsil kus puudub juhtimiskeskus, tankimine ja laskemoon. Lennuväli muutub kasutuks ja parandamine võtab kauem aega.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 10:06:02 vasta tsitaadiga

pwn13 kirjutas:
Ukrainlased avasid Kurski suunal uue kampaania, seal käib kõvem andmine.


Väidetavalt mitu venelaste kolonni ära lastud (suurtükitule toetus), üks kopter alla toodud ja 35 sõjavangi võetud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 12:37:52 vasta tsitaadiga

Hetkel tulevad uudised on liiga head. Väidetavalt on AFU täielikult läbi murdnud ja maapealne vastuhakk puudub kuna tibladel lihtsalt pole seal mingeid üksuseid ning liigutakse Kurski peale. Enne ei usu, kui fog of war lõpuks hajub ja midagi nägema hakkab Ukraina enda allikatest.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 17:02:56 vasta tsitaadiga

orkid põgenevad ilmselt ja heidavad igaks juhuks ballasti ka "üle parda"
https://x.com/Maks_NAFO_FELLA/status/1821162306836848773

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 20:10:56 vasta tsitaadiga

Tibla on tibla ja jääb tiblaks ..


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 21:26:32 vasta tsitaadiga

https://www.ohtuleht.ee/1112254/otseblogi-ukraina-pealetung-on-joudnud-juba-15-km-sugavusele-kurski-oblastisse-hukkus-uks-kuulsamaid-vene-sojavaepropagandiste

viimati muutis MatchMaker 07.08.2024 22:49:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 22:32:38 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 23:20:39 vasta tsitaadiga

https://x.com/MarioNawfal/status/1821254708159549783
tsitaat:
BREAKING: IRAN ISSUES NOTAM -- ATTACK TONIGHT?!

Iran warns all commercial air carriers to avoid its airspace, signaling a possible attack on Israel in the coming hours.

The overflight restriction is effective from 0100-0400 UTC Thursday morning.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2024 23:48:15 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
https://x.com/MarioNawfal/status/1821254708159549783
tsitaat:
BREAKING: IRAN ISSUES NOTAM -- ATTACK TONIGHT?!

Iran warns all commercial air carriers to avoid its airspace, signaling a possible attack on Israel in the coming hours.

The overflight restriction is effective from 0100-0400 UTC Thursday morning.
tsitaat:
Director of Imam Khomeini (RA Airport City Saeed Chalandari on Tuesday said that the news of issuance of NOTAM (A Notice to Airmen), a flight safety warning for the west of Iran by the Civil Aviation Organization was just media speculation and there was no such warning.

Segadus.

Siin ei paista NOTAMit (vale koht?): https://ais.airport.ir/85
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2024 01:16:10 vasta tsitaadiga

https://x.com/IAPonomarenko/status/1821211815092871555

Need näod ütlevad kõik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.08.2024 10:43:16 vasta tsitaadiga

Kui ukrainlastel õnnestub Sudžas kanda kinnitada, siis võiks seal imekiirelt referendumi korraldada ja siis oh imet, valdav osa elanikkonnast tahab hoopis Ukarinasse ja peagi ka Euroopa Liitu kuuluda. Mis siis ikka, vox populi vox Dei icon_smile.gif
Kindlasti leidub mingi Moskoovia eelne kaart, mille järgi on tegemist põliste Kiievi aladega ja olemas.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2024 16:05:57 vasta tsitaadiga

euforia, Sudžast 20km kirdes juba väidetavalt
https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?p=853361#p853361
tsitaat:

Kui Batashvili kaart on õige, siis ca poolel teel Kurksi tuumajaamani, enam ei tundugi nii ulme.


_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 08.08.2024 16:20:54 vasta tsitaadiga

No siis võtku juba Kursk ära. See peaks mingi Tallinna mõõtu linn olema. Väga pro koht referendumi jaoks.
Kui venelasi seal oma liugpommidega madistama sundida, see oleks võit igast küljest. Nimi "Kursk" peaks Putleril niigi migreenihoo tekitama. Kurski kriisiga tema aeg algas ja ehk ka lõpeb.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2024 18:22:42 vasta tsitaadiga

Ega nad ei saa väga kaugele minna, lõpuks tekib reaalne oht kotti jääda.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2024 18:31:59 vasta tsitaadiga

Kas hakkab moodustama referendumi moodi - tiblad saavad maitsta omaenda vilju maitsta icon_cool.gif icon_lol.gif

Eks ta paroodia ja photoshop ole kokkuvõttes - kuigi pealesunnitud "rahuläbirääkimistel" vallutatud ala siiski kuluks marjaks
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 08.08.2024 19:29:33 vasta tsitaadiga

Nüüd ukrainlased saavad jänkide relvi tiblastanis vabalt kasutada? Lastakse välja tiblastanist, mitte Ukrainast.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2024 19:45:47 vasta tsitaadiga

No selline nali ringleb jah. Samas himarsit ikka ei saa
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.08.2024 19:52:00 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas hakkab moodustama referendumi moodi - tiblad saavad maitsta omaenda vilju maitsta icon_cool.gif icon_lol.gif

Eks ta paroodia ja photoshop ole kokkuvõttes - kuigi pealesunnitud "rahuläbirääkimistel" vallutatud ala siiski kuluks marjaks
Spoiler Spoiler Spoiler
Google Translate-i kuvatõmmis?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.08.2024 19:54:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
2020 russia 2nd strongest army in the world
2022 russia 2nd strongest army in Ukraine
2024 russia 2nd strongest army in russia

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 08.08.2024 20:05:51 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2024 23:59:42 vasta tsitaadiga

Kaval lüke.
1) tibladel pole peale aafrikas oleva wagneri midagi kuskilt võtta. Ainult rindelt.
2) kurski tuumajaamaga saab kaupa teha.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 07:37:02 vasta tsitaadiga

piimajõed belgorodis
https://x.com/nexta_tv/status/1821596321398039039

_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 08:27:36 vasta tsitaadiga

Miks tüüp ei drifti?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
greaper
HV kasutaja
greaper

liitunud: 27.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 08:47:21 vasta tsitaadiga

Päris hea lüke ukide poolt, kui veremaa nüüd kiirelt mingeid pädevaid lisajõude ei leia, siis peab ta kurski poole kaitsmiseks väed rindelt (ilmselt mitte kuumast) ära tõmbama ja see annab ukidele teatud kohtades eelise. Võimalik, et nüüd on pooltel ka millegi üle läbi rääkida
_________________
Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 09:07:13 vasta tsitaadiga

eks selgub hiljem, mis see tegelik plaan ukrainal selle ründega on.

vägede sidumine kindlasti - kuigi seal võib natukene kätte maksta see, et emamaa kaitmiseks võib venemaa ajateenijaid kasutada. seda on juba ka mitu ametiisikut öelnud aga sõda venelastele koju viia kui propagandapunkt on päris oluline. maad hõivata läbirääkimiste tarbeks, võib-olla isegi see viidatud aatomielektrijaam pole küll paha mõte kuid seda maad hoida peaks ikkagi päris raske olema.

aga seal võivad olla ka strateegilisemad eesmärgid - tuumarusikaga vehkivad venelased on doktriini järgi emamaa kaitseks lubanud seda ka kasutada. siinjuures - eriti heidutab see läänt. ukrainlased näitavad regulaarvägedega päris vene alasid rünnates, et see jutt on vaid soe õhk. samamoodi näitamaks nii vene võimudele kui venelastele kui kaitsetud nad tegelikult on täna ründe ees kohtades kus ei ole kuum rindejoon.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 09:48:33 vasta tsitaadiga

https://x.com/ChrisO_wiki/status/1821425212056850642

Väga august 1918 mekk on asjal juuresl.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2024 10:05:15 vasta tsitaadiga

Mis 1918 juhtus?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Arutlused erinevate õnnetuste ja maailma konfliktikollete teemal vol. 2 (Venemaa agressioon ja Vene-Ukraina sõda) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 144, 145, 146 ... 354, 355, 356  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.