|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
05.08.2024 12:08:22
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
| Kas vene uuemad hävitajad tuleksid üldse kuskile sellisele kaugusele, et olukorda saaks õhulahinguks pidada? F16 nagunii hoiab ennast rindest kaugemale. |
Seda on raske öelda aga venkudel on võimekus 200+ km kauguselt, ukrainlastel selle radariga 80 km kanti
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
05.08.2024 12:15:19
|
|
|
| Juudid panid neile lennukitele omalt poolt ka asju kaasa, miks muidu Putin hakkas järsku Iraanile relvi saatma eelmine nädal.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
05.08.2024 13:53:40
|
|
|
link :: Mali cuts diplomatic ties with Ukraine over Wagner attack controversy
| tsitaat: |
| Mali has announced it is severing diplomatic ties with Ukraine, accusing a senior official of having admitted Kyiv’s role in a heavy defeat in July that killed dozens of mercenaries from Russia’s Wagner group as well as Malian soldiers. |
....
| tsitaat: |
| Iran has issued a NOTAM (flight operations notice) for the center, west, and northwest of the country, advising aircraft to change their routes. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012

|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
06.08.2024 11:01:33
|
|
|
Krt, miks see Bideni administratsioon nii möku..
https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=51977&start=13035#p852969
| tsitaat: |
Seoses USA kaugmaarelvade kasutamise keeluga Venemaa territooriumil kaotas Ukraina ainulaadse võimaluse hävitada suur hulk Su-34 lennukeid. Suve alguses palus Kiiev rohkem kui korra Washingtonilt luba tulistada Ameerika kaugrelvadest Venemaa sõjaväelennuväljadel, vahendab Forbes. Kuna lääs keeldus luba andmast, kasutas Kiiev Venemaa territooriumi ründamiseks enda toodetud relvi. Viimati, ööl vastu 3. augustit ründas Kiiev droonide abil Morozovski sõjaväelennuvälja. Ukraina luure teatas, et hävitati üks Su-34 ja veel kaht lennukit kahjustati. Ukraina püüab hävitada Su-34, mis kannavad KAB-sid. Ka Venemaa Föderatsioon mõistab seda väga hästi ja püüab suurema osa oma lennukitest kaugematele lennuväljadele ümber paigutada. Eksperdid kirjutavad, et suve alguses avanes Kiievil hea võimalus ühe hoobiga hävitada umbes 10 lennukit Su-34, mis baseerusid Voroneži-Maltsevo lennubaasis. Seejärel saatis Kiiev Washingtonile palve anda luba õhubaasi ründamiseks ATACMS-rakettidega. Valge Maja seda aga ei lubanud. Kreml otsustas kahjutult lennunduse ümber paigutada sügavale Venemaa Föderatsiooni. Eksperdid ütlesid ka, et isegi kui Ameerika Ühendriigid annavad tulevikus löögi sügavale Venemaa Föderatsiooni, on juba hilja, kuna kogu põhilennundus jääb ATACMS-i ulatusest välja. Et sundida vaenlast mitte alustama KAB-idega massilisi lööke, on vaja hävitada kuni 10 Su-34 lennukit.
https://www.dialog.ua/war/299406_1722924244
|
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
06.08.2024 11:18:09
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Krt, miks see Bideni administratsioon nii möku.. |
Pidage meeles, Trump on Putini hüpiknukk aga Biden teeb kõik, et Ukraina võidaks
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acl
HV vaatleja
liitunud: 02.12.2019
|
06.08.2024 12:18:35
|
|
|
| See, mis jääb hetkel venkudele tegemata Ukraina poolt, hammustab pärast mujalt jänkisi. Iraan ju puhas näide.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2024 13:26:03
|
|
|
See keeld USA poolt on täiesti jabur, juba sõja algusest peale. Trumpi nüüd selle valguses paremaks pidada on ka eriline sinisilmsus aga Scart jätka samas vaimus edasi ja ära näe Trumpi nõrkusi ja möödapnekuid
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2024 13:39:43
|
|
|
Scart, muidki et on ...
Trump tuleb võimule ja lõpetab sõja 24h ühe vägeva diiliga putiniga, ikkagi on tegemist meie aja suurima geeniusega. Trump ei vastuta millegi eest ega ole süüdi milleski, kõiges on süüdi vabariiklased ja Biden
Me juba teame seda.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.08.2024 13:46:46
|
|
|
Jaa, vahet pole, et demmid 4a pukis olnud, ikka Trump süüdi, et Biden möku on
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
06.08.2024 14:01:52
|
|
|
| sõda hakkas siiski juba 2014. Selleks et midagi suurt ära teha, oli Trumpil 4 aastat.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
06.08.2024 14:02:47
|
|
|
| Obamal oli enne Trumpi, kui reaalselt sõda hakkas 2a aega midagi teha. Mida ta tegi?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
06.08.2024 14:07:39
|
|
|
| demokraadid on mökud ja pidurid, selle tegime juba selgeks. Küsimus on selles, miks Trump midagi ei teinud?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2024 14:16:28
|
|
|
Scart, no seda ma räägingi, kõik võimas Trump hoiab asjad korras maailmas ning võimule tulles teeb uue vägeva diili putiniga, mille eest ta saab kindlasti Nobeli rahupreemia! Ära ole nüüd nii tagasihoidlik Scart, sa ju tead täpselt kuidas asjad päris maailmas käivad
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
06.08.2024 15:00:56
|
|
|
Scart, just, just, hakkab looma, ära Clintonit ja teisi ka unusta, mitte midagi nad ei teinud - rsk, onju
Ennem Trumpi pole mitte kui midagi õigesti tehtud ega tõesti Trump ei suutnud seda kõike nelja aastaga heastada!
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
06.08.2024 15:09:10
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| sõda hakkas siiski juba 2014. Selleks et midagi suurt ära teha, oli Trumpil 4 aastat. |
Ja Obamal oli peaaegu kolm. Edasi? |
Obama oli ka tropp ja pidur. Peale teda usaldas USA rahvas selle ameti Trumpile, kellel olid käes kõik võimalused ja vahendid maailm ära parandada ja tuhandeaastaseks rahuriigiks muuta. 4 aastat oli aega. Miks? Mul on täiesti poogen, kes nendest kõigist suurem tropp on, ma üritan aru saada, miks keegi seda maailma ära ei paranda, kui see kõik nii lihtne on. Demokraatide osas on selgus käes, pidurid ja seniilid ja libtardid ja woked, aga mis respublikaanidel viga on?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
06.08.2024 15:52:50
|
|
|
| vaene mees. Äkki oleks ikkagi aeg mõnel võimekamal proovida, muidu läheb ehk jälle suurem osa aeg sisutule kraaklemisele ja kaklemisele, aga maailm ootab päästmist.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
07.08.2024 00:08:28
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Mali has announced it is severing diplomatic ties with Ukraine, accusing a senior official of having admitted Kyiv’s role in a heavy defeat in July that killed dozens of mercenaries from Russia’s Wagner group as well as Malian soldiers. |
....
| tsitaat: |
Niger announced the severance of diplomatic relations with Ukraine
The reason is the alleged "support of terrorist groups". |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmz
HV kasutaja
liitunud: 09.02.2008
|
07.08.2024 03:08:57
|
|
|
Et siis suitsu oli, aga tuld mitte?
I beg to differ - seal maal pole sellel tasemel vist mitte ühtegi "puhast poissi" ammu olnud. JFK oli vist viimane, aga küll temagi kohta leitakse (või on leitud?) komprat.
_________________ MTÜ Sõdurilt Sõdurile (FB-leht)
Ukraina (ja Eesti) vastupanuvõime toetamine läbi pisikeste tegude |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
07.08.2024 06:24:37
|
|
|
Ukrainlased avasid Kurski suunal uue kampaania, seal käib kõvem andmine.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
07.08.2024 09:25:27
|
|
|
| tsitaat: |
Krt, miks see Bideni administratsioon nii möku..
https://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=51977&start=13035#p852969
| tsitaat: |
Seoses USA kaugmaarelvade kasutamise keeluga Venemaa territooriumil kaotas Ukraina ainulaadse võimaluse hävitada suur hulk Su-34 lennukeid. Suve alguses palus Kiiev rohkem kui korra Washingtonilt luba tulistada Ameerika kaugrelvadest Venemaa sõjaväelennuväljadel, vahendab Forbes. Kuna lääs keeldus luba andmast, kasutas Kiiev Venemaa territooriumi ründamiseks enda toodetud relvi. Viimati, ööl vastu 3. augustit ründas Kiiev droonide abil Morozovski sõjaväelennuvälja. Ukraina luure teatas, et hävitati üks Su-34 ja veel kaht lennukit kahjustati. Ukraina püüab hävitada Su-34, mis kannavad KAB-sid. Ka Venemaa Föderatsioon mõistab seda väga hästi ja püüab suurema osa oma lennukitest kaugematele lennuväljadele ümber paigutada. Eksperdid kirjutavad, et suve alguses avanes Kiievil hea võimalus ühe hoobiga hävitada umbes 10 lennukit Su-34, mis baseerusid Voroneži-Maltsevo lennubaasis. Seejärel saatis Kiiev Washingtonile palve anda luba õhubaasi ründamiseks ATACMS-rakettidega. Valge Maja seda aga ei lubanud. Kreml otsustas kahjutult lennunduse ümber paigutada sügavale Venemaa Föderatsiooni. Eksperdid ütlesid ka, et isegi kui Ameerika Ühendriigid annavad tulevikus löögi sügavale Venemaa Föderatsiooni, on juba hilja, kuna kogu põhilennundus jääb ATACMS-i ulatusest välja. Et sundida vaenlast mitte alustama KAB-idega massilisi lööke, on vaja hävitada kuni 10 Su-34 lennukit.
https://www.dialog.ua/war/299406_1722924244
|
|
Samal teemal: https://www.forbes.com/sites/davidaxe/2024/08/05/ukraine-had-a-chance-to-blow-up-russias-best-warplanes-on-the-tarmac-the-white-house-said-no-and-now-its-too-late/
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.08.2024 09:37:05
|
|
|
Ukrainlased võiks droonidega sihtida pigem lennuväljade infrat. Kümne Su-34 hävitamisest pole palju kasu, kui venelane asendab need uutega ja lennujaam töötab edasi.
Selles osas oli viimatine droonilöök kümnesse ja hävitati laskemoon täielikult, kahjustati juhtimiskeskust, kütusehoidlat, remondiangaare jms. Kui tugi ära võtta, siis on tegu kümne hävitajaga lagedal platsil kus puudub juhtimiskeskus, tankimine ja laskemoon. Lennuväli muutub kasutuks ja parandamine võtab kauem aega.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.08.2024 10:06:02
|
|
|
| pwn13 kirjutas: |
| Ukrainlased avasid Kurski suunal uue kampaania, seal käib kõvem andmine. |
Väidetavalt mitu venelaste kolonni ära lastud (suurtükitule toetus), üks kopter alla toodud ja 35 sõjavangi võetud.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.08.2024 12:37:52
|
|
|
| Hetkel tulevad uudised on liiga head. Väidetavalt on AFU täielikult läbi murdnud ja maapealne vastuhakk puudub kuna tibladel lihtsalt pole seal mingeid üksuseid ning liigutakse Kurski peale. Enne ei usu, kui fog of war lõpuks hajub ja midagi nägema hakkab Ukraina enda allikatest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
07.08.2024 23:48:15
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
https://x.com/MarioNawfal/status/1821254708159549783
| tsitaat: |
BREAKING: IRAN ISSUES NOTAM -- ATTACK TONIGHT?!
Iran warns all commercial air carriers to avoid its airspace, signaling a possible attack on Israel in the coming hours.
The overflight restriction is effective from 0100-0400 UTC Thursday morning. |
|
| tsitaat: |
| Director of Imam Khomeini (RA Airport City Saeed Chalandari on Tuesday said that the news of issuance of NOTAM (A Notice to Airmen), a flight safety warning for the west of Iran by the Civil Aviation Organization was just media speculation and there was no such warning. |
Segadus.
Siin ei paista NOTAMit (vale koht?): https://ais.airport.ir/85
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
08.08.2024 10:43:16
|
|
|
Kui ukrainlastel õnnestub Sudžas kanda kinnitada, siis võiks seal imekiirelt referendumi korraldada ja siis oh imet, valdav osa elanikkonnast tahab hoopis Ukarinasse ja peagi ka Euroopa Liitu kuuluda. Mis siis ikka, vox populi vox Dei
Kindlasti leidub mingi Moskoovia eelne kaart, mille järgi on tegemist põliste Kiievi aladega ja olemas.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
08.08.2024 16:20:54
|
|
|
No siis võtku juba Kursk ära. See peaks mingi Tallinna mõõtu linn olema. Väga pro koht referendumi jaoks.
Kui venelasi seal oma liugpommidega madistama sundida, see oleks võit igast küljest. Nimi "Kursk" peaks Putleril niigi migreenihoo tekitama. Kurski kriisiga tema aeg algas ja ehk ka lõpeb.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
08.08.2024 18:22:42
|
|
|
Ega nad ei saa väga kaugele minna, lõpuks tekib reaalne oht kotti jääda.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
08.08.2024 19:29:33
|
|
|
Nüüd ukrainlased saavad jänkide relvi tiblastanis vabalt kasutada? Lastakse välja tiblastanist, mitte Ukrainast.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.08.2024 19:45:47
|
|
|
| No selline nali ringleb jah. Samas himarsit ikka ei saa
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.08.2024 19:52:00
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kas hakkab moodustama referendumi moodi - tiblad saavad maitsta omaenda vilju maitsta
Eks ta paroodia ja photoshop ole kokkuvõttes - kuigi pealesunnitud "rahuläbirääkimistel" vallutatud ala siiski kuluks marjaks
Spoiler 
|
Google Translate-i kuvatõmmis?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
08.08.2024 20:05:51
|
|
|
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
09.08.2024 08:47:21
|
|
|
Päris hea lüke ukide poolt, kui veremaa nüüd kiirelt mingeid pädevaid lisajõude ei leia, siis peab ta kurski poole kaitsmiseks väed rindelt (ilmselt mitte kuumast) ära tõmbama ja see annab ukidele teatud kohtades eelise. Võimalik, et nüüd on pooltel ka millegi üle läbi rääkida
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.08.2024 09:07:13
|
|
|
eks selgub hiljem, mis see tegelik plaan ukrainal selle ründega on.
vägede sidumine kindlasti - kuigi seal võib natukene kätte maksta see, et emamaa kaitmiseks võib venemaa ajateenijaid kasutada. seda on juba ka mitu ametiisikut öelnud aga sõda venelastele koju viia kui propagandapunkt on päris oluline. maad hõivata läbirääkimiste tarbeks, võib-olla isegi see viidatud aatomielektrijaam pole küll paha mõte kuid seda maad hoida peaks ikkagi päris raske olema.
aga seal võivad olla ka strateegilisemad eesmärgid - tuumarusikaga vehkivad venelased on doktriini järgi emamaa kaitseks lubanud seda ka kasutada. siinjuures - eriti heidutab see läänt. ukrainlased näitavad regulaarvägedega päris vene alasid rünnates, et see jutt on vaid soe õhk. samamoodi näitamaks nii vene võimudele kui venelastele kui kaitsetud nad tegelikult on täna ründe ees kohtades kus ei ole kuum rindejoon.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|