Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 40, 41, 42  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millist toidupoodi külastatad peamiselt?
Selver
32%
 32%  [ 61 ]
Prisma
15%
 15%  [ 29 ]
Rimi
5%
 5%  [ 11 ]
Maxima
8%
 8%  [ 15 ]
Selver ABC
1%
 1%  [ 3 ]
Coop
15%
 15%  [ 29 ]
Grossi toidukaubad
2%
 2%  [ 5 ]
KTÜ (Keila Tarbijate Ühistu)
1%
 1%  [ 2 ]
Aldar Market
0%
 0%  [ 0 ]
Säästumarket (Rimi Eesti Food AS)
2%
 2%  [ 5 ]
Stockmann
1%
 1%  [ 2 ]
Mõni muu toidupood
1%
 1%  [ 2 ]
Kindlat eelistust pole
8%
 8%  [ 16 ]
Lidl
2%
 2%  [ 5 ]
hääli kokku : 185

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:04:06 vasta tsitaadiga

Siis kaobki see mõte ära. Võtame näiteks leiva. Kui Lidl välja arvata, siis miks ei võeta üht leiba aluseks? Mõlemad Eesti Pagari leivad on kõikides poodides esindatud ju?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:05:16 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
bladerunner kirjutas:
Poest hapukoort ostma lähed siis võtad üldjuhul ikka hetkel soodsaima.
Ei, miks peaks?
Ei peagi. Sestap kirjutasingi "võtad üldjuhul" mitte absoluudina "kõik võtavad alati".
Kodujuustudest mina ostan pmst ainult Alma oma. Rimi ja ka mitmed teised teevad mingit vesist jama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2024 12:06:53 vasta tsitaadiga

Automaatika ilmselt genereerib võrdluse selle põhjal mille hinnad on olemas. Eks kaob ka see hinnavõrdlus icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:14:12 vasta tsitaadiga

Ega poed pole ka sellisest hinnavõrdlusest väga huvitatud. Vastasel korral võiksid nad ise ka neid näidiskorve koostada.
Hetkel katsutakse sind mingi spämmiga poodi saada lootuses et ostad ka muu vajamineva siis sealt.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:18:20 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kodujuustudest mina ostan pmst ainult Alma oma. Rimi ja ka mitmed teised teevad mingit vesist jama.

Otto ja Tere omad küll vesised pole, kui just ise mingit rõõsa koorega varianti ei osta.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:20:54 vasta tsitaadiga

See sendiveeretamine meenutab natuke mu isa. Ta võis teise linna otsa sõita kui seal miskit soodsamalt sai. Selle peale ei mõelnud, et kui osta kogustes mida eraklient isiklikuks tarbimiseks ostab, siis juba kütusekulu nullib need kokkuhoitud sendid ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:27:51 vasta tsitaadiga

Kõige odavamaid võrrelda siis tuleks -50% hapuks minevad asjad ka tabelisse panna.

Mõni pood suudab pidevalt kolmepäevase säilivusega piima müüa, teises nädal.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 12:40:42 vasta tsitaadiga

https://arvamus.postimees.ee/8061743/aivar-reinap-habi-tais-poeretked
tsitaat:
Poe turvavärava kontrollis jäetakse kliendist varga mulje, aga hiljem keegi ei vabanda.
Kuigi probleem tundub olevat aina sagedasem, on sellele käega löödud.
Poodi minnes ignoreerin turvasignaale ja samamoodi ka poest lahkudes, sest ma pole ju varas ja tahan normaalselt rahakoti ja kliendikaartidega poes käia.
Kummalisel kombel ka turvamehed enam järele ei jookse, justkui oleks tegemist tavapärase juhtumiga, kirjutab ajakirjanik Aivar Reinap.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.07.2024 12:54:04 vasta tsitaadiga

Mida seal poes üldse suurelt osta, e-pood lahti. Kiiremad asjad saab jätkuvalt uksetaha tellida ka tööpäeva jooksul.
2-3 asjaga poes turvakontrolli pole saanud icon_lol.gif
//
Coopil läheb kõige visamalt arusaamisega, et see nutikassa pole mõeldud selleks et nad saaks kuskil kaubavahes chatti teha.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 19.07.2024 13:13:11 vasta tsitaadiga

Ricki kirjutas:
https://arvamus.postimees.ee/8061743/aivar-reinap-habi-tais-poeretked
tsitaat:
Poe turvavärava kontrollis jäetakse kliendist varga mulje, aga hiljem keegi ei vabanda.
Kuigi probleem tundub olevat aina sagedasem, on sellele käega löödud.
Poodi minnes ignoreerin turvasignaale ja samamoodi ka poest lahkudes, sest ma pole ju varas ja tahan normaalselt rahakoti ja kliendikaartidega poes käia.
Kummalisel kombel ka turvamehed enam järele ei jookse, justkui oleks tegemist tavapärase juhtumiga, kirjutab ajakirjanik Aivar Reinap.

Sellest et turvaväravad kaartide hunniku peale valepositiivseid annavad on varem ka räägitud. Siiamaani olen pääsenud vahejuhtumiteta. Sel suvel hakkasid jamad pihta. Eelmine nädal sain süüdlasele järele - Maxima uus sinine kliendikaart. Rimisse astudes hakkas karjuma, turvameest polnud ja tegin mõned loomkatsed:
1. kaartide hunnik kus Maxima kaarti ei ole - vaikus
2. Maxima kaart üksi - vaikus
3. kaartide hunnik koos Maxima kaardiga - sireenid huilgavad.
See eksperiment võttis aega 20 sekundit. Võibolla siinne Delfi agent võtab lõhna üles, teeb ise katsed ja kirjutatakse lisalugu.

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 13:16:00 vasta tsitaadiga

Selle vastu on rohi olemas valdavale osale kasutajatest - äpp. Ma olen likvideerinud pea kõik plastikust kliendikaardid rahakotis. Viimatised äpistumised olid Coopi ja Stockmanni kaartidega. Roheline ühistranspordikaart, pangakaart, ID-kaart ja tööandjate uksekaardid on ainsatena rahakotti/kaarditaskusse jäänud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 14:43:26 vasta tsitaadiga

Kaardid tuleb RFID kaitsega kaarditaskus hoida ja on ka vaikus, pole vaja mingeid katseid teha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BrutaH
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 15:43:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi kunagi üldse reageerib nende turvaväravate karjumiste peale? On küll harva juhtunud aga kui minu väljumise peale värav karjuma hakkab siis astun lihtsalt silma pilgutamata edasi. Kui piisavalt sirge seljaga minna siis ei julge vist ükski turva torkima tulla.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 16:50:35 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Selle peale ei mõelnud, et kui osta kogustes mida eraklient isiklikuks tarbimiseks ostab, siis juba kütusekulu nullib need kokkuhoitud sendid ära icon_biggrin.gif

Siit valemist on puudu kütuse ostja. icon_lol.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 17:41:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Selle vastu on rohi olemas valdavale osale kasutajatest - äpp. Ma olen likvideerinud pea kõik plastikust kliendikaardid rahakotis.
Ma olen sealt veel sammu edasi läinud ja üldse rahakoti likvideerinud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 21:43:30 vasta tsitaadiga

Siin antakse sama soovitus kaarditasku osas, millest ennist rääkisin

https://www.err.ee/1609401457/panga-ja-kliendikaardid-pohjustavad-poodides-turvavaravate-valehaireid

tsitaat:

Probleemi vältimiseks soovitab Karl Lust inimestel kasutada metallist kaarditaskuid. "Metallist kaarditaskud blokeerivad RFID (radio-frequency identification) signaale ja takistavad kaartide omavahelist sageduste segunemist, mis on peamine valehäirete põhjus. Veel võib abi olla kaartide eraldi hoidmisest või nende ümberpaigutamisest rahakotis," õpetas Lust.

Turvasüsteemide ettevõtted ei saa probleemi lahendamiseks Lusti sõnul omalt poolt suurt teha, sest see nõuaks muutusi kogus turvasüsteemis. "Turvaväravad töötavad kindlal sagedusel, 8,2 MHz, mis on neile juba algusest peale ette nähtud. Kui muuta väravate sagedust, siis peaksime asendama ka kõik kauplustes olevad turvaelemendid," ütles Lust.

Kuigi NFC-kaardid võivad turvaväravate valehäireid tekitada, on väravad endiselt oluline osa poe turvasüsteemist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.07.2024 22:06:17 vasta tsitaadiga

Hiljuti jalutasin ühe pakiautomaadi pakiga poodi, mis ka kisas. Sama targalt jalutasin hiljem välja kah, keegi midagi ei küsinud. icon_lol.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 27.07.2024 10:35:11 vasta tsitaadiga

Krdi coopi äpp võiks vajutuse peale skännida. Mitu korda nii olnud et telefon tilbendab käes poes ja skännib umbes kõike millest mööda kõnnin icon_lol.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.07.2024 10:51:33 vasta tsitaadiga

Ei juhtu midagi, kui telefoni vahepeal tasku paned, mina võtan samuti vaid piiksutamiseks välja.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.08.2024 17:37:49 vasta tsitaadiga

Millal Põlva Selveris Telia levi korda tehakse? Mölafonist pasundab vahetpidamata, et säästa aega ja kasuta iseteenindust. Krt, eesuksest sisse astudes kukub 5G levi nulli ja edasi poes kõndides on paar-kolm pulka EDGE'i. Ja sellega see äpp ei toimi - skaneerid toodet, ketrab 10+ sekundit ja tuleb error, et toodet ei õnnestunud lisada. Mitu korda mitme kuu vältel selle äpi kaudu tagasisidet andnud, aga tundub, et kedagi ei koti. Ja probleem pole ainult minu telefoniga.

Üleüldiselt on see suhteliselt väljasurnud pood. Ükspuha, millal sinna lähen, on seal ainult paar-kolm klienti peale minu. Lisaks väga palju viimase kuupäeva kleepsudega tooteid (isegi kauasäiliva kraami osas nagu jahud, müslid, konservid jne). Täna olid isegi pooleliitrised Limpa limonaadid selle kleepsuga. Nende allahindluste tõttu seal ainult käingi. Muidu oleks ammu ainult Coop ja Rimi icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 00:27:01 vasta tsitaadiga

Kui sa selverile annad teada, et telial seal levi pole siis ilmselt ei muutugi midagi.

Probleem selles, et lähim telia mast on päästeameti juures või siis katlamaja korstna otsas pmst. Ja see on piisavalt laugel, et plekkkolakates levi ära kukuks.
Tele2-l pmst sealsamas kõrval olemas ja no problem, nüüd vist elisal kh. Vaheta võrku ühesõnaga kui eluliselt oluline. icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 08:06:58 vasta tsitaadiga

Eile käisin Mere poes.
Siiras koht.
icon_lol.gif

3l tarhunni 0.75€
Nerks 0.35€
.. jne

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 13:29:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Kui sa selverile annad teada, et telial seal levi pole siis ilmselt ei muutugi midagi.

Probleem selles, et lähim telia mast on päästeameti juures või siis katlamaja korstna otsas pmst. Ja see on piisavalt laugel, et plekkkolakates levi ära kukuks.
Tele2-l pmst sealsamas kõrval olemas ja no problem, nüüd vist elisal kh. Vaheta võrku ühesõnaga kui eluliselt oluline. icon_rolleyes.gif

Hoone siselevi on poe enda teema ja nende organiseerida. Teliale võid kirjutada, aga nad ei tee midagi, kuna Selver pole neile miskit kobisenud.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 13:44:54 vasta tsitaadiga

Mõtle kui nett maha tõmmatakse siis sured sa kohe nälga icon_razz.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 14:09:50 vasta tsitaadiga

Mida Selver üldse tohib ise teha? Mobiili sagedusele ju ise mingeid suva saatjaid/repiitereid isetegevuse korras panna ei tohi.

Winterwind kirjutas:
Mõtle kui nett maha tõmmatakse siis sured sa kohe nälga icon_razz.gif


Võib-olla suredki kui ükski päris kassa ei tööta ja iseteeninduse kasutamiseks on netti vaja icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 14:19:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Mida Selver üldse tohib ise teha? Mobiili sagedusele ju ise mingeid suva saatjaid/repiitereid isetegevuse korras panna ei tohi.

Winterwind kirjutas:
Mõtle kui nett maha tõmmatakse siis sured sa kohe nälga icon_razz.gif


Võib-olla suredki kui ükski päris kassa ei tööta ja iseteeninduse kasutamiseks on netti vaja icon_biggrin.gif


Ma saan sedasi aru, et pood peab ise tellima Telialt, et nende hoones Telia siselevi parandataks. Ise muidugi ei tee, aga ise peavad selle töö tellima.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 14:53:08 vasta tsitaadiga

No aga helista ja ütle et oled põlva selverist ja inimesed kurdavad halva levi üle icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.08.2024 15:10:26 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Kui sa selverile annad teada, et telial seal levi pole siis ilmselt ei muutugi midagi.

Probleem selles, et lähim telia mast on päästeameti juures või siis katlamaja korstna otsas pmst. Ja see on piisavalt laugel, et plekkkolakates levi ära kukuks.
Tele2-l pmst sealsamas kõrval olemas ja no problem, nüüd vist elisal kh. Vaheta võrku ühesõnaga kui eluliselt oluline. icon_rolleyes.gif

Hoone siselevi on poe enda teema ja nende organiseerida. Teliale võid kirjutada, aga nad ei tee midagi, kuna Selver pole neile miskit kobisenud.
Hakkavad nad jah mingi külapoe jaoks siselevi tekitama. Ilmselt vastaks nad sulle, et kasuta siis pulti
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 11.08.2024 19:15:13 vasta tsitaadiga

Maxima pakub wifit äpi jaoks, selveril siis pole?
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 14.08.2024 16:48:54 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/8077652/postimehe-ostukorv-senine-kalleim-kett-on-teinud-ootamatu-kannapoorde
TLDR: Selver ei olegi enam kõige kallim pood. Ja enamustes poodides on toidukorvi hind langenud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 14.08.2024 18:34:04 vasta tsitaadiga

See mingi napakas leht. Porgandit pole icon_lol.gif Päris põrunud uuring...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 14.08.2024 18:39:25 vasta tsitaadiga

Suvi ju. Lumememmele pole nina vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 18:40:38 vasta tsitaadiga

Vastupidi, suvel võtad porgandi oma peenrast icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 20:22:23 vasta tsitaadiga

Prisma on muidu tore pood küll aga krt mahlalaadsed tooted on jõle kallid icon_neutral.gif 0.99€ eest võtaks küll mingi 2 liitrise apelsinimahlalaadse joogi.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 20:58:55 vasta tsitaadiga

No Rimi on ka siis jube kallis. Palavaga hea külmalt juua, aga hind veel kallim https://www.rimi.ee/epood/en/products/drinks/juices-juice-drinks-and-syrups/juices-drinks---exotic/mahlajook-elmenhorster-mojito-laim-sidrun-1l/p/1357211 icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 21:00:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
puiduvaigu glütseroolid


Miks see asi peab toidu sees olema?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ranel
HV Guru

liitunud: 28.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 21:03:24 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No Rimi on ka siis jube kallis. Palavaga hea külmalt juua, aga hind veel kallim https://www.rimi.ee/epood/en/products/drinks/juices-juice-drinks-and-syrups/juices-drinks---exotic/mahlajook-elmenhorster-mojito-laim-sidrun-1l/p/1357211 icon_wink.gif

Jube rõve jook

_________________
Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 21:06:20 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
No Rimi on ka siis jube kallis. Palavaga hea külmalt juua, aga hind veel kallim https://www.rimi.ee/epood/en/products/drinks/juices-juice-drinks-and-syrups/juices-drinks---exotic/mahlajook-elmenhorster-mojito-laim-sidrun-1l/p/1357211 icon_wink.gif
Ei tea, mingi 2l liitrine rimi smart apelsininektar või mis iganes oli viimati äkki 1.29€ 2l
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 21:27:05 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
napoleon kirjutas:
No Rimi on ka siis jube kallis. Palavaga hea külmalt juua, aga hind veel kallim https://www.rimi.ee/epood/en/products/drinks/juices-juice-drinks-and-syrups/juices-drinks---exotic/mahlajook-elmenhorster-mojito-laim-sidrun-1l/p/1357211 icon_wink.gif
Ei tea, mingi 2l liitrine rimi smart apelsininektar või mis iganes oli viimati äkki 1.29€ 2l

See Rimi Smart apelsininektar on odav põhjusega. Joo seda kallimat Rimi apelsinimahla ja saad erinevusest kohe aru.
Absurdne on see, et Selveri oma brändi kontsentraadist apelsinimahl on samas hinnaklassis nagu Don Simoni viljalihaga nektar.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.08.2024 23:09:21 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
tsitaat:
puiduvaigu glütseroolid


Miks see asi peab toidu sees olema?


On ju seal kenasti öeldud, et tegu on stabilisaatoriga:

tsitaat:
vesi, glükoosi- ja fruktoosisiirup, laimimahl 6% ja sidrunimahl 1% kontsentreeritud mahlast, piparmünt ja muud lõhna- ja maitseained, stabilisaatorid: kummiaraabik, puiduvaigu glütseroolestrid, toiduvärvid: luteiin, beetakaroteen, patentsinine V, happesuse regulaator (sidrunhape), antioksüdant (L-askorbiinhape)


Aga hea teada, et sind häirib seal kõige rohkem mingi männikännust ja glütseriinist koosnev emulgeerija, mitte täiesti asjatu sinine asovärv. Nagu wtf on joogi lahjalt roheliseks toonimiseks tarvis sinist ja kollast kokku segada, kui mingist klorofüllisodist saaks täitsa naturaalse rohelise? Ega see mingi tarhun ei ole, et peab krellroheline olema. Ja kui juba hakati kollast (mis on siin täitsa naturaalne imekombel) sinisega segama, siis miks on vaja valida värvi, mis on paljudes riikides keelatud, kui oleks võinud palju ohutumat briljantsinist (E133) kasutada?


***

pppd kirjutas:
https://majandus.postimees.ee/8077652/postimehe-ostukorv-senine-kalleim-kett-on-teinud-ootamatu-kannapoorde
TLDR: Selver ei olegi enam kõige kallim pood. Ja enamustes poodides on toidukorvi hind langenud.


tsitaat:
Barbora ostukorvis on kallinenud üheksa toodet. Saatuslikuks sai neile porgand. Valikus oli vaid Kadarbiku beebiporgand 5,16-eurose kilohinnaga. Kuu tagasi oli korvis porgandi hind 0,79 eurot.



Kiesus küll, millised amatöörid! Krt võrrelda tuleb samade kaupade hindu, mitte mingit lahtist pesemata juurika kilohinda ja miskeid valmis kooritud "beebiporgandeid", see ei ole ju üldse sama toode! Oleks võinud veel võtta mingi forellimarja ja võrrelda selle kilohinda beluuga kaaviariga, oleks kohe teine järjekord poodidel eks ole? Idoodikari...
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 09:14:19 vasta tsitaadiga

https://kodu.postimees.ee/8086677/kiirelt-ja-lihtsalt-rimi-katsetab-uut-kojuveo-lahendust

Rimi toob toidu koju elektritõukekastirattaga.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.08.2024 16:01:52 vasta tsitaadiga

COOP.
Ei leia 6 paki hinda, ka teise toote kuuspaki hinda.
Uurin kust hinda näeks.
Meil on soodushind ÜHELE pudelile icon_rolleyes.gif
Saan aru, et kuuspakil ja üksikul pudelil on erinev triipkood e kuuspaki saaksin osta liiga madala hinnaga võrreldes ühe pudeli kaupa ostes icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 17:58:49 vasta tsitaadiga

=Huijuup.
Pole sellest ketist ammu midagi ostnud aga selliseid jaburaid õllehindu esines seal tihti. Kuuspaki pudeli hind oli kallim, kui ükshaaval ostes.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2024 18:02:02 vasta tsitaadiga

Tavaliselt aitab selle vastu, et võtad ühe purgi eraldi ja kassas ütled, et neid on kokku seitse, ei taha keegi seda kuuspakki eraldi triibutada.
Coopi ei kasuta aga vähemalt Grossi iseteeninduses sama, et paned koguse, skännid eraldi purgi läbi ja ok.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 30.08.2024 21:02:06 vasta tsitaadiga

Täiesti ok on see, kui pudel üksi on teise hinnaga kui 6pack. Need on erinevad “tooted”
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2024 07:55:15 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
COOP.
Ei leia 6 paki hinda, ka teise toote kuuspaki hinda.
Uurin kust hinda näeks.
Meil on soodushind ÜHELE pudelile icon_rolleyes.gif
Saan aru, et kuuspakil ja üksikul pudelil on erinev triipkood e kuuspaki saaksin osta liiga madala hinnaga võrreldes ühe pudeli kaupa ostes icon_rolleyes.gif


Raske on triipkood puldi või moblaäpiga läbi piiksutada?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.09.2024 09:07:18 vasta tsitaadiga

Ma olen neandertallane...käin külapoes...ostukorv...sularaha jne icon_idea.gif
St. pulti ei ole icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2024 09:17:00 vasta tsitaadiga

Nagu metslane
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.09.2024 08:42:55 vasta tsitaadiga

No linnas lihtne, kassapidaja kadunud icon_lol.gif
Lähed nii või naa sinna nutisse või kasutad seda coopi veel kokkujooksvat äppi.
Sulas saab ka maksta vajadusel...
Samas kõige lihtsam on tellida koju, tuuakse sisuliselt tuppa kätte.
Paraku coop ei vea... seega 70-80% on Maxima ja 10-20% Rimi
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 02.09.2024 09:09:31 vasta tsitaadiga

Võtsin coopist äpiga ühe kohvi, sattusin ostukontrolli. Sain kohvi kõrvale ühe mustsõstrabatoonikese kaera- ja maapähklitega. Paras amps kohvi kõrvale thumbs_up.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Toidupoodide ja kaubanduskeskuste teema (küsitlus: Millist toidupoodi külastatad peamiselt?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 40, 41, 42  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.