|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millist toidupoodi külastatad peamiselt? |
| Selver |
|
32% |
[ 61 ] |
| Prisma |
|
15% |
[ 29 ] |
| Rimi |
|
5% |
[ 11 ] |
| Maxima |
|
8% |
[ 15 ] |
| Selver ABC |
|
1% |
[ 3 ] |
| Coop |
|
15% |
[ 29 ] |
| Grossi toidukaubad |
|
2% |
[ 5 ] |
| KTÜ (Keila Tarbijate Ühistu) |
|
1% |
[ 2 ] |
| Aldar Market |
|
0% |
[ 0 ] |
| Säästumarket (Rimi Eesti Food AS) |
|
2% |
[ 5 ] |
| Stockmann |
|
1% |
[ 2 ] |
| Mõni muu toidupood |
|
1% |
[ 2 ] |
| Kindlat eelistust pole |
|
8% |
[ 16 ] |
| Lidl |
|
2% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 185 |
|
| autor |
|
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.07.2024 12:05:16
|
|
|
| ref kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
| Poest hapukoort ostma lähed siis võtad üldjuhul ikka hetkel soodsaima. |
Ei, miks peaks? |
Ei peagi. Sestap kirjutasingi "võtad üldjuhul" mitte absoluudina "kõik võtavad alati".
Kodujuustudest mina ostan pmst ainult Alma oma. Rimi ja ka mitmed teised teevad mingit vesist jama.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.07.2024 12:06:53
|
|
|
Automaatika ilmselt genereerib võrdluse selle põhjal mille hinnad on olemas. Eks kaob ka see hinnavõrdlus
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
19.07.2024 12:14:12
|
|
|
Ega poed pole ka sellisest hinnavõrdlusest väga huvitatud. Vastasel korral võiksid nad ise ka neid näidiskorve koostada.
Hetkel katsutakse sind mingi spämmiga poodi saada lootuses et ostad ka muu vajamineva siis sealt.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.07.2024 12:18:20
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Kodujuustudest mina ostan pmst ainult Alma oma. Rimi ja ka mitmed teised teevad mingit vesist jama. |
Otto ja Tere omad küll vesised pole, kui just ise mingit rõõsa koorega varianti ei osta.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
19.07.2024 12:20:54
|
|
|
See sendiveeretamine meenutab natuke mu isa. Ta võis teise linna otsa sõita kui seal miskit soodsamalt sai. Selle peale ei mõelnud, et kui osta kogustes mida eraklient isiklikuks tarbimiseks ostab, siis juba kütusekulu nullib need kokkuhoitud sendid ära
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.07.2024 12:27:51
|
|
|
Kõige odavamaid võrrelda siis tuleks -50% hapuks minevad asjad ka tabelisse panna.
Mõni pood suudab pidevalt kolmepäevase säilivusega piima müüa, teises nädal.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
19.07.2024 12:40:42
|
|
|
https://arvamus.postimees.ee/8061743/aivar-reinap-habi-tais-poeretked
| tsitaat: |
Poe turvavärava kontrollis jäetakse kliendist varga mulje, aga hiljem keegi ei vabanda.
Kuigi probleem tundub olevat aina sagedasem, on sellele käega löödud.
Poodi minnes ignoreerin turvasignaale ja samamoodi ka poest lahkudes, sest ma pole ju varas ja tahan normaalselt rahakoti ja kliendikaartidega poes käia.
Kummalisel kombel ka turvamehed enam järele ei jookse, justkui oleks tegemist tavapärase juhtumiga, kirjutab ajakirjanik Aivar Reinap. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.07.2024 12:54:04
|
|
|
Mida seal poes üldse suurelt osta, e-pood lahti. Kiiremad asjad saab jätkuvalt uksetaha tellida ka tööpäeva jooksul.
2-3 asjaga poes turvakontrolli pole saanud
//
Coopil läheb kõige visamalt arusaamisega, et see nutikassa pole mõeldud selleks et nad saaks kuskil kaubavahes chatti teha.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
19.07.2024 13:13:11
|
|
|
| Ricki kirjutas: |
https://arvamus.postimees.ee/8061743/aivar-reinap-habi-tais-poeretked
| tsitaat: |
Poe turvavärava kontrollis jäetakse kliendist varga mulje, aga hiljem keegi ei vabanda.
Kuigi probleem tundub olevat aina sagedasem, on sellele käega löödud.
Poodi minnes ignoreerin turvasignaale ja samamoodi ka poest lahkudes, sest ma pole ju varas ja tahan normaalselt rahakoti ja kliendikaartidega poes käia.
Kummalisel kombel ka turvamehed enam järele ei jookse, justkui oleks tegemist tavapärase juhtumiga, kirjutab ajakirjanik Aivar Reinap. |
|
Sellest et turvaväravad kaartide hunniku peale valepositiivseid annavad on varem ka räägitud. Siiamaani olen pääsenud vahejuhtumiteta. Sel suvel hakkasid jamad pihta. Eelmine nädal sain süüdlasele järele - Maxima uus sinine kliendikaart. Rimisse astudes hakkas karjuma, turvameest polnud ja tegin mõned loomkatsed:
1. kaartide hunnik kus Maxima kaarti ei ole - vaikus
2. Maxima kaart üksi - vaikus
3. kaartide hunnik koos Maxima kaardiga - sireenid huilgavad.
See eksperiment võttis aega 20 sekundit. Võibolla siinne Delfi agent võtab lõhna üles, teeb ise katsed ja kirjutatakse lisalugu.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
19.07.2024 13:16:00
|
|
|
Selle vastu on rohi olemas valdavale osale kasutajatest - äpp. Ma olen likvideerinud pea kõik plastikust kliendikaardid rahakotis. Viimatised äpistumised olid Coopi ja Stockmanni kaartidega. Roheline ühistranspordikaart, pangakaart, ID-kaart ja tööandjate uksekaardid on ainsatena rahakotti/kaarditaskusse jäänud.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
19.07.2024 14:43:26
|
|
|
| Kaardid tuleb RFID kaitsega kaarditaskus hoida ja on ka vaikus, pole vaja mingeid katseid teha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BrutaH
HV vaatleja
liitunud: 10.05.2005
|
19.07.2024 15:43:59
|
|
|
| Kas keegi kunagi üldse reageerib nende turvaväravate karjumiste peale? On küll harva juhtunud aga kui minu väljumise peale värav karjuma hakkab siis astun lihtsalt silma pilgutamata edasi. Kui piisavalt sirge seljaga minna siis ei julge vist ükski turva torkima tulla.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
19.07.2024 16:50:35
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Selle peale ei mõelnud, et kui osta kogustes mida eraklient isiklikuks tarbimiseks ostab, siis juba kütusekulu nullib need kokkuhoitud sendid ära  |
Siit valemist on puudu kütuse ostja.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.07.2024 17:41:01
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Selle vastu on rohi olemas valdavale osale kasutajatest - äpp. Ma olen likvideerinud pea kõik plastikust kliendikaardid rahakotis. |
Ma olen sealt veel sammu edasi läinud ja üldse rahakoti likvideerinud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
19.07.2024 21:43:30
|
|
|
Siin antakse sama soovitus kaarditasku osas, millest ennist rääkisin
https://www.err.ee/1609401457/panga-ja-kliendikaardid-pohjustavad-poodides-turvavaravate-valehaireid
| tsitaat: |
Probleemi vältimiseks soovitab Karl Lust inimestel kasutada metallist kaarditaskuid. "Metallist kaarditaskud blokeerivad RFID (radio-frequency identification) signaale ja takistavad kaartide omavahelist sageduste segunemist, mis on peamine valehäirete põhjus. Veel võib abi olla kaartide eraldi hoidmisest või nende ümberpaigutamisest rahakotis," õpetas Lust.
Turvasüsteemide ettevõtted ei saa probleemi lahendamiseks Lusti sõnul omalt poolt suurt teha, sest see nõuaks muutusi kogus turvasüsteemis. "Turvaväravad töötavad kindlal sagedusel, 8,2 MHz, mis on neile juba algusest peale ette nähtud. Kui muuta väravate sagedust, siis peaksime asendama ka kõik kauplustes olevad turvaelemendid," ütles Lust.
Kuigi NFC-kaardid võivad turvaväravate valehäireid tekitada, on väravad endiselt oluline osa poe turvasüsteemist.
|
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.07.2024 22:06:17
|
|
|
Hiljuti jalutasin ühe pakiautomaadi pakiga poodi, mis ka kisas. Sama targalt jalutasin hiljem välja kah, keegi midagi ei küsinud.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
27.07.2024 10:35:11
|
|
|
Krdi coopi äpp võiks vajutuse peale skännida. Mitu korda nii olnud et telefon tilbendab käes poes ja skännib umbes kõike millest mööda kõnnin
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tofay
HV kasutaja
liitunud: 24.03.2009
|
27.07.2024 10:51:33
|
|
|
| Ei juhtu midagi, kui telefoni vahepeal tasku paned, mina võtan samuti vaid piiksutamiseks välja.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
10.08.2024 17:37:49
|
|
|
Millal Põlva Selveris Telia levi korda tehakse? Mölafonist pasundab vahetpidamata, et säästa aega ja kasuta iseteenindust. Krt, eesuksest sisse astudes kukub 5G levi nulli ja edasi poes kõndides on paar-kolm pulka EDGE'i. Ja sellega see äpp ei toimi - skaneerid toodet, ketrab 10+ sekundit ja tuleb error, et toodet ei õnnestunud lisada. Mitu korda mitme kuu vältel selle äpi kaudu tagasisidet andnud, aga tundub, et kedagi ei koti. Ja probleem pole ainult minu telefoniga.
Üleüldiselt on see suhteliselt väljasurnud pood. Ükspuha, millal sinna lähen, on seal ainult paar-kolm klienti peale minu. Lisaks väga palju viimase kuupäeva kleepsudega tooteid (isegi kauasäiliva kraami osas nagu jahud, müslid, konservid jne). Täna olid isegi pooleliitrised Limpa limonaadid selle kleepsuga. Nende allahindluste tõttu seal ainult käingi. Muidu oleks ammu ainult Coop ja Rimi
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.08.2024 00:27:01
|
|
|
Kui sa selverile annad teada, et telial seal levi pole siis ilmselt ei muutugi midagi.
Probleem selles, et lähim telia mast on päästeameti juures või siis katlamaja korstna otsas pmst. Ja see on piisavalt laugel, et plekkkolakates levi ära kukuks.
Tele2-l pmst sealsamas kõrval olemas ja no problem, nüüd vist elisal kh. Vaheta võrku ühesõnaga kui eluliselt oluline.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
11.08.2024 13:29:00
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Kui sa selverile annad teada, et telial seal levi pole siis ilmselt ei muutugi midagi.
Probleem selles, et lähim telia mast on päästeameti juures või siis katlamaja korstna otsas pmst. Ja see on piisavalt laugel, et plekkkolakates levi ära kukuks.
Tele2-l pmst sealsamas kõrval olemas ja no problem, nüüd vist elisal kh. Vaheta võrku ühesõnaga kui eluliselt oluline.  |
Hoone siselevi on poe enda teema ja nende organiseerida. Teliale võid kirjutada, aga nad ei tee midagi, kuna Selver pole neile miskit kobisenud.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.08.2024 13:44:54
|
|
|
Mõtle kui nett maha tõmmatakse siis sured sa kohe nälga
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
11.08.2024 14:09:50
|
|
|
Mida Selver üldse tohib ise teha? Mobiili sagedusele ju ise mingeid suva saatjaid/repiitereid isetegevuse korras panna ei tohi.
| Winterwind kirjutas: |
Mõtle kui nett maha tõmmatakse siis sured sa kohe nälga  |
Võib-olla suredki kui ükski päris kassa ei tööta ja iseteeninduse kasutamiseks on netti vaja
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
11.08.2024 14:19:31
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Mida Selver üldse tohib ise teha? Mobiili sagedusele ju ise mingeid suva saatjaid/repiitereid isetegevuse korras panna ei tohi.
| Winterwind kirjutas: |
Mõtle kui nett maha tõmmatakse siis sured sa kohe nälga  |
Võib-olla suredki kui ükski päris kassa ei tööta ja iseteeninduse kasutamiseks on netti vaja  |
Ma saan sedasi aru, et pood peab ise tellima Telialt, et nende hoones Telia siselevi parandataks. Ise muidugi ei tee, aga ise peavad selle töö tellima.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.08.2024 14:53:08
|
|
|
No aga helista ja ütle et oled põlva selverist ja inimesed kurdavad halva levi üle
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
11.08.2024 15:10:26
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Kui sa selverile annad teada, et telial seal levi pole siis ilmselt ei muutugi midagi.
Probleem selles, et lähim telia mast on päästeameti juures või siis katlamaja korstna otsas pmst. Ja see on piisavalt laugel, et plekkkolakates levi ära kukuks.
Tele2-l pmst sealsamas kõrval olemas ja no problem, nüüd vist elisal kh. Vaheta võrku ühesõnaga kui eluliselt oluline.  |
Hoone siselevi on poe enda teema ja nende organiseerida. Teliale võid kirjutada, aga nad ei tee midagi, kuna Selver pole neile miskit kobisenud. |
Hakkavad nad jah mingi külapoe jaoks siselevi tekitama. Ilmselt vastaks nad sulle, et kasuta siis pulti
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003

|
11.08.2024 19:15:13
|
|
|
| Maxima pakub wifit äpi jaoks, selveril siis pole?
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.08.2024 18:34:04
|
|
|
See mingi napakas leht. Porgandit pole Päris põrunud uuring...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
14.08.2024 18:39:25
|
|
|
| Suvi ju. Lumememmele pole nina vaja.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.08.2024 18:40:38
|
|
|
Vastupidi, suvel võtad porgandi oma peenrast
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.08.2024 20:22:23
|
|
|
Prisma on muidu tore pood küll aga krt mahlalaadsed tooted on jõle kallid 0.99€ eest võtaks küll mingi 2 liitrise apelsinimahlalaadse joogi.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
14.08.2024 21:00:48
|
|
|
| tsitaat: |
| puiduvaigu glütseroolid |
Miks see asi peab toidu sees olema?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ranel
HV Guru
liitunud: 28.02.2005
|
14.08.2024 21:03:24
|
|
|
Jube rõve jook
_________________ Mobiilne rehvivahetus Lõuna-Eestis ja rehvide tellimine üle Eesti. www.rsrehvid.ee 55 684 121 |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
14.08.2024 21:06:20
|
|
|
Ei tea, mingi 2l liitrine rimi smart apelsininektar või mis iganes oli viimati äkki 1.29€ 2l
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.08.2024 21:27:05
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
|
Ei tea, mingi 2l liitrine rimi smart apelsininektar või mis iganes oli viimati äkki 1.29€ 2l |
See Rimi Smart apelsininektar on odav põhjusega. Joo seda kallimat Rimi apelsinimahla ja saad erinevusest kohe aru.
Absurdne on see, et Selveri oma brändi kontsentraadist apelsinimahl on samas hinnaklassis nagu Don Simoni viljalihaga nektar.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
14.08.2024 23:09:21
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| tsitaat: |
| puiduvaigu glütseroolid |
Miks see asi peab toidu sees olema? |
On ju seal kenasti öeldud, et tegu on stabilisaatoriga:
| tsitaat: |
| vesi, glükoosi- ja fruktoosisiirup, laimimahl 6% ja sidrunimahl 1% kontsentreeritud mahlast, piparmünt ja muud lõhna- ja maitseained, stabilisaatorid: kummiaraabik, puiduvaigu glütseroolestrid, toiduvärvid: luteiin, beetakaroteen, patentsinine V, happesuse regulaator (sidrunhape), antioksüdant (L-askorbiinhape) |
Aga hea teada, et sind häirib seal kõige rohkem mingi männikännust ja glütseriinist koosnev emulgeerija, mitte täiesti asjatu sinine asovärv. Nagu wtf on joogi lahjalt roheliseks toonimiseks tarvis sinist ja kollast kokku segada, kui mingist klorofüllisodist saaks täitsa naturaalse rohelise? Ega see mingi tarhun ei ole, et peab krellroheline olema. Ja kui juba hakati kollast (mis on siin täitsa naturaalne imekombel) sinisega segama, siis miks on vaja valida värvi, mis on paljudes riikides keelatud, kui oleks võinud palju ohutumat briljantsinist (E133) kasutada?
***
| tsitaat: |
| Barbora ostukorvis on kallinenud üheksa toodet. Saatuslikuks sai neile porgand. Valikus oli vaid Kadarbiku beebiporgand 5,16-eurose kilohinnaga. Kuu tagasi oli korvis porgandi hind 0,79 eurot. |
Kiesus küll, millised amatöörid! Krt võrrelda tuleb samade kaupade hindu, mitte mingit lahtist pesemata juurika kilohinda ja miskeid valmis kooritud "beebiporgandeid", see ei ole ju üldse sama toode! Oleks võinud veel võtta mingi forellimarja ja võrrelda selle kilohinda beluuga kaaviariga, oleks kohe teine järjekord poodidel eks ole? Idoodikari...
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
30.08.2024 16:01:52
|
|
|
COOP.
Ei leia 6 paki hinda, ka teise toote kuuspaki hinda.
Uurin kust hinda näeks.
Meil on soodushind ÜHELE pudelile
Saan aru, et kuuspakil ja üksikul pudelil on erinev triipkood e kuuspaki saaksin osta liiga madala hinnaga võrreldes ühe pudeli kaupa ostes
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
30.08.2024 17:58:49
|
|
|
=Huijuup.
Pole sellest ketist ammu midagi ostnud aga selliseid jaburaid õllehindu esines seal tihti. Kuuspaki pudeli hind oli kallim, kui ükshaaval ostes.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
30.08.2024 18:02:02
|
|
|
Tavaliselt aitab selle vastu, et võtad ühe purgi eraldi ja kassas ütled, et neid on kokku seitse, ei taha keegi seda kuuspakki eraldi triibutada.
Coopi ei kasuta aga vähemalt Grossi iseteeninduses sama, et paned koguse, skännid eraldi purgi läbi ja ok.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003

|
30.08.2024 21:02:06
|
|
|
| Täiesti ok on see, kui pudel üksi on teise hinnaga kui 6pack. Need on erinevad “tooted”
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.09.2024 07:55:15
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
COOP.
Ei leia 6 paki hinda, ka teise toote kuuspaki hinda.
Uurin kust hinda näeks.
Meil on soodushind ÜHELE pudelile
Saan aru, et kuuspakil ja üksikul pudelil on erinev triipkood e kuuspaki saaksin osta liiga madala hinnaga võrreldes ühe pudeli kaupa ostes  |
Raske on triipkood puldi või moblaäpiga läbi piiksutada?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
01.09.2024 09:07:18
|
|
|
Ma olen neandertallane...käin külapoes...ostukorv...sularaha jne
St. pulti ei ole
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
01.09.2024 09:17:00
|
|
|
Nagu metslane
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
02.09.2024 08:42:55
|
|
|
No linnas lihtne, kassapidaja kadunud
Lähed nii või naa sinna nutisse või kasutad seda coopi veel kokkujooksvat äppi.
Sulas saab ka maksta vajadusel...
Samas kõige lihtsam on tellida koju, tuuakse sisuliselt tuppa kätte.
Paraku coop ei vea... seega 70-80% on Maxima ja 10-20% Rimi
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajuNolk
HV veteran

liitunud: 10.07.2003

|
02.09.2024 09:09:31
|
|
|
Võtsin coopist äpiga ühe kohvi, sattusin ostukontrolli. Sain kohvi kõrvale ühe mustsõstrabatoonikese kaera- ja maapähklitega. Paras amps kohvi kõrvale
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|