|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
01.05.2024 22:38:56
|
|
|
| Naabrivana kirjutas: |
| Copy/paste on ikka katki. Mis võiks selle põhjuseks olla? |
Katseta uue profiiliga. Kui selles toimib siis ilmselt plugina(te) viga.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
01.05.2024 23:08:26
|
|
|
See mingi üldine asi aga pole aru saanud miks osadel inimestel see esineb ja teistel mitte. Kahtlustan kah profiili. Mina pole suutnud selle otsa komistada. Ainuke sarnane bug mida vahel olen kohanud on teksti valimisel kus hiirega valin teksti aga vasak nupp lahti lasta ei registreeri seda ära ja jätkab teksti valimist. Pean uue vasakkliki tegema aga see võib ka hiire bug olla.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
01.05.2024 23:34:50
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Naabrivana kirjutas: |
| Copy/paste on ikka katki. Mis võiks selle põhjuseks olla? |
Katseta uue profiiliga. Kui selles toimib siis ilmselt plugina(te) viga. |
Sama probleem mitmes arvutis, ka ilma extensioniteta.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Naabrivana
HV kasutaja

liitunud: 01.06.2012
|
03.05.2024 08:18:44
|
|
|
| softis kirjutas: |
| Naabrivana kirjutas: |
| Copy/paste on ikka katki. Mis võiks selle põhjuseks olla? |
Katseta uue profiiliga. Kui selles toimib siis ilmselt plugina(te) viga. |
Proovisin, korraks toimis ja siis jälle. Mõnel lehel töötab mõnel mitte.
_________________ Oma ala meister.. www.grillmeister.ee |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
03.05.2024 23:32:28
|
|
|
Kuidas lahti saada Firefox brauseri vilkumisest ehk virvendusest?
Seda vilkumist(kestvus 0.5 sekundit) saan esile kutsuda ka ise kui hiire rulliga kerida veebilehte kiirelt üles või alla.
Arvasin et viga on vanas graafika kaardis (p620) kuid vilkumine on ka uue graafika(RTX 4060) kaardiga.
ON kellelgi mõni idee?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.05.2024 07:39:49
|
|
|
| enigma kirjutas: |
Kuidas lahti saada Firefox brauseri vilkumisest ehk virvendusest?
Seda vilkumist(kestvus 0.5 sekundit) saan esile kutsuda ka ise kui hiire rulliga kerida veebilehte kiirelt üles või alla.
Arvasin et viga on vanas graafika kaardis (p620) kuid vilkumine on ka uue graafika(RTX 4060) kaardiga.
ON kellelgi mõni idee? |
Kas probleem esineb kõigil lehtedel või mingil konkreetsel lehel? Kui konkreetsel lehel, siis palun jaga aadressi kui võimalik.
Kas graafikakaardile on paigaldatud uusimad draiverid? Kirjutamise hetkel versioon 552.22.
Kas Firefox ise on uusim versioon? Kirjutamise hetkel 125.0.3 või kui kasutad ESR, siis 115.10.0.
Kõige kiirem katse välistada lisadest jms tulenevad kõrvalmõjud on hoida enne Firefoxi käivitust all SHIFT klahvi, et käivitada ajutise puhta profiiliga. Kui selles režiimis probleemi ei esine, siis on viga eksisteerivas profiilis (lisad, sätted vms).
Kui probleem esineb ka sellega, siis on mingi tõsisem probleem masinas.
about:support teksti kopeerimine lõikelauale ja siia spoilerisse oleks kah abiks. Samalt about:support lehelt saad ka käivitada Troubleshoot Mode, eemaldada Startup Cache või kui Troubleshoot Mode's probleemi ei esine, siis Refresh Firefox (varukoopia profiilist on siiski soovituslik). Profiilid asuvad Windowsis (millest ma eeldan käib jutt) asukohas %AppData%\Mozilla\Firefox\Profiles
Kas mõne teise brauseriga saad sama (samu?) lehte proovida?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HPN
HV veteran

liitunud: 26.06.2007
|
04.05.2024 10:36:14
|
|
|
Järjehoidjad on nõrkadele.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.05.2024 10:39:20
|
|
|
Firefox on vist ka ainus mis üldse toetab nii palju tabe. Vähemalt niipalju kui ma arendajatelt kuulnud olen.
Vaikimisi seadistus on see, et neid ei laadita mällu, kui inimene nende peale ei klikka seega tehniliselt võib nii tõesti hoida "avatuna" tuhandeid tabe, sest nad ei kasuta eriti mingeid ressursse.
Kes tahab saab tagasi lülitada vana käitumise peale kus avamisel üritab Firefox ära laadida kõik kaardid, kuigi ka see laadimine toimub kolme kaupa korraga.
Näiteks 32GB mäluga masinal kus enamus tabe (mis on ka reaalselt laaditud) on Youtube videod on see piir kuskil 150 kandis kui mälukasutus läheb nii kõrgeks, et Firefox hakkab ise taustal tabe mälust välja viskama.
Mozilla blames recaptcha issue in Firefox on Google
https://www.ghacks.net/2024/05/03/mozilla-blames-recaptcha-issue-in-firefox-on-google/
Mingi google poolne captcha probleem hetkel väidetavalt. Aitab ajutiselt useragent muutmine.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevku
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2007
|
04.05.2024 10:45:37
|
|
|
| kui UA muudad saad omakorda Cloudflare Turnstile poolt blokki ja lõputut spinni nautida.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.06.2024 10:10:54
|
|
|
See konkreetne pilt ongi webp. Postimees ajab paska selle urli lõpuga.
Kui tahad, konverdi ise ümber.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
12.06.2024 10:24:40
|
|
|
| See konkreetne jpg laiendiga fail tundub jah olevatki ju webp formaadis, lae alla millega iganes. Salvestamisel FF abil saab ju ise faili laiendi ära muuta, faili olemus sellest ei muutu.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
12.06.2024 17:00:58
|
|
|
Firefox 127.0 Lõppversioon nüüd saadaval!
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/#product-desktop-release
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/#product-desktop-esr
Allalaadimislingid:
Spoiler 
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/127.0/releasenotes/
https://www.ghacks.net/2024/06/11/firefox-127-out-with-dns-prefetching-security-updates-and-more/
https://support.mozilla.org/en-US/kb/firefox-enterprise-127-release-notes
https://developer.mozilla.org/en-US/Firefox/Releases/127
Peamised uuendused ja muudatused:
* Nüüd on võimalik sulgeda kõik aknas olevad dubleerivad vahelehed, kasutades käsku "Sule dubleerivad vahelehed", mis on saadaval vahekaardiriba vidinast "Loetle kõik vahekaardid" või vahekaardi kontekstimenüüst.
Varem oli see funktsioon saadaval ainult nt FoxyTab lisa paigaldamisel.
* Nüüd saab seadistada Firefoxi automaatselt käivituma, kui arvuti käivitada või taaskäivitada (Windows 10/11).
Kui Firefoxi juba on vaikebrauser, kuvatakse lubamise teade eraldi opt-in teavitusega v127 peale uuendades, kus sellega saab nõustuda või sellest keelduda. Automaatse käivitamise käsitsi seadistamiseks avage Seaded. Paneelil Üldine (General) leidke ja valige suvand "Ava Firefox automaatselt arvuti käivitumisel" ("Open Firefox automatically when your computer starts up").
https://support.mozilla.org/en-US/kb/open-firefox-automatically-when-you-start-computer
* Firefox ei esita enam HTTP-meediumit – pildi-, video- või helifaile – HTTPS-i lehtedel, kui ta ei saa protokolli HTTPS-ile uuendada. Faile, mida ei saa uuendada, brauser enam ei laadi. Firefox ei kuva enam ikooni, mis viitaks lehe segasisule.
Selle muudatuse saab tagasi võtta, muutes järgmisi eelistusi (juhul kui uus vaikesäte teeb mõned vanemad lehed katki):
security.mixed_content.block_display_content väärtuseks FALSE
security.mixed_content.upgrade_display_content väärtuseks FALSE
* Täiendava kaitse tagamiseks MacOS-is ja Windowsis Firefoxi paroolihalduri lehel about:logins salvestatud paroolidele juurdepääsemiseks, võib nüüd sisse lülitada seadme sisselogimist nõudva sätte (nt operatsioonisüsteemi parool, sõrmejälg, näo- või häälsisselogimine, kui see on lubatud).
Uue valiku nimi on "Paroolide täitmiseks ja haldamiseks seadme sisselogimise taotlemine" ("Request device sign in to fill and manage passwords"). See asub brauseri seadetes jaotises Privaatsus: about:preferences#privacy. Kaitsefunktsiooni lisamiseks märkige suvand, mis on vaikimisi keelatud.
Windowsis asub vastav säte ms-settings:savedpasskeys.
* Firefoxi ekraanipiltide (screenshot) funktsioon on saanud suure värskenduse! Nüüd toetab see ekraanipiltide tegemist failitüüpidest, nagu SVG, XML ja palju muud, aga ka mitmesuguseid Firefoxi about lehekülgi mis polnud varem toetatud. Samuti on muudetud ekraanipildi tööriista kättesaadavamaks, rakendades uusi klaviatuuri otseteid ning lisades teemade ühilduvuse ja suure kontrastsusega režiimi (HCM) toe. Lisaks on täiustatud jõudlust suurte ekraanipiltide jäädvustamisel.
* rel="dns-prefetch" lingi vihjete tugi. See võimaldab arendajatel soovitada domeeninimesid, mida brauser peaks ennetavalt otsima.
* Turvaparandused.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.06.2024 22:47:54
|
|
|
https://theintercept.com/2024/06/12/mozilla-firefox-russia-censorship-blocked/
| tsitaat: |
| “Following recent regulatory changes in Russia, we received persistent requests from Roskomnadzor demanding that five add-ons be removed from the Mozilla add-on store,” a Mozilla spokesperson told The Intercept in response to a request for comment. “After careful consideration, we’ve temporarily restricted their availability within Russia. Recognizing the implications of these actions, we are closely evaluating our next steps while keeping in mind our local community.” |
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.06.2024 13:18:18
|
|
|
Keegi Firefoxile mõnda lisa teab, mis teeb sama nagu Edge-i "Split Screen", ent vaja oleks rohkem "splitte"?
Vaja oleks, et ühes brauseriaknas saaks kuvada mitut aktiivset akent ja nende vahel siis toimetada.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
16.06.2024 22:41:38
|
|
|
Dijital, See oli 7 aastat tagasi (v57). Jah sellel üleminekul oli kadusi nagu näiteks Tab Mix Plus mille funktsionaalsust pole suudetud tänase päevani täielikult taasluua.
Siiski enamus populaarseimad lisasi olid ühilduvad juba enne üleminekut.
Samas ega teistel brauseritel midagi hõisata ei ole. Manifest v3 mis muutub varsti kohustuslikuks Chromiumi põhistele brauserite kärbib tugevalt nende funktsionaalsust - eriti reklaamiblokeerijaid.
Firefox jääb edasi toetama manifest v2 ja toetab ka v3.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelle
HV vaatleja
liitunud: 17.12.2007
|
18.06.2024 22:48:40
Mozilla |
|
|
| Mul puuduvad tegumireal home ja most visited, ei leia settingute all midagi mõistlikku. Olen vist vanaks jäämas.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
18.06.2024 22:57:00
|
|
|
Open the Mozilla Firefox browser.
Click the Open application menu button. ...
In the menu, click the More tools option.
Select the Customize toolbar option in the second menu.
In the Customize Firefox window, find the Home icon in the list of available toolbar items.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
18.06.2024 23:22:50
|
|
|
Või siis paremklikk kuskil üleval>customize toolbar
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.06.2024 21:08:58
|
|
|
Paremklikk Copy bug siiani parandamata samuti see, et Open aknaga on võimalik Firefox crashida kui avanevas folderis on teatud failinimi, mis Firefoxile ei meeldi.
Olen reportinud, kuid need probleemid vist pool aastat vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
23.06.2024 03:04:21
|
|
|
Copy bug on pidevalt... paremklikk ja copy pole tihti klikitav ehk on kasutamatu
Spoiler 
Hiljem võin failinime ka otsida.
Reportisin selle sisseehitatud meetodi kaudu, mis saadab mingisugused crash logid Mozillale.
---
Samuti tuleb kohati millegi allalaadimisel "Save" nupul 4 korda klikkida, enne kui see töötaks
---
Kuna antud Downloads folderis on üks failinimi, mis Firefoxile ei meeldi, siis jookseb terve brauser kokku:
Spoiler 
Jättes see fail alles, kuid nimetades ümber, avaneb Downloads folder kenasti.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
23.06.2024 09:08:31
|
|
|
Viimase nädala olen kasutanud Chrome YT vaatamiseks, tegin isegi Firefoxi profiilile puhastuse. Arghhh...
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
28.06.2024 15:43:22
|
|
|
On probleem Firefox brauseriga.Nimelt brauser vilgub.Ja ainult Facebooki lehel.
Olen proovinud Google Chrome brauserit Facebooki lehel ja paraku Chrome brauser üldse ei vilgu.Nii et ikka Firefoxi brauseris on probleem.Olen kõik Firefoxi lisad keelanud ja alla laadinud ka Firefoxi kõige uuema versiooni.Kuid vilkumist see pole lõpetanud.Mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
28.06.2024 16:23:26
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
enigma, Proovi puhta profiiliga. Hoia enne Firefoxi käivitamist all SHIFT klahvi ja järgi juhiseid.
Milles see vilkumine seisneb? Kas lihtsalt lehel olles see vilgub või vilgub ainult lehte kerides? |
Vilgub siis kui ma Facebooki kerin üles või alla.Ja rohkem vilguvad nagu fotod.
Ja vilkumine näeb välja selline et justkui keegi teeks brauserile Facebooki lehel refreshi.Et nagu lehte püütakse uuesti alla laadida.Kuid see kestab ainult pool sekundit või isegi veerand sekundit.
Täiesti ulmeline probleem ikka.
Äkki peaks Igor Volke poole pöörduma?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
28.06.2024 18:29:04
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| enigma, Kõlab nagu mingi raua kiirenduse probleem. Millal probleem tekkis? Varem oli korras? Mida tegid enne probleemi tekkimist? (graafikadraiveri uuendus? firefoxi või windowsi uuendus?). |
No uus graafika kaart sai ostetud- ASUS RTX4060,kuid minu arust oli see probleem ka vana graafika kaardiga.(pead ei saa anda)
Jaa graafika kaardi paigaldas spetsialist kes laadis alla ka draiverid.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
28.06.2024 19:06:51
|
|
|
| Võta prooviks sätetes Jõudluselt linnuke maha, või pane peale. Tee firefoxile restart ja vaata, kas asi paranes.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
28.06.2024 22:45:50
|
|
|
| ViskeRelv kirjutas: |
| Võta prooviks sätetes Jõudluselt linnuke maha, või pane peale. Tee firefoxile restart ja vaata, kas asi paranes. |
Jaa ma võtsin jõudluselt linnukese maha,tegin firefoxile restart,installisin maha kõik lisad.Ja tulemus on ...ikka vilgub.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
28.06.2024 23:33:15
|
|
|
Ma ei tea kas see on eesti keeles sama koht aga settings>performance>hardware acceleration linnuke ühte või teistpidi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
29.06.2024 00:14:27
|
|
|
elukaz, see sama jah.
enigma, mingit reklaamiblokeerijat oled kasutanud/proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
29.06.2024 00:32:53
|
|
|
| ViskeRelv kirjutas: |
elukaz, see sama jah.
enigma, mingit reklaamiblokeerijat oled kasutanud/proovinud? |
Kasutan ADBlocker Ultimate.Selle maha installimisel paraku ei muutu midagi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
29.06.2024 07:29:21
|
|
|
| Mäletan ka Firefoxi vilkumist, mina ühel hetkel loobusin sellega võitlemast ja liikusin Chromiumi mootoritega brauserite suunas. Mulle väga meeldib Mozilla idee, aga päeva lõpuks tahaks veebi brausida, mitte jälle mingi napaka olukorraga vaevelda.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
09.07.2024 20:14:39
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| * Firefox toetab nüüd privaatse sirvimise režiimis DRM kaitstud sisu taasesitamist voogesitussaitidelt nagu nt Netflix. |
| ot: |
| Huvitav näide. Privaatselt ja/või anonüümselt Netflixi ju niikuinii tarbida ei saa? |
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
17.07.2024 17:55:59
|
|
|
siinus, Sisse logida sai ju varemgi ma eeldan. Point on selles, et inimene ei pea Netflixi jms jaoks avama tavarežiimi kaarti või akent ehk siis väljuma private browsing režiimist.
EDIT:
Hakkas tõsiselt häirima see, et tahtmatult õnnestus tabe liigutades mitu korda päevas tab lahti rebida ja see avanes uues aknas. Mulle ei meeldi sama programmi piires rohkem kui ühe aknaga opereerida.
Õnneks otsinguga selgus, et neli aastat tagasi lisati browser.tabs.allowTabDetach millega saab selle tüütuse kinni keerata.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
18.07.2024 14:39:20
|
|
|
Tekkinud on kala. Mingid paar nädalat tagasi hakkasid hanguma kompostimehe ja X lehed. Avad, saad mingi aja scrollida või artiklit avada, siis hangub mingiks minutiks-paariks. Peale seda taasd asi liigub ja elu lill. Kuni järgmise (kompost/X) tabi avamiseni.
Kas võib olla üldsegi uBlock´i liigne agarus?
FF 128.0
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
18.07.2024 14:44:27
|
|
|
Mul telefoni androidi FF äpis viimasel ajal sarnane jama, kus ei lase teksti kopeerida, käid korra mõne teise tab-i peal ja tagasi, siis laseb kopeerida, või tahad lehelt tagasi liikuda, ei reageeri, käid teisel tab-il naastes saad tagasi liikuda, harvem mõne lehe avanemine hangub ja läheb aega kuniks ära kuvab.
Arvutis Firefox ptüi-ptüi-ptüi üle õla, läbivalt eeskujulikult toimetanud.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
18.07.2024 15:11:32
|
|
|
| lurr kirjutas: |
Tekkinud on kala. Mingid paar nädalat tagasi hakkasid hanguma kompostimehe ja X lehed. Avad, saad mingi aja scrollida või artiklit avada, siis hangub mingiks minutiks-paariks. Peale seda taasd asi liigub ja elu lill. Kuni järgmise (kompost/X) tabi avamiseni.
Kas võib olla üldsegi uBlock´i liigne agarus?
FF 128.0 |
Tundub et asi seotud videotega, võin muidugi ka eksida. Ja hangub kogu FF, mitte ainult konkreetne tab.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
18.07.2024 16:50:30
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
Mul telefoni androidi FF äpis viimasel ajal sarnane jama, kus ei lase teksti kopeerida, käid korra mõne teise tab-i peal ja tagasi, siis laseb kopeerida, või tahad lehelt tagasi liikuda, ei reageeri, käid teisel tab-il naastes saad tagasi liikuda, harvem mõne lehe avanemine hangub ja läheb aega kuniks ära kuvab.
Arvutis Firefox ptüi-ptüi-ptüi üle õla, läbivalt eeskujulikult toimetanud. |
Hetkel selle otsa komistanud videocardz.com lehel aga see tundub olevat lehe enda probleem, kus teksti body kopeerida ei saa aga kontekstimenüü töötab ja saab kopeerida külgribal, päises jms olevaid asju.
| lurr kirjutas: |
| lurr kirjutas: |
Tekkinud on kala. Mingid paar nädalat tagasi hakkasid hanguma kompostimehe ja X lehed. Avad, saad mingi aja scrollida või artiklit avada, siis hangub mingiks minutiks-paariks. Peale seda taasd asi liigub ja elu lill. Kuni järgmise (kompost/X) tabi avamiseni.
Kas võib olla üldsegi uBlock´i liigne agarus?
FF 128.0 |
Tundub et asi seotud videotega, võin muidugi ka eksida. Ja hangub kogu FF, mitte ainult konkreetne tab. |
Prose kasutust jälgisid? Eeldan, et hangumise hetkel kasutas ebanormaalselt palju ressurssi. Ainult prose suur kasutus suudaks kogu brauseri hanguma panna. No tehniliselt ka see kui RAM kasutus maksimumi lähedal on aga siis pigem hakkab vähemkasutavaid kaarte taustal unloadima ja ketta puhul oleks juba OS'l probleeme kui OS C: ketta peal.
Mul oli mingi aeg tagasi sama jama delfi lehel aga tuli välja, et see oli nende enda bug ja sisse logides probleem kadus. Rohkem pole esinenud ja polnud videotega seotud.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
18.07.2024 16:55:24
|
|
|
prose ja ram kasutus olematu.
Kõik muud proged liiguvad nagu ikka, FF ainukesena kalab...
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
06.08.2024 19:04:07
|
|
|
Firefox 129.0 Lõppversioon nüüd saadaval!
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/#product-desktop-release
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/all/#product-desktop-esr
Allalaadimislingid:
Spoiler 
https://www.mozilla.org/en-US/firefox/129.0/releasenotes/
https://www.ghacks.net/2024/08/06/firefox-129-0-reader-view-enhancements-https-and-dns-improvements-and-security-fixes/
https://support.mozilla.org/en-US/kb/firefox-enterprise-129-release-notes
https://developer.mozilla.org/en-US/Firefox/Releases/129
Peamised uuendused ja muudatused:
* Nüüd kuvatakse vahekaardi (tab) eelvaade, kui viia hiire kursor vahekaardi kohale.
Eelvaade sisaldab lehe pealkirja, domeeni ja kuvatõmmist. See muudab konkreetse vahekaardi asukoha leidmise lihtsamaks, eriti kui lehtede pealkirjad on identsed või kuvatakse ainult ikoone.
Funktsioon võetakse kasutusele järk-järgult. Saate selle kohe lubada lülitades sisse brauser.tabs.hoverPreview.enabled
Eelnevalt tekitas see säte probleemi kus kaartide kerimine ei toiminud normaalselt. See peaks nüüd olema lahendatud. Juhul kui esineb probleeme, või ei meeldi see visuaalselt, siis saab selle välja lülitada.
* Lugejavaates (Reader View) on nüüd lisatud täiendatud menüü teksti, paigutuse, uute märgidevahede, sõnavahede ja teksti joondamise valikutega. Saate lugejavaate käivitada toetatud veebilehtedel otsetee F9 abil, või aktiveerides lugejarežiimi ikooni, mille Firefox kuvab aadressiribal, kui ta leiab sobiva veebilehe.
* HTTPS asendab HTTP vaikeprotokollina mittekohalike saitidele minemisel. Kui sait pole HTTPS-i kaudu saadaval, lülitub Firefox tagasi HTTP-le.
* HTTPS-i DNS-kirjeid saab nüüd lahendada operatsioonisüsteemi DNS lahendaja abil Windows 11, Linuxi ja Android 10+ seadmetes.
* Turvaparandused.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
07.08.2024 04:18:54
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| * HTTPS asendab HTTP vaikeprotokollina mittekohalike saitidele minemisel. Kui sait pole HTTPS-i kaudu saadaval, lülitub Firefox tagasi HTTP-le. |
Thank god, lõpuks. Võinoh, see oleks võind olla algusest peale.
Veeb on täis saite, kus TLS pole vajalik, nt. staatilised html lehed...
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.08.2024 01:18:26
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
* Nüüd kuvatakse vahekaardi (tab) eelvaade, kui viia hiire kursor vahekaardi kohale.
Eelvaade sisaldab lehe pealkirja, domeeni ja kuvatõmmist. See muudab konkreetse vahekaardi asukoha leidmise lihtsamaks, eriti kui lehtede pealkirjad on identsed või kuvatakse ainult ikoone.
Funktsioon võetakse kasutusele järk-järgult. Saate selle kohe lubada lülitades sisse brauser.tabs.hoverPreview.enabled
Eelnevalt tekitas see säte probleemi kus kaartide kerimine ei toiminud normaalselt. See peaks nüüd olema lahendatud. Juhul kui esineb probleeme, või ei meeldi see visuaalselt, siis saab selle välja lülitada. |
browser.tabs.hoverPreview.enabled = true
browser.tabs.hoverPreview.showThumbnails = true
Töötab ka v128.1.0esr peal
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|