|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
27.05.2024 19:18:40
|
|
|
| -Koppel- kirjutas: |
Kas sul heli ja pildi sünkroon niimoodi paigast ära ei lähe?
Digibox ei tea mis protsessingut sa teleri pildiga teed = delay
Digibox saadab heli sounbar-i ja sellel ei ole mingit viidet. Ehk heli ja pilt lähevad omavahel nihkesse. |
Võib-olla, ei oska vastata.
Hakkasin lihtsalt mõtlema, kas digiboksi optiliste väljundit saab kasutada. Eespool üks kaas-AHV väitis, et tal töötas. Kas sel reaalne otstarve on- ei, lihtsalt teada saada, miks digiboksil on optiline väljund olemas kui seda kasutada ei saa...
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.05.2024 21:16:51
|
|
|
1dumbpcuser, mul teleka kõlarid töötavad ka, telekas tuleb vait panna.
-Koppel-, soundbaril saab delay sättida selle jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
14.06.2024 09:38:37
|
|
|
lõkkekanal on tagasi. 4K! Suvi on käes.
Aastaid TeliaTVd kasutanuna tekkis täna OK nupule vajutamisel küsimus, et miks pagana pärast on seal menüüs esmalt fookus telekanalite valikul, mitte nt sisuleidjal või salvestustel? Nagu mida inimesed sealt tegelikult otsivad? Või on see Telia kurikaval plaan rohkem pulte müüa, sest igaüks peab õhtu jooksul vähemalt paarkümmend lisaklikki tegema ja varsti on uut pulti vaja?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.06.2024 22:10:30
|
|
|
mis häda telia tv-l on, et samas brauseris kahte kanalit vaadata ei lase?
vaatajakohad on olemas, samas brauseris üks ja teises seadmes või teises brauseris teine töötab.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
24.06.2024 22:28:43
|
|
|
| londiste, Edge proovisin just, töötab. Ühes tabis jalka ja teises my hits.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.06.2024 22:35:53
|
|
|
tahtsin mõlemat jalkat jälgida, hetkel ju kahel kanalil korraga.
firefox ei lasnud - käima lasi panna, mõned minutid vaadata ka, siis pandi üks kinni.
tõstsin ühe teise brauserisse ja nii töötab küll.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
24.06.2024 22:40:48
|
|
|
Mängib jah buffri tühjaks ja siis jääb teist kanalit ketrama.
Pakun et samas brauseris ei saa mitut vaatajakohta registreerida, seepärast ilmselt keelatud. Teises brauseris tuleb kontoga uuesti sisse logida, mistõttu töötab
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.06.2024 09:52:35
|
|
|
| krüpto on kanali põhine ja sama lehitseja ei tegele samal saidil mitme võtmega? erinevad lehitsejad, pole probleemi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
25.06.2024 10:13:33
|
|
|
| slax kirjutas: |
| johnbrown kirjutas: |
| Inspiro kirjutas: |
| johnbrown kirjutas: |
Telia TV äpp Sony Androidi peal hakkab pilti näitama pärast 15 sekundit ketta keerutamist. Seda juhul kui on oma ruuter. Telia Inteno peal võtab pildi ette tulemine paar-kolm sekundit aega.
Pärast pildi ette tulemist on kõik suurepärane.
Kas on mingid seaded, mida peaks muutma (DNS, VLAN, Mac'i kloon, vms.)?
Võrk on 200/200 Tallinnas Nõmmel. |
Kas on mingid seaded, mida peaks muutma (DNS, VLAN, Mac'i kloon, vms.)? -> Unusta see ära, Androidi ei tule sul mingit VLAN-i vaid saad HLS striimi.
Vaata oma ruuteri sätted üle, mis seal piirab ühendust pigem. Asuse ruuteri ja Philipsi Android teleriga ei keri optika taga, lisatud ainult striimingule QoS.
Lase Androidi rakenduste all Telia TV äpi seadete all cache õhku, kas ikka sama mure peale seda? |
Cache kustutatud, äpp reinstallitud, ikka sama mure. Kaks Sony telekat ja Google TV klots käituvad kõik ühtemoodi.
Vaatasin sinna liiklusesse sisse ja mis silma hakkas oli see, et Telia äpp ootab aadressilt 84.50.87.1 vastust, mida aga ei tule. See aadress ei ole tõepoolest kättesaadav. Kui Inteno ruuteriks, siis on.
Veel infot:
WAN - 90.191.155.58
Ruuteriks Unifi UXG Lite |
Tahaks ka sellele lahendust, maru tüütu.
TP-Link AX53 |
Keegi sellele lahenduse leidnud? Ikka veel see Telia äpp avaneb 10-15 sec pärast ruuteri vahetust. Kõik teised teleri äpid avanevad kohe.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
26.06.2024 19:42:08
Telia android app pilt viskab mustad servad TV-s, kas Telia ülekoormus jalgpalliga? |
|
|
Telia android app pilt viskab mustad servad TV-s, kas Telia ülekoormus jalgpalliga?
Korraks surub pildi 4:3 formaati siis läheb täis ekraani ja siis surub ülevalt ja alt kokku mustade servadega.
Vahest hangub lihtsalt 8sek.
4g Elisa ühendus võib ka pidur olla, praegu 27mbit alla ja ping 53 aga ikka paar korda viskas.
Telia apk vahemälu olen tühjendanud ja uuesti installinud ning teleka uuendused tehtud, pildiparandused kõik väljas.
PHILIPS 55OLED706/12
Netflix, Disney, Youtube nii ei tee.
Telia olen pausile pannud, 50sek oodanud ja käima pannud, aga ka siis viskab.
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikulaine
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2014
|
02.07.2024 13:52:26
Re: Telia android app pilt viskab mustad servad TV-s, kas Telia ülekoormus jalgpalliga? |
|
|
| kaupz kirjutas: |
Telia android app pilt viskab mustad servad TV-s, kas Telia ülekoormus jalgpalliga?
Korraks surub pildi 4:3 formaati siis läheb täis ekraani ja siis surub ülevalt ja alt kokku mustade servadega.
Vahest hangub lihtsalt 8sek.
4g Elisa ühendus võib ka pidur olla, praegu 27mbit alla ja ping 53 aga ikka paar korda viskas.
Telia apk vahemälu olen tühjendanud ja uuesti installinud ning teleka uuendused tehtud, pildiparandused kõik väljas.
PHILIPS 55OLED706/12
Netflix, Disney, Youtube nii ei tee.
Telia olen pausile pannud, 50sek oodanud ja käima pannud, aga ka siis viskab.
 |
Mul sama asi vahepeal jalka ajal. Need mustad servad tähendavad ka madalamat resolutsiooni pildil. Eks see 8-10 pildiseisakut, kus heli edasi käib, on mingi bufferdamine. Mul on probleemiks Telia enda 4G internet, mis tipptunnil vähe aeglane on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.07.2024 14:53:43
|
|
|
mul sama, vahepeal viskab 4:3
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.07.2024 19:05:51
|
|
|
| Kas Telia 150€ maksev digiboks õigustab oma ostu või saab sama raha eest midagi kiiremat ja universaalsemat?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.07.2024 19:07:36
|
|
|
nvidia shield vist pidi umbes taolises hinnaklassis olema. 3x soodsamalt saad vist miski xiaomi pulga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
02.07.2024 19:19:49
|
|
|
| Kui see peab sama kallis olema, siis ega meil siin jah väga palju valikuid pole, peale selle nvidia shieldi. Endale sai võetud Google Chromecast 4K.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
02.07.2024 19:36:24
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Kui see peab sama kallis olema, siis ega meil siin jah väga palju valikuid pole, peale selle nvidia shieldi. Endale sai võetud Google Chromecast 4K. |
Google Chromecast 4K on mul kolmel telekal mis ajab asja ära. Aga kvaliteetset sujuvat liikuvad pilti ei suuda need näidata, pigem sobib laste ja sauna eesruumi telekatele. Aga suurele telekale küll mitte. Kohutav värelev pilt.
Kahjuks ei ole õnnestunud Telia Androidi pilti oma silmaga näha. SHIELD TV Pro on 5a. vana mudel aga siiamaanit kiidetakse pildi sujuvust just võimsa GPU protsessori tõttu.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
03.07.2024 22:43:20
|
|
|
| Miks sa seda Telia Androidi boksi ei rendi pigem? Kui kopa ette viskab, saad iga kell tagasi anda neile. Mingi 3,5€ kuus oli. Ma olen selle Androidi boksiga rahul igatahes. Pensionär Põlvas saab sellega ideaalselt hakkama ja pildikvaliteet telekal minu silma jaoks vägagi hea ning sujuv. Seda siis üle WiFi ja 4G ühenduse kaudu.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
07.07.2024 23:51:51
|
|
|
| Ei tea kas õige koht vingumiseks, aga hakkasin The Equalizer vaatama videolaenutusest. Ülla-ülla, esimene ja kolmas osa ainult, aga kus teine osa on?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
08.07.2024 10:32:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Netflixis. |
Aga mul ju Telia leping ja paar filmi kuus tasuta. Pean ostma veel netflixi? siis võiks ju üldse telia lepingu katkestada, ainult ajaküsimus millal ka tv3 uuesti vabalevisse läheb. Sealt edasi juba miks mitte Elisa kaart telerisse.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.07.2024 15:48:05
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kanal2 läks ju ajutiselt olümpiliste mängude ajaks? Või eksin? |
Eip. Üldiselt ei usu, et isegi need reklaamidega üle tapetud kanalid ei lähe enam vabalevisse püsivalt tagasi.
Kuigi arvestades seda sisu mis on tõesti rasked vaadata oma pikkade reklaamipausidega, nagu võiks ennast seal paremini "müüa" Nendele, kes ei taha pakette ja vaid otse vaadata.
Kuid eks jah, sisu keskkondade valik on kirju, keegi ei hoia mingis teenuses kedagi kinni, võib ka ainult Netflixiga elada, elataksegi.
Samas on inimesi kes tahavad vaid mõnda üksikut eesti asja järelvaadata, valib pakkuja ja olemas.
Antenn ei ole siin alati isegi lihtsale tarbijale lahendus kui on harjutud omale sobival ajal järgi vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaupz
HV Guru

liitunud: 14.10.2002
|
08.07.2024 21:36:26
Re: Telia android app pilt viskab mustad servad TV-s, kas Telia ülekoormus jalgpalliga? |
|
|
| mikulaine kirjutas: |
| kaupz kirjutas: |
Telia android app pilt viskab mustad servad TV-s, kas Telia ülekoormus jalgpalliga?
Korraks surub pildi 4:3 formaati siis läheb täis ekraani ja siis surub ülevalt ja alt kokku mustade servadega.
Vahest hangub lihtsalt 8sek. |
Mul sama asi vahepeal jalka ajal. Need mustad servad tähendavad ka madalamat resolutsiooni pildil. Eks see 8-10 pildiseisakut, kus heli edasi käib, on mingi bufferdamine. Mul on probleemiks Telia enda 4G internet, mis tipptunnil vähe aeglane on. |
praegu paneb järjest 21.30 etv ak 18mbit alla 48ping 5up
_________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika |
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
12.07.2024 13:44:00
|
|
|
Mis pagana ühendust see Telia TV tahab saada, et pilt normaalselt jookseks?
Netflix jookseb 4k resos ilusti, Go3 jookseb ilusti, Disney töötab ideaalselt.. Ainus kellega mure, on Telia ja AndroidTV äpp Sony üheksanda seeria teleril.
Iga minuti-kahe pärast viskab kuvasuhte 4:3 peale ja pilt kiilub kinni.
Telia vastuseks on see, et ühendus pole piisavalt kiire. Kurja, kui pilt on kõige kehvem, siis miks nad mingit ülikiiret netti vajavad? Pigem tundub, et see äpp on kehvalt optimeeritud, kuid vabanduseks on hea öelda, et nett on kehv.
Ma olen nõus, et nett ongi kehv, kuid kuidas teistes äppides 4K video ilusti mängib!?
Kuidas teistel, olete sama mure otsas?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.07.2024 13:59:23
|
|
|
Telia optika ühenduse otsas Telia ruuteriga jookseb kenasti - Sony XR65A83JAEP.
Viimasel ajal olengi põhiliselt TV sisest app-i kasutanud kuigi ka Arris 5xxx on ühendatud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
12.07.2024 14:19:38
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Mis pagana ühendust see Telia TV tahab saada, et pilt normaalselt jookseks?
Netflix jookseb 4k resos ilusti, Go3 jookseb ilusti, Disney töötab ideaalselt.. Ainus kellega mure, on Telia ja AndroidTV äpp Sony üheksanda seeria teleril.
Iga minuti-kahe pärast viskab kuvasuhte 4:3 peale ja pilt kiilub kinni.
Telia vastuseks on see, et ühendus pole piisavalt kiire. Kurja, kui pilt on kõige kehvem, siis miks nad mingit ülikiiret netti vajavad? Pigem tundub, et see äpp on kehvalt optimeeritud, kuid vabanduseks on hea öelda, et nett on kehv.
Ma olen nõus, et nett ongi kehv, kuid kuidas teistes äppides 4K video ilusti mängib!?
Kuidas teistel, olete sama mure otsas?  |
Uninstalli äpp ja lase kõikvõimalikud vahemälud tühjaks. Pärast seda installi uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
12.07.2024 15:33:46
|
|
|
| Olaf kirjutas: |
Mis pagana ühendust see Telia TV tahab saada, et pilt normaalselt jookseks?
Netflix jookseb 4k resos ilusti, Go3 jookseb ilusti, Disney töötab ideaalselt.. Ainus kellega mure, on Telia ja AndroidTV äpp Sony üheksanda seeria teleril.
Iga minuti-kahe pärast viskab kuvasuhte 4:3 peale ja pilt kiilub kinni.
Telia vastuseks on see, et ühendus pole piisavalt kiire. Kurja, kui pilt on kõige kehvem, siis miks nad mingit ülikiiret netti vajavad? Pigem tundub, et see äpp on kehvalt optimeeritud, kuid vabanduseks on hea öelda, et nett on kehv.
Ma olen nõus, et nett ongi kehv, kuid kuidas teistes äppides 4K video ilusti mängib!?
Kuidas teistel, olete sama mure otsas?  |
su mainitud teenustes tuleb VOD sisu. Telia puhul vaatad aga live feedi.
VODd on oluliselt lihtsam cacheda/puhverdada eri astmetes.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
12.07.2024 15:41:15
|
|
|
Telia TV OTT "puhver" on umbes 1min.
Ja samasugust live sisu näitab ka Go3
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
12.07.2024 15:49:05
|
|
|
ehk asi siis kodeeringus mida antud riistvara ei suuda hästi lahti pakkida?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.07.2024 15:58:28
|
|
|
Mul ka sama jama tele2 neti otsas, muud asjad toimivad normaalselt....pm vaatasin jalkat kehva sd pildiga tv3 pealt, sest telia oma rallitas hd-st sd-ni ja 16:9 ja 4:3 kogu aeg
Arrise boks
Ja see on viimaste kuude teema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikulaine
HV vaatleja
liitunud: 01.10.2014
|
12.07.2024 16:14:59
|
|
|
| Kas ainult mul teist päeva järjest Eurosport ikaldub. Eile jooksis pilt iga 30seki tagant kokku, täna on roboti heli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.07.2024 16:30:38
|
|
|
Pigem telia pekkiupdatetud äpi viga jah... Meil jookseb lihtsalt pilt kinni ja kanalivahetus vaja teha. Vahest muutub äpp ka kuradi uimaseks... Vanasti kui asi välja tuli siis selliseid kummalisi probleeme polnud...
Samas panna jupiteris etv otsestriim jooksma siis probleemi pole. Sama teema LeiserTv striimiga.
Vb ka mingi telia ruuteri pooletoobise wifi viga Mingi aeg plaan välja vahetada anyways sest see wifi suurt hoovi ei levi üldse kuigi ruuter aknalaual
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.07.2024 16:48:10
|
|
|
salatoimik, selektiivklaasiga aken? Ruuter aknaraami juurde paigutada, äkki saab parem.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
12.07.2024 16:53:49
|
|
|
Mul jookseb kenasti ja kahes telekas aga seda peale Telia seadmest loobumist. Kasutuses 2x Sony üks 8 seeria OLED ja teine vähe lihtsam aga TV rauas pole vahet.
Ühes kohas on Net kiirusega 30 teises 250 aga see app teeb igast vempe nagu salatoimik, mainis.
Seda formaatide pendeldamist jms asju olen näinud käivitamisel maakodus kus üle õhu net aga stabiliseerub mingi minutiga vms.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
12.07.2024 20:36:56
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| salatoimik, selektiivklaasiga aken? Ruuter aknaraami juurde paigutada, äkki saab parem. |
Täiesti tavaline oldschool puitaken kõige ehtsama klaasiga
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
14.07.2024 15:55:09
|
|
|
Kas on kiiruse või stabiilsuse vahet ka kui vahetada VIP1113 välja ja panna VIP5305 digiboks?
Kas 2xTV kohta jaksab Telia 4G mobiilne internet välja vedada + WiFi ka lisaks?
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
14.07.2024 15:56:39
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
Kas on kiiruse või stabiilsuse vahet ka kui vahetada VIP1113 välja ja panna VIP5305 digiboks?
Kas 2xTV kohta jaksab Telia 4G mobiilne internet välja vedada + WiFi ka lisaks? |
Ikka, VIP5305 digiboks on tunduvalt kiirem.
Kui sul tuleb stabiilselt allalaadimiskiirus 30MB/s üle 4G siis peaks okei olema.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
14.07.2024 16:18:07
|
|
|
| slax kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
Kas on kiiruse või stabiilsuse vahet ka kui vahetada VIP1113 välja ja panna VIP5305 digiboks?
Kas 2xTV kohta jaksab Telia 4G mobiilne internet välja vedada + WiFi ka lisaks? |
Ikka, VIP5305 digiboks on tunduvalt kiirem.
Kui sul tuleb stabiilselt allalaadimiskiirus 30MB/s üle 4G siis peaks okei olema. |
Katsetab kahe digiboksiga,kui see teine käes, tänud. Hetkel Zyxel väline 4G ruuter + Inteno ex400 toas, kuna aga ex400 lisa lan väljund pesa pole, tuleks panna 5 switch veel külge.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.07.2024 16:43:12
|
|
|
Või kasuta juba Android boxi wifiga. Või hangi AndroidTV pulk või boks mujalt.
Siis ei pea switchi ostma.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
14.07.2024 17:10:20
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Või kasuta juba Android boxi wifiga. Või hangi AndroidTV pulk või boks mujalt.
Siis ei pea switchi ostma. |
Seda nüüd ka jah, et uuem boks üle Wifi panna, tänud. Mis AP sinna soovitate Zyxeli järgi, millel rohkem, kui üks lan pesa, et vaheseadmeid mitte juurde osta?
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.07.2024 18:37:34
|
|
|
Ega väga polegi selliseid APsid saada millel switch sisse ehitatud.
Telia EX400 omab ka iseteeninduses kaughaldust seega vajadusel switch.
Mul on muidugi paar Zyxel Armor X1 karpi üle millel 4x lan ka olemas. Küsi kui huvi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
17.07.2024 00:58:14
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Ega väga polegi selliseid APsid saada millel switch sisse ehitatud.
Telia EX400 omab ka iseteeninduses kaughaldust seega vajadusel switch.
Mul on muidugi paar Zyxel Armor X1 karpi üle millel 4x lan ka olemas. Küsi kui huvi. |
Huvi võibolla isegi oleks, kuna see ex400 jukerdab vahel. Zyxel väline ruuter hoiab normaalselt ühendust üleval, see ex400 aga käib ära, tuled kustuvad, teeb resa.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.07.2024 17:10:57
|
|
|
Kõik kes vaatavad Telia TV vanemas seadmes millel jookseb android 8, siis sellest kuust ei ole enam TeliaTV rakendus toetatud.
Ei saa enam uuendusi ja rakendus pole Google rakenduste poest leitav. Ehk siis kui täna rakenduse maha kustutad, siis uut alla laadida ei saa
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.07.2024 19:27:01
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Uusim on v1.75, mis väljastati 23 mai 2024. Google Play näitab, et miinimum on sellel Android 7.1.
Kas sul on mingi beeta või muu salajane uuendus? |
Sa räägid mobla/tahvelarvuti versioonist. Ma räägin AndroidTV versioonist.
Enne toe kadumist saatis Telia paar korda ekraanile hoiatuse ka, et androidTV versioon 8 pole enam toetatud.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
17.07.2024 20:12:53
|
|
|
Pigem tundub ,et mängitakse tankisti sundimaks uut telerit ostma. Tegelt mingi suvaline tv äpp töötaks ka vanemaga. Lihtsalt äppis versiooni numbreid muudetud. Sisu mida äpp jagab on ikka sama. Hea on ,et isiklikult mina kasutan digiboxi ja teler on maruvana ei mingit muret. Android on tegelt waste of time teleris.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
17.07.2024 20:26:22
|
|
|
| Android 8 on ka pea 7a vana, isegi hästi läinud. Androidi pärast ei pea uut telekat juba ammuilma ostma, mõistlikum on vajaduse tekkimisel Android TV box võtta / uuendada.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
17.07.2024 20:40:13
|
|
|
Umbestäpselt nii jah.
Äpitootja peab lisama uusi GoogleTV versioonide tuge, samal ajal vanade toetamine läheb järjest kulukamaks. Rääkimata sellest et vana platvorm kaotab mingi hetk turvauuendused ja mõistlikkus kaob. Kui 7a vana telekal paneel töötab okeilt, siis sinna värske klots juurde soetada pole väga kulukas. Teised äpid kaotavad ka vana tuge järkjärgult.
"Lisa karp" on pseudoprobleem, kui selle saab pmst teleka taha "kleepida" ja juhtimine käib üle HDMI-CEC.
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
saihtam
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2010
|
19.07.2024 09:47:17
|
|
|
| Kas oleks soovitusi ruuteri osas? Nimelt kahekorruseline ridakas. Telia ruuter pandud kenast trepi alla ja levib, kui on nurkasid ja kohtasid kus levi üpriski nõrk. Kas on ruuteri soovitusi mille wifi leviala jõud tugevam aga samas võimalik edasi kasutada teleteenused jne?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|