Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2024 12:54:32 vasta tsitaadiga

Minul jällegi undervolt ei tööta afterburneriga, ma ei tea, ehk ma ei oska. Teen kõik nagu olen teiste kaartidega teinud aga 6700xt puhul jääb 1200mv, tee mis tahad. Adrenaliiniga undervoldib. Kuid kasutu tegevus jällegi minu silmis, kaart võtab niigi mingi 170w ja on olematu ventikaga 57 kraadi.
Küll aga overclock on andnud positiivse üllatuse. Powerlimit +15, core clock 2825mhz ja memory 2080mhz (tegelikuses hoiab tera alla nende stressis). Stabiilne täiesti ja PUBGis tuli 4K's mingi 101 vs 110fps kuid frametime läks palju väiksemaks ja stutterit ei vähemaks, pilt jookseb sujuvamalt märgatavalt.

TUF siis on aktuaalne.

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2024 13:44:44 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Minul jällegi undervolt ei tööta afterburneriga, ma ei tea, ehk ma ei oska. Teen kõik nagu olen teiste kaartidega teinud aga 6700xt puhul jääb 1200mv, tee mis tahad. Adrenaliiniga undervoldib. Kuid kasutu tegevus jällegi minu silmis, kaart võtab niigi mingi 170w ja on olematu ventikaga 57 kraadi.
Küll aga overclock on andnud positiivse üllatuse. Powerlimit +15, core clock 2825mhz ja memory 2080mhz (tegelikuses hoiab tera alla nende stressis). Stabiilne täiesti ja PUBGis tuli 4K's mingi 101 vs 110fps kuid frametime läks palju väiksemaks ja stutterit ei vähemaks, pilt jookseb sujuvamalt märgatavalt.

TUF siis on aktuaalne.

sellised asjad ongi individuaalsed ja suuresti ka jahutusest sõltuvad. Vega64LC millega siin veidi mässata sain, boostis 330W TDP piiris (220W + 50%) üle 1800core kerge undervoldiga, oli -30mv vist äkki, sama tulemuse jaoks veeploki all Vega mis oli õhkjahutusega, sain eile õhtuse seisuga -75mv ja 1700MHz core peal kõik benchid ja koormustestid tehtud, ent peale 3h World of Warcrafti sain korra kerge driveri crashi - tõmbasin core 1680 peale ja null muret. HBM mälud on 945MHz asemel 1070MHz, üle 1090Mhz on väga ebastabiilne juba. seda muigui repastetuna, sest enne seda läks hotspot alati sekundiga sotini viimased kuu aega. lahtivõetuna selgus, et mingi õhumull vist pasta sees olnud ja core pealt oli pasta suht kuiv mis oli 2 kuud tagasi alles kokku pandud.

arvestades mis hinnaga ma need ülekuumenemisprobleemiga reference Vega64-d sain, siis ei kavatse neid niipea maha müüa, sest asemele pole midagi asjalikku väga võtta sarnase hinnaklassi eest icon_biggrin.gif kui vaid tuleks multi-GPU tugi mängudele tagasi.. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2024 11:54:01 vasta tsitaadiga

edit, XT 7900 XTX AMD draiverite ja SC2 kombinatsiooni sain tööle, enam ei ole kalasid.
_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.


viimati muutis tumbuser 06.03.2024 12:32:12, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2024 15:11:54 vasta tsitaadiga

Andke ideid miks resizable BAR ei tööta.

GIGABYTE B550 GAMING X V2
5800x3d
Sapphire PULSE AMD Radeon RX 6800

Mida olen proovinud:
1. CMS on disabled ilmselgelt, 4g decoding on sees, resizable on AUTO kuna enabled valikut ei olegi
2. Biost olen reflashinud ja üks mudel uuema panin samuti
3. DDU'ga kõik maha ja factory resetiga uued driverid
4. Adrenalinest ei saa samuti SAM'i aktiveerida

Kui tõstan selle kõvaketta ja kaardi B650 emaplaadi ja 7800x3d prosega masinasse, siis töötab iseeneselikult.

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.03.2024 15:24:22 vasta tsitaadiga

Mäletamist mööda sai SAM sisse lükatud prooviks
Sama prose-GPU XTga. Emaplaat nõks vanem veel, x570 Asus.
Kuna BIOS uus ja näitab Enabled siis pakuks windoosat, mul töötas win10ga.
Kui BIOS 4g sisse lükkasid kas siis pärast restarti windoosa mõtles kaua ja vilgutas ekraani?
Chipsetil kõik peal ilusti? St et kui chipseti draiverid uuendad, siis logi näitab et kõik läks peale ka?
Uuemad windoosad saadavad mõnikord pikalt kiibistiku draiverid ja tuleb käsitsi peale suruda...
Mälud ja nende OC, sealt alt midagi paigast "timminud"? icon_wink.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 11:41:49 vasta tsitaadiga

Mälud on väga radikaalseks timmitud hetkel
Cmos ja kõik stockis ka ei tööta kui tööle panen biosest.

Logist ei ole chipseti asju vaadanud ning samuti ei meenu, et oleks vilgutanu midagi peale 4g sisselükkamist. Seda ei ole ka B650 puhul täheldanud.


Edit: Teise paritsiooni peal on puhas Atlas OS, seal ka ei tööta. Sellega ka täpselt sama lugu, et kui ketas on teises arvutis koos sama kaardiga, siis töötab.
Ma pigem taandaks ikkagi emaplaadi, prose või mälude peale kogu teema.

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 14:42:23 vasta tsitaadiga

c4v6 GPU-Z peaks näitama, mis sul valesti veel on.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 16:23:25 vasta tsitaadiga

Selle järgi ikka jah, biosest millegipärast ei ole aktiveeritud.


_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 17:38:24 vasta tsitaadiga

c4v6, BIOS bug? Pead proovima erinevaid BIOS versioone või uurima oma mudeli kohta - vaevalt sa ainus hädaline oled kui see on probleem konkreetse emaplaadi mudeliga.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2024 21:58:32 vasta tsitaadiga

Ma mingit kümmet ei viitsiks eriti kuid kolme olen proovinud ja tühi tümps. Biose reflash oli esimene asi mis pakuti kui googeldasin seda, rohkem midagi muud tarka välja ei ole joonistunud va. et need standardsed jamad - lülita 4g encoding sisse ja bla bla.
_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2024 04:30:33 vasta tsitaadiga

Süsteem buudib sul ikka UEFI-na?
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2024 11:59:40 vasta tsitaadiga

Ikka, jah.
_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2024 17:36:37 vasta tsitaadiga

on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2024 22:29:02 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt.
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 08:09:52 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
caramis kirjutas:
on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt.
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema.

mul vanem kaart, see tahab kerget registry editit, aga toimib kui sisse lülitada.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.03.2024 12:53:23 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
caramis kirjutas:
on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt.
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema.


Samas tuleb ka frame pacing/stutterit selle sisse lülimisel ette, seega panin OFF...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2024 17:07:17 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
londiste kirjutas:
caramis kirjutas:
on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt.
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema.


Samas tuleb ka frame pacing/stutterit selle sisse lülimisel ette, seega panin OFF...

selle unustasin täiesti ära jah. skoorid olid kõrgemad, aga veider oli mängida, Battlefield1 cinematicud olid ikka suht slideshow ilmselt seetõttu
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2024 01:45:24 vasta tsitaadiga

Kas probleem on minu pool või see uusimate draiverite allalaadimise nupp ei töötagi AMD kodukal. Eks ole hiline tund ka icon_lol.gif
https://www.amd.com/en/support
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


---
Seesama AMD kodukas käitub üldse kuidagi kahtlaselt, sel nupul vajutades jooksutab kursori kokku nii Firefoxis kui Edges.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2024 02:08:04 vasta tsitaadiga

SKG, Keegi on unustanud vajaliku exe linkida sinna. Isegi "Save As" ei lae midagi alla.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Incc
HV vaatleja

liitunud: 12.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2024 12:14:29 vasta tsitaadiga

Mul on Hellhound 6600 XT, mis lihtsalt keeldub käivitamisel pilti ette võtmast. Sama asi juhtub ka kui ekraan sleep mode'i läheb - olen AMD foorumitel samal teemal hoidnud silma peal juba aastaid, iga kord nagu uus driver update korraks lubab ja siis jälle sama jama - paned arvuti tööle ja pilt ei tule ette.

AINUKE asi, mis aitab, on monitorijuhtme väljatõmbamine ja tagasi kaardi külge kinnitamine. AMD foorumit lugedes on jäänud mulje, et see on seotud driveri osaga, mis voolutrabimist reguleerib.

KAS kellelgi on mingit lahendust soovitada, et see jama ära lõpetada või on mul "ei jopanud" tüüpi kaart?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2024 14:03:58 vasta tsitaadiga

Kuidas saaks PRO driverite asemel tavalised (nö. gaming) driverid peale masinale?

Ryzen 8840HS

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2024 11:39:06 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, mis võib põhjustada AMD Adrenaline Software pop-upi pärast monitori ülesäratamist. Ehk siis programm jookseb muidu minimeeritult tray-s, monitor lülitub mingi aja pärast välja (mitteaktiivne arvuti) ja kui monitor jälle üles ärkab, siis on ka AMD software ekraanil.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2024 14:22:51 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Oskab keegi öelda, mis võib põhjustada AMD Adrenaline Software pop-upi pärast monitori ülesäratamist. Ehk siis programm jookseb muidu minimeeritult tray-s, monitor lülitub mingi aja pärast välja (mitteaktiivne arvuti) ja kui monitor jälle üles ärkab, siis on ka AMD software ekraanil.

Viimane versioon on bugine.

Ma kasutasin sellist juhist ja sain lahti:
tsitaat:

Click on Windows and type Task Scheduler.
Go to Task Scheduler Library and search for “ModifyLinkUpdate” under Authors and you will see Advanced Microdevices.
Open it and go to the Triggers tab.
Select the trigger that says “On workstation unlock” and unlock it. There is also another one that says “On login”, do the same step as before.
Lock or suspend your computer, then unlock it or turn it on to confirm that it no longer appears.


Ma kustutasin need triggeri osas olevad üldse ära ja saabus vaikus.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2024 20:53:33 vasta tsitaadiga

Tundub, et aitaski viimase draiveri eemaldamine ja 24.7.1 läks uuesti peale.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 18.09.2024 21:51:32 vasta tsitaadiga

Teil on ikka sama lõbus nagu vanasti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.09.2024 15:57:37 vasta tsitaadiga

Mis mõttes meil?
Mul töötab kõik veatul juba aastaid.
The Finals pole ka kokku jooksnud viimased kuu juba.
Samas ei tegele ka firmade beeta uuenduste, mängude jne testimisega. Selleks peaks QA osakond olema, aga firmad aru saand et leidub xxxxx kes nõus tasuta seda tegema.
Samal ajal Wu Kong teema täis poste kus rohe-sinise leeri arvutid panevad pange ja artifakte täis.
100h jooksul AMD arvutis 0 pange/putukat või muud probleemi.
Seega ei mõista torget "teil" suunas...
Lükka google' sse " nvidia driver issues" ja saad lisaks veel vasteid. Vb "teil" hoopis lõbus sealpool...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 19.09.2024 23:03:17 vasta tsitaadiga

Teil oli ülearu. Lugesin seda teemat ja tulid ajad meelde, kus ise jamasin kui läpparile formati tegin.
Osasi asju sai ainult amd softist sättida.
Ei soovinud saagida, vaid tuli tuttav tunne. Nagu must huumor või nii. Mõtled kiire installi teha ja siis läheb nikerdamiseks...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2024 11:31:03 vasta tsitaadiga

Mul on AMD video draiveritega probleemid uutes nvidia title mängudes. Seal on mingid kummalished crashid tihedamalt. Või kui mu fine tuned seaded mingis mängus ei ole enam stabiilsed. Muus osas on siiani probleemivabad olnud AMD draiverid. Ka see AMD soft ei tule ise kordagi ette monitori sleepist (W11). Näiteks SW outlaws crashib aeg ajalt lampi, kuigi teistes mängudes ei ole probleeme samade sätetega. Seega siin pigem on probleemi allikas kehva optimeering + AMD pole veel piisavalt suutnud stable versiooni. Aga vanemad mängud on siiani ok olnud viimase AMD draiveriga.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.09.2024 15:44:59 vasta tsitaadiga

Ubicrapi mängud on hea näide draiverite stabiilsusest...
The Finals on ka nvidia mäng(RTX, DLSS), aga ometi 0 crash alates viimasest suurest uuendusest. Samuti on Wu Kong nVidia mäng(RTX+FG+DLSS), 100h 0 kräshi...
Vb tasuks "fine tune" üle vaadata?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2024 11:35:31 vasta tsitaadiga

Skull and bones pea iga päev teinud ka ubisofti mäng ja ei crashi.


Edit:
Ei ole otseselt seotud AMD driveritega aga huvitav sellegipoolest. Dev'idele uus tool https://videocardz.com/newz/amd-wants-game-developers-to-experiment-with-their-drivers-driver-experiments-now-available

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2024 18:01:59 vasta tsitaadiga

Kas mõni hea RX6000/7000-seeria kaardi omanik saaks kopeerida dxdiag raporti? Win+R -> dxdiag - > Save all information ja kopeerida sealt failist näiteks spoiler tagide vahele siia (või PS-i mulle)
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2024 09:00:14 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Kas mõni hea RX6000/7000-seeria kaardi omanik saaks kopeerida dxdiag raporti? Win+R -> dxdiag - > Save all information ja kopeerida sealt failist näiteks spoiler tagide vahele siia (või PS-i mulle)

RX 6600 XT : https://kremlin.planet.ee/pildid/hv.ee/DxDiag%20RX%206600%20XT.txt
RX 6800 XT : https://kremlin.planet.ee/pildid/hv.ee/DxDiag%20RX%206800%20XT.txt
RX 7800 XT : https://kremlin.planet.ee/pildid/hv.ee/DxDiag%20RX%207800%20XT.txt


viimati muutis Kremka 06.10.2024 15:40:03, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2024 14:31:40 vasta tsitaadiga

Kremka, thumbs_up.gif

Kas mõni 7000-seeria omanik saaks ka?

Mida ma sealt uurin? -
tsitaat:

Deinterlace Caps: n/a
D3D9 Overlay: Not Supported
DXVA-HD: Not Supported

Ehk millegi pärast on AMD riistvaralise deinterlace'imise kinni keeranud... Ehk siis näiteks üle õhu tv, olgu see antenni(dvb-t) või satelliidi (dvb-s), osad dvd-d ja anime ripid ei toeta riistvaralise video lahti pakkimise kiirendamise korral ülerealaotuse muutmist progressiivseks videos. Nvidia puhul see ikka veel töötab.

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2024 15:41:19 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:

Kas mõni 7000-seeria omanik saaks ka?

Lisasin eelmise postituse alla.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 08.10.2024 23:34:13 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=k1BEEbT3QGI

Päris hea
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2025 00:01:13 vasta tsitaadiga

Mul on selline situatsioon.

Ostsin ühe RX 5700xt sapphire nitro+ kaardi ning müües omanik seda muidugi ei maininud aga kaart on valguse poolest tumm. Ei lähe seal niisama midagi põlema ega ka siis kui argb kaabel järgi ühendada ja otse peale lasta signaal.
Tõmbasin ka selle nende enda programmi ja sealt ei saa ka ventikaid reguleerida ega ei näita biose optsioone.
Muus osas töötab nagu töötama peab. Perfoormib hästi, teeb kõiki benche ja liigutab korrektselt ventikaid, temperatuurid on korras.

Google ütleb, et levinud viga kuid lahendus oli toona uuest peast tehase rma lihtsalt.

Kas keegi siit ise on selle jamaga kokku puutunud, kas biose üle flashimine võiks näiteks aidata või on mõni muu iizifix?

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 29.01.2025 18:07:47 vasta tsitaadiga

c4v6 kirjutas:
Mul on selline situatsioon.

Ostsin ühe RX 5700xt sapphire nitro+ kaardi ning müües omanik seda muidugi ei maininud aga kaart on valguse poolest tumm. Ei lähe seal niisama midagi põlema ega ka siis kui argb kaabel järgi ühendada ja otse peale lasta signaal.
Tõmbasin ka selle nende enda programmi ja sealt ei saa ka ventikaid reguleerida ega ei näita biose optsioone.
Muus osas töötab nagu töötama peab. Perfoormib hästi, teeb kõiki benche ja liigutab korrektselt ventikaid, temperatuurid on korras.

Google ütleb, et levinud viga kuid lahendus oli toona uuest peast tehase rma lihtsalt.

Kas keegi siit ise on selle jamaga kokku puutunud, kas biose üle flashimine võiks näiteks aidata või on mõni muu iizifix?


Kaardil rgb ei tööta siis nagu ma aru saan.
Mul oli mingi aeg tagasi Msi Gaming RX580 millel ka ainult osaliselt töötas. Msi logo põles. Minu guugeldamine andis tulemuse et see optiline kaabel on katki kuskilt.
Mingi imelik lahendus oli kaardi valgustuse poole pealt. Asenduse oleks kuskilt aliexpressist saanud osta ja ei maksnud eriti midagi ka aga nii hullult ei näinud vajadust selle järele ja müüsin HV-s ära sellisena.
Uuele omanikule muidugi ütlesin ka seda.
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2025 23:48:10 vasta tsitaadiga

Ei ole tõenäoline, et katki. ei tundu lahtigi käinud olema ning nagu kirjutasin, siis google annab selliseid hädalisi palju kuid kõik saatsid toona garantiilise kaardi lihtsalt tagasi ja said uue.
Mingi vend tegi 10km pika nimekirja liigutusi ja sai kuidagi tööle aga ma ei suuda elus kulutada enda närve selleks- tal ilmselt lihtsalt joppas.

Kuna need muud sümptomid nende enda softiga on ka samad, siis on vähe tõenäoline, et midagi kusagil kati on vaid asi on pigem biosega seotud.

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 19:29:41 vasta tsitaadiga

RGB osas vaevalt see aitab, aga selleks, et soft laseks muuta ventide asetust on vaja panna see software mode. Seal on 3 asetust, Performance, Silent ja Soft. See on allpool ka kirjas nende kodulehel.
https://www.sapphiretech.com/en/consumer/nitro-radeon-rx-5700-xt-8g-gddr6
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 20:01:21 vasta tsitaadiga

See ei toimi ma räägin icon_biggrin.gif Tühi tümps, mitte midagi ei saa teha nende enda softwarega, lihtsalt imetled seal mõnda asja ja vsjo. Isegi biose valikut ei ole.
See on kõik üks ja sama probleem ja tahangi teada kas keegi on siit sellisele probleemile lahendust leidnud. Neid erinevaid asju ma olen leidnud ise ka otsides.

Ilmselt proovin mingi päev ikkagi ise üle flashida

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 20:19:48 vasta tsitaadiga

Füüsiline nupp on softi asendis, aga soft ei toimi?
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 20:43:13 vasta tsitaadiga

Jah, ei ole vahet mis asendisse midagi paned. Ilmselt biose silent ja power mode töötavad, ma ei ole proovinud aga software control asend ei tekita mitte midagi, sest nagu ma juba ütlesin, siis on see kõik seotud ja lahendust ma ei ole leidnud, sest kõik teised kellel täpselt sama jama on, siis nad saatsid selle kaardi garantii ajal tehasesse ja said uue.
Valgus,ventid, bios, softid jne jne jne mida siit veel genereerida saab on kõik üks ja sama probleem. Soft on tumm ja valgus on pime.

Seega ma üritangi aru saada, et kas keegi siit on ise sama probleemiga kokku puutunud ning leidnud lahenduse.


E: Nii palju ma mõistlikuid vastuseid mingi hetk interneedusest leidsin, et mingi third party programm brickis neil midagi ära ilmselt mis seda põhjustab. Kas afterburner või mõni argb kontrolliga seotud asi, seda mina ei tea kuid neid kes kunagi hädas olid kui see kaart veel uus oli leidus palju.

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 21:15:02 vasta tsitaadiga

Ma pole kunagi näinud kedagi nii põhjalikult üritamas RGB tööle saada icon_biggrin.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 22:07:58 vasta tsitaadiga

Selles asi ongi, et ma ei viitsi põhjalikult süveneda ise, et äkki joppab. Kui keegi oleks siit sama kadalipu läbi käinud (eeldan, et ju see kõikidel sama ajastu sapphire nitrotel vms mureks oli), siis ma mingit sellist way to go asja katsetaks. Redditis nägingi mingit kodaniku kes tegi reaalselt A4 pikkuse nimekirja asjadest mida ta tegi ja see asi hakkas tööle. (mitte ainult valgus vaid ka originaalsoft ja see sama eelpool nimetatud nupu asetuse muutus reageerib)

Asi ei ole ainult selles rgb valguses vaid tahaks teada juba enda huviks, et mis moodi ja miks seal brickinud siis on, et originaalsoft ei luba ka mitte midagi teha isegi biosega mis peaks olema sellega uuendatav etc.

Kuna see kaart müügikastis lõpetab, siis ma teen alati valgusega neid, sest realsues mingi selline 75%+ tahab siiski valgust saada.

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2025 22:21:12 vasta tsitaadiga

Mul oli 5700XT Nitro+, ainus mida ma mäletan, et see füüsiline nupp vist oli veits logu ja vaja vahel mitu korda edasi-tagasi liigutamist, et toimiks.
RGB-ga mul probleeme polnud, üks vent suri maha, aga Sapphire saatis uue.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2025 23:14:58 vasta tsitaadiga

Ma juba nvidia kaartide teemas olen küsinud.

Kas meil AMD jaoks ei olegi nagu üldist teemat kus kaartide üle heietada?

_________________
Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2025 01:11:06 vasta tsitaadiga

c4v6, Navi teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=724310
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainisk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2025 21:38:20 vasta tsitaadiga



Miks mul seda pidevalt ette viskab viimasel ajal, ja viskab ekraanid mustaks ka, ennem pilti ette ei võta kui toitekal ja ekraanidel video kaablid tagant võtan.
Videoks mul SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16GB ja toide Thermaltake Toughpower Grand RGB 850 W 80+ Gold.
Lisaks istuvad video taga kaks LG 27UL550-W kuvarit.

_________________
( -_・) ︻デ═一 ▸
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 18.10.2025 21:47:41 vasta tsitaadiga

rainisk kirjutas:


Miks mul seda pidevalt ette viskab viimasel ajal, ja viskab ekraanid mustaks ka, ennem pilti ette ei võta kui toitekal ja ekraanidel video kaablid tagant võtan.
Videoks mul SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16GB ja toide Thermaltake Toughpower Grand RGB 850 W 80+ Gold.
Lisaks istuvad video taga kaks LG 27UL550-W kuvarit.

WU on vanad draiverid installeerinud.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.10.2025 15:56:08 vasta tsitaadiga

Nagu mäletaks ka et mingi hetk läksid draiverid "hapuks", vanad factori resetiga maha ja uu3d peale.(või noh need mis töötasid varem).
MS üritab win10 igast otsast lõhkuda, et win11 peale koliksid? :p
Ühel kadusid peale 14ndat win10s helid ära, mingi valemiga ei saanud tagasi ka;)
Tinamüts pähe teooria...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Radeon Settings & driverite arutelu (varem AMD Catalyst Control Center) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 126, 127, 128  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.