|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
04.02.2024 12:54:32
|
|
|
Minul jällegi undervolt ei tööta afterburneriga, ma ei tea, ehk ma ei oska. Teen kõik nagu olen teiste kaartidega teinud aga 6700xt puhul jääb 1200mv, tee mis tahad. Adrenaliiniga undervoldib. Kuid kasutu tegevus jällegi minu silmis, kaart võtab niigi mingi 170w ja on olematu ventikaga 57 kraadi.
Küll aga overclock on andnud positiivse üllatuse. Powerlimit +15, core clock 2825mhz ja memory 2080mhz (tegelikuses hoiab tera alla nende stressis). Stabiilne täiesti ja PUBGis tuli 4K's mingi 101 vs 110fps kuid frametime läks palju väiksemaks ja stutterit ei vähemaks, pilt jookseb sujuvamalt märgatavalt.
TUF siis on aktuaalne.
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
04.02.2024 13:44:44
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
Minul jällegi undervolt ei tööta afterburneriga, ma ei tea, ehk ma ei oska. Teen kõik nagu olen teiste kaartidega teinud aga 6700xt puhul jääb 1200mv, tee mis tahad. Adrenaliiniga undervoldib. Kuid kasutu tegevus jällegi minu silmis, kaart võtab niigi mingi 170w ja on olematu ventikaga 57 kraadi.
Küll aga overclock on andnud positiivse üllatuse. Powerlimit +15, core clock 2825mhz ja memory 2080mhz (tegelikuses hoiab tera alla nende stressis). Stabiilne täiesti ja PUBGis tuli 4K's mingi 101 vs 110fps kuid frametime läks palju väiksemaks ja stutterit ei vähemaks, pilt jookseb sujuvamalt märgatavalt.
TUF siis on aktuaalne. |
sellised asjad ongi individuaalsed ja suuresti ka jahutusest sõltuvad. Vega64LC millega siin veidi mässata sain, boostis 330W TDP piiris (220W + 50%) üle 1800core kerge undervoldiga, oli -30mv vist äkki, sama tulemuse jaoks veeploki all Vega mis oli õhkjahutusega, sain eile õhtuse seisuga -75mv ja 1700MHz core peal kõik benchid ja koormustestid tehtud, ent peale 3h World of Warcrafti sain korra kerge driveri crashi - tõmbasin core 1680 peale ja null muret. HBM mälud on 945MHz asemel 1070MHz, üle 1090Mhz on väga ebastabiilne juba. seda muigui repastetuna, sest enne seda läks hotspot alati sekundiga sotini viimased kuu aega. lahtivõetuna selgus, et mingi õhumull vist pasta sees olnud ja core pealt oli pasta suht kuiv mis oli 2 kuud tagasi alles kokku pandud.
arvestades mis hinnaga ma need ülekuumenemisprobleemiga reference Vega64-d sain, siis ei kavatse neid niipea maha müüa, sest asemele pole midagi asjalikku väga võtta sarnase hinnaklassi eest kui vaid tuleks multi-GPU tugi mängudele tagasi..
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
01.03.2024 11:54:01
|
|
|
edit, XT 7900 XTX AMD draiverite ja SC2 kombinatsiooni sain tööle, enam ei ole kalasid.
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
.
viimati muutis tumbuser 06.03.2024 12:32:12, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
01.03.2024 15:11:54
|
|
|
Andke ideid miks resizable BAR ei tööta.
GIGABYTE B550 GAMING X V2
5800x3d
Sapphire PULSE AMD Radeon RX 6800
Mida olen proovinud:
1. CMS on disabled ilmselgelt, 4g decoding on sees, resizable on AUTO kuna enabled valikut ei olegi
2. Biost olen reflashinud ja üks mudel uuema panin samuti
3. DDU'ga kõik maha ja factory resetiga uued driverid
4. Adrenalinest ei saa samuti SAM'i aktiveerida
Kui tõstan selle kõvaketta ja kaardi B650 emaplaadi ja 7800x3d prosega masinasse, siis töötab iseeneselikult.
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
01.03.2024 15:24:22
|
|
|
Mäletamist mööda sai SAM sisse lükatud prooviks
Sama prose-GPU XTga. Emaplaat nõks vanem veel, x570 Asus.
Kuna BIOS uus ja näitab Enabled siis pakuks windoosat, mul töötas win10ga.
Kui BIOS 4g sisse lükkasid kas siis pärast restarti windoosa mõtles kaua ja vilgutas ekraani?
Chipsetil kõik peal ilusti? St et kui chipseti draiverid uuendad, siis logi näitab et kõik läks peale ka?
Uuemad windoosad saadavad mõnikord pikalt kiibistiku draiverid ja tuleb käsitsi peale suruda...
Mälud ja nende OC, sealt alt midagi paigast "timminud"?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
02.03.2024 11:41:49
|
|
|
Mälud on väga radikaalseks timmitud hetkel
Cmos ja kõik stockis ka ei tööta kui tööle panen biosest.
Logist ei ole chipseti asju vaadanud ning samuti ei meenu, et oleks vilgutanu midagi peale 4g sisselükkamist. Seda ei ole ka B650 puhul täheldanud.
Edit: Teise paritsiooni peal on puhas Atlas OS, seal ka ei tööta. Sellega ka täpselt sama lugu, et kui ketas on teises arvutis koos sama kaardiga, siis töötab.
Ma pigem taandaks ikkagi emaplaadi, prose või mälude peale kogu teema.
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
02.03.2024 14:42:23
|
|
|
c4v6 GPU-Z peaks näitama, mis sul valesti veel on.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
02.03.2024 21:58:32
|
|
|
Ma mingit kümmet ei viitsiks eriti kuid kolme olen proovinud ja tühi tümps. Biose reflash oli esimene asi mis pakuti kui googeldasin seda, rohkem midagi muud tarka välja ei ole joonistunud va. et need standardsed jamad - lülita 4g encoding sisse ja bla bla.
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.03.2024 04:30:33
|
|
|
Süsteem buudib sul ikka UEFI-na?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
03.03.2024 17:36:37
|
|
|
| on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.03.2024 22:29:02
|
|
|
| caramis kirjutas: |
| on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt. |
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
04.03.2024 08:09:52
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt. |
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema. |
mul vanem kaart, see tahab kerget registry editit, aga toimib kui sisse lülitada.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
04.03.2024 12:53:23
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt. |
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema. |
Samas tuleb ka frame pacing/stutterit selle sisse lülimisel ette, seega panin OFF...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
04.03.2024 17:07:17
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| londiste kirjutas: |
| caramis kirjutas: |
| on sellel BARil mingit jumet ka enam? ma ei ole küll erilist performance gaini näinud enda VEGA64 peal vähemalt. |
on ikka. performance gain varieerub palju ja suuri võite on vähe aga kui on, siis see on sisuliselt tasuta lisajõudlus.
resizable bar enablemiseks on võimelik, et vaja küll biosis paarist rõngast läbi hüpata aga tänaste platede ja softi vaikimisi seadetes peaks see kõik juba peal olema. |
Samas tuleb ka frame pacing/stutterit selle sisse lülimisel ette, seega panin OFF... |
selle unustasin täiesti ära jah. skoorid olid kõrgemad, aga veider oli mängida, Battlefield1 cinematicud olid ikka suht slideshow ilmselt seetõttu
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.03.2024 01:45:24
|
|
|
Kas probleem on minu pool või see uusimate draiverite allalaadimise nupp ei töötagi AMD kodukal. Eks ole hiline tund ka
https://www.amd.com/en/support
Spoiler 
Spoiler 
---
Seesama AMD kodukas käitub üldse kuidagi kahtlaselt, sel nupul vajutades jooksutab kursori kokku nii Firefoxis kui Edges.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incc
HV vaatleja
liitunud: 12.02.2011
|
21.06.2024 12:14:29
|
|
|
Mul on Hellhound 6600 XT, mis lihtsalt keeldub käivitamisel pilti ette võtmast. Sama asi juhtub ka kui ekraan sleep mode'i läheb - olen AMD foorumitel samal teemal hoidnud silma peal juba aastaid, iga kord nagu uus driver update korraks lubab ja siis jälle sama jama - paned arvuti tööle ja pilt ei tule ette.
AINUKE asi, mis aitab, on monitorijuhtme väljatõmbamine ja tagasi kaardi külge kinnitamine. AMD foorumit lugedes on jäänud mulje, et see on seotud driveri osaga, mis voolutrabimist reguleerib.
KAS kellelgi on mingit lahendust soovitada, et see jama ära lõpetada või on mul "ei jopanud" tüüpi kaart?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.08.2024 14:03:58
|
|
|
Kuidas saaks PRO driverite asemel tavalised (nö. gaming) driverid peale masinale?
Ryzen 8840HS
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
18.09.2024 11:39:06
|
|
|
| Oskab keegi öelda, mis võib põhjustada AMD Adrenaline Software pop-upi pärast monitori ülesäratamist. Ehk siis programm jookseb muidu minimeeritult tray-s, monitor lülitub mingi aja pärast välja (mitteaktiivne arvuti) ja kui monitor jälle üles ärkab, siis on ka AMD software ekraanil.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
18.09.2024 14:22:51
|
|
|
| MMx kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, mis võib põhjustada AMD Adrenaline Software pop-upi pärast monitori ülesäratamist. Ehk siis programm jookseb muidu minimeeritult tray-s, monitor lülitub mingi aja pärast välja (mitteaktiivne arvuti) ja kui monitor jälle üles ärkab, siis on ka AMD software ekraanil. |
Viimane versioon on bugine.
Ma kasutasin sellist juhist ja sain lahti:
| tsitaat: |
Click on Windows and type Task Scheduler.
Go to Task Scheduler Library and search for “ModifyLinkUpdate” under Authors and you will see Advanced Microdevices.
Open it and go to the Triggers tab.
Select the trigger that says “On workstation unlock” and unlock it. There is also another one that says “On login”, do the same step as before.
Lock or suspend your computer, then unlock it or turn it on to confirm that it no longer appears.
|
Ma kustutasin need triggeri osas olevad üldse ära ja saabus vaikus.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MMx
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
18.09.2024 20:53:33
|
|
|
| Tundub, et aitaski viimase draiveri eemaldamine ja 24.7.1 läks uuesti peale.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
18.09.2024 21:51:32
|
|
|
Teil on ikka sama lõbus nagu vanasti
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
19.09.2024 15:57:37
|
|
|
Mis mõttes meil?
Mul töötab kõik veatul juba aastaid.
The Finals pole ka kokku jooksnud viimased kuu juba.
Samas ei tegele ka firmade beeta uuenduste, mängude jne testimisega. Selleks peaks QA osakond olema, aga firmad aru saand et leidub xxxxx kes nõus tasuta seda tegema.
Samal ajal Wu Kong teema täis poste kus rohe-sinise leeri arvutid panevad pange ja artifakte täis.
100h jooksul AMD arvutis 0 pange/putukat või muud probleemi.
Seega ei mõista torget "teil" suunas...
Lükka google' sse " nvidia driver issues" ja saad lisaks veel vasteid. Vb "teil" hoopis lõbus sealpool...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
19.09.2024 23:03:17
|
|
|
Teil oli ülearu. Lugesin seda teemat ja tulid ajad meelde, kus ise jamasin kui läpparile formati tegin.
Osasi asju sai ainult amd softist sättida.
Ei soovinud saagida, vaid tuli tuttav tunne. Nagu must huumor või nii. Mõtled kiire installi teha ja siis läheb nikerdamiseks...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
20.09.2024 11:31:03
|
|
|
Mul on AMD video draiveritega probleemid uutes nvidia title mängudes. Seal on mingid kummalished crashid tihedamalt. Või kui mu fine tuned seaded mingis mängus ei ole enam stabiilsed. Muus osas on siiani probleemivabad olnud AMD draiverid. Ka see AMD soft ei tule ise kordagi ette monitori sleepist (W11). Näiteks SW outlaws crashib aeg ajalt lampi, kuigi teistes mängudes ei ole probleeme samade sätetega. Seega siin pigem on probleemi allikas kehva optimeering + AMD pole veel piisavalt suutnud stable versiooni. Aga vanemad mängud on siiani ok olnud viimase AMD draiveriga.
_________________ Sõim ja räuskamine läheb SIIA |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
20.09.2024 15:44:59
|
|
|
Ubicrapi mängud on hea näide draiverite stabiilsusest...
The Finals on ka nvidia mäng(RTX, DLSS), aga ometi 0 crash alates viimasest suurest uuendusest. Samuti on Wu Kong nVidia mäng(RTX+FG+DLSS), 100h 0 kräshi...
Vb tasuks "fine tune" üle vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zonerman
HV veteran

liitunud: 03.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
05.10.2024 18:01:59
|
|
|
Kas mõni hea RX6000/7000-seeria kaardi omanik saaks kopeerida dxdiag raporti? Win+R -> dxdiag - > Save all information ja kopeerida sealt failist näiteks spoiler tagide vahele siia (või PS-i mulle)
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
06.10.2024 14:31:40
|
|
|
Kremka,
Kas mõni 7000-seeria omanik saaks ka?
Mida ma sealt uurin? -
| tsitaat: |
Deinterlace Caps: n/a
D3D9 Overlay: Not Supported
DXVA-HD: Not Supported |
Ehk millegi pärast on AMD riistvaralise deinterlace'imise kinni keeranud... Ehk siis näiteks üle õhu tv, olgu see antenni(dvb-t) või satelliidi (dvb-s), osad dvd-d ja anime ripid ei toeta riistvaralise video lahti pakkimise kiirendamise korral ülerealaotuse muutmist progressiivseks videos. Nvidia puhul see ikka veel töötab.
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
06.10.2024 15:41:19
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Kas mõni 7000-seeria omanik saaks ka? |
Lisasin eelmise postituse alla.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
29.01.2025 00:01:13
|
|
|
Mul on selline situatsioon.
Ostsin ühe RX 5700xt sapphire nitro+ kaardi ning müües omanik seda muidugi ei maininud aga kaart on valguse poolest tumm. Ei lähe seal niisama midagi põlema ega ka siis kui argb kaabel järgi ühendada ja otse peale lasta signaal.
Tõmbasin ka selle nende enda programmi ja sealt ei saa ka ventikaid reguleerida ega ei näita biose optsioone.
Muus osas töötab nagu töötama peab. Perfoormib hästi, teeb kõiki benche ja liigutab korrektselt ventikaid, temperatuurid on korras.
Google ütleb, et levinud viga kuid lahendus oli toona uuest peast tehase rma lihtsalt.
Kas keegi siit ise on selle jamaga kokku puutunud, kas biose üle flashimine võiks näiteks aidata või on mõni muu iizifix?
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil
Hull

liitunud: 23.12.2004
|
29.01.2025 18:07:47
|
|
|
| c4v6 kirjutas: |
Mul on selline situatsioon.
Ostsin ühe RX 5700xt sapphire nitro+ kaardi ning müües omanik seda muidugi ei maininud aga kaart on valguse poolest tumm. Ei lähe seal niisama midagi põlema ega ka siis kui argb kaabel järgi ühendada ja otse peale lasta signaal.
Tõmbasin ka selle nende enda programmi ja sealt ei saa ka ventikaid reguleerida ega ei näita biose optsioone.
Muus osas töötab nagu töötama peab. Perfoormib hästi, teeb kõiki benche ja liigutab korrektselt ventikaid, temperatuurid on korras.
Google ütleb, et levinud viga kuid lahendus oli toona uuest peast tehase rma lihtsalt.
Kas keegi siit ise on selle jamaga kokku puutunud, kas biose üle flashimine võiks näiteks aidata või on mõni muu iizifix? |
Kaardil rgb ei tööta siis nagu ma aru saan.
Mul oli mingi aeg tagasi Msi Gaming RX580 millel ka ainult osaliselt töötas. Msi logo põles. Minu guugeldamine andis tulemuse et see optiline kaabel on katki kuskilt.
Mingi imelik lahendus oli kaardi valgustuse poole pealt. Asenduse oleks kuskilt aliexpressist saanud osta ja ei maksnud eriti midagi ka aga nii hullult ei näinud vajadust selle järele ja müüsin HV-s ära sellisena.
Uuele omanikule muidugi ütlesin ka seda.
|
|
| Kommentaarid: 242 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
29.01.2025 23:48:10
|
|
|
Ei ole tõenäoline, et katki. ei tundu lahtigi käinud olema ning nagu kirjutasin, siis google annab selliseid hädalisi palju kuid kõik saatsid toona garantiilise kaardi lihtsalt tagasi ja said uue.
Mingi vend tegi 10km pika nimekirja liigutusi ja sai kuidagi tööle aga ma ei suuda elus kulutada enda närve selleks- tal ilmselt lihtsalt joppas.
Kuna need muud sümptomid nende enda softiga on ka samad, siis on vähe tõenäoline, et midagi kusagil kati on vaid asi on pigem biosega seotud.
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
30.01.2025 20:01:21
|
|
|
See ei toimi ma räägin Tühi tümps, mitte midagi ei saa teha nende enda softwarega, lihtsalt imetled seal mõnda asja ja vsjo. Isegi biose valikut ei ole.
See on kõik üks ja sama probleem ja tahangi teada kas keegi on siit sellisele probleemile lahendust leidnud. Neid erinevaid asju ma olen leidnud ise ka otsides.
Ilmselt proovin mingi päev ikkagi ise üle flashida
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
30.01.2025 20:19:48
|
|
|
| Füüsiline nupp on softi asendis, aga soft ei toimi?
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
30.01.2025 20:43:13
|
|
|
Jah, ei ole vahet mis asendisse midagi paned. Ilmselt biose silent ja power mode töötavad, ma ei ole proovinud aga software control asend ei tekita mitte midagi, sest nagu ma juba ütlesin, siis on see kõik seotud ja lahendust ma ei ole leidnud, sest kõik teised kellel täpselt sama jama on, siis nad saatsid selle kaardi garantii ajal tehasesse ja said uue.
Valgus,ventid, bios, softid jne jne jne mida siit veel genereerida saab on kõik üks ja sama probleem. Soft on tumm ja valgus on pime.
Seega ma üritangi aru saada, et kas keegi siit on ise sama probleemiga kokku puutunud ning leidnud lahenduse.
E: Nii palju ma mõistlikuid vastuseid mingi hetk interneedusest leidsin, et mingi third party programm brickis neil midagi ära ilmselt mis seda põhjustab. Kas afterburner või mõni argb kontrolliga seotud asi, seda mina ei tea kuid neid kes kunagi hädas olid kui see kaart veel uus oli leidus palju.
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
30.01.2025 22:07:58
|
|
|
Selles asi ongi, et ma ei viitsi põhjalikult süveneda ise, et äkki joppab. Kui keegi oleks siit sama kadalipu läbi käinud (eeldan, et ju see kõikidel sama ajastu sapphire nitrotel vms mureks oli), siis ma mingit sellist way to go asja katsetaks. Redditis nägingi mingit kodaniku kes tegi reaalselt A4 pikkuse nimekirja asjadest mida ta tegi ja see asi hakkas tööle. (mitte ainult valgus vaid ka originaalsoft ja see sama eelpool nimetatud nupu asetuse muutus reageerib)
Asi ei ole ainult selles rgb valguses vaid tahaks teada juba enda huviks, et mis moodi ja miks seal brickinud siis on, et originaalsoft ei luba ka mitte midagi teha isegi biosega mis peaks olema sellega uuendatav etc.
Kuna see kaart müügikastis lõpetab, siis ma teen alati valgusega neid, sest realsues mingi selline 75%+ tahab siiski valgust saada.
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Foxxx
HV veteran

liitunud: 22.10.2004
|
30.01.2025 22:21:12
|
|
|
Mul oli 5700XT Nitro+, ainus mida ma mäletan, et see füüsiline nupp vist oli veits logu ja vaja vahel mitu korda edasi-tagasi liigutamist, et toimiks.
RGB-ga mul probleeme polnud, üks vent suri maha, aga Sapphire saatis uue.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008
|
14.02.2025 23:14:58
|
|
|
Ma juba nvidia kaartide teemas olen küsinud.
Kas meil AMD jaoks ei olegi nagu üldist teemat kus kaartide üle heietada?
_________________ Emotsionaalne suruja
https://hwbot.org/users/tannu013/ C'mos, Simmo... Pole hullu, ma klokin esimest korda
https://discord.gg/4CKG5Vnqc - PC huviliste discord |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainisk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.10.2005
|
18.10.2025 21:38:20
|
|
|
Miks mul seda pidevalt ette viskab viimasel ajal, ja viskab ekraanid mustaks ka, ennem pilti ette ei võta kui toitekal ja ekraanidel video kaablid tagant võtan.
Videoks mul SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16GB ja toide Thermaltake Toughpower Grand RGB 850 W 80+ Gold.
Lisaks istuvad video taga kaks LG 27UL550-W kuvarit.
_________________ ( -_・) ︻デ═一 ▸ |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ricom2ger
HV veteran

liitunud: 15.04.2009
|
18.10.2025 21:47:41
|
|
|
| rainisk kirjutas: |
Miks mul seda pidevalt ette viskab viimasel ajal, ja viskab ekraanid mustaks ka, ennem pilti ette ei võta kui toitekal ja ekraanidel video kaablid tagant võtan.
Videoks mul SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 7800 XT 16GB ja toide Thermaltake Toughpower Grand RGB 850 W 80+ Gold.
Lisaks istuvad video taga kaks LG 27UL550-W kuvarit. |
WU on vanad draiverid installeerinud.
_________________ Kamehameha in your face! |
|
| Kommentaarid: 123 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
20.10.2025 15:56:08
|
|
|
Nagu mäletaks ka et mingi hetk läksid draiverid "hapuks", vanad factori resetiga maha ja uu3d peale.(või noh need mis töötasid varem).
MS üritab win10 igast otsast lõhkuda, et win11 peale koliksid? :p
Ühel kadusid peale 14ndat win10s helid ära, mingi valemiga ei saanud tagasi ka;)
Tinamüts pähe teooria...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|