Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 20:06:01 vasta tsitaadiga

lol 9800PRO ei ole just see kaart mis jooksutaks kenalt X800PRO demosi icon_biggrin.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 21:05:40 vasta tsitaadiga

R9500 jooksutas samuti R9800 demos'i nii ka nüüd. üks R300 kõik ju sisuliselt.
A proovi seda Crowd demo kah.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 21:08:30 vasta tsitaadiga

kus selle patch on et 9800 peal lasta?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.07.2004 21:10:10 vasta tsitaadiga

see tahab mingit patchi? ei olnud kursis selle asjaoluga.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaivo
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2004




sõnum 25.07.2004 09:41:45 vasta tsitaadiga


_________________
Tracker------------------->-Dra[EST]coN-<-------------------
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.07.2004 10:03:21 vasta tsitaadiga

see nähtud asi icon_wink.gif
ma loodan ja arvan, et tegelik vahe küll nii suur olema ei hakka icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 25.07.2004 13:37:04 vasta tsitaadiga

x800xt peaks ju natukene võrdsem olema nvidiatega
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.07.2004 15:08:10 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
x800xt peaks ju natukene võrdsem olema nvidiatega

jah seda kindlasti icon_wink.gif
ATI ise on öelnud, et ei tasu neid teste eriti tõsiselt võtta, sest kui mäng väljas laseb ATI enda update'i välja icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.07.2004 18:08:54 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
v2hja kirjutas:
x800xt peaks ju natukene võrdsem olema nvidiatega

jah seda kindlasti icon_wink.gif
ATI ise on öelnud, et ei tasu neid teste eriti tõsiselt võtta, sest kui mäng väljas laseb ATI enda update'i välja icon_wink.gif


ati lubab opengl uuendust juba quake 3 ajast icon_razz1.gif võib arvata, et neil pole midagi ette näidata ja nüüd käib ainult vee segamine, et mitte täiesti ämbrisse kukkuda.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 25.07.2004 18:37:09 vasta tsitaadiga

irw icon_smile.gif
see kahh võimalik, aga eks näeb, kui mäng lõplikult käibel icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Knight
HV vaatleja

liitunud: 28.05.2003




sõnum 26.07.2004 11:38:33 vasta tsitaadiga

SM2.0B patchiga ATI juba t6stis FPS`i @Far Cry, nii et MUST WAIT
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2004 19:16:30 vasta tsitaadiga

link :: lasketiir pajatab

Knight kirjutas:
SM2.0B patchiga ATI juba t6stis FPS`i @Far Cry, nii et MUST WAIT


openglis ei käi asjad kohe mitte nii lihtsalt

antud lingi teeb musta huumori valdkonda kuuluvaks muidugi fakt, et xt'd ei saa veel ligemale kuu aega poest osta
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 07:20:48 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
"RUBY" demo jooksis PUHHHHHHTAAAALT icon_eek.gif icon_eek.gif mitte ainsatki hangumist ja fps paistis olema 30.


proovisin kah. enamus ajast oli fps ~25

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 11:31:49 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
PlatoonSgtElias kirjutas:
"RUBY" demo jooksis PUHHHHHHTAAAALT icon_eek.gif icon_eek.gif mitte ainsatki hangumist ja fps paistis olema 30.


proovisin kah. enamus ajast oli fps ~25


täpsem test siis

2004-07-24 20:01:06 - SushiDX
Frames: 3193 - Time: 100953ms - Avg: 31.628 - Min: 14 - Max: 94

icon_confused.gif wee i kicked 6800GT-s butt lol

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 11:46:40 vasta tsitaadiga

äkki ei näidata sul kõiki gfx nüansse ja selletõttu jookseb kiiremini.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 18:44:50 vasta tsitaadiga

dx9b peal jookseb ju icon_confused.gif mingi ehk varjud huulte all ple õiged kuid muu suht sama imo
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 19:02:26 vasta tsitaadiga

dx9 küll jah. fx5200 jooksutaks kah seda mingi pachiga (mis disableb osad asjad) ma arvan aga see pole see ikka.
Muide nv enda Timburi demo jooksis 20+ fps aint.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 19:59:52 vasta tsitaadiga

Seesama IceQ II jahutus nüüd ka eraldi saadaval thumbs_up.gif



Loe!


viimati muutis aise 30.07.2004 09:46:49, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.07.2004 21:03:32 vasta tsitaadiga

proovisin siis ise Crowd demo. kui üldplaani näitas kus kõik mehikesed korraga jooksus siis fps kukkus nac alla 20 icon_redface.gif
muidu 30-40 vahel.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.08.2004 22:16:33 vasta tsitaadiga

x800xt @AGP ~449euro icon_rolleyes.gif :
http://www.k-hardware.de/news.php?s=&news_id=3078
http://www.overclockers.ru/news/newsitem.shtml?category=1&id=1091540862

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 06.08.2004 20:28:01 vasta tsitaadiga

P4 3,2Ghz, Clu3d X800pro
3dmark03's 8883 punkti...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 20:38:14 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:
P4 3,2Ghz, Clu3d X800pro
3dmark03's 8883 punkti...


kuidagi vähevõitu icon_razz1.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 06.08.2004 21:33:46 vasta tsitaadiga

Klokitud pole, default settingud, seepärast vist selline tulemus. Catalyst ka see, mis plaadiga kaasa tuli. Kuna pole oma arvuti siis ekstreemsusi proovima ei hakka. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 23:36:14 vasta tsitaadiga

10k peaks pennu3,2ghz lõdvalt tulema default siis
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 08:59:17 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

kui asi on tõesti tõsi, on küll kurb lugu
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2004 09:06:10 vasta tsitaadiga

mnjaa... kurb kui tõsi... XT oli tegelikult ATI'le omaselt filtritega rakendustes nvidiast kiirem.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2004 10:21:43 vasta tsitaadiga

Erilisteks haigeteks on mõlemad firmad kätte ära läind,aegajalt käiakse lällamas ja näitamas testides kuidas nende kaart konkurendi omale ära teeb,samas nagu osta neid kaarte poest ikkagi ei saa,niiet what the point icon_wink.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 12.08.2004 18:58:34 vasta tsitaadiga

noh eks lähipäevil peaks selguma kuipalju too lugu tõele vastab, võibolla on tegemist vaid kellegi poolt levitatava anti-reklaamiga... kuigi ma ei imestaks üldse - see oli ammu teada et ATI'l on raskusi X800xt tootmisega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 12.08.2004 20:07:39 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
noh eks lähipäevil peaks selguma kuipalju too lugu tõele vastab, võibolla on tegemist vaid kellegi poolt levitatava anti-reklaamiga... kuigi ma ei imestaks üldse - see oli ammu teada et ATI'l on raskusi X800xt tootmisega icon_rolleyes.gif

mnjaa... sama lugu ju ka nvidial icon_smile.gif , ATi isegi paremas seisus, sest pro'd suudab toota icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2004 08:33:14 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
razor kirjutas:
noh eks lähipäevil peaks selguma kuipalju too lugu tõele vastab, võibolla on tegemist vaid kellegi poolt levitatava anti-reklaamiga... kuigi ma ei imestaks üldse - see oli ammu teada et ATI'l on raskusi X800xt tootmisega icon_rolleyes.gif

mnjaa... sama lugu ju ka nvidial icon_smile.gif , ATi isegi paremas seisus, sest pro'd suudab toota icon_razz.gif


kuidas ta paremas on? GT müüb nagu loom, Pro mitte
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2004 08:42:21 vasta tsitaadiga

To:Scart, Silmas sai peetud seda,et nVidia kaarte pole ikkagi piisavalt saada.GT on jah tahetud kaup ja see näitab juba mõndagi,et paljud inimesed pigem ootavad mil GT'd saada kui minna lihtsamat teed ja X800pro osta.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 13.08.2004 09:33:40 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
To:Scart, Silmas sai peetud seda,et nVidia kaarte pole ikkagi piisavalt saada.GT on jah tahetud kaup ja see näitab juba mõndagi,et paljud inimesed pigem ootavad mil GT'd saada kui minna lihtsamat teed ja X800pro osta.

jah just seda ma mõtlesingi... kurb, aga nõrgemat ATI't saab vastavalt soovile ja kasvõi kohe poest icon_razz.gif , samas kui GT hankimiseks peab paraja kadalipu läbima icon_razz.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 13.08.2004 09:46:57 vasta tsitaadiga

Miks see x800 seeria siis 6800le nii alla jääb? Sellepärast et D3-l paar fps vähem või on teil mõned muud paremd põhjused?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2004 09:48:11 vasta tsitaadiga

fännajate flame imo, doom3 fps määrab asja jälle ära, sama asi oli ka intel vs amd prosedega icon_lol.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 13.08.2004 10:02:24 vasta tsitaadiga

486, sellepärast, et X800pro hinna eest saab juba 6800GT ja Atil ei ole näiteks Ultra vastu midagi panna icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2004 11:12:53 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Miks see x800 seeria siis 6800le nii alla jääb? Sellepärast et D3-l paar fps vähem või on teil mõned muud paremd põhjused?


sa ikka teste oled kaenud? GT on 800Prost enamikes testides kiirem, kuid hind on sama
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2004 12:20:48 vasta tsitaadiga

Ja mõne teise foorumi põhjal paistab, et GT'd liigub mujal maailmas päris kenasti juba veidi aega icon_smile.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 08:04:28 vasta tsitaadiga

Noh ongi hea... saab 512Mb kaarte varem näha
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2004 09:30:03 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
10k peaks pennu3,2ghz lõdvalt tulema default siis


9K ja nac peale on klokkimatta X800Pro keskmine tulemus, nii et see skoor on enamvähem.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2004 19:56:59 vasta tsitaadiga

Nüüd on teada miks need X800PRO VIVO kaardid XT´ks kergelt lähevad icon_biggrin.gif


"X800PRO VIVO cards are in most cases originally made for being X800XT.
The cards that failed for running at XT's stable clock will become PRO VIVO."
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.08.2004 19:03:08 vasta tsitaadiga

http://www.sapphiretech.com/pressrelease/Hack-Bios-Warning.pdf
Sapphire vist tõsiselt mures, et pro'ga tehakse tõsiselt modimist icon_smile.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2004 22:20:22 vasta tsitaadiga

Loodan, et PNY midagi taolist ei tee. Kunagi soetan ehk 6800gt.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.08.2004 00:49:12 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Loodan, et PNY midagi taolist ei tee. Kunagi soetan ehk 6800gt.

ei noh, hea, et vähemalt hoiatab sellise asja eest, pole sellist head hoiatust mujal veel täheldanud...
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 23.08.2004 15:28:23 vasta tsitaadiga

paar küsimust: kas võta 6800gt 2,0ns mälu ja töötab ultrana
või x800pro vivo 1,6ns mälu ja saab 16toru lahti.. kumb kiirem on kas x800pro 16toru ja natuke kellasi tõstetud või 6800gt@ultra
ot
huvitav praegu uue toite jaoks raha ei jätku kui cd romid ja mu pahna tagant kiskuda kas toidaks 300w aopen nii ära et systeem susse ei annaks :s ?

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 23.08.2004 15:46:26 vasta tsitaadiga

amd2500, 300W Aopen toidaks kenasti. kuskohast sa praegu saad x800pro millel ülejäänud torud lahti saaks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 23.08.2004 15:50:02 vasta tsitaadiga

razor kirjutas:
amd2500, 300W Aopen toidaks kenasti. kuskohast sa praegu saad x800pro millel ülejäänud torud lahti saaks? icon_rolleyes.gif
doctor peep 30august icon_razz.gif
edit: või rsk lähen soome ostma, kopp ees juba sellest ootamisest icon_neutral.gif thumbs_up.gif
ja kumb siis ikkagi parem?x800pro vivo?

_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 15:58:07 vasta tsitaadiga

vivoga sihuke asi, et nad ei taha joosta xt kelladel kui 16 toru lahti,
ise valiks vivo kuna sel 1,6ns mälu ja voltmodiga saab ka kellata korralikult icon_wink.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 23.08.2004 16:04:44 vasta tsitaadiga

aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 17:45:58 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif

... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2004 18:12:36 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
amd2500 kirjutas:
aga esialgu kui mälule radikaid ei tee,siis ta @16 pipes + natuke kellasi tõstetuna slapib 6800u ära? doom3 vist jääb alla aga suht pohh see mõni fps icon_wink.gif

... mis jura Sa ajad ? Praegu on valikuks ainult, kas Radeon x800 või mitte midagi, 6800GT'st võid siinmail ainult unistada ...

Siit moraal icon_smile.gif tuleb kannatada ja oodata icon_wink.gif mul pole mitte isegi kiusatust nendest kumbki ära osta praegu icon_razz1.gif Küll nad ükskord ka eestis saadaval on.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Radeon X800 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.