|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
13.02.2024 16:45:58
|
|
|
| greaper kirjutas: |
| tsitaat: |
Eesti on juba 20 aastat NATOs, nad alles nüüd avastasid selle?
|
eesti jaoks polnud niipalju mehi vaja ju, see ca 300 km piiri, ei ole just väga palju ja olgem ausad, kui suurt ohtu venemaa nägi selles, et neid eesti sõjaväe või läbi eesti, nato poolt rynnatakse  |
Keegi peale Hiina ei kavatse Venemaad rünnata. Ja nemad ka pigem majanduslikult võtavad üle.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
13.02.2024 17:21:15
|
|
|
| tsitaat: |
Keegi peale Hiina ei kavatse Venemaad rünnata. Ja nemad ka pigem majanduslikult võtavad üle.
|
Nii on, Hiina pidi juba otsast venemaad "okupeerima", kasutavad nende maavarasid ja veavad oma inimesi (töölisi) sisse ja venemaal pole muud teha, kui käpuli lasta ja naeratades vaseliinipurki otsida, rahvaste sõprus ikkagi
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
13.02.2024 17:24:55
|
|
|
| greaper kirjutas: |
| tsitaat: |
Keegi peale Hiina ei kavatse Venemaad rünnata. Ja nemad ka pigem majanduslikult võtavad üle.
|
Nii on, Hiina pidi juba otsast venemaad "okupeerima", kasutavad nende maavarasid ja veavad oma inimesi (töölisi) sisse ja venemaal pole muud teha, kui käpuli lasta ja naeratades vaseliinipurki otsida, rahvaste sõprus ikkagi  |
Just. Venemaa kangesti muretseb mis keegi de jure mingi piirkonna kohta ütleb, kuid endal on idapoolsed alad de facto Hiina käes. Majandavad hiinlased nii metsa kui põllumaad.
Kohalikele kes hiina keelt õpivad makstakse selle eest peale.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
13.02.2024 17:51:50
|
|
|
Endine Mongoolia president vastab Putini intervjuu ajaloolistele väidetele
link
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
13.02.2024 17:54:47
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| greaper kirjutas: |
| tsitaat: |
Keegi peale Hiina ei kavatse Venemaad rünnata. Ja nemad ka pigem majanduslikult võtavad üle.
|
Nii on, Hiina pidi juba otsast venemaad "okupeerima", kasutavad nende maavarasid ja veavad oma inimesi (töölisi) sisse ja venemaal pole muud teha, kui käpuli lasta ja naeratades vaseliinipurki otsida, rahvaste sõprus ikkagi  |
Just. Venemaa kangesti muretseb mis keegi de jure mingi piirkonna kohta ütleb, kuid endal on idapoolsed alad de facto Hiina käes. Majandavad hiinlased nii metsa kui põllumaad.
Kohalikele kes hiina keelt õpivad makstakse selle eest peale. |
No see "meie omasid pekstakse" jutt on ainult siseturule möeldud, sellel ei peagi reaalsusega midagi ühist olema. Hiina tegevuse üle ei saa trummi lüüa, sest siis peaks ses osas ka midagi ette võtma, aga ette võtta ei saa. Ja nii ongi, et luuakse lääne-tont, mida ei ole olemas, sest seda on lihtne oma inimsestele maha müüa. Ameerika ohtu on neile juba 80 aastat pähe taotud, pole mõtet ratast leiutada.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.02.2024 18:15:05
|
|
|
Spoiler 
iina kukub vist enne kokku kui tiblastan, tõeline kommunismus ja plaanimajandus ei kesta kunagi väga kaua.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.02.2024 20:34:16
|
|
|
Millal Narva sillal üleandmine toimub?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
13.02.2024 20:39:02
|
|
|
| tsitaat: |
 |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
13.02.2024 21:25:23
|
|
|
link :: Polish farmers plan 'complete blockade' of Ukraine border on Feb. 20
| tsitaat: |
Polish farmers plan a total blockade of all border crossings with Ukraine on Feb. 20, a trade union said on Tuesday, escalating their month-long strike that began last week in protest against EU policies.
Farmers across Europe have been protesting against constraints placed on them by EU measures to tackle climate change, as well as rising costs and what they say is unfair competition from abroad, particularly Ukraine. |
..
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
13.02.2024 21:45:59
|
|
|
Betamax Päriselt ka mõtled täiesti demokraatlikult valitud peaministri üle andmist venemaale Nau meil siin venelasi vähe oleks keda venemaale tagasi saata võiks!
Ma saan aru, et Kallas on ebapopulaarne aga nüüd suurest ärapanemise rõõmust käsi kokku hõõruda ja hakata mingist väljasaatmisest rääkima on eriti idiootne mõte. Kaasa arvatud ka Madissoni kommentaar.
Sa vist oleks küüditamise ajal ka oma naabri peale kaeband ning ära saatnud venemaale, sellepärast et ta sulle ei meeldi?
viimati muutis bugbrake 13.02.2024 21:53:08, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
13.02.2024 21:50:21
|
|
|
| Keegi ei saatnud oma naabrit venemaale vaid siberisse.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
13.02.2024 22:07:00
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
Betamax Päriselt ka mõtled täiesti demokraatlikult valitud peaministri üle andmist venemaale Nau meil siin venelasi vähe oleks keda venemaale tagasi saata võiks!
Ma saan aru, et Kallas on ebapopulaarne aga nüüd suurest ärapanemise rõõmust käsi kokku hõõruda ja hakata mingist väljasaatmisest rääkima on eriti idiootne mõte. Kaasa arvatud ka Madissoni kommentaar.
Sa vist oleks küüditamise ajal ka oma naabri peale kaeband ning ära saatnud venemaale, sellepärast et ta sulle ei meeldi? |
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
13.02.2024 22:48:32
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
Betamax Päriselt ka mõtled täiesti demokraatlikult valitud peaministri üle andmist venemaale Nau meil siin venelasi vähe oleks keda venemaale tagasi saata võiks!
Ma saan aru, et Kallas on ebapopulaarne aga nüüd suurest ärapanemise rõõmust käsi kokku hõõruda ja hakata mingist väljasaatmisest rääkima on eriti idiootne mõte. Kaasa arvatud ka Madissoni kommentaar.
Sa vist oleks küüditamise ajal ka oma naabri peale kaeband ning ära saatnud venemaale, sellepärast et ta sulle ei meeldi? |
Jah, loomulikult päriselt mõtlesin. See siin on ju tõsine ekspertidest ja arvamusliidritest koosnev foorum.
Ma praegu hea meelega kaebaks oma naabrite peale ja saadaks nad rõõmuga Siberi ekspressi peale, aga see kuradi demokraatlikult valitud valitud valitsus ei luba. Pole meil neid tiblasid ja tiblameelseid vaja.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
14.02.2024 09:30:58
|
|
|
aga venemaaga äri on ju padukapitalistlik kasumiahnus pelgalt
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2024 10:31:56
|
|
|
| Tibla kasutab järjest rohkem liugpomme (suurem täpsus ja lõhkeainet oluliselt rohkem) seega ilmselt nüüd neid ukraina koptereid vähe lihtsam alla saada. Varem oli oht oma alla lasta...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
greaper
HV kasutaja

liitunud: 27.06.2005
|
14.02.2024 10:38:49
|
|
|
Madisson näitas oma kommentaariga kui "eestlane" ta on, ilmselgelt oleks vend okupatsiooni ajal olnud see, kes näitas okupandile milliseid naabreid täpselt siberisse saata, krt mulle ka Kallas ei sümpatiseeri ja ma arvan, et ta ei ole hea peaminister, aga no krt eestlane on ta ikka ja venemaale teda kätte ei annaks. Kõik ekres sellised "rahvuslased" või Madisson näitas lihtsalt oma nägu?
_________________ Psychologists usually attribute belief in conspiracy theories to a number of psychopathological conditions such as paranoia, schizotypy, narcissism, and insecure attachment, or to a form of cognitive bias called "illusory pattern perception". |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
14.02.2024 10:40:43
|
|
|
Kas see venemaale üle andmine on võimalik variant või miks sellest siin räägitakse?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2024 10:55:50
|
|
|
| Janis kirjutas: |
Kas see venemaale üle andmine on võimalik variant või miks sellest siin räägitakse?  |
Mõnel putinistil lõi "pirn" põlema . Pole see välispoliitika ka veatu, aga Eesti on oma väikse rahalise summaga saanud veel rohkem kui suhtarvud näitavad.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.02.2024 11:27:07
|
|
|
Tunnustan ajastatust selle operatsiooni puhul
| tsitaat: |
| Tsezar Kunikov on Roputša-klassi dessantlaev, mis ehitati Gdanskis ja võeti teenistusse 1986. aastal. Laev sai nime Nõukogude Liidu merejalaväe ohvitseri Tsezar Lvovitš Kunikovi järgi, kes suri 1943. aasta 14. veebruaril. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
14.02.2024 14:35:56
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Tibla kasutab järjest rohkem liugpomme (suurem täpsus ja lõhkeainet oluliselt rohkem) seega ilmselt nüüd neid ukraina koptereid vähe lihtsam alla saada. Varem oli oht oma alla lasta... |
Liugpomm ja lendav sihtmärk ei puutu kuidagi omavahel kokku. See lendab kindlale koordinaadile maa peal.
Videos näha ka kuidas sealtsamast naaberkülast rakett välja lasti, peibutised vist defitsiidis, ainult ühe oli välja lasnud, edasi juba lendav part.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
euforia
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
14.02.2024 16:33:37
|
|
|
| elukaz kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| Tibla kasutab järjest rohkem liugpomme (suurem täpsus ja lõhkeainet oluliselt rohkem) seega ilmselt nüüd neid ukraina koptereid vähe lihtsam alla saada. Varem oli oht oma alla lasta... |
Liugpomm ja lendav sihtmärk ei puutu kuidagi omavahel kokku. See lendab kindlale koordinaadile maa peal.
Videos näha ka kuidas sealtsamast naaberkülast rakett välja lasti, peibutised vist defitsiidis, ainult ühe oli välja lasnud, edasi juba lendav part. |
Peibutised poleks aidanud ka, väidetavalt lasti alla Kornet'iga.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2024 16:50:50
|
|
|
| Mõtlesin eelkõige seda, et üliriskantne on seal opereerida. Tegelikult tuleks ka liugpomme loopida, aga neid pole ukrainal.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
14.02.2024 17:17:45
|
|
|
Ma pigem imestan seda, et Ukraina õhutõrje magab. Peale seda kui Hersonis võeti kolm SU-34 maha, siis lõppes Krynki sillapea liugpommidega laskmine üsna kiiresti.
Kas siis on õhutõrje moonapuudus või siis kardavad liigutada seda liiga ligidale eesliinile. Näiteks isegi 160km Patriot PAC-2 liigutamine Dnipro kanto ei aitaks Avdiivkat. Isegi Pavlohradi liigutamine ei aitaks. Peaks rindejoonele veelgi ligemale viima.
Teistel õhutõrjesüsteemidel on veelgi väiksem tööraadius. Ja seda eeldusel, et venelased lasevad liugpomme välja okupeeritud Donetski ja Luhanski oblastite kohalt. Näiteks vene piirist võttes on mõlemad okupeeritud oblastid kõige laiemas osas juba ise 160km laiad aga niipalju kui ma olen aru saanud, siis liugpomme lastkse välja ikka 50-60 km kauguselt rindejoonest. Seega piltlikult öeldes rindejoonest 100km kaugusel asuv Patriot kuhu vene doonid ja MLRS ei ulatu võiks Avdiivkale liugpomme heitvaid vene lennukeid maha võtta küll. See oleks muidugi ühekordne operatsioon nagu Hersonis aga saadaks selge sõnumi, et venelased päris turvaliselt ennast ei tunneks ja paneks vähemalt venelaste õhutoetuse mingiks ajaks pausile mis omakorda kergendaks Ukraina kaitsjate tööd maa peal.
Paraku hetkel paistab küll, et loetud nädalate või hiljemalt kuude jooksul peavad Ukrainlased Avdiivkast taanduma. See pole mingi suur stateegiline kaotus arvestades kaotusi mis nad venelastele on seal põhjustanud aga mul on halb eelaimdus, et rinne võib ootamatult käriseda hoopis kuskil mujal.
Ma loodan, et ma eksin ja, et Ukrainlased veristavad venelasi maksimaalselt iga vallutatud ruutmeetri eest.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
14.02.2024 17:28:56
|
|
|
Seda ei tea jah, aga iris-t sai väga kiiresti pihta. Patriot oleks tore, aga eks küsimus ka usalduses. Seal kandis neid "kaastöölisi" ju luusimas ja Patriot on väga kõva sihmark. Hersoni liigutus oli väga julge, aga seal sai enne ka Iris pihta + S300 ja ka gepard.
Eks see Patriot liigub sinna kui jälle see tiblade luurelennuk liiga lähedale tuleb.
Samas see liugpommide teema on väga hell ja kui see lasum jätkub siis rinne võib mitmest kohast käriseda. Bahmuti juures on riskihinnang isegi 20-30km
Eks eelkõige on probleem moonas ja soovimatuses teha Lääne-Ukraina kaitses auk.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
15.02.2024 11:17:41
|
|
|
avdiivkas on seis ikka üsna hapu ukrainlaste jaoks. peaasi et kotti ei jääda.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
15.02.2024 17:30:47
|
|
|
Seda ma olen isegi mõelnud, et kui USA abi enam ei tule siiis kui kauaks neid õhutõrje rakette Ukrainas jagub? Kui õhutõrjet ei ole siis mis kasu nendest F-16 on mida antakse. Ennem kui neid kasutada saab pommitab venemaa need purukuks. Lääne riigid tahavad ikka, et see sõda nende õuele tuleb. Odavam oleks Urainat igakülgselt abistada.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2024 17:49:37
|
|
|
Eks mõneti on huumor juba see kui meil tuimalt avaldatakse info, et Ukraina lasi süsteemiga mis ei ulata Belgorodi sinna rakette
Ehk küllalt on toimetustes neid peast või saamatusest tiblasid...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
15.02.2024 17:50:34
|
|
|
Jutt käib ainult Patrioti rakettidest ehk siis pikamaa ja ballistiliste rakettide kaitsest. EU tarnib NASAMS ja IRIS-T rakette niikuinii ise, seega tiibraketid ja "mopeedid" ei ole probleem.
Vene süsteemide nagu S-300, BUK jne rakettidega on niikuinii defitsiit juba ammu ja kui Ukraina ise just nende tootmist ei alusta (või mõni teine Ida-Euroopa riik a'la Bulgaaria või Rumeenia), siis need jäävad seisma niikuinii kui just nn FrankenSAM'ks ei konverdita aga ilma USA abita on see variant kahtlane.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.02.2024 17:54:16
|
|
|
| Mis nende organisatsioonide point üldse on kui enamik ei otsusta?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2024 17:55:38
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Jutt käib ainult Patrioti rakettidest ehk siis pikamaa ja ballistiliste rakettide kaitsest. EU tarnib NASAMS ja IRIS-T rakette niikuinii ise, seega tiibraketid ja "mopeedid" ei ole probleem.
Vene süsteemide nagu S-300, BUK jne rakettidega on niikuinii defitsiit juba ammu ja kui Ukraina ise just nende tootmist ei alusta (või mõni teine Ida-Euroopa riik a'la Bulgaaria või Rumeenia), siis need jäävad seisma niikuinii kui just nn FrankenSAM'ks ei konverdita aga ilma USA abita on see variant kahtlane. |
Mis sellest Hawk teemast üldse sai?
Neid oleks kõriauguni ja BUK peal peaksid toimima...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.02.2024 18:27:18
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
| Mis nende organisatsioonide point üldse on kui enamik ei otsusta? |
See ongi nende mõte et asju otsustatakse konsensuslikult?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
15.02.2024 19:09:48
|
|
|
Sama hea kui meil riigikogul läheks mingi seaduse vastuvõtmiseks vaja 101 häält.
Kõlab põnevalt aga teerull nii ei tundu toimivat
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
15.02.2024 19:12:06
|
|
|
Ungarisse tuleb esimene Hiina autotehas paari aasta jooksul, punast vaipa vaja näidata mitte sanktsioone.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
15.02.2024 19:12:24
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Jutt käib ainult Patrioti rakettidest ehk siis pikamaa ja ballistiliste rakettide kaitsest. EU tarnib NASAMS ja IRIS-T rakette niikuinii ise, seega tiibraketid ja "mopeedid" ei ole probleem.
Vene süsteemide nagu S-300, BUK jne rakettidega on niikuinii defitsiit juba ammu ja kui Ukraina ise just nende tootmist ei alusta (või mõni teine Ida-Euroopa riik a'la Bulgaaria või Rumeenia), siis need jäävad seisma niikuinii kui just nn FrankenSAM'ks ei konverdita aga ilma USA abita on see variant kahtlane. |
Mis sellest Hawk teemast üldse sai?
Neid oleks kõriauguni ja BUK peal peaksid toimima... |
Hawk on olemas aga väga vähe on näha olnud. Selleks, et Hawk raketid BUK peal toimima saada on väidetavalt vaja ikkagi USA abi, kuna USA on Hawk tootja.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
15.02.2024 19:44:04
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
Jutt käib ainult Patrioti rakettidest ehk siis pikamaa ja ballistiliste rakettide kaitsest. EU tarnib NASAMS ja IRIS-T rakette niikuinii ise, seega tiibraketid ja "mopeedid" ei ole probleem.
Vene süsteemide nagu S-300, BUK jne rakettidega on niikuinii defitsiit juba ammu ja kui Ukraina ise just nende tootmist ei alusta (või mõni teine Ida-Euroopa riik a'la Bulgaaria või Rumeenia), siis need jäävad seisma niikuinii kui just nn FrankenSAM'ks ei konverdita aga ilma USA abita on see variant kahtlane. |
Mis sellest Hawk teemast üldse sai?
Neid oleks kõriauguni ja BUK peal peaksid toimima... |
Hawk on olemas aga väga vähe on näha olnud. Selleks, et Hawk raketid BUK peal toimima saada on väidetavalt vaja ikkagi USA abi, kuna USA on Hawk tootja. |
ilmselt on probleem buki radari ja tulejuhtimis süsteemi sidumisega.
Kas ukridel need mingite masinate kasti pandud ja radar eraldi masina peal?
mingid sparrow vms raketid saadi toimima buki peal.
belgorodis sai kaubanduskeskus raketiga pihta, vatid süüdistavad ukrainlasi. pigem vattide enda õhutõrje kukkus sinna peale.
https://www.delfi.ee/artikkel/120270471/video-venemaal-tabas-raketilook-kaubanduskeskust-hukkus-mitu-inimest?fbclid=IwAR1Zh-zPkELDZHUcyRAkSy_7kWhbvW0_w8UV4igWP2bnAIEqcdunG5gicm
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2024 20:15:21
|
|
|
Nali seal selles, et see süüdistatud gradi koopia ei ulatu ju sinna
Delfi lollpead omas mahlas...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.02.2024 20:35:43
|
|
|
Kindel? Mõningatel netis leiduvatel lehtedel on selle laskeulatuseks kuni 40km märgitud, Belgorod on 30+ piirist.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.02.2024 20:54:58
|
|
|
Läheb utoopia valdkonda... Pigem lasti jälle Kurski suunas liikunud drooni ja tabati poodi
Tekst on täielik copy paste
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
16.02.2024 01:55:06
|
|
|
Ukraina järel arvatakse olevat Kremli nimekirjas järgmine riik Moldova. Kremli lähenemine Moldovale näitab nüüd paralleele lähenemisega Ukrainale enne, kui venelased läksid täiemahulisele invasioonile.
VALESÜÜDUSTE ESITAMINE: Venemaa välisminister Sergei Lavrov esitas kolmapäeval duumale mitu valesüüdistust Moldova ja Lääne vastu. Väiteid tõlgendatakse märkidena, et infosfääris on peatselt eskalatsioon.
Kreml viib Moldova vastu läbi teabeoperatsioone, mis on väga sarnased nendega, mida Kreml kasutas enne oma sissetungi Ukrainasse 2014. ja 2022. aastal, luues tõenäoliselt tingimused, mis õigustavad Venemaa võimalikku eskalatsiooni Moldova vastu tulevikus. Venemaa välisminister Sergei Lavrov vastas pärast 14. veebruaril Vene riigiduumas peetud kõnet Transnistria konflikti puudutavale küsimusele ja väitis valeväites, et USA ja Euroopa Liit (EL) kontrollivad Moldova valitsust.[35] Lavrov väitis, et Lääs peatas 5+2 läbirääkimisprotsessi Transnistria konfliktis. 5+2 protsessis osalesid vahendajatena Venemaa, Ukraina, Transnistria, Moldova ning Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsioon (OSCE) ning vaatlejatena EL ja USA. Lavrov väitis, et Venemaa "teeb kõik", et 5+2 protsessi jätkata. Moldova asepeaminister Oleg Serebrian teatas 28. jaanuaril, et Moldova ei naase 5+2 protsessi juurde seni, kuni Vene-Ukraina suhted ei parane ja Venemaa sõda Ukrainas jätkub.[36] Lavrov väitis, et Transnistrias on umbes 200 000 Venemaa kodanikku ja et Venemaa on "mures nende saatuse pärast" ja "ei lase neil saada järjekordse Lääne avantüüri ohvriks." [37] Lisaks väitis Lavrov, et Moldova otsustas riigieelarvest loobuda. toetused piirkondadele, nagu Gagauusia, mis on vastu Moldova integreerumisele ELiga. Lavrov võrdles Moldova Gagauusiat puudutavat tegevust sellega, kuidas lääs "keeldus" andmast Ukraina endisele presidendile Viktor Janukovitšile aega Ukraina 2013. aasta assotsiatsioonilepingu ülevaatamiseks EL-iga. Lavrov väitis, et Lääs esitab Chişinăule sarnaseid "ultimaatumi" EL-i integratsiooni osas.
https://understandingwar.org/backgrounder/russian-offensive-campaign-assessment-february-14-2024
Lisaks.
https://www.politico.eu/article/baltic-latvia-estonia-lithuania-border-loophole-eu-russia-ukraine-sanctions/
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
16.02.2024 07:30:09
|
|
|
mina ei usu, et venelane mingit asja ette võtab, enne kui ühegi konfliktiga selge on. Eks elame näeme
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
16.02.2024 10:21:04
|
|
|
Nüüd tahab bandiit rohkem lapsi: - Kui tahame etnilise rühmana ellu jääda.
bandiit palub venelastel saada vähemalt kaks last, soovitavalt kolm.
CIA andmetel oli Venemaal 2023. aastal vaid 1,51 last naise kohta.
Inna Sangadžijeva Helsingi komiteest ütleb, et Kreml on teatanud, et 2024. aasta on "pere aasta".
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.02.2024 10:46:07
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
Nüüd tahab bandiit rohkem lapsi: - Kui tahame etnilise rühmana ellu jääda.
bandiit palub venelastel saada vähemalt kaks last, soovitavalt kolm.
CIA andmetel oli Venemaal 2023. aastal vaid 1,51 last naise kohta.
Inna Sangadžijeva Helsingi komiteest ütleb, et Kreml on teatanud, et 2024. aasta on "pere aasta". |
Kes neid lapsi treima peaks kui noored mehed saadetakse Ukrainasse hakklihamasinasse.
Viimane uudis vist oli, et saatmiseks vanusepiir tõstetakse sõduritel 65a ja ohvitseridel 70a.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|