Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 139, 140, 141  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.02.2024 19:13:46 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:

Aeron, "trummitaguja" oled ju sa ise - mina esitasin konkreetsed faktid icon_rolleyes.gif


Fakt on see, et konsoolimehed peavad normaalseks ühe plaadikoopia ringikeerutamist kümne mänguri vahel, aga raha tootjale maksta ei taha oma mängukogemuse eest keegi. See teema sai siin ammu selgeks vaieldud juba, kui käima läks ikka päris kole kiun kui PC-mängurid küsisid, et millal lõpuks oma mänge reaalselt tootjale mineva raha eest ostma hakatakse icon_lol.gif thumbs_up.gif Kui konsoolimeeste püha õigus on tootjad üle lasta, siis ei tasu siia tulla tegema nägusid midagi EULA'de või emumise kohta.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2024 19:29:53 vasta tsitaadiga

beer_yum.gif amen.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2024 21:32:41 vasta tsitaadiga

Lihtsalt vahemärkusena uuriks, et kuda see konsoolide peal mängude ringikeerutamine sõprade vahel tänapäev käib - konsoolidel ju mitu genni juba online poed ja pelad pole täitsa plug'n play icon_confused.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2024 21:35:26 vasta tsitaadiga

Auron, läbi pisarate, sest physicali mõnikord ei ole ja siis on maailm kuri koht ja stuudiod on rahaahned ja nõmedad ning tahavad raha loodud väärtuse eest. Väga nõme värk kõik ühesõnaga.
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2024 21:51:50 vasta tsitaadiga

Ei kujuta ette, et peaks konsoolil plaate sisse-välja vahetama. Kas neid mängureid tõesti veel märkimisväärne hulk?
Kuulujuttude järgi pidi MS füüsiliste mängude müügi lõpetama.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2024 22:21:09 vasta tsitaadiga

ma ise pole füüsilisi plaate kasutanud juba x360 lõpuaegadest, aga veel mõned kuud tagasi oli PS5 DE müües ostjate huvi pigem leige, otsiti plaadilugejaga versiooni, oli mulle ka suureks üllatuseks
_________________
!!
Kommentaarid: 299 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2024 02:07:10 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ma ise pole füüsilisi plaate kasutanud juba x360 lõpuaegadest, aga veel mõned kuud tagasi oli PS5 DE müües ostjate huvi pigem leige, otsiti plaadilugejaga versiooni, oli mulle ka suureks üllatuseks

Sama. Ja 2007-2008 Xbox 360 peale ostetud digitaalsed mängud on siiani mu MS kontol olemas, Series X peal allalaetavad ja mängitavad. Poleks uskunud, et Microsoft nii vanu mänge veel toetab, kuid positiivne üllatus. Kui nad nii jätkavad, siis pooldan igal juhul digitaalseid mänge.
Vaadates füüsiliste mängude järelturgu, siis tundub, et enamik ostab juba digitaalselt.


---
https://www.gamingbible.com/news/platform/playstation/playstation-6-first-specs-appear-online-462147-20240206

Tundub liiga optimistlik. Praeguse 9-nda generatsiooni konsoolid ei saa isegi 4K 60fps hakkama (teatud eranditega).
Kuidas see PS6 nüüd korraga 8K 60fps teeb icon_lol.gif

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2024 02:17:07 vasta tsitaadiga

Suht kindel jah, et tuleb 4k 60 native kast koos raytracinguga.
Või noh, oleks üllatundud kui enamat tuleks.
See 8k 60 on ilmselt 4k upscale lihtsalt ja seda võib supportida küll.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2024 07:49:14 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

https://www.gamingbible.com/news/platform/playstation/playstation-6-first-specs-appear-online-462147-20240206

Tundub liiga optimistlik. Praeguse 9-nda generatsiooni konsoolid ei saa isegi 4K 60fps hakkama (teatud eranditega).
Kuidas see PS6 nüüd korraga 8K 60fps teeb icon_lol.gif


Täpselt. Mida aeg edasi, seda enam on praegustel konsoolidel probleeme uutes mängudes 60 fpsi kättesaamisega 4k resol. Aeg-ajalt võtab isegi stabiilne 60 kaadrit sekundis 1080p kopsu kokku (siin on osaliselt kivi ka laiskade mängude tootjate kapsaaeda).

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 08.02.2024 10:29:19 vasta tsitaadiga

palju praegused konsoolid tegelikult üldse 4k teevad? suurem enamus kraami on ikka upscaled.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 08.02.2024 11:37:14 vasta tsitaadiga

Seni kuni me räägime normaalsel tasemel mängu graafikast.
Ma ütleks, et tänased konsoolid pole 4k-ks ilma upscalinguta võimelised.
DF tegi sarnasel teemal hiljuti ka võrdluse.

Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 08.02.2024 14:15:26 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
beastbeats kirjutas:

Aeron, "trummitaguja" oled ju sa ise - mina esitasin konkreetsed faktid icon_rolleyes.gif


Fakt on see, et konsoolimehed peavad normaalseks ühe plaadikoopia ringikeerutamist kümne mänguri vahel, aga raha tootjale maksta ei taha oma mängukogemuse eest keegi. See teema sai siin ammu selgeks vaieldud juba, kui käima läks ikka päris kole kiun kui PC-mängurid küsisid, et millal lõpuks oma mänge reaalselt tootjale mineva raha eest ostma hakatakse icon_lol.gif thumbs_up.gif Kui konsoolimeeste püha õigus on tootjad üle lasta, siis ei tasu siia tulla tegema nägusid midagi EULA'de või emumise kohta.

Jälle mingid üldistused kopp.gif
Mängutootjatel on endal võimalus järelturgu "piirata" - meenub nt. Life is Strange 2; kus plaadil oli enamus mängu, kuid viimane episood tuli karbis olnud koodi abil alla laadida.
Või on karbis ainult allalaadimiskood ja füüsiline andmekandja puudub.

Aeron kirjutas:
Auron, läbi pisarate, sest physicali mõnikord ei ole ja siis on maailm kuri koht ja stuudiod on rahaahned ja nõmedad ning tahavad raha loodud väärtuse eest. Väga nõme värk kõik ühesõnaga.

Kollektsionäärile toob füüsilise koopia puudumine muidugi "pisara silma"; isegi ootan näiteks kevadel ilmuva Baldur's Gate 3 füüsilist väljalaset.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2024 14:18:45 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
palju praegused konsoolid tegelikult üldse 4k teevad? suurem enamus kraami on ikka upscaled.

Native 4K ei teegi. Või noh, teevad mingit dünaamilist resolutsiooni, mis aeg-ajalt kukub 1440p peale vms või siis väga limiteeritud ja suletud maailmaga mängud, kus saab 4K 60fps saavutada.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.02.2024 17:15:33 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:

Jälle mingid üldistused kopp.gif


Kas need polnud mitte konsoolimängurid, kes in corpore südari said ja süüdistasid Microsofti kõigis surmapattudes kui MS soovis kasutatud mängude eest raha küsima hakata siin dekaad tagasi? After all, nende püha õigust tasuta mänge mängida rünnati ju.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2024 17:25:52 vasta tsitaadiga

Scart, Konsoolimängurid lihtsalt hääletasid rahakotiga, mis on kõige õigem valik üldse. Xbox one sai ikka PS4 käest nii konkreetselt tappa ja tõenäoliselt vildakate väljaütlemiste ja liigse enesekindluse tõttu, sest puht objektiivselt ei olnud neil ei halb konsool ega halb mängude valik.

PC gamerid võiks ka selles osas õppust võtta, äkki siis ei oleks vähegi normaalsed GPUd millega UW-d jooksutada müügil 1000+ euro eest.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2024 18:57:29 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Aeron kirjutas:
Auron, läbi pisarate, sest physicali mõnikord ei ole ja siis on maailm kuri koht ja stuudiod on rahaahned ja nõmedad ning tahavad raha loodud väärtuse eest. Väga nõme värk kõik ühesõnaga.

Kollektsionäärile toob füüsilise koopia puudumine muidugi "pisara silma"; isegi ootan näiteks kevadel ilmuva Baldur's Gate 3 füüsilist väljalaset.


Sesmõttes, et tava füüsilised koopiad muutusid mõttetuks juba siis kui ilusate karpide asemel kõik DVD karpi topiti. Samas igasugu collectors editionid on täitsa ägedad kui mängusoont rohkem on kui lihtsalt vahest mingit FIFA't või muud analoogset saasta toksida.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2024 21:34:37 vasta tsitaadiga

beastbeats, kas sa demogoogitsed või saa kesksest probleemist aru?
Sul ei ole mõtet rünnata suvaliselt vaid tegeleme ikka juur põhjusega. Minu suhtumise aluseks on alljärgnev:

1. Minu meelest inimesed, kes on tööd teinud ja vaeva näinud ning seal juures pakkunud minule hea elamuse, on oma töö eest palga ära teeninud
a. see väide läheb vastuollu mängude ostmisega kasutatud peast, sest siis ei saa mängu tootja sentigi.
2. Minu meelest on emulatsioon OK, kui mängud ostad ja eriti kui raua ostad. Loogika on täpselt sama, kui mulle tehakse valmis elamus, mida naudin, siis võiks töö tegija selle eest raha saada.
- minu jaoks tähendab see ka, et Nt Nintendo EULA on suva, sest:
a. kui ma ostan mängu, siis dev saab raha, MINA TUNNEN, et ma võin selle mängu kas või internetist alla laadida, sest ma olen selle kogemuse eest maksnud
b. kasutatud raua ostuga on nii ja naa, kuna see on nii tavaline ja kõigi poolt just kui aktsepteeritud (sh seaduse), aga nintendo ei see va esimese seadme müügi eest, mitte krossigi, siis ma väga ei näe, väga suurt vahe emulatsiooniga

Seega kui sa tahad rääkida sisust, siis ärme jää suvalistesse näidetesse kinni vaid räägime siis nendest asjadest, mis on erisuste aluseks. Pole vahet mida üks või teine dev konkreetselt tegi või ei teinud. Vaatame suuremat küsimust...
Ja muide, me ei pea olema siin ühel nõul või minu argumendid ei ole siin selleks, et sind kuidagi nurka suruda või maha teha.
Igaühel on oma elu ja omad väärtused ja on täiesti ok, et teed oma valikuid oma väärtussüsteemi järgi ja me võimegi neid maailmu võrrelda ning üht või teist maailmapilti ekstrapoleerida globaalselt ning mõiskleda, mis siis juhtub ning mis me nendest mõjudest arvame.

Physical osas ma olen selles mõttes nõus, et ainuke mõistlik asi on Collector's edition. Eriti veel maailmas, kus karbi sees on võti, mitte plaat.

Spoiler Spoiler Spoiler

... see on küll üks krub video tbh. Me oleme konsooli 3ndal eluaastal umbes ja vähemalt teist sama palju on veel minna ...
Minu jaoks olid aga veel kuvem see video:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 08.02.2024 23:04:14 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
PC gamerid võiks ka selles osas õppust võtta, äkki siis ei oleks vähegi normaalsed GPUd millega UW-d jooksutada müügil 1000+ euro eest.


Nagu konsoolimehed, kui PS5 maksis kaheksa sotti esimesed 18 kuud ja isegi siis oli saadavust korra kuus? icon_lol.gif GPU'd on kallid, sest täpselt sama räni veab kive, mida müüakse AI kiirendamise eesmärgil mitukümmend korda kallimalt, seega saadavus ja võimalused on piiratud.

EDIT: muuseas, aitäh Sony. Helldivers 2 nõuab sisselogimisel Sony kontot, mis mul on olemas, aga mis sisse ei logi ja parooli reseti email ei saabu. 40 euri well spent thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 08.02.2024 23:58:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Foxxx kirjutas:
PC gamerid võiks ka selles osas õppust võtta, äkki siis ei oleks vähegi normaalsed GPUd millega UW-d jooksutada müügil 1000+ euro eest.


Nagu konsoolimehed, kui PS5 maksis kaheksa sotti esimesed 18 kuud ja isegi siis oli saadavust korra kuus? icon_lol.gif GPU'd on kallid, sest täpselt sama räni veab kive, mida müüakse AI kiirendamise eesmärgil mitukümmend korda kallimalt, seega saadavus ja võimalused on piiratud.

EDIT: muuseas, aitäh Sony. Helldivers 2 nõuab sisselogimisel Sony kontot, mis mul on olemas, aga mis sisse ei logi ja parooli reseti email ei saabu. 40 euri well spent thumbs_up.gif

Ma näen mängu ostmise lehel väga ühemõttelist kirja: PS Plus required for online play ja Online play required
14 päeva peaks olema aega raha tagasi küsida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 09.02.2024 01:43:37 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

Ma näen mängu ostmise lehel väga ühemõttelist kirja: PS Plus required for online play ja Online play required
14 päeva peaks olema aega raha tagasi küsida.


Mis sa arvad, et ma seda konsoolil mängida tahtsin või? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 09.02.2024 01:58:16 vasta tsitaadiga

Steamis kenasti öeldud:
Incorporates 3rd-party DRM: nProtect GameGuard
Requires 3rd-Party Account: PlayStation Network (Supports Linking to Steam Account)
Requires agreement to a 3rd-party EULA - HELLDIVERS™ 2 EULA
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 09.02.2024 02:04:20 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
Steamis kenasti öeldud:
Incorporates 3rd-party DRM: nProtect GameGuard
Requires 3rd-Party Account: PlayStation Network (Supports Linking to Steam Account)
Requires agreement to a 3rd-party EULA - HELLDIVERS™ 2 EULA


Äge. Lugeda ka oskab siin keegi või lihtsalt lükatakse post counti üles? Mul on Sony konto, sest mul on Steamis Days Gone ja Horizon, ja see sama konto ei loginud Helldiversis sisse ega saatnud mulle parooli reseti emaili. Või arvab siin mõni tõsimeeli, et PS+'i on vaja PC peal Steamis mängimiseks? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003




sõnum 09.02.2024 02:18:50 vasta tsitaadiga

"PC players don’t need PS Plus." , PS supporti lehelt "The verification email can take a few minutes to arrive. If you don't receive it within 24 hours, please click here for more help."
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.02.2024 12:56:53 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et kui PC mängijad tahavad ligipääsu crossplay funktsionaalusele konsoolidel, siis nad peaksid PS+ ostma. icon_lol.gif
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 09.02.2024 14:41:22 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Mina arvan, et kui PC mängijad tahavad ligipääsu crossplay funktsionaalusele konsoolidel, siis nad peaksid PS+ ostma. icon_lol.gif


Sony ja MS peaksid PC-mänguritele maksma, et nood oleks nõus kangikangelastega koos mängima icon_lol.gif Ma ei hakka nimetama, mitu korda sai COD'is kui ma veel seda mängisin, "imetletud" puldimeeste jõu- ja ilunumbreid meeskonnale roundi kaotades, sest hiirega mänginud vastane sõitis lihtsalt üle.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 103, 104, 105 ... 139, 140, 141  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.