Hästi laulavad seal 100tk saab alla 200 euri https://www.aliexpress.com/item/1005006182811686.html kui keegi usub ,et on samsungi omad. Mina mitte. Reallne hind hiinas nendel alla 50senti tk kui sedagi millega liiguvad. Tegelt sinna lauldud umbluud palju kui lugeda. Liiga vana heatsrink ka.
Siin saab lausa 140euroga 100tk https://www.aliexpress.com/item/1005006272439135.html 5 aastat vana mudelijärgi heatsrink. Laus vufflid. Nigunii on veel tsükklitesti läbinud.
Alist ostes on alati kruttimise jäljed. Saadki selliseid mis kuhugi enam ei kõlba. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kusjuuures ma olen leidnud liivaga täidetud elemente. Ei ole müüt kus pool akut liiv. See liiv oli kuskil 2018 teema. Tänapäeval pannakse olematu mahuvusega hiina brändi. Laulavad ulme mahtuvust ja samsungi akut kui sees on olematu mahtuvusega elemendid. Hiinast võid uue aku osta ,kuid aastapärast ilmselgelt sama seis ja jälle ilma akuta.
Parem kohe maksta summa nkonisse ja ongi aku mis aastateks. Seda reclaimi ei tasu väga osta kui, kui ajutine lahendus seal on sordid, aastarvud, läbisegi segamini. Jumalteab mis rank.
Ma olen leidnud aku mis on mitukorda keevitatud lammutatud, elemendid segamini, erinevad elemendid ja hiinas kleebitud kleepsud peale High Quality. Top quality.
Akut lahkad siis nutta tahaks mis sodi hiinast saadetakse. Väljast karp oli ilus ainult. Kusjuures warranty void kleebis oli ka.
Kui on mäda kohe alguses hiinakal siis vähemalt saad raha tagasi. Kui mitu kuud on möödas siis rohkem mingit lootust ei ole.
Kui nad jama saatsid siis nad ei hakka vastu punnima ka, kas saadvad uue või raha tagasi. Samas kui aastapärast laiali, siis ära visatud raha.
Neid hiina brände pole kuskilt ka saada isegi kui remontida akut mis teeb hiinast aku ostmise mõttetuks. Nkonist ostad panasonicu või lg ja neid on pidevalt saada.
Poe ratastes on ka hiina brändid hakanud tekkima sellist akut nagu lg, panasonic, samsung lihtsalt on vähemaks jäänud. Ilmselt ostetakse ratas lahjema akuga, kuid on kindlasti ka valikus tuntud brändid. Inimesed ostavad hinda, mis odavam see võetakse. Vaatavad hinda ja kävad ringi ülikalli telefonga ja krimpsutavad nina kui hind natukene kallim on.
Hiinast ostes ei pruugi üldse akud olla tuntud nimedega mis siis kui reklaamitakse. Paber kannatab kõike reaalsus on midagi muud.
See aasta käis läbi kuskil 15 ratta akut 3 nendest olid tuntud, ülejäänud olid hiina bränd elemendid. Sellised akud ära teed saavad poole võimsama aku kui ennem oli. Suht kindel rahi tegemise teema. Niikaua kui sodi hiinast ostetakse on winz, kui uuesti peab tegema. 1 asi ütlen akusid tehes sellega elatud ei saa kui siis ainult natuke taskusse. Käive on tohtutu kuid tulu pole mis tegelikult olla võiks. Kuid rahi on taskus kogu aeg. Millegi muu asjaga pead ka tegelema kui akud.
See aasta on edukam kui varasemad.
Natuke nalja ka.
Siis saate osta ülikõvad elemendid, üksi teine element pole niipalju. Teed nendest aku millega saad mitutuhat km läbi ilma laadimiseta. 1 element on 66Ah.
https://www.aliexpress.com/item/1005005947788683.html
Uudiseid ka, Esimesed solid state on 18650 formaadis pikem eluiga ja rohkem mahtuvust. Tulekera oht on minimaalne. Igatahes on ohutum kui li-ion. Kommertsi peaksid jõudma paari aastapärast. Kui kannatab akuga paar aastat veel, siis juba teha solidiga uued. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Bluetooth bmsi xiaoxiang äpp ei tööta uue telefoniga. Kuidas saab Vana versiooni vanast telefonist kätte( android 11) ja saata sees uude android
13 telefoni?
XeStAiSy, ei viitsi videot läbi kerida, kas makital saab sisu lihtsalt ära vahetada vanad küljest uued asemele nii et plaat on vahepeal pingevaba või tuleb kõrvalt toita et lukku ei läheks kuni elemente küljes pole? _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
XeStAiSy, ei viitsi videot läbi kerida, kas makital saab sisu lihtsalt ära vahetada vanad küljest uued asemele nii et plaat on vahepeal pingevaba või tuleb kõrvalt toita et lukku ei läheks kuni elemente küljes pole?
Olen vahetanud 3Ah mudelil elemente. Paar päeva seisis plaat ilma pingeta. Ei läinud lukku.
Homme hakkan 5Ah mudelil elemente vahetama, eks näis kuidas seal läheb. Samas on mul uusi hiina plaate ka sahtlis. Need ei lukustu _________________ - censored -
Tegelt originaal makitad lähevad lukku võib-olla üksikud ei lähe. Hiinlased samuti ei lukustu. Kuid jah sama voltaazi peale on vaja ajada aku ennem millega üritad pinget peal hoida. Seeriad sama mis uued elemendid siis pinge ei muutu ja pole ohtlik. Ainult jama on vahetada. See eeldab ,et on originaal aku ja on toimiv laadijas. Lihtsam on uus hiina bms panna 5 euri ainult. Kuid kui palju teha on siis võidad.
Isegi kui vool peal veel sai turgutada kuid üsna raske kus seal mingi seeria istub 0v peal kuidas lahendada see, kui laadides ei õnnestu. Kõigist ei saa, tohutu ajakulu nendega mängida. Soovitan balanss otsad juhtmega panna ei mingit nikklit need makita bmsid vänderdavad nikkli läbi. Üheski akus ma pole näinud ,et juhe oleks läbi vibreerinud. Kuid nikkel makitades küll. See puudutab ainult makita omasid. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
MIne kaeva alit leiad korpuse kasuta mobiili tulevad paremad pakkumised kui seda arvuti taga. Võid leida mida muidu ei leia. Kuid see raud liistud mis kaasas on urn ei tasu kaustada. Liiga õhukesed rauad.
Nad neid korpuseid müüvad kallilt sellepärast nad pakuvaid oma teisi asju ka muidu 1hte neist ei osteta. Kuid hiina plastik on veel rabedam kui originaalid. Mina prooviks kasutatud korpuseid.
Alis on midagi toimumas 100 vuffel mj1 ja 35e elemente antakse 44 euroga samuti pole nimesid kuid märgi järgi müüvad. Kas annavad vuffleid ära ,et ladu tühjaks saada rohkem pole suurt mainitud nimedes originaal. See teeb 44 senti tk see on see mis vuffel hiinas maksab. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Tõuksiga selline veider lugu,et ei hakka enam laadima ja kisub akut pinget meeletu kiirusega maha. Tõuks ise töötab ja laadijal endale ka pinge olemas. Mis anomaalia see nüüd seistes soojas tekkis?
Tõuksiga selline veider lugu,et ei hakka enam laadima ja kisub akut pinget meeletu kiirusega maha. Tõuks ise töötab ja laadijal endale ka pinge olemas. Mis anomaalia see nüüd seistes soojas tekkis?
sellise anomaalia puhul ma kontrolliks esimese asjana polaarsust nii akudel kui laadijal
Tõuksiga selline veider lugu,et ei hakka enam laadima ja kisub akut pinget meeletu kiirusega maha. Tõuks ise töötab ja laadijal endale ka pinge olemas. Mis anomaalia see nüüd seistes soojas tekkis?
sellise anomaalia puhul ma kontrolliks esimese asjana polaarsust nii akudel kui laadijal
Olen polaarsusi sassi ajanud kunagi ja siis käis pauk. See anomaalia oli see, et aku oli liiga täis ja katkestas laadimise. Veidral kombel katkestas ka teise ahela ehk voolu välja ei andnud ja displays pinge langes. Igale bmsil on oma eripära. Jälle targem.
Ma olen bms'e näinud mis suudavad anda otstele peale valet polaarsust erit smart junnid annab spetsiaalselt laadimise + otsale negatiivse peale ja selline aku ei tohiks laadida. Smart junnid nii käituvad ja kui ei lae siis bms vahetus. Tavaliselt elektri ratastes ka selliseid mis lukku lähevad. LI-ION laadija ei tohiks üldse laadida kui polaarsus vale, kui laeb vale polaarsusega siis on rämps laadija ja sellist ei tohiks kasutada.
Neid juhtumeid ikka on kes ise omale laadija teinud ja onnist ilma jäänud nagu 40 euri on liiga palju. Li-ion laadijad tõstavad pinget sünkroonselt vastavalt aku voltaazile see ei lõhu akut ära. Kui ei ole nii siis prügimägi. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Bluetooth bmsi xiaoxiang äpp ei tööta uue telefoniga. Kuidas saab Vana versiooni vanast telefonist kätte( android 11) ja saata sees uude android
13 telefoni?
Ma siin hiljuti avastasin kõige pommikindlama aku korpuse üldse. Paksu seinaga liimiga termokahanev toru.
15€ eest sain tõuksile 2 aku jagu korpust mis on 100% veekindel. Tugev, löögikindel ja ülikompaktne. Ainuke häda on see, et aku tuleb külmkappi panna enne kui selle sisse topid ja kuuma annad
ABS plastik ikka korralik sitakäkk selle kõrval. Välimus jääb vb natuke imelik aga kui kotti viskad, siis suht kama 2
Bluetooth bmsi xiaoxiang äpp ei tööta uue telefoniga. Kuidas saab Vana versiooni vanast telefonist kätte( android 11) ja saata sees uude android
13 telefoni?
DigeBeni: See video pani kukalt kratsima ja mõtlema kui kindel saab olla, et FUCARE Libra ei kasuta Hiina rämpsmooduleid. See on üks võimalikest mida võibolla, toonitan võibolla plaanin osta kunagi. _________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Pikaaegne lugeja, esmakordne kirjutaja. Olen endale esimest elektrijalgratast soetamas ja enamus rattaid on soovituslikult pikkusele 160-180. Endal paraku pikkust 200 ja tavarattaga sõitmisest tean, et isegi paaripäevase pikema sõiduga (kahe päevaga 200km) jäävad kael ja selg vales asendis olemisest päris valusaks. Kas keegi on vahetanud mõnele rattale üüratult kõrge lenksu- ja sadulatoru? Kas neid tagavaraosadena üldse leidub ja kas nende paigaldamisega võivad mingid muud probleemid ilmneda.
Soov siis soetada nö normaalse välimusega ratas, mitte need pisikeste ratastega kokkuvolditavad.
Tean ka, et mõned spetsrattad on 29-tollise raami ja ratastega, aga need tunduvad kõik hinnaga 3K+ olema. Nö katsetusrattaks oli soov osta alla tonnine ratas ja kui peale mõningast kasutamist tean paremini mis omadusi elektrirattalt tahan, siis alles hiljem parem osta.
Pole küll elektrikas aga enda hübriidile panin teise stemi, et lenksu kõrgemale tõstaks. Nüüd hea mõnus sõita, nagu rekkajuht Vahetamine lihtne, peab ainult paari läbimõõtu jälgima aga need suht standardsed
Liiga väikse raamiga on oht, et sadulatoru ei ulata piisavalt kõrgele või põlved käivad vastu lenksu. Kui oled valmis eelarvet kolmandiku võrra suurendama, konsulteeri kohalike "paigaldajatega", millised on ootused sobilikule rattale (BSA keskjooks, pakiraam jne), osta endale sobivas mõõdus ratas ja lase elektriliseks teha.
Soovitan siit vaadata...: https://www.kleinanzeigen.de/
Saad ise DPD järgi saata kui saata ei taheta. Kui 2m pikk, siis L /20" - 22" raam peaks sobima, hiljem saad sadula ja stemiga mängida parajaks.
Kui tahad püstisemat asendit siis kas mingi linnaratas või retsilt pika käiguga downhill ratas
Vähemalt ise olen nii teinud ja hinnad on mõistlikud, mitte nagu siin eestis, et heal juhul kord 10a jooksul leiad midagi.
Pildi pealt on negatiivne pool ainult eks ise tead. Kui positiivne pool pole saanud vett siis ok. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
pulgad on kaasas nende asjadega. mina teritasin need küll ise teravaks, muidu oli lootusetu. ja aku mis järele panna PEAB kindlasti olema adekvaatne. ehk siis hea kui mingi suurem ning heas korras ja ilusti laetud aku, 80-100Ah ja korraliku burst vooluga. kui sul mitu olemas siis võid muidugi võtta ka 2 enamvähem võrdset ja panna paralleeli.
samuti tuleb panna väga korralikud ühendused welderi ja aku vahele. siis saab asja ilusti tööle. junn ise maksab jah mingi 15e, koos kõigega (välja arvatud loomulikult korpus, skeemi saad ja juhtmed ning pulgad). minumeelest üsna mõttetu on mingeid kallimaid lahendusi osta või ise mingitest uunitrahvodest ehitama hakata.
See oli üks väärt ost, kaks korda sai punkti panna.
Teisel korral lendas PCB ribadeks
kus see ribadeks lennanud pcb seal pildil täpsemalt asub? _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Jep. Tahtsin kirjutada, et PCB peal rada lendas ribadeks.
Muidu oli kõik ühtlane must jootemask. Paaris kohas tekitas tinakuule ka. Need kallutasin enne pilti maha.
Esimesed neli on source, mis ribadeks, pin 5 on gate, mis terve.
Mänguasjadega nii võib juhtuda ,et põleb maha. Kui mingi 100 elementi on siis on niipalju punktitamist ja nende pulkadega pole praktiline mingi väike asi on ok veel. Pulkadega on see asi peab mingi asi veel paigal hoidma kätest tuleb puudu. Elemendid jäävad kiiva jne vinklis peab kõik olema. Kui on vinklist väljas tuleb vähe kiivas aku, murrab kuskilt lahti ja sada häda sellega. Spaceritega saad veel hakkama pulkadega. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Seda ju lihtne parandada, tükk plank soont peale ja kuuma, siis ei tohiks pauku teha. Ei tea kui palju selles väikses kestas madala takistusega transistoreid on, et selline pauk üle eladada? Ehk needki ribadeks
Plank soonega lühistab kenasti ära kõik, juhtotsad ka sealsamas. Aga väike kolviharjutus ja saab parem kui varem Enne tasub muidugi kontrollida et mõni lühisesse ei läinud.
Põleda võis et see messingplaat pole täis kontaktis alumise rajaga ja ei jahuta vasekihti nii lähedalt kui vaja. Ja kui mõned juba läinud siis ülejäänud tulevad järgi nagu kuusetuled.
Võib selle ühenduse ristlõike arvutada ja võrrelda nt 1.5mm2 juhtmega palju sealt läbi peaks jooksma et sama voolutihedus saada. _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
See messingpulk on terves ulatuses korralikult sinna joodetud. Mis moodi saab see olla mitte kontaktis, hõljub õhus mingis osas?
Ja arvutamine ei aita midagi. Järgmiseks arvutame mosfetis olevate bond wire ristlõike pindalad?
Fakt on see, et ülejäänud töötavad.
Ilmselt on mingi tootmisdefekt või vigane või fake tükk kasutusel olnud.
Minuarust kui pilti vaadata siis veider on too toode estiteks mosfetid kõik erineva numbriga. Kui oleks mitte põranda all tehtud siis oleks ka mosfetid ühed ja samad tunduks nagu oleks praak detaildest kokku klopsitud mosfeti enda number on sama kuid iga muu mis seal on on kuidagi erinev liigapalju. Visuaalselt paistab kuidagi veider see. Seal võib-olla mõned praak detalid ja siis tugevamad hulgas kuna neid palju siis arvati peab vastu. Vabalt võib olla kuskil välja praagitud mosfetid ja lihtsalt tehakse mingi toode nendest kuskil mujal. Hiinas kasutatakse uutel toodetel juba korra kasutusel olnud detaile. Kunagi ei tea mida saad. Nagu need discharge aparaadid mosfet on pealepandud mis ennem on olnud kasutusel või mitte originaal detailid. Detail võib sama parameetriga olla kuid on hoopis nõrgem ja põleb sisse ja suitsu tuba täis. Kui oleks õiged tugevad mosfetid olud siis põleb plaati augud ka sisse kui midagi juhtub teistkorda. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
see on hea panek, et kivid erinevate tähistega. kuivõrd need on minuteada ju kõik parallis transid seal siis peaksid nad ikkagi üks ja sama asi olema. kui ei ole siis üks lendab õhku ja kõik teised järgi.
ma pole muidugi otseselt uurinud kuidas mu enda oma on...aga kuna töötab ja kenasti siis eeldan, et ikka ühesugused noh hiina on hiina...sellega peabki arvestama, et sealt osad asjad saad sellised, mis on vägagi kasutatavad ja osad, mis on täielik saast _________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Ühes euroopa riigist ligidalt vist mindi karmiks ratas käest ära ja purustisse kui keerab kiiremini kui 25kmh ja mootor pole 250w. Kõik see jama algaski õnntusjuhtumite pärast. Seal ostetakse rattaid oluliselt rohkem kui meil. Need lood tegelikult panevad mõtlema. Ratta väärtus ikkagi tuhandeid eurosid kui ilma jääd. _________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Ühes euroopa riigist ligidalt vist mindi karmiks ratas käest ära ja purustisse kui keerab kiiremini kui 25kmh ja mootor pole 250w. Kõik see jama algaski õnntusjuhtumite pärast. Seal ostetakse rattaid oluliselt rohkem kui meil. Need lood tegelikult panevad mõtlema. Ratta väärtus ikkagi tuhandeid eurosid kui ilma jääd.
Ei laseks küll ära võtta, pigem põgeneks ja kättesaamisel istuks vanglas kui ära annan. Ütlen seda kui mõistliku 25kmh sõidu juures aga mootor on suurem kui 250w sest 250w ei jõua isegi mäest üles koos suure kaubalastiga nt. _________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
Ühes euroopa riigist ligidalt vist mindi karmiks ratas käest ära ja purustisse kui keerab kiiremini kui 25kmh ja mootor pole 250w. Kõik see jama algaski õnntusjuhtumite pärast. Seal ostetakse rattaid oluliselt rohkem kui meil. Need lood tegelikult panevad mõtlema. Ratta väärtus ikkagi tuhandeid eurosid kui ilma jääd.
Tundub, et tavaline selle kasutaja luulu jälle. Pane link oma jutu tõestuseks või ole vait.
Täpselt nagu arvata oligi, läheb samasse auku su teiste luuludega "punktkeevitus tapab" ja "algklassis viidi jõuga haiglasse ja keedeti röntengiga ajud ära".
Maksumüüri taga olev kompositmehe anonüümne pasatõlke klikimagnet ei kõlba mitte kuhugi.
Originaal allikas, mida loomulikult ei viidata. Hollandi politsei ametlik leht.
If the driver of an electric bicycle (including a fat bike) or speed pedelec is in violation, the police can issue a fine, the police will issue a fine of € 290. In case of multiple violations, the police may also confiscate the electric bicycle.
Mitte sõnagi mingitest purustitest.
----
Hollandlase jutt selle teema kohta.
tsitaat:
This rollertest in the Netherlands does measure only max speed, no power.
Without throttle max. 25km/h, with throttle and without pedaling max. 6km/h for a pedelec.
max. 45km/h for a speedpedelec, without or with throttle and/or pedaling.
Another rollertype was already used for scooters and small motercycles resp. 25km/h and 45km/h, but did only work with throttle on the rear wheel.
In the Netherlands we have many but relative small bike lanes. In some cities the scooters and speedpedelecs may not use these lanes and also a helmet, age of 16, driverslicense and insurance is mandatory.
This is not the case for ordinairy bike and pedelecs.
Also there is no minimum age for a bike and pedelec. So a lot of kids have bought or got a relative cheap Chinese Fatbike, but not all (read most) of these ebikes have a speedlimit and can run 35- 45km/h.
On bike lanes this is a big difference with regular bikers that run about 15km/h.
There were some accidents and many complains that there is no enforcement of the police against these pedelecs.
(there are also complains about cargo ebikes, speed cyclist etc., but this aren't young kids)
That is why these rollers come in. The police will regularly check speeds near schools. If the speed is too high they have to pay about 290€ the first time and the second time they can loose their ebike. Or, after investigation, the not legal parts of it.
The police does hope this is enough of a deterrent that all pedelecs does meet the legal EU requirements.
Mõistlik väga siis, et kiirust mõõdavad ja mitte võimsust sest norm rattad ongi tegelikult 500-1000w vahel ja saavad hakkama ka kaubaveoga ja kestavad kauem ning tugevate tõusudega saavad hakkama enamvähem. Normaalne täitsa mitte nagu Postimehe lollus mille on nagunii valmis kirjutanud mingi kibestunud bürokraatiat armastav tegelane või on algallikaks neile omakorda mingid soodad kuskilt. _________________ Skype alternatiiv tulevikus ja turvalisem ka lisaks
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.