Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 201, 202, 203  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2023 22:59:31 vasta tsitaadiga

Raketid teevad ka pauku....muidu poleks midagi vaadata
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2023 23:25:05 vasta tsitaadiga

Mul kassi ega koera pole, las paugutavad, olen võimeline seda mitte kuulma sarnaselt bänneripimedusele.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 17.12.2023 03:02:38 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
Mul viimasel ajal hakanud Tartus 5G märki telo kuvama. Teloks S23
Mis värk on? 5G peaks ju eraldi paketid olema. Elisa mu on mingi, ahmga mitte 5G
Kiirused 250-300 kandis

Mu 5G telefonile 5G'd ei pakuta, aga üle 4G tuleb ka korralik 303Mb/s alla, kui just speedtestisin. Ära uhkusta

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 14:58:53 vasta tsitaadiga

Kus müüakse polti M3 40-50mm, otsas keere kuni 10mm, ülejäänud sile keermestamata pind?
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 15:03:35 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kus müüakse polti M3 40-50mm, otsas keere kuni 10mm, ülejäänud sile keermestamata pind?

Baltic Bolt
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2023 15:22:16 vasta tsitaadiga

Depo või mõni muu suurem ehituspood
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2023 15:28:43 vasta tsitaadiga

GU5,3 MR16 12V 16W halogeeni veel saadaval kuskil?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 15:49:37 vasta tsitaadiga

Janis, Ei, alates M4, mul vaja väiksemat.
Oliverk, seda pole veel googeldanud.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2023 15:59:59 vasta tsitaadiga

Mine kohale mitte ära googelda, kõike polegi neil poodidel veebis üleval. Depos igatahes on küll karpide riiul kus igasuguseid peenikesi mutreid/polte olemas. Bauhausis iirc sai ühekaupa ka osta, suur stend neil seal.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 17:16:28 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kus müüakse polti M3 40-50mm, otsas keere kuni 10mm, ülejäänud sile keermestamata pind?

sellist ei müüdagi.
Pead ise tegema icon_lol.gif
kuhu selline spets polt läheb ka? icon_razz.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 17:18:51 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kjaups kirjutas:
Kus müüakse polti M3 40-50mm, otsas keere kuni 10mm, ülejäänud sile keermestamata pind?

sellist ei müüdagi.
Pead ise tegema icon_lol.gif
kuhu selline spets polt läheb ka? icon_razz.gif


Auku

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 18:13:06 vasta tsitaadiga

Hiid, ehitan puldiautot, amordi jaoks mõtlesin panna, analooge näinud. Mõtleb vast ümber, prindib praegusele vindile hülsi ja lihvid üle.
Ei googeldanud ka sellist välja.
Depo ja Bauhaus ja bauhof pole selliseid, täis keermestatud ainult või M4 alates midagigi, kuid see juba liiga suur

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 18:20:17 vasta tsitaadiga

Termokahanev?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 18:32:36 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
GU5,3 MR16 12V 16W halogeeni veel saadaval kuskil?


Ei, mina vähemalt ei leidnud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 18:50:07 vasta tsitaadiga

kjaups, võta nael, keermesta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.12.2023 18:51:46 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kus müüakse polti M3 40-50mm, otsas keere kuni 10mm, ülejäänud sile keermestamata pind?


Kas sellised sobiks?
link

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 19:06:48 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Mine kohale mitte ära googelda, kõike polegi neil poodidel veebis üleval.

Tänapäeval on pigem nii, et kui veebist saadavuse ja hinna kohta infot ei saa, jääb ka poe uks kulutamata.
Puhtfüüsiliselt ei jõua kõiki läbi kammida, eriti kui cityst kaugemal olla.
Ja see on kaupmeeste endi probleem, et nad ühest ostjategrupist loobuvad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2023 19:10:17 vasta tsitaadiga

Hirmus lugu icon_lol.gif
Mis siis teed kui netis ilusti kirjas, et saadaval aga reaalselt pole? Tarbijakaitsesse? See, et saadavuse info ei klapi nendes poodides, on igapäevane asi
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 19:10:51 vasta tsitaadiga

Kahjuks on sellega vist nii, et see grupp kes sõidab kaubikuga maja ette ja võtab mitu kastitäit, on tähtsam kui see, kes 1€ eest oma ühte vidinat otsima tuleb.
Nende kaubikuvendade peakuju nagunii veebilehte ega e-posti kasutada ei võimalda, kogu suhtlus käib telefonis.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2023 19:12:55 vasta tsitaadiga

Muidugi, telefonis halduriga palju lihtsam asju ajada. Nii saab kõiga kallimate veebihindadega poest ka kõige soodsam koht thumbs_up.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 19:17:46 vasta tsitaadiga

von Wu, analoogi jah, C või hädaga V pea. Kuuskandi mahutaks ka kuidagi ära, peab lihtsalt rohkem katsetama.
Aga kus Eestis selliseid leiab?
avrn, ei ole lihtsalt aega/võimalust tööpäeva kellaaegadel ringi kolistada. Sellepärast ongi kiire google alati abiks.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 19:22:07 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:

avrn, ei ole lihtsalt aega/võimalust tööpäeva kellaaegadel ringi kolistada. Sellepärast ongi kiire google alati abiks.

No seda minagi.

Ja telefonis kümnete kaupa tootekoode ette lugeda/üles märkida ja seda ilma eksitusteta. icon_eek.gif Tänan, ei.
Aga eks igaühele oma. icon_biggrin.gif

Janis kirjutas:

Mis siis teed kui netis ilusti kirjas, et saadaval aga reaalselt pole? Tarbijakaitsesse? See, et saadavuse info ei klapi nendes poodides, on igapäevane asi

Kui vaja, siis saab tarbijakaitsega ka ehmatatud. Aga nii tekib enda jaoks must nimekiri nendest, keda pole mõtet tülitada.
Jällegi, eks iga kaupmees ise vaatab, kas ta tahab mu eurot või mitte. Ega sundi ei ole.
Ei taha kodumaine bismesmen, võtab selle euro vastu lätlane või leedukas, poolakas. Hiinlane pole ka kunagi keeldunud.


viimati muutis avrn 17.12.2023 19:33:12, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2023 19:23:33 vasta tsitaadiga

Antud poodide kontekstis ei ole vaja nüüd küll mingeid koode ette lugeda icon_rolleyes.gif lihtsalt ütled mis vaja ja kõik saavad aru
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 19:29:38 vasta tsitaadiga

Oled Deposse helistanud ja M3 osakeermega polti küsinud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2023 19:37:27 vasta tsitaadiga

Ma ei helista küsimiseks, ma helistan kui osta tahan. Ütlen s100 või sotine paroc jne ja kellelgi ei teki küsimust et mis see on ja anna kood nüüd

On selles kolhoosis üldse haldureid kellele helistada? Soodsaim ehituskauba ostukoht on puumarket mu jaoks
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 17.12.2023 19:45:55 vasta tsitaadiga

Puidusõber Tom icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 20:34:06 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
kjaups, võta nael, keermesta.

Just. Pikki ja lühikese keermega või kahest otsast keermestatud peenemaid polte alati naeltest tehtud, kuni 5-6mm-ni välja.

Ei ole fäänsi ja tsingitud, aga ajab asja ära. Ja saab kiiremini kätte kui kusagilt otsima või tellima hakata. thumbs_up.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2023 20:51:39 vasta tsitaadiga

avrn kirjutas:
Janis kirjutas:

Mis siis teed kui netis ilusti kirjas, et saadaval aga reaalselt pole? Tarbijakaitsesse? See, et saadavuse info ei klapi nendes poodides, on igapäevane asi

Kui vaja, siis saab tarbijakaitsega ka ehmatatud.


Tarbijakaitse algatab uurimise kes riiulist ühe m3 poldi ära varastas?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 17.12.2023 20:58:55 vasta tsitaadiga

Kunagi üks hakkas tarbijakaitsega ähvardama kuna polnud talle sobivas komplektsuses toodet pakkuda. Siit foorumist üks kasutaja
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 17.12.2023 21:56:37 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Kus müüakse polti M3 40-50mm, otsas keere kuni 10mm, ülejäänud sile keermestamata pind?

Baltic Bolti võib soovitada jah, need on sealt pärit. Lühem on 30mm, pikem 45mm. Keere on pikem kui 10mm.
Manus


_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 07:46:17 vasta tsitaadiga

kust ohtutuskleebiseid osta saab?
Või mis nende nimi välismaakeeles on, võib aliexpressist ka osta.
Midagi sellist

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 08:45:08 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kust ohtutuskleebiseid osta saab?
Või mis nende nimi välismaakeeles on, võib aliexpressist ka osta.
Midagi sellist

https://www.ohutusmark.ee/
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 08:50:51 vasta tsitaadiga

kolmelõvi lehel ma olingi algatuseks, aga see oli mingi imelik koht.
Ei leidnud hindu ja siis ei leidnud kaupa.... icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 10:11:07 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
kolmelõvi lehel ma olingi algatuseks, aga see oli mingi imelik koht.
Ei leidnud hindu ja siis ei leidnud kaupa.... icon_rolleyes.gif

Sp, et hindade ja tellimise jaoks on eraldi leht icon_cool.gif
KOOSTA ISE OHUTUSMÄRK
https://www.kohver.com/products_list.php?category_id=72
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 16:00:05 vasta tsitaadiga

Kujutage ette ühte mängu, kus mängijad võivad esitada küsimusi millele saab vastata ei/jah/võib-olla" ja peavad siis mingi arvu küsimuste järel sõna ära arvama.
Kui sõna on (kana)muna ja mängija küsib "Kas see on elus?", siis mis oleks õige vastus?
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 16:20:14 vasta tsitaadiga

Vastus nagu enamasti sellise pihik lõhki pingutatud küsimuse puhul, on "Oleneb olukorrast".

Viljastatud muna on minu hinnangul elus. Kuna selles olev embrüo võib ebasoodsates oludes hukkuda ja siis on meil "surnud" muna.

Viljastamata muna on lihtsalt kooretäis toitaineid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.12.2023 16:23:25 vasta tsitaadiga

ja nüüd sama küsimus seente kohta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netcat
Kreisi kasutaja
netcat

liitunud: 13.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 16:30:17 vasta tsitaadiga

Seen on elus. Ja ennetamaks küsimust, taimed on ka elus. Bakterid on ka elus. Viirustega on juba keerulisem.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 21.12.2023 18:14:15 vasta tsitaadiga

Ja taimede ning seente puhul tuleb asesõnana kasutada 'kes' ja 'ta', mitte 'mis' ja 'see'.

viimati muutis Scott 21.12.2023 18:22:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 21.12.2023 18:17:45 vasta tsitaadiga

Viisakas inimene ikka teietab oma jalaseent, kui õhtul talle kreemi peale määrib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2023 00:12:16 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Viisakas inimene ikka teietab oma jalaseent, kui õhtul talle kreemi peale määrib.

Elus asi on ikka see kõige parem asi.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2023 21:35:14 vasta tsitaadiga

Mis pisike tööloom väikese raha eest suudaks jooksutada plex serverit 4k failidega, giganett pesa, toita 2-4TB välist ketast/mitut, smb, ftp, ssh?
Rasp 4? Veel midagi?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 22.12.2023 21:42:34 vasta tsitaadiga

Raspberryst küll sellist võimekust ei ootaks icon_rolleyes.gif
Mõni NUC ehk
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2023 22:02:32 vasta tsitaadiga

Huvitav, kunagi ammu RPi 3 suutis kuni 720p 90% ajast telekasse ära manada. Nüüd vaatan mingid Pi 4 B ja Pi400 väljas, kodukalt ka Pi 5, kuid hinna poolest ei võtaks projekti ette.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2023 18:06:32 vasta tsitaadiga

Keegi mingit asjalikku AMD prosega, NUC’i laadset toodet oskab soovitada? icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2023 18:07:46 vasta tsitaadiga

Palju su eelarve on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2023 19:57:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Palju su eelarve on?


Väike, vanamehele läheb, mingi 1k max.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2023 20:15:19 vasta tsitaadiga

Võta mingi mini PC? Amdfan müüb neid. Osa isegi garantiiga. Lollikindlamad kui need NUCid.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.12.2023 20:26:23 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Keegi mingit asjalikku AMD prosega, NUC’i laadset toodet oskab soovitada? icon_rolleyes.gif

Võin rahuliku südamega kiita, kiire ja täiesti hääletu
https://store.minisforum.com/products/elitemini-hx90g

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2023 20:43:10 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Võta mingi mini PC? Amdfan müüb neid. Osa isegi garantiiga. Lollikindlamad kui need NUCid.


Ta tahabki PC kastidest vabaneda ja sa soovitad talle uue kasti asemele, way to go… icon_lol.gif

Tanel, Uurin asja thumbs_up.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 201, 202, 203  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.