Raketid teevad ka pauku....muidu poleks midagi vaadata _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mul viimasel ajal hakanud Tartus 5G märki telo kuvama. Teloks S23
Mis värk on? 5G peaks ju eraldi paketid olema. Elisa mu on mingi, ahmga mitte 5G
Kiirused 250-300 kandis
Mu 5G telefonile 5G'd ei pakuta, aga üle 4G tuleb ka korralik 303Mb/s alla, kui just speedtestisin. Ära uhkusta _________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kus müüakse polti M3 40-50mm, otsas keere kuni 10mm, ülejäänud sile keermestamata pind? _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Mine kohale mitte ära googelda, kõike polegi neil poodidel veebis üleval. Depos igatahes on küll karpide riiul kus igasuguseid peenikesi mutreid/polte olemas. Bauhausis iirc sai ühekaupa ka osta, suur stend neil seal.
Hiid, ehitan puldiautot, amordi jaoks mõtlesin panna, analooge näinud. Mõtleb vast ümber, prindib praegusele vindile hülsi ja lihvid üle.
Ei googeldanud ka sellist välja.
Depo ja Bauhaus ja bauhof pole selliseid, täis keermestatud ainult või M4 alates midagigi, kuid see juba liiga suur _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Mine kohale mitte ära googelda, kõike polegi neil poodidel veebis üleval.
Tänapäeval on pigem nii, et kui veebist saadavuse ja hinna kohta infot ei saa, jääb ka poe uks kulutamata.
Puhtfüüsiliselt ei jõua kõiki läbi kammida, eriti kui cityst kaugemal olla.
Ja see on kaupmeeste endi probleem, et nad ühest ostjategrupist loobuvad.
Hirmus lugu
Mis siis teed kui netis ilusti kirjas, et saadaval aga reaalselt pole? Tarbijakaitsesse? See, et saadavuse info ei klapi nendes poodides, on igapäevane asi
Kahjuks on sellega vist nii, et see grupp kes sõidab kaubikuga maja ette ja võtab mitu kastitäit, on tähtsam kui see, kes 1€ eest oma ühte vidinat otsima tuleb.
Nende kaubikuvendade peakuju nagunii veebilehte ega e-posti kasutada ei võimalda, kogu suhtlus käib telefonis.
von Wu, analoogi jah, C või hädaga V pea. Kuuskandi mahutaks ka kuidagi ära, peab lihtsalt rohkem katsetama.
Aga kus Eestis selliseid leiab?
avrn, ei ole lihtsalt aega/võimalust tööpäeva kellaaegadel ringi kolistada. Sellepärast ongi kiire google alati abiks. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
avrn, ei ole lihtsalt aega/võimalust tööpäeva kellaaegadel ringi kolistada. Sellepärast ongi kiire google alati abiks.
No seda minagi.
Ja telefonis kümnete kaupa tootekoode ette lugeda/üles märkida ja seda ilma eksitusteta. Tänan, ei.
Aga eks igaühele oma.
Janis kirjutas:
Mis siis teed kui netis ilusti kirjas, et saadaval aga reaalselt pole? Tarbijakaitsesse? See, et saadavuse info ei klapi nendes poodides, on igapäevane asi
Kui vaja, siis saab tarbijakaitsega ka ehmatatud. Aga nii tekib enda jaoks must nimekiri nendest, keda pole mõtet tülitada.
Jällegi, eks iga kaupmees ise vaatab, kas ta tahab mu eurot või mitte. Ega sundi ei ole.
Ei taha kodumaine bismesmen, võtab selle euro vastu lätlane või leedukas, poolakas. Hiinlane pole ka kunagi keeldunud.
viimati muutis avrn 17.12.2023 19:33:12, muudetud 2 korda
Just. Pikki ja lühikese keermega või kahest otsast keermestatud peenemaid polte alati naeltest tehtud, kuni 5-6mm-ni välja.
Ei ole fäänsi ja tsingitud, aga ajab asja ära. Ja saab kiiremini kätte kui kusagilt otsima või tellima hakata. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Mis siis teed kui netis ilusti kirjas, et saadaval aga reaalselt pole? Tarbijakaitsesse? See, et saadavuse info ei klapi nendes poodides, on igapäevane asi
Kui vaja, siis saab tarbijakaitsega ka ehmatatud.
Tarbijakaitse algatab uurimise kes riiulist ühe m3 poldi ära varastas? _________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kujutage ette ühte mängu, kus mängijad võivad esitada küsimusi millele saab vastata ei/jah/võib-olla" ja peavad siis mingi arvu küsimuste järel sõna ära arvama.
Kui sõna on (kana)muna ja mängija küsib "Kas see on elus?", siis mis oleks õige vastus?
Viisakas inimene ikka teietab oma jalaseent, kui õhtul talle kreemi peale määrib.
Elus asi on ikka see kõige parem asi. _________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Huvitav, kunagi ammu RPi 3 suutis kuni 720p 90% ajast telekasse ära manada. Nüüd vaatan mingid Pi 4 B ja Pi400 väljas, kodukalt ka Pi 5, kuid hinna poolest ei võtaks projekti ette. _________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Keegi mingit asjalikku AMD prosega, NUC’i laadset toodet oskab soovitada? _________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.