|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
23.11.2023 17:52:30
|
|
|
Mul oli net korras ja polnud häda midagi. Telekal läks pilt ära mingiks 2 tunniks umbes ja siis Telia tagasi tulekul oli uus süsteem kus iga 3 tunni tagant paneb Telia telekal pildi mustaks ja all kirjaga et nad säästavad elektrik
Vajuta OK kui tahad edasi vaadata. Seadetest kinni ka ei saa keerata seda säästu saasta. Pole üldse olemaski sellist kohta seadetes.
Mul telekas on enamvähem raadio eest ja istub mingi history vms kanalil. ETV ka umbest kella 7st õhtul kuni 10-ni vms.
Ma maksan teliale tele kanalite eest et ma neid saaks vaadata ja mitte selle eest et Telia saaks mind kontrollida ja jälgida kas ma ikka olen roheline ja säästan.
Varsti hakkavad internetti ka kinni keerama et liiga palju kasutad vms ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PTC
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2003
|
23.11.2023 18:46:57
|
|
|
| See on üks Telia TV Kohutavalt Vajalik Omadus mida ei saa kuidagi kinni keerata. Nagu üks siin seletas. Pidavat ressurssi säästma. Samas ei Go3 ega Viaplay paku sellist omadust. Ilmselt veel vähearenenud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
23.11.2023 19:44:39
|
|
|
Kasutajate arv on neil teenustel ka vähe erinev...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spiderx
HV vaatleja
liitunud: 27.10.2006
|
24.11.2023 00:28:52
|
|
|
| Mina igatahes viisin Androidi digiboksi just sellepärast tagasi, et see iga 3 tunni tagant ennast välja tahtis lülitada, ja panin vana Arrise uuesti asemele. Kui sa pead oma digiboksi KKK-sse kirjutama, et "Android digiboks lülitub Telia TV vaatamisel automaatselt välja, kui kolme tunni jooksul ei ole kordagi pulti kasutatud. Seda režiimi välja lülitada ei saa.", siis saad ilmselt ise ka aru, et teed midagi valesti. Just oli laulupidu tulemas, mida ma vehklen selle puldiga seal vahepeal, kui võin teleka ETV peale jätta ja unustada. Ja oleks siis, et see OK vajutamine ainult selle teate eest ära kaotaks, aga ta paneb ju saate ühtlasi pausile ka, mida keegi pole palunud. Täielik kasutajakogemuse feil. Muide, sellel boksil on sisseehitatud energiasäästu režiim olemas, pole vaja jalgratast leiutada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2023 01:05:53
|
|
|
| spiderx kirjutas: |
| Muide, sellel boksil on sisseehitatud energiasäästu režiim olemas, pole vaja jalgratast leiutada. |
See on kunagi tehtud andmemahu säästmiseks, sest just 4G otsa tulid need esimesena ja on piisavalt neid, kes lülitavad teleka välja aga boks ketrab striimi pimedale telekale igapäev 20h tühja.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
24.11.2023 08:33:15
|
|
|
Mul on miski see Arris 1113 ja see läks lolliks eile ja hakkas seda säästu jama näitama.
Sain sellest lahti mingi aeg hiljem kui olin restardi boksile teinud. Kanali vahetamine võttis ka umbes 5 sekundit aga.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
24.11.2023 08:40:40
|
|
|
Väljalülitamise teistpidi probleemistik võib olla ka teiste box-idega nt Xiaomi Mi TV Stick-i ei õnnestunud telekaga paaritada nii, et saaks ühe puldiga hakkama. Saab ühe puldiga välja arvatud Mi TV Stick-i väljalülitamine, kui välja lülitada saab tagasi sisse lülitada originaalpuldiga, ei toimi telekapult ega Teliast juurde ostetud numbritega Androidibox-i pult.
Samas on telekas vana ka miski 2016 aasta LG.
Praktilisem on ühe puldiga, lased õhtul teleka kinni ja tegelikult Mi TV Stick jääb pimeda ekraani taga töösse, kuniks tema enda või äpi säästurežiim midagi suleb.
Teisalt 2022 aasta LG C2 ja Chromecast 4k töötavad koos nagu kulda.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocki
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.01.2003
|
24.11.2023 09:07:58
|
|
|
mis krd andmemahu säästust need Telia robotid siin räägivad koguaeg? See energiasäästu funktsiooni jõuga peale surumine on täiesti BS ja peaks olema valikuline. Seda paraku Telia ei taha aru saada. See oli üks põhjus, miks ma hokilitri tagasi võtsin, toimib nagu kulda ja pole kellegi asi, mitu tundi see digibox seal teleka järgi uugab päevas. Seda siis kliendi vaatest. Ühesõnaga seda featuuri saab raudselt valikuliseks teha klientidele - kes tahab, see kasutab, kes ei taha, ei kasuta. Seda nüüd Telia ei tohiks kindlasti ise otsustada, kuidas kliendid hakkavad käituma teleka ees, kuigi see suur unistus neil ilmselt.
_________________ Asju saab kah teisiti teha! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
24.11.2023 09:13:28
|
|
|
Eespool vihjati, et see andmemahu teema on ajast kui telepilti hakati üle õhuinterneti müüma. Kes veel mäletab olid kunagi andmemahupaketid - kui maht täis sai, tuli kas juurde osta või kallim/mahukam pakett võtta. Üsna narr olukord, kui lülitad teleka välja ja tv pilt öösel kulutab su kallist internetimahtu - loogiline, et sellest tõusis/tõuseb probleem, et kas ei võiks TeliaTv end osta x ajal ise kinni panna, samamoodi kui telekad on seda suutnud aastakümneid teha.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
24.11.2023 10:40:14
|
|
|
Ma ei ole nüüd tükk aega seda teemat jälginud, aga kas endiselt on pilt sitem HLS vs vlan 4 lahendustega? Vahepeal olid mingid kõlakad, et ka HLS liigib 1080P peale, kui internetiressurssi jagub.
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
24.11.2023 11:05:16
|
|
|
| Huvitav, kas varsti on nii, et kui mingi x aja jooksul pulti ei näpi, läheb pildikvaliteet üle 480p kvaliteedile. Seda ikka selleks, et andmemahtu vähendada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tauri.
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2018
|
24.11.2023 11:05:29
|
|
|
| Ma ekspert ei ole, aga minuarust on küll osadel kanalitel 1080p. Muidugi kuskilt menüüst kontrollida seda android boxil ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2023 13:00:45
|
|
|
| rocki kirjutas: |
| mis krd andmemahu säästust need Telia robotid siin räägivad koguaeg? |
Mõrapeal peal puudub funktsionaalne lugemisoskus.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tauri.
HV vaatleja
liitunud: 14.01.2018
|
24.11.2023 14:23:15
|
|
|
Miks kanalite juures kava ei näita enam?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2023 14:27:12
|
|
|
On ka vahest juhtunud, siiani on aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
24.11.2023 15:13:57
|
|
|
4G otsas on kogu aeg see säästutaimer peal olnud, ju siis mingi bug et on ka mujale läinud.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2023 15:18:38
|
|
|
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.11.2023 15:51:41
|
|
|
Kord tunnis oleks nagunii tervisele kasulik end liigutada tardunud pilguga TV vaatamise asemel.
Üksiti võid siis ka puldil korra suvalist nuppu pressida enda elusoleku märgiks.
Arukamad (aga füüsiliselt laisemad) isendid võivad lausa ESP32 vms põhjal pisikese karbi kokku klopsida seda enda eest tegema.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
24.11.2023 15:52:07
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Kord tunnis oleks nagunii tervisele kasulik end liigutada tardunud pilguga TV vaatamise asemel |
Spoiler 
| ot: |
Sellest vaates, võiks el. kilbist kaitsmed kah, kord tunnis välja hüpata et sa end liigutaksid... |
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.11.2023 16:05:54
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Arukamad (aga füüsiliselt laisemad) isendid võivad lausa ESP32 vms põhjal pisikese karbi kokku klopsida seda enda eest tegema.  |
Ju androidi boksi puhul mingi programmijupp on ka võimeline kord 3 tunni jooksul seda nupuvajutust tegema.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
24.11.2023 16:33:03
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| bladerunner kirjutas: |
Arukamad (aga füüsiliselt laisemad) isendid võivad lausa ESP32 vms põhjal pisikese karbi kokku klopsida seda enda eest tegema.  |
Ju androidi boksi puhul mingi programmijupp on ka võimeline kord 3 tunni jooksul seda nupuvajutust tegema.
 |
Ma olen mõne aasta eest külastanud laborit (mitte Eestis), kus katsutite sisu segamiseks mõeldud alusele, oli asetatud arvutihiir, et labori arvuti lukku ei läheks
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
24.11.2023 17:37:41
|
|
|
|
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
25.11.2023 22:58:34
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas. |
Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis?
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.11.2023 01:51:59
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas. |
Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis? |
Androidi boks jooksutab sedasama Telia äppi, seega?
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
27.11.2023 14:43:24
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas. |
Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis? |
Võin kinnitada - ka Android TV'd jooksuvata Sony teleka peal tuleb säästutaimer kiusama.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
27.11.2023 15:17:21
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Trwind55 kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas. |
Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis? |
Võin kinnitada - ka Android TV'd jooksuvata Sony teleka peal tuleb säästutaimer kiusama. |
Kõikides seadmetes mis näitavad HLS striimi, peab 3h jooksul 1 nuppu vajutama, et pilt seisma ei jääks.
See ei ole midagi uut, juba Elioni ajal MinuTVga oli HLS striimil 3h stopper.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
27.11.2023 16:51:38
|
|
|
Tea kas kellelgi on veel aegajalt probleeme otse või järelvaatamisega, kus pilt hakib ja vahel näitab veateadet andemedastuses?
Ehk kuskil suvest või nii olen hakanud täheldama, et telekanalid vahepeal hakivad. Viimasel ajal rohkem. Minu poolelt pole midagi muutunud. Muidu mul on kõige kiirem pakett ja seda juhtub isegi ajal kui kogu neti tarbimine on ainult 1-2 telekat.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
27.11.2023 17:42:12
|
|
|
Jah, viimased mõned kuud on nii ja viimasel ajal tihedamalt. Mingid restardid ega kõigi muude tarbijate välja lülitamine ei aita.
| Killhoven kirjutas: |
Tea kas kellelgi on veel aegajalt probleeme otse või järelvaatamisega, kus pilt hakib ja vahel näitab veateadet andemedastuses?
Ehk kuskil suvest või nii olen hakanud täheldama, et telekanalid vahepeal hakivad. Viimasel ajal rohkem. Minu poolelt pole midagi muutunud. Muidu mul on kõige kiirem pakett ja seda juhtub isegi ajal kui kogu neti tarbimine on ainult 1-2 telekat. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2023 18:05:54
|
|
|
Killhoven, mis ühendus, mis digiboksid.
Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
27.11.2023 18:22:15
|
|
|
| triu kirjutas: |
| Jah, viimased mõned kuud on nii ja viimasel ajal tihedamalt. Mingid restardid ega kõigi muude tarbijate välja lülitamine ei aita. |
Tundub et siis laiem mure..
| KillFrenzy kirjutas: |
mis ühendus, mis digiboksid.
Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid? |
Nii Arris 1113, Arris 5305 kui ka Google Chromecast TV. DSL 200Mbit/s alla 50Mbit/s üles.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2023 18:42:00
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
mis ühendus, mis digiboksid.
Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid? |
Nii Arris 1113, Arris 5305 kui ka Google Chromecast TV. DSL 200Mbit/s alla 50Mbit/s üles. |
DSL ja Arris 1113, Arris 5305 kombo seletaks hakkimist, liinil vead, kohe pilt hakib.
Küll ei mõjutaks see chromecasti ja järelvaatamist.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
27.11.2023 18:51:56
|
|
|
Kogu selle info valguses jah kahtlustaks et mingitel hetkedel kaob internet nulli lähedale ja see siis mõjutab kõike. On aegajalt ja viimasel ajal tihedamini ka seda, et striimi vaatamisel kvaliteedi taset 1080p kuidagi hoida ei suuda ja kui automaatse peale panna mängib paremini suht olematu pildikvaliteediga 160-360p vahemikus.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2023 18:54:06
|
|
|
Aga muidu internet samal ajal toimib?
Chromecast ju üle wifi, äkki sellega midagi vahepeal ikaldab?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
27.11.2023 19:17:41
|
|
|
Chromecast on üle wifi jah ja Arrised mitte. Ruuteriks DG400A-Prime. Viimastel kuudel tekkinud ja pigem süvenev probleem, setupis muudatusi ei ole ja varem oli kõik jumala ok.
Kellel on veel sarnaseid muresid, andke märku. Siis saab teada kui lai see mure on. Eks ma võtan varsti toega ühendust.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
27.11.2023 19:32:58
|
|
|
| Killhoven, kas arrised teevad järelvaadates ka trikke?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
27.11.2023 19:34:35
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| Killhoven, kas arrised teevad järelvaadates ka trikke? |
Jah, järelvaatamisel probleem on nii Arristega kui ka Chromecast TV-ga.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
27.11.2023 19:52:01
|
|
|
200 VDSL võib piiripeal olla oma kiirustega ning kui seal mingid häired või katkemised tekivad, on ka tv häiritud
Võib ka miskit muud olla kuid üldiselt on tv pildi häired ikkagi haruldased kui nett korras.
Tee diagnost ja lase riketel uurida.
https://www.telia.ee/abi/diagnostika/
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001

|
27.11.2023 20:08:41
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| 200 VDSL võib piiripeal olla oma kiirustega ning kui seal mingid häired või katkemised tekivad, on ka tv häiritud |
Oot selle 200Mbit/s sisse mahub nii mitukümmend samaaegselt 720p kvaliteedis signaali edastust?
Diagnostika tulemus: "Diagnostika tulemus: ühenduses esineb tõrkeid. Teenuse kontroll tuvastas, et viimase 48 tunni jooksul on toimunud korduvad interneti katkestused. See võib viidata võimalikule probleemile sisse tulevas kaablis või ruuteri rikkele."
Ühesõnaga võtsin toega ühendust.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.11.2023 21:25:35
|
|
|
HLS-i õied. multicasti korral pannakse ühe korraga striim sinu suunas tulema ja kliendi töö on see ära mängida, nii hästi-halvasti kui see kohale jõuab. HLS-i puhul aga käib taustal üks pidev serveri loksutamine - anna playlisti tükk, anna video esimene tykk, anna video teine tükk, ..., anna video N-is tükk, anna playlisti järgmine tükk, anna video N+1 tükk, ... jne. Ja seda kõike koos ettenähtud tantsuga, DNS-ist alates ja HTTPS-iga lõpetades. Ja kohe kui midagi õigeks ajaks kohale ei tule, teeb pilt hõkk-hõkk.
Ehk siis, pakun et seda hakkame me järjest tihedamini ja tihedamini nägema, harjuge ära.
viimati muutis pppd 27.11.2023 21:40:37, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
27.11.2023 21:34:29
|
|
|
pppd, multicasti puhul on hõkk kohe, kui mingi pakett peaks kuskil teepeal vasakule minema…
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
27.11.2023 21:40:25
|
|
|
Hmm, kui kaabel tagant tõmmata ja pilt mõni aeg edasi jookseb siis pole kumbki?
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
27.11.2023 21:41:40
|
|
|
siis on puhver. mis täpselt puhvris on, see sõltub
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triu
HV vaatleja
liitunud: 09.08.2013
|
28.11.2023 09:34:54
|
|
|
Optika otse tuppa. Panin ka ED500 Telia ruuteri ilma igasuguste lisaseadeteta ehk default Telia. Otse kaabel Telia ruuterist. Arris 5305 ja Shield. Arris jamab tihedamini, aga on kasutusel palju rohkem. Nii otse kui ka järelvaatamisel. Vahest jääb pilt ketkeks seisma ja Arris vahetevahel (mitte samal ajal, kui hakib ega ka selle hetke lähedal) kirjutab, et puudub võrguühendus, aga pilt tegelikult käib ja mingeid nähtavaid probleeme ei internetiühenduses ega ka pildis pole. Hetkepärast kiri kaob ilma muude sümptomiteta.
| KillFrenzy kirjutas: |
Killhoven, mis ühendus, mis digiboksid.
Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid? |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
28.11.2023 09:49:25
|
|
|
küsimus: soovin vaadata toas kus ei ole netikaablit ega telia äpivõimekusega telekat nn hokilitriga telia tv. mis seade korjab üles wifi signaali ja millele saab hokilitri sappa ühendada?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
28.11.2023 11:15:39
|
|
|
| mul kõik järelvaatamised kiiluvad korraks kinni umbes neljandal sekundil ja siis töötab edasi probleemideta
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
28.11.2023 17:05:37
|
|
|
tänud!
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.11.2023 18:20:54
|
|
|
| Killhoven kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| 200 VDSL võib piiripeal olla oma kiirustega ning kui seal mingid häired või katkemised tekivad, on ka tv häiritud |
Oot selle 200Mbit/s sisse mahub nii mitukümmend samaaegselt 720p kvaliteedis signaali edastust?
Diagnostika tulemus: "Diagnostika tulemus: ühenduses esineb tõrkeid. Teenuse kontroll tuvastas, et viimase 48 tunni jooksul on toimunud korduvad interneti katkestused. See võib viidata võimalikule probleemile sisse tulevas kaablis või ruuteri rikkele."
Ühesõnaga võtsin toega ühendust.  |
Kiirus pole küsimus, just vigade olemaslu liinil või katkemised. Tugi saab sind tuvastada ning probleemi lahata. Foorumis lihtsalt keegi teine seda teha ei saa.
Anna teada kui info ja lahendus.
PS. Kui keegi soovitab mingit wifi repiiterit Arrise digiboksile mis vajab kaablit, siis parem ärge soovitage. See tekitab pigem kõikidele probleeme. Tehnika on imeline. Multicast katki, HLS ei toimi, mida iganes.
Pigem siis soovitus juba Arris Teliasse tagasi ja Android box asemele ja siis wifi muredega tegeleda.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|