Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1132, 1133, 1134 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.11.2023 17:52:30 vasta tsitaadiga

Mul oli net korras ja polnud häda midagi. Telekal läks pilt ära mingiks 2 tunniks umbes ja siis Telia tagasi tulekul oli uus süsteem kus iga 3 tunni tagant paneb Telia telekal pildi mustaks ja all kirjaga et nad säästavad elektrik
Vajuta OK kui tahad edasi vaadata. Seadetest kinni ka ei saa keerata seda säästu saasta. Pole üldse olemaski sellist kohta seadetes.

Mul telekas on enamvähem raadio eest ja istub mingi history vms kanalil. ETV ka umbest kella 7st õhtul kuni 10-ni vms.
Ma maksan teliale tele kanalite eest et ma neid saaks vaadata ja mitte selle eest et Telia saaks mind kontrollida ja jälgida kas ma ikka olen roheline ja säästan.
Varsti hakkavad internetti ka kinni keerama et liiga palju kasutad vms ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PTC
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2003




sõnum 23.11.2023 18:46:57 vasta tsitaadiga

See on üks Telia TV Kohutavalt Vajalik Omadus mida ei saa kuidagi kinni keerata. Nagu üks siin seletas. Pidavat ressurssi säästma. Samas ei Go3 ega Viaplay paku sellist omadust. Ilmselt veel vähearenenud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2023 19:44:39 vasta tsitaadiga

Kasutajate arv on neil teenustel ka vähe erinev...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spiderx
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 00:28:52 vasta tsitaadiga

Mina igatahes viisin Androidi digiboksi just sellepärast tagasi, et see iga 3 tunni tagant ennast välja tahtis lülitada, ja panin vana Arrise uuesti asemele. Kui sa pead oma digiboksi KKK-sse kirjutama, et "Android digiboks lülitub Telia TV vaatamisel automaatselt välja, kui kolme tunni jooksul ei ole kordagi pulti kasutatud. Seda režiimi välja lülitada ei saa.", siis saad ilmselt ise ka aru, et teed midagi valesti. Just oli laulupidu tulemas, mida ma vehklen selle puldiga seal vahepeal, kui võin teleka ETV peale jätta ja unustada. Ja oleks siis, et see OK vajutamine ainult selle teate eest ära kaotaks, aga ta paneb ju saate ühtlasi pausile ka, mida keegi pole palunud. Täielik kasutajakogemuse feil. Muide, sellel boksil on sisseehitatud energiasäästu režiim olemas, pole vaja jalgratast leiutada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 01:05:53 vasta tsitaadiga

spiderx kirjutas:
Muide, sellel boksil on sisseehitatud energiasäästu režiim olemas, pole vaja jalgratast leiutada.


doh.gif

See on kunagi tehtud andmemahu säästmiseks, sest just 4G otsa tulid need esimesena ja on piisavalt neid, kes lülitavad teleka välja aga boks ketrab striimi pimedale telekale igapäev 20h tühja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.11.2023 08:33:15 vasta tsitaadiga

Mul on miski see Arris 1113 ja see läks lolliks eile ja hakkas seda säästu jama näitama.
Sain sellest lahti mingi aeg hiljem kui olin restardi boksile teinud. Kanali vahetamine võttis ka umbes 5 sekundit aga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 24.11.2023 08:40:40 vasta tsitaadiga

Väljalülitamise teistpidi probleemistik võib olla ka teiste box-idega nt Xiaomi Mi TV Stick-i ei õnnestunud telekaga paaritada nii, et saaks ühe puldiga hakkama. Saab ühe puldiga välja arvatud Mi TV Stick-i väljalülitamine, kui välja lülitada saab tagasi sisse lülitada originaalpuldiga, ei toimi telekapult ega Teliast juurde ostetud numbritega Androidibox-i pult.
Samas on telekas vana ka miski 2016 aasta LG.

Praktilisem on ühe puldiga, lased õhtul teleka kinni ja tegelikult Mi TV Stick jääb pimeda ekraani taga töösse, kuniks tema enda või äpi säästurežiim midagi suleb.

Teisalt 2022 aasta LG C2 ja Chromecast 4k töötavad koos nagu kulda.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 24.11.2023 09:07:58 vasta tsitaadiga

mis krd andmemahu säästust need Telia robotid siin räägivad koguaeg? See energiasäästu funktsiooni jõuga peale surumine on täiesti BS ja peaks olema valikuline. Seda paraku Telia ei taha aru saada. See oli üks põhjus, miks ma hokilitri tagasi võtsin, toimib nagu kulda ja pole kellegi asi, mitu tundi see digibox seal teleka järgi uugab päevas. Seda siis kliendi vaatest. Ühesõnaga seda featuuri saab raudselt valikuliseks teha klientidele - kes tahab, see kasutab, kes ei taha, ei kasuta. Seda nüüd Telia ei tohiks kindlasti ise otsustada, kuidas kliendid hakkavad käituma teleka ees, kuigi see suur unistus neil ilmselt.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 24.11.2023 09:13:28 vasta tsitaadiga

Eespool vihjati, et see andmemahu teema on ajast kui telepilti hakati üle õhuinterneti müüma. Kes veel mäletab olid kunagi andmemahupaketid - kui maht täis sai, tuli kas juurde osta või kallim/mahukam pakett võtta. Üsna narr olukord, kui lülitad teleka välja ja tv pilt öösel kulutab su kallist internetimahtu - loogiline, et sellest tõusis/tõuseb probleem, et kas ei võiks TeliaTv end osta x ajal ise kinni panna, samamoodi kui telekad on seda suutnud aastakümneid teha.
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 10:40:14 vasta tsitaadiga

Ma ei ole nüüd tükk aega seda teemat jälginud, aga kas endiselt on pilt sitem HLS vs vlan 4 lahendustega? Vahepeal olid mingid kõlakad, et ka HLS liigib 1080P peale, kui internetiressurssi jagub.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 24.11.2023 11:05:16 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas varsti on nii, et kui mingi x aja jooksul pulti ei näpi, läheb pildikvaliteet üle 480p kvaliteedile. Seda ikka selleks, et andmemahtu vähendada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tauri.
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2018




sõnum 24.11.2023 11:05:29 vasta tsitaadiga

Ma ekspert ei ole, aga minuarust on küll osadel kanalitel 1080p. Muidugi kuskilt menüüst kontrollida seda android boxil ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 13:00:45 vasta tsitaadiga

rocki kirjutas:
mis krd andmemahu säästust need Telia robotid siin räägivad koguaeg?


Mõrapeal peal puudub funktsionaalne lugemisoskus.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tauri.
HV vaatleja

liitunud: 14.01.2018




sõnum 24.11.2023 14:23:15 vasta tsitaadiga



Miks kanalite juures kava ei näita enam?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 14:27:12 vasta tsitaadiga

On ka vahest juhtunud, siiani on aidanud.

phpBB [media]
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 15:13:57 vasta tsitaadiga

4G otsas on kogu aeg see säästutaimer peal olnud, ju siis mingi bug et on ka mujale läinud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 15:18:38 vasta tsitaadiga

elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 15:51:41 vasta tsitaadiga

Kord tunnis oleks nagunii tervisele kasulik end liigutada tardunud pilguga TV vaatamise asemel.
Üksiti võid siis ka puldil korra suvalist nuppu pressida enda elusoleku märgiks.

Arukamad (aga füüsiliselt laisemad) isendid võivad lausa ESP32 vms põhjal pisikese karbi kokku klopsida seda enda eest tegema. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 15:52:07 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Kord tunnis oleks nagunii tervisele kasulik end liigutada tardunud pilguga TV vaatamise asemel


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 16:05:54 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:

Arukamad (aga füüsiliselt laisemad) isendid võivad lausa ESP32 vms põhjal pisikese karbi kokku klopsida seda enda eest tegema. icon_lol.gif


Ju androidi boksi puhul mingi programmijupp on ka võimeline kord 3 tunni jooksul seda nupuvajutust tegema.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2023 16:33:03 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
bladerunner kirjutas:

Arukamad (aga füüsiliselt laisemad) isendid võivad lausa ESP32 vms põhjal pisikese karbi kokku klopsida seda enda eest tegema. icon_lol.gif


Ju androidi boksi puhul mingi programmijupp on ka võimeline kord 3 tunni jooksul seda nupuvajutust tegema.



Ma olen mõne aasta eest külastanud laborit (mitte Eestis), kus katsutite sisu segamiseks mõeldud alusele, oli asetatud arvutihiir, et labori arvuti lukku ei läheks icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 24.11.2023 17:37:41 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:
katsutite sisu segamiseks mõeldud alusele, oli asetatud arvutihiir, et labori arvuti lukku ei läheks

selleks toodetakse isegi spetsiaalset riistvara
https://www.amazon.co.uk/mouse-jiggler/s?k=mouse+jiggler

äkki need usb omad töötavad androidi boksiga ka? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 25.11.2023 22:58:34 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas.

Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis?

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2023 01:51:59 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas.

Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis?


Androidi boks jooksutab sedasama Telia äppi, seega? icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 14:43:24 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas.

Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis?


Võin kinnitada - ka Android TV'd jooksuvata Sony teleka peal tuleb säästutaimer kiusama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 15:17:21 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
elukaz, tegu pole bugiga, tegu on teadliku funktsiooniga.
Säästutaimer on peal kui kasutad HLS. Esimesena tuli see HLS 4G peale lihtsalt. Kui nüüd kasutad boksi mis HLS kuvab, siis saad kingiks kaasa selle funktsiooni ka kaabli otsas.

Kas säästutaimer on ainult Android boksil või ka Telia äpis?


Võin kinnitada - ka Android TV'd jooksuvata Sony teleka peal tuleb säästutaimer kiusama.


Kõikides seadmetes mis näitavad HLS striimi, peab 3h jooksul 1 nuppu vajutama, et pilt seisma ei jääks.
See ei ole midagi uut, juba Elioni ajal MinuTVga oli HLS striimil 3h stopper.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 16:51:38 vasta tsitaadiga

Tea kas kellelgi on veel aegajalt probleeme otse või järelvaatamisega, kus pilt hakib ja vahel näitab veateadet andemedastuses? icon_rolleyes.gif
Ehk kuskil suvest või nii olen hakanud täheldama, et telekanalid vahepeal hakivad. Viimasel ajal rohkem. Minu poolelt pole midagi muutunud. Muidu mul on kõige kiirem pakett ja seda juhtub isegi ajal kui kogu neti tarbimine on ainult 1-2 telekat.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 27.11.2023 17:42:12 vasta tsitaadiga

Jah, viimased mõned kuud on nii ja viimasel ajal tihedamalt. Mingid restardid ega kõigi muude tarbijate välja lülitamine ei aita.
Killhoven kirjutas:
Tea kas kellelgi on veel aegajalt probleeme otse või järelvaatamisega, kus pilt hakib ja vahel näitab veateadet andemedastuses? icon_rolleyes.gif
Ehk kuskil suvest või nii olen hakanud täheldama, et telekanalid vahepeal hakivad. Viimasel ajal rohkem. Minu poolelt pole midagi muutunud. Muidu mul on kõige kiirem pakett ja seda juhtub isegi ajal kui kogu neti tarbimine on ainult 1-2 telekat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 18:05:54 vasta tsitaadiga

Killhoven, mis ühendus, mis digiboksid.

Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 18:22:15 vasta tsitaadiga

triu kirjutas:
Jah, viimased mõned kuud on nii ja viimasel ajal tihedamalt. Mingid restardid ega kõigi muude tarbijate välja lülitamine ei aita.


Tundub et siis laiem mure..

KillFrenzy kirjutas:
mis ühendus, mis digiboksid.

Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid?


Nii Arris 1113, Arris 5305 kui ka Google Chromecast TV. DSL 200Mbit/s alla 50Mbit/s üles.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 18:42:00 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:

KillFrenzy kirjutas:
mis ühendus, mis digiboksid.

Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid?


Nii Arris 1113, Arris 5305 kui ka Google Chromecast TV. DSL 200Mbit/s alla 50Mbit/s üles.


DSL ja Arris 1113, Arris 5305 kombo seletaks hakkimist, liinil vead, kohe pilt hakib.

Küll ei mõjutaks see chromecasti ja järelvaatamist.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 18:51:56 vasta tsitaadiga

Kogu selle info valguses jah kahtlustaks et mingitel hetkedel kaob internet nulli lähedale ja see siis mõjutab kõike. On aegajalt ja viimasel ajal tihedamini ka seda, et striimi vaatamisel kvaliteedi taset 1080p kuidagi hoida ei suuda ja kui automaatse peale panna mängib paremini suht olematu pildikvaliteediga 160-360p vahemikus.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 18:52:44 vasta tsitaadiga

X2 ruuter?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 18:54:06 vasta tsitaadiga

Aga muidu internet samal ajal toimib?
Chromecast ju üle wifi, äkki sellega midagi vahepeal ikaldab?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 19:17:41 vasta tsitaadiga

Chromecast on üle wifi jah ja Arrised mitte. Ruuteriks DG400A-Prime. Viimastel kuudel tekkinud ja pigem süvenev probleem, setupis muudatusi ei ole ja varem oli kõik jumala ok.

Kellel on veel sarnaseid muresid, andke märku. Siis saab teada kui lai see mure on. Eks ma võtan varsti toega ühendust.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 19:32:58 vasta tsitaadiga

Killhoven, kas arrised teevad järelvaadates ka trikke?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 19:34:35 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Killhoven, kas arrised teevad järelvaadates ka trikke?


Jah, järelvaatamisel probleem on nii Arristega kui ka Chromecast TV-ga.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 19:52:01 vasta tsitaadiga

200 VDSL võib piiripeal olla oma kiirustega ning kui seal mingid häired või katkemised tekivad, on ka tv häiritud
Võib ka miskit muud olla kuid üldiselt on tv pildi häired ikkagi haruldased kui nett korras.
Tee diagnost ja lase riketel uurida.
https://www.telia.ee/abi/diagnostika/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 20:08:41 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
200 VDSL võib piiripeal olla oma kiirustega ning kui seal mingid häired või katkemised tekivad, on ka tv häiritud


Oot selle 200Mbit/s sisse mahub nii mitukümmend samaaegselt 720p kvaliteedis signaali edastust? icon_eek.gif
Diagnostika tulemus: "Diagnostika tulemus: ühenduses esineb tõrkeid. Teenuse kontroll tuvastas, et viimase 48 tunni jooksul on toimunud korduvad interneti katkestused. See võib viidata võimalikule probleemile sisse tulevas kaablis või ruuteri rikkele."

Ühesõnaga võtsin toega ühendust. thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.11.2023 21:25:35 vasta tsitaadiga

HLS-i õied. multicasti korral pannakse ühe korraga striim sinu suunas tulema ja kliendi töö on see ära mängida, nii hästi-halvasti kui see kohale jõuab. HLS-i puhul aga käib taustal üks pidev serveri loksutamine - anna playlisti tükk, anna video esimene tykk, anna video teine tükk, ..., anna video N-is tükk, anna playlisti järgmine tükk, anna video N+1 tükk, ... jne. Ja seda kõike koos ettenähtud tantsuga, DNS-ist alates ja HTTPS-iga lõpetades. Ja kohe kui midagi õigeks ajaks kohale ei tule, teeb pilt hõkk-hõkk.

Ehk siis, pakun et seda hakkame me järjest tihedamini ja tihedamini nägema, harjuge ära.


viimati muutis pppd 27.11.2023 21:40:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 21:34:29 vasta tsitaadiga

pppd, multicasti puhul on hõkk kohe, kui mingi pakett peaks kuskil teepeal vasakule minema… icon_wink.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 21:40:25 vasta tsitaadiga

Hmm, kui kaabel tagant tõmmata ja pilt mõni aeg edasi jookseb siis pole kumbki?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 27.11.2023 21:41:40 vasta tsitaadiga

siis on puhver. mis täpselt puhvris on, see sõltub icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2023 23:39:03 vasta tsitaadiga

Vask mädaneb lihtsalt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
triu
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 28.11.2023 09:34:54 vasta tsitaadiga

Optika otse tuppa. Panin ka ED500 Telia ruuteri ilma igasuguste lisaseadeteta ehk default Telia. Otse kaabel Telia ruuterist. Arris 5305 ja Shield. Arris jamab tihedamini, aga on kasutusel palju rohkem. Nii otse kui ka järelvaatamisel. Vahest jääb pilt ketkeks seisma ja Arris vahetevahel (mitte samal ajal, kui hakib ega ka selle hetke lähedal) kirjutab, et puudub võrguühendus, aga pilt tegelikult käib ja mingeid nähtavaid probleeme ei internetiühenduses ega ka pildis pole. Hetkepärast kiri kaob ilma muude sümptomiteta.
KillFrenzy kirjutas:
Killhoven, mis ühendus, mis digiboksid.

Ilmselt telia mingi dsl ühendus ja arrise boksid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2023 09:49:25 vasta tsitaadiga

küsimus: soovin vaadata toas kus ei ole netikaablit ega telia äpivõimekusega telekat nn hokilitriga telia tv. mis seade korjab üles wifi signaali ja millele saab hokilitri sappa ühendada?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2023 11:15:39 vasta tsitaadiga

mul kõik järelvaatamised kiiluvad korraks kinni umbes neljandal sekundil ja siis töötab edasi probleemideta
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2023 14:14:30 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
küsimus: soovin vaadata toas kus ei ole netikaablit ega telia äpivõimekusega telekat nn hokilitriga telia tv. mis seade korjab üles wifi signaali ja millele saab hokilitri sappa ühendada?

Selline jubin näiteks: https://www.euronics.ee/en/it/devices/networking-devices/re200/wi-fi-range-extender-tp-link-ac750-dual-band

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2023 17:05:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
küsimus: soovin vaadata toas kus ei ole netikaablit ega telia äpivõimekusega telekat nn hokilitriga telia tv. mis seade korjab üles wifi signaali ja millele saab hokilitri sappa ühendada?

Selline jubin näiteks: https://www.euronics.ee/en/it/devices/networking-devices/re200/wi-fi-range-extender-tp-link-ac750-dual-band

tänud!

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2023 18:20:54 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
indrpo kirjutas:
200 VDSL võib piiripeal olla oma kiirustega ning kui seal mingid häired või katkemised tekivad, on ka tv häiritud


Oot selle 200Mbit/s sisse mahub nii mitukümmend samaaegselt 720p kvaliteedis signaali edastust? icon_eek.gif
Diagnostika tulemus: "Diagnostika tulemus: ühenduses esineb tõrkeid. Teenuse kontroll tuvastas, et viimase 48 tunni jooksul on toimunud korduvad interneti katkestused. See võib viidata võimalikule probleemile sisse tulevas kaablis või ruuteri rikkele."

Ühesõnaga võtsin toega ühendust. thumbs_up.gif


Kiirus pole küsimus, just vigade olemaslu liinil või katkemised. Tugi saab sind tuvastada ning probleemi lahata. Foorumis lihtsalt keegi teine seda teha ei saa.
Anna teada kui info ja lahendus.

PS. Kui keegi soovitab mingit wifi repiiterit Arrise digiboksile mis vajab kaablit, siis parem ärge soovitage. See tekitab pigem kõikidele probleeme. Tehnika on imeline. Multicast katki, HLS ei toimi, mida iganes.
Pigem siis soovitus juba Arris Teliasse tagasi ja Android box asemele ja siis wifi muredega tegeleda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1132, 1133, 1134 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.