Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ott1
HV vaatleja

liitunud: 11.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2023 09:53:37 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Need Tele2 remontijad on nisanäpud. Nad ise ei oska parandada, vaid saadavad kusagile mujale.


Kes operaatoritest täna veel ise telefone remondib?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2023 11:57:03 vasta tsitaadiga

Kui vanad te olete, et väiksest nöögist aru ei saa?

Kas Selverist on turvaline saia osta?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2023 12:07:24 vasta tsitaadiga

ei, vahest on rosinad sees okse.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 01.11.2023 13:02:19 vasta tsitaadiga

Kas Tele2 kuskil oma 5g leviala kaarti näitab? Et kui ma tahaks levialasse sõita.
_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2023 13:12:14 vasta tsitaadiga

Cellmapperist saad vaadata
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 01.11.2023 13:12:20 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:
Kas Tele2 kuskil oma 5g leviala kaarti näitab? Et kui ma tahaks levialasse sõita.

Operaatorite endi hinnangud oma leviala kohta kipuvad väga optimistlikud olema, Cellmapper ehk suudab natukene adekvaatsemat pilti näidata
Tele2 5G leviala Cellmapperis
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
macc
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2023 19:58:25 vasta tsitaadiga

izzo kirjutas:
Kas Tele2 kuskil oma 5g leviala kaarti näitab? Et kui ma tahaks levialasse sõita.


Levist ei pruugi kasu olla. Päeval mõõdetud kiirused ei pruugi õhtul kehtida. Õhtul võid jukerdada 1-2Mbps-i otsas. Samas kohas päeval 100x kiirem. Osad piirkonnad on lootusetult lõhki müüdud.
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 19:18:50 vasta tsitaadiga

Sain telefoni teel S23le VoWiFi aktiveeritud.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 23:16:10 vasta tsitaadiga

Nendel käibki asi helistamise peale?🙄😁
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 23:33:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Nendel käibki asi helistamise peale?🙄😁
Kirjutada võid ka. Iseteeninduses saab vaid volte-t aktiveerida aga too asi tundub ka vähe katkine olema. Kirjutamine/helistamine kiirem lahendus.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 23:34:58 vasta tsitaadiga

Kas nad seda ise ei saa kõigile aktiveerida korraga nagu mujal tehakse?
Vähemalt mudelipõhiselt....

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 23:57:56 vasta tsitaadiga

Mul läks küll volte ja vowifi automaatselt peale icon_rolleyes.gif S23ultra
_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakurock
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 08:49:32 vasta tsitaadiga

Sain läbi chati ka nüüd VoWifi tööle, Xiaomi 12. käib tõesti ühe kaupa see seal neil.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 13:04:35 vasta tsitaadiga

Huvitav kas siis IMEI whitelist?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2023 16:44:35 vasta tsitaadiga

Ei ole IMEI whitelist. VoWifi on eraldi teenus ja seda ei panda by default pakettidele peale kuna VoWifi-ga ei saa operaator garanteerida kõne kvaliteeti/toimimist sama hästi kui VoLTE-ga. Soojalt soovitan VoWiFi kasutada ainult siis kui levi või-ja VoLTE-ga on konkreetselt probleeme. Esmane eelistus võiks olla ikkagi VoLTE.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.11.2023 09:48:57 vasta tsitaadiga

tele2 paistab viimase aasta jooksul silma hiiliva hinnatõusuga. Peast ei mäleta, et kas aasta ärikliendina on täis, aga igast otsast nügitakse nüüd seda ülemeelitamise hinda kallimaks.
Telia ka alles helistas ja pakkus juba sama hinda, paras aeg vist tagasi minna icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2023 17:26:33 vasta tsitaadiga

VeixES kirjutas:
Ei ole IMEI whitelist. VoWifi on eraldi teenus ja seda ei panda by default pakettidele peale kuna VoWifi-ga ei saa operaator garanteerida kõne kvaliteeti/toimimist sama hästi kui VoLTE-ga. Soojalt soovitan VoWiFi kasutada ainult siis kui levi või-ja VoLTE-ga on konkreetselt probleeme. Esmane eelistus võiks olla ikkagi VoLTE.

Kas see on mingi Tele2 saamatuse teema? Telial ja Elisal on küll toetatud seadmetel VoLTE ja VoWiFi automaatselt aktiivne.
Ma kliendina ei tuleks üldse selle peale, et sellist asja klienditeenindusest küsida. kui VoWiFi on telefoni menüüs sisse lülitatud aga ei tööta, siis eeldaksin et operaator lihtsalt ei toeta seda võimalust.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 17:27:21 vasta tsitaadiga

mingit musta reede - kuu paketid ka piiramatud 12 eest? 5g? keegi teemas.
ja see nü. piiramatu klubi on ka huvitav et 10 eest pmst. saad piiramatu kas netti ruuterisse või mobiili! aga ja seal chatis suhtlesin nendega. peab olema piisavallt hea sõber kuna arveid maksab ikkagi tema ja võib kuni 9 paketti sinna piiramatu kluppi võtta.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2023 18:42:06 vasta tsitaadiga

Mdea, mul 8 eur piiramatu pakett koos 5G
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 19:22:00 vasta tsitaadiga

Küsimus "Tele2 Piiramatu Klubi" kohta.
1. Kas "klubis" olles MOBIILIPAKETT Piiramatu sisaldab Kõnesid Eestist ELi 200 min?
Siin Eestist ELi 200 kõneminutit kirjas pole: https://tele2.ee/piiramatu
Siin on 200 min kirjas: https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid
2. Mis vahet on pakettidel "Juhtmevaba Kodunett" 25 €/kuu ja Piiramatu Nett 22 €/kuu?
Kodunett sisaldab vajalikke seadmeid (ruuterit?). Piiramatu nett sisaldab 20 GB EL rändluses aga ruuter peab endal olema. Huawei B525s sees töötaks? Või peab taskuruuter olema?
3. Huawei B525s ruuter tele2 netiga + Arris VIP1113 Telia TV-ga töötaks?
4. Piiramatu klubi on ühe inimese arvel? Kui sõber liitub oma olemasoleva numbriga siis peab loobuma numbrist "klubi omaniku" kasuks?

Sold OUT kirjutas:
Mdea, mul 8 eur piiramatu pakett koos 5G

Sellistest postitustest on vähe abi. Mul oli ka letialune pakett aga sai läbi, eks näeb mis saab kui numbrid liikuma hakkavad.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2023 22:35:22 vasta tsitaadiga

1.


2. Kallimas paketis ruuter komplektis.

4. Numbrit vahetama ei pea. Lapsele võtsin kõige esimeseks numbriks Super kõnekaardi, aga hiljem vormistasin selle lepinguliseks, liikusin T2-te ja võtsin talle piiramatu. Arvet maksab klubi omanik.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viktor
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2023 00:51:52 vasta tsitaadiga

minuteenuse lehelt pakkumist küsides pakuti aastaks piiramatu 5g -d 10 eest. nüüd mõtlen huvitab veel et kuida seal see kõnepost töötab ja mõni muu asi. kuidgi ja maksta isegi soodusega diilis 12 gb eest 8 ja siin nii. vahe on t2 kasuks just kui. homme helistab veel kolmas no näis mis sealt tuleb aga t2 -s oldud kunagist ei olnud nagu väga kurta midagi. peab siinset teemad sirvima. iseteenindus mulle t2-s ei meeldi ei ole ekraanilugeja sõbralik. VOLTE sisselülitamist ja wifi callingud kurdeti siin tea kuidas õunadega toimivad...
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 15:34:03 vasta tsitaadiga

wex kirjutas:
Küsimus "Tele2 Piiramatu Klubi" kohta.
1. Kas "klubis" olles MOBIILIPAKETT Piiramatu sisaldab Kõnesid Eestist ELi 200 min?
Siin Eestist ELi 200 kõneminutit kirjas pole: https://tele2.ee/piiramatu
Siin on 200 min kirjas: https://tele2.ee/paketid/mobiilipaketid
2. Mis vahet on pakettidel "Juhtmevaba Kodunett" 25 €/kuu ja Piiramatu Nett 22 €/kuu?
Kodunett sisaldab vajalikke seadmeid (ruuterit?). Piiramatu nett sisaldab 20 GB EL rändluses aga ruuter peab endal olema. Huawei B525s sees töötaks? Või peab taskuruuter olema?
3. Huawei B525s ruuter tele2 netiga + Arris VIP1113 Telia TV-ga töötaks?
4. Piiramatu klubi on ühe inimese arvel? Kui sõber liitub oma olemasoleva numbriga siis peab loobuma numbrist "klubi omaniku" kasuks?
....

Tegin selle "klubi". Alguses võtsin prooviks ühe sim-i. Seda testisin Kuusalu-Allika mastist ~5 Km kaugusel.
Huawei b525 ruuteriga alguse sain kiiruseks 20 - 50 Mb/s.
Nüüd on kiirus nii ara kukkunud, et Android boksiga TV-d enam vaadata ei saa. Speed test-ga jääb kiirus alla 10 Mb/s. Pigem 2 - 5 Mb/s.
Arris VIP1113 suudab selle olematu netiga kuidagi veel töötada.

Üks teine number on Padise mastist 500m kaugusel. Alguses panin taskuruuteri, test näitas kiirust ~10 Mb/s.
See taskuruuter "juust" on aga Android boks Telia Tv-ga kuidagi ikka töötas. Iga 30 min tagant oli 2 min katkestus, alguses iga täis ja pooltund, aga siis hakkas ajaliselt nihkuma aga katkestus (neti) ikka iga ~30 min tagant.
Panin sinna ka Huawei b525, ühe päeva töötas nagu päris hästi (Telia-tv Android boksiga).
Nüüd enam Tv-d vaadata ei saa, pilt katkeb. Ma ise kõrval ei ole aga pean minema vaatama.

Ei tööta see Tele2 nett nii palju, et Telia Tv-d saaks vaadata.
Selle Kuusal masti juures võiks väliantenn aidata (üks väike antenn muidu on selle b525 küljes)? Aga paneks välja suund antenni?
Samas kui 500 m Padise mastist on levi olemas aga Tv ikka ei tööta.

Kõrvad lonti ja vana teenusepakkuja juurde tagasi?
Kui number liikunud siis see pakkumine enam ei keht ka?
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.12.2023 15:47:35 vasta tsitaadiga

kõrvade lontilaskimise alternatiiviks on veel katsetada kolmanda operaatoriga, ehk veab sellega paremini vähemalt seni, kui saad julgelt vanalt operaatorilt pakkumist taas küsima hakata
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 15:48:21 vasta tsitaadiga

wex, too B525 oli suhteliselt saast. Ma ei mäletagi, kuidas, kuid mingi valemiga sai selle ka kindlale sagedusele ära lukustada ja siis kannatas kasutada siseruumis. Vastasel juhul võisid netist und näha, sest telefoniga ruuteri kõrval nett lippas, kuid ruuter uimas.
Samas jah, suundantenn lukustatud sagedusele ja elu lill on ka vanematele tehtud lahendus ning vist teine aasta murevaba.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 17:46:00 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
wex, too B525 oli suhteliselt saast. Ma ei mäletagi, kuidas, kuid mingi valemiga sai selle ka kindlale sagedusele ära lukustada ja siis kannatas kasutada siseruumis. Vastasel juhul võisid netist und näha, sest telefoniga ruuteri kõrval nett lippas, kuid ruuter uimas.
Samas jah, suundantenn lukustatud sagedusele ja elu lill on ka vanematele tehtud lahendus ning vist teine aasta murevaba.

Arris juhtmega B525 otsas. Ei usu et wifi taha jääb, km raadiuses rohkem wifit pole kui mõtled wifi sageduse lukustamist.
See B525 levi kõigub. Ruuteri postide järgi raske hinnata aga enamsti näitab max 5 posti ja siis korraks 2 posti.
Kuna teisel ruuteril teises mastis koguaeg 5 posti aga kiirus ikka kehv siis väga suurt lootust suund antennile ei julge panna.
Mis järelturu ruuter võiks parem olla? 5G uksetaga, ei tahaks 4G ruuterile mingit suuremat raha kulutada.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2023 20:51:51 vasta tsitaadiga

tele2 puhul on märgata tugevat kvaliteedi langust. ilmselt optimeeriti selle 5g tulekuga miskit nii ära, et on kohe. levi on kahanenud ja kui enne sai uppi ikka toredasti pea 30+, siis nüüd jeeli jeeli 10+ , kuna saabub nett, ei tea keegi
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wex
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2023 00:28:46 vasta tsitaadiga

Pole nagu väga vahet kus Sim kaart on Huawei b525 ruuteris, taskuruuteris või telefonis. Download 1 kuni 7 Mb/s.
Üks paremaid tulemusi mis telefoniga õues sain. Otsenähtavus mastiga, upload on testides alti suurem.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 21.12.2023 08:37:14 vasta tsitaadiga

"upload on testides alti suurem" --- teisisõnu maasti tehniline ressurss ei vasta kasutajate hulgale
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.12.2023 09:37:57 vasta tsitaadiga

Mul jääb mulje, et nad üsna hädas kiirusega mis masti tuleb, nagu ei raatsitaks seda linki osta...Tele2 kontoris oli 10-15, nüüd 3-5 ja 5G hinda tegid tavahinna järgi icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2024 21:56:34 vasta tsitaadiga

Kellelgi siseinfot ka, et kas seal Tehnopoli kandist planeerivad oma 5G võimekust ka Mäepealse/Nõmme servale arendada kunagi?
Sai vähe Cellmapperit uuritud ja testi mõttes üks 5G ruuter ligi haaratud, kuid ei vea välja, olen tiba liiga kaugel.

Samas nüüd viimane nädal kiirused kuidagi kahtlased, nii alla kui ka üles jooksevad täitsa kooma. Kas "optimeerivad" siin kandis või teevad midagi ümber (keeravad peeti). Üle müümist ei tahaks uskuda, sest see jama hakkas nagu üleöö ja väga vahet pole millal kiiruse teste teha...

[LISA] Keegi kursis ka, et miks ainutl Tele2 5G mastide asukohti pole cellmapper.net saidilt kätte saada? Elisa ja Telia ilusti olemas...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2024 22:17:58 vasta tsitaadiga

sai sel teemal ühe asjapulgaga räägitud. nemad väidavad, et see on cellmapperi "featuur" ja asjaga tegeldakse. aga panemata netti ikka ei peta. neil on see "pseudo" 5g läbi 4g. NSA, ehk national security agency (lühendid on maailmast vist otsa saanud) sama kamm on elisaga. see 5G mida mapper näitab on aga SA, (sihtasutus) ehk päris 5g. ehk sisuliselt võib tele2 ja pool elisa 5g lugeda piraadiks. selles osas saab telia omale tuhka pähe raputada küll.
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2024 22:24:05 vasta tsitaadiga

RCC, ma vist nädalast juba liiga väsinud, kuid ei saanud väga midagi aru. Ok, lühendite osas võib see National Sheep Association ka olla.
Aga kiire google. Ehk siis SA (standalone?) on ainult 5G sagedused ja NSA (non-standaolne) on hübriid 4G sagedustest ehk tiksub LTE otsas ja laseb arvata, et oled 5G ? Ja sellest viimasest ka see cellmapperi eripära, et ei näita neid nö 5G maste?

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2024 22:29:06 vasta tsitaadiga

kjaups, Elisa/Telia pole ka kõiki 5G maste kaardil imo, vaid need mis StandAlone.
E: üldiselt saad T2 5G mastid teada kui võtad lahti 4G mastid ja siis vaatad neid maste mille ID algus on 160xxx. Üldjuhul need peaks olema 5G võimekusega.

kjaups kirjutas:
NSA (non-standaolne) on hübriid 4G sagedustest ehk tiksub LTE otsas ja laseb arvata, et oled 5G ? Ja sellest viimasest ka see cellmapperi eripära, et ei näita neid nö 5G maste?

Istud 4G otsas ja saad ka 5G sagedus külge ja läbi selle kiiruseboosti.


Veix või keegi võib täpsemalt seletada.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2024 22:29:44 vasta tsitaadiga

Siis oli pointless 5G ruuter hetkel siia kanti sebida. Ootab Tele2'e ametliku vastuse ka ära, et kas lähiajal teevad mastides mingeid muudatus, kui ei, siis müügiga tegelema hakkama...
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2024 22:34:10 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:

Aga kiire google. Ehk siis SA (standalone?) on ainult 5G sagedused ja NSA (non-standaolne) on hübriid 4G sagedustest ehk tiksub LTE otsas ja laseb arvata, et oled 5G ? Ja sellest viimasest ka see cellmapperi eripära, et ei näita neid nö 5G maste?


umbes nii jah, https://www.airtel.in/blog/prepaid/what-is-the-difference-between-5g-networking-sa-and-nsa/

kui enne oli valget värvi kana, siis nüüd on pruuni värvi, aga võimsus 1 muna päevas on ikka sama. ruuterit on mõtet hakata siis ostma, kui see upload hakkab minema 100+ , aga seda ei juhtu ilmselt niipea.

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2024 11:16:55 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Aga kiire google. Ehk siis SA (standalone?) on ainult 5G sagedused ja NSA (non-standaolne) on hübriid 4G sagedustest ehk tiksub LTE otsas ja laseb arvata, et oled 5G ? Ja sellest viimasest ka see cellmapperi eripära, et ei näita neid nö 5G maste?


NSA tähendab, et raadiovõrgu tuum on endiselt LTE, aga raadiod toetavad nii LTE kui 5G. Kui telefon ühendub üle NSA, siis põhimast/-ühendus on üle LTE ning 5G raadioid kasutatakse lisa-bandwidthi jaoks.
SA eeldab 5G tuuma ja raadioid. 5G toetab kõiki 4G sagedusi ning lisaks tõi toe uuetele.

Sellepärast kuvatakse CellMapperis 5G all ainult SA-toega mastid, mis on tänase seisuga ainult Telial ja Elisal testimises, ühenduda nende külge ei saa.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2024 14:55:56 vasta tsitaadiga

https://majandus.postimees.ee/7965743/kas-konkurendid-vaatavad-pealt-tele2-soovitab-ligi-77-000-kliendile-sobivamat-paketti
tsitaat:
Tele2 saadab tänavu ligi 77 000 kliendile soovituse vahetada oma praegune mobiilipakett sobivama vastu. Tuhandete klientide jaoks tähendab see ka hinnavõitu. Tele2 eesmärk on seista klientide huvide ja õiguste eest, nagu seadus ette näeb. Kahjuks ei ole teised telekomid seadust samamoodi tõlgendanud, teatas ettevõte.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2024 15:28:43 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Näiteks aastal 2013 maksis 20 GB andmesidemahuga mobiilipakett ligi 30 eurot kuus. «Kujutage ette, kui toonase paketi omanik maksaks täna sama hinda? Tundub mõeldamatu, sest praegu saab 30 euro eest kasutada piiramatult mobiilset internetti ning Tele2 klientidel jääb veel 10 eurot ülegi,» ütles Mururmaa.

telias saab praegugi icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2024 22:42:26 vasta tsitaadiga

jah, vot see oleks siis, kui oleks konkurents...

cellmapperit uurides ei torka kusagilt silma, et 4g -s oleks ma mõni B7 sagedus? kas tele2 ongi vaid sääst, või miskit muud viga küljes?

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2024 10:53:00 vasta tsitaadiga

Olen märganud, et kui Teliast või Elisast sisse helistatakse, siis VoLTE ei tööta, vaid on vana hea GSM helikvaliteet. Välja helistades töötab ka teistesse võrkudesse. Arenguruumi veel on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 01:53:25 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas Tele2 tahab tagasi Huawei B535-F716 ruuterit, kui ma otsustan lepingu lõpetada? Seda ruuterit nad enam ei müü ega paku pakettidega kaasa. Ka sisse logides antakse teada, et mul ei ole uuemat ruuterit ja seetõttu ma oma ruuterit kodukalt hallata ei saa.

Kui seda tagasi ei taheta, on hea. Leiab veel kasutust.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 07:25:23 vasta tsitaadiga

Tagasi küsitakse. Jääd muidu renti maksma, vist oli 2.99€ kuus.
_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 14:14:11 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Huvitav, kas Tele2 tahab tagasi Huawei B535-F716 ruuterit, kui ma otsustan lepingu lõpetada?

Mis tingimustel sa selle said? Mis see F716 seal lõpus täpsemalt on? Lõpp on tavaliselt 232 neil ju. Guugle ei leia su pakutuga midagi.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 16:41:08 vasta tsitaadiga

Ongi ruuteri taga sildil seal lõpus "f716". Eks ta muidu Huawei b535-232 on. Arvetel on rendihind 3 eurot tõesti olemas, nii et eks siis küsivad tagasi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mega
HV Guru
mega

liitunud: 12.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 17:11:51 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Ongi ruuteri taga sildil seal lõpus "f716". Eks ta muidu Huawei b535-232 on. Arvetel on rendihind 3 eurot tõesti olemas, nii et eks siis küsivad tagasi.


Ega see MAC aadressi lõpp ole? XX:XX:XX:XX:F7:16 Paistab väga sedamoodi.

_________________
- censored -
Kommentaarid: 270 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 237
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 19:18:22 vasta tsitaadiga

MAC aadress oli sildil teises kohas. Ju siis mingi veidrus. Pilti kah teha ei saa, viisin asja juba tagasi. Uurisin, kas välja osta ei saaks - ei, läheb utiili. Kahju küll, asi veel toimis ja sobis mu netivajadustega. Tele2-l on mingi veider poliitika, et rendiruutereid ei müüda. Aetakse nendega pappi kokku ja siis utiili. Aga lihtsalt ma leidsin, et aitab rentimisest. Rendiga on pool asja hinda juba ära makstud icon_smile.gif Mõnda aega lasen netti telefoni kaudu ja kui ei sobi, siis millalgi vaatan endale isikliku ruuteri.
Kui ütlesin, et lõpetaks lepingu, võeti tagataskust üllatus. Piiramatu nett aastaks 12-eurose kuutasuga. Sai siis selle peale ära muudetud. Ruuterit ei hakanud rentima, kuigi pakuti uuemaid seadmeid.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 20:02:47 vasta tsitaadiga

Väljaostu hinda kuvab ilmselt üürileping, ehk kui lõpetad üüri ja seadet ei tagasta. Mingi aimdus on, et see on täishind sõltumata sellest kaua sa seda üürinud oled.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 21:48:14 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Kui ütlesin, et lõpetaks lepingu, võeti tagataskust üllatus. Piiramatu nett aastaks 12-eurose kuutasuga. Sai siis selle peale ära muudetud.

Koos 5G-ga või ilma? Ilma saab ka soodsamalt. 5G-d üritatakse hetkel veel premiumina müüa.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2024 22:59:48 vasta tsitaadiga

Kassmees, neid jurakaid on liikunud 10-20€ eest ka. Osta kubiseb, üldiselt üritavad kõiksugu ärimehed ka 40-50€'ga müüa icon_lol.gif
Nood viimased numbrid indikeerisid üldiselt regiooni ja sim kaardi mõõtu - võin ka eksida...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.