Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 31.10.2023 15:47:11 vasta tsitaadiga

Rogue leveldamiseks võta twisting blades build ja lihtsalt jooksed läbi igalt poolt. Igavaks võib ainult muutuda kuna teatud buildidega ongi see mäng paras koolieelsele lapsele skilli poolest.
https://maxroll.gg/d4/build-guides/twisting-blades-rogue-leveling-guide

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 31.10.2023 17:49:24 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Overpower on ikka ajuvaba icon_lol.gif
Vaikselt leveldan barbiet, läksin sinna Blood Harvesti keskele kus 3 bossi tekib.. vennad tulid välja, vajutasin ühe korra DEATH BLOW peale.. BOOM.. kõik 3 surid korraga icon_lol.gif beer_yum.gif


Naudi kuniks veel saab. 99% kindel, et overpower tehakse maatasa season 3 kui leaderboard tuleb. Samamoodi nerfitakse ka sorc ball lightning ära.


Täna siis patch, kus Durial boss dropib alati max stattidega uber unique. Ise kogusingi materjale kokku nädal aega ja hakkan Durieli nottima. Praegu peaks 6-7 korda saama kohe teha korraga. Vaatame kas lõpuks joppab mõni uber unique ka sel hooajal. Ma ei viitsi tõesti farmida enam helltide'e uuesti. Eriti nüüd kus parandatakse ka neid cheste. Enne tegelikult sai neid avada 280 cinderi eest, kuigi näitas 300 vajalik aga see oli bugi. Nüüd peab päriselt 300 olema.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 31.10.2023 21:48:07 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Overpower on ikka ajuvaba icon_lol.gif
Vaikselt leveldan barbiet, läksin sinna Blood Harvesti keskele kus 3 bossi tekib.. vennad tulid välja, vajutasin ühe korra DEATH BLOW peale.. BOOM.. kõik 3 surid korraga icon_lol.gif beer_yum.gif


Naudi kuniks veel saab. 99% kindel, et overpower tehakse maatasa season 3 kui leaderboard tuleb. Samamoodi nerfitakse ka sorc ball lightning ära.


Täna siis patch, kus Durial boss dropib alati max stattidega uber unique. Ise kogusingi materjale kokku nädal aega ja hakkan Durieli nottima. Praegu peaks 6-7 korda saama kohe teha korraga. Vaatame kas lõpuks joppab mõni uber unique ka sel hooajal. Ma ei viitsi tõesti farmida enam helltide'e uuesti. Eriti nüüd kus parandatakse ka neid cheste. Enne tegelikult sai neid avada 280 cinderi eest, kuigi näitas 300 vajalik aga see oli bugi. Nüüd peab päriselt 300 olema.

Durieli teed ikka tiimiga ju ?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.11.2023 01:01:46 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
Zonerman kirjutas:
HDTanel kirjutas:
Overpower on ikka ajuvaba icon_lol.gif
Vaikselt leveldan barbiet, läksin sinna Blood Harvesti keskele kus 3 bossi tekib.. vennad tulid välja, vajutasin ühe korra DEATH BLOW peale.. BOOM.. kõik 3 surid korraga icon_lol.gif beer_yum.gif


Naudi kuniks veel saab. 99% kindel, et overpower tehakse maatasa season 3 kui leaderboard tuleb. Samamoodi nerfitakse ka sorc ball lightning ära.


Täna siis patch, kus Durial boss dropib alati max stattidega uber unique. Ise kogusingi materjale kokku nädal aega ja hakkan Durieli nottima. Praegu peaks 6-7 korda saama kohe teha korraga. Vaatame kas lõpuks joppab mõni uber unique ka sel hooajal. Ma ei viitsi tõesti farmida enam helltide'e uuesti. Eriti nüüd kus parandatakse ka neid cheste. Enne tegelikult sai neid avada 280 cinderi eest, kuigi näitas 300 vajalik aga see oli bugi. Nüüd peab päriselt 300 olema.

Durieli teed ikka tiimiga ju ?


Ikka jah. Üksi ei üle mõtet teha. Just lõpetasin 4kesi grupis igaüks 7 korda. Aga nagu ikka no ei tulnud ühtki uber unique itemit. Sain hoopis selle Durieli unique mounti. Osad väidavad, et see pidi olema haruldasem kui uber unique drop rate - yeah... pekki see hobune icon_evil.gif

Üks nägi mu amuletti ja pakkus turuhinnaks kusagil 2 miljardit kulda. Jah päriselt ka arvas, sest paremat pole näinud. Tegelt võib olla jah max affixid ja parimad.


_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 01.11.2023 01:03:32 vasta tsitaadiga

Zonerman, Uberit sa uude seasoni kaasa võtta ei saa, hobust ja selle rakmeid saab! Mõlemad üritan enne seasoni lõppu kätte saada aga krt see on nii tobe kuidas party play käib.. peab mingi Discordi serverites otsima in inimesi..
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.11.2023 02:52:21 vasta tsitaadiga

Jap tean ei saa. Lihtsalt mul on üsna pimped sorts see season, enamus itemid on pea perfektsed lihtsalt lootsin Shako saada, see annab kõikidele skillidele +4 juurde veel. Aega muidugi on veel paar kuud jaanuari lõpuni seasonit lasta.
Hobune muidu on üsna vägev, päriselt näeb parem välja liikumisel, kui pildi pealt leegid igal pool ka suust hingates icon_cool.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 01.11.2023 09:15:58 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
Jap tean ei saa. Lihtsalt mul on üsna pimped sorts see season, enamus itemid on pea perfektsed lihtsalt lootsin Shako saada, see annab kõikidele skillidele +4 juurde veel. Aega muidugi on veel paar kuud jaanuari lõpuni seasonit lasta.
Hobune muidu on üsna vägev, päriselt näeb parem välja liikumisel, kui pildi pealt leegid igal pool ka suust hingates icon_cool.gif


kui uuesti durieli runne teed, siis invite icon_biggrin.gif
ma ajasin random kamba kokku ja avasin mõned durielid ja kui teiste kord oli avada, siis üks pani kohe jooksu icon_biggrin.gif
eile liitusin mingi eesti clanniga (Estoninas Backbone) ka aga ei ole veel vist vastu võetud sinna.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 01.11.2023 20:36:28 vasta tsitaadiga

marko38, Sa ikka enne veendusid, et kõigil oli vajalik kogus Durieli materjale koos icon_biggrin.gif Ma alati lasen liitujatel chatti visata koguse, et vältida petjaid.
Soovitus on iga round avab järjekorras. Enne seda panen paika järjekorra, kes avab bossi. Kunagi ei tohi ise järjest oma materjalid ära kasutada, siis on oht tõmmatakse jehhat, kui nende kord.
See oht jääb jah random grupiga aga siis saab blacklisti lisada edaspidi tema BT.
Jah annan teada millal uuesti jooksutan, seekord kogun veidi veel. Eilsega sain 11 Durieli run jaoks materjali juba kokku. Tõenäoliselt homme õhtul panen grupi kokku. Kui keegi veel tahab liituda andku teada, Miinimum võiks olla 5 runni per kärss ehk siis 10 shard + 10 eggs vaja.


Edit:
kes veel ei tea, siis discord trade enam pole. Sanctum ostis selle lehe ära ja nüüd käib kõik selle kaudu https://diablo.trade/
Soovitan, üsna äge ja lihtne üles panna item. Võetakse ühendust kas seal otse või siis mängus otse. Mõned discordi kaudu, mis on nõme. Lihtsalt peab jälgima, kus keegi kontatki otsib.
Müüsin 2 amuletti just maha. Viimane 650m need Korealased ikka alati iga season rikkurid, pakuvad meelult hästi hea itemi eest.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.11.2023 21:51:49 vasta tsitaadiga

Multitask täna icon_biggrin.gif
Keegi vaatab?
Pakun, et mingi korraliku expansioni saame koos uue ala ja mingi uue endgamega? Season 3-st ka ehk video.

edit: Saime S3 ja Expansioni LOGO.......
Expansion LATE 2024 icon_eek.gif fucking L...

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 04.11.2023 13:34:53 vasta tsitaadiga

Algust vaatasin kuni D4 oli. See on halb uudis minu arvates kahe asja pärast. Esiteks exp tuleb jah järgmise aasta lõpus alles ja uus klass koos sellega, enne seda midagi suurt tundub ei tulegi. Üsna raske saab olema sõltub millal PoE2 oma public beta avaldab samal ajal järgmine aasta.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.11.2023 18:52:58 vasta tsitaadiga

Pmst on juba 4 klassi 2ks liidetud- Rouge/Warrior/Assassin (ja Barbil ka 4 relva korraga kotis).
Üldse imelik, klassid kokku liidetud ja siis uusi ei tule ka juurde.

Mäng tundus katki täna- kaardil pidi olema mingi Vampire Lure altar- aga laius tühi lagendik.
Mu Rouge jooksis aeglasemalt kui ükski teine karakter keda kohtasin.
Esimesed 35lvl tegin vibukütti, 1-2 Leg juppi pudenes vibukütile. Nüüd kui kampaania läbi, Leg itemeid pudemed lademetes aga kõik on eranditult Marsman skillidele, ainult et ma nüüd juba 20lvl Twistes Blade peal... Ju sis vaadati, et nüüd saab helltide teha ja affixeid ise ümber paigutada- grind keerati üle võlli. Paistab nagu tüüpiline Activisioni "keerame mängurile käru" algoritm.

Tüütus kuubis on see, et suvalistest aladest ei saa Vamiric Blood Lure. Jooksin ~25min äärealadel ringi, miskt 5 pudenes. Samas keskel kus need altarid on sealt tuli 15tk 15minutiga.
Milleks see ala nii suureks ajada siis, kui nagunii midagi sealt ei saa?

Mu jaoks on juba liiga palju manti mida jälgida, Unique/Leg itemid, Helltide, Vampiric levl-d.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.11.2023 16:57:38 vasta tsitaadiga

Meilile potsatas soodukas ja võtsin kah 40 eurtsiga ligi.
Hetkel Druid käsil ja see Overpower damage igast AOE asjade on nii mõnus icon_biggrin.gif
Mõned Werewolf skillid kah ja nii saab hundu ja karu vahel vorme väga tihti vahetatud. Ainuke mure on see kuradima SPIRIT, mida ei ole kunagi piisavalt. Ehk lategame-is asi muutub icon_neutral.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.11.2023 02:01:59 vasta tsitaadiga

Necro level 97 ja homme tuleb patch, kus siis iga klass saab unique sõrmust farmida Varshanilt. Tõenäoliselt võtan ka kolmanda chari leveldamise Druidi kuskil detsembris. Pole veel seasonites druidiga teinud aga kuna overpower ongi päriselt OP, siis tuleb seda ära kasutada kuniks saab.
Necroga geari ei tule mis vaja bone speari speki jaoks. Osad asjad pidid trade kaudu hankima. Loodetavasti druidiga nii halb ei ole õnn.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 07.11.2023 13:13:10 vasta tsitaadiga

Mis jama selle lootiga on? Igalt poolt- Helltide, Vampire ala, Legion Event(sealt ainult kulda saan viimati üldse), Boss- tuleb ainult 600lvl Power Gear, nightmare lvl III.
20lvl juba sama kraam kasutusel, ei viitsi enam isegi kotist midagi otsid, läheb sepa juures tuimalt juppideks.
Season Guestis vaja PvPd ka kohe lvl4 juures tegema hakata, lvl 60 ja mingit mõtet ei näe enam pelada seda...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 07.11.2023 13:30:51 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Mis jama selle lootiga on? Igalt poolt- Helltide, Vampire ala, Legion Event(sealt ainult kulda saan viimati üldse), Boss- tuleb ainult 600lvl Power Gear, nightmare lvl III.
20lvl juba sama kraam kasutusel, ei viitsi enam isegi kotist midagi otsid, läheb sepa juures tuimalt juppideks.
Season Guestis vaja PvPd ka kohe lvl4 juures tegema hakata, lvl 60 ja mingit mõtet ei näe enam pelada seda...


Sa ikka saad aru, mis mängu sa mängid, muidu? Viimaste postituse najal tekib mulje, et väga mitte. Sa oled T3's ja loot on capitud selle tieri laega at mingi level range, kui jõuad T4 peale on loot kuni ilevel 925.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 07.11.2023 20:10:48 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Mis jama selle lootiga on? Igalt poolt- Helltide, Vampire ala, Legion Event(sealt ainult kulda saan viimati üldse), Boss- tuleb ainult 600lvl Power Gear, nightmare lvl III.
20lvl juba sama kraam kasutusel, ei viitsi enam isegi kotist midagi otsid, läheb sepa juures tuimalt juppideks.
Season Guestis vaja PvPd ka kohe lvl4 juures tegema hakata, lvl 60 ja mingit mõtet ei näe enam pelada seda...


Vaata, et su resistid on kuskil 50%+ ja kuskil lvl60 siis mine ja tee see WT4 Capstone dungeon ära ja kobi WT4-ja, seal dropib kuni 925lvl asju.
Kõige kergem on neid world bossidelt saada, pm looda, et kukub 925 poweriga relv, väga vahet pole, mis muud statid on, see aitab räigelt pikemaks ajaks.
Ning kui kohe WT4-s looti vajad siis tee seda vampiiride ala, ava neid kirste seal, võtmeid peaks sul juba mitmekümneid olema selle jaoks ning iga natukese aja järel jookse sinna keskele kus kolm bossi spawnib, minimapil hakkab ikoon vilkuma kui see toimub.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 07.11.2023 22:18:49 vasta tsitaadiga

Patch väljas.

Vael, Kui sa D4 gear progressionist aru ei saa, siis jumala eest küsi siin teemas abi. Sa tõenäoliselt paned tõesti huupi seda mängu ja ei saa pihta mida kuna teha, et oleks efektiivne ja gear progression toimiks. Nagu HDTanel mainis, WT4 vaja saada nii kiirelt kui võimalik. Kui build on korrektne, siis on tehtav juba level 60+ (capstone ise on level 70 WT4 avamiseks). Mobid on WT4 küll 75+ alates aga selleks ongi vaja koguda vampiiride verd ja võtmed enen seda. WT4 lähed ja avad chestid ning looti tuleb nagu muda. Eespool ma ka kirjutasin World bossid on MUST DO. Sealt tuelbki iga WT kohta parima item poweriga looti. Kui main handi saad, siis oled või sees. Ühesõnaga mängus ei ole probleem, vaid mängijas, kui ei saa looti ja progress on aeglane. Isegi leveldamine on nii kiireks tehtud see season. Võid kasvõi kogu aeg seda vampiiride asja lasta leveldamisel.



Sortsuga tegin esimesena 3 roundi 4ses grupis. Esimsed 2 varshani killi ja sain mõlemad korrad uue sõrmuse. Esimene neist rollis kohe hästi icon_lol.gif
Siis tegin necroga 12 runni ja sain sõrmuse ühe korra ainult. Suht ok roll ei olnud nii hea kui sortsul. Ehk siis drop rate tundub kusagil alla 10%

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 08.11.2023 01:13:51 vasta tsitaadiga

Zonerman, sain ise ka esimesel korral aga krdima 12% crit rolliga, barbi oma siis. Suurt vahet vist pole kuna main asi on see tag OP seal.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 08.11.2023 10:21:43 vasta tsitaadiga

Ei ma tõesti ei saa aru miks seda tier III sinna vahele üldse vaja on? 25lvl jookse lihtsalt Bossidest läbi ilma et elusid allapoolegi läheks ning looti ka ei dropi.
D3 oli selge progressioon- läksid järjest N1-9 ja vastased läksid tugevamaks ning loot tegi siis mängu kergemaks. Tier III siin Nightmare nime D4 küll ei vääri, suht ajaraiskamine. Mingeid maxroll exceli tabeleid pidi ka ei viitsi käia, tööl seda isegi küllalt.
Mäng võikski olla avastamisrõõm vahelduseks.

Aga tänud info eest, mõtlesin isegi dungeoni vallutamise peale..
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 08.11.2023 11:57:30 vasta tsitaadiga

ma võtaks hea meelega WT5 juurde. Sest Lightning Ball sortsuga on alates lvl70 ikka väga easypeasy wt4 olnud.
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.11.2023 12:15:16 vasta tsitaadiga

Maxroll guide on nendele, kes ei viitsi lapata mingeid foorumeid või discordi jne. Ühel lehel info olemas, mida vaja ja kuidas saada ning mis järjekorras. Ei pea järgima guide'e, kui tahad ise aretada, lihtsalt siis pead teadma ka mida teed.
D3's olid samamoodi raskusastmed kuigi peale level 50. See erinevus aga muidu sarnane D4'ga. Raskusaste ongi selleks, et testida sinu chari võimekust. Otse WT4 ju ei lähe peale level 25 pealt. See oleks sama kui D3's oleks otse Tormet 16 läinud peale level 50 saamist. Ei ole loogiline.

Kõige kiirem leveldamise mõttes ongi see domhaine dungeoni joosta kuni level ja gear olemas, et WT4 cap teha. Aga seda tehes soovitan aeg ajalt teha helltide'e ja World bosse kui need tekivad kaardil. Kõige suurem gear boost tuleb siis kui WT4' saad ja avad neid blood cheste. Sealt edasi kui juba mingi level 70+ siis hakkad nightmare dungeoni laskma leveldamiseks ja glypth upgrade jaoks.


flake,
Detsembris tuleb Abattoir of Zir update, kus on uus unique glyph (max level 200) ja 25 tier'i süsteem. Ma oleks väga ettevaatlik selle T5 soovides. Hetke info kohaselt tuleb see osa väga väga raske ja arvamus on, et T25 ei pruugigi olla saavutatav kui just mingi exploit ei leita. Ehk siis edu selle tegemisel icon_biggrin.gif

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2023 12:47:18 vasta tsitaadiga

Midagi on mängu disainis IMHO valesti kui mängimiseks on vaja lapata mingeid foorumeid või discordi jne.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 151
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2023 12:55:14 vasta tsitaadiga

Ma loodan, et nad selle ikka teevad raske, et ei oleks lihtsalt faceroll. Ma saan aru, et endgame bossid on kõik low level, aga miks nad Durieli nii lihtsaks tegid ma küll aru ei saa.

Hetkel Necroga NM99 tehtud, 100 olen jõudnud korduvalt bossini, aga pole seda single target DPSi, et boss maha tappa kiirelt. Ja kuna see aspectide süsteem on nii nagu ta on, siis ma otsustasin, et 1 build per char, ei viitsi hakata läbi hammustama, mis aspecteid jälle vaja otsima on hakata. Ma ei saa aru, kuidas kurat nad selle aspectide süsteemi nii halva tegid... buildidesse itemite farm oleks ajule/silmale palju normaalsem kui hunnik asju stashis, mis üksteisest ei erine ka.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 08.11.2023 13:13:57 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Midagi on mängu disainis IMHO valesti kui mängimiseks on vaja lapata mingeid foorumeid või discordi jne.


Sellise loogika järgi on midagi totaalselt valesti läinud Path of Exile mänguga. Seda ei saagi mängida ilma foorumi või muu välise infota enamus ajast. See oli irooniaga. Keegi ei sunni kasutama välist infot D4 mängimiseks. See on isegi palju tava gameri sõbralikum kui paljud teised aRPG mängud. Pane kasvõi konsooliga ning puldiga teleka taga ilma arvutit omamata.

Kui soov on saada parim min-max character, siis enamus otsivad infot mujalt selleks selge sooviga, olgu see allikas mis iganes. Lihtsalt nii absurdset asja lugeda disaini veaks doh.gif


eShelobik kirjutas:
Ma loodan, et nad selle ikka teevad raske, et ei oleks lihtsalt faceroll. Ma saan aru, et endgame bossid on kõik low level, aga miks nad Durieli nii lihtsaks tegid ma küll aru ei saa.


Siin võib põhjusi olla mitmeid saame vaid oletada. Ise pakun, et kuan Sesaon 1 oli suht igav ja reitingud langesid palju, siis S2 ja muude patchidega taheti rahvast tagasi saada. Teine aspekt on see, et Duriel ei ole vabalt farmitav, vaid selleks on vaja materjali kokku ajada eelnevalt. Grupsi tehes jah saab rohkem kasu aga paljud soolotavad siiski. Lisaks nad ei tahtnud Durieli teha echo Lilith sarnast, kus see oleks kättesaamatu paljjudele. Praegu on ka see teema, et uus combat ja statsid on veidi liiga head playeri vaates. See saab kindalsti allapoole tuunitud S3 jaoks kui leaderboard tuleb. Olge valmis nerfideks. Ja lõpetuseks on jõulud ees ja nad soovivad, et inimesed kulutaks aega D4 peale, mitte mujale. Ka shop müük läheb paremini, kui rahvas mängub.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA


viimati muutis Zonerman 08.11.2023 13:21:19, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2023 13:17:23 vasta tsitaadiga

Üks suuremaid põhjuseid, miks see mäng mind absull ei tõmba ongi orgaanilise sünergia puudumine mängitavuse ja asjade, võimete jne. numbriporri vahel, see on lihtsalt surmigav icon_neutral.gif
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.