Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 20.10.2023 22:43:05 vasta tsitaadiga

aff kirjutas:
Vael kirjutas:
Algus on päris hea- graafika, stoori, mant mis leiad. Aga nad kirjutasid 2 venivat akti vahele, et VI täis saada, ehk lõpp läks igavaks.
Kui rahast pigem kahju siis oota kuni lõpetavad mängu lõhkumise mid season ja 50% müüki tuleb.
Samas kui puhkus vms tulekul, siis hea lebo madistamine ajaviiteks.


Tänan, 30 päeva puhkus ongi kohe tulekul icon_smile.gif

no ei soovitaks seda d4 küll osta icon_biggrin.gif
bordeless on ikka päris noob wärk nende poolelt :S
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2023 22:45:13 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
aff kirjutas:
Vael kirjutas:
Algus on päris hea- graafika, stoori, mant mis leiad. Aga nad kirjutasid 2 venivat akti vahele, et VI täis saada, ehk lõpp läks igavaks.
Kui rahast pigem kahju siis oota kuni lõpetavad mängu lõhkumise mid season ja 50% müüki tuleb.
Samas kui puhkus vms tulekul, siis hea lebo madistamine ajaviiteks.


Tänan, 30 päeva puhkus ongi kohe tulekul icon_smile.gif

no ei soovitaks seda d4 küll osta icon_biggrin.gif
bordeless on ikka päris noob wärk nende poolelt :S


Räägid ehk inimkeeles?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko38
Kreisi kasutaja
marko38

liitunud: 05.08.2010




sõnum 20.10.2023 23:14:15 vasta tsitaadiga

aff kirjutas:
marko38 kirjutas:
aff kirjutas:
Vael kirjutas:
Algus on päris hea- graafika, stoori, mant mis leiad. Aga nad kirjutasid 2 venivat akti vahele, et VI täis saada, ehk lõpp läks igavaks.
Kui rahast pigem kahju siis oota kuni lõpetavad mängu lõhkumise mid season ja 50% müüki tuleb.
Samas kui puhkus vms tulekul, siis hea lebo madistamine ajaviiteks.


Tänan, 30 päeva puhkus ongi kohe tulekul icon_smile.gif

no ei soovitaks seda d4 küll osta icon_biggrin.gif
bordeless on ikka päris noob wärk nende poolelt :S


Räägid ehk inimkeeles?

ei soovitaks sellele mängule oma raha küll raisata.
Endgame olematu ja tirivad graafikat ka alla.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aff
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.10.2023 23:16:00 vasta tsitaadiga

marko38 kirjutas:
aff kirjutas:
marko38 kirjutas:
aff kirjutas:
Vael kirjutas:
Algus on päris hea- graafika, stoori, mant mis leiad. Aga nad kirjutasid 2 venivat akti vahele, et VI täis saada, ehk lõpp läks igavaks.
Kui rahast pigem kahju siis oota kuni lõpetavad mängu lõhkumise mid season ja 50% müüki tuleb.
Samas kui puhkus vms tulekul, siis hea lebo madistamine ajaviiteks.


Tänan, 30 päeva puhkus ongi kohe tulekul icon_smile.gif

no ei soovitaks seda d4 küll osta icon_biggrin.gif
bordeless on ikka päris noob wärk nende poolelt :S


Räägid ehk inimkeeles?

ei soovitaks sellele mängule oma raha küll raisata.
Endgame olematu ja tirivad graafikat ka alla.


Ma tänan . Ise just mõtlesin, et graafika poole pealt on asi ülihea, story ja videod ka blizzardile vastavad.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2023 10:23:55 vasta tsitaadiga

aff kirjutas:
Tere

Kas Steami 52 euri on õigustatud kui tahta mängida vaid korra - kaks single player läbi ? Diablo 3 mängisin paar korda läbi ja väga meeldis.

Youtube ja Googlet olen juba kasutanud ja seal on info, et ~35 tundi .

Ette tänades


Esimesed 100h mängust olid väga head juba launchil. See season, kui palju quality of life asju on mängu toodud on kindlasti asi veel parem.
Kui arpg'd meeldivad, siis D4 ei ole tegelikult üldse mitte halb mäng - tal on mõned miinused mis ajaga kindlasti korda tehakse, aga story ja esimene kuu võiks täiesti OK elamus olla.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 21.10.2023 13:32:41 vasta tsitaadiga

Kui vähekenegi arpg-d huvitavad on see mäng üks parimaid, mis väljas on. d4bad miime ei tasu nii südamesse ka võtta. Iga kvartal tuleb välja uus season uute uuenduste ja asjadega, mis mängu endgame parandavad ja sinna midagi juurde lisab ning iga aasta tuleb ka suurem expansion, mis ilmselt lisab uusi suuri alasi kaardile juurde pluss palju muud..
Põhi on väga soliidne mängul, lihtsalt kui mängid mingi kampaania läbi, teed kaardil kõik dungeonid jne ära.. mis võtab atleast 100-300h aega.. ja oled juba Nightmare Dungeonites ka kaugele jõudnud ja Uber bossid maha võtnud siis jah võib igav hakata icon_lol.gif aga noh selleks ajaks juba uus POE liigas väljas, teed seda veidi ja siis ongi juba uue D4 seasoni aeg.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
end889
HV kasutaja
end889

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2023 22:18:55 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kui vähekenegi arpg-d huvitavad on see mäng üks parimaid, mis väljas on. d4bad miime ei tasu nii südamesse ka võtta. Iga kvartal tuleb välja uus season uute uuenduste ja asjadega, mis mängu endgame parandavad ja sinna midagi juurde lisab ning iga aasta tuleb ka suurem expansion, mis ilmselt lisab uusi suuri alasi kaardile juurde pluss palju muud..
Põhi on väga soliidne mängul, lihtsalt kui mängid mingi kampaania läbi, teed kaardil kõik dungeonid jne ära.. mis võtab atleast 100-300h aega.. ja oled juba Nightmare Dungeonites ka kaugele jõudnud ja Uber bossid maha võtnud siis jah võib igav hakata icon_lol.gif aga noh selleks ajaks juba uus POE liigas väljas, teed seda veidi ja siis ongi juba uue D4 seasoni aeg.


Olen nõus. Parim slice'n'dice viilutus simulaator kus vastaseid kildudeks lõigata ja kola kokku vedada. S2 on siiani väga hea olnud, kiirem ja veel verisem/vihasem.

_________________
Tiktok pole elu.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 22.10.2023 07:04:37 vasta tsitaadiga

Siin mu Assassin Twisting Blades, esimest korda proovin Assi ja peab mainima, et väga meeldib icon_biggrin.gif
Huvitav aktiivne gameplay ilma mingi gamebreaking exploitita ala nagu ma ei tea.. Wizardid atm oma keradega icon_lol.gif
NM55 farm, üritan esimese lvl100 ikka seekord ära teha.
Ütleks, et kõige rohkme meeldib kiirus.. haigelt mõnus NM-e ja Helltide teha, koguaeg zoom pack to pack.
Spoiler Spoiler Spoiler


UBER DURIEL sai ka just maha võetud icon_biggrin.gif 2nd try.. unustasin, et Poison res polnud capped icon_lol.gif
On jah krt liiga lihtne endgame content tbh.

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 22.10.2023 17:19:05 vasta tsitaadiga

Olen seda seasonit vaikselt iga õhtu teinud ja nv rohkem. Sorc level 92 hetkel ja ball lightning build. See on jah suht crazy hea hetkel üks parimaid üldse kõigist klassidest kui gear enam-vähem koos. Eile sain Oculus wandi +15 teleport rank (kokku rank 20) icon_lol.gif
Sellega speed farmid nagu poleks homset koos metamorhosis vampiiri poweriga ning Esu saapad. Dodge + teleport kogu aeg ja jooksma ei peagi üldse. Meenutab D3 sroc buildi kus sai kunagi lõputult teleportida kogu aeg.

Lisaks step-up teinud vahepeal hankisin 49" G9 Oled samsa monitori. Mjnah D4 muutus veel nauditavamaks, graafika on täesti ilus OLED + HDR peal ja laiekraaniga.

Kes Tier 4 worldi jõuavad soovitan teha World bosse kogu aeg, kui vähegi võimalik. Nimelt dropib sealt alati 925 item power geari vähemalt 1 hiljem kõrgema leveliga rohkem. Ma sain oma main hand wandi kohe level 66 olles 925 kätte. Nii lebo olnud kogu leveldamine nüüd. Tavalisest monster dropis 925 ei tule enne kui high nighmare dungeonites.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA


viimati muutis Zonerman 22.10.2023 17:27:43, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thargun
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2009




sõnum 22.10.2023 17:23:28 vasta tsitaadiga

Singel player mänguna on D4 hea, ilus maailm,muusika, art see kõik on super. Arpg-na on ta lihtsalt halb, ei lähe kohe üldse peale, esimene season tegin tier 3 lahti, siis kadus huvi, nüüd suutsin lvl 31 teha ja hakkasin hoppis D3 mängima icon_lol.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.10.2023 07:08:21 vasta tsitaadiga

HOOOLY.. esimene LVL100 käes!
Rogue oli väga äge aga viimased 10 levelit NM dungeone tehes kuskil 65-75 vahel oli PIIN.. piin mu randmele.. järgmiseks peab midagi sellist vaatama, kus palju klõbistamist poleks icon_lol.gif
Aga muidu väga korralik bild vb ka järgmiseks seasoniks, ei kasuta mingit busted season only geari või mingit bugi exploiti.
Duriel jne kõik sai üsna kergelt tehtud.. Uber Lilithit pole veel proovinud ainult icon_biggrin.gif aga see ei tohiks väga raske enam olla kõigi nende nerfide ja buffidega playeritele.
Minu viimane run LVL100 peale

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 23.10.2023 11:25:03 vasta tsitaadiga

HC lvl 63 Rogue TB RIP WT4 capstone dungeonis.
HC lvl 65 Necro bonespear RIP NM dungeonis Butcherit kohates ning escape scrollid olid ootamatult otsa saanud icon_evil.gif
-
Soovitage mingi lõbus build, mida veel proovida see season? Barbarian ei tõmba väga oma kolme karjega.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 23.10.2023 11:46:54 vasta tsitaadiga

beljo91 Sorstu ei ole proovinud veel? Mitu head buildi tal. Lisaks graafiliselt päris ilus on näiteks flame firewall, kus hiljem muutub leek puna-kollaselt lisaks ka veidi sinist juurde. Plaanin ise varsti seda niisama proovida. Rogue jätsin teadlikult see season vahele, kuna see klass on liiga hea olnud alates launchist ja pole praktiliselt mingeid nerfe saanud. Sama twisting blade build rokib, uuesti teha oleks igav.
link


Ise sain level 98 kuna ei tegelenud kiire leveldamisega vaid hakkasin Durieli farmima eile hoopis. Hankisin neid summoning materjale ning õhtuks oli mul 5 Ancentrial unique itemit buildi jaoks koos. Uued olid Godslayer, Tribault ja flickerstep. See on ikka väga broken kooslus. World boss Avarice suri samas kohas kus ta spawnis icon_biggrin.gif Teised vaatasid peale seda, et wtf see oli.

Endgame Build selline https://maxroll.gg/d4/build-guides/ball-lightning-sorcerer-guide

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 23.10.2023 11:54:02 vasta tsitaadiga

Sortsu pole veel proovinud. Olen kartnud, et HC jaoks liiga glasscannon ning endgames jääb hätta, aga proovin ära.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 23.10.2023 14:11:57 vasta tsitaadiga

Peale eelnevate seasonite landslide druidi ja ise shard sorcu tundub esmakordselt rogue praegu küll igav. Vb just see et visuaal puudu, telepordid ringi ja need noad töllerdavad samal ajal ümber sinu. Natuke meenutab seda sorci uut lighting buildi kus jooksed lihtsalt nende kerade keskel mööda mapi ringi ja kollid kukuvad. Ei tundu eriti põnev õhtuse ajaveetmise variant.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 23.10.2023 14:24:31 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Sortsu pole veel proovinud. Olen kartnud, et HC jaoks liiga glasscannon ning endgames jääb hätta, aga proovin ära.


Sortsul on rohkem defence skille kui necrol isegi icon_biggrin.gif
Lisaks teleport, et ohust välja saada ka siis kui sa oled mobide poolt CC all.
End-game HC on nagunii bingo loto. Sõltub kui julge ise oled. Normaalselt gearides HC jaoks peaks iga klass olema suuteline seda ohutult läbida. Mina HC ei tee seniks, kuni serverid korda ei saa. Mul on päris tihti lag spike'id ja mõned korrad ka DC dungeonis olles olnud. Oleksin 2 korda jäänud tõenäoliselt charist ilma kui seda teinuks.


Kui ringi tiirlevad pallid ei meeldi, siis on ka teisi builde, mis on täiesti teised, kui eesmärk ei ole meta buildiga ainult piirduda.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 23.10.2023 14:37:22 vasta tsitaadiga

Oleme ausad, HC pole selles mängus HC icon_lol.gif krdima escape scrollid ja cheat death potionid... ma pakun, et kui surma saad siis kas sul polnud neid peal või sul polnud resistid ja armour korras.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012




sõnum 23.10.2023 15:00:36 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Oleme ausad, HC pole selles mängus HC icon_lol.gif krdima escape scrollid ja cheat death potionid... ma pakun, et kui surma saad siis kas sul polnud neid peal või sul polnud resistid ja armour korras.

No cheat death potione saab tõesti lõputut craftida, aga scroll of escape droprate on kõvasti maha keeratud. Viimane RIP oligi scrollist puudu kuna olin oma 2-3 tükki ära kasutanud ja polnud kursis, et vahepeal otsa saanud icon_neutral.gif
Eks see pole päris see HC jah, mis ta olla võiks, aga annab funki juurde küll.
See Season oleks hea meelega SC chari teinud küll peale paari surma, aga renowni nullist farmimine ei tõmba üldse. Ilmselt kunagi tuleb see lüke ära teha...eks paistab
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 23.10.2023 16:17:46 vasta tsitaadiga

Jap scrollid on need mis aitavad peamiselt just igasugu serveri ühenduse kaladega. Kuna neid enam nii palju ei ole. Aga jah reknowni uuesti farmimine on ka teema, miks ma pole viitsinud teha. Enne seasonit ei farminud HC's seda.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2023 11:32:52 vasta tsitaadiga

Nad võiksid selle aspectide süsteemi normaalseks muuta. Ma see season isegi ei mõtle, et hakkaks miskeid builde proovima, mängin ühte buildi, kui üle viskab teen uue chari või mängin midagi muud.
Erinevaid itemeid koguda oleks silmale palju mõistlikum ja poleks selline clusterfuck nagu need aspectid inventorys on.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 24.10.2023 12:57:10 vasta tsitaadiga

ma hakkan seda buildi arendama. https://www.youtube.com/watch?v=ZWn06oex-eE
https://maxroll.gg/d4/build-guides/arc-lash-sorcerer-leveling-guide
https://maxroll.gg/d4/build-guides/ball-lightning-sorcerer-guide

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 24.10.2023 22:39:12 vasta tsitaadiga

eShelobik Nõus see on kõige kehvem osa praegu üldse D4's. Mul on 3 stashi täis legendary geari lihtsalt aspektide pärast. Eelmine season oli 5 stashi kuna 2 chari tegin. Sellega läheb suur osa stashi kinni, õnneks on nüüd otsing ja ma vahepeal korrastasin, otsides sama nimega üles ning kehvemad rollid salvasin ära.

Keegi uber unique ka saanud on? Mul pole joppand seni veel. Samas midagi hullu ei ole kui ei saagi, sest nagunii on kõik nii kerge. Eile tegin ka NM dungeoni T95 läbi. Ühe korra sain surma ainult aga see oli enda viga explosion death mida on üsna raske näha vahepeal. Farmin võtmeid, et saada normaalne T100 jaoks, kus ei ole neid absurdseid affixeid sortsu osas. Glyphide leveldamine on ka igav. 3 on level 15 ja ülejäänud 1-10 vahel. Ühe glyphi teen ma level 21 ära seasoni viimase achievementi jaoks, siis on kogu season tehtud.



edit:
Ja jälle see season on Rogue see kellel on game breaking bug. Samad püksad, mis mul unique Tibaults Will ja Unique dagger comboga saab ta one shottida ükskõik keda mängus. Bugi nimelt selline, et kuna nendel pükstel on esimest korda + maximum resource rogue klassil siis combo points specialityga on neil mitte 3 combo pointi max vaid kuni 23 sõltub affixi rollist. See tähendab, et korraga saab hittida mitte +3 combo hitti vaid see kordajaga 23 icon_biggrin.gif
Eelmine season oli poison stacking bug, mis vist siiani parandamata lõplikult nüüd siis uus. Ei kujuta ette kuidas nad season 3 leaderboardi kavatsevad tuua, kui mingit PTR testimist ei ole, et sellised game breaking bugid kinni püüda.
https://clips.twitch.tv/LivelyPowerfulDunlinMikeHogu-f0cakmO-KPBzP8Tm

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 27.10.2023 11:37:42 vasta tsitaadiga

https://www.gamesradar.com/diablo-4-free-trial-lets-you-play-the-full-game-until-next-week/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 31.10.2023 02:41:21 vasta tsitaadiga

Overpower on ikka ajuvaba icon_lol.gif
Vaikselt leveldan barbiet, läksin sinna Blood Harvesti keskele kus 3 bossi tekib.. vennad tulid välja, vajutasin ühe korra DEATH BLOW peale.. BOOM.. kõik 3 surid korraga icon_lol.gif beer_yum.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 634 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 31.10.2023 12:52:05 vasta tsitaadiga

Ja ma üritan vibuga Rouge mängida- basic ja core on vibud(miski knockback ja Barrage), poison drap ja siis need tiirlevad kaitsekilbid.
36lvl ja topin igalepoole passive-tesse et energy ja dmg üles saada aga suht lahja on.
Kampaaniat tehes tundub nagu järjest nõrgemaks muutuks. Tava mobi peab juba 5x laskma. See ka eriti tobe, et lööd Eliast 3x maha ja absull midagi ei pudene.
Suht sama teema nagu D2R, 10lvl lased sama geariga, väga igavaks läheb nii.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Diablo IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 29, 30, 31  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.