Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 98, 99, 100  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 16:15:54 vasta tsitaadiga

Mnator, Reklaamide mittesisulisus on enamasti veelgi sügavam sisu ja kasu reklaami ja toote tarbijale. Väga suur osa inimesi ei tee iseseisvalt mitte midagi, et oma mõtteid ja tundeid positiivsemaks muuta ja seeläbi oma elukvaliteeti parandada. Nad vahivad ainult orjalikult välist maailma ja see, mis neile parasjagu peale vajub, neid ka nö "paika paneb". Appi tuleb ettevõte, mis on väga hoolikalt läbi mõelnud ja kvaliteetselt väljendanud sõnumi sellest, kui lahe ja tore on see inimene, kui ta kasutab nende toodet. Seda sugestsiooni näidatakse (kalli raha eest!) inimesele piisav arv kordi, kuni tema alateadvus hakkab uskuma, et selle kaubamärgi tossud või seda marki auto tõstab ta hoopis väärikamale tasapinnale. Nüüd ta sooritab selle ostu ning hops - tema enesehinnang teebki hüppe ülespoole. Ilma selle mittesisulise sugestsioonita, mida reklaamid ajude vahele kallasid, ei oleks saanud seda juhtuda. Raaske öeldagi, kes protsessis suurem võidumees oli - reklaami valmistaja või selle tarbija. Sa vaata ja mõtle vahelduseks näiteks teleprogrammi vaadates, kus on positiivne, uplifting sisu ja kus tekib masendus. Väga sageli on helgeteks hetkedeks just reklaamid saadete vahel, aidates natukenegi positiivsemat lainet tekitada. Ma ise ei vaata ammu enam telekat, kuid vähemalt vanasti oli küll nii.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 16:22:16 vasta tsitaadiga

kas chatgpt midagi veidigi paremat ei suutnudki genereerida?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 17:04:39 vasta tsitaadiga

Kui inimene töötab reklaamialal, siis ta suudab säherdust jama ka iseseisvalt genereerida, on millegi sarnase tootmine ju tema igapäevane töö.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 17:37:59 vasta tsitaadiga

Vat ei saa nüüd arugi, mis minu viimases postituses nii erilist oli, et arutleda, kas ma ikka suudan seda kirjutada või miks. Me oleme ju kõik suure hulga kirjandeid kirjutanud, eks ole. icon_biggrin.gif

PS: Ma ausõna ei ole kasutanud Chat-GPT-d ega ühtegi muud AI-d ühegi siinse postituse juures ja ma ka ei tööta hetkel reklaamibüroos.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard


viimati muutis perenoel 07.11.2023 18:56:41, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 17:43:13 vasta tsitaadiga

ot:
Ma peaks ikka üksjagu midagi kangemat tarbima et toota midagi sellist nagu "Reklaamide mittesisulisus on enamasti veelgi sügavam sisu ja kasu reklaami ja toote tarbijale." icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 17:54:55 vasta tsitaadiga

bladerunner, See esimene lause oleks ju võinud ka kokkuvõtvalt lõpus olla: "Seega võib ka öelda, et.... " Aga sedapidi oli sõnum hoopis kirkamalt üles ehitatud ja tekitas lugedes mingi emotsiooni, kusjuures ülejäänu põhjendas väga loogiliselt, miks ma nii arvan.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 17:56:33 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Vondur, aga kas ta murdis sul ukse maha ja tõi reklaami vägisi tuppa? Enda toodetud sisule võib ta neid toppida palju tahab, samas sinul pole kohustust seda sisu tarbida kui ei sobi.
Perforaatoriga seina auke puuriv tüütu naaber ei murra mul samuti ust maha, kuid tüütu ja minu jaoks kasutu on ta sellegi poolest, aga, erinevalt reklaamidest ei järgne see tüütu naaber igale poole kuhu lähen, seega pidevalt auke puuriv naaber on isegi vähem pealetükkiv kui igast august välja voolav reklaam. Mul peaks olema siiski õigus valida, kas ma tahan reklaame NÄHA või ei taha.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 18:10:53 vasta tsitaadiga

Vondur, Antud juhul oleks analoog selles, kui sinu juurde saabunud külaline katab kinni seintel pildid ja keerab maha muusika. Kui sa oled võõral veebilehel (ja ka YT on põhimõtteliselt seda), siis oled saabunud ise külla, mitte ei jälita sind keegi kodus.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 18:17:54 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
kas chatgpt midagi veidigi paremat ei suutnudki genereerida?


+1. Võib aru saada, miks need reklaamid vajalikud on, aga nende ülistamine on küll üle võlli keeramine.
90+% on siiski selline, mille koha võib spämm ka öelda
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 18:51:26 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:17:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 19:04:32 vasta tsitaadiga

NightStriker, Kui on nii ebameeldiv olukord, siis mitte ise ei sehmerda, vaid teed võõrustajale ettepaneku, et ta midagi parajamaks reguleeriks. Või siis lähed minema. YT on ise kõige selgemal kombel teada andmud, et kui tema pakutud võimalused ei meeldi, oledki oodatud kusagil mujal ilutsema.

napoleon, "Ülistavas" võtmes rääkisin ma siiski ennekõike suurfirmade elustiilireklaamidest, mis positiivsust süstivad. Suvaline vilgutis a la "tule meile sööma" sinna alla muidugi ei kuulu. Jutt oli mittesisulistest reklaamidest!

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 19:24:16 vasta tsitaadiga

Peab olema võimalus reklaam esimesel sekundil kinni vajutada, sest kui vaataja pole nt v*tukreemi sihtgrupp, siis miks peab selle lõpuni või pooleni vaatama. Kui on huvipakkuv toode või teenus, vaatan lõpuni. Ja ühte reklaami samas plokis mitu korda ka näha ei tahaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2023 19:42:24 vasta tsitaadiga

Pigem sooviks YouTube tegelaste käest küsida, miks mu 6-aastasele, kelle jaoks on spetsiaalselt piiranguga lapsekonto tehtud, kodukindlustuse ja šampooni reklaame näidatakse. Täiesti absurd.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 20:01:20 vasta tsitaadiga

--

viimati muutis NightStriker 15.06.2024 05:02:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




see post läheb kustutamisele sõnum 07.11.2023 20:04:42 vasta tsitaadiga

Üks kodanik siin arvas vist, et tema ignoreerimine peaks mind nüüd nutma ajama icon_lol.gif Või temal on strippar ja koogid kaasas. Huvitav, mitu tükki YT avades ühes on ja kuidas YT sellest Californias osa peaks saama?
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2023 20:07:42 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Reklaamid on vajalikud, et leht toimiks. Teine variant on teha tasuliseks.

Sõltub lehest. Kui enamus sisu on tekst mida käib vaatamas 100k inimest, siis on kulud tunduvalt madalamad kui lehel mis serveerib miljardile inimesele miljoneid videoid lisaks nende pikaajalisele hoidmisele oma serverites.

Ma ei ole nõus sellega, et ainus teine alternatiiv on teha leht tasuliseks. Minu väljakäidud p2p on üks alternatiiv kuidas jagada kulusi kasutajatega aga ma tean ka, et Youtube ei rakenda seda kunagi, sest siis nad ei saaks sisuliselt enam üleslaetud videosi eemaldada kui need kord on avalikuks tehtud. Teine alternatiiv on pakkuda läbi Premiumi lisandväärtust mida tavalised kasutajad ei saa. Hetkel seda ei pakuta vaid üritatakse lihtsalt eelnevalt tasuta pakutud featuure panna maksumüüri taha. Näiteks Youtube enda FAQ ei maini poole sõnagagi seda, et allalaetud videod pole enam teatud aja tagant mängitavad. Samas see kes kasutab mingit kolmanda osapoole programmi, et video ja audio alla laadida ja kokku liita võib seda lokaalselt vaadata igavesti. 1080p high bitrate on samm õiges suunas pakkumaks Premiumi kasutajalete midagi mida tavakasutajad ei saa aga see on üks featuur ja pole saadaval isegi kõigi uute videote puhul.
napoleon kirjutas:
Saan aru, et sina pole põhimõtteliselt nõus maksma, aga reklaame ka näha ei taha.

Ma olen nõus maksma kui teenus mille eest ma maksan on parem, kui selle mille saab see kes reklaame blokeerib või pirab.
Võtame näiteks mängud. Kunagi ma pirasin aga üsna tavaline probleem seal oli see, et erinevalt nt Steami/GOG kaudu ostmisest need pira versioonid kas ei saanud patche või siis olid need nakatanud pahavaraga.
GOG näiteks pakub DRM vabu mänge mis minule meeldib. Lisaks patchid. Ma saan raha eest parema ja puhtama teenuse. See pakub lisandväärtust millega pira mängud ei suuda konkureerida.

Või võtame näiteks Vormel 1 (F1) mille vaatamise eest ma maksan aastas 65€. See on väga odav hind. (Youtube tahab 102€ aastas palju kehvema sisuga, olukorras kus ma saan Twitchi pealt sama sisulooja sisu tasuta ja pikemas formaadis vaadata tegelikult). Jällegi ma saan F1 TV Pro eest makstes parema teenuse kui üritada jahtida mittelegaalseid striime mis kas hakivad, katkevad vms ja mul on igal ajal võimalik vaadata lisaks sõitudele endile ka üüratut kataloogi vanematest sõitudest. Asi mida pira striimid ei paku.
napoleon kirjutas:
Huvitav kes selle sisu ja majutuse kinni peaks maksma mida tarbid?

Eks ikka Youtube ise. Kas sa usud, et kui Youtube muuta tasuliseks ja kõik võtavad endale Premiumi, et siis Youtube loobub reklaamidest ja firma on kasumis?

Sarnane analoog meil siin Eestis tasuta ühistranspordiga. Ühed vaidlevad, et see pole tegelikult tasuta vaid seda doteeritakse maksudest. Muidugi unustatakse see, et seda doteeriti juba ammu enne seda kui see tasuta oli. Lihtsalt summad olid teised ja isegi kui kõik sõitjad oleks tollal kohusetundlikult pileti ostnud, poleks see päästnud dotatsiooni vajadusest.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.11.2023 21:02:55 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Vondur, Antud juhul oleks analoog selles, kui sinu juurde saabunud külaline katab kinni seintel pildid ja keerab maha muusika. Kui sa oled võõral veebilehel (ja ka YT on põhimõtteliselt seda), siis oled saabunud ise külla, mitte ei jälita sind keegi kodus.
Päris nõrk analoog. Kas sa käid raha eest külas või saavad sinu võõrustajad sinult raha? Kui mulle kellegi juures külas olles seintelt pildid iga natukese aja tagant vastu nägu visatakse ja valjult lõugav muusika rääkimist segab, siis ma ei hakka vaikselt seda "nautima", vaid palun lõpetada või lähen ära. Kui need kellele ma külla läksin, kiidavad mulle oma pirukaid, siis on see normaalne, aga kui minu võõrustajad hakkavad mulle pähe määrima minu jaoks võõra "perenoeli" minu jaoks kasutut toodangut, siis ma lihtsalt palun neil seda mitte teha. Viisakad võõrustajad lõpetavad külalise jaoks ebameeldivad tegevused, ebaviisakad aga teatavad, et "naudi reklaami, või muidu ei saa pirukaid, mis sest, et ma neid pirukaid enam ei tahagi..."
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 07.11.2023 21:51:36 vasta tsitaadiga

Vondur, Google on ka täiesti rahul, kui sa kas "palud lõpetada või lähed ära." Muuseas, kui tõepoolest võõrustaja asi on tagada külalise heaolu, siis teiselt poolt ei saa külaline nõuda, et pinna omanik "perenoeli toodangu" kiitmise lõpetaks. Võõrustaja pakutud meelelahutusprogrammi saab maja hääletada ainult jalgadega (ja siin ei ole silmas peetud mitte karatevõtteid, vaid minemakõndimist.)
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 07.11.2023 22:49:37 vasta tsitaadiga

perenoel, ma pigem maksan võõrustajale (Youtube) selle eest, et ta minu jaoks mittevajalikku perenoeli toodangut mulle ei reklaamiks. Aga siis pole see enam võõrustamine, vaid teenus. Minu point on selles, et ma ei saa perenoeli reklaame vaigistada igal pool, sest isegi kui ma teenuse eest maksan, näiteks TV, ajalehed, uudisteportaalid, purskavad pahatihti näkku minu jaoks kasutud perenoeli reklaamid.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 07.11.2023 23:30:43 vasta tsitaadiga

Vondur, Nojah, sest perenoel on selline heasüdamlik ja missioonitundeline inimene, kes ei tahaks, et keegi elust maha jääb. Võtame näiteks, kuidas viktoriaanlikul Inglismaal omal ajal reklaamiti vanne. Paljud ütlesid, et sellist rumalat asja nende korterisse vaja pole. Pesta võib pesukausis ja lõhnade varjamiseks on eau de cologne. Lapselapsed on nüüd vannidega ammugi rahul. Samas, kui sa kõige eest maksad, siis peaksid suht reklaamivabalt läbi saama.
_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
artur-
HV veteran
artur-

liitunud: 06.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2023 23:41:07 vasta tsitaadiga

Väga tore. Tänu perenoel, aktiveerisin uuesti adblockerid.
Tänan!
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.11.2023 23:24:56 vasta tsitaadiga

Aga kui ma teeks ühe lehe, kus ainult reklaamid ongi ongi, siis huvitav kas perenoel külastaks seda igapäevaselt? icon_biggrin.gif Pole mingit tobedat sisu, mis reklaamide vaatamist segaks, puhas rõõm ju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
perenoel
Kreisi kasutaja
perenoel

liitunud: 04.05.2004




sõnum 08.11.2023 23:47:12 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Aga kui ma teeks ühe lehe, kus ainult reklaamid ongi ongi, siis huvitav kas perenoel külastaks seda igapäevaselt? icon_biggrin.gif Pole mingit tobedat sisu, mis reklaamide vaatamist segaks, puhas rõõm ju icon_biggrin.gif


Kust sa saad reklaamid sinna? Google niisugust lehte küll ei luba. Aga rõõmu osas ma ju rääkisin sellest, et see peaks reklaamide toel sisu tarbijale tekkima, mitte reklaamidest enesest.

_________________
The biggest delusion is that there are causes other than your own state of consciousness. - Neville Goddard
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 09.11.2023 01:09:45 vasta tsitaadiga

perenoel kirjutas:
Vondur, Nojah, sest perenoel on selline heasüdamlik ja missioonitundeline inimene, kes ei tahaks, et keegi elust maha jääb. Võtame näiteks, kuidas viktoriaanlikul Inglismaal omal ajal reklaamiti vanne. Paljud ütlesid, et sellist rumalat asja nende korterisse vaja pole. Pesta võib pesukausis ja lõhnade varjamiseks on eau de cologne. Lapselapsed on nüüd vannidega ammugi rahul. Samas, kui sa kõige eest maksad, siis peaksid suht reklaamivabalt läbi saama.
Kui sa arvad, et eluks vajalikest asjadest on võimalik teada saada ainult reklaamide kaudu, siis oled sa oma "bisnessplaaniga" päris sügavale metsa keeranud ja ajast umbes 150 aastat maas. Tegelikult on reklaam mõeldud selleks, et määrida inimestele kaela asju, mida neil üldse vaja ei ole.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.11.2023 10:40:28 vasta tsitaadiga

Võiks ju kasutada säherdust reklaami, mida kunagi kasutati, poleks vaja seda pidevalt ringi teha.
tsitaat:
Ostke, poest saadaolevat kaupa. Poest saadaolevat kaupa, võite osta igast poest.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Youtube üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 91, 92, 93 ... 98, 99, 100  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.