Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jh_
HV vaatleja

liitunud: 04.09.2021



Online
sõnum 13.10.2023 11:44:16 vasta tsitaadiga

Kasutanud sama ruuterit umbes 10 aastat. Seisis kogu aeg lapiti. Lihtsalt väliskuju on selline et oleks nagu nii mõeldud. Kõik töötab.
Tõsi, ca pool aastat tagasi tõstsin püsti. Aga ainult sellepärast, et juhtmed paremini ulatuksid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 11:49:43 vasta tsitaadiga

See on paywalli taga. Mis ruuterist jutt on?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2023 21:07:26 vasta tsitaadiga

taavi,
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:30:55 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Omaviga, et valesti paigaldas


Sold OUT kirjutas:
Loe juhend läbi, siis näed


millises juhendis sa valesti paigaldamise võimalust näed?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:32:41 vasta tsitaadiga

paigaldusjuhendis
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:33:39 vasta tsitaadiga

tee screenshot
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:34:32 vasta tsitaadiga

salastatud
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:45:13 vasta tsitaadiga

kindlasti.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.10.2023 21:55:32 vasta tsitaadiga

Kui pilti vaadata, saab ruuterit paigaldada ka seinale (kruvipaari otsa riputades). Sel juhul on ikkagi ruuteri õhutusavad blokeeritud, aga tõsi mitte päris kinni kaetud. Mingi 2-3mm jääb vahet. Ma ei tea kas see on piisav, aga kui seade peab kindlasti olema vertikaalasendis nii, et õhutusavad oleksid täiesti vabad, siis on see ruuteri jahutuse disainimise viga kui lubatakse paigaldada seinale olukorras kus vajalik on takistuseta ventilatsiooni olemasolu. Mul on nt Mikrotik Hap Lite 2,4 GHz vanem versioon, ilma jalata. Paigaldatud seina ja ei kärssa midagi. Õhutuspilud on pealmise kesta servades. Vana DG301 on ka õhutuspiludega korpuse esipaneelil ja seetõttu saab ka horisontaalasendis probleemivabalt kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.10.2023 21:58:00 vasta tsitaadiga

Pigem on see näoli maas olnud ja pcb pole saanud esikülje kaudu kuuma ära anda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 01:31:48 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Sold OUT kirjutas:
Omaviga, et valesti paigaldas


Sold OUT kirjutas:
Loe juhend läbi, siis näed


millises juhendis sa valesti paigaldamise võimalust näed?

tsitaat:
VALI RUUTERILE ASUKOHT
• Paiguta ruuter elektritoite ja võrgupesade lähedale, arvestades komplektis olevate
kaablite pikkustega.
• Hea WiFi leviala tekitamiseks eelista ruuterile asukohta, mis on avaras kohas, et signaal
saaks vabalt levida.
• Kasutades tugijalga, aseta ruuter võimalusel püstisesse asendisse. See tagab parema
WiFi signaali levimise ning piisava jahutuse. Pikali asendis langeb WiFi levi ning tõuseb
seadme ülekuumenemise oht.
• Paigalda ruuter selliselt, et näeksid esipaneeli tulukesi. Need annavad sulle infot ühenduste toimimise osas.
• Jäta ruuteri ümber vaba ruumi, et vältida seadme ülekuumenemist. Ära aseta midagi
ruuteri peale.
• Hoia ruuterit otsese päikesevalguse eest.

https://res.cloudinary.com/telia-pim/image/upload/v1598887924/pood/genexis/ruuterid/pure-ed500/kasutusjuhend-genexis-pure-ed500-ruuterile-est.pdf
Üldiselt on üks põhjus, miks see plastik kollakaks või pruunikaks muutub - kuumus. Üldiselt lähevad kõik Telia valged ruuterid kuumade kohtade juurest kollakaks-pruunikaks, kuid erinevus on ajas. Need, mis aastaga selliseks muutuvad, on tõenäoliselt kusagile väga ahtasse kohta paigaldatud, kus õhk ei liigu. Kogemused TG784, TG789vn, Inteno DG301 ja ED500 ruuteritega.
Olen näinud ka üht TG784, mis oli mõlemalt poolt pruuniks "praetud", sest selle peale oli lisaks Motorola digiboks pandud.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 08:57:50 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Üldiselt on üks põhjus, miks see plastik kollakaks või pruunikaks muutub - kuumus. Üldiselt lähevad kõik Telia valged ruuterid kuumade kohtade juurest kollakaks-pruunikaks, kuid erinevus on ajas. Need, mis aastaga selliseks muutuvad, on tõenäoliselt kusagile väga ahtasse kohta paigaldatud, kus õhk ei liigu. Kogemused TG784, TG789vn, Inteno DG301 ja ED500 ruuteritega.
Olen näinud ka üht TG784, mis oli mõlemalt poolt pruuniks "praetud", sest selle peale oli lisaks Motorola digiboks pandud.

See on üleüldine probleem valge plastiku kasutamisel. Alguses näeb see uus ja särav välja aga mida aeg edasi seda inetumaks see muutub.

Ma ei tea miks ruuteritd üldse peavad valged olema. Tegu ei ole kodumasinatega kus mustus peab olema nähtav a'la pliit vms.
Muidugi see pole Telia teha kui ruuteri tootja hirmsasti armastab valget värvi.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 09:12:07 vasta tsitaadiga

Üldiselt suva, ruuter nagunii kuskil peidus ja silma alt ära ju tehnokapis vms.

Mul maal 2 intenot olnud ja mõlemad ilusti valged. A mingi speedtouch vms oli ka kunagi valge ja see muutus küll tuhmiks

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 11:38:49 vasta tsitaadiga

BA79 kirjutas:
Kui pilti vaadata, saab ruuterit paigaldada ka seinale (kruvipaari otsa riputades). Sel juhul on ikkagi ruuteri õhutusavad blokeeritud, aga tõsi mitte päris kinni kaetud. Mingi 2-3mm jääb vahet.
Lisaks augulisele küljele pealpool piklikud õhuavad, peaks olema enam kui piisav et see 5W saaks karbist välja aurata.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 12:58:17 vasta tsitaadiga

telia juhend kirjutas:
• Kasutades tugijalga, aseta ruuter võimalusel püstisesse asendisse. See tagab parema
WiFi signaali levimise ning piisava jahutuse. Pikali asendis langeb WiFi levi ning tõuseb
seadme ülekuumenemise oht.
ehk siis loos mainitud tarbija peaks telia rahaküsimise pikalt saatma.
juhend ütleb, et võimalusel, ei olnud võimalust ja kõik.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 13:59:46 vasta tsitaadiga

Üldiselt ei saa pakendit avades mööda vaadata juhistest:


Ma ei tea, mis lugu selle uudise sees on, aga küllap saab mõistliku lahenduse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 14:03:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Üldiselt ei saa pakendit avades mööda vaadata juhistest:


Ma ei tea, mis lugu selle uudise sees on, aga küllap saab mõistliku lahenduse.


Jah, pakendit avades. Aga kasutaja ei pruugi seda üldse avada. Kui netiühendus tellida, siis enamasti avab pakendi ju tehnik mitte klient ise
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 14:25:29 vasta tsitaadiga

krt, mul on tunne, et oli täpselt see ruuter vahepeal kasutusel.
tõsi, pakendi avas küll tehnik aga sellegipoolest vaatasin pealt ja sain kogu muu kraami ka omale. ei olnud pakendis sellist.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BA79
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2021



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2023 15:28:47 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
BA79 kirjutas:
Kui pilti vaadata, saab ruuterit paigaldada ka seinale (kruvipaari otsa riputades). Sel juhul on ikkagi ruuteri õhutusavad blokeeritud, aga tõsi mitte päris kinni kaetud. Mingi 2-3mm jääb vahet.
Lisaks augulisele küljele pealpool piklikud õhuavad, peaks olema enam kui piisav et see 5W saaks karbist välja aurata.


Tegelikult on õhurest kitsaste piludega sellel ED 500-l. Ma vaatasin nüüd huvipärast oma DG301 põhja alla. On ilusti valge, ei mingit kollakat tooni, kuigi asetseb mul horisontaalasendis kõlari peal. DG301A-l on nimelt korpus sellisesse vormi valatud, et põhjas on nagu süvend ja nurkadest on nagu jalad. Terve põhi on jahutuspilusid täis, mitte nagu ED500, millel on nagu sõelapõhi. ED500 külg on ka täiesti sile, ei mingit vormi. Seega minu järeldus- disainiviga ikkagi.

Mis tugijalga puutub siis ma leian, et kui ruuteriga on see komplektis kaasas, tuleks seda muidugi kasutada, kui pole siis ei saa öelda, et kasutaja midagi valesti teeb. Sõna "Võimalusel" jätab tõlgendamisruumi. See tähendab näiteks seda, et kui kasutaja saab ruuterit paigaldada ainult teleka alla, kapiriiulile siis saab ta seda ainult horisontaalasendis teha, vertikaalis lihtsalt ei mahu. Mõned inimesed hoiavad ruuterit põrandal. Olen ise ka DG301A'd põrandal hoidnud, kusjuures lõunapoolse akna all . Pidas suvekuumusele vastu. Nüüd tõstsin ringi kuna tegin kaablimajanduse teleka taga korda.

Mis juriidikasse puutub siis ma arvan, et kui kasutusjuhendis asendada sõna "Võimalusel" sõnaga "peab" siis kindlasti saaks viidata väärkasutusele.


viimati muutis BA79 14.10.2023 23:50:54, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 14.10.2023 22:08:24 vasta tsitaadiga

indrpo pildi toetuseks ingliskeelne juhend:
https://genexis.eu/content/uploads/2021/06/Pure-ED500-Installation-Guide-v1.5-EN.pdf
Siin on selgelt kirjas, et paigaldamiseks on ainult kaks võimalust: kas jala peal püsti või seinale. Pole juttugi mingist "võimalusest".
Need kasutusjuhendite tõlkijad tuleks seina äärde panna...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2023 12:49:54 vasta tsitaadiga

Ilmselgelt võib seda pikali ka kasutada, aga disain on selle kohapealt möödalask, et hall mass ei saa aru, kui ruuter tagurpidi on, siis tuli hiljem lisada hoiatustekst juurde.

----

-parun- kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
yerba,

Ja vahepeal on aeg edasi läinud, keda segab saab SFP liidesega ruuteri osta ja sinna vastava pulga sisse, et sellest huawei ont ist loobuda.

Seda teemat on põgusalt siin teemas kui paar teemat allpool arutatud.


Pole viimasel ajal foorumit pidevalt lugenud ja ei leia seda juttu. Äkki saaks viite sobivate seadmete kohta?


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=826967

Ilmselt paljud alafoorumit eraldi ei pruugi jälgida ja mingi väike teema võib kahesilma vahele jääda.

Kui keegi arvab enesel vaja minevat sellist SFP, siis võin enda omast loobuda.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 05.11.2023 21:43:28 vasta tsitaadiga

Tere,

Ees kolimine, nimelt Jüri -le , Tallinna ligidal.

Uue kodus on valik kas Elisa kaabel co-ax või proovida Telia 5G ruuterit.

Kuidas reaalses elus 5G võrgus mängimisel on, ehk ping. Äkki keegi jagab siin sektoris kasutaja kogemust.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aff
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2023 21:56:51 vasta tsitaadiga

lock kirjutas:
Tere,

Ees kolimine, nimelt Jüri -le , Tallinna ligidal.

Uue kodus on valik kas Elisa kaabel co-ax või proovida Telia 5G ruuterit.

Kuidas reaalses elus 5G võrgus mängimisel on, ehk ping. Äkki keegi jagab siin sektoris kasutaja kogemust.


Tere

Igaks juhuks kirjutan enda teema ka. Umbes 5 aastat tagasi olin sunnitud kasutama Tele 2 4g Lasnamäel (reaalselt tuli läbi umbes 4 mb\s alla). Mängisin tol ajal kõvasti CSi ja BFi. Ping oli umbes 30-40 Rootsis. Mingit läägi ja katkestusi ei olnud.

Kui sul on võimalus mingit wifi kaarti kasutada või läpakat ,siis tee telefoniga hotspot ja saad järele proovida.

Selge see, et Elisa kaabel on madalama pingiga aga kas see on määrav.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 06.11.2023 20:34:34 vasta tsitaadiga

Mida HV veteranid gurud ja muidu kasutajad alternatiivseks wifi ruuteriks Telia pakutavatele soovitavad. Ruuteri asukoht esimene korrus, nõrkvoolu kapp. Kaabeli igas toas. Teisele korrusele tänane Thomspon wifit ei jõua jagada, mõistan. Kuna tõstan koduinterneti kiirust siis pean ka ruuteri välja vahetama, sest thompson ikka vist liiga vana. Kas on mõtet nt alternatiivina:
1. TP-Link AX73 - https://www.tp-link.com/baltic/home-networking/wifi-router/archer-ax73/v1/
2. Asus RT-AX58U - https://www.asus.com/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-wifi-routers/rt-ax58u/
3. Miskit veel? vaatan äkki väga vales suunas. Tuleks ikka X2 rentida. Mõte on see, et kui selle väljaostu raha eest saab oluliselt parema leviga wifi ruuteri, siis kasutaks raha paremini.

Lisaks kiiruse tõstmisele (200/200), on soov et teisel korrusel oleks korralik wifi, et nt saaks Chromecasti või Xiaomi MI 4k Sticki pealt Teliat, Netflixi jne vaadata. Arvestan sellega, et teisele korrusele mingi lisaseade panna, kas siis lisa wifi ruuter (siis milline see peaks olema), sest wifi võimendi eeldab, et see asuks kohas kus hea wifi. Kuna seda aga teise korruse tubades pole siis tuleb kaabli otsa ikkagi ruuter. Olen veits mõtetega jännis, et mis seadmeid vaja jne.

Ehk on kellelgi väärt nõu jagada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 20:46:08 vasta tsitaadiga

Arvad, et nende uute ruuteritega suudad füüsikaseadused ära petta? Ükspuha, mida sa sinna kappi ei paneks, on sul levi kehv. Teisele korrusele paned juhtme otsa AccessPointi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 20:49:04 vasta tsitaadiga

Kui kaabel igas toas, siis jah, pane juhtmega AP teisele korrusele
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 21:07:32 vasta tsitaadiga

Arvestades su eesmärki siis teisel korrusel sinna kaabli otsa mingi 25€-ne xiaomi ruuter on maa ja ilm.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 06.11.2023 22:54:02 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Arvestades su eesmärki siis teisel korrusel sinna kaabli otsa mingi 25€-ne xiaomi ruuter on maa ja ilm.


tsitaat:

Kui kaabel igas toas, siis jah, pane juhtmega AP teisele korrusele


tsitaat:

Teisele korrusele paned juhtme otsa AccessPointi.



Sellega asi klaar. Teisele korrusele AP ja mott. Kuid mida selle Telia ruuteriga teha, on mõtet mingit teise tootja oma võtta, või see 4 euri kuu x2 eest, mida telia pakub on ikkagi optimaalne. Mul hetkel kasutuses Thompson, millega ma ei saa üle 200MB netti tellida. Seega selle wifi ruuteri pean igaljuhul välja vahetama.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 23:09:08 vasta tsitaadiga

Alati jääb (varu)variant X2-s ka wifi välja lülitada ning 1. korrusele ka AP panna rohkem sobilikku kohta.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 23:11:12 vasta tsitaadiga

Kui sul mingit digitelevisiooni seal elamises pole ja tegemist pole ka ADSL/VDSL ühendusega, siis võid suvalise käsna sinna kappi osta. Muul juhul läheb pisut keeruliseks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 06.11.2023 23:26:33 vasta tsitaadiga

Telia optika tuleb tuppa. Kasutan esimesel korrusel telia appi, netflix 4k ja võrgus mängimiseks. Teisel korrusel soovin wifi külge panna teise teleka läbi Chromecasti või MI Xiaomi Sticki, kuna kaabel ei lähe teleka juurde. Mida vähem kaablit ja seadmeid kusagil serva peal, seda parem.

Kõige suurem küsimus ongi, et kuna soovin telia kiirust tõsta siis kas võtan Telia pakutava x2 ruuteri või mõistlik selle raha eest midagi muud. 1 korrusel AP & ruuteri asukoht peab jääma peitu kappi.

Teise korruse AP osas jäi silma üsna kompaktne seade: https://www.euronics.ee/it/lisaseadmed/vorguseadmed/re305/wifi-voimendi-tp-link-ac1200-dual-band
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2023 23:32:41 vasta tsitaadiga

Ega AP ei tähenda tänapäeval enam mingit koledat karpi ja juhtmepundart ning vilkuvaid tulukesi. icon_lol.gif
Omal selline täiesti nähtaval kohal => https://store.ui.com/us/en/products/uap-flexhd

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 09:08:07 vasta tsitaadiga

axis kirjutas:
Telia optika tuleb tuppa. Kasutan esimesel korrusel telia appi, netflix 4k ja võrgus mängimiseks. Teisel korrusel soovin wifi külge panna teise teleka läbi Chromecasti või MI Xiaomi Sticki, kuna kaabel ei lähe teleka juurde. Mida vähem kaablit ja seadmeid kusagil serva peal, seda parem.

Kõige suurem küsimus ongi, et kuna soovin telia kiirust tõsta siis kas võtan Telia pakutava x2 ruuteri või mõistlik selle raha eest midagi muud. 1 korrusel AP & ruuteri asukoht peab jääma peitu kappi.

Teise korruse AP osas jäi silma üsna kompaktne seade: https://www.euronics.ee/it/lisaseadmed/vorguseadmed/re305/wifi-voimendi-tp-link-ac1200-dual-band

See TP-Link on OK seade.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 09:44:14 vasta tsitaadiga

kui vana see thompson on? kas sajase pordiga?
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 09:52:49 vasta tsitaadiga

Ükski Telia pakutud Thomson ei võimaldanud sisevõrgus gigabitti, kui õigesti mäletan.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 10:31:50 vasta tsitaadiga

See viimane vist ikka justkui võimaldas.
https://pood.telia.ee/ruuterid-ja-digiboksid/ruuter-thomson-tg789vn/DSLCGP643LN
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 10:33:27 vasta tsitaadiga

Sisevõrgus ei võimalda. WAN on gigabitine. LAN mitte. Loll situatsioon...
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 16:14:34 vasta tsitaadiga

Minul on juba voolukatkestusest elus 2 ruuterit või APd lihtsalt maha surnud. Eile täitus number 2 siis. Äikesest läinud 5 asja. Ikka korjub. Kui kokku arvutada kena numero tuleb. Vanust oli nendel ka juba kuid ikkagi ebameeldiv. Tegelt siis ka põhjus midagi uuema järele.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ax100
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2009




sõnum 07.11.2023 17:34:20 vasta tsitaadiga

XeStAiSy kirjutas:
Minul on juba voolukatkestusest elus 2 ruuterit või APd lihtsalt maha surnud. ....

Kindel, et seade ise, mitte pelgalt toiteadapter? Toites mõni konde ära kuivanud vms ja ei käivitu enam.
Vähemalt endal paar sellist olnud.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2023 18:35:35 vasta tsitaadiga

Toite adapter on korras. Seade ise pekkis. Eks ma kisu lahti vaatan konded üle. Konded korras seade ise laip.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
axis
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2002




sõnum 07.11.2023 19:11:29 vasta tsitaadiga

RCC kirjutas:
kui vana see thompson on? kas sajase pordiga?


100 jah max
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 21:17:46 vasta tsitaadiga

Selline mure, et teises toas on teine arvuti ja viskab ette internet connection lost ja siis tuleb mingi hetk tagasi ja seda juhtub korduvalt
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 21:21:56 vasta tsitaadiga

Midagi on kuskil rikkis ma arvan.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 10.11.2023 22:05:15 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Midagi on kuskil rikkis ma arvan.
Suht tõenäoline. Aga võib ka tihendi probleem olla. Või hoopis tšombe. Pidin isegi hiljuti tegema arvutil mitmel päeval ETH1 ühenduse disable-enable kuna arvuti käivitamisel internetti polnud. X2 läbi Huawei karbi optilise küljes. Nüüd on taas üle nädala veatult kõik toiminud.
_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2023 22:35:11 vasta tsitaadiga

Tihendi rike läheb ka "midagi on kuskil rikkis" kategooriasse. Kui rohkem infot pole, siis eksperthinnang ongi "midagi on rikkis" icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 03:45:21 vasta tsitaadiga

No ma tõesti ei oska rohkem midagi kirjeldada või välja tuua. Kui ma oleks IT-spetsialist siis ma poleks postitust teinud...kaabel on igatahes korras selles olen ma enam kui kindel
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 10:26:12 vasta tsitaadiga

Muhekas kirjutas:
No ma tõesti ei oska rohkem midagi kirjeldada või välja tuua. Kui ma oleks IT-spetsialist siis ma poleks postitust teinud...kaabel on igatahes korras selles olen ma enam kui kindel

Mis ruuter kasutusel on? Kui X2, siis ei pruugigi sinu viga olla. Siin targemadki käed üles tõsnud ja selle ED500 vastu vahetanud, et probleemidest lahti saada.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 10:35:56 vasta tsitaadiga

No seda X2-te võib ju üritada kirjaklambriga resettida, mingit garantiid aga pole, et viga kaob.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 14:07:47 vasta tsitaadiga

Sellised postitused kus pole kirjas milline tarkvara, ühendusviis, mis täpne riistvara kasutusel tuleks hoiatamata maha kustutada. Puhas ajaraisk teistele.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2023 14:53:01 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Muhekas kirjutas:
No ma tõesti ei oska rohkem midagi kirjeldada või välja tuua. Kui ma oleks IT-spetsialist siis ma poleks postitust teinud...kaabel on igatahes korras selles olen ma enam kui kindel

Mis ruuter kasutusel on? Kui X2, siis ei pruugigi sinu viga olla. Siin targemadki käed üles tõsnud ja selle ED500 vastu vahetanud, et probleemidest lahti saada.


Ai vot näed minu paha...ruuteri margi oleks võinud ometi siia kirjutada a ei tulnud selle peale, ruuter on Genexis ED500
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 421, 422, 423 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.