|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jh_
HV vaatleja
liitunud: 04.09.2021

|
13.10.2023 11:44:16
|
|
|
Kasutanud sama ruuterit umbes 10 aastat. Seisis kogu aeg lapiti. Lihtsalt väliskuju on selline et oleks nagu nii mõeldud. Kõik töötab.
Tõsi, ca pool aastat tagasi tõstsin püsti. Aga ainult sellepärast, et juhtmed paremini ulatuksid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
13.10.2023 11:49:43
|
|
|
| See on paywalli taga. Mis ruuterist jutt on?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
13.10.2023 21:07:26
|
|
|
taavi,
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
13.10.2023 21:30:55
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Omaviga, et valesti paigaldas |
| Sold OUT kirjutas: |
| Loe juhend läbi, siis näed |
millises juhendis sa valesti paigaldamise võimalust näed?
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.10.2023 21:32:41
|
|
|
paigaldusjuhendis
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
13.10.2023 21:33:39
|
|
|
| tee screenshot
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
13.10.2023 21:34:32
|
|
|
salastatud
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
13.10.2023 21:45:13
|
|
|
| kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
13.10.2023 21:55:32
|
|
|
| Kui pilti vaadata, saab ruuterit paigaldada ka seinale (kruvipaari otsa riputades). Sel juhul on ikkagi ruuteri õhutusavad blokeeritud, aga tõsi mitte päris kinni kaetud. Mingi 2-3mm jääb vahet. Ma ei tea kas see on piisav, aga kui seade peab kindlasti olema vertikaalasendis nii, et õhutusavad oleksid täiesti vabad, siis on see ruuteri jahutuse disainimise viga kui lubatakse paigaldada seinale olukorras kus vajalik on takistuseta ventilatsiooni olemasolu. Mul on nt Mikrotik Hap Lite 2,4 GHz vanem versioon, ilma jalata. Paigaldatud seina ja ei kärssa midagi. Õhutuspilud on pealmise kesta servades. Vana DG301 on ka õhutuspiludega korpuse esipaneelil ja seetõttu saab ka horisontaalasendis probleemivabalt kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
13.10.2023 21:58:00
|
|
|
| Pigem on see näoli maas olnud ja pcb pole saanud esikülje kaudu kuuma ära anda.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
14.10.2023 01:31:48
|
|
|
| taavi kirjutas: |
| Sold OUT kirjutas: |
| Omaviga, et valesti paigaldas |
| Sold OUT kirjutas: |
| Loe juhend läbi, siis näed |
millises juhendis sa valesti paigaldamise võimalust näed? |
| tsitaat: |
VALI RUUTERILE ASUKOHT
• Paiguta ruuter elektritoite ja võrgupesade lähedale, arvestades komplektis olevate
kaablite pikkustega.
• Hea WiFi leviala tekitamiseks eelista ruuterile asukohta, mis on avaras kohas, et signaal
saaks vabalt levida.
• Kasutades tugijalga, aseta ruuter võimalusel püstisesse asendisse. See tagab parema
WiFi signaali levimise ning piisava jahutuse. Pikali asendis langeb WiFi levi ning tõuseb
seadme ülekuumenemise oht.
• Paigalda ruuter selliselt, et näeksid esipaneeli tulukesi. Need annavad sulle infot ühenduste toimimise osas.
• Jäta ruuteri ümber vaba ruumi, et vältida seadme ülekuumenemist. Ära aseta midagi
ruuteri peale.
• Hoia ruuterit otsese päikesevalguse eest. |
https://res.cloudinary.com/telia-pim/image/upload/v1598887924/pood/genexis/ruuterid/pure-ed500/kasutusjuhend-genexis-pure-ed500-ruuterile-est.pdf
Üldiselt on üks põhjus, miks see plastik kollakaks või pruunikaks muutub - kuumus. Üldiselt lähevad kõik Telia valged ruuterid kuumade kohtade juurest kollakaks-pruunikaks, kuid erinevus on ajas. Need, mis aastaga selliseks muutuvad, on tõenäoliselt kusagile väga ahtasse kohta paigaldatud, kus õhk ei liigu. Kogemused TG784, TG789vn, Inteno DG301 ja ED500 ruuteritega.
Olen näinud ka üht TG784, mis oli mõlemalt poolt pruuniks "praetud", sest selle peale oli lisaks Motorola digiboks pandud.
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
14.10.2023 08:57:50
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Üldiselt on üks põhjus, miks see plastik kollakaks või pruunikaks muutub - kuumus. Üldiselt lähevad kõik Telia valged ruuterid kuumade kohtade juurest kollakaks-pruunikaks, kuid erinevus on ajas. Need, mis aastaga selliseks muutuvad, on tõenäoliselt kusagile väga ahtasse kohta paigaldatud, kus õhk ei liigu. Kogemused TG784, TG789vn, Inteno DG301 ja ED500 ruuteritega.
Olen näinud ka üht TG784, mis oli mõlemalt poolt pruuniks "praetud", sest selle peale oli lisaks Motorola digiboks pandud. |
See on üleüldine probleem valge plastiku kasutamisel. Alguses näeb see uus ja särav välja aga mida aeg edasi seda inetumaks see muutub.
Ma ei tea miks ruuteritd üldse peavad valged olema. Tegu ei ole kodumasinatega kus mustus peab olema nähtav a'la pliit vms.
Muidugi see pole Telia teha kui ruuteri tootja hirmsasti armastab valget värvi.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.10.2023 09:12:07
|
|
|
Üldiselt suva, ruuter nagunii kuskil peidus ja silma alt ära ju tehnokapis vms.
Mul maal 2 intenot olnud ja mõlemad ilusti valged. A mingi speedtouch vms oli ka kunagi valge ja see muutus küll tuhmiks
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
14.10.2023 11:38:49
|
|
|
| BA79 kirjutas: |
| Kui pilti vaadata, saab ruuterit paigaldada ka seinale (kruvipaari otsa riputades). Sel juhul on ikkagi ruuteri õhutusavad blokeeritud, aga tõsi mitte päris kinni kaetud. Mingi 2-3mm jääb vahet. |
Lisaks augulisele küljele pealpool piklikud õhuavad, peaks olema enam kui piisav et see 5W saaks karbist välja aurata.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.10.2023 12:58:17
|
|
|
| telia juhend kirjutas: |
• Kasutades tugijalga, aseta ruuter võimalusel püstisesse asendisse. See tagab parema
WiFi signaali levimise ning piisava jahutuse. Pikali asendis langeb WiFi levi ning tõuseb
seadme ülekuumenemise oht. |
ehk siis loos mainitud tarbija peaks telia rahaküsimise pikalt saatma.
juhend ütleb, et võimalusel, ei olnud võimalust ja kõik.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
14.10.2023 13:59:46
|
|
|
Üldiselt ei saa pakendit avades mööda vaadata juhistest:
Ma ei tea, mis lugu selle uudise sees on, aga küllap saab mõistliku lahenduse.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
14.10.2023 14:03:54
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
Üldiselt ei saa pakendit avades mööda vaadata juhistest:
Ma ei tea, mis lugu selle uudise sees on, aga küllap saab mõistliku lahenduse. |
Jah, pakendit avades. Aga kasutaja ei pruugi seda üldse avada. Kui netiühendus tellida, siis enamasti avab pakendi ju tehnik mitte klient ise
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.10.2023 14:25:29
|
|
|
krt, mul on tunne, et oli täpselt see ruuter vahepeal kasutusel.
tõsi, pakendi avas küll tehnik aga sellegipoolest vaatasin pealt ja sain kogu muu kraami ka omale. ei olnud pakendis sellist.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BA79
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.04.2021
|
14.10.2023 15:28:47
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| BA79 kirjutas: |
| Kui pilti vaadata, saab ruuterit paigaldada ka seinale (kruvipaari otsa riputades). Sel juhul on ikkagi ruuteri õhutusavad blokeeritud, aga tõsi mitte päris kinni kaetud. Mingi 2-3mm jääb vahet. |
Lisaks augulisele küljele pealpool piklikud õhuavad, peaks olema enam kui piisav et see 5W saaks karbist välja aurata. |
Tegelikult on õhurest kitsaste piludega sellel ED 500-l. Ma vaatasin nüüd huvipärast oma DG301 põhja alla. On ilusti valge, ei mingit kollakat tooni, kuigi asetseb mul horisontaalasendis kõlari peal. DG301A-l on nimelt korpus sellisesse vormi valatud, et põhjas on nagu süvend ja nurkadest on nagu jalad. Terve põhi on jahutuspilusid täis, mitte nagu ED500, millel on nagu sõelapõhi. ED500 külg on ka täiesti sile, ei mingit vormi. Seega minu järeldus- disainiviga ikkagi.
Mis tugijalga puutub siis ma leian, et kui ruuteriga on see komplektis kaasas, tuleks seda muidugi kasutada, kui pole siis ei saa öelda, et kasutaja midagi valesti teeb. Sõna "Võimalusel" jätab tõlgendamisruumi. See tähendab näiteks seda, et kui kasutaja saab ruuterit paigaldada ainult teleka alla, kapiriiulile siis saab ta seda ainult horisontaalasendis teha, vertikaalis lihtsalt ei mahu. Mõned inimesed hoiavad ruuterit põrandal. Olen ise ka DG301A'd põrandal hoidnud, kusjuures lõunapoolse akna all . Pidas suvekuumusele vastu. Nüüd tõstsin ringi kuna tegin kaablimajanduse teleka taga korda.
Mis juriidikasse puutub siis ma arvan, et kui kasutusjuhendis asendada sõna "Võimalusel" sõnaga "peab" siis kindlasti saaks viidata väärkasutusele.
viimati muutis BA79 14.10.2023 23:50:54, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
19.10.2023 12:49:54
|
|
|
Ilmselgelt võib seda pikali ka kasutada, aga disain on selle kohapealt möödalask, et hall mass ei saa aru, kui ruuter tagurpidi on, siis tuli hiljem lisada hoiatustekst juurde.
----
| -parun- kirjutas: |
| KillFrenzy kirjutas: |
yerba,
Ja vahepeal on aeg edasi läinud, keda segab saab SFP liidesega ruuteri osta ja sinna vastava pulga sisse, et sellest huawei ont ist loobuda.
Seda teemat on põgusalt siin teemas kui paar teemat allpool arutatud. |
Pole viimasel ajal foorumit pidevalt lugenud ja ei leia seda juttu. Äkki saaks viite sobivate seadmete kohta? |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=826967
Ilmselt paljud alafoorumit eraldi ei pruugi jälgida ja mingi väike teema võib kahesilma vahele jääda.
Kui keegi arvab enesel vaja minevat sellist SFP, siis võin enda omast loobuda.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
05.11.2023 21:43:28
|
|
|
Tere,
Ees kolimine, nimelt Jüri -le , Tallinna ligidal.
Uue kodus on valik kas Elisa kaabel co-ax või proovida Telia 5G ruuterit.
Kuidas reaalses elus 5G võrgus mängimisel on, ehk ping. Äkki keegi jagab siin sektoris kasutaja kogemust.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
05.11.2023 21:56:51
|
|
|
| lock kirjutas: |
Tere,
Ees kolimine, nimelt Jüri -le , Tallinna ligidal.
Uue kodus on valik kas Elisa kaabel co-ax või proovida Telia 5G ruuterit.
Kuidas reaalses elus 5G võrgus mängimisel on, ehk ping. Äkki keegi jagab siin sektoris kasutaja kogemust. |
Tere
Igaks juhuks kirjutan enda teema ka. Umbes 5 aastat tagasi olin sunnitud kasutama Tele 2 4g Lasnamäel (reaalselt tuli läbi umbes 4 mb\s alla). Mängisin tol ajal kõvasti CSi ja BFi. Ping oli umbes 30-40 Rootsis. Mingit läägi ja katkestusi ei olnud.
Kui sul on võimalus mingit wifi kaarti kasutada või läpakat ,siis tee telefoniga hotspot ja saad järele proovida.
Selge see, et Elisa kaabel on madalama pingiga aga kas see on määrav.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.11.2023 20:34:34
|
|
|
Mida HV veteranid gurud ja muidu kasutajad alternatiivseks wifi ruuteriks Telia pakutavatele soovitavad. Ruuteri asukoht esimene korrus, nõrkvoolu kapp. Kaabeli igas toas. Teisele korrusele tänane Thomspon wifit ei jõua jagada, mõistan. Kuna tõstan koduinterneti kiirust siis pean ka ruuteri välja vahetama, sest thompson ikka vist liiga vana. Kas on mõtet nt alternatiivina:
1. TP-Link AX73 - https://www.tp-link.com/baltic/home-networking/wifi-router/archer-ax73/v1/
2. Asus RT-AX58U - https://www.asus.com/networking-iot-servers/wifi-routers/asus-wifi-routers/rt-ax58u/
3. Miskit veel? vaatan äkki väga vales suunas. Tuleks ikka X2 rentida. Mõte on see, et kui selle väljaostu raha eest saab oluliselt parema leviga wifi ruuteri, siis kasutaks raha paremini.
Lisaks kiiruse tõstmisele (200/200), on soov et teisel korrusel oleks korralik wifi, et nt saaks Chromecasti või Xiaomi MI 4k Sticki pealt Teliat, Netflixi jne vaadata. Arvestan sellega, et teisele korrusele mingi lisaseade panna, kas siis lisa wifi ruuter (siis milline see peaks olema), sest wifi võimendi eeldab, et see asuks kohas kus hea wifi. Kuna seda aga teise korruse tubades pole siis tuleb kaabli otsa ikkagi ruuter. Olen veits mõtetega jännis, et mis seadmeid vaja jne.
Ehk on kellelgi väärt nõu jagada.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
06.11.2023 20:49:04
|
|
|
| Kui kaabel igas toas, siis jah, pane juhtmega AP teisele korrusele
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.11.2023 21:07:32
|
|
|
Arvestades su eesmärki siis teisel korrusel sinna kaabli otsa mingi 25€-ne xiaomi ruuter on maa ja ilm.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.11.2023 22:54:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Arvestades su eesmärki siis teisel korrusel sinna kaabli otsa mingi 25€-ne xiaomi ruuter on maa ja ilm. |
| tsitaat: |
Kui kaabel igas toas, siis jah, pane juhtmega AP teisele korrusele
|
| tsitaat: |
Teisele korrusele paned juhtme otsa AccessPointi.
|
Sellega asi klaar. Teisele korrusele AP ja mott. Kuid mida selle Telia ruuteriga teha, on mõtet mingit teise tootja oma võtta, või see 4 euri kuu x2 eest, mida telia pakub on ikkagi optimaalne. Mul hetkel kasutuses Thompson, millega ma ei saa üle 200MB netti tellida. Seega selle wifi ruuteri pean igaljuhul välja vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.11.2023 23:09:08
|
|
|
Alati jääb (varu)variant X2-s ka wifi välja lülitada ning 1. korrusele ka AP panna rohkem sobilikku kohta.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
06.11.2023 23:26:33
|
|
|
Telia optika tuleb tuppa. Kasutan esimesel korrusel telia appi, netflix 4k ja võrgus mängimiseks. Teisel korrusel soovin wifi külge panna teise teleka läbi Chromecasti või MI Xiaomi Sticki, kuna kaabel ei lähe teleka juurde. Mida vähem kaablit ja seadmeid kusagil serva peal, seda parem.
Kõige suurem küsimus ongi, et kuna soovin telia kiirust tõsta siis kas võtan Telia pakutava x2 ruuteri või mõistlik selle raha eest midagi muud. 1 korrusel AP & ruuteri asukoht peab jääma peitu kappi.
Teise korruse AP osas jäi silma üsna kompaktne seade: https://www.euronics.ee/it/lisaseadmed/vorguseadmed/re305/wifi-voimendi-tp-link-ac1200-dual-band
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.11.2023 23:32:41
|
|
|
Ega AP ei tähenda tänapäeval enam mingit koledat karpi ja juhtmepundart ning vilkuvaid tulukesi.
Omal selline täiesti nähtaval kohal => https://store.ui.com/us/en/products/uap-flexhd
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RCC
HV Guru

liitunud: 03.12.2003
|
07.11.2023 09:44:14
|
|
|
kui vana see thompson on? kas sajase pordiga?
_________________ Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti |
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
07.11.2023 16:14:34
|
|
|
Minul on juba voolukatkestusest elus 2 ruuterit või APd lihtsalt maha surnud. Eile täitus number 2 siis. Äikesest läinud 5 asja. Ikka korjub. Kui kokku arvutada kena numero tuleb. Vanust oli nendel ka juba kuid ikkagi ebameeldiv. Tegelt siis ka põhjus midagi uuema järele.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ax100
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2009
|
07.11.2023 17:34:20
|
|
|
| XeStAiSy kirjutas: |
| Minul on juba voolukatkestusest elus 2 ruuterit või APd lihtsalt maha surnud. .... |
Kindel, et seade ise, mitte pelgalt toiteadapter? Toites mõni konde ära kuivanud vms ja ei käivitu enam.
Vähemalt endal paar sellist olnud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
07.11.2023 18:35:35
|
|
|
Toite adapter on korras. Seade ise pekkis. Eks ma kisu lahti vaatan konded üle. Konded korras seade ise laip.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
axis
HV kasutaja
liitunud: 18.05.2002
|
07.11.2023 19:11:29
|
|
|
| RCC kirjutas: |
| kui vana see thompson on? kas sajase pordiga? |
100 jah max
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
10.11.2023 21:17:46
|
|
|
| Selline mure, et teises toas on teine arvuti ja viskab ette internet connection lost ja siis tuleb mingi hetk tagasi ja seda juhtub korduvalt
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.11.2023 21:21:56
|
|
|
| Midagi on kuskil rikkis ma arvan.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
10.11.2023 22:05:15
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Midagi on kuskil rikkis ma arvan. |
Suht tõenäoline. Aga võib ka tihendi probleem olla. Või hoopis tšombe. Pidin isegi hiljuti tegema arvutil mitmel päeval ETH1 ühenduse disable-enable kuna arvuti käivitamisel internetti polnud. X2 läbi Huawei karbi optilise küljes. Nüüd on taas üle nädala veatult kõik toiminud.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.11.2023 22:35:11
|
|
|
Tihendi rike läheb ka "midagi on kuskil rikkis" kategooriasse. Kui rohkem infot pole, siis eksperthinnang ongi "midagi on rikkis"
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
11.11.2023 03:45:21
|
|
|
| No ma tõesti ei oska rohkem midagi kirjeldada või välja tuua. Kui ma oleks IT-spetsialist siis ma poleks postitust teinud...kaabel on igatahes korras selles olen ma enam kui kindel
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
11.11.2023 10:26:12
|
|
|
| Muhekas kirjutas: |
| No ma tõesti ei oska rohkem midagi kirjeldada või välja tuua. Kui ma oleks IT-spetsialist siis ma poleks postitust teinud...kaabel on igatahes korras selles olen ma enam kui kindel |
Mis ruuter kasutusel on? Kui X2, siis ei pruugigi sinu viga olla. Siin targemadki käed üles tõsnud ja selle ED500 vastu vahetanud, et probleemidest lahti saada.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.11.2023 10:35:56
|
|
|
| No seda X2-te võib ju üritada kirjaklambriga resettida, mingit garantiid aga pole, et viga kaob.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
11.11.2023 14:07:47
|
|
|
Sellised postitused kus pole kirjas milline tarkvara, ühendusviis, mis täpne riistvara kasutusel tuleks hoiatamata maha kustutada. Puhas ajaraisk teistele.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
11.11.2023 14:53:01
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Muhekas kirjutas: |
| No ma tõesti ei oska rohkem midagi kirjeldada või välja tuua. Kui ma oleks IT-spetsialist siis ma poleks postitust teinud...kaabel on igatahes korras selles olen ma enam kui kindel |
Mis ruuter kasutusel on? Kui X2, siis ei pruugigi sinu viga olla. Siin targemadki käed üles tõsnud ja selle ED500 vastu vahetanud, et probleemidest lahti saada. |
Ai vot näed minu paha...ruuteri margi oleks võinud ometi siia kirjutada a ei tulnud selle peale, ruuter on Genexis ED500
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|