Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alan Wake 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2023 00:19:27 Alan Wake 2 vasta tsitaadiga

link :: Alan Wake 2 in the works at Remedy Entertainment and Epic Games

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2023 16:18:22 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Tundub päris muljetavaldav.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 29.09.2023 16:31:09 vasta tsitaadiga

Remedy eelmine mäng oli Control.

Graafilise poole pealt peaks võiks see mäng auhindade jagamisel koore riisuda. CP2077 on DLC , seega see uute mängude seas ilmselt arvesse ei lähe.
Sisu kohalt. Foorumeid sirvides on jäänud mulje, et eelmist osa meeldis inimestele. Ise seda mänginud ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.09.2023 16:42:26 vasta tsitaadiga

Eelmise Alan Wake ja selle lisa olen läbi teinud ja kui puisevõitu võitlus välja arvata, siis muus osas oli täitsa nauditava loo ja atmosfääriga mängukogemus, mida võib ka veel praegu täitsa soovitada thumbs_up.gif
_________________


viimati muutis DigeBeni 30.09.2023 06:21:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2023 01:46:23 vasta tsitaadiga

Controli proovisin aga see taustal soigumine hakkas tõsiselt häirima ja lasin peale 3.5 tundi mängimist maha mängu. Senimaani olen kõiki teisi Remedy mänge korduvalt läbi teinud aga seda ei suutnud.
Jutt sellest:
Spoiler Spoiler Spoiler


Senimaani kõige järgi, mida AW2 kohta näidatud on, tundub, et tegemist saab olema väga korraliku asjaga.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 01.10.2023 09:43:00 vasta tsitaadiga

Vaenlased ja tulistamine näeb sama r6ve välja nagu esimeses mängus. Kus vaenlased lihtsalt spawnivad mäppi kui mingi triggeri käivitad. Ja enne kui maha saab lasta tuleb seda taskulambi jama teha. Mis näeb eriliselt sitt välja selle n6meda partikle effektiga. Kurat tehku vaenlased nagu RE4. Kus vaenlased ikka reaalselt kohal mitte mingid viirastused ja spawnivad suva hetkel mäppi. thumbs_down.gif
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 20.10.2023 22:48:40 vasta tsitaadiga

PC nõuded mängu mängimiseks
Lisaks ka kinnitus , et mäng tuleb Path Tracinguga
Manus

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2023 12:11:58 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
PC nõuded mängu mängimiseks
Lisaks ka kinnitus , et mäng tuleb Path Tracinguga


Veidi suurem reso, et lugeda ka näeb:
Spoiler Spoiler Spoiler


DLSS/FSR2 ja muutuvad resod teevad need nõuded vähe segaseks nüüd.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 05:42:20 vasta tsitaadiga

Et siis järjekordne mäng, mille miinimumnõuetesse DLSS/FSR sisse kirjutatud icon_neutral.gif

https://www.pcgamer.com/alan-wake-2s-pc-requirements-may-leave-amd-rx-5000-series-and-nvidia-rtx-10-series-users-high-and-dry/
Vajab minimaalselt RTX2000/ RX6000 seeria kaarti, et üldse käivitada icon_eek.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 09:46:20 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Et siis järjekordne mäng, mille miinimumnõuetesse DLSS/FSR sisse kirjutatud icon_neutral.gif


Sellist asja nagu native reso ei eksisteeri enam. Ja AW2 on ilmselt kõige vihasema tehnilise progressiga mäng, mida alates Crysis 1 tulekust nähtud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.10.2023 11:16:35 vasta tsitaadiga

Ootus on suur
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2023 18:40:31 vasta tsitaadiga

TechPowerUp GPU benchmark: https://www.techpowerup.com/review/alan-wake-2-performance-benchmark/

Spoiler Spoiler Spoiler

Näeb igati okei PS5 peal välja võrreldes PC max graafika. Sama kehtib ka RT on/off osas minu arust. Suurt vahet ei paista olevat. Ehk ka minusugused veidi nigelamate kaartide omanikud ei jää silmailust ilma. icon_smile.gif

Siin üks huvitav näide, kuidas mäng jookseb kaardil, millel puudub Mesh Shader:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis labidas 28.10.2023 19:41:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 27.10.2023 15:59:08 vasta tsitaadiga

Digital Foundry PS5 vs PC võrdlus.

Spoiler Spoiler Spoiler

Kindlasti soovitan vaadata neil kes tahavad teada milleks praegune konsooli raud võimeline on. Üsna muljet avaldav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 13:52:25 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________


viimati muutis labidas 28.10.2023 19:41:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 17:25:05 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 28.10.2023 18:28:33 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
SirAskAlot, topelt ei kärise?



käriseb.
Teinekord ei märka, et sama asi on juba postitatud. Eriti siis kui see otse nina alla satub on suht väikeses kirjas ja on pandud kuskile spoileri tagide vahele.
Ausalt öeldes ei arvanud , et ps5 vs pc võrdlus võiks kellegi meelest spoiler olla.
Miks neid youtube linke siin spoilerisse topitakse ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 28.10.2023 19:13:59 vasta tsitaadiga

Korrlik mulder and scully shit thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 19:27:55 vasta tsitaadiga

12 tundi sees ja korralik crazy good shit, uskumatult hea. beer_yum.gif
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2023 19:40:34 vasta tsitaadiga

Miks sellise klassiga mäng ainult 50€ maksab? icon_smile.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 20:44:52 vasta tsitaadiga

Kas peaks enne esimest osa tegema? Kui seoseid pole väga siis ei viitsiks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.10.2023 20:52:29 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja. Täitsa omaette lugu.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.10.2023 20:59:02 vasta tsitaadiga

danny, esimene osa oli väga hea mäng. Lisaks on veel Alan Wake American Nightmare. See oli ka hea.

Mind piinab hetkel küsimus - miks Polaris ja VEGA nii halvasti selle mänguga töötavad võrreldes RDNA1'ga? Kõigil ju puudub mesh shader tugi. Mis seal see põhjus on, miks nVidia Pascal ja RDNA1 siiski märgatavalt paremini asja jooksutada suudavad?

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2023 00:49:48 vasta tsitaadiga

Lugesin ka viimaseid kommentaare seal techpower foorumist. Päris mitmed on pildid pannud võrdluseks, kus selgub, et peegeldused on suht pekkis ka koos RT'ga. Ainult PT'ga läks korda (sellega aga on hit meeletu jõudlusele). Tundub, et bugine värk aga see on nendele, kes mängivad suure erkaaniga ja märkavad graafikavigu.
Kui see kõrvale jätta, siis kannatab mängida. ise jätan vahele hetkel ja vaatan mis patchidega teevad.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 02.11.2023 11:12:43 vasta tsitaadiga

Sai paar 6htut mängitud ja mulle ei meeldi nende stiil üldsegi. AW1 ja Control ka ei meeldinud. Stoorid alati sürreaalsed ja igavad. Vaenlased lihtsalt spawnivad minu ümber. Vaenlased ka k6ik inimkollid nagu rohkem viirastused kui t6eline oht. V6itlus on t6mblev ja häiriv. Ja liiga kiire, mis ei sobi chari aeglase juhtimis skeemiga.

Selles AW2 on progress ka väga kindlad rada pidi. Kui ei tee täpselt neid tegevusi mida see p. game disainer tahab siis v6id end lolliks otsida. Sest mäng edasi ei liigu, uks ei ava v6i mis iganes trigger ei käivitu. Nii et peab koguaeg hüppama päris maailma ja tema m6tte maailma vahel. Ehk tekkis mingi uus pildike mida seina panna v6i mingi muu jama vaja seal teha. Ja edasi j6udes tuleb seda suurtel aladel teha. Nagu seal metsas otsi majake üles, otsi majast asju, pane need m6tte maailmas seinale. Siis otsi teine maja ja otsi asju. Ühe sellise asja jätad tegemata siis v6id ennast segaseks joosta seal metsas. Mutt jookseb ka nii aeglaselt nagu püksid oleks täis. Mäng on täis sellist modernsed okse disaini. thumbs_down.gif

Stoori ja dialoogid ka nii lollakad, et ei tekita mingit X-Files fiilingut.

Kuidas see Stuudio veel eksisteerib ma ei saa aru. Töölised seal vist leivast ja veest aint elavadki. Sest siiani k6ik nende mängu müüsid halvasti. See Quantum Pask nendelt p6dratelt oli ka suurim fail nii müügilt kui kriitikalt. Control ka ei müünud. Kust nad raha leivad et neid suuri mänge teha. Palju paremad firmad heade mängudega kui feilivad, pannakse kohe kinni. Aga nendel lastakse neid hunnikuid aina edasi välja lasta.

_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2023 11:33:38 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:

Kuidas see Stuudio veel eksisteerib ma ei saa aru. Töölised seal vist leivast ja veest aint elavadki. Sest siiani k6ik nende mängu müüsid halvasti. See Quantum piix nendelt p6dratelt oli ka suurim fail nii müügilt kui kriitikalt. Control ka ei müünud. Kust nad raha leivad et neid suuri mänge teha. Palju paremad firmad heade mängudega kui feilivad, pannakse kohe kinni. Aga nendel lastakse neid hunnikuid aina edasi välja lasta.


Mis sul viga on?

https://www.tweaktown.com/news/90783/remedys-control-made-euro-62-million-in-profit-with-over-3-game-sales/index.html
https://www.gamespot.com/articles/quantum-break-sold-really-well-beat-microsofts-exp/1100-6443009/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2023 12:04:24 vasta tsitaadiga

AW1 ja Control on lihtsalt geniaalsed, ühed parima loo ja atmosfääriga mänge mis kunagi tehtud. thumbs_up.gif Quantum Break oli vähe kiiksuga aga ka väga hea. Max Payne seeriast ei maksa rääkidagi beer_yum.gif Üldiselt Remedy.lt ongi ainult puhast kulda tulnud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2023 13:12:08 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
...Vaenlased ka k6ik inimkollid nagu rohkem viirastused kui t6eline oht. V6itlus on t6mblev ja häiriv. Ja liiga kiire, mis ei sobi chari aeglase juhtimis skeemiga.

Selles AW2 on progress ka väga kindlad rada pidi. Kui ei tee täpselt neid tegevusi mida see p. game disainer tahab siis v6id end lolliks otsida. Sest mäng edasi ei liigu, uks ei ava v6i mis iganes trigger ei käivitu. Nii et peab koguaeg hüppama päris maailma ja tema m6tte maailma vahel. Ehk tekkis mingi uus pildike mida seina panna v6i mingi muu jama vaja seal teha. Ja edasi j6udes tuleb seda suurtel aladel teha. Nagu seal metsas otsi majake üles, otsi majast asju, pane need m6tte maailmas seinale. Siis otsi teine maja ja otsi asju. Ühe sellise asja jätad tegemata siis v6id ennast segaseks joosta seal metsas. Mutt jookseb ka nii aeglaselt nagu püksid oleks täis. Mäng on täis sellist modernsed okse disaini. thumbs_down.gif


Peab nõustuma. Justkui meelega on panustatud aega raiskavate asjade peale. Ning vahest on need mõttemaailma clues/questions nii facepalm obvious, et... nagu milleks? Kas see on krimimäng lastele või interaktiivne film täiskasvanutele. Otsustagu ära.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.11.2023 13:36:53 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:


Kuidas see Stuudio veel eksisteerib ma ei saa aru. Töölised seal vist leivast ja veest aint elavadki. Sest siiani k6ik nende mängu müüsid halvasti. See Quantum piix nendelt p6dratelt oli ka suurim fail nii müügilt kui kriitikalt. Control ka ei müünud. Kust nad raha leivad et neid suuri mänge teha. Palju paremad firmad heade mängudega kui feilivad, pannakse kohe kinni. Aga nendel lastakse neid hunnikuid aina edasi välja lasta.


Ju nad müüvad põdrasammalt ja saunavihtasid. icon_smile.gif

Ma ei hakka wiki-t ümber jutustama. Remedy wiki on üsna sisukas ja annab piisavalt infot.
Lisaks tegutseb Remedy Helsingi bõrsil. Seega kogu finants info on avalik.
https://www.nasdaqomxnordic.com/shares/microsite?Instrument=HEX137987

Kõik on selge ja arusaadav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2023 02:18:28 vasta tsitaadiga

Worth a buy:
Spoiler Spoiler Spoiler

Pean nõustuma pmst kõigega. Ilus, aga... gameplay on igav ja tüütu, pidevalt toimub "käest kinni hoidmine", karakterid tunduvad väga ebausutavad, dialoogid lapsikud veidi. Loodan, et story on hea. Ma alles kuskil chapter 4.
Kõige haigem hetk seni on olnud, kui
Spoiler Spoiler Spoiler


Seletab nii mõndagi: https://www.neogaf.com/threads/sweet-baby-inc-the-cancer-behind-alan-wake-2-spider-man-2-and-gow-ragnar%C3%B6k.1662914/

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 03.11.2023 17:22:55 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Worth a buy:
Spoiler Spoiler Spoiler



Alan Woke 2 ahahaahh icon_lol.gif . Isiklikult mulle pohh, et mutt nigga nüüd nagunii skippin k6ik cutid. Aga jah aahahahahahh icon_lol.gif
Päriselt alguses oli ta valge? Ja muudeti, sest jänkidele ei meeldind, wtf? Aga näojooned on suht samad lihtsalt nahk nüüd kaka värvi.

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2023 18:35:10 vasta tsitaadiga

ahvilõust, Tegelikult on see põhjendatud juba Remedy poolt. Quantum Break pole selle maailmaga seotud ning teaser oli tehtud kiirelt ja odavalt, mõtlemata, kas need näitlejad jäävad. Iseasi, kas see on lihtsalt "damage control" või tõsilugu.
Kuna Remedy lasi mingil woke ettevõttel, SweetBabyInc, paljuski storyt ümberkujundada, siis on loogiline järeldada, et see otsus oli poliitilise/woke algega. Tutvu lähemalt: https://sweetbabyinc.com/approach/

Lõpuks siis sain mängu läbi. Täitsa OK, kui ainult storyle keskenduda. Gameplay on nöga.
Woke stuffi oli õnneks ülivähe ja wtf dialoogi kah nagu palju ei kohanud, kuigi alguses tundus teisiti.

_________________


viimati muutis labidas 07.11.2023 17:27:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2023 22:59:40 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Kuna Remedy lasi mingil woke ettevõttel, SweetBabyInc, paljuski storyt ümberkujundada, siis on loogiline järeldada, et see otsus oli poliitilise/woke algega. Tutvu lähemalt: https://sweetbabyinc.com/approach/


Nende veebileht on omakorda tehtud Lutalica poolt https://lutalica.studio
tsitaat:
Design for feminists and queers.
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2023 15:58:37 vasta tsitaadiga


Link


tl;dw: kuidas RT tekitab mürast illusiooni uue kihi detailidega ja soovituslikud 1440p sätted 4070/3080 omanikele.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 08.11.2023 19:16:13 vasta tsitaadiga

See mingi troll mäng ju. Sama jama tegid ühed teised soomepeerud selles Recturnalis kus l6pus saad teada, et k6ik on peategelase fantaasiasitt. Too mäng ka super raske, et 99% mängijatest nii kaugele ei jõuagi, et teada saada.
Siis AW2 see pedetantsurokksitt level. thumbs_down.gif

Kuidas saab sellist fotoreaalsed graafikat sellise pasasemängu peale raisata? Soomlased on ikka erilised jobud. thumbs_down.gif

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vaoinas
HV vaatleja
vaoinas

liitunud: 31.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2023 11:52:00 vasta tsitaadiga

ahvilõust kirjutas:
See mingi troll mäng ju. Sama jama tegid ühed teised soomepeerud selles Recturnalis kus l6pus saad teada, et k6ik on peategelase fantaasiasitt. Too mäng ka super raske, et 99% mängijatest nii kaugele ei jõuagi, et teada saada.
Siis AW2 see pedetantsurokksitt level. thumbs_down.gif

Kuidas saab sellist fotoreaalsed graafikat sellise pasasemängu peale raisata? Soomlased on ikka erilised jobud. thumbs_down.gif



Võibolla on sinu jaoks mingid teised mängud, mida mängida.

Jõudsin ise ka üleeile selle levelini, mida sa ilmselt "pedetantsurokksitt" leveli all silmas pead ja see oli üks ägedamaid asju üldse, mida ma kunagi videomängudes näinud olen.
Enda arvates on külll põhjust AW2 senini väga rahul olla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2023 15:34:24 vasta tsitaadiga

vaoinas, mis selle nii ägedaks tegi? Presentatsioon?
Kõnnid lihtsalt tuimalt (ringiratast vahepeal) rokkmuusika ja videoklippide saatel, mis jutustavad peategelase rännakut.
Ma saan aru, et see oli kontrastne vaheldus lihtsalt, aga äge? Ütleme nii, et kui terve mäng sellelaadne oleks, siis oleks paras ämber.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2023 16:00:38 vasta tsitaadiga

Eks treilast oli juba märgata, et ka see mäng on saanud teatud annuse kaasaegset moepööret, aga noh, loodetavasti pole asi ikka nii hull, et suisa mängida ei kannata.

Pole veel ette võtnud mängu, seega ei taha väga süveneda, muidu spoilerdab mängukogemuse liialt ära.

Pigem praegu üritan olla kannatlik, et saaksid tehnilistest probleemidest üle ja mängu viisakalt jooksma, siis millalgi pühade ajal vast võtab ette.

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 09.11.2023 17:21:17 vasta tsitaadiga

Endal ka mäng pooleli, aga 18h juba mänginud. Arvatavasti jätkub veel nädalaks või kaheks isegi. Olen mängu kvaliteedi ja hinnasuhtega väga rahul. Tänapäeval väga palju selliseid single player mänge ei ole. Muidugi minu jaoks esimest Alan Wake ei ületa, aga siiski tegemist on väga hea mänguga, lihtsalt esimene osa pani latti liiga kõrgele. Kohati meenutab mängitavuselt uusi Resident Evil Remake osasid. Nüüd on mängus väikesed avatud maailmaga mänguosad. Ning seal pead palju edasi-tagasi jooksma, kui tahad kõike avastada. See meeldib mulle just selle mängu juures kõige rohkem - avastamist on palju, kui viitsid edasi-tagasi joosta.
See pedetantsu osa meeldis ka. Remedy mängudes alati hea muusika olnud ja meeldis ka selles. See oli minu jaoks midagi ootamatut. Nagu eelpool mainitud, siis tervet mängu muidugi ei tahaks sedasi, aga see oli ainult väike protsent mängust ja täpselt sobis vahelduseks.
Kõik Remedy mängud on olnud head ja olen neid korduvalt läbi mänginud. Igas mängus on neil veidraid hetki olnud, seega peaks juba aimama, et ka selle mänguga tuleb seda ette.
Olen Remedy mänge korduvalt läbi mänginud, aga ainukene mäng mida olen ainult 2x läbi teinud on Control ja arvatavasti niipea ei taha uuesti teha. Ilmselt jääb mul intelligentsist puudu ja mängu sisu oli arusaamatu.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2023 16:34:26 vasta tsitaadiga

Võtsin ka mängu ligi. Tundub tõesti, et hinna ja mängitavuse suhe igati paigas!
Kandideerib aasta mängu tiitlile ka: https://thegameawards.com/nominees/game-of-the-year
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2023 17:33:03 vasta tsitaadiga

https://www.vg247.com/alan-wake-2-old-gods-of-asgard-top-10-album

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Electrical
HV kasutaja
Electrical

liitunud: 25.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2023 18:55:41 vasta tsitaadiga

Esmaspäevast alates saadaval NG+/The Final Draft uuendus: https://www.alanwake.com/story/unveiling-the-final-draft-new-game-plus-for-alan-wake-2/
Epicu jõulusooduka raames saab juba poole hinnaga (20% allahindlus + 33% Epicu üldkupong), lisaks annavad veel esimese osa remasteri tasuta kaasa beer_yum.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
valter4
HV kasutaja
valter4

liitunud: 11.01.2009




sõnum 28.12.2023 20:28:28 vasta tsitaadiga

Tegin lõpuks New Game+ läbi. Oli piisavalt uut sisu mängus ja selle uuesti läbi mängimne oli seda väärt.
Mängisin seekord kõige raskema raskusastmega, kahjuks endiselt on mäng liiga lihtne.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Alan Wake 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.