Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 269, 270, 271  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 06:52:51 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Huvitav, kuidas on trenni tegema hakanud inimesed, kellel pole üldse viitsimist seda teha?

Jõusaali minna icon_lol.gif
Kodus ma ei viitsiks iial hantlit pihku võtta. Kogu see pealehakkamine trenniminekuga ja pärast trenni saun, see on see, mis fiilingu annab. Ja treeningkaaslane peab ka olema. Üks ikka on, kes viitsib trenni minna ja teist utsitab icon_idea.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 08:59:59 vasta tsitaadiga

Kassmees, enesemotivatsioon on tõesti üks keerulisemaid asju. Minu vaade elule on väga maavillane - kui mingit asja tegema hakkan, siis küsin endalt ühe lihtsa küsimuse - milleks mulle seda vaja on? Nii mõnigi kord saan aru, et õhinapõhiselt ette võetud asi ei vasta ühestki otsast küsimusele, et milleks mulle seda vaja on.

Sinu puhul - milleks Sul seda vaja on, et Sa sült ei oleks? Mis siis juhtuma hakkab, kui Sa sült ei ole?

See on lausa kuritegelikult lihtne küsimus. Aga proovi sellele vastata. icon_cool.gif

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 12:10:10 vasta tsitaadiga

Motivatsioon on täiesti mõttetu asi mille peale tugineda, mul oleks elus vist kõik asjad pooleli jäänud kui lootnud vaid motivatsiooni olemasolule. Enesedistsipliin on võtmesõna - et ei oleks nii, et teed trenni vaid nendel päevadel kus "tunne" on õige, vaid ikka kõikidel päevadel, mil trenni tegemine on ette nähtud. Sama kehtib ka muude asjadega - ettevõtlus, kooliõpingud, eneseharimine. Seni kaua on keeruline kuni tehtav tegevus harjumuseks saab.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degrass
HV kasutaja
degrass

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.10.2023 12:42:31 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Motivatsioon on täiesti mõttetu asi mille peale tugineda, mul oleks elus vist kõik asjad pooleli jäänud kui lootnud vaid motivatsiooni olemasolule. Enesedistsipliin on võtmesõna - et ei oleks nii, et teed trenni vaid nendel päevadel kus "tunne" on õige, vaid ikka kõikidel päevadel, mil trenni tegemine on ette nähtud. Sama kehtib ka muude asjadega - ettevõtlus, kooliõpingud, eneseharimine. Seni kaua on keeruline kuni tehtav tegevus harjumuseks saab.


Lisaksin omalt poolt - rutiini m6iste.
Nagu sa ütlesid, peab olema plaan, rutiin, millest peab kinni pidama. Tuled korra tsüklist välja on väga raske tagasi saada. Alati leiab p6hjuse asju mitte teha. icon_mad.gif

_________________
˄28 The term "troll" refers to internet users–in this context, paid operatives–who post inflammatory or otherwise disruptive content on social media or other websites.
Nie wieder ist jetzt
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 16:46:18 vasta tsitaadiga

Miks ma jõusaalin kõnnin (500m minna). Sestap koduste vahenditega asi ei tööta. Tean rikkaid kellel on majas oma treeningsaal ja nad ei kasuta seda. Tavaliselt vabandavad end välja, et pole aega treenida.
Kui lähed treeningsaali, siis seal oled sunnitud trenni tegema. Kuidas sa seal ikka istud niisama.
Paljud rikkad just seepärast treeningsaalis käivadki, et koos teistega harjutusi teha.
ärge ostke hantleid ja trenazööre koju, minge saali.


ps. Mina käisin Tallinnas ja Tartus just Arcticus, sest neil on ujula. Peale jõusaali on energia kulutatud ja kui tahad kõigele lisaks rasva põletada, ujumine parim variant.
Peale jõusaali ujudes, mis on aeroobne tegevus, hakkab organism kehas olevas pekist energiat võtma ja tekib tõeline rasvapõletus.

Kirsiks tordil on saun. Lõdvestab peale pingutust lihaseid ja saun viib mürgid higistamisega organismist välja. Me ju kõik teame, et mürkide eemaldamiseks kehast on võimalus uriini ja higiga (vett jõin ka suurtes kogustes).
Teistmoodi mürkidest lahti ei saa (pekk ongi orgnismi ladestunud mürgi jäänused)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 19:35:34 vasta tsitaadiga

Mina ei viitsi jõusaali minna,teen just kodus oma hantlitega.Panen mingi mussi mängima ja kütan ca 1.5h Vahest käib lihtsalt telekast mingi saade taustaks.Jummala ok.Jõusaali minek lisab asjale vähemalt tunni.Aga tihti on ennast nö käima ajada ikka väga raske,et nüüd hakkan tegema,rattaga sõitma minek samamoodi,vedama ei saa nagu kuidagi,aga kui lõpuks lähed ja paar km juba läbitud siis on jube mõnus lasta rahulikult 1,5-2h
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 19:54:11 vasta tsitaadiga

pistyk, Sa oled oma mugavustsoonis. Tule sealt välja
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 19:57:30 vasta tsitaadiga

liiv, ma tean,aga mul on hea meel et niigi palju teen kui teen icon_smile.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 20:10:59 vasta tsitaadiga

pistyk, nojah, siiski oled palju enamaks võimeline sest oleme ausad, sa "libistad" ja reaalselt teed ehk 10 % sellest mis avalikult välja käratad (nagu kõik koduste jõusaalide omanikud)
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 20:15:36 vasta tsitaadiga

Üritan hoida seda eesmärki,et kehakaalu üle 85kg ei lase,tahaks saada tegelikult 80 peale.PS ajateenistuses kaalusin ca 55kg,näljalaagrisse minnes seerud kõrvalt rääkisidet ei tea kas see tüüp eluga pääseb icon_biggrin.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 20:31:26 vasta tsitaadiga

liiv, Aa,siis mul kõik hästi..Tegelt pole,õllekõht on ikka ees icon_neutral.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 20:31:26 vasta tsitaadiga

pistyk, Issanda püha rist, kui ma 83 kg kaalusin 4 aastat tagasi siis arvasin, et olen kriminaalselt näljutatud kuskil Butõrka vanglas
Praegu on kasutaja "liiv"pekinägu" 105. Eks ma olen laiaõlgne ja suur jurakas, midagi võib andeks anda. Lihas kaalub rohkem kui rasv
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 20:34:17 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Kassmees, enesemotivatsioon on tõesti üks keerulisemaid asju. Minu vaade elule on väga maavillane - kui mingit asja tegema hakkan, siis küsin endalt ühe lihtsa küsimuse - milleks mulle seda vaja on? Nii mõnigi kord saan aru, et õhinapõhiselt ette võetud asi ei vasta ühestki otsast küsimusele, et milleks mulle seda vaja on.

Sinu puhul - milleks Sul seda vaja on, et Sa sült ei oleks? Mis siis juhtuma hakkab, kui Sa sült ei ole?

See on lausa kuritegelikult lihtne küsimus. Aga proovi sellele vastata. icon_cool.gif


Noh, minuga ei juhtu midagi ka siis, kui ma jään süldiks, seega vist ma ise ei teagi, miks mul tekkis mõte trenni teha icon_confused.gif

Noorena olin keskmiselt aktiivne. Suusatasin, sõitsin süstaga, käisin jõusaalis. Siis tuli aastaid pausi... Mingil ajal enne koroonajama läksin taas jõusaali, käisin mõne kuu ja tundsin - ähh, ei viitsi... Aga vaikselt kodus teha on omamoodi mõnus. Just siis, kui on tunne, et "nüüd täitsa teeks midagi". Panen arvutist musa käima, teen kerge soojenduse, võtan hantlid ja teen nendega harjutusi. Sinna juurde võib "pumpasid" suruda ja kummidega võimelda.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 20:36:16 vasta tsitaadiga

100kg ma kindlasti näha ei taha.
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 21:05:35 vasta tsitaadiga

Kassmees, alguses soovitaks rahulikult võtta ja mingisugune rutiin tekitada. Käi mõni kuu kindlatel päevadel ja 2x nädalas. Tee rahulikult, korrektse tehnikaga ( loe kerged raskused ), võta paariks korraks treener kõrvale.
Ise hakkasin 2014 uuesti nii käima ja külge on jäänud liikumise harjumus-ratas, jõuks, tai poks, ujumine. Talvel plaanis venna abiga suusatama hakata.
Enne 2014 15+ aastat sport suur null.
Kommentaarid: 649 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 22:18:38 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:


Noorena olin keskmiselt aktiivne. Suusatasin, sõitsin süstaga,.

oot...... mulle see süsta koht meeldis sest isegi isegi tegin trenni aastaid alates 7. klassist.
Küsimus. Süsta laialdane mõiste. Kas olid aerutaja, sõudja või kanuu peal?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.10.2023 22:55:16 vasta tsitaadiga

Aerutaja olin. Sõitsin tavalistel treeningsüstadel. Talvel veetsin aega sõudebaasi jõusaalis.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2023 07:31:04 vasta tsitaadiga

mas olin alguses aerutaja, hiljem sõudja. Aga III kati mees. icon_redface.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.10.2023 18:52:40 vasta tsitaadiga

Kassmees, Ma olin ka aerutaja aga mitte eriti veenev. Veetsin samuti talved jõusaalis ja sealt jõusaali pisik sisse tuligi.
Minu treeneriks oli minu sõber, kes oli kanuu peal NSVL meister
Hiid, Sõuda ma ei oska, ehki aerutajana panin ka treeninguid just sõude trenazööril
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 09:32:58 vasta tsitaadiga

Sõudeergomeeter hakkas toona mullegi väga meeldima. Selle kaasamine annab trennile mõnusama maitse.
Kasvõi kilomeeter soojenduseks ja teine kilomeeter lõdvestuseks.
Kui ma aerutamisega tegelesin, oli SAK sõudebaasi jõusaalis lausa aerutamise ergomeeter. Saigi aerutada, nagu seda tehakse kahelabalise aeruga. Välimus oli, nagu oleks mõni kohalik sepp selle kättesaadud karprauast kokku keevitanud ja igasugune elektroonika puudus. Ilmselt olid hoorattal laagrid natuke nigelad, aga sellest oli suva - vungi sisseandmisel tegi hooratas väga nauditavat mürinat. Nagu mingi mootor.
Ülikooli spordihoone jõuksis olen "sõitnud" tänapäevasel aerutamise ergomeetril. Ei tea, kas ruumipuudusel, aga sõudetrenazöörid olid seal pandud jooksuhalli tribüüni ühte vabasse nurka. Aerutamise masinad olid kenasti saalis.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 12:30:29 vasta tsitaadiga

minnu aerutamistreener oli Leen Kullmann vms icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 646 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 503
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 26.10.2023 12:51:09 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
pistyk, Issanda püha rist, kui ma 83 kg kaalusin 4 aastat tagasi siis arvasin, et olen kriminaalselt näljutatud kuskil Butõrka vanglas
Praegu on kasutaja "liiv"pekinägu" 105. Eks ma olen laiaõlgne ja suur jurakas, midagi võib andeks anda. Lihas kaalub rohkem kui rasv


Kummas kaalus sa nüüd end paremini tunned? 22kg juurde võtta sellise ajaga eeldab päris palju pekki ja ka mingi osa vett, lihase osakaal seal on imeväike. Kõhuke seal ees annab päris palju seda numbrit juurde, aga see on tänapäeval üpris tüüpiline arvestades toitumist.

Olles ise viimasel aastal kõikunud ~12kg piires olles sinust kergem, siis ütlen ausalt, kergem olla on tõesti kergem.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002




sõnum 26.10.2023 12:51:43 vasta tsitaadiga

Hiid, tema või? => https://et.wikipedia.org/wiki/Leen_Kullman
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2023 14:27:49 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
minnu aerutamistreener oli Leen Kullmann vms icon_razz.gif


Oli jah üks tädi Kullmann.
Tuleb veel meelde, mõnikord tehti trenni Jakobi tänaval ülikooli jõusaalis, kus aastakümnete higilõhn oli seintesse imbunud. Olid ajad.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AllanK20
HV Guru
AllanK20

liitunud: 08.02.2009




sõnum 26.10.2023 15:01:29 vasta tsitaadiga

Plin500 kirjutas:
liiv kirjutas:
pistyk, Issanda püha rist, kui ma 83 kg kaalusin 4 aastat tagasi siis arvasin, et olen kriminaalselt näljutatud kuskil Butõrka vanglas
Praegu on kasutaja "liiv"pekinägu" 105. Eks ma olen laiaõlgne ja suur jurakas, midagi võib andeks anda. Lihas kaalub rohkem kui rasv


Kummas kaalus sa nüüd end paremini tunned? 22kg juurde võtta sellise ajaga eeldab päris palju pekki ja ka mingi osa vett, lihase osakaal seal on imeväike. Kõhuke seal ees annab päris palju seda numbrit juurde, aga see on tänapäeval üpris tüüpiline arvestades toitumist.

Olles ise viimasel aastal kõikunud ~12kg piires olles sinust kergem, siis ütlen ausalt, kergem olla on tõesti kergem.



Minul näiteks trennil vastupidine tulem, enne EMV olin 96-97 kg , nüüd maist saadik pole saanud jõudu teha - tiksun 88/89 kg juures.

Korralik powerbelly oli ees muidugi icon_biggrin.gif

kergemana oluliselt rohkem energiat
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... , 269, 270, 271  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.