Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 140, 141, 142  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millega mängid?
Ainult konsooliga
12%
 12%  [ 50 ]
Rohkem konsooli kui PC-ga
8%
 8%  [ 34 ]
50/50
6%
 6%  [ 24 ]
Rohkem PC kui konsooliga
15%
 15%  [ 61 ]
Ainult PC-ga
57%
 57%  [ 231 ]
hääli kokku : 400

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 23:10:06 vasta tsitaadiga

londiste, ajakirjanikud on special breed, sa pead nende sogast selle enam vähem adresseeritava ise välja otsima ja ülejäänu neile andeks andma...
_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hitimees
Kreisi kasutaja


liitunud: 04.03.2003




sõnum 29.09.2023 23:44:20 vasta tsitaadiga

mõeldes ressursi, aja/tööaja, vabaaja kadule mis kulub mõnel youtube vaatamisele, et veenduda kumb on ikka õigem otsus teise jaoks... mingi kuradima klikk on üksmoment peast läbi käinud icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Foxxx
HV veteran
Foxxx

liitunud: 22.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2023 01:48:07 vasta tsitaadiga

Aeron, Mul on lihtsalt lõbus lugeda kuidas Sa jaurasid lehekülje või kaks selle üle kui PS5 pult on paha, et Sa ei saa mängimisega hakkama (hoolimata, et endiselt selle esma otsatarve ei ole PC controlleriks olemine) ja siis Sa võtad seda iseenesest mõisteva ja mulle tundub, et isegi plussina, et PC või siis täpsemalt Windowsi PC vaja korra aastas tühjaks lasta. Mu konsool on tänaseks 2 aastat vana, ma pole kunagi pidanud seda tühjaks laskma selleks, et see töötaks, hämmastav tehnoloogia eksole? icon_biggrin.gif Aga jah sul on täiesti õigus, oma Forza Horizon 5 kasutaja probleemile sain ma lõpuks lahenduse pärast mitmeid alternatiive proovides lastes uuesti windowsi peale, sest elagu MS ja tema suurepärane register, millel on komme ennast ise üles puua icon_biggrin.gif.

Eelmine nädalavahetus mängisin jälle PC troubleshooting simulaatorit (tuleb välja, et see on mäng mis tuleb kaasa iga PC-ga) Warzone töölesaamiseks läks mul aega 3 tundi. Pärast seda kui ma uue kasutaja tegin Activisionisse. Kuna kasutaja mis on seotud ka mu PS5ga (ja mis töötab ideaalselt) ei leia ühtegi matchi PC peal icon_biggrin.gif Aga ma olen enam kui kindel, et sa võtad seda kui eraldi kogemust ja see on pigem arenduse võimalus kui puudus icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 30.09.2023 09:50:17 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
... nja... kahju, kui asjad mida on eri nurga alt, näidete ja piltidega iseloomustatud, ikkagi püüdmatuks jäävad. Tunneks kaasa, kui sa üritaks sisuliselt panustada või vähemalt ei ülbitseks. Kas tahad teinekord proovime lihtsamate sõnade ja lihtlausetega? Või äkki nagu prantsusmaal, teeme sulle koomiksi versiooni, kus vb ei peagi lugema eriti, siis on äkki lihtsam?



Link

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2023 16:41:16 vasta tsitaadiga

Foxxx kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


1. Ma ütlesin, et PSi puldid on halvemad, kui xboxi omad (kooste kvaliteet pea-asjalikult), aga oma dpadi tõttu ikkagi võitlusmängudeks (nt Tekken) paremad ja selle pärast on mul endal olnud nii DS4 kui DS5.
1.1 Ma ei öelnud, et ma ei saa hakkama, ma selgitasin, et on mõned tüütud asjaolud, mis tõttu ma aeg-ajalt mängides teen misclicke, mis on tingitud asjaolust, et kasutan erinevaid pulte läbisegi.
2. Ei ma ei arva, et Sony pult peaks PC peal out of the box töötama. Veel enam, mulle väga meeldiks, kui pult oleks standardiseeritud input seade, mis on kõigil tootjatele standardiseeritud kommunikatsiooni parameetrite ja layoutiga, mis annaks selle, et kõik puldid oleksid standardiseeritud seadmed, mis annaks meile selle, et saaks teha standardiseeritud driverid kõikidele platvormidele, mis annaks selle, et kõik puldid oleksid ristikasutatavad kõigi platvormide vahel.
3. Ei ma ei võta plussina seda, et ma korra paari aasta tagant umbes oma windowsil lasen ennast ära parandada. Ütlesin lihtsalt puusalt mingi lambi ajalise hinnangu, mis tundus realislik selle osas, kui tihti ma seda ise teen, tulenevalt sellest, et enamasti selle intervalli jooksul tekib mingi imelik asi, mis masina aeglasemaks teeb ja kuna re-install on nii lihtne ja valutu protsess, siis selle asemel, et troubleshootida tundide viisi mingi imelikku errorit, ma panen masina ennast parandama ning lähen teen tassi teed samal ajal. Ehk siis see pilt mille manasid PC kasutajast, kes koguaeg troubleshootib midagi, on vähemalt minu kogemusel, äärmuslikult liialdatud at best.
4. Nja, üks suure ja kirju ökosüsteemi miinuseid on see, et ka tarkvara pakkujad ei ole kõikideks stsenaariumiteks valmis ja leidub selliseid corner case, mis kasutajale peavalu tekitavad. Pole midagi teha, nii on.

Ma ei tea kas sa teed seda pahatahtliklt või küündimatusest, aga üsna väsitav on koguaeg parandada seda, mis sa välja loed öeldust. Please focuse. Hetkel meenutab omavaheline kommunikatsioon natuke seda:
Spoiler Spoiler Spoiler

...räägime just kui samast asjast, aga ...

On an other note, komistasin huvitava rakenduse otsa. On keegi kokku puutunud?
https://www.digitaltrends.com/computing/special-k-mod-transformed-how-i-play-pc-games/

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|

viimati muutis Aeron 02.10.2023 10:17:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 01.10.2023 20:19:09 vasta tsitaadiga

Aeron, kunagi ammu kasutasin seda, veel siis kui Square Enix Nier:Automata kehvale PC pordile mitme aasta jooksul patchi valmis teha ei suutnud. Selle Kaldaieni vidinaga jooksis mäng nii nagu ta praegu patchiga jookseb, lisaks veel hunnik igasuguseid lisavõimalusi mida kruttida.
_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 02.10.2023 11:14:10 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:


2. Ei ma ei arva, et Sony pult peaks PC peal out of the box töötama. Veel enam, mulle väga meeldiks, kui pult oleks standardiseeritud input seade, mis on kõigil tootjatele standardiseeritud kommunikatsiooni parameetrite ja layoutiga, mis annaks selle, et kõik puldid oleksid standardiseeritud seadmed, mis annaks meile selle, et saaks teha standardiseeritud driverid kõikidele platvormidele, mis annaks selle, et kõik puldid oleksid ristikasutatavad kõigi platvormide vahel.

Minumeelest sony ps5 pult töötas Steami all USB juhtmega kohe ilma mingi probleemita.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2023 09:56:47 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:

PC külge võid panna ükskõik mis kontrolleri ja kui out of the box ei tööta, siis töötab koos vastava softiga.
Vastavas softis saad teha button remapi ka, mis on ok ja lahendab osad probleemid ära, aga kui sul quicktime eventi-d või mingid promptid kus sa pead vaatama puldi peale korraks, siis see tekitab segadust, sest sul on puldi peal kirjas üks, mapitud teistmoodi ja ekraanil küsib kolmandat. Nt võtad Nintendo pro controlleri, mapid selle "normaalseks" (YXBA teed ümber XYAB-ks) ning siis mängid Sony promptidega mängu, kus on erkraanil kirjas press O (mida pole) või X(mis on teises kohas Sony gamepadil)...


Jah, Steamis on DS5 driver olemas, aga Epicus jms ei ole. See ei muuda promptide/asetuse probleemi.

Sad times for PS5 and nintendo ahead?
AMD FSR 3 Is Coming to Consoles, Potentially Unlocking New Performance Levels, Though PS5 May Have a Problem
https://wccftech.com/amd-fsr-3-is-coming-to-consoles-potentially-unlocking-new-performance-levels-though-ps5-may-have-a-problem/

E:

Link

Hmm, kui see jutt on tõsi ja intel tulebki selliste specidega kaartidega välja, siis see on küll pc gaming mõttes fantastiline uudis.
Pea-aegu good old times, kui top kaardid oli 600 usd kandis.
Intelil raha on, ei tea kas nad ostavad turgu kokku või on teised nii ahned ja väga paks vors lihtsalt võileiva peal...
Kui nüüd intel driverid ka korda saaks icon_razz.gif

E2:
https://www.notebookcheck.net/Latest-next-gen-Xbox-and-PlayStation-6-release-date-leak-alleges-Xbox-consoles-to-launch-much-earlier-than-PS6.757045.0.html
Huvitavad uudised just next boxi ja ps6 osas, just selles mõttes, et ps6 on on track juba ammu ennustatud ajaks, aga xbox vb tuleb oluliselt varem.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2023 11:21:15 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
https://www.notebookcheck.net/Latest-next-gen-Xbox-and-PlayStation-6-release-date-leak-alleges-Xbox-consoles-to-launch-much-earlier-than-PS6.757045.0.html
Huvitavad uudised just next boxi ja ps6 osas, just selles mõttes, et ps6 on on track juba ammu ennustatud ajaks, aga xbox vb tuleb oluliselt varem.

Need erinevad "lekked" pole oma vahel vaadeldes kuigi loogilised.
Kui väidetavalt seda plaanitakse 2024-ks, siis miks peaks veel next-gen Xbox samal ajal välja tulema?
Pigem jääb mulje, et see, mida hetkel lekete põhjal next-gen Xbox-iks peetakse, on tegelikult mingi XSX refresh/"slim" vms, mitte next-gen konsool.
Raske uskuda, et Microsoft jätaks XSX generatsiooni pikkuseks kõigest 4 aastat, millest esimesed 2 aastat oli reaalselt olematu saadavus. Konsoolide ajaloole toetudes, üritatakse rauast võimalikult viimanegi välja pigistada enne kui järgmine generatsioon välja tuleb. Viimaste generatsioonide vahe olnud 7-8 aastat.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2023 14:26:33 vasta tsitaadiga

mhm, raua jõudluse küsimus tuleb ka kohe. PS6 peaks siis oluliselt võimsam olema, kui ta nii palju hiljem tuleb.
Samas, tbh, rauaga on vähemalt pc peal juba päris kaua aega diminishing returns...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.10.2023 20:30:16 vasta tsitaadiga

See käis rohkem refreshi kohta kui nad selle xTube välja toovad...
Vist next gen oli kuskil kirjas tuleb kuskil 28 paiku...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 19:01:15 vasta tsitaadiga

https://www.bbc.com/news/business-67080391

Noh, sellega on nüüd siis asi ühel pool.
Siin on aga üks halb uudis peidus - friggin Ubisoft saab digital distribution rights... ja ma lootsin, et äkki uplay sureb ära

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 19:26:07 vasta tsitaadiga

Ei saa, Ubisoft saab striimimis õigused ja seda väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda.
Kommentaarid: 1296 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 917
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.10.2023 20:35:48 vasta tsitaadiga

see oli UK regulaatorit rahuldav cloud lahendus...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2023 03:03:41 vasta tsitaadiga

Kuidas siis sellest aru saada:
"Under the re-worked deal, Microsoft has handed the rights to distribute Activision's games on consoles and PCs over the cloud to French video game publisher Ubisoft."

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.10.2023 13:54:21 vasta tsitaadiga

striimitavad mängud? xbox cloud gaming, ps plus striimimise asi, geforce now jms.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.10.2023 20:56:42 vasta tsitaadiga

"The new deal will stop Microsoft from locking up competition in cloud gaming as this market takes off, preserving competitive prices and services for UK cloud gaming customers. It will allow Ubisoft to offer Activision’s content under any business model, including through multigame subscription services. It will also help to ensure that cloud gaming providers will be able to use non-Windows operating systems for Activision content, reducing costs and increasing efficiency."
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2023 10:48:58 vasta tsitaadiga

Linus tech tips mainis ka seda oma lühivideos ja neil oli ka see arusaam natuke segane.
Kokkvõttes vist on nii, et Ameerikas, EUs, UKs ja kuskil veel saab ainult UBI levitada nenede contenti ja ükskõik kuidas ja igal pool mujal võivad nad ise teha.
Paras kobarkepp ühesõnaga. Ma oletaks, et UBI teeb siis ikka igal pool, aga pmt võib minna ka nii, et Aasia, L-Ameerika ja Aafrika on mingi MS või AB platvorm ja mujal UBI.

In other need: https://www.theverge.com/2023/10/16/23919265/epic-games-store-now-on-older-games

Kahju, et Epic Tencentile kuulub, muidu elaks täiega kaasa nende püüdlustele.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2023 11:36:45 vasta tsitaadiga

Aeron kirjutas:
Linus tech tips mainis ka seda oma lühivideos ja neil oli ka see arusaam natuke segane.
Kokkvõttes vist on nii, et Ameerikas, EUs, UKs ja kuskil veel saab ainult UBI levitada nenede contenti ja ükskõik kuidas ja igal pool mujal võivad nad ise teha.
Paras kobarkepp ühesõnaga. Ma oletaks, et UBI teeb siis ikka igal pool, aga pmt võib minna ka nii, et Aasia, L-Ameerika ja Aafrika on mingi MS või AB platvorm ja mujal UBI.

In other need: https://www.theverge.com/2023/10/16/23919265/epic-games-store-now-on-older-games

Kahju, et Epic Tencentile kuulub, muidu elaks täiega kaasa nende püüdlustele.


Niikaua kui nad mu steami kataloogi tasuta mulle üle ei konverdi, niikaua neil pole minupuhul isegi võimalust mitte.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.10.2023 13:53:49 vasta tsitaadiga

Epic võiks oma kolinad kokku pakkida ja ajaloo prügikasti minna. EGS õnneks on sinna poole juba teel.
_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 17.10.2023 16:52:43 vasta tsitaadiga

HPN kirjutas:
Epic võiks oma kolinad kokku pakkida ja ajaloo prügikasti minna. EGS õnneks on sinna poole juba teel.


Sa tahad, et tänase päeva kõige parema mängumootori tegija uksed kinni paneks? Okay then.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2023 17:14:48 vasta tsitaadiga

Scart, jutt käib ikka E-poest ja ma arvan ka sellest, et Hiina konglomeraat Tencent oma rahadega maailma/kasutajaid kokku ostab läbi Epicu.
UE mootori äri on täiesti eraldi teema.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.10.2023 20:32:24 vasta tsitaadiga

See mis Tencent teeb on osadele ok aga see kui MS ostis ABK oli monopol...või Embracer mis ostab ja siis koondab/kinnipaneb...
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.10.2023 20:39:33 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
HPN kirjutas:
Epic võiks oma kolinad kokku pakkida ja ajaloo prügikasti minna. EGS õnneks on sinna poole juba teel.


Sa tahad, et tänase päeva kõige parema mängumootori tegija uksed kinni paneks? Okay then.


Parim on suhteline (pigem üks levinumaid) ja loodus tühja kohta ei salli.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 17.10.2023 22:14:18 vasta tsitaadiga

tencent on epicus vähemusosanik.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Konsoolid vs PC mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 140, 141, 142  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.