|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
leijona
HV vaatleja
liitunud: 04.06.2002
|
06.08.2004 17:58:59
|
|
|
| uuskasutaj kirjutas: |
| See Vampire:Masquerade on FPS vist. On see juba väljas, et nagu tahaks proovida |
Mitte päris, peaks saama vahetada kas 1st või 3rd person. Kasutab HL2 mootorit ja väga head mängu tutvustavat videod saad tõmmata siit click
Kui millegagi võrrelda, siis on tegu Deus Ex laadse mänguga. Developer on Troika Games(Arcanum). Tiimis peaks olema vist endisi Black Isle Studios tüüpe ka
edit: hv's ka teema olemas
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
06.08.2004 18:33:57
|
|
|
| Kui kellelgil on pilt imelikude värvide/jms siis on teie gamma liiga kõrge, enamus paneb selle maximumile.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
06.08.2004 19:00:12
|
|
|
[------O----------------] Mul on umbes selle kohe peal Ja täitsa on kõik. Mingi mill juurde pandud kui default
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
06.08.2004 20:05:52
|
|
|
| Scart kirjutas: |
selles mõttes, et kogu keskkond on LV-426'ga äravahetamiseni sarnane, isegi fiiling on sama. samas pole koloonia filmis mingi kottpime urgas, vaid ysnagi valgustatud keskkond, mis selle tõttu veel jubedam koht on.
|
No aga Nostromo oli ju üsna pime koridoride rägastik. Doomi mängides meenus näiteks see koht Alienist, kus pimedast shahtist välja hüppav alien ründab kaptenit. Sarnane ehmatus.
| Scart kirjutas: |
samuti jään oma seisukoha juurde, et pisikese lambiga automaat oleks kordi jubedam, kui praegune debiilsus... kuidas ma saan karta asja, mida ma ei näe? |
Teadmatus ju hirmutabki! Aga taskulambiprobleemi lahendasin ma nii: panin taskulambi parema hiireklahvi alla, sealt hea kiie ta tagasi aktiivse relva vastu vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
06.08.2004 21:17:59
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Vot üldsegi ei ole sinuga nõus, ju oleneb täiesti inimesest. Mina just mängin lõbu ja täie mõnuga ja tahan et seda jätkuks kauaks. Kuna ka jutt on D3'st siis pidasin ka just seda silmas, kuna see ka nii õudne siis raske on mängida üle 1h, minu närv ei pea vastu kauem, ju siis ehk on mu närvid rikkumata <- Aah...ma olen süütu  |
irw
Eks ta olene jah inimesest. Ma praegu kardan just seda, et Doom 3 pole õudne ja kõike muud head mida tema kohta olen lugenud. Screenshotidelt ei jää lihtsalt sellist muljet. PlatoonSgtEliase video tirisin ka datast alla - ei olnud midagi erilist, ootasin midagi muud. Ma isegi ei vaadanud seda lõpuni, panin enne poole peale jõudmist kinni ja kustutasin ära.
Ok aitab kah mu lobast, kui mul mäng käes, näen ise oma silmaga
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
06.08.2004 21:53:01
|
|
|
Nojah, kahjuks minu arvuti seda mängu välja ei vea. Mõndasid üksikuid kohti leidub kus on normaalne. 640x480@low.....
ja veel, 3dmark 01se andis 7221 punni clockituna...
clockimatta mingi 5.6k.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
06.08.2004 21:55:50
|
|
|
tegin nüüd väikest tuunimist kahel moel ära ja mäng läheb aina kiiremaks. failid on lahti pakitud ja see üksik fail ära konfitud. loodame, et ilmub veel mõni variant. täiesti võimalik, kuna need avastused on ju tehtud ühe nädala jooksul nii et siit võib veel nii mõndagi head välja kukkuda asjast.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.08.2004 22:16:26
|
|
|
panin mängu suurte ootustega peale, aga ei tea, kas üldse tasub mängima hakata.
olen ainult head mängud lõpunui mänginud.ei tea, kas d3 kas sinna hulka kuulub?
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sharkman
Aeg maha 10

liitunud: 08.02.2003
|
06.08.2004 22:22:21
|
|
|
tegin natuke http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm
sain nüüd 1024*medium* kõik peale aa ja af peal 33.4 kaardit....suht uhke ma juba:D
tegin siis timedemo demo1-t
viimati muutis sharkman 06.08.2004 23:51:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Krunge
HV kasutaja
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojakula
Bännitud

liitunud: 01.07.2004
|
06.08.2004 23:12:49
|
|
|
imelik on see et installisin doom3 peale ja see näitab ainult musti ja valgeid triipe...
mis teha kui üldse saab midagi teha
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
06.08.2004 23:15:55
|
|
|
| ojakula kirjutas: |
imelik on see et installisin doom3 peale ja see näitab ainult musti ja valgeid triipe...
mis teha kui <b>ül<font color=red>d</font>se</b> saab midagi teha :( :( |
tee reinstall ja kui siis ka ei aita, siis ei saa sa seda mängu lihtsalt mängida.
tõmba uued draiverid ka
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capricorn
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.01.2003
|
06.08.2004 23:38:37
|
|
|
| stinger kirjutas: |
Nojah, kahjuks minu arvuti seda mängu välja ei vea. Mõndasid üksikuid kohti leidub kus on normaalne. 640x480@low.....
ja veel, 3dmark 01se andis 7221 punni clockituna...
clockimatta mingi 5.6k. |
mul on mx 440 ja sain asja enamvähem tööle normaalselt isegi 800 reso juures. Võta advanced opt. kõik asjad maha, siis paki base kataloogis kõik failid lahti ja siis pidi veel doom confis mälu suuruse panema samma mis su kaardil on. ja minu kaart saab hetkel 3d-s 5400 punni
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.08.2004 00:16:41
|
|
|
miks high setting tekstuurid ära kaotab?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.08.2004 00:17:26
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| miks high setting tekstuurid ära kaotab? |
hea küsimus
mul ka kaotas
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.08.2004 00:23:57
|
|
|
tahan tagasi !
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
07.08.2004 01:44:02
|
|
|
ati doom fix driverid parandasid mul 3-4fps tulemust!
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stinger
HV kasutaja
liitunud: 04.10.2003
|
07.08.2004 09:55:03
|
|
|
Nojah, masin ikka aeglane. 20fps on kusagil keskmine. Demo fps näitas 16.3.
Kuid kui üksikus kohas ja kinni olla on ka 50fps. Ilmselt lasen mängu maha. Tegin kõik värgid õpetuste järgi ära.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003

|
07.08.2004 10:24:45
|
|
|
| tsitaat: |
Nojah, masin ikka aeglane. 20fps on kusagil keskmine. Demo fps näitas 16.3.
Kuid kui üksikus kohas ja kinni olla on ka 50fps. Ilmselt lasen mängu maha. Tegin kõik värgid õpetuste järgi ära.
|
Jah FX 5200 on Müü maha see ja otsi endale mõni ti 4200
viimati muutis OskarR89 07.08.2004 10:27:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
07.08.2004 10:25:58
|
|
|
| malcom kirjutas: |
| tsitaat: |
Nojah, masin ikka aeglane. 20fps on kusagil keskmine. Demo fps näitas 16.3.
Kuid kui üksikus kohas ja kinni olla on ka 50fps. Ilmselt lasen mängu maha. Tegin kõik värgid õpetuste järgi ära.
|
Jah FX 5200 on Müü maha see ja otsi endale mõni ti 4200 endale  |
Nojah mis sa loodad ? prose nõrk , siin madal , mälu vähe,ketas uim kt 400 ja video on yldse mingi KÄKK
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
07.08.2004 11:39:08
|
|
|
päris creepy pela see doom3 samas graafika on kudagi imelik 1600x1200 high settingud 4x aa 8x aniso siis käib kah aga ultrat ei kannata panna kuna mälu vähe
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.08.2004 18:30:36
|
|
|
sellepärast ei kannata panna,et sul pole 512mb videokaarti....LOL mälu ei koti ultra settingute juures kedagi kui sul 512mb videokat pole
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatrixMan
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.12.2003
|
07.08.2004 19:10:44
|
|
|
| tsitaat: |
sellepärast ei kannata panna,et sul pole 512mb videokaarti....LOL icon_biggrin.gif mälu ei koti ultra settingute juures kedagi kui sul 512mb videokat pole icon_wink.gif
|
Mhm doomi puhul on just vastupidi, kaart veb veel välja, aga alla 1gb rammiga pole eriti mõtet ultraga pelada,
lihtsalt swappib väga julmalt
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
07.08.2004 20:02:01
|
|
|
| miks ta peaks graafika renderdamist süsteemi mälus swappima? aeglaseks ei lähe?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
07.08.2004 20:11:10
|
|
|
| 1giga mäluga on ka aeglane- tean omast kogemusest
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.08.2004 20:34:41
|
|
|
| lighT, pigem on D3 selline mäng mis eeldab üldiselt tugevat süsteemi
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindremant
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.03.2002
|
07.08.2004 20:56:50
|
|
|
Sa seda enda tehtud faili üles ei viitsi kuhugi panna?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
.:MDK:.
HV veteran

liitunud: 24.12.2002
|
07.08.2004 21:56:24
|
|
|
oleks ka sellest confist huvitatud
_________________ Experience is gained immediately after it is needed. |
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terminator III
HV veteran
liitunud: 24.06.2003
|
07.08.2004 23:09:48
|
|
|
www.zone.ee/feelfree/autoexec.cfg see fail siis copyge doom3 base kataloogi, tulemused olid silmaga märgatavad
Edit: Lingi peal siis save as ja siis salvestage see kohe base kausta
|
|
| Kommentaarid: 201 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
15 :: |
21 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.08.2004 23:31:22
|
|
|
| MatrixMan kirjutas: |
| tsitaat: |
sellepärast ei kannata panna,et sul pole 512mb videokaarti....LOL icon_biggrin.gif mälu ei koti ultra settingute juures kedagi kui sul 512mb videokat pole icon_wink.gif
|
Mhm doomi puhul on just vastupidi, kaart veb veel välja, aga alla 1gb rammiga pole eriti mõtet ultraga pelada,
lihtsalt swappib väga julmalt  |
eino...Ultra jaoks oli ju selgelt kirjas et vaja 512mb kaarti...a kui seda sul pole siis pole mõtet ka rammidel...nii et kasulik oleks kui on palju ramme ja hea videokas.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
07.08.2004 23:34:57
|
|
|
| Mafka kirjutas: |
| eino...Ultra jaoks oli ju selgelt kirjas et vaja 512mb kaarti...a kui seda sul pole siis pole mõtet ka rammidel...nii et kasulik oleks kui on palju ramme ja hea videokas. |
See 512 MB kaart on ka selge liialdus.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
posthuman
HV Guru

liitunud: 15.06.2002
|
07.08.2004 23:36:44
|
|
|
vot ei saa isegi aru, enda konfi peal mängin 1024 resol ja HIGH settingutega, ütleks et mu kaart on suht seep siiski, videokaart siis eks. ja kas on siis vaja 3x kiiremat kaarti, et nõksuvõrra paremat graafikat arendada? ega ikka ei usu
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.08.2004 23:40:27
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| Mafka kirjutas: |
| eino...Ultra jaoks oli ju selgelt kirjas et vaja 512mb kaarti...a kui seda sul pole siis pole mõtet ka rammidel...nii et kasulik oleks kui on palju ramme ja hea videokas. |
See 512 MB kaart on ka selge liialdus. |
on jah..."kui" ta oleks müügil siis saaks ikka soovitud pelamis mõnu kätte
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
07.08.2004 23:46:09
|
|
|
Kuradi sitasti liigub ikka Eks tviigib ära ja vaatab, kuidas siis liigub. Muidu täitsa kobe mäng, kuid kindlasti meenutab sitaks hl'i.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
07.08.2004 23:47:52
|
|
|
1gb ram ja ultra jooksis mul LIBEDALT. 512mb hakib
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
08.08.2004 00:01:42
|
|
|
Tviikisin ära, viskab errori ette...kurat küll, Nüüd uuesti reinstallida vaja
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lighT
HV veteran

liitunud: 14.06.2004
|
08.08.2004 00:28:59
|
|
|
| Mängu teiselkordsel käimepanekul jooksis sujuvamalt.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
08.08.2004 00:47:04
|
|
|
twiikides sai päris palju juurde
präägane parim timedemo tulemus on
1024@ ultra 37fps
vast annab rohkemgi välja väänata
eks häkkib edasi
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HGtafka
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.07.2002
|
08.08.2004 01:17:46
|
|
|
| Selle txt failiga sai palju kobedamini liikuma, ütleme jõnksamata liikus ta siis kui kolle polnud, nii 30-60fps. Kuid mõndasi uksi avades võtab täitsa kinni sekundiks kohe. Kuidagi peab selle lahtipakkimisvärgi kah ära proovima. Ilma selleta laeb jõle kaua.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rogue
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002
|
08.08.2004 03:13:48
|
|
|
mul ilma tviikimiseta timedemo tulemus 32.4 1600x1200 high forced 4xfsaa ja 8x aniso
_________________ Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
08.08.2004 11:38:38
|
|
|
| vabandaga lolli küsimuse pärast aga kuidas seda timedemot teha?
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
v2hja
HV Guru

liitunud: 14.03.2003
|
08.08.2004 11:40:37
|
|
|
menyys :
konsooli kirjutad
timedemo demo1
igaksjuhuks :
konsooli saad Ctrl + Alt + ~
_________________ www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mOnster
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2002
|
08.08.2004 13:27:07
|
|
|
nüüd siis mul ka ära proovitud ja veel edasisel proovimisel see mäng. 1024x768 medimum jookseb mu gf3ti200(kergelt klokitud) peal twiigitult täitsa pandavalt, highga annab ka tegelt mängida aga siis tõbab hinge masinal natuke liiga kinni kui kollid tulevad. tehtud see pakkimis trikk mis eriti ei paistnud aitavat ja confi näpitud.
Mänguelamus on väga võimas atmofäär, graafika kõik koos ja minu meelest ei ole ta midagi nii suur läbikukkumine. lihtsalt selle pika aja jooksul hakati nii palju lootma tast. ja mis seal doomis ikka veel vaja on kui jookse, hüppa, tapa... muidugi ma ei ütle et ei oleks saanud paremini teha. aga muidu üldiselt jään rahule. aga see taskulambi värk on küll natu imelikult lahendatud. on ju ikkagi tulevik ja no nii tark peaks ikka tegelane olema et see kasvõi teise kätte võtta aga pole midagi teha võibolla lisabgi natuke põnevust....
Ja hirmus on ka asi tõesti mina sain igatahes ühe esimese ehmatuse kätte. kui minu ees mingi lagi sisse varises...
muidu mis draiverid oleks kõige paremad d3 kasutad gf3ti200 puhul, endal Praegu 45.23 mille kohta http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm ütles et alates sellest on soovitavad. või tasuks panna kõige uuemad.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.08.2004 13:30:27
|
|
|
uuemate driveritega pole kindlasti nii kiire
lihtsalt ei usu, et nvidia viitsis sinna midagi uut ka gf3 jaoks sisse kirjutada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
08.08.2004 14:45:20
|
|
|
See alpha lab 4 on juba kuskil mängu keskel või lõpupoole
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
08.08.2004 14:52:35
|
|
|
Niih sai nüüd ise ka asja realtime nähtud ja meeldis.Aint jah see kuradi lambivärk sakib ikka täiega,vahest pimedas on niimoodi,et miski 4 zombiet töllerdavad su poole ja siis vahepeal peab lambiga vaatama kuhu tüübid kööberdand on,siis jälle relv kätte ja laskma pimedusse.Siuke väike trots tekkis ,et mis kasu nagu ilusatest kollidest on kui neid eriti nägema ei satu Ja see pidevalt lambi ja relva vahetamine nagu hakkas vaikselt närvidele käima Muidu on bro aga tuleviku patch võiks küll miski selline tulla mis kogu kupatust vähe valgemaks teeb ja kasvõi siuke cadget võiks olla,et lamp relva külge or smthng.Nii ja veel üks asi mis mu meelest oli,nimelt rusikaga löömine ,no kamoon miks peab vastane või laip juppideks paari kolme laksu peale lendama?See nagu stupid,võiks ikka sujuvalt peksta saada Need nagu asjad mis ei istu eriti,mitte ,et ma mängu kehvaks sellepärast tembeldada tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
08.08.2004 15:01:16
|
|
|
see r_gamma -> 2 parandab palju
või mängi teleka taga... kui telekal võimalik sättida eri pildi mode, siis näeb mäng ikka hämmastavalt ilus välja... pole vajagi pelada 1600X1200 resuga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|