Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
leijona
HV vaatleja

liitunud: 04.06.2002




sõnum 06.08.2004 17:58:59 vasta tsitaadiga

uuskasutaj kirjutas:
See Vampire:Masquerade on FPS vist. On see juba väljas, et nagu tahaks proovida

Mitte päris, peaks saama vahetada kas 1st või 3rd person. Kasutab HL2 mootorit ja väga head mängu tutvustavat videod saad tõmmata siit click
Kui millegagi võrrelda, siis on tegu Deus Ex laadse mänguga. Developer on Troika Games(Arcanum). Tiimis peaks olema vist endisi Black Isle Studios tüüpe ka

edit: hv's ka teema olemas
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 06.08.2004 18:33:57 vasta tsitaadiga

Kui kellelgil on pilt imelikude värvide/jms siis on teie gamma liiga kõrge, enamus paneb selle maximumile.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 06.08.2004 19:00:12 vasta tsitaadiga

[------O----------------] Mul on umbes selle kohe peal icon_wink.gif Ja täitsa thumbs_up.gif on kõik. Mingi mill juurde pandud kui default
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 06.08.2004 20:05:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

selles mõttes, et kogu keskkond on LV-426'ga äravahetamiseni sarnane, isegi fiiling on sama. samas pole koloonia filmis mingi kottpime urgas, vaid ysnagi valgustatud keskkond, mis selle tõttu veel jubedam koht on.


No aga Nostromo oli ju üsna pime koridoride rägastik. Doomi mängides meenus näiteks see koht Alienist, kus pimedast shahtist välja hüppav alien ründab kaptenit. Sarnane ehmatus.

Scart kirjutas:

samuti jään oma seisukoha juurde, et pisikese lambiga automaat oleks kordi jubedam, kui praegune debiilsus... kuidas ma saan karta asja, mida ma ei näe?


Teadmatus ju hirmutabki! Aga taskulambiprobleemi lahendasin ma nii: panin taskulambi parema hiireklahvi alla, sealt hea kiie ta tagasi aktiivse relva vastu vahetada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 06.08.2004 21:17:59 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Vot üldsegi ei ole sinuga nõus, ju oleneb täiesti inimesest. icon_wink.gif Mina just mängin lõbu ja täie mõnuga ja tahan et seda jätkuks kauaks. Kuna ka jutt on D3'st siis pidasin ka just seda silmas, kuna see ka nii õudne siis raske on mängida üle 1h, minu närv ei pea vastu kauem, ju siis ehk on mu närvid rikkumata icon_wink.gif <- Aah...ma olen süütu icon_mad.gif icon_biggrin.gif


irw icon_biggrin.gif icon_lol.gif

Eks ta olene jah inimesest. Ma praegu kardan just seda, et Doom 3 pole õudne ja kõike muud head mida tema kohta olen lugenud. Screenshotidelt ei jää lihtsalt sellist muljet. PlatoonSgtEliase video tirisin ka datast alla - ei olnud midagi erilist, ootasin midagi muud. Ma isegi ei vaadanud seda lõpuni, panin enne poole peale jõudmist kinni ja kustutasin ära.

Ok aitab kah mu lobast, kui mul mäng käes, näen ise oma silmaga icon_wink.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 21:53:01 vasta tsitaadiga

Nojah, kahjuks minu arvuti seda mängu välja ei vea. Mõndasid üksikuid kohti leidub kus on normaalne. 640x480@low.....

ja veel, 3dmark 01se andis 7221 punni clockituna...
clockimatta mingi 5.6k.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 21:55:50 vasta tsitaadiga

tegin nüüd väikest tuunimist kahel moel ära ja mäng läheb aina kiiremaks. failid on lahti pakitud ja see üksik fail ära konfitud. loodame, et ilmub veel mõni variant. täiesti võimalik, kuna need avastused on ju tehtud ühe nädala jooksul icon_wink.gif nii et siit võib veel nii mõndagi head välja kukkuda asjast.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 06.08.2004 22:06:48 vasta tsitaadiga

posthuman kirjutas:
täiesti võimalik, kuna need avastused on ju tehtud ühe nädala jooksul icon_wink.gif


Eks midagi avastati ka lekkinud alfadest.
üks link D3 tweakimisest: http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 22:16:26 vasta tsitaadiga

panin mängu suurte ootustega peale, aga ei tea, kas üldse tasub mängima hakata.
olen ainult head mängud lõpunui mänginud.ei tea, kas d3 kas sinna hulka kuulub?

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sharkman
Aeg maha 10
sharkman

liitunud: 08.02.2003




sõnum 06.08.2004 22:22:21 vasta tsitaadiga

tegin natuke http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm
sain nüüd 1024*medium* kõik peale aa ja af peal 33.4 kaardit....suht uhke ma juba:D
tegin siis timedemo demo1-t


viimati muutis sharkman 06.08.2004 23:51:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Krunge
HV kasutaja

liitunud: 06.11.2001




sõnum 06.08.2004 23:04:52 vasta tsitaadiga

http://www.ati.com/support/infobase/4547.html - siin on need ATI beta draiverid, mis peaksid Doomi paremini jooksutama. Ise pole veel proovinud, ei julge otseselt soovitada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 06.08.2004 23:06:04 vasta tsitaadiga

Tegin kõik need nipid ära, see ka http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm ja sain enda konfiga jooksma 800x600 high'a icon_eek.gif ja fps on stabiilselt 40, alla 35 ei langegi
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojakula
Bännitud


liitunud: 01.07.2004




sõnum 06.08.2004 23:12:49 vasta tsitaadiga

imelik on see et installisin doom3 peale ja see näitab ainult musti ja valgeid triipe...
mis teha kui üldse saab midagi teha icon_sad.gif icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2004 23:15:55 vasta tsitaadiga

ojakula kirjutas:
imelik on see et installisin doom3 peale ja see näitab ainult musti ja valgeid triipe...
mis teha kui <b>ül<font color=red>d</font>se</b> saab midagi teha :( :(


tee reinstall ja kui siis ka ei aita, siis ei saa sa seda mängu lihtsalt mängida.

tõmba uued draiverid ka

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capricorn
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.01.2003




sõnum 06.08.2004 23:38:37 vasta tsitaadiga

stinger kirjutas:
Nojah, kahjuks minu arvuti seda mängu välja ei vea. Mõndasid üksikuid kohti leidub kus on normaalne. 640x480@low.....

ja veel, 3dmark 01se andis 7221 punni clockituna...
clockimatta mingi 5.6k.


mul on mx 440 ja sain asja enamvähem tööle normaalselt isegi 800 reso juures. Võta advanced opt. kõik asjad maha, siis paki base kataloogis kõik failid lahti ja siis pidi veel doom confis mälu suuruse panema samma mis su kaardil on. ja minu kaart saab hetkel 3d-s 5400 punni
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 00:16:41 vasta tsitaadiga

miks high setting tekstuurid ära kaotab?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.08.2004 00:17:26 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
miks high setting tekstuurid ära kaotab?

hea küsimus icon_smile.gif
mul ka kaotas
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 00:23:57 vasta tsitaadiga

tahan tagasi ! icon_razz.gif
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 01:44:02 vasta tsitaadiga

ati doom fix driverid parandasid mul 3-4fps tulemust!
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 07.08.2004 03:24:02 vasta tsitaadiga

http://ftp.estpak.ee/pub/cool.hot.ee/doom/mod/
kellel soovi, võib mõned MP moddid juurde tirida icon_wink.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stinger
HV kasutaja

liitunud: 04.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 09:55:03 vasta tsitaadiga

Nojah, masin ikka aeglane. 20fps on kusagil keskmine. Demo fps näitas 16.3.

Kuid kui üksikus kohas ja kinni olla on ka 50fps. Ilmselt lasen mängu maha. Tegin kõik värgid õpetuste järgi ära.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 07.08.2004 10:24:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nojah, masin ikka aeglane. 20fps on kusagil keskmine. Demo fps näitas 16.3.

Kuid kui üksikus kohas ja kinni olla on ka 50fps. Ilmselt lasen mängu maha. Tegin kõik värgid õpetuste järgi ära.

Jah FX 5200 on thumbs_down.gif Müü maha see ja otsi endale mõni ti 4200 thumbs_up.gif


viimati muutis OskarR89 07.08.2004 10:27:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 10:25:58 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
tsitaat:

Nojah, masin ikka aeglane. 20fps on kusagil keskmine. Demo fps näitas 16.3.

Kuid kui üksikus kohas ja kinni olla on ka 50fps. Ilmselt lasen mängu maha. Tegin kõik värgid õpetuste järgi ära.

Jah FX 5200 on thumbs_down.gif Müü maha see ja otsi endale mõni ti 4200 endale thumbs_up.gif


Nojah mis sa loodad ? icon_biggrin.gif prose nõrk , siin madal , mälu vähe,ketas uim kt 400 icon_lol.gif ja video on yldse mingi KÄKK icon_razz1.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 07.08.2004 11:39:08 vasta tsitaadiga

päris creepy pela see doom3 samas graafika on kudagi imelik 1600x1200 high settingud 4x aa 8x aniso siis käib kah aga ultrat ei kannata panna kuna mälu vähe icon_sad.gif
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 18:30:36 vasta tsitaadiga

sellepärast ei kannata panna,et sul pole 512mb videokaarti....LOL icon_biggrin.gif mälu ei koti ultra settingute juures kedagi kui sul 512mb videokat pole icon_wink.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatrixMan
Kreisi kasutaja
MatrixMan

liitunud: 30.12.2003




sõnum 07.08.2004 19:10:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

sellepärast ei kannata panna,et sul pole 512mb videokaarti....LOL icon_biggrin.gif mälu ei koti ultra settingute juures kedagi kui sul 512mb videokat pole icon_wink.gif

Mhm doomi puhul on just vastupidi, kaart veb veel välja, aga alla 1gb rammiga pole eriti mõtet ultraga pelada,
lihtsalt swappib väga julmalt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 07.08.2004 20:02:01 vasta tsitaadiga

miks ta peaks graafika renderdamist süsteemi mälus swappima? aeglaseks ei lähe?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 07.08.2004 20:11:10 vasta tsitaadiga

1giga mäluga on ka aeglane- tean omast kogemusest
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.08.2004 20:34:41 vasta tsitaadiga

lighT, pigem on D3 selline mäng mis eeldab üldiselt tugevat süsteemi
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindremant
Kreisi kasutaja
Lindremant

liitunud: 06.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 20:56:50 vasta tsitaadiga

Terminator III kirjutas:
Tegin kõik need nipid ära, see ka http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm ja sain enda konfiga jooksma 800x600 high'a icon_eek.gif ja fps on stabiilselt 40, alla 35 ei langegi

Sa seda enda tehtud faili üles ei viitsi kuhugi panna?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
.:MDK:.
HV veteran
.:MDK:.

liitunud: 24.12.2002




sõnum 07.08.2004 21:56:24 vasta tsitaadiga

oleks ka sellest confist huvitatud
_________________
Experience is gained immediately after it is needed.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terminator III
HV veteran

liitunud: 24.06.2003




sõnum 07.08.2004 23:09:48 vasta tsitaadiga

www.zone.ee/feelfree/autoexec.cfg see fail siis copyge doom3 base kataloogi, tulemused olid silmaga märgatavad

Edit: Lingi peal siis save as ja siis salvestage see kohe base kausta
Kommentaarid: 201 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 15 :: 21 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 23:31:22 vasta tsitaadiga

MatrixMan kirjutas:
tsitaat:

sellepärast ei kannata panna,et sul pole 512mb videokaarti....LOL icon_biggrin.gif mälu ei koti ultra settingute juures kedagi kui sul 512mb videokat pole icon_wink.gif

Mhm doomi puhul on just vastupidi, kaart veb veel välja, aga alla 1gb rammiga pole eriti mõtet ultraga pelada,
lihtsalt swappib väga julmalt icon_neutral.gif

eino...Ultra jaoks oli ju selgelt kirjas et vaja 512mb kaarti...a kui seda sul pole siis pole mõtet ka rammidel...nii et kasulik oleks kui on palju ramme ja hea videokas.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 23:34:57 vasta tsitaadiga

Mafka kirjutas:
eino...Ultra jaoks oli ju selgelt kirjas et vaja 512mb kaarti...a kui seda sul pole siis pole mõtet ka rammidel...nii et kasulik oleks kui on palju ramme ja hea videokas.


See 512 MB kaart on ka selge liialdus.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
posthuman
HV Guru
posthuman

liitunud: 15.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 23:36:44 vasta tsitaadiga

vot ei saa isegi aru, enda konfi peal mängin 1024 resol ja HIGH settingutega, ütleks et mu kaart on suht seep siiski, videokaart siis eks. ja kas on siis vaja 3x kiiremat kaarti, et nõksuvõrra paremat graafikat arendada? ega ikka ei usu icon_smile.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 23:40:27 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
Mafka kirjutas:
eino...Ultra jaoks oli ju selgelt kirjas et vaja 512mb kaarti...a kui seda sul pole siis pole mõtet ka rammidel...nii et kasulik oleks kui on palju ramme ja hea videokas.


See 512 MB kaart on ka selge liialdus.

on jah..."kui" ta oleks müügil icon_smile.gif siis saaks ikka soovitud pelamis mõnu kätte
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 07.08.2004 23:46:09 vasta tsitaadiga

Kuradi sitasti liigub ikka icon_smile.gif Eks tviigib ära ja vaatab, kuidas siis liigub. Muidu täitsa kobe mäng, kuid kindlasti meenutab sitaks hl'i.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.08.2004 23:47:52 vasta tsitaadiga

1gb ram ja ultra jooksis mul LIBEDALT. 512mb hakib
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 08.08.2004 00:01:42 vasta tsitaadiga

Tviikisin ära, viskab errori ette...kurat küll, Nüüd uuesti reinstallida vaja icon_eek.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lighT
HV veteran
lighT

liitunud: 14.06.2004




sõnum 08.08.2004 00:28:59 vasta tsitaadiga

Mängu teiselkordsel käimepanekul jooksis sujuvamalt.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 08.08.2004 00:47:04 vasta tsitaadiga

twiikides sai päris palju juurde
präägane parim timedemo tulemus on

1024@ ultra 37fps
vast annab rohkemgi välja väänata
eks häkkib edasi icon_smile.gif

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HGtafka
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.07.2002




sõnum 08.08.2004 01:17:46 vasta tsitaadiga

Selle txt failiga sai palju kobedamini liikuma, ütleme jõnksamata liikus ta siis kui kolle polnud, nii 30-60fps. Kuid mõndasi uksi avades võtab täitsa kinni sekundiks kohe. Kuidagi peab selle lahtipakkimisvärgi kah ära proovima. Ilma selleta laeb jõle kaua.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rogue
HV kasutaja
rogue

liitunud: 24.08.2002




sõnum 08.08.2004 03:13:48 vasta tsitaadiga

mul ilma tviikimiseta timedemo tulemus 32.4 1600x1200 high forced 4xfsaa ja 8x aniso
_________________
Life sucks sellega oleks nigu kõik öeldud
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 11:38:38 vasta tsitaadiga

vabandaga lolli küsimuse pärast aga kuidas seda timedemot teha?
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 08.08.2004 11:40:37 vasta tsitaadiga

menyys :
konsooli kirjutad
timedemo demo1

igaksjuhuks :
konsooli saad Ctrl + Alt + ~

_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mOnster
Kreisi kasutaja
mOnster

liitunud: 08.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 13:27:07 vasta tsitaadiga

nüüd siis mul ka ära proovitud ja veel edasisel proovimisel icon_biggrin.gif see mäng. 1024x768 medimum jookseb mu gf3ti200(kergelt klokitud) peal twiigitult täitsa pandavalt, highga annab ka tegelt mängida aga siis tõbab hinge masinal natuke liiga kinni kui kollid tulevad. tehtud see pakkimis trikk mis eriti ei paistnud aitavat ja confi näpitud.
Mänguelamus on väga võimas atmofäär, graafika kõik koos thumbs_up.gif ja minu meelest ei ole ta midagi nii suur läbikukkumine. lihtsalt selle pika aja jooksul hakati nii palju lootma tast. ja mis seal doomis ikka veel vaja on kui jookse, hüppa, tapa... muidugi ma ei ütle et ei oleks saanud paremini teha. aga muidu üldiselt jään rahule. aga see taskulambi värk on küll natu imelikult lahendatud. on ju ikkagi tulevik ja no nii tark peaks ikka tegelane olema et see kasvõi teise kätte võtta icon_rolleyes.gif icon_lol.gif aga pole midagi teha võibolla lisabgi natuke põnevust....
Ja hirmus on ka asi tõesti mina sain igatahes ühe esimese ehmatuse kätte. kui minu ees mingi lagi sisse varises... icon_lol.gif

muidu mis draiverid oleks kõige paremad d3 kasutad gf3ti200 puhul, endal Praegu 45.23 mille kohta http://ucguides.savagehelp.com/Doom3/FPSVisuals.htm ütles et alates sellest on soovitavad. või tasuks panna kõige uuemad. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2004 13:30:27 vasta tsitaadiga

uuemate driveritega pole kindlasti nii kiire icon_wink.gif
lihtsalt ei usu, et nvidia viitsis sinna midagi uut ka gf3 jaoks sisse kirjutada icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 08.08.2004 14:45:20 vasta tsitaadiga

See alpha lab 4 on juba kuskil mängu keskel või lõpupoole icon_question.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 14:52:35 vasta tsitaadiga

Niih sai nüüd ise ka asja realtime nähtud ja meeldis.Aint jah see kuradi lambivärk sakib ikka täiega,vahest pimedas on niimoodi,et miski 4 zombiet töllerdavad su poole ja siis vahepeal peab lambiga vaatama kuhu tüübid kööberdand on,siis jälle relv kätte ja laskma pimedusse.Siuke väike trots tekkis ,et mis kasu nagu ilusatest kollidest on kui neid eriti nägema ei satu icon_sad.gif Ja see pidevalt lambi ja relva vahetamine nagu hakkas vaikselt närvidele käima icon_evil.gif Muidu on bro aga tuleviku patch võiks küll miski selline tulla mis kogu kupatust vähe valgemaks teeb ja kasvõi siuke cadget võiks olla,et lamp relva külge or smthng.Nii ja veel üks asi mis mu meelest thumbs_down.gif oli,nimelt rusikaga löömine ,no kamoon miks peab vastane või laip juppideks paari kolme laksu peale lendama?See nagu stupid,võiks ikka sujuvalt peksta saada icon_smile.gif Need nagu asjad mis ei istu eriti,mitte ,et ma mängu kehvaks sellepärast tembeldada tahaks.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 08.08.2004 15:01:16 vasta tsitaadiga

see r_gamma -> 2 parandab palju icon_wink.gif
või mängi teleka taga... kui telekal võimalik sättida eri pildi mode, siis näeb mäng ikka hämmastavalt ilus välja... pole vajagi pelada 1600X1200 resuga icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DOOM III & Resurrection of Evil mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.