|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud |
| Mul on alles esimene auto |
|
3% |
[ 5 ] |
| 2-3 |
|
29% |
[ 47 ] |
| 4-6 |
|
30% |
[ 48 ] |
| 7-10 |
|
18% |
[ 29 ] |
| 11-15 |
|
5% |
[ 9 ] |
| 16-20 |
|
5% |
[ 8 ] |
| 21-30 |
|
1% |
[ 2 ] |
| 31-40 |
|
2% |
[ 4 ] |
| 41-50 |
|
0% |
[ 1 ] |
| Rohkem kui 50 |
|
3% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 158 |
|
| autor |
|
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.10.2023 14:24:40
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| laurx kirjutas: |
| Elektriaknas ees taga on mu 96 gäläksil olemas, fookusel 99a on ka. Pargitud ja kiirust hoitud saan ise ka veel. |
Tegelikult püsikiirushoidja on üsna mõnus asi maanteel. Linnas sellest jah väga palju abi pole. |
Miks ei ole? ACC sisse ja ei pea linnas yhtegi pedaali näppima
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
10.10.2023 14:25:25
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| Summa tundub suur aga see on aastas mis tähendab 4,2€/kuu. Jätta korra kuus üks bensuka kohvi vahele ja olemas. |
ei saa vahele jätta kuna ei joo seda seal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.10.2023 14:26:04
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| pppd kirjutas: |
| mingit konkurssi ei ole, millega kõige haledamat automaksulugu otsitakse? Ma saan aru, et maksud ei meeldi kellelgi, aga rääkida sirge näoga juttu et 50 euri pärast aastas jäävad nüüd vanemad arstile viimata... |
On piisavalt neid, kellele 50€ on päris suur raha. |
Kindlasti on. Aga ma väga kahtlen selles, et neil auto on, auto (eriti veel vanema) puhul on 50€ suurusjärgus ootamatud kulud väga kerged tekkima, seega sellise auto seismajäämine on niigi õnnemäng. Pealegi, sellisel juhul on tegu juba sotsiaalabi valdkonda kuuluva probleemiga, mitte maksunduse probleemiga. Tasuks rääkida omavalitsuse sotsiaaltöötajaga. |
No põmst kui me ainult sellest 50€ kinni hakkame siis jah. Aga natuke siit, natuke sealt ja võib juba päris palju tulla. Maamaks, käibemaks, tm soodustuse kaotamine jne. ja saab juba päris kopsaka summa kokku lõpuks. Ehk lihtne mõelda, et see 50€ pole isegi paagitäis kütust, aga piltlikult meri koosneb ka veetilkadest.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
10.10.2023 14:30:28
|
|
|
| me rääkisime enne sellest kenast haledast loost, kuidas vanemad jäävad arstile viimata, kui automaks tuleb. Kui auto eest peab hakkama ka maamaksu maksma, siis on ehk tõesti aeg tänavale tulla, aga praegu läheks edasi haledate, aga väljamõeldud lugude konkursiga.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander989
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2009
|
10.10.2023 14:34:32
|
|
|
Kalkulaatori järgi 309 euri. Elab üle.
Aga sama auto registreerimine oleks 4k- elan üle tingimusel, et see raha suunatakse 100% teede-ja taristu ehitusse. Alles tulin Hispaaniast ja no oi kui mõnus on ikka koguaeg 2+2 (vahepeal 3+3) lasta.
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.10.2023 14:43:49
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| me rääkisime enne sellest kenast haledast loost, kuidas vanemad jäävad arstile viimata, kui automaks tuleb. Kui auto eest peab hakkama ka maamaksu maksma, siis on ehk tõesti aeg tänavale tulla, aga praegu läheks edasi haledate, aga väljamõeldud lugude konkursiga. |
Vaata suuremat pilti. Maamaksu ei maksa sa auto eest, aga maksad ikka kui kuuse all elada ei taha(no tegelikult kuuse eest ka, aga vast leiab kuskilt mõne kuuse mille alt minema ei peksta kui enda oma pole). See dzinn lasti pudelist välja, olen kindel et ükskõik kes järgmises valitsuses on, ei alanda nad ühtegi maksu vaid pigem vaikselt tõstavad olemasolevaid ja üritavad veel mõne juurde leiutada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
10.10.2023 14:45:08
|
|
|
| Huvitav kas V10 Ford Excursion pääseb kaubikumaksust. tuleb 50€ või 1000€?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.10.2023 15:02:49
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Vaata suuremat pilti. Maamaksu ei maksa sa auto eest, aga maksad ikka kui kuuse all elada ei taha |
Huvitav kui kuskil metsas riigimaal telkida. Kes siis ära ajama tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.10.2023 15:43:04
|
|
|
Ješ. Heaoluühiskondade maxuteemadega olete tutvunud? Näiteks sellega, mil määral haridust, väikelastehoidu, haigekassat kinni makstakse vs. palju oma taskust maksta tuleb? Taguge oma soovitud kolme nelja lapse keskkool, kutsekas ülikool kinni, samal ajal tervisekindlustust ja muid kindlustusi makstes. Isegi kui "keskmise palga" täielikult kätte saad, on ränk.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.10.2023 15:56:09
|
|
|
Aga mis juhtub kui automaks kehtestatakse aga mitte keegi ei maksa seda? politsei ei jõua ka ju tervet riiki trahvida
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.10.2023 15:58:48
|
|
|
| Miks politsei sellega tegelema peaks?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
10.10.2023 16:13:53
|
|
|
Kas tõesti, ma siiani arvasin, et kõik peavad korra regamismaksu ka maksma -
| tsitaat: |
Uibo märkis, et Eesti 200 polnud algses eelnõu väljatöötamiskavatsuses nõus registreerimismaksu kohaldamisega juba registris olevatele sõidukitele. "Meil on hea meel, et see on tänasest eelnõust väljas ja inimesed ei pea oma olemasoleva auto eest müügi hetkel registreerimismaksu tasuma," sõnas Uibo. |
https://www.err.ee/1609127747/uibo-automaksu-eelnoust-tahame-koalitsioonipartneritega-veel-aru-pidada
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.10.2023 16:36:12
|
|
|
üksi väga ei toimiks.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
10.10.2023 16:39:04
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Aga mis juhtub kui automaks kehtestatakse aga mitte keegi ei maksa seda? politsei ei jõua ka ju tervet riiki trahvida  |
See pole politsei asi, võid rahulikult edasi sõita, vähemalt senikaua, kuni kohtutäitur su auto arestida laseb, nagu iga muu maksuvõlaga. Riigil võib hea meelgi olla, sest maksuvõlale lisanduvad intressid.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
10.10.2023 16:48:09
|
|
|
Pigem ülevaatusel võidakse hakata kontrollima, kas sõidukil automaks tasutud.
Kui maks tasumata - antud Eesti registris sõiduk ei sobi juba eos Eestis liiklemiseks ja ei hakata isegi tehnilist kontrolli teostama.
Samuti igal muul x juhul, kui riigile silma jääd, teeb kiiruskaamera trahvi, saad lisaks kirja, et automaks tasutata ja kui ära ei maksa järgneb sanktsioon.
Ei suuda meenutada, kas kunagi isegi liikluskindlustuse paberit ei pidanud ülevaatusel näitama.
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
10.10.2023 16:50:04
|
|
|
ei-ei, pidid tulema mobiilsed pressid, analoogiliselt kiiruskaamerale pannakse kuhugi tee äärde üles ja hakatakse kõiki möödasõitjaid kontrollima, kui maks maksmata siis kohe pressi alla
/s
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
10.10.2023 16:50:15
|
|
|
ilma kindlustuseta tüvi teha pole kunagi saanud, noh ametlikult
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
10.10.2023 16:50:56
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| ilma kindlustuseta tüvi teha pole kunagi saanud, noh ametlikult |
jah, võimalik, et vanasti paberit näitama ja tänapäeval kontrollivad arvuti-interneti abil..
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
10.10.2023 16:52:26
|
|
|
| Prillpapa kirjutas: |
Pigem ülevaatusel võidakse hakata kontrollima, kas sõidukil automaks tasutud.
Kui maks tasumata - antud Eesti registris sõiduk ei sobi juba eos Eestis liiklemiseks ja ei hakata isegi tehnilist kontrolli teostama.
Samuti igal muul x juhul, kui riigile silma jääd, teeb kiiruskaamera trahvi, saad lisaks kirja, et automaks tasutata ja kui ära ei maksa järgneb sanktsioon.
Ei suuda meenutada, kas kunagi isegi liikluskindlustuse paberit ei pidanud ülevaatusel näitama. |
et siis ostueelset ülevaatust teha ei saa kui automaks tasumata? sellised sanktsioonid lähevad samasse patta nagu kui alimendid makstmata siis võetakse juhiload käest.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Prillpapa
Kremli troll
liitunud: 04.06.2022
|
10.10.2023 16:58:36
|
|
|
Misasi see "ostueelne ülevaatus" üldse on, see rohkem ülevaatuspunktide haltuura, kus kliendile müüakse sõiduki tehnilise kontrolli teenust, millel vist juriidiliselt ei ole seost riigi nõutava "ülevaatusega". Sama teenust võib pakkuda ka kogenud mehhaanikuga nurga töökoda või lõhnastatud ja lipsuga härrad hästi varustatud töökojaga margiesinduses.
https://automaakler.ee/ostueelse-kontrolli-voimalustest/
_________________ --- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.10.2023 17:01:28
|
|
|
See on ülevaatuspunkti teenus, läheb maanteeameti taustakontrolli ilusti kirja
Jääb punane märge ka nagu oleks korduva saanud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.10.2023 17:10:13
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| ilma kindlustuseta tüvi teha pole kunagi saanud, noh ametlikult |
Ei taha nad seal miskit näha. Ainult tulekustuti tuleb kohe letile panna, et kontrollige üle ja pange uus kleeps peale.
Samas kindlustuse olemasolu näevad muidugi ka paberit küsimata, kas kontrollivad ei tea.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.10.2023 17:13:33
|
|
|
| Miks see kindlustus üldse vajalik peaks olema seal? Jah, sõita ei tohi tee peal ilma aga ülevaatusele ei pea ju ise sõitma…
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
10.10.2023 17:30:00
|
|
|
| Janis kirjutas: |
| Miks see kindlustus üldse vajalik peaks olema seal? Jah, sõita ei tohi tee peal ilma aga ülevaatusele ei pea ju ise sõitma… |
aga see on nii olnud juba väga ammustest aegadest, pre2000 kindlasti, ma ei tea mida sa siin nüüd võitled ja jaurad, veider et selline info autoomanikele üllatusena tuleb
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.10.2023 17:33:02
|
|
|
Ei võitle ega jaura ju
Küsimus lihtsalt, ise pole kokku puutunud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.10.2023 18:09:48
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| Janis kirjutas: |
| Miks see kindlustus üldse vajalik peaks olema seal? Jah, sõita ei tohi tee peal ilma aga ülevaatusele ei pea ju ise sõitma… |
aga see on nii olnud juba väga ammustest aegadest, pre2000 kindlasti, ma ei tea mida sa siin nüüd võitled ja jaurad, veider et selline info autoomanikele üllatusena tuleb |
Ideaalses korras auto. Ühtegi viga pole. Noh sedasamustki et omal jõul ei liigu, aga noh auto eale kohased iseärasusd millele ei tasuks liigselt tähelepanu pöörata.
/s
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.10.2023 18:17:10
|
|
|
Ega tüv ka ju sõidukorda ei kontrolli
Sõbral suri auto ülevaatuselt välja sõites ära, üv mees jättis pm keset parklat selle. Vormistati ära ikka
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
10.10.2023 18:44:00
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Ainult tulekustuti tuleb kohe letile panna, et kontrollige üle ja pange uus kleeps peale. |
Ei kontrollita enam. Pead laskma kusagil mujal kontrollida ja selle eest maksma.
Näha on, et Kingo ei tea hobustest ja nende ülalpidamisest mitte midagi.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
10.10.2023 18:50:48
|
|
|
| Hobuse kulud vist suuremad? Kingo loogika lonkab
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
10.10.2023 19:01:48
|
|
|
| von Wu kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Ainult tulekustuti tuleb kohe letile panna, et kontrollige üle ja pange uus kleeps peale. |
Ei kontrollita enam. Pead laskma kusagil mujal kontrollida ja selle eest maksma.
|
Eelmine aasta veel kontrollisid. Eraldi teenus jah st. pidi selle eest eraldi maksma. Eks oleneb ÜV punktist, kohustust neil ilmselt jah seda kontrollida pole.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
10.10.2023 19:11:39
|
|
|
majandusega on EKRE tegelastel väga hästi...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kyrvas
HV vaatleja
liitunud: 25.05.2005
|
10.10.2023 19:26:27
|
|
|
| Ühesõnaga peaks RAV4-a ostma ja peale automaksu kehtestamist maha müüma..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
10.10.2023 19:51:13
|
|
|
Kes see ostab sul seda peale automaksu kehtestamist?
Juba praegu mõni müüb aasta otsa oma vähe vingema mootoriga autot
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
10.10.2023 19:52:41
|
|
|
No ega need inimesed kuhugi ära ei kao, kellel on vaja näidata, et "siin elab rikas mees". RAV4 saab olema uus Landcruiser...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
10.10.2023 19:52:43
|
|
|
Järgmine aasta ostetakse järelikult ropult autosid, automüüjad kel vähegi puhvrit on, varuvad ka autosid ette. Ning 2025 tuleb korralik kukkumine.
Kõik erinevad autokalkulaatorid, mida katsetanud olen, annavad erinevat tulemust ca 100€ piires. Eks siis näha ole, mis lõpuks see õige nr on
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
10.10.2023 21:28:41
|
|
|
On see ikka reaalne calkulaator? Mul näitab et 50 euri aastas:
Baasosa: 50 €
Sõiduki vanus 01.01.2025: 41 aastat
Vanus üle 20 aasta, muutuvkomponent puudub.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
10.10.2023 21:44:37
|
|
|
Nii on. Kui vanust üle 20 aasta, siis on 50€ + null korda CO2 komponent.
Kui vanust on 14 aastat, siis on 50€ + 0,1 korda CO2 komponent.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
10.10.2023 21:45:17
|
|
|
| Jah, täitsa õigeid numbreid näitab. Ise sain 101, see saab 101 ja postimees saab ka 101.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sant
HV veteran

liitunud: 04.08.2003
|
10.10.2023 22:02:04
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
sant, baasosa peakski olema 50 eur (varasem versioon oli 30 eur).
-Koppel-, 41, mitte 14 aastat  |
See on ju vanada autode omanikele suurepärane süsteem, mul sõbral 2 sõidukit 70-dest.
_________________ So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity... |
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Koppel-
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2009
|
10.10.2023 22:19:34
|
|
|
Tanel, ikka pidasin seda "14" silmas.
"Tasu hakkab vähenema vanemal kui viieaastasel sõidukil, jõudes 14. aastaks uue sõidukiga võrreldes 10 protsendile ja alates 20. aastast nulli"
14...19 aastase sõiduki eest makstakse 10% CO2 komponenti + 50€ baas
20. aastase sõiduki puhul makstakse ainult 50€ baas.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
degreal
HV veteran
liitunud: 07.01.2002
|
10.10.2023 22:22:18
|
|
|
| sant kirjutas: |
| Tanel kirjutas: |
sant, baasosa peakski olema 50 eur (varasem versioon oli 30 eur).
-Koppel-, 41, mitte 14 aastat  |
See on ju vanada autode omanikele suurepärane süsteem, mul sõbral 2 sõidukit 70-dest. |
Juhul kui auto pole pickup. https://www.auto24.ee/soidukid/3896574 1978 El Camino peaks tulema mingi 440€.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ykshuntka
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2007
|
10.10.2023 22:36:31
|
|
|
| OÜ sõidukipark peaks kolima eraisikute nimele 3x automaksu vältimiseks?
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
10.10.2023 22:42:16
|
|
|
Mingi vahe ju regati igast Škodasid jms kaubikuteks, nood saavad nüüd mõnuga maksta.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|