Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 555, 556, 557  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mitut autot oled elu jooksul omanud? Arvesta ainult nendega, mida omad või oled omanud
Mul on alles esimene auto
3%
 3%  [ 5 ]
2-3
29%
 29%  [ 47 ]
4-6
30%
 30%  [ 48 ]
7-10
18%
 18%  [ 29 ]
11-15
5%
 5%  [ 9 ]
16-20
5%
 5%  [ 8 ]
21-30
1%
 1%  [ 2 ]
31-40
2%
 2%  [ 4 ]
41-50
0%
 0%  [ 1 ]
Rohkem kui 50
3%
 3%  [ 5 ]
hääli kokku : 158

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 14:24:40 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
laurx kirjutas:
Elektriaknas ees taga on mu 96 gäläksil olemas, fookusel 99a on ka. Pargitud ja kiirust hoitud saan ise ka veel.


Tegelikult püsikiirushoidja on üsna mõnus asi maanteel. Linnas sellest jah väga palju abi pole.


Miks ei ole? ACC sisse ja ei pea linnas yhtegi pedaali näppima

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 14:25:25 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Summa tundub suur aga see on aastas mis tähendab 4,2€/kuu. Jätta korra kuus üks bensuka kohvi vahele ja olemas.
ei saa vahele jätta kuna ei joo seda seal
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 14:26:04 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Dogbert kirjutas:
pppd kirjutas:
mingit konkurssi ei ole, millega kõige haledamat automaksulugu otsitakse? Ma saan aru, et maksud ei meeldi kellelgi, aga rääkida sirge näoga juttu et 50 euri pärast aastas jäävad nüüd vanemad arstile viimata...

On piisavalt neid, kellele 50€ on päris suur raha.

Kindlasti on. Aga ma väga kahtlen selles, et neil auto on, auto (eriti veel vanema) puhul on 50€ suurusjärgus ootamatud kulud väga kerged tekkima, seega sellise auto seismajäämine on niigi õnnemäng. Pealegi, sellisel juhul on tegu juba sotsiaalabi valdkonda kuuluva probleemiga, mitte maksunduse probleemiga. Tasuks rääkida omavalitsuse sotsiaaltöötajaga.


No põmst kui me ainult sellest 50€ kinni hakkame siis jah. Aga natuke siit, natuke sealt ja võib juba päris palju tulla. Maamaks, käibemaks, tm soodustuse kaotamine jne. ja saab juba päris kopsaka summa kokku lõpuks. Ehk lihtne mõelda, et see 50€ pole isegi paagitäis kütust, aga piltlikult meri koosneb ka veetilkadest.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.10.2023 14:30:28 vasta tsitaadiga

me rääkisime enne sellest kenast haledast loost, kuidas vanemad jäävad arstile viimata, kui automaks tuleb. Kui auto eest peab hakkama ka maamaksu maksma, siis on ehk tõesti aeg tänavale tulla, aga praegu läheks edasi haledate, aga väljamõeldud lugude konkursiga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander989
Kreisi kasutaja
sander989

liitunud: 18.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 14:34:32 vasta tsitaadiga

Kalkulaatori järgi 309 euri. Elab üle.

Aga sama auto registreerimine oleks 4k- elan üle tingimusel, et see raha suunatakse 100% teede-ja taristu ehitusse. Alles tulin Hispaaniast ja no oi kui mõnus on ikka koguaeg 2+2 (vahepeal 3+3) lasta.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 14:43:49 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
me rääkisime enne sellest kenast haledast loost, kuidas vanemad jäävad arstile viimata, kui automaks tuleb. Kui auto eest peab hakkama ka maamaksu maksma, siis on ehk tõesti aeg tänavale tulla, aga praegu läheks edasi haledate, aga väljamõeldud lugude konkursiga.


Vaata suuremat pilti. Maamaksu ei maksa sa auto eest, aga maksad ikka kui kuuse all elada ei taha(no tegelikult kuuse eest ka, aga vast leiab kuskilt mõne kuuse mille alt minema ei peksta kui enda oma pole). See dzinn lasti pudelist välja, olen kindel et ükskõik kes järgmises valitsuses on, ei alanda nad ühtegi maksu vaid pigem vaikselt tõstavad olemasolevaid ja üritavad veel mõne juurde leiutada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 14:45:08 vasta tsitaadiga

Huvitav kas V10 Ford Excursion pääseb kaubikumaksust. tuleb 50€ või 1000€?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 15:02:49 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Vaata suuremat pilti. Maamaksu ei maksa sa auto eest, aga maksad ikka kui kuuse all elada ei taha

Huvitav kui kuskil metsas riigimaal telkida. Kes siis ära ajama tuleb?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 15:16:40 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/1609127864/sillat-automaks-on-eelarvetaiteks-rohepakend-on-seal-nagu-jarelkaru
https://epl.delfi.ee/artikkel/120238451/parempoolne-sinu-mootorsoiduk-laheb-maksu-alla-et-riik-saaks-laristamist-jatkata

tsitaat:
Kõige hullem on see, et täna me ühiskonnas enam isegi ei arutle, kas mootorsõidukimaksu peaks või ei peaks kehtestama, vaid tundub, et oleme vaikimisi leppinud üha uute maksude lisandumist. Paari aasta pärast saab valitsus mootorsõidukimaksu paarikümne protsendi võrra tõsta ja nii see lumepall muudkui veereb. 

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.10.2023 15:39:31 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Huvitav kui kuskil metsas riigimaal telkida. Kes siis ära ajama tuleb?
https://kliimaministeerium.ee/elurikkus-keskkonnakaitse/looduskaitse/looduses-liikumine
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2023 15:43:04 vasta tsitaadiga

Ješ. Heaoluühiskondade maxuteemadega olete tutvunud? Näiteks sellega, mil määral haridust, väikelastehoidu, haigekassat kinni makstakse vs. palju oma taskust maksta tuleb? Taguge oma soovitud kolme nelja lapse keskkool, kutsekas ülikool kinni, samal ajal tervisekindlustust ja muid kindlustusi makstes. Isegi kui "keskmise palga" täielikult kätte saad, on ränk.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 15:56:09 vasta tsitaadiga

Aga mis juhtub kui automaks kehtestatakse aga mitte keegi ei maksa seda? icon_lol.gif politsei ei jõua ka ju tervet riiki trahvida icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.10.2023 15:58:48 vasta tsitaadiga

Miks politsei sellega tegelema peaks?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2023 16:03:28 vasta tsitaadiga

salatoimik, tahad katsetada?
Meil on näiteks elatisevõlglased, kes teatud toiminguid teha ei saa.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 16:13:53 vasta tsitaadiga

Kas tõesti, ma siiani arvasin, et kõik peavad korra regamismaksu ka maksma -

tsitaat:

Uibo märkis, et Eesti 200 polnud algses eelnõu väljatöötamiskavatsuses nõus registreerimismaksu kohaldamisega juba registris olevatele sõidukitele. "Meil on hea meel, et see on tänasest eelnõust väljas ja inimesed ei pea oma olemasoleva auto eest müügi hetkel registreerimismaksu tasuma," sõnas Uibo.


https://www.err.ee/1609127747/uibo-automaksu-eelnoust-tahame-koalitsioonipartneritega-veel-aru-pidada
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 16:36:12 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
salatoimik, tahad katsetada?
üksi väga ei toimiks.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 10.10.2023 16:39:04 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Aga mis juhtub kui automaks kehtestatakse aga mitte keegi ei maksa seda? icon_lol.gif politsei ei jõua ka ju tervet riiki trahvida icon_biggrin.gif


See pole politsei asi, võid rahulikult edasi sõita, vähemalt senikaua, kuni kohtutäitur su auto arestida laseb, nagu iga muu maksuvõlaga. Riigil võib hea meelgi olla, sest maksuvõlale lisanduvad intressid.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.10.2023 16:48:09 vasta tsitaadiga

Pigem ülevaatusel võidakse hakata kontrollima, kas sõidukil automaks tasutud.
Kui maks tasumata - antud Eesti registris sõiduk ei sobi juba eos Eestis liiklemiseks ja ei hakata isegi tehnilist kontrolli teostama.

Samuti igal muul x juhul, kui riigile silma jääd, teeb kiiruskaamera trahvi, saad lisaks kirja, et automaks tasutata ja kui ära ei maksa järgneb sanktsioon.

Ei suuda meenutada, kas kunagi isegi liikluskindlustuse paberit ei pidanud ülevaatusel näitama.

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.10.2023 16:50:04 vasta tsitaadiga

ei-ei, pidid tulema mobiilsed pressid, analoogiliselt kiiruskaamerale pannakse kuhugi tee äärde üles ja hakatakse kõiki möödasõitjaid kontrollima, kui maks maksmata siis kohe pressi alla icon_exclaim.gif

/s
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 16:50:15 vasta tsitaadiga

ilma kindlustuseta tüvi teha pole kunagi saanud, noh ametlikult
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.10.2023 16:50:56 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ilma kindlustuseta tüvi teha pole kunagi saanud, noh ametlikult
jah, võimalik, et vanasti paberit näitama ja tänapäeval kontrollivad arvuti-interneti abil..
_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 16:52:26 vasta tsitaadiga

Prillpapa kirjutas:
Pigem ülevaatusel võidakse hakata kontrollima, kas sõidukil automaks tasutud.
Kui maks tasumata - antud Eesti registris sõiduk ei sobi juba eos Eestis liiklemiseks ja ei hakata isegi tehnilist kontrolli teostama.

Samuti igal muul x juhul, kui riigile silma jääd, teeb kiiruskaamera trahvi, saad lisaks kirja, et automaks tasutata ja kui ära ei maksa järgneb sanktsioon.

Ei suuda meenutada, kas kunagi isegi liikluskindlustuse paberit ei pidanud ülevaatusel näitama.

et siis ostueelset ülevaatust teha ei saa kui automaks tasumata? sellised sanktsioonid lähevad samasse patta nagu kui alimendid makstmata siis võetakse juhiload käest.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Prillpapa
Kremli troll

liitunud: 04.06.2022




sõnum 10.10.2023 16:58:36 vasta tsitaadiga

Misasi see "ostueelne ülevaatus" üldse on, see rohkem ülevaatuspunktide haltuura, kus kliendile müüakse sõiduki tehnilise kontrolli teenust, millel vist juriidiliselt ei ole seost riigi nõutava "ülevaatusega". Sama teenust võib pakkuda ka kogenud mehhaanikuga nurga töökoda või lõhnastatud ja lipsuga härrad hästi varustatud töökojaga margiesinduses.
https://automaakler.ee/ostueelse-kontrolli-voimalustest/

_________________
---
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.10.2023 17:01:28 vasta tsitaadiga

See on ülevaatuspunkti teenus, läheb maanteeameti taustakontrolli ilusti kirja
Jääb punane märge ka nagu oleks korduva saanud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 17:10:13 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
ilma kindlustuseta tüvi teha pole kunagi saanud, noh ametlikult


Ei taha nad seal miskit näha. Ainult tulekustuti tuleb kohe letile panna, et kontrollige üle ja pange uus kleeps peale.
Samas kindlustuse olemasolu näevad muidugi ka paberit küsimata, kas kontrollivad ei tea.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.10.2023 17:13:33 vasta tsitaadiga

Miks see kindlustus üldse vajalik peaks olema seal? Jah, sõita ei tohi tee peal ilma aga ülevaatusele ei pea ju ise sõitma…
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.10.2023 17:13:34 vasta tsitaadiga

süsteemi pead ju auto numbri sisestama kui alustad. sealt tuleb kohe tagasi kui paberid korras ei ole.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 17:30:00 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
Miks see kindlustus üldse vajalik peaks olema seal? Jah, sõita ei tohi tee peal ilma aga ülevaatusele ei pea ju ise sõitma…


aga see on nii olnud juba väga ammustest aegadest, pre2000 kindlasti, ma ei tea mida sa siin nüüd võitled ja jaurad, veider et selline info autoomanikele üllatusena tuleb

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.10.2023 17:33:02 vasta tsitaadiga

Ei võitle ega jaura ju icon_rolleyes.gif
Küsimus lihtsalt, ise pole kokku puutunud
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 18:09:48 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
Janis kirjutas:
Miks see kindlustus üldse vajalik peaks olema seal? Jah, sõita ei tohi tee peal ilma aga ülevaatusele ei pea ju ise sõitma…


aga see on nii olnud juba väga ammustest aegadest, pre2000 kindlasti, ma ei tea mida sa siin nüüd võitled ja jaurad, veider et selline info autoomanikele üllatusena tuleb


Ideaalses korras auto. Ühtegi viga pole. Noh sedasamustki et omal jõul ei liigu, aga noh auto eale kohased iseärasusd millele ei tasuks liigselt tähelepanu pöörata.
/s
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.10.2023 18:17:10 vasta tsitaadiga

Ega tüv ka ju sõidukorda ei kontrolli icon_biggrin.gif
Sõbral suri auto ülevaatuselt välja sõites ära, üv mees jättis pm keset parklat selle. Vormistati ära ikka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.10.2023 18:40:42 vasta tsitaadiga

Teab keegi, kust odavalt vähesõitnud hobuse saaks? Samas paluks jooksva teema ümber nimetada kaeramotorismi teemaks...

https://majandus.postimees.ee/7873051/riigikogulane-kert-kingo-automaksust-inimesed-peavad-hakkama-hobusega-tool-ja-koolis-kaima
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 10.10.2023 18:44:00 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ainult tulekustuti tuleb kohe letile panna, et kontrollige üle ja pange uus kleeps peale.


Ei kontrollita enam. Pead laskma kusagil mujal kontrollida ja selle eest maksma.

Näha on, et Kingo ei tea hobustest ja nende ülalpidamisest mitte midagi.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 18:49:12 vasta tsitaadiga

pppd, aega on 2025 oktoobrini, kui peab laekuma 2025 automaks.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 10.10.2023 18:50:48 vasta tsitaadiga

Hobuse kulud vist suuremad? Kingo loogika lonkab
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 19:01:48 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
napoleon kirjutas:
Ainult tulekustuti tuleb kohe letile panna, et kontrollige üle ja pange uus kleeps peale.


Ei kontrollita enam. Pead laskma kusagil mujal kontrollida ja selle eest maksma.


Eelmine aasta veel kontrollisid. Eraldi teenus jah st. pidi selle eest eraldi maksma. Eks oleneb ÜV punktist, kohustust neil ilmselt jah seda kontrollida pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 10.10.2023 19:11:39 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
Teab keegi, kust odavalt vähesõitnud hobuse saaks? Samas paluks jooksva teema ümber nimetada kaeramotorismi teemaks...

https://majandus.postimees.ee/7873051/riigikogulane-kert-kingo-automaksust-inimesed-peavad-hakkama-hobusega-tool-ja-koolis-kaima

icon_lol.gif majandusega on EKRE tegelastel väga hästi...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kyrvas
HV vaatleja

liitunud: 25.05.2005




sõnum 10.10.2023 19:26:27 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga peaks RAV4-a ostma ja peale automaksu kehtestamist maha müüma..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 19:51:13 vasta tsitaadiga

Kes see ostab sul seda peale automaksu kehtestamist?
Juba praegu mõni müüb aasta otsa oma vähe vingema mootoriga autot

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.10.2023 19:52:41 vasta tsitaadiga

No ega need inimesed kuhugi ära ei kao, kellel on vaja näidata, et "siin elab rikas mees". RAV4 saab olema uus Landcruiser... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 19:52:43 vasta tsitaadiga

Järgmine aasta ostetakse järelikult ropult autosid, automüüjad kel vähegi puhvrit on, varuvad ka autosid ette. Ning 2025 tuleb korralik kukkumine.

Kõik erinevad autokalkulaatorid, mida katsetanud olen, annavad erinevat tulemust ca 100€ piires. Eks siis näha ole, mis lõpuks see õige nr on icon_biggrin.gif

_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 10.10.2023 21:28:41 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Hea selge kalkulaator:
https://automaks.codelab.ee/

On see ikka reaalne calkulaator? Mul näitab et 50 euri aastas:
Baasosa: 50 €

Sõiduki vanus 01.01.2025: 41 aastat

Vanus üle 20 aasta, muutuvkomponent puudub.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.10.2023 21:44:37 vasta tsitaadiga

Nii on. Kui vanust üle 20 aasta, siis on 50€ + null korda CO2 komponent.
Kui vanust on 14 aastat, siis on 50€ + 0,1 korda CO2 komponent.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 21:44:50 vasta tsitaadiga

sant, baasosa peakski olema 50 eur (varasem versioon oli 30 eur).
-Koppel-, 41, mitte 14 aastat icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 10.10.2023 21:45:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 21:45:17 vasta tsitaadiga

Jah, täitsa õigeid numbreid näitab. Ise sain 101, see saab 101 ja postimees saab ka 101.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 10.10.2023 22:02:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
sant, baasosa peakski olema 50 eur (varasem versioon oli 30 eur).
-Koppel-, 41, mitte 14 aastat icon_biggrin.gif

See on ju vanada autode omanikele suurepärane süsteem, mul sõbral 2 sõidukit 70-dest.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 10.10.2023 22:19:34 vasta tsitaadiga

Tanel, ikka pidasin seda "14" silmas.

"Tasu hakkab vähenema vanemal kui viieaastasel sõidukil, jõudes 14. aastaks uue sõidukiga võrreldes 10 protsendile ja alates 20. aastast nulli"
14...19 aastase sõiduki eest makstakse 10% CO2 komponenti + 50€ baas
20. aastase sõiduki puhul makstakse ainult 50€ baas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 22:22:18 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
Tanel kirjutas:
sant, baasosa peakski olema 50 eur (varasem versioon oli 30 eur).
-Koppel-, 41, mitte 14 aastat icon_biggrin.gif

See on ju vanada autode omanikele suurepärane süsteem, mul sõbral 2 sõidukit 70-dest.

Juhul kui auto pole pickup. https://www.auto24.ee/soidukid/3896574 1978 El Camino peaks tulema mingi 440€.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 22:36:31 vasta tsitaadiga

OÜ sõidukipark peaks kolima eraisikute nimele 3x automaksu vältimiseks?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2023 22:42:16 vasta tsitaadiga

Mingi vahe ju regati igast Škodasid jms kaubikuteks, nood saavad nüüd mõnuga maksta.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.7 (Küsitlus: Mitut autot oled elu jooksul omanud?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 241, 242, 243 ... 555, 556, 557  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.