Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Esmamulje Starfieldist:
Väga viis
11%
 11%  [ 9 ]
Hea
25%
 25%  [ 20 ]
Käib kah
18%
 18%  [ 15 ]
Alla keskmise
30%
 30%  [ 24 ]
Täielik käkk
13%
 13%  [ 11 ]
hääli kokku : 79

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.09.2023 13:05:46 vasta tsitaadiga

Kuna väga palju negatiivset siin teemas ainult Starfieldi kohta, siis panen natuke positiivset ja naljakat ka:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ja veel üks uudis, eile tulid uued Nvidia driverid välja, imestasin ka kohe, et peale update jookseb mäng paremini icon_eek.gif
https://www.theverge.com/2023/9/12/23870123/nvidia-starfield-performance-resizable-bar-new-gpu-drivers
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 13.09.2023 15:46:01 vasta tsitaadiga

Ouch. Lugedes selle mängu kohta, siis ma ka vist ikkagi niipea seda ligi ei võta - nii paljud muud avastamata kraami saadaval võileivahinnaga.

FO76 ka läbi tehtud, oli ka too mäng korralik feil. Bethesda suhtes pole enam eriti mingeid ootusi, lasevad mingeid poolikuid ja katkiseid, läbimõtlemata asju välja. Vähemalt uuem mängumootor ja parem graafika, kui nendes viimastes Falloutides, aga nojah. Gameplay imo olulisem. Õnneks mulle tundub, et enamus asju on patchide ja modidega parandatavad, nagu nt menüüd, kaart, optimeeritus, bugid jne. Aga mingi suht kehva porti eest maksta 70€? Tänan, ei. Eks järgmisel aastal vaatab uuesti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2023 16:14:09 vasta tsitaadiga

RedFusion, Kõik suured on troonidelt kukkunud. Vanasti oli Bethesda, Bioware jms mänge ostes teada, et isegi kui on bugid, siis stoori on hea. Nüüd pole sedagi. Bioware viimane eraldiseisev väljalase Anthem oli täielik flopp kuigi graafiliselt ilus. Andromeda polnud samuti midagi erilist kuigi läbi ma selle tegin. Kuuldavasti tulevane Dragon Age vaevleb samade probleemide küüsis, seega vaevalt sealtki midagi head tuleb. Uus Mass Effect on arvatavasti vähemalt sama kaugel kui TES:VI ehk siis 2030 optimistlikult. Kui need stuudiod üldse nii kaua veel elavad, sest EA stuudiote surnuaial on ilmselt BioWare hauaplats juba valmis kaevatud ja broneeritud. Bethesda ehk hingitseb MS all kauem aga MS pole pole esimese Xboxi näidanud ennast kui firma mis mängudesse eriti panustaks.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2023 16:32:34 vasta tsitaadiga

ot:
tsitaat:

Andromeda polnud samuti midagi erilist

My face is tired
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2023 17:05:01 vasta tsitaadiga

ot:
Ma ei usu MS viskab kõik hauda nagu oli starlancer CR sai sealt kinga.
Kui asi tulu ei too siis ahju. Starfield ilmselt fixitakese aja jooksul ära. Või läheb veel hullemaks hakkavad tulema DLC kogumikud. Mängus ruumi on.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2023 17:59:36 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
ot:
tsitaat:

Andromeda polnud samuti midagi erilist

My face is tired

ot:
See oli väike probleem. Stoori ise oli väga meh - pea paha oli nõrk ja peategelased polnud meeldejäävad. Isegi kui animatsioonid oleks kõik olnud full motion capture ja näod nii reaalsed nagu UE MetaHuman, siis tagantjärgi kehva stoorit patchidega ei paranda.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2023 21:53:31 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 01:31:14 vasta tsitaadiga

Uus nVidia patch tõstis mul kuskil 40-50% FPS-i 4070Ti peal icon_eek.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 06:55:13 vasta tsitaadiga

Bethesda Releases First Hotfix for Starfield, Promises DLSS Support and More
https://www.techpowerup.com/313584/bethesda-releases-first-hotfix-for-starfield-promises-dlss-support-and-more

Starfield to Finally Get DLSS Support
https://www.techpowerup.com/313604/starfield-to-finally-get-dlss-support

Plaanitakse lisada:
tsitaat:
Brightness and Contrast controls
HDR Calibration Menu
FOV Slider
Nvidia DLSS 2 Support (PC)
32:9 Ultrawide Monitor Support (PC)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 09:55:25 vasta tsitaadiga

Väga hea thumbs_up.gif Siis on tõesti paras lasta neil asjad ära teha ja mingi aeg hiljem mäng ligi võtta.
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 14.09.2023 12:10:26 vasta tsitaadiga

umbes sama kui cyberpunk välja tuli, jookseb halvasti ja enamus asju on puudu. sarnast tagasitulekut võib ju loota et bethesda on suuteline tegema, aga kõheldav
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 13:09:59 vasta tsitaadiga

Tüüpiline. Lastakse alpha välja. Aasta pärast võib öelda, et beta versioon töötab päris hästi. Kahe aasta pärast, kui tuleb Gold Edition kõigi DLC ja muu pudruga, siis võib öelda, et mäng on lõpuks valmis releasiks.


Link

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 14:53:41 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Tüüpiline. Lastakse alpha välja. Aasta pärast võib öelda, et beta versioon töötab päris hästi. Kahe aasta pärast, kui tuleb Gold Edition kõigi DLC ja muu pudruga, siis võib öelda, et mäng on lõpuks valmis releasiks.

See paistab jah olevat praegune trend. Eeldusel, et mängu ennem ei hüljata a'la EA kes kohe asja hülgab kui on näha, et mäng jookseb lati alt läbi ja ei saavuta müüginumbreid või nõuab kuude kui mitte aastetepikkust patchimist.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 15:01:18 vasta tsitaadiga

Bethesdalt oodata CDPR-i või Hello Gamesi moodi asja parandamist... vist pole mõtet? vaadates senist ajalugu, küll modijad "parandavad"

aga muidu, üldises plaanis mulle mäng pigem meeldib, vbolla osaliselt ka selle pärast, et ammu Falloudile järge oodanud icon_razz.gif

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2023 15:17:40 vasta tsitaadiga

Selge on see, et pre-dlc aega storylined ei olnud mängudel nii suured. Milleks ehitada tavaline SP peli nii suureks, piisab tavalisest 6-10h kampaaniast:) Expansion packe küll tehti, aga seal pigem muutus kõik juba ja oli n-ö standalone toode.

DLC ajastu toob lihtsalt sisu juurde, mängija otsustab kas tahab selle eest maksta. Küll aga jah on nõme olukord see, kui algselt lubatud vidinad saabuvad hoopis aastake hiljem tasulise dlc-ga. Aga ka sel juhul saab klient rahakotiga hääle anda, kas võtta base game või mitte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 02:42:31 vasta tsitaadiga

Pisut alla 70h, level 80, factionite questline'id tehtud, main story'st viimane missioon veel tegemata.
Tegevust ikka maa ja ilm, igasugu too kohvi tegevusi teha veel küll.

Perf: 4080, 5800x, 3440x1440, New Atlantis/Neon kukkus HUB optimized seadetega tihti alla 50fpsi, DLSS modi ja framegeniga enamasti 120 lukus, vahel dropib alla 100.
Pisut negatiivset koos spoileritega:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 15.09.2023 13:24:46 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
Tüüpiline. Lastakse alpha välja. Aasta pärast võib öelda, et beta versioon töötab päris hästi. Kahe aasta pärast, kui tuleb Gold Edition kõigi DLC ja muu pudruga, siis võib öelda, et mäng on lõpuks valmis releasiks.


tegelikult on ka teine põhjus.
Aastaid tagasi polnud mängijad sellised "lilleõied" , et iga pisasja pärast vinguksid. Vanasti ei eeldanud keegi, et mäng peaks ideaalne olema. Eeldati , et mängu mängimisest saadakse meeldiv elamus. Enda suhtumist vaadates võib ka täheldada, et mõne asja üle ei peaks tegelt virisema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 14:41:11 vasta tsitaadiga

Peab tunnistama, et laevade konstrueerimine on minu jaoks üks paremaid osasid mängus. Ilmselt saab selleks ka baaside ehitamine, aga sinnani pole veel jõudnud.

algne laev, mille peaaegu kohe alguses tegin
Spoiler Spoiler Spoiler


hiljem sai teine ja oluliselt võimsam kõrvale ehitatud (jäi värvimata)
Spoiler Spoiler Spoiler


praegu on selline B klassi laev, ei jõua C klassi ära oodata, et saaks tõelisi monstrumeid kokku panna
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.09.2023 14:46:32 vasta tsitaadiga

C klassi lahti saada on paras kebens. Sisuliselt peaksid olema piraat kes teabaggib " heasid".
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 14:48:14 vasta tsitaadiga

selle saab ju skillpointidega või ma olen millestki valesti aru saanud?
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.09.2023 15:43:06 vasta tsitaadiga

B klass tahab saada 15 killi ja c klass 30 killi et unlockida " skill" . Tõmbasin piraadi laevastikule vee peale sisuliselt, kui hakkasin süvenema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 16:07:00 vasta tsitaadiga

õige, seda küll, aga ma rändan nii palju ringi, et neid kille saada küll mingi probleem ei ole icon_smile.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.09.2023 16:20:07 vasta tsitaadiga

Sama siin aga kuidagi väga tühi see elu seal kosmoses.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2023 16:36:48 vasta tsitaadiga

mul piloting 4ja 30st puudu 23, ei ole midagi märkimisväärset omast arust teinud, natuke main ja sidequeste ja niisama ringi kolanud, piraatlusega tegelenud ei ole
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.09.2023 23:33:14 vasta tsitaadiga

Veel paar asja, mis mängu heaks teevad icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2023 13:04:43 vasta tsitaadiga

Õhtul ennem magama minemist hea meelelahtuslik vaatamine icon_lol.gif

Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2023 09:57:32 vasta tsitaadiga

Väga põhjalik sätete analüüs, et kuidas need mõjutavad pildikvaliteeti ja jõudlust:


Link

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MadCow
HV vaatleja

liitunud: 26.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.09.2023 15:28:12 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
B klass tahab saada 15 killi ja c klass 30 killi et unlockida " skill" . Tõmbasin piraadi laevastikule vee peale sisuliselt, kui hakkasin süvenema.


Ei pea seda nii tegema. Õnneks saab neid "kille" ka MAST'is simulaatoris. Veidi pussredamist on aga suht nobedalt ikkagi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 17.09.2023 20:58:49 vasta tsitaadiga

Kas meeskonna lisamine laevale mingit realset kasu annab peale " kosmeetilise" ilme ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 18.09.2023 12:23:21 vasta tsitaadiga

Miks igakord kui ma kuskil suva planeedil maandud. Kellegi teise laev ka lendab must üle ja maandub lähedal. Ja miks see k6lab nagu ma oleks maal kus on 6hk. Näiteks plutol on ilusti kuulda seda teist laeva, k6lab nagu lennuk maanduks. Kas seal aja jooksul k6ikkidele planeetidele kunstlik atmosfäär tehtud? V6i on see mäng nii null kaasahaarav? Pole veel nii kaugele j6udnud aga see kosmose kraam hakkab aina rohkem häirima. Väga halvasti tehtud. Iga quest nagu mine sinna teise galaxia otsa ja siis tule tagasi. Ja npc kes selle questi andis seisab samas kohas samasugune nagu päevagi poleks möödunud. Tegelt sellised lennud v6ttaks sajandeid ja kauem aega. V6rreldes FO3 ja 4 kus sai end sisse elada, sest maailm oli usutavam. Ainuke hea asi on tulistamine aga relvad suht jürad. Ehk tuleb veel midagi ägedat. FO76 maailm oli isegi etem kui see.
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2023 13:44:09 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kas meeskonna lisamine laevale mingit realset kasu annab peale " kosmeetilise" ilme ?


jep, erinevatel liikmetel erinevad skillid, mis laevale määrates aktiveeruvad (juhul kui tegemist on tech skillidega)

igatahes Piloting 4 ehk C klass käes, tuli ikkagi kergelt, Crimson Fleet questline-i lõpetades

siinkohal peab ütlema, et Freestar Rangers ja Crimson Fleet questline-d on enam-vähem OK (Crimson Fleet meeldis isegi rohkem), main story üpris üksluine ja vaimuvaene (täiesti kopipasta FO4jast)

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2023 18:53:42 vasta tsitaadiga

renx09, ma ei mõista kas ta kuskil näitab ka millised boonused nüüd laevas töös on? Kus neid perke näha sai, kui NPC-ga juttu ajama hakkad näitab? Kus ma tean kas töötab või mitte icon_lol.gif tra nii beta mäng
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.09.2023 19:56:44 vasta tsitaadiga

kuidas on võimalik nii saamatu olla? menüüs all vasakul nurgas valid laeva menüü, sealt crew ja seal saab määrata kes laeval, kes outpostis jne, need skillid mis aktiivsed on valge taustaga
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2023 05:16:46 vasta tsitaadiga

Tundub, et see NOVA GALACTICu cockpit on veidi bugine, tahtsin üle oma laeva hüpata ja.. icon_lol.gif välja ei saa

Link

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 08:26:34 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2023 03:37:57 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Link


Liiga hea icon_lol.gif vend unustas ainult ühe pisikese detaili.. et noh need planeedid vaata.. SA PEAD FAKING JALA KÕIK 1000 PLANEETI LÄBI KÕMPIMA sest tulevikus jalgratast vms enam ei eksisteeri.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.09.2023 09:20:34 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:


Liiga hea icon_lol.gif vend unustas ainult ühe pisikese detaili.. et noh need planeedid vaata.. SA PEAD FAKING JALA KÕIK 1000 PLANEETI LÄBI KÕMPIMA sest tulevikus jalgratast vms enam ei eksisteeri.

Videot ei vaadanud, aga vastan su lausele nii.

Bethesda ei teinud jalgratast või siis mingit sõidukit mängu just selleks, et sa ei kõmbiks neid 1000 planeeti läbi. Selleks, et sa ei saaks seda teha, kuna planeedid on ikkagi väikesed ja piiratud.
1000 planeti tehti selleks, et sul tekiks tunne, et tegu on suure ja tühja kosmosega, kui sinna mingi liikuva masina oleks pannud, siis oleks need alad pidanud olema tunduvalt suuremad.
Nii palju vahepeal on selgunud, et lisaks sellele, et planeedi jalutatavad alad on piiratud 5x5km, on lisaks sellele
piiratud ka see, palju sa neid automaatselt genereeritavaid alasid üldse teha saad planeedile. Et siis alade arv on piiratud. Õnneks mõlemad saab modidega maha võtta.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 27.09.2023 12:05:03 vasta tsitaadiga

Tahaks nagu vastata sellise jutu peale mdiagi, kuid ei oska öelda muud kui, et siis ei oleks mõtet olnud teha isegi nii suurt mapi kuna keegi ei viitsi neid läbi jalutada. icon_lol.gif
Vaatasin video läbi ka, kõik õige
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2023 15:34:30 vasta tsitaadiga

Tegemist on lihtsalt pooliku mänguga. Seda on näha igast asendist. Tahteti "immersive" space game'i, kus on palju planeete ja tähti aga nende avastamine käib jala, kuna muidu oleks liiga kiire läbi avastada kõik kohad, kus saab käia. Paljud on lihtsalt tühjad planeedid.

Pakun, et aasta pärast kui tuleb mingi hulk suurema sisuga mod'e peale, siis tekib ka miskit avastamist.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2023 15:58:26 vasta tsitaadiga

kõige rohkem katki on see, et arendati eelmise põlvkonna mootorile, Fallout 4 in space on korrektne kirjeldus asjale
kõik kordub, mis oli FO4-jaga, modijad peavad jälle arendajate töö ära tegema, nii sisu kui vormi osas - kellel Bethesda osas mingid illusioonid olid, on ise süüdi

muidugi see probleem, et palju tühje planeete on... ma ei tea mis huvitav ettekujutus sul universumist on...

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.09.2023 16:02:30 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
HDTanel kirjutas:


Liiga hea icon_lol.gif vend unustas ainult ühe pisikese detaili.. et noh need planeedid vaata.. SA PEAD FAKING JALA KÕIK 1000 PLANEETI LÄBI KÕMPIMA sest tulevikus jalgratast vms enam ei eksisteeri.

Videot ei vaadanud, aga vastan su lausele nii.

Bethesda ei teinud jalgratast või siis mingit sõidukit mängu just selleks, et sa ei kõmbiks neid 1000 planeeti läbi. Selleks, et sa ei saaks seda teha, kuna planeedid on ikkagi väikesed ja piiratud.
1000 planeti tehti selleks, et sul tekiks tunne, et tegu on suure ja tühja kosmosega, kui sinna mingi liikuva masina oleks pannud, siis oleks need alad pidanud olema tunduvalt suuremad.

See on lihtsalt laisk disain. 16 aastat tagasi tegi BioWare UE3 peal samuti suured kaardid ja andis Mako sõiduki millega seal sõita. Ma kiire otsinguga ei leidnud kui suured ME1 kaardid olid aga eeldan, et need pidid olema suuremad. Äkki 16x16km.
Ka seal oli sama probleem, et baasid või ressursid mida leida olid suuresti copy-paste ja mõttetud. Ma mäletan legendary edition läbi tehes paar aastat tagasi, et ühes baasis avastasin suure tühja ruumi. Isegi mingit mööblit polnud seal. Täiesti tühi.

Bethesda oleks pidanud võtma selle aluseks ja tegema asju paremini. Parem las olla 50 planeeti kus on mõtet isegi jala uitama minna kui 1000 planeeti kus pole suurt midagi.
Näiteks BioWare lahendas selle ME2 hoopis nii, et nad kaotasid need planeedid ära ja maanduda sai spetsiaalsetes kõrvalmissioonides (N7 missions). Kõik need missioonid olid täiesti unikaalsed ja kuigi neid olid vähem ja planeedil vabalt jalutada enam ei saanud, siis oli kokkuvõttes tegu huvitama mänguga.

Mass Effect Andromeda puhul kaaluti samuti algul prodseduuriliselt genereeritud planeete aga tehnoloogia polnud tollal veel selleks valmis ja otsustati poole tosina planeedi kasuks kus olid unikaalsed questid jms.
Kuigi isegi seal tekkis teatav repetition kuna kaks neist planeetidest olid kõrbed, selle erisusega, et ühel oli ohuks radiatsioon ja teisel oli ohuks kuumus.

Hetkel tundub see 5x5km lihtsalt mootoril limiidina, kuna selle suurendamisel pidavat crashid tihenema. Ma isegi mõistaks seda limiiti siis kui need väiksemad alad oleks täis huvitavaid sidequeste või väärtuslikku looti aga ei ole ju.
Videos tuuakse ka hästi välja see, et tegu on tulevikuga aga mängu mehhaanika ehk siis relvad jms on pmst samad mis FO4's. Võibolla laevad (space ships) on ainus asi mis on tehnoloogiliselt arenenum ja huvitav.

Kogu see 1000 planeeti on huvitav esimesed paar korda aga kui seda piisavalt korrata muutub see tüütuks ja igavaks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 27.09.2023 18:14:38 vasta tsitaadiga

Ma pole vist siiani ühtegi märkimisväärselt head automaatselt genereeritavate kaartidega/aladega mängu kohanud. Kõige parema tulemuse saab siis kui alguses juba hunniku andmeid ette söödad. Umbes civilisation stiilis.

Starfieldi ühest probleemist räägiti muidugi hiljuti lekkinud microsofti? dokumentides. Rahad on nii suured, et investorid ei julge riskida ja nii tehaksegi asja mis korra juba töötas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2023 09:51:21 vasta tsitaadiga

Sellise keskmise baasi template genereerimine vajab kuskil ühe inimese poole aasta tööd.
Huvitavate kohtade genereerimine on kallis. AI poolt assetide genereerimine paistab kuum teema olevat eks näis kuidas tehnoloogia õnnestub.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 28.09.2023 10:35:05 vasta tsitaadiga

Tundub et kogu raha kulus siis reklaami, haibi tekitamiseks ja ülemuste palkadeks.

Panin eileõhtul korraks mängu käima.
Räägiks siis lähemalt sisealade valgustusest.Näiteks õpetuseala baas. Ruumid kohe enne baasist väljumist. mingi 5 minutit mängu algusest.

Poisid on lihtsalt põrandale tõmmanud heledama alaga ringid. Valgus allika ja valguse langemise vahel pole teinekord mingit seost. Mõni heledam ring on tehtud kohta kus pole ühtegi valgus allikat.
Enamus valgus allikaid on tunduvalt tumedamad kui põrandal olev valgus. Kohe nii tumedad et tekib küsimus kas tegu on lambi või lihtsalt seina konstruktsiooniga.
Tekib selline mulje, et ruumi valgustavad põrandal olevad heledad ringid. Täpselt vastupidi sellele kuidas asjad tegelikult olema peaks.
Totaalne käkk.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2023 10:53:35 vasta tsitaadiga

SirAskAlot kirjutas:
Tundub et kogu raha kulus siis reklaami, haibi tekitamiseks ja ülemuste palkadeks.

Panin eileõhtul korraks mängu käima.
Räägiks siis lähemalt sisealade valgustusest.Näiteks õpetuseala baas. Ruumid kohe enne baasist väljumist. mingi 5 minutit mängu algusest.

Poisid on lihtsalt põrandale tõmmanud heledama alaga ringid. Valgus allika ja valguse langemise vahel pole teinekord mingit seost. Mõni heledam ring on tehtud kohta kus pole ühtegi valgus allikat.
Enamus valgus allikaid on tunduvalt tumedamad kui põrandal olev valgus. Kohe nii tumedad et tekib küsimus kas tegu on lambi või lihtsalt seina konstruktsiooniga.
Tekib selline mulje, et ruumi valgustavad põrandal olevad heledad ringid. Täpselt vastupidi sellele kuidas asjad tegelikult olema peaks.
Totaalne käkk.

Mängundus on ilmselgelt väljasuremisele määratud, kui vigisetakse ainult pildi kvaliteedi nüansside pärast.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tint
HV veteran

liitunud: 26.01.2003




sõnum 28.09.2023 11:17:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mängundus on ilmselgelt väljasuremisele määratud, kui vigisetakse ainult pildi kvaliteedi nüansside pärast.

Ja kõik muu on selle mänguga korras siis või? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 28.09.2023 11:17:46 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
SirAskAlot kirjutas:
Tundub et kogu raha kulus siis reklaami, haibi tekitamiseks ja ülemuste palkadeks.

Panin eileõhtul korraks mängu käima.
Räägiks siis lähemalt sisealade valgustusest.Näiteks õpetuseala baas. Ruumid kohe enne baasist väljumist. mingi 5 minutit mängu algusest.

Poisid on lihtsalt põrandale tõmmanud heledama alaga ringid. Valgus allika ja valguse langemise vahel pole teinekord mingit seost. Mõni heledam ring on tehtud kohta kus pole ühtegi valgus allikat.
Enamus valgus allikaid on tunduvalt tumedamad kui põrandal olev valgus. Kohe nii tumedad et tekib küsimus kas tegu on lambi või lihtsalt seina konstruktsiooniga.
Tekib selline mulje, et ruumi valgustavad põrandal olevad heledad ringid. Täpselt vastupidi sellele kuidas asjad tegelikult olema peaks.
Totaalne käkk.

Mängundus on ilmselgelt väljasuremisele määratud, kui vigisetakse ainult pildi kvaliteedi nüansside pärast.

oi vigisemist jagub ka paljuks muuks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2023 11:19:57 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
tsitaat:

Mängundus on ilmselgelt väljasuremisele määratud, kui vigisetakse ainult pildi kvaliteedi nüansside pärast.

Ja kõik muu on selle mänguga korras siis või? icon_biggrin.gif

Ei ole. Probleeme on nagu muda, aga mingi valguseprobleemi kriitika on ikka üle võlli.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.09.2023 11:20:31 vasta tsitaadiga

Tint kirjutas:
tsitaat:

Mängundus on ilmselgelt väljasuremisele määratud, kui vigisetakse ainult pildi kvaliteedi nüansside pärast.

Ja kõik muu on selle mänguga korras siis või? icon_biggrin.gif

Terve teema ongi ainult vigisemist täis... steami hinne on kukkunud ka 75% peale... ehk siis sinna kanti, mis oleks sellele mängule õiglane, mitte
88% nagu alguses oli.
Keegi võiks vahelduseks midagi positiivset ka kirjutada icon_rolleyes.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2023 11:40:34 vasta tsitaadiga

subjektiivselt positiivne:

- üldine setting
- sidequestid (Rangers, Ryujin, UC ja Crimson Fleet)
- laevade ja baaside ehitamine

_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Starfield mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.