Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.09.2023 20:35:59 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
https://www.techpowerup.com/review/asus-geforce-rtx-4090-matrix-platinum/
Pange rahakotid valmis, ainult 3.2k dollari eest saab selle endale lubada.


Kaja Kallase vanemad jõuavad küll seda osta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009




sõnum 19.09.2023 21:56:02 vasta tsitaadiga

Auron, GPU-maks, peaks reffidele ideid juurde andma. Nad sõgedad kommarid teevad teoks.
_________________
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 24.09.2023 21:23:12 vasta tsitaadiga

Kas mõnel aHVil on 4090 connector sulanud kah ? Julgeb üldse raali 24/7 jooksma jätta icon_question.gif icon_exclaim.gif
Kas nendest lühematest sense pinnidest, millega kaarte nüüd shippitakse kasu ka on ? icon_rolleyes.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 07:03:08 vasta tsitaadiga

NVIDIA GeForce RTX 4090 GPU & Samsung Odyssey Neo G9 Monitor Not A Perfect Match, 8K 240Hz Mode Reportedly Doesn't Work
https://wccftech.com/nvidia-geforce-rtx-4090-gpu-samsung-odyssey-neo-g9-monitor-not-a-perfect-match-8k-240hz-mode-not-working/

Nvidia planned obsolescence tõstab jälle pead icon_rolleyes.gif . Selle oleks lahendanud DP 2.0 lisamine.
Muidugi ainult horisontaalne on 8K. Vertikaalne ei ole, seega on vale seda nimetada 8K monitoriks.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 08:38:30 vasta tsitaadiga

Õnneks alati võimalus amd kaardiga 200+ fps lasta resul kus piksleid 2x rohkem kui 4K puhul icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Optimist
Kreisi kasutaja
Optimist

liitunud: 18.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 09:23:09 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Õnneks alati võimalus amd kaardiga 200+ fps lasta resul kus piksleid 2x rohkem kui 4K puhul icon_biggrin.gif

AFAIK erinevalt nVidiast pole AMD ühtegi oma GPUd 8K capable gaming reklaaminud, ehkki neil on DP2.1 tugi olemas. Displayport 1.4a kasutamine 4090 GPU'l ja samas 8K reklaamimine on IMHO täiesti mõistusevastane.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 09:31:05 vasta tsitaadiga

Toetab ju kenasti üle HDMI ning DSC'd kasutades ka üle DP. Kui üks tootja teeks 4K 1000Hz monitori, mille jaoks kummalgi bandwidthi poleks, siis ei tohiks GPU tootjad enam 4K'd ka reklaamida?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.09.2023 16:19:25 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Õnneks alati võimalus amd kaardiga 200+ fps lasta resul kus piksleid 2x rohkem kui 4K puhul icon_biggrin.gif

Või siis Nvidia kõige kallima consumer kaardiga nautida alla 60fps max sätetega 4K peal teatud mängudes thumbs_up.gif
kaspar737 kirjutas:
Toetab ju kenasti üle HDMI ning DSC'd kasutades ka üle DP. Kui üks tootja teeks 4K 1000Hz monitori, mille jaoks kummalgi bandwidthi poleks, siis ei tohiks GPU tootjad enam 4K'd ka reklaamida?

Toetab mida? 120Hz. Pole jah midagi paremat kui osta 240Hz monitor ja avastada, et 4090 suudab parimal juhul teha pool reklaamitud värskendussagedusest.
Point on selles, et mõlemad nii 4000 kui ka 7000 seeria väljastati umbes samal ajal. Nvidia ei saa väita, et DP 2.0 polnud selleks hetkeks veel valmis integreerimiseks. Seega see oli teadlik otsus. Samas vaadates kuidas Nvidia armastab upscalingut, compressionit jms siis ma ei imesta ka, et nad koonerdavad displei väljundite pealt.

The 12V-2x6 Connectors Appear to Handle Full Load While Partially Inserted
https://www.techpowerup.com/314066/the-12v-2x6-connectors-appear-to-handle-full-load-while-partially-inserted

Ehk siis tahate DP 2.1 ja mitte üles sulavat ühendust, siis ostke 5090. Kindlasti ka mingi 5000 seeria eksklusiivne featuur a'la DLSS 4.0 vms.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 27.09.2023 10:22:53 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Õnneks alati võimalus amd kaardiga 200+ fps lasta resul kus piksleid 2x rohkem kui 4K puhul icon_biggrin.gif

Või siis Nvidia kõige kallima consumer kaardiga nautida alla 60fps max sätetega 4K peal teatud mängudes thumbs_up.gif
kaspar737 kirjutas:
Toetab ju kenasti üle HDMI ning DSC'd kasutades ka üle DP. Kui üks tootja teeks 4K 1000Hz monitori, mille jaoks kummalgi bandwidthi poleks, siis ei tohiks GPU tootjad enam 4K'd ka reklaamida?

Toetab mida? 120Hz. Pole jah midagi paremat kui osta 240Hz monitor ja avastada, et 4090 suudab parimal juhul teha pool reklaamitud värskendussagedusest.
Point on selles, et mõlemad nii 4000 kui ka 7000 seeria väljastati umbes samal ajal. Nvidia ei saa väita, et DP 2.0 polnud selleks hetkeks veel valmis integreerimiseks. Seega see oli teadlik otsus. Samas vaadates kuidas Nvidia armastab upscalingut, compressionit jms siis ma ei imesta ka, et nad koonerdavad displei väljundite pealt.

The 12V-2x6 Connectors Appear to Handle Full Load While Partially Inserted
https://www.techpowerup.com/314066/the-12v-2x6-connectors-appear-to-handle-full-load-while-partially-inserted

Ehk siis tahate DP 2.1 ja mitte üles sulavat ühendust, siis ostke 5090. Kindlasti ka mingi 5000 seeria eksklusiivne featuur a'la DLSS 4.0 vms.


Sinu arvamuse järgi ei hakka kindlasti ostma. Sa ei suuda tooteid objektiivselt võrrelda, sest sa oled ühe tootja vastasel ristiretkel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2023 13:32:02 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, Ma ei üritagi sulle midagi müüa ja üritada rohelist ostvat inimest veenda punast ostma on sama mõttetu nagu kultuses olevat inimest veenda oma iidolit hülgama või Apple kasutajat Androidi proovima.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 27.09.2023 16:33:45 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
SirAskAlot, Ma ei üritagi sulle midagi müüa .


tsitaat:
Ehk siis tahate DP 2.1 ja mitte üles sulavat ühendust, siis ostke ....


Sinu enda sõnad. Sõnade mõte oli ka üsna selge.
Ma eeldan , et sa ei määri seda foorumi seina lihsalt oma lõbuks . Kui sa tahad, et inimesed sinu jutuga arvestaksid , siis katsu algatuseks enda kirjutatud jutust aru saada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2023 18:36:32 vasta tsitaadiga

SirAskAlot, Sina ei ole kõik inimesed. Ma ei tsiteerinud sind seda postitades ja pole minu probleem, et sa seda nii isiklikult võtad. Päeva lõpuks on see lihtsalt tükk rauda mida müüb suurfirma kes tahab maksimaalset kasumit teenida ja see on tõsi kõigi kolme kohta kes kaarte toodavad.
Mina lähtun pigem sellest, et kes neist kolmest vähem halb on, sest halvad on nad kõik.

Muidugi sõltub ka sellest mida inimene mängib. Need mängud mida mina mängin on nii tugevalt CPU limited, et GPU upgrade AMD, Nvidia või misiganes peale ei annaks mulle praktiliselt midagi. Eriti arvestades seda, et kui nõrga või vana kaardiga saab üldjuhul sätteid maha võttes kuidagimoodi ikka mängida, siis kehva prosega on väga raske midagi teha, et jõudlust tõsta kas sätete muutmise või millegi muuga.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 27.09.2023 20:02:34 vasta tsitaadiga

Tahad RT-d võtad Nvidia, RT ei koti ja tahad tavalise rasterizationga pelada, võtad AMD, pole väga keeruline.. hethel vähemalt. Eks näeb mis järgmiste generatsioonide numbrid tulevad icon_idea.gif icon_exclaim.gif
Mingi mõttetu fanboyism on ausalt täis komöödia, kõik 3 paneks teile täiega taha ja müüks 5000 euroseid kaarte, kui võimalus oleks icon_arrow.gif

_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2023 11:13:21 vasta tsitaadiga

Ise olen AMD peal, ent endiselt on NVIDIA puhul vist parem madala FPSi osas, st. ei dipi nii alla. Sellega võiks AMD korda saada, siis oleks täpselt nii.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003




sõnum 28.09.2023 12:27:13 vasta tsitaadiga

Sõltub mängust palju. Osad on saanud patche, kus 1% fps ei ole nii halb. Tegelikult on just nvidia lows olnud kehvemad pigem, eriti paistab silma 4090 kaartidega, kus kõrgeim fps ja low vahe on suurem.
_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 29.09.2023 09:10:18 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Ise olen AMD peal, ent endiselt on NVIDIA puhul vist parem madala FPSi osas, st. ei dipi nii alla. Sellega võiks AMD korda saada, siis oleks täpselt nii.

Framepacingu jama sai aastaid tagasi lahendatud?
Min FPS annab lukustad kõrgemale parema prosega, muud midagi.
Seal kus min FPS tähtis on, näiteks MP COD, teeb AMD ringe ümber nvidia(isegi 4090st ees). Kust sellist infot võetakse?

Eniveis, palju huvitavam on nüüd kuidas Framegenerationit mõõta? ms või FPS? Ja kas seal framepacing paigas jne...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 10:19:32 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
rmc kirjutas:
Ise olen AMD peal, ent endiselt on NVIDIA puhul vist parem madala FPSi osas, st. ei dipi nii alla. Sellega võiks AMD korda saada, siis oleks täpselt nii.

Framepacingu jama sai aastaid tagasi lahendatud?
Min FPS annab lukustad kõrgemale parema prosega, muud midagi.
Seal kus min FPS tähtis on, näiteks MP COD, teeb AMD ringe ümber nvidia(isegi 4090st ees). Kust sellist infot võetakse?

Eniveis, palju huvitavam on nüüd kuidas Framegenerationit mõõta? ms või FPS? Ja kas seal framepacing paigas jne...


ms ja fps suhe

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 29.09.2023 11:31:35 vasta tsitaadiga

HPN, mis selle suhtega on?
Kui AI teeb vahepeal 100 toimingut ja siis "viskab" järjest kaadreid ekraanile? Ja siis on jälle "vaikus".
Framepacing?

Lisaks veel input lag, mis hetkel input sisse arvestatakse, kas input arvatakse 1, 2 või 3 kaadri sisse?
Mu arusaamist mööda on neid tegureid hulgim, kui lihtsalt FPS loendur monitor nurgas(mis ei ole ka alati päris õige, sellepärast FCAT kasutataksegi).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 12:36:15 vasta tsitaadiga

Reviewdes ikkagi IMO on NVIDIA kaartidega FPS stabiilsem, sh. madalamas otsas, ent ka üleüldiselt. AMD-l on veits dippidega probleeme, IMO. Tajun seda ka ise 6700XT-ga ja näen sama ka teistel. 1070/1080 ja 1080Ti pealt 6700XT peale kolides tunnetatav. Prose 1600->5600X vaevalt selles süüdi on icon_lol.gif

Ei ole nii drastiline, et dealbreaker oleks, ent väike eelis rohelistel ikkagi.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 13:53:02 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
HPN, mis selle suhtega on?
Kui AI teeb vahepeal 100 toimingut ja siis "viskab" järjest kaadreid ekraanile? Ja siis on jälle "vaikus".
Framepacing?

Lisaks veel input lag, mis hetkel input sisse arvestatakse, kas input arvatakse 1, 2 või 3 kaadri sisse?
Mu arusaamist mööda on neid tegureid hulgim, kui lihtsalt FPS loendur monitor nurgas(mis ei ole ka alati päris õige, sellepärast FCAT kasutataksegi).


Mitme muutuja omavaheline suhe tuleks mõõdupuuks võtta, kui muidu reaalselt pilti kätte ei saa või on eksitav.

_________________
/digitaalselt allkirjastatud/
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 29.09.2023 13:54:57 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Reviewdes ikkagi IMO on NVIDIA kaartidega FPS stabiilsem, sh. madalamas otsas, ent ka üleüldiselt. AMD-l on veits dippidega probleeme, IMO. Tajun seda ka ise 6700XT-ga ja näen sama ka teistel. 1070/1080 ja 1080Ti pealt 6700XT peale kolides tunnetatav. Prose 1600->5600X vaevalt selles süüdi on icon_lol.gif

Ei ole nii drastiline, et dealbreaker oleks, ent väike eelis rohelistel ikkagi.


Njah nVidia 8GB kaartidel kukub FPS 3 peale, sealt allapoole enam kukkuda ei anna jah, seega dippimine puudub;)

PS vaatasin oma posti 5600->5800x3d peale liikumisest üle ja meenub et jah 80FPS lukus sai tõsta 120 peale. Väike edasiminek nagu oleks.
Sai siin Crossfire aegu kataetatud 2x kaarti masinas, hd6950 oli vist? Seal oli kõva framepacingu ja stutterfesti teema. Sai just ka ROTR katsetatud, päris jästi jooksis 100FPS ligidal. Geothermal Valleys aur tõmbas veits alla, aga ma just imestasin et ei pidanud fog MIN seadetele minema kakkuma, kukkumine oli ikka suht minimaalne.
Mäletan et NFS13 näiteks pidin Fog(kummide kärsatamine) Min tõmbama eelneva kaardiga, sest FPS kukkus pooleks muidu.
Ma ei teagi, see mingi rx6700 eripära, CLEAR CMOS tegemata vms...
Ise ma küll öelda ei saa et nii hull see FPS kõikumine oleks...
Keegi frametime graphe ka uurinud? IT jeesus heidab vist pilgu peale...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.09.2023 14:46:22 vasta tsitaadiga

Vael, NVIDIA mälupuudulikkus on eraldi teema & mul ei kukkunud ühegi NVIDIA kaardiga miski kuskile nii madalale. Etjah, millegipärast soovid äärmustesse minna, ignoreerimaks probleemi.

Endal ka plaanis veel enne platvormivahetust 5600X->5800X3D teha, ent 1600->5600X ei saanud kuidagi dippe tekitada, seega on asi GPU-s.

Vael kirjutas:
Ise ma küll öelda ei saa et nii hull see FPS kõikumine oleks...

Selle alusel tundub, et sa vist ei saa aru, millest ma räägin.

_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.10.2023 14:15:43 vasta tsitaadiga

rmc, ei tõesti ,ei saa... Mul 6800xt pikemat aega masinas ja tõesti pole äärmuslikke kukkumisi kohanud. Tavaliselt raua vahetusel lasen paar intensiivsemat mängu käima ja 20-30 min joolsen ringi et näha kas vaja seadeid alla tuua, temp korras jms. 1440p hetkel üldiselt Ultra peale ja suht muretu.
AMD nime teema ja hinnastamine jms olen sinuga nõus, aga sellist draiveri jama nagu 5700xt oli pole enam ammu kohanud. Kui üldse siis on nvidia mehed discordis Cod pelades rohkem ära kukkunud või läg pärast kurtnud ja pärast tuleb välja et BF RT peale surunud...
Aga üldiselt võiks AMD teemasse vist kolida;)

Vb on hoopis seadetes asi? Mingi enhanced sync, anti lag vms AMD algseades peale surunud?
Kui SAM sai peale, siis see võib ka k8hati lõkata
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2023 14:25:26 vasta tsitaadiga

Ma olen mänginud ja testinud palju erinevaid masinaid.

võin kinnitada, et 6700XT, 6800 ja 6800XT tõesti dipivad arusaamatult vahepeal. Oleneb muidugi ka mängust ja muust olukorrast ilmselt.
Näiteks 6700XT on mul mingites olukordades paremini perfoorminud overallis kui näiteks 3060ti ja 3070 aga samas on need arusaamatud dipid olnud. Enamustes mängudes ei ole ilmselt lugu aga FPS meeste jaoks hukatuslik olukord ilmselt.

Jutt käib siis ka erinevate tootjate kaartidest mitte ainult üks mudel ühte ja teine teist. Nvidia hoiab selgelt stabiilsemat joont.

7900 XTX puhul ei ole täheldanud sellist asja näiteks. Olen proovinud powercolorit ja asrocki. 1% low olid powercoloril suurem aga mitte selliste dippidena nagu 6000 seeria kaartide puhul.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirAskAlot
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.03.2011




sõnum 02.10.2023 15:05:43 vasta tsitaadiga

Prantsuse ametivõimud olid Pariisi Nvidia kontoris külas käinud. GPU-de hinda see kahjuks ei mõjuta. Ma sain aru , et pretentsioonid olid pigem AI sektori valdkonnas.
Eks aeg näitab kas nad sealt midagi huvitavat ka leidsid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Lovelace (AD102/AD103/AD104/AD106/AD107) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.