Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 145, 146, 147  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2023 14:44:52 vasta tsitaadiga

Yep, see on plaanis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 12:34:29 vasta tsitaadiga

Keegi teab kaua läheb neljapäeval võttis kuller välja.Nüüd juba Esmaspäev ikka pole kuskil.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 12:36:32 vasta tsitaadiga

Ei tea
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 12:42:56 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ei tea

Küsin omniva käest siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 13:01:35 vasta tsitaadiga

Oled kindel, et see oli Omniva kuller, kes paki välja võttis? Mitte pole tegu kulleriga, kes lähema(te) nädala(te) jooksul plaanis selle paki Omniva kätte toimetada?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 13:04:20 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Oled kindel, et see oli Omniva kuller, kes paki välja võttis? Mitte pole tegu kulleriga, kes lähema(te) nädala(te) jooksul plaanis selle paki Omniva kätte toimetada?

Kirjas on sealt jälgimis numbri pealt:

tsitaat:
Kuller võttis paki pakiautomaadist välja
21.09.2023 14:44


See viimane sõnum seal.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 13:30:35 vasta tsitaadiga

Aga võta Omnivaga ühendust, las uurivad välja, kus pakk on. Vbla pakk jalutama läinud
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 13:31:24 vasta tsitaadiga

Ilmselt vast siiski "sorteerivad" alles.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 13:59:08 vasta tsitaadiga

Viimane kord kui mul samamoodi päevi seisis "kullerile väljastatud" vms siiis lõppes see sellega, et paki sai mingitmoodi enda kätte mingi lasnamäe vant kes reaalse pakisaaja käest hakkas raha nõudma, et kui soovid pakki siis köhi pappi. Peale seda pole ma enam omnivat kasutanud
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 14:11:34 vasta tsitaadiga

Alati ei pruugi Omniva süüdi olla. Ühe korra olen saanud võõra paki kus oligi minu aadress. Õnneks telefon oli paki peal õige ja andsin õigele saajale teada, et see minu käes on. Raha muidugi ei nõudnud.
Postkasti olen saanud veel paar korda Itellalt võõra paki teated. Aadress jälle minu oma ja kuna nime järgi õnnestus saaja välja googeldada, siis andsin samuti teada. Temaga suheldes selgus, et pani kindlasti ise õige aadressi, aga saatja oli sellega soperdanud.
Ehk siis alati pole süüdi postifirma
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 14:18:47 vasta tsitaadiga

No minu puhul läks pakiautomaadist pakiautomaati. Tseki peal olid andmed kõik õiged tookord. Seega omniva ise mähkis ära Ma ei tea mispidi
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 16:30:48 vasta tsitaadiga

Tundub et neil õnnestus pakk ära kaotada. Läksin iseteenindusse võtsin chatti lahti. Panin pakki numbri, teenindaja nimed vahetusid mõnda aega. Siis tuli üks natuke kompetentsem teenindaja. 10 minutit otsis ei leidnud midagi ja oligi kell neli. Homme uue hooga icon_lol.gif Alustame kell 9. Keegi peab selle 5950x kinni plekkima.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 16:41:08 vasta tsitaadiga

tsitaat:
14.2 Omniva kannab materiaalset vastutust otsese varalise kahju ulatuses, mis on tekkinud Omniva süül (tahtlus,
hooletus, raske hooletus) ja mis vastab saadetises rüüstatu või rikutu tegelikule väärtusele, kuid mitte rohkem
vastavale põhiteenusele kehtestatud kahju hüvitise maksimummäärast. Materiaalse kahju hulka ei arvestata
kaudset kahju, sh saamata jäänud tulu.

14.3 Maksimaalsed hüvitismäärad saadetise kaotsimineku või rikkumise korral
- Pakiteenus: max 320 €.
- Kullerteenus ja Kiirkuller: max 320 €, suuremõõtmelise saadetise puhul max 512 €.
- Lisaks on õigus saada tagasi saatekulu.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 16:42:35 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
Keegi peab selle 5950x kinni plekkima.

Omniva hüvitab kui nad tunnistavad paki kadunuks.
https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetis_kadunud
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2023 17:03:19 vasta tsitaadiga

maty kirjutas:
alartt kirjutas:
Keegi peab selle 5950x kinni plekkima.

Omniva hüvitab kui nad tunnistavad paki kadunuks.
https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetis_kadunud


Tegelt see hüvitis mind e huvita mul proset vaja.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taksikaks
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2023




sõnum 26.09.2023 00:11:37 vasta tsitaadiga

alartt kirjutas:
maty kirjutas:
alartt kirjutas:
Keegi peab selle 5950x kinni plekkima.

Omniva hüvitab kui nad tunnistavad paki kadunuks.
https://www.omniva.ee/abi/saadetis#saadetis_kadunud


Tegelt see hüvitis mind e huvita mul proset vaja.



Arvatavasti jäi kellegi vea tõttu kuhugi terminali nurka seisma.

Korra varasemalt sama juhtunud, aga nad on selliste pakkide hilisemal ülesleidmisel üsna osavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alartt
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2023 07:14:38 vasta tsitaadiga

Kadunu. Hämmastav. Nimi võib muutuda aga firma ei muutu icon_lol.gif
EDIT: Ülesse leidsivad!! Jessukene olgu tänatud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jazzyl
HV vaatleja

liitunud: 08.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2023 09:14:17 vasta tsitaadiga

Ka minul oli hiljuti Omnivaga huvitav saaga. Pakk kadunud - süsteemis on kenasti registreeritud aga keegi ei tea kus pakk on juba 3't päeva.
Lõpuks hakkasid mingeid turvalinte vaatama ja leidsid paki kuskilt laost ning tunnistasid, et kulleri pandud pakisilt tõenäoliselt maha tulnud ja seetõttu jäeti kuskile lao nurka seisma.

Küsisid väga täpselt mis saadetise sisu on enne kui edasi saatsid. Lõpp hea-kõik hea aga jah. Edaspidi kirjutan paki peale käsitsi saatja ja saaja numbrid ka.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.09.2023 14:24:20 vasta tsitaadiga

Mul oli sama lugu. Maalriteipi pakendil kasutatud ja etikett tuli maha. Leiti sealt pakinurgast samamoodi üles.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2023 16:24:51 vasta tsitaadiga

Sain täna teate, et sulle on saabunud pakk ... pakiautomaati. Pakki ei ole võimalik kätte saada kuna puutetundlik ekraan ei reageeri puudustele.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2023 16:27:47 vasta tsitaadiga

See ekraan ei ole puutetundlik neil tegelikult. Pühi taskurätikuga ekraani servad puhtaks, siis vbl töötab.
Jah, see pole sinu asi Omniva automaati "remontida", lihtsalt vihje mida teha kui paki kiiremini kätte tahad saada.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rv30
HV kasutaja

liitunud: 24.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2023 13:04:51 vasta tsitaadiga

Helistasin eile Omniva pakiautomaadi rikete telefonile. Lubati teha pakiautomaadi restart. Üritasin täna järjekordselt oma pakki pakiautomaadist kätte saada. Mitte miski ei aita, ei ekraani hõõrumine ega puhastamine. Helistasin täna uuesti rikete telefonile. Sain vastuse, et neil puuduvad andmed, et pakiautomaat rikkis oleks ja lubati jälle restart teha. Täiesti lootusete firma on see Omniva.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2023 16:21:52 vasta tsitaadiga

rv30 kirjutas:
Mitte miski ei aita, ei ekraani hõõrumine ega puhastamine.


Jutt oli servedest, ehk need tumedad ribad mis on 90 kraadise nurga all ekraani endaga.

Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2023 17:21:59 vasta tsitaadiga

https://arileht.delfi.ee/artikkel/120253553/tabel-jargmine-ponts-tarbija-rahakotile-omniva-tostab-pakisaatmise-tasusid
Palju kulub teil palgast pakkide saatmisele?
Ma jään nüüd vist nälga icon_lol.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 07.12.2023 17:38:33 vasta tsitaadiga

Paki saamine on mu elu osa. Alati ootan, et sõnum tuleb. Raha pole oluline, pakk on eluline.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 07.12.2023 22:38:45 vasta tsitaadiga

Novembris kulus 2,7% sissetulekust pakkide saatmisele ja saamisele.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 12:03:20 vasta tsitaadiga

Omniva saatis just neljandat päeva sõnumi, et kuller on paki üles korjanud ning liigub minu poole. Kas kulleril on nii kiire ja tööd nõnna palju, et viib ööseks mu paki koju ja siis hommikul üritab jälle äratoomise ette võtta? icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 15.12.2023 16:33:32 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 16:37:03 vasta tsitaadiga

Eestist või välismaalt on pakk? Mingi tõenäosus, et tal pole su telefoni numbrit. Ma uuriks Omnivast, mis teema on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 16:59:13 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Eestist või välismaalt on pakk? Mingi tõenäosus, et tal pole su telefoni numbrit. Ma uuriks Omnivast, mis teema on.


Täitsa Eesti-sisene pakk, Tuli teisipäeval Tartust ja täna on kolmandat päeva minuni teel.

Spoiler Spoiler Spoiler


Nende infotelefonile, mis SMSis mainitud, helistada ei saa kuna peale oma mure valikut numbriklahviga pannakse kõne kinni peale lauset, et: "Vabandame, liinid on üle koormatud". Isegi tund aega liftimuusikat ei lasta kuulata. Saatsin emaili ka, aga sellele ootaks vastust järgmiseks reedeks.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 17:16:03 vasta tsitaadiga

Kuller vaatab pakilt nime, tra jälle see napakas, las keegi teine tegeleb ja viib paki tagasi depoosse.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 17:25:24 vasta tsitaadiga

Nendele tuleb korralik tuli alla teha, et tekiks vastupidine reaktsioon: nagu nime näeb, kaob igasugune huiamise isu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 17:45:46 vasta tsitaadiga

Süvariik, said aru, et hunteri läptop on pakis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina634
Kreisi kasutaja
mina634

liitunud: 10.11.2023




sõnum 15.12.2023 18:20:20 vasta tsitaadiga

Mulle tuleb küll normaalselt kiiremini. Minu nimi on ka kindlasti olulisem icon_wink.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 18:30:47 vasta tsitaadiga

Siinkandis ka ikka eriline tsirkus käib nendega. Kirjad jmt, ümbrikul saatja poolt õige aadress peale trükitud. Siis keegi on selle pastakaga maha tõmmanud ja mingi lähitänava lambiaadressi asemele kirjutatud. Korra oli isegi siit mingi 2-3 km kaugune aadress asemele pandud. icon_rolleyes.gif
Mingid kirjad siiski lõpuks jõuavad siia ka, kas siis teadjamate naabrite kaudu või mõnel muul moel. Aga kes sellega tegeleda ei viitsi, siis ilmselt mingi kogus seiklebki kuskil mujal ja ei jõua kunagi sihtkohta.

Paar aastat tagasi oli lugu, kus ka kirjad ei jõudnud kohale, või kui väga harva mõni tuli, siis jõulukaardid saabusid märtsis jmt. Mingi postiljoniga tuli see jutuks, et mis värk on. Siis see vastas, et ah neil oli üks postiljon, kes ei viitsinud kirju laiali vedada ja pani need lihtsalt põlema.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 18:43:25 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:

Paar aastat tagasi oli lugu, kus ka kirjad ei jõudnud kohale, või kui väga harva mõni tuli, siis jõulukaardid saabusid märtsis jmt.
Vb ka käis vahepeal "kontrollist" läbi, et kas raha vms on. Palgad väiksed, tuleb lisa teenida kuidagi icon_biggrin.gif
http://www.lounaleht.ee/index.php?page=1&id=23278

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2023 18:50:32 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Siis see vastas, et ah neil oli üks postiljon, kes ei viitsinud kirju laiali vedada ja pani need lihtsalt põlema.


Loomaaed on ikka kirju icon_eek.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agnar
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2023 20:26:13 vasta tsitaadiga

Panen siia ka selle teksti, mille Itella Smartposti teemasse postitasin, seal Omnivast ka juttu:

agnar kirjutas:
Oli hea võimalus Itellat ja Omnivat võrrelda. Tellisin Saksamaalt kaupa, tellimus saadeti kahe pakina, millest ühe pidi kätte toimetama Itella ja teise Omniva. Mõlemad pakid jõudsid Eestisse 15.12. Omniva tõi enda paki samal päeval mulle koju, Smartposti puhul aga jõudis see alles 23.12 (Tallinna) pakiautomaati. Läksin siis seda ära tooma, sisestasin koodi - uks ei avane. Ja nii veel kaks korda. Tagasi koju jõudnuna vaatasin veebist saadetise staatust ja oh üllatust, see oli "The parcel has been delivered". No mida... Saatsin siis Smartposti klienditoele meili, järgmine päev tuli vastus: tõstame paki teise kappi ja anname teile teada. Siiamaani ootan (28.12), et teade tuleks... Täielik košmaar. 25 aastat olen veebist kaupa tellinud ja sellist jama pole veel olnud.
Üks teine pakk tuli ka jõulueelsel ajal, Omniva kaudu. Sain Omnivalt kõne, et pakiautomaat on momendil täis, kas võib paki postkontorisse saata. Sobis. Järgmine päev oli see seal kohal ja sain asja kätte.
Tehke ise oma järeldused...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2023 18:46:39 vasta tsitaadiga

Ja mul on tõpselt vastupidised kogemused ja korduvad läbi aastate, võta nüüüd kinni. icon_rolleyes.gif Ei ole isegi jõule vaja, et Eesti sisene pakk Omniva jõul ei suuda nädalga Tartust Tallinnasse jõuda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agnar
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2024 21:53:11 vasta tsitaadiga

Mul pole varem ei Itella ega Omnivaga probleeme olnud, kuigi pakke olen saanud mõlema kaudu palju. Aga tundub küll, et sellel aastal üritas Itella jõulueelsel perioodil eriti palju kasumit kraapida, paraku teenuse kvaliteedi arvelt. Neil pole erinevalt Omnivast ju võimalust midagi postkontorisse ka ümber suunata. Itella kaudu sain paki lõpuks 29.12 kätte (pakiautomaadist). Seal oli veel see nüanss ka, et Itella ei toimetanud asja koju kätte - kuskil oli kirjas, midagi sellist et "teatud juhtudel võime me paki koju toimetamise asemel pakiautomaati saata". Omniva pole minu pakkidega sellist asja küll kunagi teinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.01.2024 14:08:09 vasta tsitaadiga

Ma hindaks Omniavat miinus 10-ga.
Postiga tegelev firma kelle pakid jõuavad pakil olevale aadressile harvem kui kuuvarjutus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2024 18:50:01 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma hindaks Omniavat miinus 10-ga.
Postiga tegelev firma kelle pakid jõuavad pakil olevale aadressile harvem kui kuuvarjutus.
hmm, kes see ülde tänapäeval mingeid pakke koju tellib....mugavam on automaati kui mahub....mõni ikka teele jääb.
Ja kui toidupoes käid, siis üldiselt jääb ka

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 20.01.2024 19:15:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
hmm, kes see ülde tänapäeval mingeid pakke koju tellib....

Tellin ühest Assooride teefirmast 4x100g pakki rohelist teed. Koos saatmisega mingi 22 EUR. Teele panevad ainult riikliku postifirmaga CCT-ga (Correios, Telégrafos e Telefones). Lasen aadressiks märkida Laagri Maksimarketi Omniva pakiautomaat? Tüübid peavad mulle arve ka välja kirjutama, et saada mingit väikeettevõtluse toetust. Seal ei kirjutata arvele "Eraisik" nagu meil. Täisaadress ja värk.
Lihtsalt 1 primitiivne näide sellest, et elu on mitmetahulisem kui standardVello AT-st uue juhtmega hiire tellimise standardolukord.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2024 19:21:50 vasta tsitaadiga

trebla kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
hmm, kes see ülde tänapäeval mingeid pakke koju tellib....

Lasen aadressiks märkida Laagri Maksimarketi Omniva pakiautomaat?


Jah.

trebla kirjutas:
Tüübid peavad mulle arve ka välja kirjutama, et saada mingit väikeettevõtluse toetust.


Billing aadress ja shipping aadress ei pea ju sama olema.


Kui pole kulleriga aadressile teenus, siis pannakse niikui nii automaati. Kodulehel võimalus ära täita lahtrid ja valida eelistatud automaadid.


viimati muutis KillFrenzy 20.01.2024 19:23:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 20.01.2024 19:22:15 vasta tsitaadiga

Jah, aadressiks märgid automaadi aadressi. Veebis neile omad spets sihtnumbrid ka
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 20.01.2024 20:23:29 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:

Billing aadress ja shipping aadress ei pea ju sama olema.


Ma ju räägin, et tulge oma standardprotsessist välja. Olen oma elus piisavalt tellinud kohtadest kus võimalik vaid 1 aadress sisestada. Ja asja tellides puudub igasugune info selle kohta millise teenusega kaup saadetakse. Ka aastal 2024.

KillFrenzy kirjutas:

Kui pole kulleriga aadressile teenus, siis pannakse niikui nii automaati. Kodulehel võimalus ära täita lahtrid ja valida eelistatud automaadid.

Seni olen kõigil oma Omnivaga kohale jõudvatel asjadel, sh need teepakikesed, pidanud postkontoris järel käima. Aga tänan soovituse eest, uurin seda automaati suunamise asja.

Igaks juhuks - minu pärast pole vaja liigselt muret tunda. Seni pole ükski netiost kätte saamata jäänud. Juba aastast 2001.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2024 20:33:05 vasta tsitaadiga

Kui just allkirja vastu pole nõutud asja anda, siis onaja lehel regad end ära ja lisad automaadid, suisa 3tk vist saab panna kuhu pakke saaks jätta.
Elu ei saa nii keeruline olla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trebla
Kreisi kasutaja
trebla

liitunud: 07.12.2002




sõnum 20.01.2024 20:51:53 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui just allkirja vastu pole nõutud asja anda, siis onaja lehel regad end ära ja lisad automaadid, suisa 3tk vist saab panna kuhu pakke saaks jätta.
Elu ei saa nii keeruline olla

Saab ikka. Tsekkasin iseteenindusest , automaadid nii ammu määratud, et ise ka enam ei mäleta. Omniva kätte sattuvatel asjadel pean ikka postkontoris järel käima - tsirkus kuubis.

_________________
Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2024 20:53:08 vasta tsitaadiga

trebla, enam ei mäletagi millal viimati sai seal käidud icon_eek.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2024 20:59:04 vasta tsitaadiga

jeesus188, sama siin.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Omniva / Eesti Post ja ELS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 140, 141, 142 ... 145, 146, 147  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.