|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
07.09.2023 14:44:52
|
|
|
| Yep, see on plaanis.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
25.09.2023 12:34:29
|
|
|
| Keegi teab kaua läheb neljapäeval võttis kuller välja.Nüüd juba Esmaspäev ikka pole kuskil.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.09.2023 12:36:32
|
|
|
Ei tea
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
25.09.2023 12:42:56
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| Ei tea |
Küsin omniva käest siis
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2023 13:01:35
|
|
|
| Oled kindel, et see oli Omniva kuller, kes paki välja võttis? Mitte pole tegu kulleriga, kes lähema(te) nädala(te) jooksul plaanis selle paki Omniva kätte toimetada?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
25.09.2023 13:04:20
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Oled kindel, et see oli Omniva kuller, kes paki välja võttis? Mitte pole tegu kulleriga, kes lähema(te) nädala(te) jooksul plaanis selle paki Omniva kätte toimetada? |
Kirjas on sealt jälgimis numbri pealt:
| tsitaat: |
Kuller võttis paki pakiautomaadist välja
21.09.2023 14:44 |
See viimane sõnum seal.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
25.09.2023 13:30:35
|
|
|
| Aga võta Omnivaga ühendust, las uurivad välja, kus pakk on. Vbla pakk jalutama läinud
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
25.09.2023 13:31:24
|
|
|
| Ilmselt vast siiski "sorteerivad" alles.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.09.2023 13:59:08
|
|
|
Viimane kord kui mul samamoodi päevi seisis "kullerile väljastatud" vms siiis lõppes see sellega, et paki sai mingitmoodi enda kätte mingi lasnamäe vant kes reaalse pakisaaja käest hakkas raha nõudma, et kui soovid pakki siis köhi pappi. Peale seda pole ma enam omnivat kasutanud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
25.09.2023 14:11:34
|
|
|
Alati ei pruugi Omniva süüdi olla. Ühe korra olen saanud võõra paki kus oligi minu aadress. Õnneks telefon oli paki peal õige ja andsin õigele saajale teada, et see minu käes on. Raha muidugi ei nõudnud.
Postkasti olen saanud veel paar korda Itellalt võõra paki teated. Aadress jälle minu oma ja kuna nime järgi õnnestus saaja välja googeldada, siis andsin samuti teada. Temaga suheldes selgus, et pani kindlasti ise õige aadressi, aga saatja oli sellega soperdanud.
Ehk siis alati pole süüdi postifirma
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.09.2023 14:18:47
|
|
|
No minu puhul läks pakiautomaadist pakiautomaati. Tseki peal olid andmed kõik õiged tookord. Seega omniva ise mähkis ära Ma ei tea mispidi
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
25.09.2023 16:30:48
|
|
|
Tundub et neil õnnestus pakk ära kaotada. Läksin iseteenindusse võtsin chatti lahti. Panin pakki numbri, teenindaja nimed vahetusid mõnda aega. Siis tuli üks natuke kompetentsem teenindaja. 10 minutit otsis ei leidnud midagi ja oligi kell neli. Homme uue hooga Alustame kell 9. Keegi peab selle 5950x kinni plekkima.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
25.09.2023 16:41:08
|
|
|
| tsitaat: |
14.2 Omniva kannab materiaalset vastutust otsese varalise kahju ulatuses, mis on tekkinud Omniva süül (tahtlus,
hooletus, raske hooletus) ja mis vastab saadetises rüüstatu või rikutu tegelikule väärtusele, kuid mitte rohkem
vastavale põhiteenusele kehtestatud kahju hüvitise maksimummäärast. Materiaalse kahju hulka ei arvestata
kaudset kahju, sh saamata jäänud tulu.
14.3 Maksimaalsed hüvitismäärad saadetise kaotsimineku või rikkumise korral
- Pakiteenus: max 320 €.
- Kullerteenus ja Kiirkuller: max 320 €, suuremõõtmelise saadetise puhul max 512 €.
- Lisaks on õigus saada tagasi saatekulu. |
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
25.09.2023 17:03:19
|
|
|
Tegelt see hüvitis mind e huvita mul proset vaja.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taksikaks
HV vaatleja
liitunud: 25.09.2023
|
26.09.2023 00:11:37
|
|
|
| alartt kirjutas: |
Tegelt see hüvitis mind e huvita mul proset vaja. |
Arvatavasti jäi kellegi vea tõttu kuhugi terminali nurka seisma.
Korra varasemalt sama juhtunud, aga nad on selliste pakkide hilisemal ülesleidmisel üsna osavad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alartt
HV kasutaja
liitunud: 05.01.2006
|
28.09.2023 07:14:38
|
|
|
Kadunu. Hämmastav. Nimi võib muutuda aga firma ei muutu
EDIT: Ülesse leidsivad!! Jessukene olgu tänatud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jazzyl
HV vaatleja
liitunud: 08.07.2013
|
28.09.2023 09:14:17
|
|
|
Ka minul oli hiljuti Omnivaga huvitav saaga. Pakk kadunud - süsteemis on kenasti registreeritud aga keegi ei tea kus pakk on juba 3't päeva.
Lõpuks hakkasid mingeid turvalinte vaatama ja leidsid paki kuskilt laost ning tunnistasid, et kulleri pandud pakisilt tõenäoliselt maha tulnud ja seetõttu jäeti kuskile lao nurka seisma.
Küsisid väga täpselt mis saadetise sisu on enne kui edasi saatsid. Lõpp hea-kõik hea aga jah. Edaspidi kirjutan paki peale käsitsi saatja ja saaja numbrid ka.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rv30
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2007
|
04.11.2023 16:24:51
|
|
|
| Sain täna teate, et sulle on saabunud pakk ... pakiautomaati. Pakki ei ole võimalik kätte saada kuna puutetundlik ekraan ei reageeri puudustele.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.11.2023 16:27:47
|
|
|
See ekraan ei ole puutetundlik neil tegelikult. Pühi taskurätikuga ekraani servad puhtaks, siis vbl töötab.
Jah, see pole sinu asi Omniva automaati "remontida", lihtsalt vihje mida teha kui paki kiiremini kätte tahad saada.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rv30
HV kasutaja
liitunud: 24.06.2007
|
05.11.2023 13:04:51
|
|
|
| Helistasin eile Omniva pakiautomaadi rikete telefonile. Lubati teha pakiautomaadi restart. Üritasin täna järjekordselt oma pakki pakiautomaadist kätte saada. Mitte miski ei aita, ei ekraani hõõrumine ega puhastamine. Helistasin täna uuesti rikete telefonile. Sain vastuse, et neil puuduvad andmed, et pakiautomaat rikkis oleks ja lubati jälle restart teha. Täiesti lootusete firma on see Omniva.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
05.11.2023 16:21:52
|
|
|
| rv30 kirjutas: |
| Mitte miski ei aita, ei ekraani hõõrumine ega puhastamine. |
Jutt oli servedest, ehk need tumedad ribad mis on 90 kraadise nurga all ekraani endaga.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
07.12.2023 17:38:33
|
|
|
Paki saamine on mu elu osa. Alati ootan, et sõnum tuleb. Raha pole oluline, pakk on eluline.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
von Wu
HV Guru

liitunud: 12.10.2007
|
07.12.2023 22:38:45
|
|
|
Novembris kulus 2,7% sissetulekust pakkide saatmisele ja saamisele.
_________________ Müüa igasugu asju |
|
| Kommentaarid: 901 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
675 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.12.2023 12:03:20
|
|
|
Omniva saatis just neljandat päeva sõnumi, et kuller on paki üles korjanud ning liigub minu poole. Kas kulleril on nii kiire ja tööd nõnna palju, et viib ööseks mu paki koju ja siis hommikul üritab jälle äratoomise ette võtta?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.12.2023 16:37:03
|
|
|
| Eestist või välismaalt on pakk? Mingi tõenäosus, et tal pole su telefoni numbrit. Ma uuriks Omnivast, mis teema on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.12.2023 16:59:13
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Eestist või välismaalt on pakk? Mingi tõenäosus, et tal pole su telefoni numbrit. Ma uuriks Omnivast, mis teema on. |
Täitsa Eesti-sisene pakk, Tuli teisipäeval Tartust ja täna on kolmandat päeva minuni teel.
Spoiler 
Nende infotelefonile, mis SMSis mainitud, helistada ei saa kuna peale oma mure valikut numbriklahviga pannakse kõne kinni peale lauset, et: "Vabandame, liinid on üle koormatud". Isegi tund aega liftimuusikat ei lasta kuulata. Saatsin emaili ka, aga sellele ootaks vastust järgmiseks reedeks.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.12.2023 17:16:03
|
|
|
| Kuller vaatab pakilt nime, tra jälle see napakas, las keegi teine tegeleb ja viib paki tagasi depoosse.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
15.12.2023 17:25:24
|
|
|
| Nendele tuleb korralik tuli alla teha, et tekiks vastupidine reaktsioon: nagu nime näeb, kaob igasugune huiamise isu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.12.2023 17:45:46
|
|
|
| Süvariik, said aru, et hunteri läptop on pakis.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mina634
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.11.2023
|
15.12.2023 18:20:20
|
|
|
Mulle tuleb küll normaalselt kiiremini. Minu nimi on ka kindlasti olulisem
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
15.12.2023 18:30:47
|
|
|
Siinkandis ka ikka eriline tsirkus käib nendega. Kirjad jmt, ümbrikul saatja poolt õige aadress peale trükitud. Siis keegi on selle pastakaga maha tõmmanud ja mingi lähitänava lambiaadressi asemele kirjutatud. Korra oli isegi siit mingi 2-3 km kaugune aadress asemele pandud.
Mingid kirjad siiski lõpuks jõuavad siia ka, kas siis teadjamate naabrite kaudu või mõnel muul moel. Aga kes sellega tegeleda ei viitsi, siis ilmselt mingi kogus seiklebki kuskil mujal ja ei jõua kunagi sihtkohta.
Paar aastat tagasi oli lugu, kus ka kirjad ei jõudnud kohale, või kui väga harva mõni tuli, siis jõulukaardid saabusid märtsis jmt. Mingi postiljoniga tuli see jutuks, et mis värk on. Siis see vastas, et ah neil oli üks postiljon, kes ei viitsinud kirju laiali vedada ja pani need lihtsalt põlema.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
15.12.2023 18:43:25
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Paar aastat tagasi oli lugu, kus ka kirjad ei jõudnud kohale, või kui väga harva mõni tuli, siis jõulukaardid saabusid märtsis jmt. |
Vb ka käis vahepeal "kontrollist" läbi, et kas raha vms on. Palgad väiksed, tuleb lisa teenida kuidagi
http://www.lounaleht.ee/index.php?page=1&id=23278
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.12.2023 18:50:32
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| Siis see vastas, et ah neil oli üks postiljon, kes ei viitsinud kirju laiali vedada ja pani need lihtsalt põlema. |
Loomaaed on ikka kirju
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agnar
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2010
|
28.12.2023 20:26:13
|
|
|
Panen siia ka selle teksti, mille Itella Smartposti teemasse postitasin, seal Omnivast ka juttu:
| agnar kirjutas: |
Oli hea võimalus Itellat ja Omnivat võrrelda. Tellisin Saksamaalt kaupa, tellimus saadeti kahe pakina, millest ühe pidi kätte toimetama Itella ja teise Omniva. Mõlemad pakid jõudsid Eestisse 15.12. Omniva tõi enda paki samal päeval mulle koju, Smartposti puhul aga jõudis see alles 23.12 (Tallinna) pakiautomaati. Läksin siis seda ära tooma, sisestasin koodi - uks ei avane. Ja nii veel kaks korda. Tagasi koju jõudnuna vaatasin veebist saadetise staatust ja oh üllatust, see oli "The parcel has been delivered". No mida... Saatsin siis Smartposti klienditoele meili, järgmine päev tuli vastus: tõstame paki teise kappi ja anname teile teada. Siiamaani ootan (28.12), et teade tuleks... Täielik košmaar. 25 aastat olen veebist kaupa tellinud ja sellist jama pole veel olnud.
Üks teine pakk tuli ka jõulueelsel ajal, Omniva kaudu. Sain Omnivalt kõne, et pakiautomaat on momendil täis, kas võib paki postkontorisse saata. Sobis. Järgmine päev oli see seal kohal ja sain asja kätte.
Tehke ise oma järeldused... |
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.12.2023 18:46:39
|
|
|
Ja mul on tõpselt vastupidised kogemused ja korduvad läbi aastate, võta nüüüd kinni. Ei ole isegi jõule vaja, et Eesti sisene pakk Omniva jõul ei suuda nädalga Tartust Tallinnasse jõuda.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
agnar
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2010
|
01.01.2024 21:53:11
|
|
|
| Mul pole varem ei Itella ega Omnivaga probleeme olnud, kuigi pakke olen saanud mõlema kaudu palju. Aga tundub küll, et sellel aastal üritas Itella jõulueelsel perioodil eriti palju kasumit kraapida, paraku teenuse kvaliteedi arvelt. Neil pole erinevalt Omnivast ju võimalust midagi postkontorisse ka ümber suunata. Itella kaudu sain paki lõpuks 29.12 kätte (pakiautomaadist). Seal oli veel see nüanss ka, et Itella ei toimetanud asja koju kätte - kuskil oli kirjas, midagi sellist et "teatud juhtudel võime me paki koju toimetamise asemel pakiautomaati saata". Omniva pole minu pakkidega sellist asja küll kunagi teinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.01.2024 14:08:09
|
|
|
Ma hindaks Omniavat miinus 10-ga.
Postiga tegelev firma kelle pakid jõuavad pakil olevale aadressile harvem kui kuuvarjutus.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.01.2024 18:50:01
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Ma hindaks Omniavat miinus 10-ga.
Postiga tegelev firma kelle pakid jõuavad pakil olevale aadressile harvem kui kuuvarjutus. |
hmm, kes see ülde tänapäeval mingeid pakke koju tellib....mugavam on automaati kui mahub....mõni ikka teele jääb.
Ja kui toidupoes käid, siis üldiselt jääb ka
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
20.01.2024 19:15:31
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| hmm, kes see ülde tänapäeval mingeid pakke koju tellib.... |
Tellin ühest Assooride teefirmast 4x100g pakki rohelist teed. Koos saatmisega mingi 22 EUR. Teele panevad ainult riikliku postifirmaga CCT-ga (Correios, Telégrafos e Telefones). Lasen aadressiks märkida Laagri Maksimarketi Omniva pakiautomaat? Tüübid peavad mulle arve ka välja kirjutama, et saada mingit väikeettevõtluse toetust. Seal ei kirjutata arvele "Eraisik" nagu meil. Täisaadress ja värk.
Lihtsalt 1 primitiivne näide sellest, et elu on mitmetahulisem kui standardVello AT-st uue juhtmega hiire tellimise standardolukord.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
20.01.2024 19:21:50
|
|
|
| trebla kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| hmm, kes see ülde tänapäeval mingeid pakke koju tellib.... |
Lasen aadressiks märkida Laagri Maksimarketi Omniva pakiautomaat? |
Jah.
| trebla kirjutas: |
| Tüübid peavad mulle arve ka välja kirjutama, et saada mingit väikeettevõtluse toetust. |
Billing aadress ja shipping aadress ei pea ju sama olema.
Kui pole kulleriga aadressile teenus, siis pannakse niikui nii automaati. Kodulehel võimalus ära täita lahtrid ja valida eelistatud automaadid.
viimati muutis KillFrenzy 20.01.2024 19:23:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
20.01.2024 19:22:15
|
|
|
| Jah, aadressiks märgid automaadi aadressi. Veebis neile omad spets sihtnumbrid ka
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
20.01.2024 20:23:29
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
Billing aadress ja shipping aadress ei pea ju sama olema.
|
Ma ju räägin, et tulge oma standardprotsessist välja. Olen oma elus piisavalt tellinud kohtadest kus võimalik vaid 1 aadress sisestada. Ja asja tellides puudub igasugune info selle kohta millise teenusega kaup saadetakse. Ka aastal 2024.
| KillFrenzy kirjutas: |
Kui pole kulleriga aadressile teenus, siis pannakse niikui nii automaati. Kodulehel võimalus ära täita lahtrid ja valida eelistatud automaadid. |
Seni olen kõigil oma Omnivaga kohale jõudvatel asjadel, sh need teepakikesed, pidanud postkontoris järel käima. Aga tänan soovituse eest, uurin seda automaati suunamise asja.
Igaks juhuks - minu pärast pole vaja liigselt muret tunda. Seni pole ükski netiost kätte saamata jäänud. Juba aastast 2001.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.01.2024 20:33:05
|
|
|
Kui just allkirja vastu pole nõutud asja anda, siis onaja lehel regad end ära ja lisad automaadid, suisa 3tk vist saab panna kuhu pakke saaks jätta.
Elu ei saa nii keeruline olla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
20.01.2024 20:51:53
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Kui just allkirja vastu pole nõutud asja anda, siis onaja lehel regad end ära ja lisad automaadid, suisa 3tk vist saab panna kuhu pakke saaks jätta.
Elu ei saa nii keeruline olla |
Saab ikka. Tsekkasin iseteenindusest , automaadid nii ammu määratud, et ise ka enam ei mäleta. Omniva kätte sattuvatel asjadel pean ikka postkontoris järel käima - tsirkus kuubis.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.01.2024 20:53:08
|
|
|
trebla, enam ei mäletagi millal viimati sai seal käidud
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|