|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
26.03.2023 22:13:03
|
|
|
| A.S., jep. Mõtlesingi et kui mul on nende li-ion AA/AAA pulkade laadija. Need on loomulikult mingi ericase, mille puhul muud laadijad ilmselt adekvaatselt käituda ei oska.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
26.03.2023 22:19:06
|
|
|
| Ma kardan, et selle värgiga on veel säherdused kurvad lood, et iga laadija suudab laadida vaid enda firma akusid. Oleks hea kui ma eksiksin.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
29.03.2023 21:25:02
|
|
|
Nüüd on nikkel-metallhüdriid akud valikus olemas. Ja valikusse võtsin Panasonic, Varta ning Energizeri AA ja AAA suuruses kõige suurema mahtuvusega NiMH akud. Ei hakanud madalama mahtuvusega tooteliiniga tegelema. Kui juba, siis parimad. Huvitaval kombel on tootelehe ning kirjade järgi Varta akud suurema mahtuvusega kui Panasonic Eneloop Pro akud.
https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat[220]
Laadijate valik täienes samuti:
https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat[237]
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harrison
HV veteran

liitunud: 13.08.2010
|
29.03.2023 21:51:24
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Nüüd on nikkel-metallhüdriid akud valikus olemas. Ja valikusse võtsin Panasonic, Varta ning Energizeri AA ja AAA suuruses kõige suurema mahtuvusega NiMH akud. Ei hakanud madalama mahtuvusega tooteliiniga tegelema. Kui juba, siis parimad. Huvitaval kombel on tootelehe ning kirjade järgi Varta akud suurema mahtuvusega kui Panasonic Eneloop Pro akud.
https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat[220]
Laadijate valik täienes samuti:
https://lapik.ee/pood/?filters=product_cat[237] |
Hea käik! Kiidan!
|
|
| Kommentaarid: 286 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
255 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
30.03.2023 12:02:40
|
|
|
Nüüd võiks veel tavalised, valged Eneloopid valikus olla, siis oleks valik täiuslik. Tavaliste eelis on suur laadimistsüklite arv, üle 2000 korra Pro-de 500 korra vastu.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.04.2023 17:37:50
|
|
|
Kahtlased filtrid akudel, tootja on aga suurust pole
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.04.2023 17:44:32
|
|
|
elukaz, AA / HR6 ja AAA / HR03 suurused on akude juures kirjas. Selle järgi saab valiku ära teha.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
19.04.2023 17:47:27
|
|
|
Kuniks nad ühele ekraanile mahuvad saab hakkama, aga pole ostjale atraktiivne valikute tegemisel. Parem ikka vastupidi et suurus filtrisse ja mahtuvus pildi alla.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
19.04.2023 17:52:52
|
|
|
elukaz, peab siis vaadet sättima hakkama. Mobiili pealt tuleb enamik ostjaid tänapäeval, arvutite osakaal on kolmandik.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
19.04.2023 20:05:13
|
|
|
Mulle praegune variant sobib. Ei kurda 2 ostu järel kuidagi. Kaup on lihtsalt ja loogiliselt leitav, dünaamiline mahtuvuse filter vasakul on väga OK.
S23 on mul helistamiseks ja hädatapuks, asju teen arvutis.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
viimati muutis trebla 19.04.2023 21:29:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.05.2023 14:02:23
|
|
|
trebla, tänan!
Kodulehte tehes jäidki suuresti silma konkurentide lehed, millel oli õige kauba leidmine üsna ebamugav. Eriti veel mobiilivaates. Samas ei saa seda ka pahaks panna, kuna paljud kodulehed ongi tehtud veel sel ajal, kui kogu ostuvärk käis vaid arvutist ning mobiiliga läksid lehtesid vaatama vaid tõsimeelsed entusiastid.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.06.2023 16:38:24
|
|
|
Vaatasin, et ilmajaamal alles pool aastat panin uued patared ja jälle läbi.
Oeh, olin meeltesegaduses kuskilt sellised ostnud:
hea et nüüd lapik lehelt lugeda sai, et neid tsik-süsinik patareisid pole mitte mingil eesmärgil mõistlik osta Aga superlife kõlab ju vingelt
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.06.2023 18:40:48
|
|
|
napoleon, üldiselt ega ei ole tõesti mõtet neid tsink-süsinik või tsink-kloriid patareisid osta. Suuresti selle pärast, et nende parim enne tuleb olenevalt tootjast ühe kuni kolme aastaga ette juba. Ja nii palju võib ka aega kuluda, kuniks ükskord see patarei jõuab tootmisliinilt koju ilmajaama sisse.
Hinnas on muidugi leelispatareiga võrreldes kahekordne vahe.
Kui ilmajaama välisosa peaks ka patareisid tahtma, siis selle jaoks kasutan ise liitiumpatareisid. Elab kenasti kõik käredamad talveilmad ja palavad suveilmad üle ning kestab.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
06.06.2023 20:27:41
|
|
|
| Mis seal ikka, tekitasin sulle siis pisut käivet ehk täiendasin varusid õige kraamiga ja võtsin prooviks Li-ion AA akud ka.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
06.06.2023 21:55:36
|
|
|
napoleon, tänud! Panin akude jaoks kaks hoiukarpi kaasa. Kui akud täis ja parasjagu ei kasuta, siis on neid karbis hea hoiustada. Hommikul läheb pakk teele.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.06.2023 14:24:01
|
|
|
| yerba, tänud ilmselt homme saan siis kätte. Aga poes ma sul neid hoiukarpe ei näinudki, muidu oleks vist ise ka võtnud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.06.2023 14:32:16
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| yerba, tänud ilmselt homme saan siis kätte. Aga poes ma sul neid hoiukarpe ei näinudki, muidu oleks vist ise ka võtnud. |
Mul hoiukarpe eraldi müügis ei olegi. Aga ehk tõesti peaks karbid ka üles panema, kuna tegelikult on seal üsna mugav patareisid hoida, eriti kui matkale jms kohta patareid kaasa võtta.
DPD puhul väga tõenäoliselt on homme pakk kohal. DPD ja Omniva ongi sellised vahvad ühe päevaga kohale tarnijad. Mõnikord läheb ka nii, et hommikul tuleb tellimus, enne lõunat posti ja õhtuks on tellimus juba teises Eesti otsas kohal ning ostjal käes.
Itella on veidike uimasem, pigem 2-3 päevase tarneajaga.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
07.06.2023 14:38:56
|
|
|
Muidugi pane, kes patareisid ostab see ilmselt neid ka kasutada tahab ja enne vahetust peavad need kuskil valmis olema. Müügipakend pole just parim tasku panna.
Varsti update Li-AA laadimise kohta, hetkeseis 2:1 minu kasuks
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.06.2023 14:43:03
|
|
|
elukaz, saab tehtud, kui nõudlust on.
Kui update olemas, anna teada, kuidas laadimine läks. 2:1 tundub selline huvitav seis.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.06.2023 15:00:22
|
|
|
Mis teema selle Li-ion laadimisega siis on? Kas peaksin ka sellest midagi teadma kui Li-ion AA akud tellisin?
Seda tean, et tavalise Ni-Mh ega 18650 elementide jaoks mõeldud laadijaga laadida ei tohi ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.06.2023 15:20:19
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Mis teema selle Li-ion laadimisega siis on? Kas peaksin ka sellest midagi teadma kui Li-ion AA akud tellisin?
Seda tean, et tavalise Ni-Mh ega 18650 elementide jaoks mõeldud laadijaga laadida ei tohi ilmselt. |
Elukaz pidi loomkatseid tegema ja laadima Li-ioni vaid NiMH laadijaga. Et kas ja mismoodi saab. Oleks huvitav tulemusi teada.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
07.06.2023 15:25:51
|
|
|
Kuigipalju see NiMh laadija kindlasti laeb, iseasi kui turvaline see on kuna ma ei tea kui tark see elektroonika on, mis aku sees asub.
Aga puusalt tulistades pakuks, et isegi kui miskit otseselt põlema ei pane, siis Li-ion on ju 1,5V ja NiMH 1,2V ehk ei pruugi päris täis laadida ja oleks vaja mingit targemat seadet, millega pärast mahtuvust ka mõõta.
Ise ma üldiselt Li-ion asjadega väga loomkatseid ei teeks. Kui liigselt kuuma saab või üle laadida, siis on tulevärk kerge tulema ehk parem kasutada laadijaid, mis on nende laadimiseks ette nähtud.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
07.06.2023 15:51:43
|
|
|
napoleon, olen samal seisukohal, et parem kasutada tootja poolt ette nähtud seadmeid laadimiseks.
Aga kuna elukaz lahkelt pakkus, et uuriks, mis juhtub, siis tundub põnev teada saama, et mis siis juhtub ka.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
07.06.2023 20:00:54
|
|
|
Niih, võib asja kokku võtta. Katsetuseks oli Nimh kiirlaadja, tigulaadija ja regullitav toiteplokk.
1. katse, kohe kiirlaadijasse, 12V 1.5A, suits taga. Alustuseks lühistas plussahela kokku nii et akust sai tavaline liitiumaku, väljundpinge 3.6V ilma koormuseta. Siis vaatasin kas lühisekaitse jäi alles, ei jäänud, lühistas kõik kokku nii et otse elemendi peal oli ka null. Fail.
2. katse, proovisin siis võimalikut hellalt läheneda, toiteplokist 5V ja 50 oomi takk vahele, laadis täis.
3. katse tigulaadija 12V 100mA, töötas.
4. katse, toitest 5V ilma voolupiirajata, kuskil 2A annaks välja, seal hakkas aku ise piirama ja võttis 0.5A kuni täis sai.
Kokku siis 3:1 minu kasuks. Aku ise käitub sedasi et kui pinge on alla 1.52V siis annab voolu välja, sealt kõrgemale ripub lihtsalt nö ots õhus, ja kui edasi minna üle liitiumpulga pinge siis hakkab voolu tarbima ja kui aku täis siis laseb jälle otsa lahti et üle ei laeks ja pinge saab edasi tõusta. Kui kõrgel läbi põleb, seda ei hakand testima, kiirlaadija katse näitas et see ei pruugi väga kõrgel olla. Ilmselt on seal sama tarkus sees nagu neil microusb pesaga akudel ja mõeldudki otse 5 voldiga laadimiseks.
Nimh kui isegi töötab siis laadija tuled ei näita mitte seda mis vaja, nutikam laadija vaatab et pinge läheb kõrgeks ja läheb ülepinge kaitsesse. Loll laadija mis ainult voolu annab sellel tuli ära ei kustunudki, täis aku ei lasnud pingel üle 9V tõusta ja jäi tarbima, seega tuli ka põlema, muidu laadimise ajal oli 3.7..4.4V kuidas siis aku vastu võttis.
Ehk siis selle teadmise pealt on võimalik Nimh laadijat kasutada kui see on piisavalt loll, piisavalt aeglane ja piisava pingega, aga kui on kahtlusi siis võtta spetsjomm asi. Või siis usb juhtmest kontakt leiutada. Sobib ka hiinlaste indikaatoriga toiteplokk mis 5V välja annab ja ledi värvus näitab väljundvoolu, punane siis laeb, roheline siis valmis. Nt laseritel on selline kaasas.
Ühenduseks sobib puuklots ja natuke aluteipi:
Spoiler 
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
07.06.2023 21:20:46
|
|
|
| yerba kirjutas: |
elukaz, saab tehtud, kui nõudlust on.
Kui update olemas, anna teada, kuidas laadimine läks. 2:1 tundub selline huvitav seis. |
AA ja CR123 mõõdus hoiukarpide vastu oleks täitsa huvi.
Taskulampide varupatareisid turvalisem/mugavam kaasas kanda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.06.2023 12:54:42
|
|
|
elukaz, tore teada, aga mis selle eksperimendi mõte oli?
Kui laadija maksab vaid mõne aku hinna, siis see leiutamine ennast ilmselt ära ei tasu.
Aga kui veel loomkatseid teha tahad, võid proovida mida need siis teevad kui tavalise 18650 pulga laadimiseks mõeldud laadijat kasutada. Ma muidugi kahtlustan, et mitte midagi kuna laadija arvab, et pulk on surnud ja ei hakka üldse laadima, aga mine sa tea.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
08.06.2023 13:00:22
|
|
|
Sportlik huvi kuidas asi realiseeritud on. Ei muud.
Praktilises kasutuses ei ole need akud hea variant, tühjaks saamise hoiatus on sisuliselt null. Kui tagavara kogu aeg olemas siis võib kah.
18650 laadijat pole aga pakun et pigem ei tööta vaid läheb kohe ülepinge kaitsesse või väidab et aku täis. Kui väga väikse vooluga siis vast laeb pooltäis.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
08.06.2023 13:03:36
|
|
|
elukaz, vastupidi - saad just täie raha eest kogu suraka ära kasutada. Mitte ei hakka juba poole pealt mõni seade/mootor uimasemalt käima või lamp muutub tuhmiks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
08.06.2023 13:03:51
|
|
|
| Eks ma proovin järgi. Aga ise mõtlesin, et need on just head lollimapoolsete seadmete sees, millel endal cut off pinge puudub. Need suudavad tavalise NiMh vahel nii tühjaks tõmmata, et peab natuke võimlema, et see üldse laadima hakkaks. Sellel Li-ion pulgal on ilmselt endal see tarkus sees, et päris nulli ei lase elementi ennast tõmmata.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
08.06.2023 13:07:10
|
|
|
No ei ole ju. Kuidas sulle meeldiks kui telefon ei näita aku protsenti? Või pealamp tuhmumise asemel kustub
| napoleon kirjutas: |
| Sellel Li-ion pulgal on ilmselt endal see tarkus sees, et päris nulli ei lase elementi ennast tõmmata. |
Peaks nii olema jah, järgmine kord kui tühjaks saab proovin ära mõõta.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.06.2023 13:53:00
|
|
|
Nonii, pakk käes.
Ei hakanud tarbijakaitsesse kirjutama, aga täiesti vale info toote juures
https://lapik.ee/toode/xtar-bc8/
kirjas on, et USB-C kaablit ega laadijat kaasa ei tule. Aga USB-C kaabel oli kaasas
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.06.2023 14:15:36
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
Nonii, pakk käes.
Ei hakanud tarbijakaitsesse kirjutama, aga täiesti vale info toote juures
https://lapik.ee/toode/xtar-bc8/
kirjas on, et USB-C kaablit ega laadijat kaasa ei tule. Aga USB-C kaabel oli kaasas  |
Aga USB laadijat ju ometi polnud kaasas? Parandan kohe info ära.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
09.06.2023 14:35:23
|
|
|
| Laadijat jah polnud, ainult kaabel oli
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
09.06.2023 15:40:32
|
|
|
Sarnane juhtum ka minul! Avasin karbi 'Xtar BC4 Li-ion ja NiMH akude laadija' ja noh, USB-C kaabel täiesti olemas! Ei tea, kas peaks tagastama nüüd seda kaablit
Enne ostu sai korraliku infot ja soovitusi.
Kaup korralik, hind hea ja kiire kohaletoimetamine. Igati soovitan
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.06.2023 15:58:58
|
|
|
Timoha, tänud info eest, ära kaablit tagastama hakka, pigem kasuta täie raha eest. Täiendasin kodulehel olevat. Lisasin juurde ka pildi USB kaabli otstest - siis on puust ja punaselt kirjas, millise otsaga mis kaabel on.
HV foorumlaste abiga parem lapik.ee
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
09.06.2023 16:23:52
|
|
|
Pane ikka selgem pilt, usb micro pole neist kahest pikslist kuidagi arusaadav kuidas ta teistest erineb. Lightninguga sama.
Edit: nüüd parem
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
viimati muutis elukaz 09.06.2023 16:31:08, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
20.09.2023 19:24:58
|
|
|
Üldiselt väga kedagi kiita ei viitsi, pigem jonnida kui mingi jama on.
Aga viimane tellimus käis ka väga kiiresti ning kõik olemas mida soovisin.
Tahaks näha selle Omniva kulleri nägu kes pidi minu paki automaati tõstma, varsti pannakse kaalupiirangud pakkidele
Edit: tundub, et 30kg ikka on piirang, et nii palju päris ei olnud.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.09.2023 08:46:26
|
|
|
muri666, nii palju tõesti ei olnud, et üle 30kg.
Eks ma väikestviisi nokitsen vahel edasi butiigi kallal. Nüüd on võimalik Itella kulleriga kaup otse koju kätte tellida ning soovi korral maksta Apple Pay või Google Pay kaudu. Telefonist ostlejatele teeb elu lihtsamaks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.09.2023 13:37:28
|
|
|
Mida sealt lapik.ee lehelt tellida on, et 30kg pakk tuleks? Tanki akut sealt ju tellida ei saa Isegi UPSi akut ei saa
yerba, kui tuleb isu veel nokitseda, võid DPD kulleri ka lisada. Itella oma vähemalt vanasti oli nii, et saadavad SMSi, et 30min pärast on kuller ukse taga, ei tea kas on nüüd oma teenuse paremaks teinud ehk annavad varem teada millal kuller tuleb. DPD on selles osas vähe viisakam
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
21.09.2023 14:06:50
|
|
|
napoleon, D/LR20 suuruses patareikarbid on päris rasked. Itellal tuleb varahommikul sõnum kohale teavitusega, et samal päeval tuleb kuller läbi. Üldiselt see kullerivärk on rohkem ettevõtete jaoks mõeldud.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.09.2023 14:43:50
|
|
|
| Loodan et tohib siin pisut OT teemat ka ajada. Mille sisse need D suuruses patareid tänapäeval käivad? Mul maal on üks vanem "sang" kuhu C suuruses patareid sisse käivad, aga D suurusega on viimased mälestused vene ajast kus need taskulampidesse käisid.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.12.2023 08:40:35
|
|
|
Suur osa esimesi kliente tulid HV foorumist ning jäidki klientideks. Aitäh!
Nüüd on aeg anda HV foorumi lugejatele välja üks sooduskood, millega saab kõigilt toodetelt 20% allahindlust. Ka allahindlusega toodetelt. Kõige lihtsam on koodi rakendada ostukorvis.
HVTALV2023
Kehtib kuni uue aastani ehk siis 1.jaanuar 2024.
Miinustevaba jõuluaega.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
viimati muutis yerba 18.12.2023 09:17:14, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
18.12.2023 08:41:43
|
|
|
Jälgin
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.12.2023 10:33:56
|
|
|
ma tellisin iinast mingi universaali. 5v pealt töötab, 4x AAA/aa/18650 läheb peale. mõned korrald laadinud / katsetanud. oli "kallis" peaaegu 7 eurot vist isegi.
petzl core akut otsisin mingil hetkel hea hinnaga, sest vana läks peale nelja aastat igapäevakasutamist paiste.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.12.2023 11:14:16
|
|
|
Ei, tehnoloogia poole pealt vahet nendel ei ole. Iseenesest on Industrial seeria tooted mõeldud Energizeril nö mahumüügiks - hulgipakend ja palju tooteid korraga. Profesionaalsetele kasutajatele a la nendele, kes teavad, mis seadmetesse ja mispidi patareid sobivad.
Energizeri Ultra ja Max / Max Plus patareidel on veidike tehnoloogiat ka ilusa jutu juurde lisatud - a la PowerSeal, mis ei lase ka mõnes seadmes aastaid tühjalt seisnud patareil lekkima hakata ning PowerBoost, mis tagab parim enne 10+ aasta pikkusele ajale. See on ju iseenesest tore asi, aga üldiselt ei jäta keegi tühja patareid seadmesse aastateks vedelema ja patareid leiavad oma kasutust ikkagi paari aasta jooksul peale ostu. Kui tõesti maailmalõpu riiulisse varuda, siis selleks on liitiumpatareid. Iseasi on see, kas riiulitäis liitiumpatareisid suudab tuju üleval hoida, kui ülejäänud maailm parasjagu otsa saanud on.
Ma ise ostaks Energizerilt Alkaline ja Industrial võrdluses seda, mis parasjagu soodsam on.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
31.12.2023 15:31:57
|
|
|
Vaatasin prügikasti. Leidsin meili. Häid jõule
| lapik kirjutas: |
| Jõulude puhul on kingitusena kõik meie tooted -20%. |
Edit: nüüd nägin yerba allkirja ka, ei peagi vist tänasega lukku lööma.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|