|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pokk
HV Guru
liitunud: 31.08.2003
|
28.07.2004 17:26:07
|
|
|
| corsair või d43
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
28.07.2004 18:07:30
|
|
|
ocz pc3700eb + ocz ddr booster on mälud, millega rekordeid pyytakse tsiviliseerutd maailmas yhe teada-tuntud arvutifirma esindaja lubas 6llejoomise k2igus v6tta enda sydameasjaks ocz toodete toomise eestisse... reedeks lubati saata progressist ylevaate, loodame parimat - siis n2eb, kas alkoholism õigustas end
_________________ -
\R
viimati muutis ragface 28.07.2004 18:21:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.07.2004 18:10:43
|
|
|
no AMD64 platvormil võiks juba 1GB mälukest olla.. aga see on kõigest minu kui maksimalisti arvamus
nii et siiski vastavalt vajadustele.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
28.07.2004 18:11:06
|
|
|
| mis u.hinnaks võiks tulla 512 pulgal?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
28.07.2004 18:18:36
|
|
|
ehh, mulgi siin varsti s754 üleminek plaanis, kusjuures jõle häppi, et s754 sempronid tulevad. >3K a64 prose eest ei kannata ma veel välja käia . 3100+ sempu jookseb 2800+a64-ga suht käsikäes sama kella juures, järelikult kui ka veidike tagant utsitades saaks 2,4ghz kätte, siis võiks sellest ikka väga püss pill tulla, eriti arvestades 2 kordset hinnavahet a64-ga.
kui tehnoloogia sama ja sempronid nagu a64-d klokkuvad, siis oleks tore
Aga see vajaks >PC3700 käivaid mälusid, mille jaoks OCZ just paras oleks. Oleneb muidugi ka hinnast.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
28.07.2004 18:43:49
|
|
|
| ragface kirjutas: |
ocz pc3700eb + ocz ddr booster on mälud, millega rekordeid pyytakse tsiviliseerutd maailmas yhe teada-tuntud arvutifirma esindaja lubas 6llejoomise k2igus v6tta enda sydameasjaks ocz toodete toomise eestisse... reedeks lubati saata progressist ylevaate, loodame parimat - siis n2eb, kas alkoholism õigustas end  |
Tore uudis, kui see tõesti lõpuks juhtub.
Aga möödaminnes, OCZ ise ei tee mingeid mälusid- ise (vist) teeb ainult PCB-si mäludele, kiibid ostab teistelt, valib-sorteerib, lihvib neid laseriga, paneb radikad peale ja ongi super-hyper mälud
DDR booster aga teeb sama, mida volt-mod, ainus erinevus on selles, et v-modi saab põhimõtteliselt igale emmele teha, see booster aga töötab kaugelt mitte iga emaplaadiga.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.07.2004 20:02:16
|
|
|
| tsitaat: |
ainus erinevus on selles,
|
1 erinevus on veel, garantii ei lenda vastu taevast
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
28.07.2004 21:26:55
|
|
|
| Arvo Cobrietti kirjutas: |
| tsitaat: |
ainus erinevus on selles,
|
1 erinevus on veel, garantii ei lenda vastu taevast  |
Seda nüüd küll, aga kõik mälud pole Winbondid, mis elavad 4+V rahulikult üle, mõnele teisele kiibile tekib keskele põlenud auk,- ja ma tahan näha, kes selle sul garantiikorras vahetab
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
28.07.2004 21:28:49
|
|
|
palju d43 kannataks, umbes 3,5V
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
28.07.2004 21:39:13
|
|
|
| aise kirjutas: |
palju d43 kannataks, umbes 3,5V  |
3,3V-ga toimib ilusti, 3,4-3,5-ga klokitavus hoopis kahaneb mul (kuumeneb üle ilmselt)
Ametlikult on mäludel piir 3,6V tavaliselt.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
28.07.2004 21:42:54
|
|
|
Jaan, mis sa arvad palju mul max kannatab kui teha voltmod ja panna näit 3,3V, 2,8V peal töötasid muidu 275, võibolla oleks rohkem läinud aga prose ei kannatanud rohkem
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
28.07.2004 21:45:13
|
|
|
Mul 3,3V peal jooksid mälud 295 1:1 prosega.
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
28.07.2004 21:46:29
|
|
|
| wend kirjutas: |
| Mul 3,3V peal jooksid mälud 295 1:1 prosega. |
kas sul oli 512 pulgad või 256? 256 pidi rohkem kannatama
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wend
HV Guru
liitunud: 18.05.2002
|
28.07.2004 21:47:21
|
|
|
256
_________________ küll on kerge olla ebanormaalne |
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
28.07.2004 22:27:09
|
|
|
ddr-booster stabiliseerib ka voltide k6ikumist... tellisin endale: 590 krooni + postikulud, kui s6ber edasi saadab, j2rgmine n2dal saabuvad, siis teen v2ikese ylevaate... voltmodet ei tihka teha, sest minu tedmised selles vallas on allapoole amatöörluse taset kuid, jah, ocz ise kive ei tooda ning modifitseerib tellitud chippe ja tegeleb mosfettide tuunimisega ja arvestades tulemusi - v2ga edukalt
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.07.2004 22:34:20
|
|
|
| tsitaat: |
mõnele teisele kiibile tekib keskele põlenud auk,- ja ma tahan näha, kes selle sul garantiikorras vahetab
|
mõtlesin tegelt seda, et kui emaplaadile värgid külge tinutad, siis ei ole ka eriti lootust garantiis n00b'i mängida
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
28.07.2004 22:42:30
|
|
|
ragface, on läbi sinu ehk võimalik osta seda boosterit, oleksin ka huvitatud
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
29.07.2004 12:53:21
|
|
|
| aise kirjutas: |
Jaan, mis sa arvad palju mul max kannatab kui teha voltmod ja panna näit 3,3V, 2,8V peal töötasid muidu 275, võibolla oleks rohkem läinud aga prose ei kannatanud rohkem  |
285-295 pakun. CL2,5-4-4-8 siis
Mõned käivad ka 300-305 ära. Seda siis 256MB pukadega, 512 on nats kehvem tavaliselt.
Aga see rohkem 123-le küsimus- tema on neid uurinud palju ja põhjalikult.
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
05.08.2004 12:21:05
|
|
|
[quote="ragface"]ocz pc3700eb + ocz ddr booster on mälud, millega rekordeid pyytakse tsiviliseerutd maailmas
DDR booster on m6eldud ikka eelk6ige vanadele BH5 m2ludele. Et ei peaks modima toitekat ja plaati,et yle 3.3v minna.
Ylej22nud m2lude puhul ei anna see booster suurt midagi.OCZ PC3700EB on Moseli kividega(uuema nimega Promos) ja
neile yle 3v minek kohe yldse ei meeldi.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
05.08.2004 13:23:46
|
|
|
mism6ttes m6eldud vanadele kividele? sellega ju stabiliseeritakse voolu ka uutel m2ludel v ei loe sa mujalt arvutiuudiseid kui HV-st, need soc754 dfi reference boardi uued fsb rekordid (425MHzi) on k6ik ju ddrboostriga tehtud. juppi ikka testitakse uute m2ludega... ma ei ole n2inudki kuskil, et keegi mingit vana sodi sellega klokib.
screenshotid olid ocz-i töötaja labist, kus ta just ocz mälu dfi plaadiga testis... nad tegid boostri, et teisi tootjaid endale j2rele aidata v enda oma perfomancet parandada? kumb on t6en2olisem? pealegi eksid sa kivide suhtes, mida ocz eb seeria jaoks kasutab... milleks on micron.
The only memory that duplicated the Intel results on Athlon 64 was the Crucial Ballistics PC3200, based on Micron chips. Across the entire range from DDR400 to DDR514, the Ballistix performed at the same voltages and timings that it displayed on the Intel test bed. This performance reminds us that Micron memory chips are also used in OCZ 3500EB and 3700EB, which also perform as well on Athlon 64 as they do on an Intel board.
microni kivid ja a64 sobivad h2sti kokku, ddrbooster muudab selle koosluse elajaks
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
05.08.2004 15:51:09
|
|
|
Viide siis kah selle võrdluse kohta:
Link
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
05.08.2004 19:42:22
|
|
|
[quote="ragface"]mism6ttes m6eldud vanadele kividele? sellega ju stabiliseeritakse voolu ka uutel m2ludel v ei loe sa mujalt arvutiuudiseid kui HV-st, need soc754 dfi reference boardi uued fsb rekordid (425MHzi) on k6ik ju ddrboostriga tehtud. juppi ikka testitakse uute m2ludega... ma ei ole n2inudki kuskil, et keegi mingit vana sodi sellega klokib.
Hehe,ega sa siis ometi ei arva,et too yle 400 MHz-i on 1:1 saadud?Ootaks enne ikka s6ltumatud testid ka 2ra,enne kui
seda propagandamula ajada mida eriti just xtremesystemsist lugeda v6ib.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
05.08.2004 20:02:52
|
|
|
| tsitaat: |
propagandamula ajada mida eriti just xtremesystemsist lugeda v6ib
|
keegi ei ole kuski v2itnudki, et m2lud 425MHzi 1:1 on... enne seletamist v6iks siin viidatud teemad läbi lugeda ja siis kommenteerida... eriti mis puudutab promose kividega ocz m2lusid ja ddrboostriga mälu testimist... alati on oht kolkaskeptikuks j22da sellise suhtumisega.
seal samas 'propagandasaidil' v2ideti, et 350MHzi saadi 1:1... a64 platormil peaks see suht raske olema... t6sisemat kinnitust ei ole n2inud.
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
06.08.2004 10:33:48
|
|
|
hehe,irw@kolkaskeptik Firmast OCZ on mul oma arvamus juba ammu olemas.Milline oli nende viimane tüss klientidele?Vist see kui nad müüsid mingit suva alumiiniumtermopastat hõbedapasta pähe. Ja nende praegune poliitika,kujuta ette kui Kartulisalong hakkaks näiteks Jaanile raha maksma,et ta nende kaupu siin foorumis promoks.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
06.08.2004 11:17:12
|
|
|
olin jah pisut tusane enne 8) kuid nende mälusid ma tahan eestis n2ha ja seda ddr-boostrit ka... tellimine on liiga riskantne garantii m6ttes. promomine toimub igal pool, kindlat meelt on vaja
ordis olen ma pidevalt vingunud nende sita mäluvaliku yle, viimane kord isegi kirjutas ordi myygijuht (jaan!) ja lubas vaatluse alla v6tta tulevikus, mida iganes see t2hendama pidi...
m6ni firma peaks hakkama siia tooma microni kividega m2lusid... ocz eb ja crucial ballistix seeria soovitatakse athlon64-le
_________________ -
\R |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
06.08.2004 20:21:28
|
|
|
eh endal kah kunagi plaanid a64 soetada ja korralikud mälud,ot aga ma ei saanud päris pihta mis värk see ddr booster on? mingi julla mille abil saab mälule vändadata ntx3,3v ilma plaati moodimata? ´muidu kust seda saab?
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan
HV veteran
liitunud: 20.11.2001
|
06.08.2004 21:10:16
|
|
|
| amd2500 kirjutas: |
| eh endal kah kunagi plaanid a64 soetada ja korralikud mälud,ot aga ma ei saanud päris pihta mis värk see ddr booster on? mingi julla mille abil saab mälule vändadata ntx3,3v ilma plaati moodimata? ´muidu kust seda saab? |
DDR booster on seade, mis võimaldad jah panna ametlikult kuni 3,9V mälupingeks.
Lisainfo
Reaalselt vajavad seda vast ainult tootmisest maas olevate Winbond CH-5/BH-5/BH-6 kiipedega mäluomanikud-
sest enamus müügilolevatest mäludest saavutab oma max sageduse pingetel 3-3,3V,
seda aga suudavad enamus norm. emaplaate.
Eelpoolnim. mälud aga saavutavad max sageduse just pingetel 3,7-3,8V,- seega neile oleks see hea alternatiiv modile.
Miinusteks:
seade ei tööta iga emaplaadiga, hõivab ühe mälupesa, on juhuseid, kus OC-i piir hoopis langeb selle kasutusega.
3,9V võib põletada teie mälukiibid ja vaevalt et keegi neid garantiis vastu võtab, kui kiipidel keskel põlenud auk.
Seade on kallis (ligi 700.- vast)- selle asendab edukalt tavaline volt-mod mäluahelale, mis maksab 10-100X vähem.
edit: üks asi veel- plaatidel, kus on 2+2 mälupesa on nad tihti väga lähedal üksteisele-
seal selle boosteri kasutusega kaotate Dual DDR-i, kuna teine pulk lihtsalt ei mahu selle suht paksu boosteri kõrvale.
viimati muutis Jaan 07.08.2004 10:50:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
amd2500
HV kasutaja

liitunud: 07.11.2003
|
06.08.2004 21:16:30
|
|
|
tänu, kui vmodi tahan eks siis peab kunagi enda plaadiga sinud juurde tlema endale tinutuskolb kätte ei istu
_________________ powerd by: AMD&ATI
[b] |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
07.08.2004 16:12:31
|
|
|
paistab et epox rda+ peale seda paigaldada ei saagi. sinna kaob siis minu lootus ilma kolbita mälule üle 2.9v saada
Nforce2 emmedele ei julge voltmodi teha, kuna vahest kummitab ikkagi biose surm
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
08.08.2004 00:40:47
|
|
|
pea jaaniga nõu tema elustab ka surnud platesi kui ilusti kysida
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
08.08.2004 15:39:26
|
|
|
Algküsimuse juurde tagasi tulles, keegi just kirjeldab oma tulemust Epox 8KDA3 peal:
| tsitaat: |
| I currently have 1gig of A-DATA PC4000 running at 10x236 at 3-4-4-8-1T stable as well as 8x280 at 3-4-4-8-2T stable. All 1:1 |
Viide AOA foorumist.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ragface
HV kasutaja

liitunud: 28.04.2004
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
29.08.2004 16:35:58
|
|
|
Niih,Hynix lasi uue revisioni kive välja mis kannatavad palju madalamaid timinguid kui 3-4-4-8. OCZ kasutab neid oma uue revisioni pc3700 ja pc4000 mäludel mis tulid välja Augusti algul.(müügil minuteada veel pole).Kivide markeering DT-D43 ja netis liigub juba screene 280 MHz Cas 2,5-3-3-8.
Laual mul hetkel 2 sellist 512MB pulka,eks näis mis siit tuleb
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|