Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  soovitage 512mb mälu amd 64 peale märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2004 17:21:25 soovitage 512mb mälu amd 64 peale vasta tsitaadiga

et mida sellistest arvata
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/14509/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/M%E4lud/14336/
või d43?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pokk
HV Guru

liitunud: 31.08.2003




sõnum 28.07.2004 17:26:07 vasta tsitaadiga

corsair või d43
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 28.07.2004 18:07:30 vasta tsitaadiga

ocz pc3700eb + ocz ddr booster on mälud, millega rekordeid pyytakse tsiviliseerutd maailmas icon_wink.gif yhe teada-tuntud arvutifirma esindaja lubas 6llejoomise k2igus v6tta enda sydameasjaks ocz toodete toomise eestisse... reedeks lubati saata progressist ylevaate, loodame parimat thumbs_up.gif - siis n2eb, kas alkoholism õigustas end icon_biggrin.gif
_________________
-
\R


viimati muutis ragface 28.07.2004 18:21:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 18:10:43 vasta tsitaadiga

no AMD64 platvormil võiks juba 1GB mälukest olla.. aga see on kõigest minu kui maksimalisti arvamus icon_lol.gif
nii et siiski vastavalt vajadustele.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.07.2004 18:11:06 vasta tsitaadiga

mis u.hinnaks võiks tulla 512 pulgal?
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 28.07.2004 18:18:36 vasta tsitaadiga

ehh, mulgi siin varsti s754 üleminek plaanis, kusjuures jõle häppi, et s754 sempronid tulevad. >3K a64 prose eest ei kannata ma veel välja käia icon_sad.gif. 3100+ sempu jookseb 2800+a64-ga suht käsikäes sama kella juures, järelikult kui ka veidike tagant utsitades saaks 2,4ghz kätte, siis võiks sellest ikka väga püss pill tulla, eriti arvestades 2 kordset hinnavahet a64-ga.
kui tehnoloogia sama ja sempronid nagu a64-d klokkuvad, siis oleks tore icon_razz.gif
Aga see vajaks >PC3700 käivaid mälusid, mille jaoks OCZ just paras oleks. Oleneb muidugi ka hinnast.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 28.07.2004 18:43:49 vasta tsitaadiga

ragface kirjutas:
ocz pc3700eb + ocz ddr booster on mälud, millega rekordeid pyytakse tsiviliseerutd maailmas icon_wink.gif yhe teada-tuntud arvutifirma esindaja lubas 6llejoomise k2igus v6tta enda sydameasjaks ocz toodete toomise eestisse... reedeks lubati saata progressist ylevaate, loodame parimat thumbs_up.gif - siis n2eb, kas alkoholism õigustas end icon_biggrin.gif


Tore uudis, kui see tõesti lõpuks juhtub.
Aga möödaminnes, OCZ ise ei tee mingeid mälusid- ise (vist) teeb ainult PCB-si mäludele, kiibid ostab teistelt, valib-sorteerib, lihvib neid laseriga, paneb radikad peale ja ongi super-hyper mälud icon_razz1.gif
DDR booster aga teeb sama, mida volt-mod, ainus erinevus on selles, et v-modi saab põhimõtteliselt igale emmele teha, see booster aga töötab kaugelt mitte iga emaplaadiga.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.07.2004 20:02:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ainus erinevus on selles,


1 erinevus on veel, garantii ei lenda vastu taevast icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 28.07.2004 21:26:55 vasta tsitaadiga

Arvo Cobrietti kirjutas:
tsitaat:

ainus erinevus on selles,


1 erinevus on veel, garantii ei lenda vastu taevast icon_smile.gif


Seda nüüd küll, aga kõik mälud pole Winbondid, mis elavad 4+V rahulikult üle, mõnele teisele kiibile tekib keskele põlenud auk,- ja ma tahan näha, kes selle sul garantiikorras vahetab icon_smile.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 21:28:49 vasta tsitaadiga

palju d43 kannataks, umbes 3,5V icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 28.07.2004 21:39:13 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
palju d43 kannataks, umbes 3,5V icon_rolleyes.gif


3,3V-ga toimib ilusti, 3,4-3,5-ga klokitavus hoopis kahaneb mul (kuumeneb üle ilmselt)
Ametlikult on mäludel piir 3,6V tavaliselt.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 21:42:54 vasta tsitaadiga

Jaan, mis sa arvad palju mul max kannatab kui teha voltmod ja panna näit 3,3V, 2,8V peal töötasid muidu 275, võibolla oleks rohkem läinud aga prose ei kannatanud rohkem icon_neutral.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 21:45:13 vasta tsitaadiga

Mul 3,3V peal jooksid mälud 295 1:1 prosega.
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 21:46:29 vasta tsitaadiga

wend kirjutas:
Mul 3,3V peal jooksid mälud 295 1:1 prosega.


kas sul oli 512 pulgad või 256? 256 pidi rohkem kannatama
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wend
HV Guru

liitunud: 18.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 21:47:21 vasta tsitaadiga

256
_________________
küll on kerge olla ebanormaalne
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 28.07.2004 22:27:09 vasta tsitaadiga

ddr-booster stabiliseerib ka voltide k6ikumist... tellisin endale: 590 krooni + postikulud, kui s6ber edasi saadab, j2rgmine n2dal saabuvad, siis teen v2ikese ylevaate... voltmodet ei tihka teha, sest minu tedmised selles vallas on allapoole amatöörluse taset icon_smile.gif kuid, jah, ocz ise kive ei tooda ning modifitseerib tellitud chippe ja tegeleb mosfettide tuunimisega ja arvestades tulemusi - v2ga edukalt icon_smile.gif
_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.07.2004 22:34:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mõnele teisele kiibile tekib keskele põlenud auk,- ja ma tahan näha, kes selle sul garantiikorras vahetab


mõtlesin tegelt seda, et kui emaplaadile värgid külge tinutad, siis ei ole ka eriti lootust garantiis n00b'i mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.07.2004 22:42:30 vasta tsitaadiga

ragface, on läbi sinu ehk võimalik osta seda boosterit, oleksin ka huvitatud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 28.07.2004 22:46:32 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
ragface, on läbi sinu ehk võimalik osta seda boosterit, oleksin ka huvitatud icon_rolleyes.gif


las testib ära ennem oma käega icon_wink.gif

siin muidu review: http://www.driverheaven.net/reviews/OCZDDRbooster/
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 29.07.2004 12:53:21 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Jaan, mis sa arvad palju mul max kannatab kui teha voltmod ja panna näit 3,3V, 2,8V peal töötasid muidu 275, võibolla oleks rohkem läinud aga prose ei kannatanud rohkem icon_neutral.gif


285-295 pakun. CL2,5-4-4-8 siis
Mõned käivad ka 300-305 ära. Seda siis 256MB pukadega, 512 on nats kehvem tavaliselt.
Aga see rohkem 123-le küsimus- tema on neid uurinud palju ja põhjalikult.
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 05.08.2004 12:21:05 vasta tsitaadiga

[quote="ragface"]ocz pc3700eb + ocz ddr booster on mälud, millega rekordeid pyytakse tsiviliseerutd maailmas

DDR booster on m6eldud ikka eelk6ige vanadele BH5 m2ludele. Et ei peaks modima toitekat ja plaati,et yle 3.3v minna.
Ylej22nud m2lude puhul ei anna see booster suurt midagi.OCZ PC3700EB on Moseli kividega(uuema nimega Promos) ja
neile yle 3v minek kohe yldse ei meeldi.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 05.08.2004 13:23:46 vasta tsitaadiga

mism6ttes m6eldud vanadele kividele? sellega ju stabiliseeritakse voolu ka uutel m2ludel v ei loe sa mujalt arvutiuudiseid kui HV-st, need soc754 dfi reference boardi uued fsb rekordid (425MHzi) on k6ik ju ddrboostriga tehtud. juppi ikka testitakse uute m2ludega... ma ei ole n2inudki kuskil, et keegi mingit vana sodi sellega klokib.

screenshotid olid ocz-i töötaja labist, kus ta just ocz mälu dfi plaadiga testis... nad tegid boostri, et teisi tootjaid endale j2rele aidata v enda oma perfomancet parandada? kumb on t6en2olisem? pealegi eksid sa kivide suhtes, mida ocz eb seeria jaoks kasutab... milleks on micron.

The only memory that duplicated the Intel results on Athlon 64 was the Crucial Ballistics PC3200, based on Micron chips. Across the entire range from DDR400 to DDR514, the Ballistix performed at the same voltages and timings that it displayed on the Intel test bed. This performance reminds us that Micron memory chips are also used in OCZ 3500EB and 3700EB, which also perform as well on Athlon 64 as they do on an Intel board.

microni kivid ja a64 sobivad h2sti kokku, ddrbooster muudab selle koosluse elajaks icon_biggrin.gif

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 05.08.2004 15:51:09 vasta tsitaadiga

Viide siis kah selle võrdluse kohta:
Link
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 05.08.2004 19:42:22 vasta tsitaadiga

[quote="ragface"]mism6ttes m6eldud vanadele kividele? sellega ju stabiliseeritakse voolu ka uutel m2ludel v ei loe sa mujalt arvutiuudiseid kui HV-st, need soc754 dfi reference boardi uued fsb rekordid (425MHzi) on k6ik ju ddrboostriga tehtud. juppi ikka testitakse uute m2ludega... ma ei ole n2inudki kuskil, et keegi mingit vana sodi sellega klokib.

Hehe,ega sa siis ometi ei arva,et too yle 400 MHz-i on 1:1 saadud?Ootaks enne ikka s6ltumatud testid ka 2ra,enne kui
seda propagandamula ajada mida eriti just xtremesystemsist lugeda v6ib.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 05.08.2004 20:02:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

propagandamula ajada mida eriti just xtremesystemsist lugeda v6ib

keegi ei ole kuski v2itnudki, et m2lud 425MHzi 1:1 on... enne seletamist v6iks siin viidatud teemad läbi lugeda ja siis kommenteerida... eriti mis puudutab promose kividega ocz m2lusid ja ddrboostriga mälu testimist... alati on oht kolkaskeptikuks j22da sellise suhtumisega.

seal samas 'propagandasaidil' v2ideti, et 350MHzi saadi 1:1... a64 platormil peaks see suht raske olema... t6sisemat kinnitust ei ole n2inud.

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 06.08.2004 10:33:48 vasta tsitaadiga

hehe,irw@kolkaskeptik icon_lol.gif Firmast OCZ on mul oma arvamus juba ammu olemas.Milline oli nende viimane tüss klientidele?Vist see kui nad müüsid mingit suva alumiiniumtermopastat hõbedapasta pähe. icon_biggrin.gif Ja nende praegune poliitika,kujuta ette kui Kartulisalong hakkaks näiteks Jaanile raha maksma,et ta nende kaupu siin foorumis promoks.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 06.08.2004 11:17:12 vasta tsitaadiga

olin jah pisut tusane enne 8) kuid nende mälusid ma tahan eestis n2ha ja seda ddr-boostrit ka... tellimine on liiga riskantne garantii m6ttes. promomine toimub igal pool, kindlat meelt on vaja icon_smile.gif
ordis olen ma pidevalt vingunud nende sita mäluvaliku yle, viimane kord isegi kirjutas ordi myygijuht (jaan!) ja lubas vaatluse alla v6tta tulevikus, mida iganes see t2hendama pidi...
m6ni firma peaks hakkama siia tooma microni kividega m2lusid... ocz eb ja crucial ballistix seeria soovitatakse athlon64-le

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 06.08.2004 20:21:28 vasta tsitaadiga

eh endal kah kunagi plaanid a64 soetada ja korralikud mälud,ot aga ma ei saanud päris pihta mis värk see ddr booster on? mingi julla mille abil saab mälule vändadata ntx3,3v ilma plaati moodimata? ´muidu kust seda saab?
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan
HV veteran

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.08.2004 21:10:16 vasta tsitaadiga

amd2500 kirjutas:
eh endal kah kunagi plaanid a64 soetada ja korralikud mälud,ot aga ma ei saanud päris pihta mis värk see ddr booster on? mingi julla mille abil saab mälule vändadata ntx3,3v ilma plaati moodimata? ´muidu kust seda saab?


DDR booster on seade, mis võimaldad jah panna ametlikult kuni 3,9V mälupingeks.
Lisainfo
Reaalselt vajavad seda vast ainult tootmisest maas olevate Winbond CH-5/BH-5/BH-6 kiipedega mäluomanikud-
sest enamus müügilolevatest mäludest saavutab oma max sageduse pingetel 3-3,3V,
seda aga suudavad enamus norm. emaplaate.
Eelpoolnim. mälud aga saavutavad max sageduse just pingetel 3,7-3,8V,- seega neile oleks see hea alternatiiv modile.
Miinusteks:
seade ei tööta iga emaplaadiga, hõivab ühe mälupesa, on juhuseid, kus OC-i piir hoopis langeb selle kasutusega.
3,9V võib põletada teie mälukiibid ja vaevalt et keegi neid garantiis vastu võtab, kui kiipidel keskel põlenud auk.
Seade on kallis (ligi 700.- vast)- selle asendab edukalt tavaline volt-mod mäluahelale, mis maksab 10-100X vähem.
edit: üks asi veel- plaatidel, kus on 2+2 mälupesa on nad tihti väga lähedal üksteisele-
seal selle boosteri kasutusega kaotate Dual DDR-i, kuna teine pulk lihtsalt ei mahu selle suht paksu boosteri kõrvale.


viimati muutis Jaan 07.08.2004 10:50:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
amd2500
HV kasutaja
amd2500

liitunud: 07.11.2003




sõnum 06.08.2004 21:16:30 vasta tsitaadiga

tänu, kui vmodi tahan eks siis peab kunagi enda plaadiga sinud juurde tlema icon_lol.gif endale tinutuskolb kätte ei istu icon_wink.gif
_________________
powerd by: AMD&ATI
[b]
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 07.08.2004 16:12:31 vasta tsitaadiga

paistab et epox rda+ peale seda paigaldada ei saagi. sinna kaob siis minu lootus ilma kolbita mälule üle 2.9v saada icon_rolleyes.gif

Nforce2 emmedele ei julge voltmodi teha, kuna vahest kummitab ikkagi biose surm
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2004 00:40:47 vasta tsitaadiga

pea jaaniga nõu tema elustab ka surnud platesi kui ilusti kysida icon_razz.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 08.08.2004 15:39:26 vasta tsitaadiga

Algküsimuse juurde tagasi tulles, keegi just kirjeldab oma tulemust Epox 8KDA3 peal:
tsitaat:
I currently have 1gig of A-DATA PC4000 running at 10x236 at 3-4-4-8-1T stable as well as 8x280 at 3-4-4-8-2T stable. All 1:1

Viide AOA foorumist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ragface
HV kasutaja
ragface

liitunud: 28.04.2004




sõnum 11.08.2004 09:50:52 vasta tsitaadiga

ddr-booster in action:
http://www.xbitlabs.com/articles/memory/display/ocz-booster.html

_________________
-
\R
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 29.08.2004 16:35:58 vasta tsitaadiga

Niih,Hynix lasi uue revisioni kive välja mis kannatavad palju madalamaid timinguid kui 3-4-4-8. OCZ kasutab neid oma uue revisioni pc3700 ja pc4000 mäludel mis tulid välja Augusti algul.(müügil minuteada veel pole).Kivide markeering DT-D43 ja netis liigub juba screene 280 MHz Cas 2,5-3-3-8.
Laual mul hetkel 2 sellist 512MB pulka,eks näis mis siit tuleb icon_razz1.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  soovitage 512mb mälu amd 64 peale
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.